-30 kg do pażdziernika 2013 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-22, 13:25   #1261
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Katarzynka32 Pokaż wiadomość
śniad.sałata zielona z pomidorem błonnikiem sante oliwa zoliwek
obiad.tuńczyk z puszki mizeria
kolacja .maślanka z mrożonymi truskawkami
jest w tym chociaż 1000kcal? Chyba nie

Czytałam gdzieś wcześniej że masz do zrzucenia 43kg. Teraz chyba 41,5

Mi do ostatecznego celu zostało 28,5kg. Razem 50
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:49   #1262
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

pewnie nie ma ale dobrze sie czuje z moją dieta lekko i zdrowo mam dużo energi waga spada pije też od 2 do 2,5 l płynów dziennie
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 13:52   #1263
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Katarzynka32 Pokaż wiadomość
pewnie nie ma ale dobrze sie czuje z moją dieta lekko i zdrowo mam dużo energi waga spada pije też od 2 do 2,5 l płynów dziennie
Rozumiem Ja też dużo nie jem, ale o to właśnie w tym chodzi, że każdy odchudza się na swój sposób, ja do tej pory zjadłam tylko bułkę
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 15:53   #1264
patusia1987
Raczkowanie
 
Avatar patusia1987
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Rozumiem Ja też dużo nie jem, ale o to właśnie w tym chodzi, że każdy odchudza się na swój sposób, ja do tej pory zjadłam tylko bułkę
Dokładnie ja tak samo mam czasem czuje się o milion % lepiej jak zjem mało hihihi
__________________
Wiek 25 l.Wzrost 172 cm
Za Mną - 9 kg
Waga na dzień :4.05.2013--70,00 kg
Cel 1 : 60 kg Cel 2 : 50 kg
70-
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Żonka 10.09.2011


patusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:24   #1265
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Hej!

Gratuluje wszystkim spadków U mnie przed okresowy zastój, ale nie ma bata, w tym tygodniu zobaczę 5 z przodu
Julka, reklama Reeboka też mnie motywuje, nie wiem czy jej producenci osiągnęli swój cel, bo po niej mam ochotę zacząć biegać i ćwiczyć tak jak stoję, a nie w ich ciuchach A jak ciężko Ci idzie to 5 minut, to może zrób sobie etap 2 i 1/2 i biegaj 4...
Nadalko, podczytuję Twoje osiągnięcia na innych wątkach i Ty zrzuciłaś (o ile się nie mylę) ok 20 kilo w tym samym czasie co ja 12, więc pewnie niedługo się spotkamy przy tej samej wadze

Wczoraj Teściowa spotkała moją koleżankę- dziewczynę która zawsze była szczupła, ale od ponad 3 lat jest mamą i bardzo się zaniedbała.. Nie chodzi nawet o to, że przytyła w ciąży, tylko właśnie urodziła, troszkę schudła, a potem zaczęła masakrycznie tyć.. Pomijając to, że w ogóle o siebie nie dba, nie maluje się, włosy myje chyba raz na ruski rok.. I powiedziała, że przy niej wyglądam jak laska Szkoda, że tylko przy niej, ale zawsze to jakiś komplement

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Przyszedł mi właśnie olejek do włosów Pachnie ładnie, kokosowo, ale nie muląco, widocznie wygładza włosy, co do regeneracji to zobaczymy po paru użyciach Jedyne co, to nie wiem jak z wydajnością, na różnych forach dziewczyny mówiły, że dają góra kropelkę, ja na swoje włosy dałam 3 wyciśnięcia pompki.. Ale włosy mam prawie do pasa i bardzo gęste..
Wrzuciłabyś link? Ja nie wiem czy to jest coś na zasadzie Jedwabiu do włosów?
Jestem ciekawa jak to wygląda i jaki skład

Cytat:
Napisane przez patusia1987 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki!!!
GRATULUJE MEGA SPADKÓW!!
Ja nie zbyt przestrzegałam ostanio diety jakoś mnie mąż rozleniwił..Była pizza,były lody i paluszki ale dziś znów Dietowo.Przytyłam 1 kg ale tego mogłam się spodziewać

Chrom kochane o D*** potłuc hhiih więc ODRADZAM hehehe
Moje dzisiejsze menu:
1.Kromka ciemnego chleba z szynką z indyka ogórkiem sałatą pomidorem i cebulką
2.Sok z pomarańczy i grej
3.Filet z kurczaka z piekarnika z mozzarella i mix sałat
4.Będzie jajko na twardo plus warzywka

Dziś myłam samochód itd 3 godziny hehhe ale nie czuje się zmęczona zupełnie
Miłego po południa ja mykam w dalszy wir sprzątania przed Majowego
Czasami taki chwilowy wzrost sprawia, że potem się szybciej leci w dół

Widzę, że zmieniłas troche dietę na plus
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 17:59   #1266
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Julka, proszę bardzo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...age-serum.html

Składu niestety nigdzie na internecie nie znalazłam, ale przepisuję:
cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Parfum, Silk Amino Acids, Butyrospermum, Parkii (shea butter) cocos nucifera (coconut), Excrat cocos nucifera, oil, Albumen, Tocopheryl Acetate (vitamin E), Coumarin.

Dla ułatwienia tłumaczenie moje i wspomagającego mnie wujka google
Cyklopentasiloksan, C12-15 Alkyl Benzoate, perfumy, aminokwasy jedwabiu, masło z masłosza, Parkii (masło shea), Cocos nucifera (kokosowy), Excrat Cocos nucifera, olej, białko, octan tokoferolu (witamina E), kumaryny.

Duży plus za brak alkoholu. Nie jestem broń Boże specem od składu kosmetyków, wiem jednak (głównie z autopsji), że działa on tragicznie na moje włosy. Dlatego wszystkie kosmetyki z avonu rozdałam.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Z tego wszystkiego zapomniałam, że chciałam się pochwalić moim całkiem ładnym bilansem dnia

śniadanie: musli z mlekiem
II śniadanie: ŚWIEŻE TRUSKAWKI, odrobina serka wiejskiego
obiad: 2 dietetyczne gołąbki ( duszone w wodzie, z gotowanym ryżem i mięsem)
kolacja: rolada razowa ze szpinakiem i fetą

Do tego bieganie (ciągle 3 etap), jak dobrze pójdzie, to w czwartek wchodzę w na 4 i chyba pięciokrotne wejście i zejście z 4 piętra, bo byłam u Rodziców i pomagałam nosić skrzynki z fiołkami
Kiedy wróciłam z biegania na wadze było 60,2 czyli o 0,2 mniej niż rano więc o ile mnie nie okłamuje to już jest spadek, a rano powinien być jeszcze większy.. Może w końcu pojawi się 5?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 22:02   #1267
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Tak Was czytam i musze to powiedzieć:

Jedzenie poniżej 1000 kcal nie jest zdrowe.

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Julka, proszę bardzo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...age-serum.html

Składu niestety nigdzie na internecie nie znalazłam, ale przepisuję:
cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Parfum, Silk Amino Acids, Butyrospermum, Parkii (shea butter) cocos nucifera (coconut), Excrat cocos nucifera, oil, Albumen, Tocopheryl Acetate (vitamin E), Coumarin.

Dla ułatwienia tłumaczenie moje i wspomagającego mnie wujka google
Cyklopentasiloksan, C12-15 Alkyl Benzoate, perfumy, aminokwasy jedwabiu, masło z masłosza, Parkii (masło shea), Cocos nucifera (kokosowy), Excrat Cocos nucifera, olej, białko, octan tokoferolu (witamina E), kumaryny.

Duży plus za brak alkoholu. Nie jestem broń Boże specem od składu kosmetyków, wiem jednak (głównie z autopsji), że działa on tragicznie na moje włosy. Dlatego wszystkie kosmetyki z avonu rozdałam.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Z tego wszystkiego zapomniałam, że chciałam się pochwalić moim całkiem ładnym bilansem dnia

śniadanie: musli z mlekiem
II śniadanie: ŚWIEŻE TRUSKAWKI, odrobina serka wiejskiego
obiad: 2 dietetyczne gołąbki ( duszone w wodzie, z gotowanym ryżem i mięsem)
kolacja: rolada razowa ze szpinakiem i fetą

Do tego bieganie (ciągle 3 etap), jak dobrze pójdzie, to w czwartek wchodzę w na 4 i chyba pięciokrotne wejście i zejście z 4 piętra, bo byłam u Rodziców i pomagałam nosić skrzynki z fiołkami
Kiedy wróciłam z biegania na wadze było 60,2 czyli o 0,2 mniej niż rano więc o ile mnie nie okłamuje to już jest spadek, a rano powinien być jeszcze większy.. Może w końcu pojawi się 5?
Pamiętam jak kiedyś był taki szał na serum na końcówki z Avonu
Ja niestety mam bardzo zniszczone

Trzymam kciuki za 5 z przodu
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 07:55   #1268
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Witajcie Kochane u mnie mega spadek nie wagi a energii jestem tak wypluta że masakra zbliża się @ a ciężko to znoszę wiosną i latem szczególnie jak jest bardzo ciepło u mnie już jest 15stopni a co dopiero w południe waga na dziś 102kg o 0,5kg więcej ale to chyba przed @ wzrosła
menu na dziś
śniad.jogurt+musli własnej roboty
obiad.ryż 2 jajka sadzone sałata zielona
kolacja serek wiejski z pomidorem
jekaterina sama robisz tą roladę razową nie słyszałam o tym jak robisz sama daj przepis zawsze to coś nowego do wszamania
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 08:00   #1269
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Hej!

Udało się! Mój wielki sukces 5 z przodu! 59,7 czyli ponad 12,5 kilo mniej, ale co najważniejsze moje BMI jest w normie <3 Jestem nieziemsko szczęśliwa Wprawdzie jeszcze 10 kilo do zrzucenia, ale takie sukcesy dają niezłego kopa! Jak na początku diety stawałam na wadze z wynikiem 72,5 to często wyobrażałam sobie moment, kiedy moje BMI wróci do normy..

Dziewczyny uda się Wam! Tylko nie możecie się poddawać, a wszystko przyjdzie z czasem
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 09:09   #1270
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Hej!

Udało się! Mój wielki sukces 5 z przodu! 59,7 czyli ponad 12,5 kilo mniej, ale co najważniejsze moje BMI jest w normie <3 Jestem nieziemsko szczęśliwa Wprawdzie jeszcze 10 kilo do zrzucenia, ale takie sukcesy dają niezłego kopa! Jak na początku diety stawałam na wadze z wynikiem 72,5 to często wyobrażałam sobie moment, kiedy moje BMI wróci do normy..

Dziewczyny uda się Wam! Tylko nie możecie się poddawać, a wszystko przyjdzie z czasem
jej.. wielkie gratulacje! cieszę się Twoim szczęściem
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 18:04   #1271
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Katarzynka, roladę robię sama (bądź czasem teściowa się za nią zabierze) i całkiem zwyczajnie tzn robię ciasto zwykłe drożdżowe
3 szklanki mąki typu graham
1/3 kostki drożdży
1 szklanka mleka 0,5%
łyżeczka cukru
łyżeczka soli

Wyrabiam i odstawiam na godzinkę. W międzyczasie robię farsz ze szpinaku i 2 ząbków czosnku podsmażonego na 1 łyżce oleju rzepakowego, potem duszonego w jogurcie naturalnym.
Wyrośnięte ciasto wałkuję, tak by powstało coś w kształcie prostokąta. Układam na nim rozdrobnioną fetę i przygotowany farsz, dodaję troszke wędliny i zawijam. Potem układam na blachę i to jest najtrudniejsza część, bo rolada jest dość długa i wątła, smaruję żółtkiem i piekę przez 25 minut w temp ok 200 stopni. Farsz możesz zrobić wg własnego pomysłu, mi pasuje ten ze szpinakiem i fetą

U mnie znowu dobrze, teraz na wadze jest 59,8 czyli tylko o 0,1 więcej niż rano.. Nastawiam się na kolejny spadeczek

śniadanie: musli z mlekiem
II śniadanie: rolada wyżej opisania rolada razowa
obiad: pulpet drobiowy z buraczkami
kolacja: resztki z obiadu
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 18:06   #1272
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Katarzynka, roladę robię sama (bądź czasem teściowa się za nią zabierze) i całkiem zwyczajnie tzn robię ciasto zwykłe drożdżowe
3 szklanki mąki typu graham
1/3 kostki drożdży
1 szklanka mleka 0,5%
łyżeczka cukru
łyżeczka soli

Wyrabiam i odstawiam na godzinkę. W międzyczasie robię farsz ze szpinaku i 2 ząbków czosnku podsmażonego na 1 łyżce oleju rzepakowego, potem duszonego w jogurcie naturalnym.
Wyrośnięte ciasto wałkuję, tak by powstało coś w kształcie prostokąta. Układam na nim rozdrobnioną fetę i przygotowany farsz, dodaję troszke wędliny i zawijam. Potem układam na blachę i to jest najtrudniejsza część, bo rolada jest dość długa i wątła, smaruję żółtkiem i piekę przez 25 minut w temp ok 200 stopni. Farsz możesz zrobić wg własnego pomysłu, mi pasuje ten ze szpinakiem i fetą

U mnie znowu dobrze, teraz na wadze jest 59,8 czyli tylko o 0,1 więcej niż rano.. Nastawiam się na kolejny spadeczek

śniadanie: musli z mlekiem
II śniadanie: rolada wyżej opisania rolada razowa
obiad: pulpet drobiowy z buraczkami
kolacja: resztki z obiadu
boszeee jak ja Ci zazdroszczę
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 18:40   #1273
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Hej!

Udało się! Mój wielki sukces 5 z przodu! 59,7 czyli ponad 12,5 kilo mniej, ale co najważniejsze moje BMI jest w normie <3 Jestem nieziemsko szczęśliwa Wprawdzie jeszcze 10 kilo do zrzucenia, ale takie sukcesy dają niezłego kopa! Jak na początku diety stawałam na wadze z wynikiem 72,5 to często wyobrażałam sobie moment, kiedy moje BMI wróci do normy..

Dziewczyny uda się Wam! Tylko nie możecie się poddawać, a wszystko przyjdzie z czasem
WIELKIE WIELKIE GRATULACJE !!!!! klask i:


U mnie dziś spadek -0.2 kg Też dobrze, ważne, że w dół.

Ale mam jakoś tak totalnie dość wszystkiego... jestem taka zmęczona, czasami nie mam siły już na ogarnienie tego wszystkiego. Chiałabym czasem usiąść i pomyśleć, że na dziś wszystko zrobione ! Jest dobrze...
a gdzie tam... niby są tego plusy ale ile się trzeba narobić.

Do tego wiem, że waga mi spada tak jak powinna koło 1 kg w tydzień, ale tak już by się chciało, żeby troche szybciej... no ale wiadomo, że szybko nie znaczy dobrze.

Idę bo nauka czeka
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 07:20   #1274
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Witajcie waga stoi wczoraj rozłożyliśmy trampolinę oczywiście też na niej szalałam świetna zabawa dziś biorę rower teściowej 20 lat nie jeździłam zamierzam kupić możę jakiś mi polecicie
jekaterina a czy mogę dać mąki przennej pełnoziarnistej bo na mojej wsi nie ma graham
co sądzicie o ubraniach bon prix kupowała już któras coś może
menu na dziś
śniad.serek wiejski z pomidorem 2 krążki ryżowe
obiad .zupa meksykanska duża porcja
kolacja 2 jajka na twardo z sałata zielona
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 08:18   #1275
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Hej!

59,5 czyli równe 13 kilo Ubrałam dziś wiosenną () sukienkę sprzed roku, w którą jakis czas temu nie mogłam się dopiąć i co? Jest za duża! Cudowne uczucie
Julka waga ci spada w bardzo fajnym tempie.. Nie masz dłuższych zastojów, ani tym bardziej nie rośnie Chociaż w sumie jest taka dieta, chudnie się kilogram dziennie, ale wiesz to trzeba jeść 3 kanapki dziennie i jeździć na rowerku 100 kilometrów...

Miłego dnia!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 08:20   #1276
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Hej!

59,5 czyli równe 13 kilo Ubrałam dziś wiosenną () sukienkę sprzed roku, w którą jakis czas temu nie mogłam się dopiąć i co? Jest za duża! Cudowne uczucie
Julka waga ci spada w bardzo fajnym tempie.. Nie masz dłuższych zastojów, ani tym bardziej nie rośnie Chociaż w sumie jest taka dieta, chudnie się kilogram dziennie, ale wiesz to trzeba jeść 3 kanapki dziennie i jeździć na rowerku 100 kilometrów...

Miłego dnia!
to jeszcze 9,5kg tak ?

Dzisiaj jest mój dzień ważenia i waga pokazuje 22,5kg mniej.
Z 4 pomiarów 70cm mniej.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 11:02   #1277
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
to jeszcze 9,5kg tak ?

Dzisiaj jest mój dzień ważenia i waga pokazuje 22,5kg mniej.
Z 4 pomiarów 70cm mniej.
Tak, chciałabym ważyć ok 50 kilo Nadalko dla Ciebie wielkie brawa, bo naprawdę dużo schudłaś i jakoś godzisz opiekę nad dzieciaczkiem i dietę
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 12:09   #1278
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Tak, chciałabym ważyć ok 50 kilo Nadalko dla Ciebie wielkie brawa, bo naprawdę dużo schudłaś i jakoś godzisz opiekę nad dzieciaczkiem i dietę
no w zasadzie opieka nad dzieckiem mi trochę pomaga, bo więcej się ruszam (o wiele więcej) i nie myślę o jedzeniu tego co nie powinnam
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 13:07   #1279
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
no w zasadzie opieka nad dzieckiem mi trochę pomaga, bo więcej się ruszam (o wiele więcej) i nie myślę o jedzeniu tego co nie powinnam
Też prawda, ale mogłabyś obżerać się wieczorami i tłumaczyć się "że przecież taka jesteś zalatana i zajęta przy dziecku, że musisz sobie wciągnąć pizze i ciastko" Mam koleżankę która właśnie tak robi I wielkie zdziwienie, jakim prawem waży 30 kilo więcej niż przed ślubem, jak przecież NIC nie je.. A tego, że wieczorem nadrabia kalorie i że jak jej córa je coś słodkiego, to po niej zawsze doje nie liczy
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 13:23   #1280
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

wiem coś o tym najgorsze jest dojadanie po dzieciach też tak robiłam bo szkoda mi było wyrzucić teraz gotuje mniejsze porcje ze słodyczami nie mam takiego problemu bo moje dzieci jedzą bardzo mało co drugi dzień np dziś na podwieczorek maja danonki to jutro wafelek czy czekolade w ten sposób nigdy nic nie zostaje
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 14:13   #1281
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Ja po małej nie dojadam serków czy tam jedzenia z obiadu. Przed dietą może tak, ale teraz nie widzę takiej potrzeby i wyrzucam do kosza
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 21:08   #1282
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Hej!

59,5 czyli równe 13 kilo Ubrałam dziś wiosenną () sukienkę sprzed roku, w którą jakis czas temu nie mogłam się dopiąć i co? Jest za duża! Cudowne uczucie
Julka waga ci spada w bardzo fajnym tempie.. Nie masz dłuższych zastojów, ani tym bardziej nie rośnie Chociaż w sumie jest taka dieta, chudnie się kilogram dziennie, ale wiesz to trzeba jeść 3 kanapki dziennie i jeździć na rowerku 100 kilometrów...

Miłego dnia!
Gratulację

Ja właśnie dziś też poczułam to Może pamiętasz jak opowiadałam, że w lumpie kupiłam sobie ceglaste tregginsy za 3 zł. I radośnie sobie je rano ubrałam po raz kolejny bo bardzo je polubiłam, specjalnie te dobre, bo we wtorek poszłam też w spodniach które kupiłam na lato i cały dzień je sobie podciągałam
i co? cały dzień chodziłam z "flukiem" przy kroczu bo zrobiły się tak za duże, że aż mi się porolowały, czego jakoś w porannym amoku nie poczułam O.o Fajnie, ale czułam się jak gruba zaniedbana baba jak tak w nich dziś chodziłam :P Więc już są w siatce do krawcowej do zmniejszenia A jaka satysfkakcja

Na wadze niestety +0.4 kg, ale to były potwornie ciężkie dla mnie dni które wycisnęły ze mnie wszystko aż do kropelki, jak dziś wróciłam i padłam to o 21 się obudziłam
I za dużo jadłam. Oczywiście nie mówimy o słodyczach czy jakimś obżeraniu się, nie po prostu nie potrzebnie jadłam owoce na noc, czy drugą kanapkę w szkolę, albo chleb do obiadu. Do tego brak ćwiczeń i proszę
Ale wiem, że szybko mi to spadnie
Od jutra ćwiczenia, mniejsza miska owsianki owoce do 15 kolacje białkowe i dam radę !
Te wszystkie zlatujące z tyłka spodnie to super uczucie

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
to jeszcze 9,5kg tak ?

Dzisiaj jest mój dzień ważenia i waga pokazuje 22,5kg mniej.
Z 4 pomiarów 70cm mniej.
Wielkie wielkie gratulację !
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 07:44   #1283
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Witajcie waga na dziś 101,3 lekko drgneło ale to już nie jest tak szybki spadek jak na początku idzie wolniej ale idzie w niedziele wybieram się na zamek w będzinie była może któraś z was zakupiłam wczoraj rower
menu na dziś
śniad.musli z jogurtem
obiad.2ziemniaki z piekarnika 2 jajka sadzone marchewka z groszkiem szklanka maślanki
kolacja.jogurt jabłko banan
+ skakanie na trampolinie jazda na rowerku
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 11:59   #1284
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Hej!

Julka, nie wydaje mi się, żebyś w ciągu kilku dni bez ćwiczeń i nieco większej ilości jedzenia (ale jak sama mówisz- bez przesady) przytyła 0,4 kilo Pewnie chwilowe zatrzymanie wody, złogi w jelitach, które mogły się zrobić przez małe zmiany w jedzeniu, ale zaraz wszystko wróci do normy

Co do tregginsów- cudowne uczucie, chociaż zawsze czuję nutkę żalu, że wyrastam z ciuchów.. Ale puszka z oszczędnościami czeka na moje 50 kilo i WIELKIE zakupy

Ja się dziś nie ważyłam, nie było czasu, ale pewnie oscyluje koło 59,5-60 Chociaż wszystko jest możliwe, jestem przed @ napuchnięta jak bania, więc jak waga pokaże milion to się nie zdziwię
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 14:12   #1285
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Witajcie
jekaterina - wiadomo, że to raczej nie jest 0.4 kg tłuszczu Dziś już jestem grzeczna, wyspana, posiłki co 3 godz, lżej, ćwiczenia już dawno za mną
Ś: Owsianka z orzechami i błonnikiem +gruszka
IIŚ: jajecznica z 2 jajek z kromką chleba
O: Dwie pałki kurczaka, malutka papryka zapieczona z warzywami i sałatka z majonezem co prawda, ale mało i majo light na deser śliwka.
A na kolacje pewnie jakieś mięsko z warzywkami

Ah.. jednak jak tak jem to czuję się super! Nie taka "napchana"
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 15:12   #1286
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

A ja właśnie skończyłam biegać Wróciłam mokra jak szczur, chciałam przemknąć niepostrzeżenie pod prysznic, ale mój A mnie uchwycił i śmiał się że nawet tyłek mam spocony
Też się dobrze czuje na diecie.. Dużo lżej jak się nie przejadam i nie jem na noc.. Rano budzę się wypoczęta i odkryłam, że jestem dużo bardziej optymistycznie nastawiona do świata. Poważnie, przed dietą byłam tak zgryźliwym i zgorzkniałym człowiekiem, jak jakaś stara baba
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 17:15   #1287
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Dopisuje mój dzisiejszy jadłospis
śniadanie: musli z mlekiem
obiad: 2 pulpety drobiowe z sosem pieczarkowym, odrobina ryżu
podwieczorek: pół opakowania serka wiejskiego, 2 plasterki wędliny
kolacja: grahamka z serkiem wiejskim, wędliną i jajkiem

Średnio.. Zero warzyw.. Jakoś mi umknęły niestety
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 06:18   #1288
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Waga dziś ciutkę mniejsza niż była poprzednio
Śniadanie już zjedzone, czas popracować
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 08:16   #1289
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Witajcie waga na dziś 100,8 kg ze 111,5 po 8 tyg diety już nie dlugo bedzie zasłużona lampka wina
śniad.kawa owoce
obiad.solidny kawał dorsza z piekarnika bez panierki surówka z marchewki
kolacja.pół sera białego półtłustego z rzodkiewka
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 18:29   #1290
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Czesc dziewczyny
Można do Was dołączyć?
Mój cel jest dokładnie jak w tytule, czyli 30 kg do pazdziernika, przeżyje jak będzie 20 kg mniej
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.