-30 kg do pażdziernika 2013 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 18:11   #1411
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Kochana, z kropel się składa morze! (jaki filozof ze mnie) Za kolejne 7 kilo, będziesz dobijała 100 i niebawem się z nią pożegnasz Co do ćwiczeń to mobilizuj się, na pewno pomoże zgubić kilogramy Ważne, żeby się nie zniechęcić na samym początku, więc nie stawiaj sobie poprzeczki za wysoko. Wciskaj ruch gdzie się da, do sklepu nie autem tylko pieszo; jak jedziesz autobusem to wysiadaj 2 przystanki wcześniej- to tylko przykład, ale na pewno sama wynajdziesz w życiu codziennym w których możesz spalić dodatkowe kalorie

Trzymam za Ciebie kciuki i co by się nie działo, nie poddawaj się!

Bardzo Ci dziękuję za te słowa! Nie chcę się poddać, nie tym razem, muszę się wylaszczyć, bo przez ostatnie lata strasznie się zapuściłam i sama siebie nie poznaję

Taki ruch jak piszesz to od początku diety robię, wszędzie chodzę piechotą, nawet wymyślam sobie gdzie tu można dziś podreptać Chcę dorzucić do tego basen... ale się zebrać nie mogę

Cytat:
Napisane przez Julia91 Pokaż wiadomość
Gratuluję spadku Dla mnie te -7 kg było momentem w którym tak poczułam, że moje odchudzanie daje porządny efekt


U mnie bardzo dobrze
Na dzień dzisiejszy -16.8 czyli prawie 17 kg !!!!!
Dzięki Ja też czuję już, że 7kg to coś, ale przez ostatni tydzień spadło tylko 0,2kg i jakoś motywacja od razu leci na łeb

-17kg WOW! BRAWO! Zazdroszczę okrutnie, -17,1 i u mnie pojawią się dwie cyferki na które tak czekam

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Mój A zrobił mi dziś zdjęcia w krótkich spodenkach i bluzce na ramiączkach. Tak na zdjęciach dużo lepiej ocenić mankamenty sylwetki niż w lustrze. Tak wyglądam aktualnie. Twarz zamazałam, bez makijażu jestem nie dla świata.. I ta biel nóg powala
Nie wiem jak wyglądałaś wcześniej, bo nie widziałam żadnych zdjęć, ale wyglądasz naprawdę fajnie Ja bym się zamieniła z chęcią już teraz

Ile jeszcze planujesz zrzucić?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:40   #1412
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za te słowa! Nie chcę się poddać, nie tym razem, muszę się wylaszczyć, bo przez ostatnie lata strasznie się zapuściłam i sama siebie nie poznaję

Taki ruch jak piszesz to od początku diety robię, wszędzie chodzę piechotą, nawet wymyślam sobie gdzie tu można dziś podreptać Chcę dorzucić do tego basen... ale się zebrać nie mogę

Dzięki Ja też czuję już, że 7kg to coś, ale przez ostatni tydzień spadło tylko 0,2kg i jakoś motywacja od razu leci na łeb

Nie wiem jak wyglądałaś wcześniej, bo nie widziałam żadnych zdjęć, ale wyglądasz naprawdę fajnie Ja bym się zamieniła z chęcią już teraz

Ile jeszcze planujesz zrzucić?
Basen to bardzo dobry pomysł! Sama o nim myślę intensywnie, tylko u nas jest taki, że szkoda gadać syf, kiła i mogiła.. (a niby olimpijski), a do kolejnego najbliższego mam jakieś 10 km w jedną stronę a i ceny powalają niestety.. 12 zł za godzinę 16 z sauną W sumie to za domem mamy malutki basen, na upartego można w nim pływać

Takich zatrzymań wagi lub małych spadków mimo diety może być dużo.. @, zatrzymanie wody w organizmie, zaparcia.. Minie kilka dni i będziesz widzieć spadek codziennie

Co do mnie to dietę mam 4 miesiące i schudłam 15 kilo.. Zaczęłam dokładnie 7 stycznia z wagą 72,5 (a mam 155 cm wzrostu) więc zahaczyłam już o 1 stopień otyłości.. Teraz BMI mam w normie, ale chciałabym zobaczyć 4 z przodu- chociażby to miało być 49,9 Miłe, że uważasz że wyglądam fajnie Wg mnie nie ma tragedii, ale wiadomo lato, plaża, bikini, chciałabym wyglądać naprawdę SUPER.. Bo taką wage jak mam teraz (no może z 2 kilo mniej) utrzymywałam naprawdę bardzo długo i zawsze uważałam, że mogłabym troszkę zrzucić. Więc skoro teraz już mam dietę, którą lubię i nie uważam jej za wielkie wyrzeczenie, to dociągnę do wymarzonej wagi..
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:47   #1413
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Jekaterina , masz na imię Kasia?

No już nie długo, ładnie ci idzie więc na pewno osiągniesz swój cel ja to się trochę boję o siebie, że kiedy osiągnę 55kg to zatrace się i pójdę dalej :/
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:09   #1414
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Jekaterina , masz na imię Kasia?

No już nie długo, ładnie ci idzie więc na pewno osiągniesz swój cel ja to się trochę boję o siebie, że kiedy osiągnę 55kg to zatrace się i pójdę dalej :/
Tak, Kaśka jestem Zatracisz się to znaczy, że będziesz chciała schudnąć jeszcze więcej czy sobie pofolgujesz i pójdziesz w góre?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:40   #1415
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Tak, Kaśka jestem Zatracisz się to znaczy, że będziesz chciała schudnąć jeszcze więcej czy sobie pofolgujesz i pójdziesz w góre?
myślę że będę chciała jeszcze więcej się odchudzać. A myślę że 55 to i tak będzie dla mnie "mało".
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:58   #1416
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
myślę że będę chciała jeszcze więcej się odchudzać. A myślę że 55 to i tak będzie dla mnie "mało".
Wiesz, wzrost wzrostowi nierówny (bo o ile dobrze pamiętam jesteśmy równe). Ja chcę ważyć 50, bo wg mnie ta waga będzie dla mnie idealna, ale dla Ciebie optymalne może być np 57 Jak osiągniesz zadowalający efekt, to na pewno to będziesz widziała i potem możesz przejść po prostu do zdrowego żywienia a od czasu do czasu pozwolić sobie na coś

Chociaż szczerze mówiąc, to 4 miesiąc mojej diety, koniec już widać, ale nie wyobrażam sobie np zjeść białą bułkę z masłem, albo schaboszczka ociekającego tłuszczem- tak się przyzwyczaiłam Moja Mama odkąd skończyła dietę (ponad 10 lat temu) nie używa cukru, tłustego mleka, śmietany. I nie boi się o wagę- tylko się odzwyczaiła i nie ciągnie jej po prostu
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:39   #1417
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Basen to bardzo dobry pomysł! Sama o nim myślę intensywnie, tylko u nas jest taki, że szkoda gadać syf, kiła i mogiła.. (a niby olimpijski), a do kolejnego najbliższego mam jakieś 10 km w jedną stronę a i ceny powalają niestety.. 12 zł za godzinę 16 z sauną W sumie to za domem mamy malutki basen, na upartego można w nim pływać

Takich zatrzymań wagi lub małych spadków mimo diety może być dużo.. @, zatrzymanie wody w organizmie, zaparcia.. Minie kilka dni i będziesz widzieć spadek codziennie

Co do mnie to dietę mam 4 miesiące i schudłam 15 kilo.. Zaczęłam dokładnie 7 stycznia z wagą 72,5 (a mam 155 cm wzrostu) więc zahaczyłam już o 1 stopień otyłości.. Teraz BMI mam w normie, ale chciałabym zobaczyć 4 z przodu- chociażby to miało być 49,9 Miłe, że uważasz że wyglądam fajnie Wg mnie nie ma tragedii, ale wiadomo lato, plaża, bikini, chciałabym wyglądać naprawdę SUPER.. Bo taką wage jak mam teraz (no może z 2 kilo mniej) utrzymywałam naprawdę bardzo długo i zawsze uważałam, że mogłabym troszkę zrzucić. Więc skoro teraz już mam dietę, którą lubię i nie uważam jej za wielkie wyrzeczenie, to dociągnę do wymarzonej wagi..

Trzymam kciuki za Twój cel Tak naprawdę chcieć to móc, czasem sobie to powtarzam la otuchy Przecież to tylko od nas zależy co jemy więc każda z nas swój cel na pewno osiągnie jeśli tylko będziemy chciały I to w sumie jest dobra wiadomość

A jeszcze wracając do basenu... u mnie jest 16zł za godzinę i to BEZ sauny Bardzo drogo...

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Jekaterina , masz na imię Kasia?

No już nie długo, ładnie ci idzie więc na pewno osiągniesz swój cel ja to się trochę boję o siebie, że kiedy osiągnę 55kg to zatrace się i pójdę dalej :/
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
myślę że będę chciała jeszcze więcej się odchudzać. A myślę że 55 to i tak będzie dla mnie "mało".
To wtedy przypomnimy Ci te posty i spróbujemy sprowadzić na dobrą drogę Chociaż wiesz... ja już kiedyś zeszłam do 65kg, u mnie to bmi jest 21 i czułam, że więcej nie chcę, także myślę, że opanowanie przyjdzie samo, nie musisz się obawiać

Ile masz wzrostu? Pięknie schudłaś... fantastyczne macie wyniki dziewczyny
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 06:14   #1418
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ile masz wzrostu? Pięknie schudłaś... fantastyczne macie wyniki dziewczyny


1,55m.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 06:47   #1419
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Hej!

Mój A zrobił mi dziś zdjęcia w krótkich spodenkach i bluzce na ramiączkach. Tak na zdjęciach dużo lepiej ocenić mankamenty sylwetki niż w lustrze. Tak wyglądam aktualnie. Twarz zamazałam, bez makijażu jestem nie dla świata.. I ta biel nóg powala
Jakie mankamenty ?

Bardzo ładnie wyglądasz


Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za te słowa! Nie chcę się poddać, nie tym razem, muszę się wylaszczyć, bo przez ostatnie lata strasznie się zapuściłam i sama siebie nie poznaję


Dzięki Ja też czuję już, że 7kg to coś, ale przez ostatni tydzień spadło tylko 0,2kg i jakoś motywacja od razu leci na łeb

-17kg WOW! BRAWO! Zazdroszczę okrutnie, -17,1 i u mnie pojawią się dwie cyferki na które tak czekam
Ja miałam takie tygodnie, że poleciało mi przez tydzień -0.2 kg, albo +1.0kg, +0.8 kg.

Albo chwile kiedy mam już dość tej diety :/ Chociaż nie mogę powiedzieć, że mam jest jakaś restrykcyjna jak już gdzieś pisałam zdarzało mi się dobijać nawet do 2000 kcal, teraz myślę, że troszkę mniej ze względu na to, że zmiejszył mi się żołądek O.o Nie jestem już wstanie zjeść tyle co kiedyś

I przede wszystkim ćwiczenia ! ćwiczenia ! ćwiczenia !

I to bez grzechów, tak bywa !, woda się zatrzymuje, organizm się "broni" przed utratą wagi.

Ja się mierzę centymetrem i wstawie może dziś moją tabelę z wagą i cm to zobaczycie jak idealnie jest pokazane, że jak leci malo wagi to dużo cm

U mnie dziś kolejne -0.1 kg w dół Cieszę się bo wczoraj był spory spadek i widzę, że się utrwala ajajaj
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 07:00   #1420
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Hej dziewczyny jest jest udało się hip hip hura waga rano pokazała 99,9 pewnie w ciągu dnia podskoczy ale zobaczyłam dwie cyferki w sobotę będzie zasłużona lampka wina które 2 miesiące już na mnie czeka
menu na dziś
śniad.3 krążki ryżowe z sałatą serkiem almette wędzonym łososiem i ogórkiem kawa
obiad.zupa pomidorowa
kolacja.jakaś sałatka
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 07:03   #1421
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Katarzynka32 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jest jest udało się hip hip hura waga rano pokazała 99,9 pewnie w ciągu dnia podskoczy ale zobaczyłam dwie cyferki w sobotę będzie zasłużona lampka wina które 2 miesiące już na mnie czeka
menu na dziś
śniad.3 krążki ryżowe z sałatą serkiem almette wędzonym łososiem i ogórkiem kawa
obiad.zupa pomidorowa
kolacja.jakaś sałatka
super! Gratulacje
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 08:26   #1422
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Julia91 Pokaż wiadomość
Jakie mankamenty ?
I przede wszystkim ćwiczenia ! ćwiczenia ! ćwiczenia !

I to bez grzechów, tak bywa !, woda się zatrzymuje, organizm się "broni" przed utratą wagi.

Ja się mierzę centymetrem i wstawie może dziś moją tabelę z wagą i cm to zobaczycie jak idealnie jest pokazane, że jak leci malo wagi to dużo cm

U mnie dziś kolejne -0.1 kg w dół Cieszę się bo wczoraj był spory spadek i widzę, że się utrwala ajajaj
Ja na pewno zacznę ćwiczyć, bo boję się o skórę, nie chciałabym mieć tzw motylków czy zwisającego brzucha... basen pomoże mi tę skórę ujarzmić i przy pływaniu masaż wodą naprawdę pomaga Plus pięknie kształtuje sylwetkę. Kiedyś schudłam 30kg właśnie pływając co 2-3 dzień na basenie przez 45 minut non stop. Diety specjalnej nie trzymałam, jadłam ziemniaki, chleb, normalne śniadania i obiady, omijałam kolacje, fastfoody i słodycze. I w 5 miesięcy taki efekt. Wiem, że to zasługa basenu, także polecam Wam dziewczyny... i sobie też

Czekamy na tabelę

Cytat:
Napisane przez Katarzynka32 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jest jest udało się hip hip hura waga rano pokazała 99,9 pewnie w ciągu dnia podskoczy ale zobaczyłam dwie cyferki w sobotę będzie zasłużona lampka wina które 2 miesiące już na mnie czeka
menu na dziś
śniad.3 krążki ryżowe z sałatą serkiem almette wędzonym łososiem i ogórkiem kawa
obiad.zupa pomidorowa
kolacja.jakaś sałatka
Serdecznie gratuluję!!! Radość w dwóch cyferek jest na pewno ogromna Nie wiem z jakiej wagi schodzisz, ale u mnie już nie na żarty było, bo prawie 120... także daleko do 99 i jak już je zobaczę to na pewno oszaleję ze szczęścia

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

A tak w ogóle....

Dzień dobry Ale dzisiaj piękny dzień Już mam 21 stopni w cieniu

Ale do rzeczy - dziś waga mnie miło zaskoczyła i -0,7kg pokazała No w końcu! I od razu samopoczucie lepsze i chęć do działania
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:27   #1423
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Ja mam wiszącą skórę po ciąży ;p
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:29   #1424
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

A dawno rodziłaś? I z jaką wagą? Może jeszcze się wchłonie?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:44   #1425
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
A dawno rodziłaś? I z jaką wagą? Może jeszcze się wchłonie?
10 miesięcy temu, może kiedyś się wchłonie za parę lub kilkanaście lat.
Mi już w ciąży zaczęła wisieć, im więcej rozstępów miałam tym skóra bardziej wisiała, i na górze miałam ciążówy brzuch a na dole zwis.
Wiec tego nie wiążę z odchudzaniem.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 08:49   #1426
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

To nie tak dawno Rozważ basen, serio

Ja się obawiam czy mój się "wessie" i to niestety nie kwestia ciąży (a wolałabym), a mojej głupoty. No, ale już się mleko rozlało, nie ma co płakać tylko trzeba działać i być dobrej myśli...

Za mną śniadanie, owsianka z mlekiem 0,5% plus starte nektarynki. Pyyyycha Teraz dopijam poranną kawę i chyba idę sobie obejrzeć wczorajszy Top Model... nie za mądry program, ale jakoś mnie relaksuje A później trzeba będzie porobić coś pożytecznego
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 09:36   #1427
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Katarzynka32 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jest jest udało się hip hip hura waga rano pokazała 99,9 pewnie w ciągu dnia podskoczy ale zobaczyłam dwie cyferki w sobotę będzie zasłużona lampka wina które 2 miesiące już na mnie czeka
menu na dziś
śniad.3 krążki ryżowe z sałatą serkiem almette wędzonym łososiem i ogórkiem kawa
obiad.zupa pomidorowa
kolacja.jakaś sałatka
GRATULACJE

Cytat:
Napisane przez Julia91 Pokaż wiadomość
Jakie mankamenty ?

Bardzo ładnie wyglądasz

Ja miałam takie tygodnie, że poleciało mi przez tydzień -0.2 kg, albo +1.0kg, +0.8 kg.

Albo chwile kiedy mam już dość tej diety :/ Chociaż nie mogę powiedzieć, że mam jest jakaś restrykcyjna jak już gdzieś pisałam zdarzało mi się dobijać nawet do 2000 kcal, teraz myślę, że troszkę mniej ze względu na to, że zmiejszył mi się żołądek O.o Nie jestem już wstanie zjeść tyle co kiedyś

I przede wszystkim ćwiczenia ! ćwiczenia ! ćwiczenia !

I to bez grzechów, tak bywa !, woda się zatrzymuje, organizm się "broni" przed utratą wagi.

Ja się mierzę centymetrem i wstawie może dziś moją tabelę z wagą i cm to zobaczycie jak idealnie jest pokazane, że jak leci malo wagi to dużo cm

U mnie dziś kolejne -0.1 kg w dół Cieszę się bo wczoraj był spory spadek i widzę, że się utrwala ajajaj
Dzięki! A dla Ciebie gratulacje

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
To nie tak dawno Rozważ basen, serio

Ja się obawiam czy mój się "wessie" i to niestety nie kwestia ciąży (a wolałabym), a mojej głupoty. No, ale już się mleko rozlało, nie ma co płakać tylko trzeba działać i być dobrej myśli...

Za mną śniadanie, owsianka z mlekiem 0,5% plus starte nektarynki. Pyyyycha Teraz dopijam poranną kawę i chyba idę sobie obejrzeć wczorajszy Top Model... nie za mądry program, ale jakoś mnie relaksuje A później trzeba będzie porobić coś pożytecznego
Też lubie top model I dobrze, że odpadła ta Olka, nie trawiłam jej..

Tak poza tym dzień dobry U mnie waga się zatrzymała, Ale nie mam jej tego za złe, przez ostatni czas bardzo szybko przeskoczyła 1,5 kilo Czytałam ostatnio na temat Bio Oil, podobno świetnie działa na rozstępy, stosowała któraś?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 10:49   #1428
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

hej

oh widze, ze u was same spadki
ja wazenie robie w weekend, ale w zyciu nie schudne do 6 czerwca tyle ile chciałam odnosnie basenu, mowicie ze drogo, to co ja mam powiedziedziec jak u nas ceny za 1h/ok 30 zl. Zakopane i okolice rzodzą się swoimi prawami, wkurza mnie to strasznie, bo nawet ceny mieszkan przewyzszaja ceny w Krk, chore !!

Co do Top model, to kibicuje Tamarze, Klaudii, Marceli a na czwartym miejscu Renacie. Wspomne jeszcze ze figura Tamary marzenie

Menu na dzis
S makrela wedzona
O zupa z kukurydza i kurczakiem
K bialy ser z warzywami
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 11:30   #1429
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Nie no 30zł za godzinę to już naprawdę złodziejstwo

izunia, a ile chciałaś schudnąć do czerwca? Pewnie pisałaś o tym, ale ja nowa i nic nie wiem W ogóle też nie wiem co oznacza Twój podpis? Chcesz schudnąć 22kg? Dopiero zaczynasz? Czy schudłaś już coś i zostało 22kg?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
GRATULACJE
Czytałam ostatnio na temat Bio Oil, podobno świetnie działa na rozstępy, stosowała któraś?
Nie stosowałam, ale też czytałam o tym... tyle, że jakoś nie wiem, nie wierzę do końca Ale kusi żeby spróbować

Co do Top Model to kibicuję Marceli
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 12:57   #1430
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez izunia19l Pokaż wiadomość
hej

oh widze, ze u was same spadki
ja wazenie robie w weekend, ale w zyciu nie schudne do 6 czerwca tyle ile chciałam odnosnie basenu, mowicie ze drogo, to co ja mam powiedziedziec jak u nas ceny za 1h/ok 30 zl. Zakopane i okolice rzodzą się swoimi prawami, wkurza mnie to strasznie, bo nawet ceny mieszkan przewyzszaja ceny w Krk, chore !!

Co do Top model, to kibicuje Tamarze, Klaudii, Marceli a na czwartym miejscu Renacie. Wspomne jeszcze ze figura Tamary marzenie

Menu na dzis
S makrela wedzona
O zupa z kukurydza i kurczakiem
K bialy ser z warzywami
30 zł za godzine? za taki zwykły, czy jakiś aquapark z termami, zjeżdżalniami i innymi cudami? Chyba, że kąpiecie się w różanej wodzie w złotym jacuzzi Menu fajne, tylko czy to nie za mało? Ty nie jesteś na SB o ile dobrze pamiętam, to może do makreli dodaj grahamkę, jakieś drugie śniadanie, chociażby jogurt naturalny z owocami Co do top model to bardzo lubię Klaudię i Zuzę- takie normalne dziewczyny i Justynę (chociaż nie mogłam się do niej przekonać). Tamara jest śliczna, ale mam do niej takie "y" jak powiedziała, że nie skończyła szkoły bo jej chłopak miał problem z narkotykami.. Jakieś to takie dziwne było..

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Nie no 30zł za godzinę to już naprawdę złodziejstwo

izunia, a ile chciałaś schudnąć do czerwca? Pewnie pisałaś o tym, ale ja nowa i nic nie wiem W ogóle też nie wiem co oznacza Twój podpis? Chcesz schudnąć 22kg? Dopiero zaczynasz? Czy schudłaś już coś i zostało 22kg?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



Nie stosowałam, ale też czytałam o tym... tyle, że jakoś nie wiem, nie wierzę do końca Ale kusi żeby spróbować

Co do Top Model to kibicuję Marceli
Właśnie opinie są różne: że super działa, że w sumie to działa ale nie jakoś bardzo i że jest do d*upy i go odradzają.. Patrzyłam na allegro idzie kupić za 30 zł razem z przesyłką, ale takie mini opakowanie 60 ml.. Nie wiem czy taka buteleczka starczyłaby mi na miesiąc.. Rozstępy mam na brzuchu (największe), biodrach i udach. No i na piersiach, ale to od okresu dojrzewania, już zabliźnione z którymi się pogodziłam
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 13:00   #1431
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Nicole ja schudlam 16 kg i zamierzam schudnac jeszcze 20 kg (to jest takie moje minimum) tzn wazyc ok 80 kg, jednak gdy uda mi się osiagnac cel czyli pozbyć się tych 20 kg to bede walczyła o kolejne 10 kg i na tym już zaprzestane! Jednak skupiam się na tym co teraz i walcze zeby moja waga była w normie, a zeby to osiagnac musi pokazać 79 kg. Czyli krotko mówiąc moj cel wagowy to - 30 kg
Damy radę kobitki, udowodnimy innym a przedwszystkim sobie, ze jestesmy silne i wytrwałe !!

Nicole odnosnie drugiego pytania, to do 6 czerwca chciałam zgubic ok 10 kg i ważyc te 90 kg. Jest to dużo, ale jak już wczesniej mowilam, wspomagam sie spalaczem tłuszczu i tak jakoś sama sobie wykalkulowałam, ze 5 kg strace sama a drugie 5 kg straci za mnie spalacz jak to mowia nadzieja matką głupich, ale ja naprawdę wierzę, ze sie uda
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 13:05   #1432
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Też mam na brzuchu rozstępy... i właśnie dlatego boję się, że brzuch się nie wciągnie... całą resztę rozstępów olewam... a mam i na boczkach i udach i niestety nad piersiami trochę, a to brzuch mi spędza sen z powiek.

Biooil jest teraz w superpharm na promocji 60ml za 29,99. Odpada przesyłka więc chyba warto, nawet się troszkę zastanawiam...

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez izunia19l Pokaż wiadomość
Nicole ja schudlam 16 kg i zamierzam schudnac jeszcze 20 kg (to jest takie moje minimum) tzn wazyc ok 80 kg, jednak gdy uda mi się osiagnac cel czyli pozbyć się tych 20 kg to bede walczyła o kolejne 10 kg i na tym już zaprzestane! Jednak skupiam się na tym co teraz i walcze zeby moja waga była w normie, a zeby to osiagnac musi pokazać 79 kg. Czyli krotko mówiąc moj cel wagowy to - 30 kg
Damy radę kobitki, udowodnimy innym a przedwszystkim sobie, ze jestesmy silne i wytrwałe !!

Nicole odnosnie drugiego pytania, to do 6 czerwca chciałam zgubic ok 10 kg i ważyc te 90 kg. Jest to dużo, ale jak już wczesniej mowilam, wspomagam sie spalaczem tłuszczu i tak jakoś sama sobie wykalkulowałam, ze 5 kg strace sama a drugie 5 kg straci za mnie spalacz jak to mowia nadzieja matką głupich, ale ja naprawdę wierzę, ze sie uda
Trzymam mocno kciuki, do 6 czerwca jeszcze miesiąc! Ile Ci brakuje do tej 90?
Bardzo rozsądnie, że takie minicele wyznaczyłaś... i masz rację, że najważniejsze to walczyć o prawidłową wagę A później powalczy się dalej

Pewnie, że damy radę!!!
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 13:13   #1433
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Jekaterina, to prawda baseny sa na miare XXIw, wodny park rozrywki, zjezdzalnie, drinki w wodzie, strefy ciche i glosne itd. Hehe zeby sie wypluskac w strefie cichej to z 50 zl trzeba Mowie tutaj o Białce, Bukowinie. Ogromne pieniadze wlozone w te baseny. W Szaflarach sa słynne termy podhalanskie i koszt to 22 zł, najzwyklejszy basen jest w Zakopanem a koszt tez w granicach 20 zł.
My z chlopakiem czesto jezdzimy do Tatralandii na Słowacji, wychodzi nas taniej niż w Polsce a ze blisko granicy mieszkamy to swoją drogą

Co do jedzenia to wlasnie nie moge jesc 2 sniadania bo spalacz trzeba brac na pusty zoladek, a ze zaczynam trening o 16 to biore po 15 i nie mam kiedy zjesc

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Nicole bede sie wazyc w sobote
A teraz to sie biore za farbowanie wlosow bo odrostu juz spore i wygladam jak bezdomna
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 14:26   #1434
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Też mam na brzuchu rozstępy... i właśnie dlatego boję się, że brzuch się nie wciągnie... całą resztę rozstępów olewam... a mam i na boczkach i udach i niestety nad piersiami trochę, a to brzuch mi spędza sen z powiek.

Biooil jest teraz w superpharm na promocji 60ml za 29,99. Odpada przesyłka
Kochana, mieszkam na takim zadupiu że superpharm widzę jedynie w telewizji Nawet rossmana nie mamy Na allegro właśnie jest 30 zł razem z przesyłką więc bez różnicy. Tylko to 60 ml to taka malutka buteleczka, a widziałam opinie, że nie jest za bardzo wydajny.. Ale czego się nie robi dla piękności

Cytat:
Napisane przez izunia19l Pokaż wiadomość
Jekaterina, to prawda baseny sa na miare XXIw, wodny park rozrywki, zjezdzalnie, drinki w wodzie, strefy ciche i glosne itd. Hehe zeby sie wypluskac w strefie cichej to z 50 zl trzeba Mowie tutaj o Białce, Bukowinie. Ogromne pieniadze wlozone w te baseny. W Szaflarach sa słynne termy podhalanskie i koszt to 22 zł, najzwyklejszy basen jest w Zakopanem a koszt tez w granicach 20 zł.
My z chlopakiem czesto jezdzimy do Tatralandii na Słowacji, wychodzi nas taniej niż w Polsce a ze blisko granicy mieszkamy to swoją drogą

Co do jedzenia to wlasnie nie moge jesc 2 sniadania bo spalacz trzeba brac na pusty zoladek, a ze zaczynam trening o 16 to biore po 15 i nie mam kiedy zjesc

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Nicole bede sie wazyc w sobote
A teraz to sie biore za farbowanie wlosow bo odrostu juz spore i wygladam jak bezdomna
Izunia, to Ty mieszkasz gdzieś w okolicach Nowego Targu- Zakopanego dobrze mówię? Bo widzę Szaflary, Bukowina.. Swoją drogą piękne miejsca.. Swojego czasu pół roku w Kościelisku spędziłam No i ubiegłe wakacje- Zakopane, Białka
Ale to prawda, co piszesz człowiek czasem chciałaby tylko popływać, regularnie ale za niższą cenę. Baseny termalne są świetne, ale raz na czas, a mało kogo stać na wydatek 50 złotych dajmy na to 2 razy w tygodniu, tylko żeby przepłynąć kilka razy basen dla zgubienia kilogramów.. Na jaki kolor farbujesz? Ja jutro w końcu idę do fryzjera W końcu! Na głowie mam taki busz, że tylko Tarzana brakuje..
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 14:35   #1435
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Ja uwielbiam basen !
Ale u mnie też jest drogo, mimo, że studencki bilet a jak chce iść z Mamą to już w ogóle :P

Zauwazyłam dziś jeszcze jedną rzecz która za pewne jest wynikiem zmiany trybu odzywiania. Rosną mi mega twarde paznokcie znaczy jak na mnie są na prawde mocne i twarde !! Jestem zachwycona bo nigdy nie miałam paznokci zawsze słabe i łamliwe i zadne odzywki czy za 10 czy za 200 zł mi nie pomagały.
A tu niespodzianka

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Ja tam w żadne Biooile inwestować nie zamierzam

Wolę kupić butle oleju migdałowego i mieszać z jakimś balsamem nawilżającym

Kiedyś w jakimś widzie kupiłam sobie maść na blizny którą miałam smarować rozstępy ale tak śmierdziała ze nie dałam rady :P
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 16:06   #1436
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Jekaterina, ja rodzinnie mieszkam wlasnie w Nowym Targu, jednak ostatnimi czasy mieszkam w Katowicach (studia), a od wrzesnia Opole.
Czyli krotko mówiąc jestem góralką, ale bez bicia przyznam, ze wolałabym sie urodzic nad morzem i zdecydowanie wole morze od gór Odnosnie kolorku na włosach to mam jasny blond, nie biały, nie platyne ale jasny taki słomkowy, do fryzjera nie chodze bo idelnie dobralam sobie kolor i farbuje za 20 zł a nie za 150

Julia powiem Ci, ze ja też mam wlasnie mocne paznokcie, ale w moim przypadku to moze troszke dieta wplyneła bo zawsze mialam mocne wlosy, paznokcie. U mnie odkad rzuciłam palenie i zaczełam cwiczyc jest mega poprawa z wydolnoscia i oddychaniem
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 16:26   #1437
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez izunia19l Pokaż wiadomość
Jekaterina, ja rodzinnie mieszkam wlasnie w Nowym Targu, jednak ostatnimi czasy mieszkam w Katowicach (studia), a od wrzesnia Opole.
Czyli krotko mówiąc jestem góralką, ale bez bicia przyznam, ze wolałabym sie urodzic nad morzem i zdecydowanie wole morze od gór Odnosnie kolorku na włosach to mam jasny blond, nie biały, nie platyne ale jasny taki słomkowy, do fryzjera nie chodze bo idelnie dobralam sobie kolor i farbuje za 20 zł a nie za 150

Julia powiem Ci, ze ja też mam wlasnie mocne paznokcie, ale w moim przypadku to moze troszke dieta wplyneła bo zawsze mialam mocne wlosy, paznokcie. U mnie odkad rzuciłam palenie i zaczełam cwiczyc jest mega poprawa z wydolnoscia i oddychaniem
2 lata temu byłam na campingu w Łęgu (to jest bodajże 15 minut od NT) a w samym Nowym Targu byłam w klubie, bodajże ADHD się nazywał
A co do fryzjera to idę na samo strzyżenie i wycieniowanie, a farbuję się sama w domu. Dwa razy farbowałam się u fryzjera i raz (przed studniówką) i w ogóle nie widziałam różnicy (a miała mi zrobić kilka o parę tonów jaśniejszych pasemek), a drugi raz- porażka największa- robiłam balejaż miód i czekolada i tą czekoladową farbą zrobiła mi piękną plamę centralnie na grzywce I fryzjerka robiła ten balejaż z praktykantką. Ja rozumiem, że dziewczyna się musi gdzieś nauczyć ale krzyki jej szefowej: " nie podawaj mi tej farby, tylko drugą, bo jej szachownice na głowie zrobisz!" nad moją zafoliowaną głową nie były w porządku
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 18:09   #1438
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Ja też się sama farbuję, kiedyś poszłam bo chciałam rozjaśnić włosy i pofarbować na rudo.
Godzinę mi trzymała na włosach coś co miało mi je rozjaśnic, potem nalozylam farbe a na głowie miałam... g*no, były nadal ciemne i w niekorych miejscach delikatnie czerwonawe i jasne plamy.

Zapłaciłam :350 zł

I jeszcze powiedziała, że na pewno jeszcze kilka razy przyjde i beda idealne...
poszłam od razu do drogerii kupilam rozjaśniacz za dychę i farbę za 20 zł.

Zniszczyły się prawda, ale nie były tragiczne a kolor wyszedł o niebo lepiej niż po wizycie w salonie który był częścią super - hiper mega spa.


Dziewczyny jestem mega zdenerwowana, kupiłam sobie kolczyki w motylki. Miały mi idealnie pasować do chustki w motylki o to co przyszło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130509_154600 (800x600).jpg (53,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130509_154557 (800x600).jpg (42,8 KB, 12 załadowań)
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 18:28   #1439
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Reklamuj! W ogóle stan tych części metalowych dla mnie nie do zaakceptowania...
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 18:31   #1440
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Julia91 Pokaż wiadomość

Dziewczyny jestem mega zdenerwowana, kupiłam sobie kolczyki w motylki. Miały mi idealnie pasować do chustki w motylki o to co przyszło.
o fuck :/
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.