-30 kg do pażdziernika 2013 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-09, 18:44   #1441
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Julia oczywiscie, ze reklamuj!! I tak jak Nicole napisała, stan zatyczek tragedia! co to ma byc, rdza czy ki wał ??

Jekaterina, nooo mamy klub adhd w samym rynku ja osobiscie go nie bardzo lubię i rzadko tam bywam, w sumie stosunkowo nie dawno zostal otwarty. Moja mlodosc toczyla sie glownie w klubie Morskie Oko w Zakopanem ( to byly czasy) tam byl klimat, doslownie rewelka, teraz to już wszystko sie pozmieniało

A Ty Julia chudnij szybko bo chcemy zobaczyć zdjęcia porownawcze
A masz jeszcze te ciuchy ze zdjecia pierwszego? i teraz jakby w tych samych ciuszkach jak jest -18, ojjjj wtedy to by idealnie było widać jaka laska robi sie z naszej Julii
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 19:15   #1442
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Julka kupiłaś na allegro czy gdzie? Też bym reklamowała, chociażby dla zasady. Jak Ci powiedzą, że uszkodziły się przy transporcie, to powiedz im że to nie Twoja wina, że źle zabezpieczyli.. I ja bym żądała zwrotu za przesyłkę również

Cytat:
Napisane przez izunia19l Pokaż wiadomość
Julia oczywiscie, ze reklamuj!! I tak jak Nicole napisała, stan zatyczek tragedia! co to ma byc, rdza czy ki wał ??

Jekaterina, nooo mamy klub adhd w samym rynku ja osobiscie go nie bardzo lubię i rzadko tam bywam, w sumie stosunkowo nie dawno zostal otwarty. Moja mlodosc toczyla sie glownie w klubie Morskie Oko w Zakopanem ( to byly czasy) tam byl klimat, doslownie rewelka, teraz to już wszystko sie pozmieniało

A Ty Julia chudnij szybko bo chcemy zobaczyć zdjęcia porownawcze
A masz jeszcze te ciuchy ze zdjecia pierwszego? i teraz jakby w tych samych ciuszkach jak jest -18, ojjjj wtedy to by idealnie było widać jaka laska robi sie z naszej Julii
W Morskim Oku też byłam i jeszcze na Dworcu Tatrzańskim chociaż mega dużo tam lanserstwa Ale też fajnie..

Ale nam się fajnie forum rozwinęło, pamiętam jak jakiś czas temu rozmowa toczyła się tylko między mną a Julką Co do diety to u mnie gitarka. I Po długoweekendowym lenistwie wróciłam do biegania. Jednak tydzień przerwy robi różnicę. 7 minut dobiegłam, ale ciężko było..

śniadanie: 3 kromki grahama z camembertem light, pomidorem i cebulką
II śniadanie: miska krupniku
obiad: kotlet mielony pieczony + surówka z kiszonej kapusty + łyżka ziemniaków
kolacja: serek wiejski, kromka grahama z chudą wędliną

A i nie mamy wody W całym domu Od 13 kurde
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 19:36   #1443
martin01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
-30 kg do pażdziernika 2013

Ja tez sie odchudzam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
martin01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 20:02   #1444
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

DZIEWCZYNY padam rano zrobiłam 16km na rowerze teraz 13 km jestem wykończona ale uwielbiam jeździć na rowerze a mam go dopiero tydzień słuchajcie ma też wisi skóra na brzuchu i po ciąży nosiłam pas poporodowy i bardzo mi pomogł nic mi nie wisiało ale w ciągu 4 lat przytyłam 30kg i zaczeła wisieć znowu zamierzam znowu nosić pas może znowu mi pomoże

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Nicole ja ważyłam 111,5 zaczełam sie odchudzać od 4 marca dziś waga mi pokazała jak wróciłam z roweru 99.7 kg załuje bardzo że nie umiem pływać bo już bym na basenie śmigała
Jekaterina też mieszkam na zadupiu jeden porządny sklep na 2 wsie mam do niego 3km a i tak porządnego tam kremu czy innego mazidła nie uwidzisz trzeba do bielska śmigać badz do czechowic
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 20:09   #1445
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Ja to kupiłam na vinted u jakiejs laski... ale one tak nie wyglądały na zdjęciu :/
Napisałam do niej, ale cisza.. zaapłaciłam za 10 zł ale jak można coś takiego posłać w zwykłej kopercie??? zwłaszcza ze za wysyłkę dałam 5 zł, a koszty z koperty to 1.60 +10g koperta: 1.70

Ale już wymyśliłam co zrobię.


Nie mam już niestety tej sukienki :P wyrzuciłam bo się zeszmaciła ale mam spodnie z drugiego zdjęcia i sweterek
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm

Edytowane przez Julia91
Czas edycji: 2013-05-09 o 20:12
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 20:43   #1446
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Julia91 Pokaż wiadomość
Ja to kupiłam na vinted u jakiejs laski... ale one tak nie wyglądały na zdjęciu :/
Napisałam do niej, ale cisza.. zaapłaciłam za 10 zł ale jak można coś takiego posłać w zwykłej kopercie??? zwłaszcza ze za wysyłkę dałam 5 zł, a koszty z koperty to 1.60 +10g koperta: 1.70

Ale już wymyśliłam co zrobię.


Nie mam już niestety tej sukienki :P wyrzuciłam bo się zeszmaciła ale mam spodnie z drugiego zdjęcia i sweterek
Co zrobisz? Właśnie dlatego wolę tradycyjne zakupy.. I modlę się żeby ta bluza dla A nie okazała się takim niewypałem jak Twoje kolczyki.. Wiadomo, że są ludzie uczciwi, którzy wystawiają rzeczy zgodne z opisem i to oni najbardziej cierpią na takich idiotach
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 22:33   #1447
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Katarzynka32 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY padam rano zrobiłam 16km na rowerze teraz 13 km jestem wykończona ale uwielbiam jeździć na rowerze a mam go dopiero tydzień słuchajcie ma też wisi skóra na brzuchu i po ciąży nosiłam pas poporodowy i bardzo mi pomogł nic mi nie wisiało ale w ciągu 4 lat przytyłam 30kg i zaczeła wisieć znowu zamierzam znowu nosić pas może znowu mi pomoże

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Nicole ja ważyłam 111,5 zaczełam sie odchudzać od 4 marca dziś waga mi pokazała jak wróciłam z roweru 99.7 kg załuje bardzo że nie umiem pływać bo już bym na basenie śmigała
Brawo za wyniki
Ja teeeeeeeż chcę 99,9999 chociażby

Co do tego pasa poporodowego to ciekawe w sumie... tylko czy on nie pomaga przypadkiem w obkurczaniu macicy, a nie skóry?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 06:13   #1448
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Brawo za wyniki
Ja teeeeeeeż chcę 99,9999 chociażby

Co do tego pasa poporodowego to ciekawe w sumie... tylko czy on nie pomaga przypadkiem w obkurczaniu macicy, a nie skóry?
skóry. W obkurczaniu może pomóc tylko oksytocyna, żaden czynnik zewnętrzny
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 07:41   #1449
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Hej Laseczki

U mnie dziś -0,3kg na wadze Malutko, ale cieszy, myślałam, że nic nie będzie po wczorajszym większym spadku. Nooo, tak ma być

nadalka, zaczynam na poważnie rozważać Mogłabyś mi pokazać jakiś link z takim pasem poporodowym?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 07:43   #1450
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

U mnie dziś troszkę na plus

Pracowałam do 2 i dziś znowu od 8 rano na nogi i do roboty :P
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 07:48   #1451
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Hej waga 99,8 ZDANIA na temat pasa są podzielone jednej pomoże drugiej nie tak jak ze spalaczami same wiecie że na każdego działa co innego trzeba przekonać się na własnej skorze jak co działa
menu na dziś
śniad.jogurt z bananem i jabłkiem łyżka płatków owsianych
obiad .ryż jajko sadzone ogórek
kolacja biały ser z rzodkiewka
słuchajcie weszłam w spodnie sprzed 2 lat co za radość mam nadzieję ze do 15 sierpnia będe ważyć z 80 kg marzę żeby wkońcu założyć sukienkę na plażę
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 08:13   #1452
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej Laseczki

U mnie dziś -0,3kg na wadze Malutko, ale cieszy, myślałam, że nic nie będzie po wczorajszym większym spadku. Nooo, tak ma być

nadalka, zaczynam na poważnie rozważać Mogłabyś mi pokazać jakiś link z takim pasem poporodowym?
0,3 to wcale nie mało Całkiem fajny wynik, jeśli chodzi o dobowy spadek

Cytat:
Napisane przez Katarzynka32 Pokaż wiadomość
Hej waga 99,8 ZDANIA na temat pasa są podzielone jednej pomoże drugiej nie tak jak ze spalaczami same wiecie że na każdego działa co innego trzeba przekonać się na własnej skorze jak co działa
menu na dziś
śniad.jogurt z bananem i jabłkiem łyżka płatków owsianych
obiad .ryż jajko sadzone ogórek
kolacja biały ser z rzodkiewka
słuchajcie weszłam w spodnie sprzed 2 lat co za radość mam nadzieję ze do 15 sierpnia będe ważyć z 80 kg marzę żeby wkońcu założyć sukienkę na plażę
Gratulacje Uwielbiam taki dreszczyk podniecenia jak wchodzę w ciuchy, który niedawno były za małe!

U mnie niestety 0,3 na plusie Wiem, że nie przytyłam, że to woda i takie tam, ale kurcze.. Jakby nie było to taki wzrost znacznie spowalnia chudnięcie Tym bardziej, że przez ostatni tydzień byłam wzorem trzymania diety, a tu tak mi się odwdzięcza
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:23   #1453
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Julia91 Pokaż wiadomość
U mnie dziś troszkę na plus

Pracowałam do 2 i dziś znowu od 8 rano na nogi i do roboty :P
Jutro będzie minus, głowa do góry

Cytat:
Napisane przez Katarzynka32 Pokaż wiadomość
Hej waga 99,8 ZDANIA na temat pasa są podzielone jednej pomoże drugiej nie tak jak ze spalaczami same wiecie że na każdego działa co innego trzeba przekonać się na własnej skorze jak co działa
menu na dziś
śniad.jogurt z bananem i jabłkiem łyżka płatków owsianych
obiad .ryż jajko sadzone ogórek
kolacja biały ser z rzodkiewka
słuchajcie weszłam w spodnie sprzed 2 lat co za radość mam nadzieję ze do 15 sierpnia będe ważyć z 80 kg marzę żeby wkońcu założyć sukienkę na plażę
Mnie w pasie zniechęca trochę fakt, że idzie lato i się w nim będę gotować No bo zaszkodzić, nie zaszkodzi, a jeśli może pomóc to czemu nie?

Nie wiem czy Twoje menu nie jest trochę za skromne? Malutko jesz...

Do 15 sierpnia masz 14 tygodni, specjalnie policzyłam DASZ RADĘ, to jest do zrobienia kg na tydzień i 85 kg będziesz ważyć

A z tym wchodzeniem w stare spodnie, znam to uczucie z poprzedniego odchudzania Brawo

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
U mnie niestety 0,3 na plusie Wiem, że nie przytyłam, że to woda i takie tam, ale kurcze.. Jakby nie było to taki wzrost znacznie spowalnia chudnięcie Tym bardziej, że przez ostatni tydzień byłam wzorem trzymania diety, a tu tak mi się odwdzięcza
To na pewno tylko woda, nie przejmuj się Trzymasz dietę ładnie to i nie ma powodu do zmartwień, woda zleci i następny spadek będzie większy... tak jak u mnie kiedy było przez 6 dni -0,2kg. A teraz w 7 dzień -0,7 i dziś -0,3

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Tak w ogóle to właśnie zjadłam śniadanie, owsianka + mleko 0,5% i borówki amerykańskie... NIEBO
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:33   #1454
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Nicole, to Twoje 0,3 przeszło do mnie To na pewno to!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:53   #1455
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej Laseczki

U mnie dziś -0,3kg na wadze Malutko, ale cieszy, myślałam, że nic nie będzie po wczorajszym większym spadku. Nooo, tak ma być

nadalka, zaczynam na poważnie rozważać Mogłabyś mi pokazać jakiś link z takim pasem poporodowym?
http://allegro.pl/apteka-pas-poporod...227921066.html

ja też planuję kupić, tylko ja jak zwykle zabieram się do wszystkiego jak pies do jeża

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Ja do 30. sierpnia chciałabym ważyć 65 kg
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:11   #1456
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Nicole, to Twoje 0,3 przeszło do mnie To na pewno to!
Ups

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/apteka-pas-poporod...227921066.html

ja też planuję kupić, tylko ja jak zwykle zabieram się do wszystkiego jak pies do jeża

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Ja do 30. sierpnia chciałabym ważyć 65 kg
Dzięki, poważnie nad tym pomyślę
Twój cel też całkiem realny, przecież tylko 15kg Ci brakuje

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Mój cel to jak w temacie, do października (czyli do 30.09) -30kg. Będę mega szczęśliwa mimo, że i tak daleka droga będzie przede mną jeszcze
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:35   #1457
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Katarzynka32 Pokaż wiadomość
Hej waga 99,8 ZDANIA na temat pasa są podzielone jednej pomoże drugiej nie tak jak ze spalaczami same wiecie że na każdego działa co innego trzeba przekonać się na własnej skorze jak co działa
menu na dziś
śniad.jogurt z bananem i jabłkiem łyżka płatków owsianych
obiad .ryż jajko sadzone ogórek
kolacja biały ser z rzodkiewka
słuchajcie weszłam w spodnie sprzed 2 lat co za radość mam nadzieję ze do 15 sierpnia będe ważyć z 80 kg marzę żeby wkońcu założyć sukienkę na plażę
A czemu nie możesz już teraz włożyć sukienki?

Pięknie jest patrzeć na dwie cyferki

Oj, to jest świetne uczucie mieścić się w to co jeszcze niedawno było za małe



Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
0,3 to wcale nie mało Całkiem fajny wynik, jeśli chodzi o dobowy spadek


Gratulacje Uwielbiam taki dreszczyk podniecenia jak wchodzę w ciuchy, który niedawno były za małe!

U mnie niestety 0,3 na plusie Wiem, że nie przytyłam, że to woda i takie tam, ale kurcze.. Jakby nie było to taki wzrost znacznie spowalnia chudnięcie Tym bardziej, że przez ostatni tydzień byłam wzorem trzymania diety, a tu tak mi się odwdzięcza
Najgorsze jest to, że przybywa w jedną noc, a potem człowiek walczy z takim wzrostem przez 5 dni

Ale głowa do góry

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Jutro będzie minus, głowa do góry



Mnie w pasie zniechęca trochę fakt, że idzie lato i się w nim będę gotować No bo zaszkodzić, nie zaszkodzi, a jeśli może pomóc to czemu nie?

Nie wiem czy Twoje menu nie jest trochę za skromne? Malutko jesz...

Do 15 sierpnia masz 14 tygodni, specjalnie policzyłam DASZ RADĘ, to jest do zrobienia kg na tydzień i 85 kg będziesz ważyć

A z tym wchodzeniem w stare spodnie, znam to uczucie z poprzedniego odchudzania Brawo



To na pewno tylko woda, nie przejmuj się Trzymasz dietę ładnie to i nie ma powodu do zmartwień, woda zleci i następny spadek będzie większy... tak jak u mnie kiedy było przez 6 dni -0,2kg. A teraz w 7 dzień -0,7 i dziś -0,3

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Tak w ogóle to właśnie zjadłam śniadanie, owsianka + mleko 0,5% i borówki amerykańskie... NIEBO
Widzę, że mamy podobne upodobania śniadaniowe u mnie owsianka musi być i robię na różne warianty. Truskawki, jagody, maliny, pestki granata, gruszka, różne różniaste orzechy wiórki kokosowe oczywiście nie wszystko na raz ale tak sobie mieszam.

Na szczęście okazało się, ze to @ Więc i tak wzrost nie za duży

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Nicole, to Twoje 0,3 przeszło do mnie To na pewno to!
hahahahahaha

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ups

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------



Dzięki, poważnie nad tym pomyślę
Twój cel też całkiem realny, przecież tylko 15kg Ci brakuje

Ja mam pas neopremowy czy jak to się pisze i podobno super działa ale jestem za gruba i jak siadam to mi sie rozpina :P a nie bede stać cały czas

Ale jeszcze trochę i będę go nosić wlasnie na ujedrnienie skóry na brzuchu.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Mój cel to jak w temacie, do października (czyli do 30.09) -30kg. Będę mega szczęśliwa mimo, że i tak daleka droga będzie przede mną jeszcze
ja zakładam sobie 3 kg na miesiąc więc 15 kg do pażdziernika jeszcza więc będdzie ponad 30 w sumie mam nadzieję
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:55   #1458
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/apteka-pas-poporod...227921066.html

ja też planuję kupić, tylko ja jak zwykle zabieram się do wszystkiego jak pies do jeża

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Ja do 30. sierpnia chciałabym ważyć 65 kg
mam ten pas i go nie polecam roluje sie najlepiej kupic taki na rzepy ten wkładany jest przez nogi
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 10:00   #1459
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cytat:
Napisane przez Katarzynka32 Pokaż wiadomość
mam ten pas i go nie polecam roluje sie najlepiej kupic taki na rzepy ten wkładany jest przez nogi
mi własnie koleżanki polecały taki.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 11:31   #1460
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Zjadłam na obiad 2 kluski na parze.. Na swoją obronę dodam, że nie były polane tłuszczem, ani posypane cukrem i nie zjadłam całej michy jak przed dietą tylko 2.. Wg internetu to 266 kcal, czyli jak na obiad nie za dużo.. Następny posiłek to dopiero podwieczorek i potem kolacja, więc spokojnie się zmieszcze w moim zapotrzebowaniu..
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 12:29   #1461
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Aaale mam dziś lenia Nic mi się nie chce... a powinnam zabrać się za sprzątanie mieszkania, przynajmniej w weekend byłoby z głowy. Żeby mi się chciało jak mi się nie chce
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 12:49   #1462
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Też mam lenia i spadek nastroju.. Nawet mnie ten dzisiejszy fryzjer nie rozwesela Ech....
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 17:52   #1463
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Zebrałam się w sobie i trochę posprzątałam Jeszcze mi zostało co nieco, ale dzisiaj dokończę i będzie czyściutko Uwielbiam mieć czysto w mieszkaniu, od razu mam humor lepszy

I jak tam dzień Wam mija laseczki? Co tu tak cicho dziś?

Właśnie zjadłam obiadokolację - kurczak marynowany na pikantnie na grillu + mizeria z sałat, roszponki, zielonego ogórka z jogurtem. Pyyyycha
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 18:48   #1464
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Ja poszłam w wir wystawiania dostawy ale właśnie skończyłam

Byłam na poczcie i potem na zakupach, kupiłam sobie mega spódnicę ! Srebrną, błyszcząca metalicznie Troche za duża, ale najwyżej sobie przerobię ją.
I do tego tuniczkę z HM

Nic mi się już nie chce dziś robić, a jutro do szkoły ;/
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 20:20   #1465
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Czesc dziewczynki

Nie odzywałam się cały dzień bo wrociłam z pracy dopiero o 19 i byłam taka wykończona, ze poszłam kimać Dzisiaj nawet nie drgnełam z cwiczeniami, ale jutro postaram się wszystko nadrobić.

Moje menu
sniadanie; bulka graham z serem Gouta
II sniadanie 2 jabłka i 1/2 grahamki z serkiem
Obiad 2 ziemniaki i 1 szklanka kefiru
Kolacja jogurt gruszkowy i 2 jabłka

Hehe wiem, ze przesadziłam z jablkami ale zakupiłam dzisiaj takie pysznosci, ze nie mogłam się powstrzymać w ogole dzisiaj mam straszne napady głodu, non stop chodzę głodna Ok dziewczyny ja zmykam sie wyporzadzic i do spania bo jutro znów pobudka i do pracy, a jak wroce bede miec kupe czasu aby was podczytac
Milego weekendu wam zyczę
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 20:43   #1466
onagory
Zadomowienie
 
Avatar onagory
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 439
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Hey Dziewuszki Nie wiem czy mnie przyjmiecie do swojego grona ale jeśli tak to będzie super .Czytam was od początku mojego odchudzania dokładnie 10.01 i dzięki temu jakoś dotrwałam .Mam na imię Justyna i jestem z Podhala mam 26 lat mężatka od 2 lat bezdzietna . Po dwóch latach małżeństwa z wagi 70kg dobiłam do 96 kg . Dla mnie to był szok jak weszłam na wagę przecież nie czułam żebym jakoś dużo przytyła a tu takie szok Od 4 miesięcy jestem na diecie i aktywnym sporcie chociaż z tym było ciężko bo jestem leń :P Aktualna waga na dzień dzisiejszy to 80kg .Jak na razie moja motywacja niestety spadła każdy mnie chwali a ja z tego powodu pozwalam sobie na małe grzeszki . Ale może dzięki pisaniu zmotywuję się do dalszej walki .
onagory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:27   #1467
onagory
Zadomowienie
 
Avatar onagory
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 439
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Hey Dziewczynki Jestem tutaj nowa może przygarniecie mnie do swojego grona Czytam was od samego początku swojego odchudzania 10.01 ale nie miałam odwagi napisac , a teraz mam spadek motywacji i potrzebuję porządnego kopa do dalszej walki . Coś o mnie mam na imię Justyna mam 26 lat pochodzę z Podhala od 2 lat szczęśliwa mężatka.
I właśnie dzięki temu szczęściu z 70kg przez dwa lata dobiłam do 96kg . Jak weszłam na wagę to myślałam że dostanę zawału hmm z perspektywy czasu widzę moje błędy zero ruchu słodycze , śmieciowe jedzonko . Na szczęście dzięki waszym wpisom mobilizowałam się i dzień dzisiejszy warze 80 kg . Ale niestety to nie koniec mojej walki z tłuszczem .
Pozdrawiam was
__________________
7.07.2015
onagory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 23:39   #1468
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cześć Justyna Pewnie, że przyjmiemy, pisz u nas codziennie, to pomaga...

Ja w 6 lat przytyłam 50kg więc i tak ciesz się, że w porę się opamiętałaś... Jak ja weszłam na wagę to dopiero był zawał

Głowa do góry, najważniejsze, że już działamy w dobrym kierunku.

Julia, powodzenia jutro w szkole

izunia, dla Ciebie też miłego weekendu! I niegrzesznego

Ja się dzisiaj nasprzątałam jak wściekła, aż mi niedobrze teraz Nie wiem czy od oparów tych środków czyszczących czy może już z głodu... padam na twarz
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 08:27   #1469
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Cześć Dziewczyny, ja już na nogach Szkoda mi soboty na spanie Mój mąż jeszcze chrapie za to

Dziś na wadze kolejne -0,3kg! Aż ciężko było mi uwierzyć
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 08:34   #1470
Katarzynka32
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka32
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 117
Dot.: -30 kg do pażdziernika 2013

Hej witamy nową koleżankę waga w mejscu menu na dziś
śniad.jogurt owoce kawa
obiad .kasza kuskus tuńczyk salatka
kolacja .4 krążki ryżowe z serkiem białym pomidorem
pogoda nam się zepsuła co za dół
Katarzynka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.