Ostrzegam przed podróbkami perfum!!! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-09, 13:36   #721
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

U mnie dwie kupują na necie, perfumy też. Z resztą osób nie rozmawiam o tym gdzie co kupują. Może powinnam, żeby ujawniły się ortodoksy sephorowe i fanki zakupów internetowych...
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:27   #722
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez addicteddior Pokaż wiadomość
Ja się nie zgodzę, że Sephora zdziera z ludzi pieniądze.
Trzeba po prostu wiedzieć, kiedy i gdzie zrobić u nich zakupy

Dla mnie Sephora istnieje tylko w 2 okresach - koniec czerwca, kiedy zaczynają się letnie wyprzedaże oraz dla kolorówki - w grudniu -30%.
widocznie masz szczescie, bo niestety, zapachy pozadane przeze mnie, niezmiennie drozej wychodza w Sephorze nizli na All, a tam czynie praktycznie wszystkie zakupy perfumeryjne
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:30   #723
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Słuchajcie, oczywiście, że S. zdziera (pomijam jakieś wyjątkowe okazje, promocje itp.) ale zdziera z tego kogo na to stać , przecież nikt nie wyda tam ostatnich pieniędzy na chleb . Jak ktoś wie gdzie kupować przez internet to wiadomo, że kupuje taniej a jak ktoś żyje w niewiedzy to trudno, wydaje bo na to ma .
Ja póki wystarczały mi 3-4 flakony to też kupowałam w S. .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:37   #724
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Słuchajcie, oczywiście, że S. zdziera
nie wiedziec czemu, ale myslalam, ze pod skrotem "S." kryje sie "Siarka"

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja póki wystarczały mi 3-4 flakony to też kupowałam w S. .
wiesz, Asiek, tak teraz pomyslalam, ze na swoj sposob, to dzieki Sephorze - paradoksalnie- zachowalabym wiecej pieniedzy... otoz, tam kupowalabym zapewne raz na ruski rok perfumy, gdy tymczasem na All, wiedzac, ze taniocha jak barszcz, klikam , mam wrazenie, bez chwili wahania i bez ustanku, wypuszczajac tak o wiele wieksza kwote^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:39   #725
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nie wiedziec czemu, ale myslalam, ze pod skrotem "S." kryje sie "Siarka"


wiesz, Asiek, tak teraz pomyslalam, ze na swoj sposob, to dzieki Sephorze - paradoksalnie- zachowalabym wiecej pieniedzy... otoz, tam kupowalabym zapewne raz na ruski rok perfumy, gdy tymczasem na All, wiedzac, ze taniocha jak barszcz, klikam , mam wrazenie, bez chwili wahania i bez ustanku, wypuszczajac tak o wiele wieksza kwote^^
to nie ja powiedziałam

No więcej, oczywiście, że więcej kasy wydajemy ale za to ile więcej zapachów mamy .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:41   #726
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
No więcej, oczywiście, że więcej kasy wydajemy ale za to ile więcej zapachów mamy .
no, wiadomix! dlatego ja to z przymruzeniem oka napisalam
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:48   #727
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, wiadomix! dlatego ja to z przymruzeniem oka napisalam
Ja jak piszę z przymrużeniem oka to nie za dobrze widzę klawiaturę .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 14:59   #728
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja jak piszę z przymrużeniem oka to nie za dobrze widzę klawiaturę .
ja mam jeszcze drugie łotwarte, Aska, Ty cyklopie
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 15:03   #729
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze drugie łotwarte, Aska, Ty klopie
Tylko mi tu bez takich wyzwisk .
Ale mam głupawkę.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 15:05   #730
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Tylko mi tu bez takich wyzwisk .
Ale mam głupawkę.
zawsze mozesz zglosic ZP

ja tez^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 15:25   #731
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez addicteddior Pokaż wiadomość
Mnie do Allegro zraziła wtopa z podróbką i wykłócanie się przez kilka tygodni o zwrot pieniędzy. A sprzedawca miał 0 negatywów, i kto by pomyślał, że wciska podróbki
Drugi raz nie chciałabym czegoś takiego przechodzić, więc All odpuściłam.

Natomiast w szoku jestem z Truskawką. Dziewczyny dostały najpierw podróbkę bazy Lancome, a teraz miniatur meteorytów Guerlain
Ale ważna jest cena, czy było real photo, same komentarze to nie wszystko .

Nie chce mi się jakoś wierzyć w podróby z Truskawy, w nieświeże kosmetyki jestem w stanie uwierzyć ale nie w podróby .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 15:25   #732
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez addicteddior Pokaż wiadomość
Mnie do Allegro zraziła wtopa z podróbką i wykłócanie się przez kilka tygodni o zwrot pieniędzy. A sprzedawca miał 0 negatywów, i kto by pomyślał, że wciska podróbki
Drugi raz nie chciałabym czegoś takiego przechodzić, więc All odpuściłam.
niestety, brak negatywnych komentarzy nie przesadza jeszcze o uczciwosci sprzedajacego... proponuje lekture pierwszych postow watku weryfikujacego aukcje z Allegro

ze swej strony moge zapewnic, ze zakupy perfum na All moga byc naprawde bezpieczne, nawet, jesli sie dopiero przygode z perfumami zaczyna - ja w zasadzie na starcie wydalam ponad 400 zl na perfumy z All

Cytat:
Napisane przez addicteddior Pokaż wiadomość
Natomiast w szoku jestem z Truskawką. Dziewczyny dostały najpierw podróbkę bazy Lancome, a teraz miniatur meteorytów Guerlain
mowisz o jakiejs sytuacji opisywanej na Wizazu? bo przyznam, ze trudno mi uwierzyc w te historie... wiekowe perfumy - i owszem, ale podrobki?


As, no popatrz, jakie my zgodne we wszystkim!
mimo innej ilosci oczu
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2010-05-09 o 15:27
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:04   #733
magdadro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 663
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Ja mimo wszystko wolę Sephorę i Douglasa. Kupuję głównie w dniach VIP'a kiedy to na cały asortyment Sephora daje -20%. Raz dokonałam zakupu przez internet. Niestety z uwagi na to że był to sklep stacjonarny sprzedający również przez internet cena z przesyłką wyniosła raptem kilka złotych mniej niż w Sephorze, no ale dostałam kilka próbek
magdadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:16   #734
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Raz dokonałam zakupu przez internet. Niestety z uwagi na to że był to sklep stacjonarny sprzedający również przez internet cena z przesyłką wyniosła raptem kilka złotych mniej niż w Sephorze, no ale dostałam kilka próbek
ale gdzie te probki dostalas? w Sephorze czy w sklepie internetowym? bo przyznam, ze dla mnie roznica paru zlotych, w dodatku jesli dostaje jeszcze probki, ma znaczenie - dodam drugie i trzecie takie pare zlotych i mam kolejna fajna uzywke
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:21   #735
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez magdadro Pokaż wiadomość
Ja mimo wszystko wolę Sephorę i Douglasa. Kupuję głównie w dniach VIP'a kiedy to na cały asortyment Sephora daje -20%. Raz dokonałam zakupu przez internet. Niestety z uwagi na to że był to sklep stacjonarny sprzedający również przez internet cena z przesyłką wyniosła raptem kilka złotych mniej niż w Sephorze, no ale dostałam kilka próbek
No, każdy właśnie kupuje gdzie woli . Przy 20% rabacie i tak większość perfum jest o wiele droższa niż w perfumeriach internetowych czy na allegro, ale może działa chłyt makietgowy, że i tak jest te 20% taniej , a że drożej niż gdzie indziej to już nieważne . Trafiłaś na nieodpowiedni sklep internetowy skoro miał takie ceny .
Siarko, dokładnie, w tym samym czasie to samo pisałyśmy .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:27   #736
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Siarko, dokładnie, w tym samym czasie to samo pisałyśmy .
dzis jest zdecydowanie nasz dzien zbieznosci, jednooka Joanno
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 16:51   #737
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez addicteddior Pokaż wiadomość
Mnie do Allegro zraziła wtopa z podróbką i wykłócanie się przez kilka tygodni o zwrot pieniędzy. A sprzedawca miał 0 negatywów, i kto by pomyślał, że wciska podróbki
Drugi raz nie chciałabym czegoś takiego przechodzić, więc All odpuściłam.

Natomiast w szoku jestem z Truskawką. Dziewczyny dostały najpierw podróbkę bazy Lancome, a teraz miniatur meteorytów Guerlain
nie chce mi sie wierzyc w podrobki na truskawie...

co do przeterminowanych, to tez mam watpliwosci, bo zdarza sie, ze pojawiaja sie tam kosmetyki z krotka (tzn. kilka miesiecy, zamiast roku) data waznosci, ale to jest zaznaczone w opisie...tutaj o kremach mowie...a moze mialam po prostu szczescie...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 17:22   #738
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
A co ja mam powiedzieć znam w pracy wiele eleganckich pań, które na codzień pachną szlachetnymi perfumami - na korytarzach króluje The One, Light Blue, Alien, Black Cashmere - te panie czasem mówią mi komplement perfumeryjny i pytają gdzie kupiłam zapach - gdy odpowiadam że w Rossmannie, perfumerii internetowej czy na allegro, ich miny rzedną. Miny stają się pełne wzgardliwego niedowierzania i nieraz słyszę z lekka oburzone komentarze "jak to można oryginalne perfumy kupić na bazarze internetowym"
Myślę że to jest powodem tłoku w warszawskich Sephorach - "normalni ludzie" kupują perfumy w tradycyjnych sklepach, uważają że takie ceny są rzeczą uzasadnioną. Dopiero niedawno udało mi się namówić przyjaciółkę by kupiła sobie i mężowi perfumy w SuperPharm, zrobiła to ze strachem ale w efekcie była zadowolona.
Wizaż jest jedynym miejscem gdzie mogę podyskutować o kupowaniu perfum w necie. Raz koleżanka z pracy kupiła wbrew moim ostrzeżeniom na allegro wodę za grosze, dostała turecki grzmot z pozoru prawdziwy, gdzie zapach wywietrzał po kilku minutach.
U mnie w pracy wręcz odwrotnie... świadomość "zapachowa/perfumowa" moich koleżanek z pracy jest na żenująco niskim poziomie Jak któraś pachnie czymś z Avonu albo Ori to już jest sukces, bo najczęściej są to niestety podróbki albo "perfumy"z Biedronki Ostatnio przyznałam się, że kupiłam tanio Splendor E.Arden (60 zł za 125 ml) wszyscy uważali, że to bardzo drogo
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 17:47   #739
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
U mnie w pracy wręcz odwrotnie... świadomość "zapachowa/perfumowa" moich koleżanek z pracy jest na żenująco niskim poziomie Jak któraś pachnie czymś z Avonu albo Ori to już jest sukces, bo najczęściej są to niestety podróbki albo "perfumy"z Biedronki Ostatnio przyznałam się, że kupiłam tanio Splendor E.Arden (60 zł za 125 ml) wszyscy uważali, że to bardzo drogo
I u mnie w pracy część pań nie używa żadnych perfum, zapachy dla nich mogą nie istnieć. Wystarczy im antyperspirant. Niektóre używają wód z marketu i powiem szczerze, pachną delikatnie i ładnie. Inne zaś mają wody z Avonu, które rozpoznaję natychmiast (latami sama nałogowo kupowałam avon). Generalnie w moim damskim i licznym otoczeniu nie znam nikogo, kto przywiązywałby jakąkolwiek wagę do perfum. Ważne są dla nich ciuchy, buty, rzadziej kosmetyki.
Te panie które mają szlachetne zapachy, reagują pogardliwie lub ze strachem na wspomnienie o allegro. Zaś "pierwsze słyszą" o perfumeriach internetowych. Mówią że bałyby się zamówić "kota w worku"

Ja myślę że po prostu w sieci trzeba umieć kupować. Kto jest pasjonatem, może z powodzeniem oszczędzać pieniądze powiększając ukochaną kolekcję. A kto się nie zna, albo idzie raz na ruski rok do sephory i nie łamie sobie głowy czy to oryginał, albo wybiera na ślepo tanią ofertę w necie i albo wtopi kasę, albo nie. Jak wtopi to nie dziwota że później się boi. A o wizażu mało ludzi wie...

Moja kolekcja pochodzi ze wszelkich możliwych źródeł na czele z allegro i sklepami internetowymi. Najbardziej komfortowe są dla mnie zakupy stacjonarne, dlatego raz na parę miesięcy korzystam ze zniżek -20%. W "normalnych" (chorych) sephorowych cenach nigdy nic nie kupuję, ale ze zniżką często wychodzi podobna (lub mniejsza) cena niż w internecie. Ktoś powyżej napisał, Ralph Wild w sephorze za grosze. Ja kupiłam dwukrotnie drożej na allegro od pani przywożącej przeróżne produkty ze Stanów i cieszyłam się że tak tanio mam oryginał
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 18:16   #740
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez addicteddior Pokaż wiadomość
Niestety to prawda.
Truskawka wcisnęła 2 wizażankom podróbki Guerlain, a wcześniej sporej grupie podrobkę bazy Lancome, Virtual_reality nawet kupiła na zapas 2 sztuki tej podróbki i pozbyła się ich na allegro.

Burza zaczęła się 30 kwietnia 2010.
A wierzę wizażankom, które są 4 lata na Wizażu, że raczej prawdę mówią
nie wiem czy sobie zdajesz sprawe, ale powazne oskarzenia kierujesz pod adresem w/w Wizazanek

i moze moje wrodzone przewrazliwienie sie odzywa, ale skoro juz poruszylas kwestie dlugiego stazu - czy to przypadek, ze dopiero w kwietniu zalozylas konto?

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
I (...) ale ze zniżką często wychodzi podobna (lub mniejsza) cena niż w internecie. Ktoś powyżej napisał, Ralph Wild w sephorze za grosze. Ja kupiłam dwukrotnie drożej na allegro od pani przywożącej przeróżne produkty ze Stanów i cieszyłam się że tak tanio mam oryginał
oj, Kroliczku, ze czesto to trudno mi sie zgodzic, chyba, ze jakies malo popularne i kupowane zapachy
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 18:24   #741
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
oj, Kroliczku, ze czesto to trudno mi sie zgodzic, chyba, ze jakies malo popularne i kupowane zapachy
Ano, pisałam niedawno że taniej udało mi się z tymi zniżkami -20% kupić m. in. Alien i Addict
W kupowaniu na allegro IMHO ważna jest też intuicja: ostatnio kupiłam tam wodę od pana z małą ilością komentarzy, ale jakoś czułam że jest uczciwy. Oszczędziłam tak kilkadziesiąt zł. Innym razem dla odmiany, kupiłam Showtime i Pumę Flowing tam gdzie najtaniej w sklepach internetowych, a potem wściekło mnie że oba zapachy stały w pobliskim Rossmannie, taniej w zwyczajnej cenie.
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:32   #742
kasienkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 769
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

W Sephorze zdarzają się czasami promocje i ceny wtedy są naprawdę przyzwoite. Ostatnio widziałam męskie Givenchy Play EDT 50ml w Sephorze za 165zł, a najtansza opcja na all u sprawdzonego sprzedawcy to 145zł+15zł przesyłka=160zł o tutaj - zaledwie 5zł różnicy. A to była promocja dla każdego bez zniżki dla posiadacza karty, także jakby jeszcze do tego dołożyć 20% zniżki z kartą to taniej niż na all
Także zdarzają się cuda cenowe nawet w Sephorze, która z zamysłu ma zdzierać z ludzi pieniądze. Przecież nie płacimy tylko za sam produkt, ale także za to, że te sklepy są w dobrych punktach (galerie handlowe), obsługuje nas sprzedawca, możemy przetestować zapach...itp...itd.
Ja perfumy kupuję i w perfumeriach internetowych, i na all i w sephorach i zawsze jestem zadowolona Trzeba po prostu złapać okazję
kasienkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 15:05   #743
N!kita
Raczkowanie
 
Avatar N!kita
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

co do allegro, szukając oryginalnych perfum jeśli widzę, że coś jest nie tak, widać, że podróbka, po prostu zgłaszam naruszenie zasad - produkt nieoryginalny - zaoszczędzi to rozczarowania wielu osobom...
N!kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 08:20   #744
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Moja mam kupiła w Sephorze na wyprzedażach Be delicious 50ml w limitowanej czerwonej butelce za 70zł... więc czasami opłaca się tam kupić, szczególnie przy wysokich zniżkach Ale w porównaniu z Allegro i sklepami internetowymi to mały procencik tego, ile kupuję w Sephorze jest
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 08:58   #745
boryse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Ostatnio mnie też powaliło w sephorze podrobione śmierdzidło tester nina ricci.Zapach znam z dauglasa.Miałam 50 ml.są śliczne w oryginale - te z sephory są ohydne.Przyznam,że byłam w ciężkim szoku Być może jest tak ,ze ktoś z obsługi podpycha coś swojego po godzinach....dorabia.
boryse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 09:06   #746
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

eee coś ty...pewnie się tester popsuł i już.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:19   #747
Sandacz
Raczkowanie
 
Avatar Sandacz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Puszcza Notecka...czyli tam gdzie "złocisty noteć" płynie...:P
Wiadomości: 83
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Sam miałem kilka "przepraw" z podróbkami na All. Na szczęście po odpowiedniej argumentacji zawsze oddawano mi pieniądze. Teraz jestem ostrożniejszy.
Co do źródeł zakupu, przede wszystkim patrzę na ceny w necie (All lub rzadziej sklepy internetowe). W S. kupowałem tylko raz. Pamiętam była przecena na 50 ml Clinique Happy Man (bodajże 115 zł), mogłem zamówić taniej przez internet, ale mój brak cierpliwości zadecydował (poza tym "chorowałem" wówczas na ten zapach) więc...pobiegłem do najbliższego sklepu Sephory. Ździerstwo...

Edytowane przez Sandacz
Czas edycji: 2010-12-10 o 09:22
Sandacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 19:06   #748
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Witam
Kupiłam na all od polecanego sprzedawcy Guerlain Insolence tester,mialam mala próbeczke wczesniej do testów,naczytałam sie o tych podróbkach i postanowiłam obejrzec moj flakonik opakowanie ok,napis sie nie zdziera,atomizet tez oki,ale po sprawdzeniu pod swiatło widze pare malych niteczek plywajacych i to mnie niepokoi,zapach niby tez baardzo dlugo sie trzyma,ale juz sama nie wiem co o tym myslec,ale cos mi sie wydaje,ze to podróba mam edt 50ml i zuzylam juz ok 1\3 opakowania dałam za nie 119 zl.
__________________

Edytowane przez paartycja22
Czas edycji: 2010-12-19 o 19:14
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 19:26   #749
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Pokaż linka do tej aukcji Insolence, to zobaczymy...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 19:32   #750
paartycja22
Przyczajenie
 
Avatar paartycja22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
GG do paartycja22
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

http://allegro.pl/show_item.php?item=1337480916

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Z góry dziekuje
__________________
paartycja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 00:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.