Sensique: opinie - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-07, 19:59   #61
Poziomeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja mam:
-blyszczyk-fajnie trzyma sie na ustach,fajny kolor do zapachu i smaku sie przyzwyczailam
-puder prasowany mapka z trzema kolorami-daje efekt ladnej opalenizny,polecam z czystym sumieniem zuzylam juz 3 opakowanie wkrotce lece po 4
-roz do policzkow-numer 103 wg mnie najlepszy jaki kiedykolwiek mialm,bardzo wydajny.Rowniez polecam goraco.


Oprocz tego wyprobowalam takze fluid ale nie polecam bo smierdzi i nie widac go na twarzy i ten zapach bleeee

Zachecona Waszymi opiniami jutro po maturce polece pewnie po puder w kuleczkach.Aktualnie uzywam z Oriflame GG ale zobaczymy jak sie sprawdzi Sensique
Poziomeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:42   #62
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

mam jedynie 2 produkty tej firmy i chyba nie skusze sie na testowanie innych - blyszczyk kupilam ze wzgledu na kolor (nigdzie nie moglam takiego dostac), ale w tym przypadku jaka cena taka jakosc - robi okropne smugi i smierdzi, mam tez paletke z cieniami do powiek - to jedyne cienie jakie mam ktore nie chca sprac sie z bialego materialu
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:51   #63
novinexa
Raczkowanie
 
Avatar novinexa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 80
GG do novinexa
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Z marki Sensique mam tylko słynny PUDER W KULKACH i mogę go polecić

Miałam też jakiś cień- ciemny, czarny z brokatem- był całkiem ok, ale spadł, roztrzaskał się i to był jego koniec, więc za dobrze nie pamietam
__________________
______________________
=== > http://zanim.napiszesz.prv.pl
novinexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 22:21   #64
Kasiulka__
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka__
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: PL-NO
Wiadomości: 5 993
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

puder w kulkach oraz bezacetonowy zmywacz do paznokci Sensique -polecam zdecydowanie

natomiast co do brokatowych cieni-to są twarde i brokat strasznie się osypuje, a te zwykłe cienie jak na taką niską cenę to są ok
Kasiulka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 16:26   #65
malice_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 372
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

mam tusz pogrubiający i jestem bardzo zadowolona: wyraźnie pogrubia, nie kruszy się, jest trwały i niedrogi.
malice_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 13:08   #66
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

A kupiła już któraś już pomadkę volume&shine za 3,99? Jaka ona jest?
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:30   #67
malice_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 372
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
A kupiła już któraś już pomadkę volume&shine za 3,99? Jaka ona jest?
wybieram się po nią jutro albo we wtorek do Natury
malice_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 16:42   #68
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

puder w kulkach jest ok.
No i cienie są w miare ok.
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:02   #69
anydualk29
Raczkowanie
 
Avatar anydualk29
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 42
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja kiedys bylam w naglej potrzebie, po prostu musialam migusiem skombinowac tanio jakis tusz, a bylam na miescie wiec kupilam w naturze wlasnie tusz od Sensique i jeszcze kredke poniewaz tusz byl tania, ale niestety nie moge powiedziec nic dobrego ani o jednym, ani o drugim, jedyne co mi sie sprawidzilo to wzornik brokatowy do pazurkow.
anydualk29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:03   #70
anydualk29
Raczkowanie
 
Avatar anydualk29
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 42
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Z tego co tu czytam puder brazujacy wydaje sie byc ok wiec zaryzykuje i kupie, napisze czy sie spr =)))
anydualk29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:22   #71
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anydualk29 Pokaż wiadomość
Z tego co tu czytam puder brazujacy wydaje sie byc ok wiec zaryzykuje i kupie, napisze czy sie spr =)))
niedygaj napewno bedziesz zadowolona
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 21:52   #72
special_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 48
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

moj najulubienszy cien to wlasnie sensique. pojedynczy diamond shine kolor 110. jasny braz z drobiknami. nakladam go palcem i nigdy mi sie nie osypuje. wg mnie nie blyszczy jakos przesadnie i spokojnie uzywam go na codzien.
special_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:04   #73
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malice_ Pokaż wiadomość
wybieram się po nią jutro albo we wtorek do Natury
jak już wypróbujesz koniecznie opisz wrażenia
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 12:01   #74
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja polecam puder brazujacy w kulkach..Rewelacja.Uzywam juz chyba 4 opakowania Ma piekny brazowy kolor, drobinki extra rozswietlaja buzie..Na lato do opalonej cery polecam rozswietlający Sensique..
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 16:04   #75
aneczka90-90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

z tej firmy mam puder w kulkach rozswietlajacy jest bardzo fajny, ladnie rozswietla cere tylko moglby byc ciemniejszy (polecam z lovely 'golden glow' w kamieniu, za 5 zl, ladnie pachnie, dobrze sie naklada tylko troche za bardzo sie swiece w sloncu, ale to da sie przezyc )
kupilam ostatnio bialy lakier i odrazu mowie ze odradzam bo fatalnie sie go naklada, za cholere nie moge rownomiernie ;/

kiedys mialam cienie i mam zamiar kupic ponownie, myslalam nad tymi z brokatem, ale skoro mowicie, ze na calej twarzy bede go miala, to sobie daruje

i kupilam sobie tez puder w plynie (bo kumpela bardzo go sobie chwali, taki za 5zl ;p)ale oddalam mamie bo jakos przyzwyczailam sie do mojego kochanego, delikatnego musu z maybelline ;*********
aneczka90-90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 20:00   #76
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Miałam błyszczyk, jakościowo nawet niezły, ale kolory zupełnie mi nie pasują, za dużo drobinek, za bardzo perłowe.
Skusiłam się też na zestaw lakierów do manicuru francuskiego, ale to była porażka
Teraz zastanawiam się nad kulkami, bo są dość zachwalane, także na KWC
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 12:35   #77
mrówka_zeta
Raczkowanie
 
Avatar mrówka_zeta
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 243
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

mialam ciemny(nawet chyba czarny) cien ze srebrnymi drobinkami. i bylam niezadowolona. cien strasznie sie obsypywal i nie potrafilam sie nim ladnie umalowac. wyladowal w koszu.
skusialam sie rowniez na puder w kamienu. puder byl niesamowicie twardy.


i musze stwierdzic ze w przypadku tej firmy cena odpowiada jakosci.


ostatnio nawet zastanawialam sie nad paletka 9 brazowych, ladnych cieni. nie zaryzykowalam pomimo iz cena byla kuszaca........
__________________
I'm not angel, I'm not devil, I'm something in between...
mrówka_zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 23:03   #78
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Wczoraj z 25 złotymi w kieszeni wybrałam się do Natury po jakiś puder w kamieniu. Wyszłam stamtąd (a zaznaczę, że to najdroższa drogeria w mieście) z pudrem, dwoma korektorami, kredką do oczu i paletką 9 cieni. Wszystko za 25 zł. I wszystko firmy Sensique. Dziś będę miała okazję sprawdzić trwałość itd., ale wczoraj palcem nałożyłam na szybko cień i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się takiej intensywności barw za taką kwotę (cienie za 7 zł). Czy któraś z Was namiętnie używa kosmetyków tej firmy? Co o nich sądzicie? Co polecacie?
Ja jestem z cieni zadowolona, ale tylko z takich jak: ciemny szary, ciemna śliwka, czarny.. Żadnych perłowych (a kupiłam z 10 różnych licząc zawsze że się okaże całkiem całkiem..) bo mają jakiś taki tandetny miał i nieładnie się rozkładają na powiece. Każda z nas która używała błyszcących cieni np BOURJOIS wie o czym mówię.. Wiadomo że nie zawsze kupuje się cień za 40zł zwłaszcza w jakimś odjechanym odcieniu "nie na codzien", trzeba chyba się przyzwyczaić.
Pudru bym nie kupiła, używam raczej dobrych bo stawiam na jakość i żeby moja cera wytrzymała jak najdłużej
Ale za to lakier do frencha kolor 303 mają super
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:32   #79
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

moja mama kupiła puder brązujący w kulkach odcień nr-2.Użyłam parę razy w celu wypróbowania i jestem mile zaskoczona-jednak używałam go tylko na kości policzkowe bo puder rozświetla a przy mojej tłustej cerze rozświetlanie całej buzi niewskazane

sama nic nie kupię z tej firmy ponieważ jest dostępna tylko i wyłącznie w Drogerii Natura a u mnie w mieście panie sprzedawczynie mają wyraźny pociąg do malowania się sprzedawanymi kosmetykami-po zużyciu wszystkich testerów(notoryczny ich brak, więc nigdy nie można kosmetyków wypróbować, a kupowanie w ciemno jest ryzykowne)sięgają po produkty pełnowartościowe.
To co się dzieje w tym sklepie jest dla mnie szokiem i mam wrażenie że to przeszkadza tylko mi.Zdaję sobie sprawe, że prawdopodobnie zjawisko to ma miejsce tylko w tym jednym jedynym sklepie ale uraz pozostaje.
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 17:42   #80
n89
Raczkowanie
 
Avatar n89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 146
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Osobiście mam mieszane uczucia do tej firmy.
Kupiłam bowiem dwa jej kosmetyki: błyszczyk do ust i zestaw french manicure.
Błyszczyk niestety okazał się niewypałem(przynajmniej dla mnie)- kupiłam taki ciemnobrązowy ze srebrnymi drobinkami.I chodzi właśnie o te droginki- jest tam ich taka ilość, że praktycznie na ustach widać tylko je, a nie kolor błyszczyka. No dobra, już poł biedy o wygląd, ale nie odpowiada mi to, że te drobinki są strasznie ostre, niestety nakładanie błyszczyka na usta zbyt komfortowe nie jest. Ale może to tylko moje odczucia.
A co do zestawu do frencha, to jestem z niego zadowolona. To najlepszy zestaw lakierów do french manicure jaki miałam do tej pory(oprócz tego mam jeszcze dwa). Obydwa lakiery, zarówno biały, jak i różowy są bardzo dobre i trwałe.Na pewno jeszcze raz skuszę się na ten zestaw.
Zastanawiam się jeszcze nad zakupem pudru w perełkach tej firmy.zawsze chciałam takowy sobie sprawić, ale np. jak Avon jest w promocji, to muszę zapłacić 36 zł. A Sensique kosztuje coś ok. 10 zł. No właśnie, największą zaletą Sensique śą niskie ceny kosmetyków.
n89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:13   #81
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

własnie na ustach mam tą nową szminke powiększaącą usta za 3.99 zł. ma bardzo miły zapach ( bez porównania ze śmierdzącymi poprzednimi szminkami), efektu powiększenia ust aż tak nei zauważyłam. nie ma,jak np. w eveline,że czuś takie 'szczypanie' w usta. ale ogólnie plecam tą szminkę tylko ma mało kolorków..jednak ja dobrałam coś odpowiedniego dla siebie
chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:31   #82
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mrówka_zeta Pokaż wiadomość


i musze stwierdzic ze w przypadku tej firmy cena odpowiada jakosci.

O nie, tu się w żadnym wypadku zgodzić nie mogę. To bardzo niesprawiedliwe uogólnienie. Owszem, niektóre kosmetyki S to badziewie (co zresztą zdarza się także tym ze średniej, a nawet wysokiej półki). Ale są tam także prawdziwe perełki, zwłaszcza mam tu na myśli kuleczki zarówno rozświetlające, jak i brązujące.
Moim zdaniem są znacznie lepsze od kulek Avonu i Ori.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:05   #83
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Uważam, że S ma fajne kosmetyki ale nie wszystkie:
- kuleczki są naprawdę fajne, pięknie brązują i nie wtorza "placków"
- błyszczyki- gęste, długo się trzymają na ustach
- lakiery- mam dwa: bordo i róż ciemny i jestem zadowolona kilka dni chodzę bez odpryśnięcia
- korektor b. dobry- nie ściera się i idealnie stapia z moją cerą; innym Wielkim plusem jest to, że przyspiesza znikanie zaskórników i innych niedoskonałości, które chcę ukryć.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:49   #84
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

wypróbowałam parę kosmetyków tej firmy i:

lakiery (do frencha) polecam z czystym sumieniem. kupiłam ze względu na małe buteleczki (po 5-6 ml, nie wiem, czy jeszcze robią) - mam dość łamliwe pazury, więc zanim uda mi się wyhodować, jak już któryś się złamie, to większość lakierów po prostu wysychała. a te prędzej zużyję niż wyschną.

zmywacze do paznokci - nie śmierdzą tak wstrętnie, jak większość, a przy tym nie trzeba się namoczyć pazurów, żeby lakier odszedł.

cienie z brokatem - kolor fajny, brokat też, ale... zupełnie nie trwałe, brokat nie nabiera się pędzelkiem (paluchem w niedużych ilościach), więc wszelkie precyzyjne malowanki z gruntu odpadają. druga kwestia, że ten brokat na całej gębie pod koniec dnia, a na oczach oczywiście brak.

no i jeszcze naklejki wzorki na paznokcie mają fajne. w ubiegłym roku zrobiłam sobie frenchowy pedikiur z paroma naklejkami i pojechałam na 2 tyg do tunezji - codziennie plaża, wieczorkiem basen, w międzyczasie normalne prysznice, a pierwsze odpryśnięcia odnotowałam po 9 dniach!
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 12:51   #85
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

A ja kupiłam wczoraj na próbę blyszczyk w tubce.
W sklepie wydawal mi się taki bardziej pod czerwony, w domu okazało się, że jest pod pomarańczkę. Ale jestem i tak z niego zadowolona- drobinki ma bardzo malutkie a nie takie ogromniaste jak np Wibo Juicy kiss- kiedyś taką drobinę znalazłam w zupie ktorą akurat jadłam
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 18:46   #86
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Z Sensique miałam dotychczas 2 produkty:
a)błyszczyk do ust
b)cień pojedynczy z brokacikiem

co do punktu a) Błyszczyki mają ciekawe kolorki- na pewno można coś dla siebie znaleźć, ja kupiłam bladziuteńki róż w zimnej tonacji. miał jakieś drobinki. Kolorek ładny-długo utrzymywał się na ustach i ładnie pachniał -jak pąki róż- słodziutko ale bez przesady, bardzo naturalnie.. Ale..... te konsystencja błyszczyka była nie ciekawa ... było czuć te drobinki na ustach -jakbym peeling miała nałożony

co do pkt. b) Tak ja jak i moja kumpela obie twierdzimy że cienie mają dobre. Kolor jest intensywny i dość długo się utrzymuje na powiece, drobinki też ładne - nie teatralne... Za tą cenę to jest naprawdę godny polecenia produkt

Moja bliska kumpela ma puder w kamieniu z Sensique .. używa go ciągle i ładnie on wygląda nałożony na ciałko .. lekko ją brązuje.. ( Podoba mi się
Podsumowując : myśle żę firma dość dobra, w cenie sprzyjającej klientowi Ale jak każda firma kosmetyczna ma swoje "słabe" strony.. Chyba po prostu trzeba spróbować. Bo każdej z Nas co innego pasuje.. Każda co innego lubi. Dla 1 osoby coś będzie Świetne a już dla drugiej nie.. ja w Każdym razie będę kupować ich produkty jak któryś wpadnie mi w oko
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 08:38   #87
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Hello Kobietki

Ma ktoś może możliwość porównania odcieni Dermacolu z pudrem prasowanym SENSIQUE, potrzebuje cos bardzo zblizonego do tegoż o numerze 04. Prosze o pomoc

Pozdrawiam
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 15:56   #88
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Kupiłam jakiś czas temu pomadkę volume&shine. Jak na cenę 3,99 to jest warta zakupu. Mały wybór kolorów niestety. Mam delikatną lilię, która na ustach wygląda na średni odcień róż z perłowym połyskiem . Producent podaje, że zawiera formułę maxi-lip. Według mnie to bzdura, ale nie ubolewam nad tym . Pomadka ma zawierać oleje, woski, ma nawilżać i regenerować usta. Moim zdaniem nie nawilża ich raczej, zawsze jednak albo nakładam pod nią pomadkę ochronną albo bezbarwny błyszczyk już po nałożeniu pomadki Sensique.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 16:31   #89
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Mam puder pasowany i także nie narzekam, jest b. dobry, a co jest jego druga zaletą jest tani. Stosuję go już jakiś czas i sie do niego bardzo przyzwyczaiłam.
O kulkach brązujących i błyszczyku słyszałam, że są świetne, koleżanka je używa od dłuższego czasu.
Po tych dobrych opiniach chyba sie wybiore po te kulki
__________________

89summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 22:48   #90
sun_20
Raczkowanie
 
Avatar sun_20
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 52
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Jeśli chodzi o lakiery do paznokci to miałam zestaw do frencha i byłam bardzo nie zadowolona biały lakier szybko odpryskiwał nawet w ten sam dzień w którym pomalowałam i paznokcie wyglądały strasznie. Na dodatek lakiery szybko wysychały pomimo,że trzymałam w lodówce i nadawały się jedynie do kosza. Z sensique mam też cienie gładkie bez żadnych brokatów nr 1-115 i 1-114 i jestem z nich bardzo zadowolona a szczególnie z ostatnio wydanych przez tą firmę mini paletek- Glamour Palette mam nr 108 i103. Cienie te są bardzo trwałe,na prawdę długo się utrzymują i mają intensywny kolor taki świetlisto perłowy. Czego nie polecam to na pewno cieni z brokatem , których już się pozbyłam więc numerów niestety nie pamiętam. Na powiece wyglądały bardzo blado po pewnym czasie znikały a ich resztki zebrane były w załamaniach, a brokatu były strasznie dużo nie tylko na powiekach ale także na policzkach strasznie się osypywał. Tworzył się tzw wygląd "choinki" i te ciągłe pytania " A jaki to masz puder rozświetlający?"
sun_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 16:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.