Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-20, 10:41   #2671
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Arbuziak myślę że każda z nas skorzysta z postępu medycyny czyt. Cc itp jeśli będzie konieczność. Mówimy tylko że nie rozumiemy cesarki na życzenie. Niemniej mimo że ja nie rozumiem cesarki na życzenie, to nie zamierzam nikogo krytykować, każdy ma inne przejścia w życiu, inaczej reaguje na różne sytuacje, nie ma co oceniać.

Nie brałam znieczulenia, ja jestem bardziej igłą i znieczuleniem przerażona niż tym że będzie bolało przy wierceniu :-P Trochę bolało, chwilami dość mocno, ale do przeżycia. Jak na to że ostatni raz byłam jako dziecko, to stwierdzam że przyjemne to nie jest, ale nie ma co orac

Kajusia, nie tyle co zakład, a ubezpieczenie zdrowotne, które mam w pracy wykupione.
Każda z nas się boi, ale nagroda za te dolegliwości, bóle, stres myślę że jest nieoceniona
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 10:52   #2672
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Też mam 100% refundowanego dentystę, ale tak zwlekałam z pójściem, że teraz wolny termin pod koniec marca, a wtedy to już z innym bólem będę się zmagać Będę leczyć już latem, bo ze 3 ząbki do leczenia się znajdą tak czuję.

Pokażcie brzuszki jakie duże, bo mi się wydaje, że zaraz pęknę jak balon Ja zaraz odpalę aparat i też coś tu wrzucę.
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 11:02   #2673
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witam się w 32tc, a więc zaczynamy 8 miesiąc
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 11:02   #2674
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

To mój sprzed 2 tyg. Sorry za takie zbliżenie, ale musiałam jakoś wykadrowac xD
1484910154885.jpg
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 11:06   #2675
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera ale ładna piłeczka
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 11:14   #2676
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

u mnie dziś 35t0d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20170120_12_08_50_Pro.jpg (44,7 KB, 46 załadowań)
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 11:25   #2677
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Pantera, czyli że zakład zwróci Ci te pieniądze? Ja już sama nie wiem czy bardziej się boję dentysty czy porodu Zresztą ja się wszystkiego boję, jak pomyślę że trzy razy podchodziłam do in vitro to sama nie mogę uwierzyć, jak to wszystko przetrwałam Ale warto było!!!
To super że się w końcu udało ale drogi przez to wszystko współczuję, na pewno mega trudna, ale już niedługo przytulimy maluchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 11:47   #2678
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

piękne brzuszki

ale super jest zobaczyć taką różnorodność, jakie brzuszki potrafią mieć różne kształty meeega.

dorzucam swoje zrobione na szybko, bo bateria mi padała kurde i tak wydaje mi się, że mój na 32 tc jest wielgaaachny i ja w ogóle taka duuuża, heh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1212.jpg (55,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1218.jpg (53,5 KB, 49 załadowań)
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 11:53   #2679
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia, dziękuję

Carla, nie jest duży, ja tam nawet wciecie w talii widzę w zdjęciu na wprost :-D

Wgl ładne brzuszki mamy, takie w sam raz! Różnorodność faktycznie, ale to bardzo fajne, w końcu każda z nas ma inną budowę.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 12:12   #2680
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Hej Malinka
Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
gratki rozpoczętego następnego tyg. tylko ja się tak zastanawiam jak to jest bo ja zaczynam 31 a ty 32 a wyznaczony termin ma tylko rożni się tylko o jeden dzień ?
No właśnie Ja mam TP na 27.03 i strona wklejona przez Malinkę pokazuje, że jestem 30w3d

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
Myślałam, że jak będę w ciąży to tyle czasu wolnego na robienie różnych fajnych rzeczy np. oglądanie zaległych seriali, zajęcie się jakimiś DIY, zakupy, ale mi i tak myśli krążą tylko wokół ciąży, porodu i dziecka.
Ja się miałam uczyć włoskiego… Cała nauka skończyła się na jednej godzinie Ale zrobiłam tę karuzelkę + królik prawie gotowy (brakuje mu bluzeczki). Jestem w nim nieskromnie zakochana


Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
A ja w hurtowni wydalam 100 zł a kupowałam ☠☠☠☠☠☠☠y jak obcinaczki, szczotkę do włosów...


Pantera co kupiłaś dokładnie? Bo ja jeszcze zielona jestem w tych tematach, więc może coś ściągnę od Ciebie Wiem tylko, że prawdziwy termometr rtęciowy jest najlepszy i muszę poszukać w domu rodzinnym czy jeszcze się taki gdzies uchował.


Cytat:
Napisane przez good_thing Pokaż wiadomość
Ja kupuję katarek, bo do wysysania ustami jakoś się brzydzę, a gruszki niby mogą uszkodzić śluzówkę dziecku - wyczytałam to i w necie i położna środowiskowa mi to mówiła ostatnio na spotkaniu. Jak będę mieć kolejne zajęcia na szkole rodzenia, to też o te wszystkie rozwiązania zapytam - mamy bardzo sensowną babeczkę, która na wiele rzeczy sceptycznie podchodzi i zdroworozsądkowo.

Dostałam od sąsiadów to urządzenie do wyciągania ustami, ale też się jakoś brzydzę. Zrzuciłam to na męża, wziął na klatę Ale katarek chyba też kupię przy czym również męża zaprzędę do tej roboty

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Jeśli która z Was jest zainteresowana to do niedzieli w Biedronce znowu jest promocja na pieluchy Dada rozm. 0 i 1.

O, dzięki za cynk. Może jeszcze dokupię ze dwie paczki J

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Mnie się w katarku nie podoba to, że nie użyje go w podróży czy wgl poza domem... I czym wtedy to zastąpić? Stąd skłaniam się ku tym elektycznym aspiratorom co mogę schować do torebki i wziąć wszędzie.

Ale wiesz, z zakatarzonym dzieckiem nie będziesz pewnie nigdzie podróżować. Ewentualnie do rodziców czy teściów a oni odkurzacz pewnie posiadają

Cytat:
Napisane przez carla2607 Pokaż wiadomość
TŻ pomaga ile może, ale więcej to ma ubawu z mojej nieporadności
Mój też ma z tego niezłą rozrywkę

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Witam się w 32tc, a więc zaczynamy 8 miesiąc

Cooo? Juuuuż? O raaaany! Robi się poważnie
I piękny masz brzuszek, chyba najmniejszy na wątku


Dziewczyny przyszła mi właśnie paczka z HM. Zamawiałam sukienkę na lato do karmienia (http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0465276001.ht ml) i jestem bardzo zadowolona. Fajny materiał, ciut grubsza bawełna, dobry krój. Będę ją nosić nie tylko w okresie karmienia J
Wczoraj miałam wizytę, Szymek nadal pośladkowo A we wtorek mam ostatnie USG prenatalne, więc dowiem się ile dokładnie waży
Aha, i +12kg

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png królik.png (737,7 KB, 51 załadowań)
__________________
27.03.2017

Edytowane przez Almat
Czas edycji: 2017-01-20 o 12:17
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 12:55   #2681
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A to mój bęc 1484916911083.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 13:08   #2682
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Asia, dziękuję

Carla, nie jest duży, ja tam nawet wciecie w talii widzę w zdjęciu na wprost :-D

Wgl ładne brzuszki mamy, takie w sam raz! Różnorodność faktycznie, ale to bardzo fajne, w końcu każda z nas ma inną budowę.

Mi już od 4 miesiąca tak zaczął rosnąć, a przed świętami pani w sklepie zasugerowała, że ja to już chyba na porodówkę i się przejęłam, że może bobasa za bardzo tuczę choć staram się jeść regularnie i zdrowo. wiadomo, nie zawsze to wychodzi, zwłaszcza kiedy od momentu ciąży rzuciłam palenie. ale co tam, zadbam o figurę później, teraz byle dzidzia zdrowa

Edytowane przez carla2607
Czas edycji: 2017-01-20 o 13:10
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 13:17   #2683
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość

Ja się miałam uczyć włoskiego… Cała nauka skończyła się na jednej godzinie Ale zrobiłam tę karuzelkę + królik prawie gotowy (brakuje mu bluzeczki). Jestem w nim nieskromnie zakochana [/FONT]

[COLOR=black][FONT=Georgia]

Pantera co kupiłaś dokładnie? Bo ja jeszcze zielona jestem w tych tematach, więc może coś ściągnę od Ciebie Wiem tylko, że prawdziwy termometr rtęciowy jest najlepszy i muszę poszukać w domu rodzinnym czy jeszcze się taki gdzies uchował.

Ale wiesz, z zakatarzonym dzieckiem nie będziesz pewnie nigdzie podróżować. Ewentualnie do rodziców czy teściów a oni odkurzacz pewnie posiadają


Dziewczyny przyszła mi właśnie paczka z HM. Zamawiałam sukienkę na lato do karmienia (http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0465276001.ht ml) i jestem bardzo zadowolona. Fajny materiał, ciut grubsza bawełna, dobry krój. Będę ją nosić nie tylko w okresie karmienia
J
Wczoraj miałam wizytę, Szymek nadal pośladkowo A we wtorek mam ostatnie USG prenatalne, więc dowiem się ile dokładnie waży
Aha, i +12kg

Królik jest cudowny!

Kupiłam: ręcznik, majtki wielorazowe dla mnie, łańcuszek do smoczka, gruszkę, obcinaczki do paznokci, szczotkę z grzebykiem... no i tyle. Mi mama kupiła termometr z lidla elektroniczny, te co były teraz, a w domu mam w razie czego alkoholowy - działa identycznie jak rtęciowy, więc mam alternatywę.

No z chorym nie będę jeździć, ale jak na urlopie trafi nas katar to nie masz odkurzacza - w takim sensie myślałam.

Eeej czadowa ta sukienka... ale już w tym miesiącu za dużo wydałam Jak będzie dalej w promocji to kupie w lutym

A mały ma jeszcze czas, żeby się odwrócić

Wgl mam kartę do smyka podarunkową i chciałam zamówić ocieplany pajac, butelkę Avent natural (jednak na tą się zdecydowałam) i rożek - i zamówić wszystko do sklepu i zapłacić kartą. Ale żadnych rożków (z tych co mi się podobały, już wszystkie sprawdzałam) nie można zamawiać do sklepu Więc zamówiłam tylko pajac i butelkę i liczę że dobiorę tak samo fajny rożek w sklepie
A pajacyk taki: http://www.smyk.com/cool-club-pajac-...cy-178369.html
przeceniony, może któraś by chciała też.

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
A to mój bęc Załącznik 6861376

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I czarno-białe kafle w kuchni, świetne!
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 13:58   #2684
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Leili, droga szalenie trudna, zwłaszcza dla psychiki, ale grunt, że efekt jest!
Almat, jaki cudny króliś Zazdroszczę. Sukienka rzeczywiście ładna. Najbardziej bym chciała mieć po urodzeniu taką figurę jak ta pani w tej sukience
Carla, w moim przypadku ciąża była dobrze widoczna też od 4 m-ca i jak widać - tak już zostało Twój brzuszek też duży.
Wszystkie brzuszki super! Dziewczyny, zostały mi trzy pełne tygodnie do wytrzymania i później mogę rodzić. Niesamowite, już tak blisko...
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 15:28   #2685
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Arbuziak nie chodzilo o rezygnacje z sluzby zdrowia przeciez a tylko o to by nie dac sie zwariowac- natura nas tak stworzyla ze damy rade i bez miliona dodatkow, nie przecze ze niektore sa przydatne ale bez przesady ze wszystko jest niezbedne tak samo jak kazda kobieta nie potrzebuje cc

Piekne macie brzuszki tylko ja tu wygladam jak trzydrzwiowa szafa z widokiem na taras

Za 6 tyg termin porodu czyli za 3 moge rodzic "Niewczesniaczke"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 15:47   #2686
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

No Almat cudny misiak Ja się nie zabrałam za to, bo wiem, że z moim talentem i cierpliwością to i tak by nic nie wyszło. Dlatego mega szacun

mam już furaginum i łykam od dziś wg instrukcji, bo infekcja się za bardzo nie rozwinęła, ale też nie przechodzi. dlatego oby mi to pomogło, a jak nie to w ostateczności telefon do położnej i będzie mnie leczyć.
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 16:52   #2687
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a kupujecie silikonowe osłonki na brodawki? Warto? Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Położna podsunęła mi dziś fajny pomysł, żeby do przechowywania pokarmu - o ile zajdzie taka potrzeba - kupić jałowe pojemniki na mocz. W pierwszej chwili pomyślałam "ble", ale to chyba psychiczne uprzedzenie. Przecież są jałowe i kosztują do 2 zł za szt. w przeciwieństwie do tych specjalnych.
U mnie pranie i prasowanie w pełni. Zaczyna mi brakować miejsca w komodzie. Ze trzy razy już przekładałam ubranka i w końcu wyniosłam rozm. 62 do szafy w innym pokoju, a zostawiłam tylko 56. Najlepsze jest to, że jeszcze mniej więcej 1/3 prania przede mną Nie wiem czy jest sens tyle prać
Nie wiem czy pojemniki na mocz to dobry pomysl. One przecież nie sa przeznaczone do pokarmów. Ja bym sie jednak nie zdecydowała na takie rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek8989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie już 33 tydzień, niby wszystko ok ale martwi mnie jedna rzecz. Mam co prawda dwie pary ciążowych leginsów i nie nosiłam nic uciskającego na sam brzuch, nie licząc jednej jedynej ich pary (nie typowo ciążowych, ale luźnych, z grubym miśkiem, idealnych na teraz, nie uciskały). Od kilku dni na brzuchu w miejscu poniżej pępka widać było coś w rodzaju odznaczenia ściągacza. W trakcie dnia nic nie czułam, żeby mnie uciskało, inaczej pewnie bym je od razu zdejmowała. Nie widać tego było jakoś mocno absolutnie, po zdjęciu kreseczki znikały po jakichś 15 minutach, ale i tak panikuję, czy nie zrobiłam dzidzi krzywdy przecież chodziłam w nich nie raz i nie dwa
Być może było to od tego, że rano smaruję się Palmersem na rozstępy i w miejscach smarowania skóra jest bardziej miękka i podatna na wszelkie takie odkształcenia
Teraz już chyba będę nosiła tylko i wyłącznie specjalne spodnie, uznałam że skoro są luźne i w dodatku ciepłe to będą idealne, a teraz się stresuję...
Ja nawet w ciążowych mam ten odcisk panel spodni mi sie konczy w polowie brzucha...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Pantera na allegro mam w obserwowanych aukcje z butelka125ml avent z smoczkiem 0 za 13zl jak chcesz moge Ci potem podeslac nie pamietam jaki koszt wysylki ale ogolnie ceny maja ok

A do mnie jak dobrze pojdzie jutro przyjdzie organizer na lozeczko tylko pyt czy to prac? Bohe sie troche to wrzucic do pralki a niby nie ma kontaktu z dzieckiem to... jak myslicie? Bo recznie uprac niby ok ale tak czy tak ani tego dobrze nie wyplucze, ani nie wykrece, no i nie wiadomo jak bedzie wygladac po wysuszeniu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mialam przy starszaku organizer to pralam normalnie w pralce. Wiadomo kurz tez zbiera. Teraz mam taki z ikei i go w rękach wypiore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
Organizer można chyba normalnie prać a potem wyprasowac, ja nie pralam np. Ochraniacza do łóżeczka.

W superpharm jest teraz promocja na avent z kartą chyba - 35 proc, ale i na allegro mają tanie. Ja kupowałam większą od świat dziecka z aplikacją kim zostanę kiedy dorosnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ochraniacz też normalnie do pralki wrzucilam na najwyższe obroty wirowanie i jest ok. Tak jak wyżej, ochraniacz niestety zbiera tez kurz i prać co jakis czas trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Dawalam glukoze avent butelka i laktacji nie zaburzylo wg mnie to po prostu nakrecanie biznesu... jak dziecko wyczai ze z butli mu lepiej to nie sadze zeby miala zbaczenie firma- jedne Maluchy chca cyca bo Mama blisko itp a inne wola sie nie meczyc kazdy ma inny charakterek ale to moje zdanie, proba badawcza moze byc tylko grupka dzieci i mam na okolo

Pantera sprobuje wieczorem usiasc do kompa to podesle

Good_thing mojego M laktator tez przerazal zawsze xD tak jak nie chcial sprobowac mojego mleka haha ja do dzis zaluje ze sprobowalam, jednak to on mial racje
Niegdy nie probowalam mojego mleka za to mąż sprobowal nie pamiętam jak jego wrażenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ten do odkurzacza aspirator bedzie skuteczny przy takim "recznym" ssaniu. Przeciez system ten sam i tylko wielkoscia sie rozni hmm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej nie dasz rady nim odciagnac ustami mam taki dla starszaka, swietnie odciaga ale mlody placze przy nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Arbuziak myślę że każda z nas skorzysta z postępu medycyny czyt. Cc itp jeśli będzie konieczność. Mówimy tylko że nie rozumiemy cesarki na życzenie. Niemniej mimo że ja nie rozumiem cesarki na życzenie, to nie zamierzam nikogo krytykować, każdy ma inne przejścia w życiu, inaczej reaguje na różne sytuacje, nie ma co oceniać.

Nie brałam znieczulenia, ja jestem bardziej igłą i znieczuleniem przerażona niż tym że będzie bolało przy wierceniu :-P Trochę bolało, chwilami dość mocno, ale do przeżycia. Jak na to że ostatni raz byłam jako dziecko, to stwierdzam że przyjemne to nie jest, ale nie ma co orac

Kajusia, nie tyle co zakład, a ubezpieczenie zdrowotne, które mam w pracy wykupione.
Każda z nas się boi, ale nagroda za te dolegliwości, bóle, stres myślę że jest nieoceniona
Myślę ze kwestia rozumienia czy nie rozumienia cc zależy od przejść kobiety. Ostatnio czytalam o dziewczynie, ktora stracila podczas sn dziecko (komplikacje), czy w takiej sytuacji nie powinna miec prawa decydować jak chce rodzic kolejne dziecko? A okazalo sie ze lekarze nie chcieli jej zrobic cc. Dla mnie to chore mamy XXI wiek i kobieta powinna miec prawo wyboru w kwestii porodu, szczerze wątpię czy nagle wzroslaby liczba cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Witam się w 32tc, a więc zaczynamy 8 miesiąc
Wydaje mi sie ze mam dwa razy wiekszy ale ty szczuplutka jestes

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 18:14   #2688
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Eve przypadek jaki podałaś jest już naprawdę skrajny, jednak dla mnie to już nie jest cesarka na życzenie, a wskazanie do cesarki. Taka trauma, daj pokój :-(
Mówię o cesarkach na życzenie pt. "nie ma przeciwwskazań do SN, jednak ja chcę cc". Nie popieram tego, jednak nie uważam że powinno być to zakazane czy coś. Ostatecznie dajmy ludziom decydować o sobie. Zresztą temat rzeka tak jak i aborcja, eutanazja... Zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy, grunt to uszanować czyjeś decyzję.

Z cyklu perfekcyjna Pani domu: włączyłam pustą pralkę z octem na 90 stopni. Potem całą wyczyściłam gdzie się dało, łącznie z filtrem, teraz leci tryb samoczyszczenia z sodą. Cel: pralka gotowa do prania maleńkich ciuszków :-D A przy okazji mam nadzieję, że w końcu pozbędziemy się problemu "smug" na ciemnych ubraniach.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 18:41   #2689
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ocet to rozumiem po co a soda? Pytam z cIekawości, na przyszłość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 19:02   #2690
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Na jakiejś stronie znalazłam info że dobrze działa na grzyb, co prawda nie widzę go w naszej pralce, ale uznałam że przynajmniej porządnie się odkazi.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:36   #2691
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera, kurczę, bo normalnie mam wyrzuty sumienia z tą pralką. A jak się stosuje ten ocet? I wtedy program bez wirowania czy co? Nie czuć potem zapachu?
Eve, te jałowe pojemniki to podobna sprawa jak podawanie np. glukozy jałową strzykawką. Ona też w zasadzie nie jest przeznaczona do żywności.
Youan, rozbawiłaś mnie szczerze tym widokiem na taras
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:41   #2692
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja sode wsypywalam całą i tez na 90. Soda i ocet działają podobnie. Czyszcza.

Pojemniki np. Z baby ono kosztowały mnie 12 zl w empiku online i jest ich 5 można mrozic i przechowywać i mleko i późniejsze pokarmy więc fortuny nie kosztują a chyba lepsze.

Ja już po usg maluch 1,619, a szyjka niestety 2,65 ale tragedii nie ma bo nie ma rozwarcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

A i jakoś przed samym praniem dzieciowych nie czyscilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:51   #2693
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Czyscilam teraz bo od dawna się za to zbieralam, a stwierdziłam, że tym bardziej dobrze to zrobić skoro chce porządnie przeprac dzieciowe rzeczy.
Octu 3/4 szklanki i na 90 stopni i to był zwykły program do prania, było wirowanie i wszystko, o tym że jest program osobny do czyszczenia pralki wyczytałam po fakcie :-P Szczerze powiedziawszy ja zapachu nie czułam, a octu niecierpie.

Leili gratulyje wizyty. Musisz się jakoś oszczędzać że względu na szyjke?
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:58   #2694
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera09 chyba wyjde na jakas fleje czy cos ale nie pomyslalam nigdy o cztszczeniu takim pralki... wiadomo uszczelki, pojemnik na proszek itp tak ale zeby tak jak Ty to juz nie- chyba musze sie doksztalcic z programow Rozenkowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 20:12   #2695
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość

Z cyklu perfekcyjna Pani domu: włączyłam pustą pralkę z octem na 90 stopni. Potem całą wyczyściłam gdzie się dało, łącznie z filtrem, teraz leci tryb samoczyszczenia z sodą. Cel: pralka gotowa do prania maleńkich ciuszków :-D A przy okazji mam nadzieję, że w końcu pozbędziemy się problemu "smug" na ciemnych ubraniach.
Miałam identyczny problem! Myślałam, że szlag mnie tragi jak na białych ciuszkach zostały ślady takiego szarego szlamu Do akcji wkroczyła soda oczyszczona na 90 st i pralka odświeżona jak ta lala.
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 20:41   #2696
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera no tak lezakowac jak najwięcej, nie szaleć i dalej no spe luteine i magnez. Tak jak już od około miesiąca. Tylko że ja nie potrafię np. rzucić wszystkiego bo nie umiałam nie zmywac, nie sprzątać. Takie tylko cięższe rzeczy jak odkurzanie i mycie podłogi przejął już mąż ostatnio ale teraz będę więcej leżakować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 11:21   #2697
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Pantera, kurczę, bo normalnie mam wyrzuty sumienia z tą pralką. A jak się stosuje ten ocet? I wtedy program bez wirowania czy co? Nie czuć potem zapachu?
Eve, te jałowe pojemniki to podobna sprawa jak podawanie np. glukozy jałową strzykawką. Ona też w zasadzie nie jest przeznaczona do żywności.
Youan, rozbawiłaś mnie szczerze tym widokiem na taras
Pojemniki na mocz, które mam w domu są z tworzywa 05, czyli polipropylen bezpieczny do kontaktu z żywnością. Nie wiem tylko jak z wytrzymałością na mrożenie. Hiper szczelny też on nie jest jeśli się przewróci. Takie rozwiązanie na siłę trochę jak dla mnie, szczególnie że nie jest tańsze. Woreczki na pokarm kosztują 1zł lub mniej za sztukę, zajmują mniej miejsca w zamrażalniku, łatwiej rozmrozić i są szczelne.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 11:38   #2698
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Jak dzisiaj samopoczucie?

Ja mam chęć na błooogie lenistwo. Nie mogę się wygramolić z łóżka
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 12:11   #2699
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 628
Wyślij wiadomość przez Yahoo do klementyna1 Send a message via Skype™ to klementyna1
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej, moja szyjka miękkawa, ale 3m więc nie jest zle...mała naciska głowka na szyjkę, mam leżec nadal jak najwięcej, następna wizyta 07.02. Młoda ma 1900g
__________________
viagra femme et homme
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-21, 12:47   #2700
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

klementyna, to koniecznie wypoczywaj! no i bobas rośnie, ciekawe jaki mój już duży, będę wiedzieć w piątek za tydzien ja też teraz pod kołderką, piję kakao i leczę tą infekcję pęcherza. coś jakby przechodziło, bo mniej wizyt w toalecie i czuję, że infekcja nie postępuje, więc być może przez weekend przegonie. wczoraj tylko miałam parę dotkliwych kłuć na dole po lewej stronie i się chwilę zmartwiłam, bo jakby kompletnie od czegoś innego. położyłam się, przeczekałam i po paru minutach minęło. póki co bobo się rusza i czuję się ok, więc nie panikuję.

aa i od jakiegoś tygodnia śni mi się krew... a że budzę sie kilka razy w środku nocy do toalety, to i te sny się powtarzają. myślę, że to wszystko przez moje obawy. wydawało mi się, że jak przeszłam 2 trymestry, to trzeci już pikuś, a tutaj jeszcze bardziej trzeba o siebie dbać.

Edytowane przez carla2607
Czas edycji: 2017-01-21 o 12:52
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.