Stosunki z przyszłą teściową - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-17, 11:48   #1
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674

Stosunki z przyszłą teściową


Witajcie dziewczyny,

zastanawiam się jak to wygląda, jak układają się wasze relacje z przyszłymi teściowymi, czy są w porządku, czy was akceptują, czy są miłe, czy może wprost dają do zrozumienia, że to nie takiej partnerki oczekują dla swego syna?? czy sa zaborcze w stosunku do syna, czy stawiały przed wami jakieś testy na sprawdzenie? bo i tak czasami bywa

gdy stawiam siebie w podobnej sytuacji,że to ja miałabym być potencjalną teściową to chciałabym jak najlepiej dla mojego dziecka, więc jeśli wiedziałabym, że kocha swoją wybrankę to nie stanowiłabym jakiejś przeszkody w ich szczęściu

czekam na wasze przeżycia i spostrzeżenia w tej sprawie
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:28   #2
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

No cóż moja jest bardzo miła dla mnie i dużo nam pomaga, jednak jest despotyczna i czasem próbuje mnie "urobić". Zawsze uważałam, że mimo dobrych stosunków między nami należy zachować dystans, bo ona zawsze będzie przede wszystkim matką mojego Tż'ta. Raz straciłam czujność i dałam się wciągnąć w jej gierki, skończyło się awanturą i mój Tż musiał rozstrzygać nasz konflikt. Także jak ma jasno wyznaczone granice to jest "złotą" kobietą
Ciekawe jaką ja będę teściową, nie mam dzieci więc nie wiem, czy będę je tak kochała, że np. przymknę oko na jego/jej partnera...
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:32   #3
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Kiedys moje kontakty z przyszla tesciowa byly wspaniale,no jak dwie przyjaciolki... Jednak ze teraz ta kobieta dosc czesto mnie denerwuje, ciagle podkresla jaka to ona jest ladna i w ogole, probuje mnie dolowac z moim odchudzaniem-ciagle dopytuje ile to schudlam a gdy dostanie odpowiedz to czepia sie ze czemu tak malo i ze czemu takie tempo wolne i takie tam...
Umawia mnie 100km od domu z jakas babka na tipsy zebym jej zrobila nawet wczesniej mnie o to nie pytajac.. Ona ciagle mi sie jakos dziwnie przyglada,z tego oto powodu praktycznie w ogole teraz nie jezdze do Tżta...
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:23   #4
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

U mnie również nie jest za kolorowo, na samym początku, było w porządku, ale teraz wiele rzeczy w jej zachowaniu mi nie odpowiada, nie wiem co będzie dalej, ale jednak zrobię sobie dłuższą przerwę od odwiedzania rodzinnego gniazda TŻ, po co mam się dodatkowo denerwować.
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 15:31   #5
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

A u mnie zawsze bylo do kitu, jest dalej i zapewne bedzie. Bo moja przyszla tesciowa na kazdym kroku daje mi do zrozumienia, ze nie takiej synowej szuakala, ze ja mam za duzy wplyw na jej synka. Ma mi za zle ze kupuje sobie kosmetyki za wiecej niz 5zl (ona tylko takie), ze nie ubieram sie w lumpeksach i ciagle podkresla, ze cale szczescie, ze jej corka nie jest taka jak ja.
Moj Tz z nia rozmawial na ten temat nie raz, ale ona caly czas twierdzi, ze ma prawo wyrazic swoje zdanie i miec inne niz my. Jasne-tylko nie powinna go wyrazac w taki sposob. I tak jest juz od 4lat. Wylalam przez to juz milion lez, skonczylo sie na tym, ze bywam u nich w domu dosc rzadko, ale wydaje mi sie, ze to tylko pogasza sytuacje.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 15:44   #6
zakochananaamen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 47
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

xxx

Edytowane przez zakochananaamen
Czas edycji: 2009-02-01 o 18:47
zakochananaamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 15:45   #7
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Witam Was , czytam te pare wypowiedzi i powiem tak , miałam (bo juz nie zyje) teściową która miała 3 synów i każda z Nas synowych miała za swoje. Ja byłam 1 a więc przecierałam szlaki potem ja miałam spokój przyszła 2 a po niej 3 i ta miała najgorzej bo każda poprzednia była lepsza od niej. Jej synowie byli najlepsi, zaradni,umieli zarobic pieniądze nie to co my te wstrętne babsztyle co połakomilły sie na jej syneczków. Musze przyznac ,że synów wychowała super, faktycznie ideały i o dziwo każdy z nich trzymał stronę żony. Były rózne słowa żłe z jej strony, wiele łez i krzyków. A każda z Nas mieszkała oddzielnie. Az przyszedł czas kiedy zachorowała i potrzebowała pomocy. Cała nasza 3 opiekowała sie nią nie w imie miłości do niej a w imię miłości do Naszych mężów.
Teraz ja jestem teściowa mam 2 córki i 1 zięcia. Nigdy nie powiedziałam zięciowi ,że coś robi żle. Wiem,że może to sie kiedys odbic na mojej córce. Natomiast moja córka ma teściową która absolutnie nie wtrąca się do ich życia, może dlatego,że jej syn a mąż córki nie pozwala.Nie sa uzaleznieni finansowo a więc nie dają argumentów do wtrącania się
Dziewczyny teraz wiem,że gdyby żyła moja teściowa to byłoby inaczej, traktowałabym ja jak matke mojego męża , wiem że nie chciała żle ale ja wszystko odbierałam jak atak na moja osobę. Może w Nas kobietach jest coś takiego,że doceniamy wtedy jak tracimy osobęMoże trochę więcej zrozumienia, nie myslmy że teściowe mówią przeciw Nam , może są inne, maja inne poglądy ale to nie oznacza,że nas nie lubią
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 18:20   #8
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny teraz wiem,że gdyby żyła moja teściowa to byłoby inaczej, traktowałabym ja jak matke mojego męża , wiem że nie chciała żle ale ja wszystko odbierałam jak atak na moja osobę. Może w Nas kobietach jest coś takiego,że doceniamy wtedy jak tracimy osobęMoże trochę więcej zrozumienia, nie myslmy że teściowe mówią przeciw Nam , może są inne, maja inne poglądy ale to nie oznacza,że nas nie lubią
Ja staram się mieć dla swojej zrozumienie, ale wiem też, że nie mogę pokazać, że może się wtrącać w nasze życie. To jest osoba, która całe życie siedzi w domu, nie musiała nigdy pracować, jej mąż to marynarz więc ona zajmowała się domem i wszystkim rządziła i teraz też chce nami kierować, czasem mówi, że Tż się mną "zasłania" i że mówi, że ja mu czegoś nie pozwalam, ale to prawda, on się po prostu liczy z moim zdaniem i to jądenerwuje, ale musi to uszanować.
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:38   #9
sun_20
Raczkowanie
 
Avatar sun_20
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 52
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Moja powiedziała, że nie wie czy przyjdzie na nasz ślub
__________________
8.08.2009 godz 14:00 Nasz ślub
sun_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:45   #10
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Cytat:
Napisane przez sun_20 Pokaż wiadomość
Moja powiedziała, że nie wie czy przyjdzie na nasz ślub
Przyjdzie zobaczysz minie jej a napewno przyjdzie dla syna
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:53   #11
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Cytat:
Napisane przez sun_20 Pokaż wiadomość
Moja powiedziała, że nie wie czy przyjdzie na nasz ślub
Mogłaś jej powiedzieć, że nie wiesz czy ją zaprosisz

A moja przyszła/niedoszła czy jak ją tam zwał, właśnie dziś mnie wylewnie pożegnała po niezapowiedzianej (jak zwykle zresztą) trzydniowej wizycie. Mieszka w Berlinie i wybierając się w odwiedziny do nas NIGDY nie zadaje sobie trudu żeby wykonać telefon i uprzedzić, że przyjeżdża. Parę razy już pocałowała klamkę. Niezmiennie mnie to zadziwia. Lubi kobita po prostu robić wokół siebie zamieszanie.
No i zawsze obdarowuje mnie jakimś tandetnym badziewiem (morzem badziewia). Kiedyś jak jej delikatnie zasugerowałam żeby się niepotrzebnie nie kosztowała na te wszystkie "podarunki" to powiedziała, że w sumie to ona też nie chciałaby otrzymywać tych wszystkich rzeczy

Dziwna to osoba i jakoś od 5 lat nie udało mi się z nią złapać kontaktu. Jest w sumie coraz gorzej. Aż się boję co będzie potem
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 19:04   #12
sun_20
Raczkowanie
 
Avatar sun_20
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 52
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

U mnie to jest tak , że może nie tyle że ma coś konkretnie do mnie jako osoby ( chociaż wymyśla niestworzone historie).. Sens w tym, że ona nie może pogodzić się z faktem, że jej syn jest już dorosły a każdą kobietę traktuje jako wroga, który jej go odbierze. Twierdzi, ze po ślubie nie bedzie miała sie z czego utrzymać, wymysla choroby a i jakby tego było mało to ja wyciągne od niego wszystkie pieniądze ehh. Obiecałam sobie, że ja nigdy taka nie będę.
__________________
8.08.2009 godz 14:00 Nasz ślub
sun_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:52   #13
shi
Raczkowanie
 
Avatar shi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 323
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

zastanawiam się jak to wygląda, jak układają się wasze relacje z przyszłymi teściowymi, czy są w porządku, czy was akceptują, czy są miłe, czy może wprost dają do zrozumienia, że to nie takiej partnerki oczekują dla swego syna?? czy sa zaborcze w stosunku do syna, czy stawiały przed wami jakieś testy na sprawdzenie? bo i tak czasami bywa

gdy stawiam siebie w podobnej sytuacji,że to ja miałabym być potencjalną teściową to chciałabym jak najlepiej dla mojego dziecka, więc jeśli wiedziałabym, że kocha swoją wybrankę to nie stanowiłabym jakiejś przeszkody w ich szczęściu

czekam na wasze przeżycia i spostrzeżenia w tej sprawie
A jeżeli okazałoby się, że Twoja przykładowo córka wybrała sobie skończonego pijaka, który jej nie szanuje? Już wtedy ta matczyna miłość by się sprawdziła w sensie odciągania córki od wybrankaOszczędzanie łez, rozczarowań itp...

Ja mam dobre stosunki z mamą TŻta, nawet lepsze niż z moją włąsną matką.
shi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:41   #14
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

a ja mam z przyszla, mam nadzieje, tesciowa super kontakt. z moim TŻ jestem przeszlo 3 lata, a z jego mama rozmawiam sobie jak z kolezanka,. Czasem mam w niej nawet oparcie gdy sie kloce z TŻ;] baby góra, a co;] Kupuje mi jakies łaszki jak zobaczy cos fajnego, jak wie, ze ja przyjde, to stara sie kupic cos slodkiego zeby mnie poczestowac i etc;] Uwielbiam ją mam nadzieje, ze sie nie zmieni z czasem;]
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 23:42   #15
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Moja (mam nadzieję ) przyszła "teściowa" jest bardzo za mną,już dawno doszło do niej,że oddała innej kobiecie swojego syna.Mam bardzo dobry z nią kontakt,mogę z nią pogadać tak jak z mamą.Gdy płaczę pociesza ( zdażyła się taka sytuacja ),potrafi rozbawić,bierze pod uwagę moje zdanie jesli np.chodzi o jej ubiór albo coś całkiem przeciwnego - o TŻta,chodzimy razem na zakupy,często pijemy kawę albo szorlę.Taka równa babka z niej
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:55   #16
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Cytat:
Napisane przez shi Pokaż wiadomość
A jeżeli okazałoby się, że Twoja przykładowo córka wybrała sobie skończonego pijaka, który jej nie szanuje? Już wtedy ta matczyna miłość by się sprawdziła w sensie odciągania córki od wybrankaOszczędzanie łez, rozczarowań itp...

Ja mam dobre stosunki z mamą TŻta, nawet lepsze niż z moją włąsną matką.

Masz rację , ale nigdy nie można skreślać człowieka, należy go zrozumieć i pomóc - o ile jest taka możliwość.

Cieszę się, że niektóre z Was mają świetne kontakty, ja też na początku myślałam, że wszystko gra, ale coraz częściej coś jej nie odpowiada, nie zamierzam bratać się z tą kobietą, bo ile razy można, kocham jej syna, on kocha mnie i myślę, że tyle nam wystarczy. Jesteśmy ze sobą, z nikim innym nie byliśmy tak długo, mimo tego jeszcze nie snujemy planów o ślubie, na początku chcemy ukończyć studia, więc myślę, że na tym etapie lepiej będzie, gdy nie będę tak bardzo przejmowała się jego mamusią.
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:12   #17
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Z moją teściową mam bardzo dobre relacje. Nigdy się niepotrzebnie nie wtrącała, a jeśli czasem się odezwała to zawsze w obronie naszego związku, starała się łagodzić konflikty między mną a Tżtem Zawsze możemy liczyć zarówno na teściów jak i na moich rodziców.
Po za tym teściowie i moi rodzice mają jedną ogromną zaletę: na co dzień dzieli nas 120km
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:21   #18
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Ja również mam bardzo dobre relacje z moją teściową i w ogóle z teściami. Są dla mnie bardzo dobrzy i naprawdę traktują mnie jak córkę (podobnie moi rodzice: traktują TŻ jak syna). Przez pół roku mieszkaliśmy z moimi teściami-nie było żadnych tarć, konfliktów, nieporozumień.
Teraz mieszkamy za granicą i nasze relacje z rodzicami jednymi i drugimi są jeszcze lepsze
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:44   #19
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

moje relacje z teściami są dobre.... może lepszy kontakt mam z teściem.. o co teściowa jest zła (bo rozwiedli się naście lat temu, a on sobie ułożył zycie na nowo), ale nie jest w stosunku mnie jakaś obojętna... nasze relacje pogłębiły się gdy urodziłam jej wnuki... wcześniej róznie bywało, ale nigdy mi tego odczuć tak bezpośrednio nie dała... z poczatku miała mieszane uczucia, bo jedank jej najwspanialszy, najukochaniejszy i naj naj naj (wiele razy tak mozna) synek wziął sobie za zonę pannę z dzieckiem... no cóż ja też dla swojego synka bym chciała jak najlepiej... dlatego jej wcześniejsdze obiekcje rozumiem...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 13:48   #20
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Z moją przyszłą teściową układa mi się póki co dobrze i mam nadzieje że tak będzie.Ponoć są nieznaski czasami między nią a synową(bratową tż-ta) zobaczymy jak między nami będzie.
Narazie nienarzekam,jak byliśmy na urlopie w Pl to zaproponowała abysmy zostali w domu rodzinnym tz-ta na dzień i noc.A że nie miałam nic ze sobą,mam na myśli piżame,to pożyczyła mi jakąś swoją koszule nocną.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:20   #21
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

U mnie stosunki z przyszłą teściową układają się doskonale. Mama mojego TŻeta to prosta, ale bardzo miła kobieta, z którą da się porozmawiać. Przeze mnie jej jedyny synek, zresztą najmłodszy w rodzinie (21 lat) wyfrunął z rodzinnego gniazda i przeprowadził się do mnie. Na początku było jej przykro, ale teraz jak przyjeżdżam cieszy się również z mojego przyjazdu, mówi, że jej syn znalazł sobie dobrą dziewczynę i że beze mnie nie wiadomo, jak by skończył, a tak to go pilnuję. Zawsze, gdy mój chłopak do niej dzwoni, pyta się także o mnie, pamięta o moich urodzinach (dla mnie to był miły szok, jak zadzwoniła z życzeniami).
W październiku skończę 19 lat, a już nam pozwala spać razem, ale oczywiście umożliwia nam samodzielne dokonanie wyboru.
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:35   #22
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Zazdroszcze wam naprawde, ze macie takie dobre uklady.
Moja przyszla tesciowa jest osoba, ktora uwielbia obgadywac ludzi, ktorej ulubiona forma spedzania wolnego czasu jest chodzenie po sklepach i kupowanie wszystkiego z przecen. Jej corka (siostra tz-ta) wyjechala pare lat temu 500km od domu ze swoim tz-tem i tam teraz zyja.
Jak corka pzyjezdza do domu to tworzy sie taki oboz: ja i tz i tesc i one dwie. Nie dopuszczaja nikogo do rozmow, caly czas puszczaja obie jakies aluzyjki na moj temat. Tesciowa to taka prosta kobieta, ktora cale zycie mowi, ze choruje (a nic jej nie jest), wszystko ja ciagle boli, uwaza, ze wszystko moze kazdemu powiedziec, caly czas mowi, ze ma tyle roboty w domu, a nie robi kompletnie nic, w domu jest brudno, a jej na tym wcale nie zalezy.
Strasznie to przykre. Najgorsze, ze ja nigdy nic zlego jej nie zrobilam, ale podobno tak samo traktowala wszystkie byle dziewczyny tz-ta. Mysle, ze w tej sytuacji nic sie juz nie zmieni. I o ile do olewatorskiego stosunki siostry tz-ta ktora wiekszosc czasu jest poza domem sie przyzwyczailam i traktuje ja podobnie (4 lata probowalam cos zmienic, ale nic nie wychodzilo i jeszcze dostawalam po lbie) o tyle przyszle stosunki z tesciowa naprawde nie napawaja mnie optymizmem. Bcyc moze obie sa zazdrosne o tz-ta. Nie wiem. Ale fajne to nie jest.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:39   #23
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Na pewno pojawi się w tym wątku wypowiedz typu wy tez będziecie teściowymi i nie możliwe ze ok. 90% jest okropna dla synowych

Musze opowiedzieć pewien epizod a wiec kiedyś miałam okazje pracować z przemiła kobieta ok. 50tki gdy cos nie dobrego mi się przytrafiało w pracy zawsze mnie broniła i chciała dla mnie jak najlepiej miała u wszystkich opinie osoby ‘kryształowej’
Ja przez jeden incydent całkowicie zmieniłam zdanie o tej kobiecie tzn. jej przyszła synowa zaczęła u nas pracować do tego w moim pokoju wiec miałam z nią 8 godziny kontakt nigdy nic nie powiedziała złego na swoja teściowa ale za to kilka razy miałam okazje zobaczyć jak teściowa wpadała do naszego pokoju by cos przynieść Kasi no i się zaczynało strasznie jej dogryzała nieraz aż mi robiło się głupio niby wszystko było delikatnie powiedziane ale szło w pięty.... a dla reszty była cudowną osoba!
Reasumując obojętnie jakimi osobami są nasze teściowe zmieniają się w relacjach miedzy nami........
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 21:19   #24
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

moja przyszla tesciowa jet chyba lepsza od mojej mamy.z nia moge pogadac na wszytkie tematy czy to seksu,zwiazku i innych,malo jest takich osob jak ona.miala trudne zycie ze swoja mama jak byla mala i pozniej jak wyszla za maz.lubie z rozmawiac chyba bardziej niz moim facetem.
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 17:50   #25
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Co prawda jeszcze nie jest moją Teściową, ale niedługo będzie Jest bardzo miła i uprzejma. Nigdy nie powiedziała mi niec złego (jeszcze) heh Ciekwe jak to będzie po ślubie Że podoba jej się całkiem co innego niż mnie to przywykłam, dobrze, że chociaż mój narzeczony zawsze popiera moje upodobania Lubię ją nawet bardzo, nie zalazła mi jeszcze za skórę, zawsze chce dla mnie dobrze itd nawet po mojej stronie zawsze staje jak się obrażę na TŻ heh i zawsze kupuje mi kubucia Heh a Teścia to mam wspaniałego Za to mój narzeczony i moja Mamcia kochana bardzo się lubią. Moja Mama robi mu obiadki jak wieczorkiem z pracy do mnie przyjeżdża Gadają i nagadać się czaesem nie mogą i tak jest od samego początku A i jeszcze co ciekwsze nasze mamy bardzo się lubią i spędzają ze sobą dużo czasu, dzwonią, odwiedzają się Pozdrawiam
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 14:19   #26
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Cytat:
Napisane przez malwina2208198721 Pokaż wiadomość
Co prawda jeszcze nie jest moją Teściową, ale niedługo będzie Jest bardzo miła i uprzejma. Nigdy nie powiedziała mi niec złego (jeszcze) heh Ciekwe jak to będzie po ślubie Że podoba jej się całkiem co innego niż mnie to przywykłam, dobrze, że chociaż mój narzeczony zawsze popiera moje upodobania Lubię ją nawet bardzo, nie zalazła mi jeszcze za skórę, zawsze chce dla mnie dobrze itd nawet po mojej stronie zawsze staje jak się obrażę na TŻ heh i zawsze kupuje mi kubucia Heh a Teścia to mam wspaniałego Za to mój narzeczony i moja Mamcia kochana bardzo się lubią. Moja Mama robi mu obiadki jak wieczorkiem z pracy do mnie przyjeżdża Gadają i nagadać się czaesem nie mogą i tak jest od samego początku A i jeszcze co ciekwsze nasze mamy bardzo się lubią i spędzają ze sobą dużo czasu, dzwonią, odwiedzają się Pozdrawiam
to wspaniale, 3mam kciuki aby tak zostało i nic tego nie zmieniło,prawdziwy raj
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 14:20   #27
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Moja przyszła teściowa to dobra kobieta. Cieszę się, że na taką właśnie trafiłam
Teściu zresztą też bardzo fajny
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 17:29   #28
mySiaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

moją przyszłą teściową poznałam niedawno jest przemiła kobietą i także nie ma nic przeciwko sypaniu razem z moim przyszłym ... ale jest jeden problem... chodzi o to że teraz wyjezdzamy na kilka lat do Anglii. Po powrocie mamy zamiar remontowac dom mojej tesciowej i razem z nia mieszkac.. ja ja bardzo lubie i wiem ze nie będzie się wtrącać w nasze życie ale oni mają gospodarke do której ja w życiu nie byłam przyzwyczajona i nie mam zamiaru w przyszlości się tym zajmować zwłaszcza że na przyszłe życie będziemy zarabiać w Anglii... Mam teraz problem ponieważ nie rozmawiałam jeszcze na ten temat z moim TŻ a tym bardziej z przyszła teściową...
mySiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 18:59   #29
karolcia52
Rozeznanie
 
Avatar karolcia52
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 756
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

no moja mam nadzieję przyszła teściowa jest dla mnie miła od początku. Bardzo ją lubie. Nie miałam okazji żeby się z nią o coś spierać chociaż czasami jej zachowanie wobec mojego tżeta mnie denerwuje ponieważ czasami chcę nim rządzić ale takie nieraz bywają matki. Ale jak ogólnie jest ok.Mamy ze sobą wspólne tematy. Szczególknie lubi rozmawiać ze mną o gotowaniu. Cieszę się bo wiem że nie każda dziewczyna ma dobre stosunki z porzyszła teściówką.
__________________
Tam gdzie żyję bujam w obłokach.
karolcia52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 20:28   #30
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Stosunki z przyszłą teściową

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No i zawsze obdarowuje mnie jakimś tandetnym badziewiem (morzem badziewia).
Mam to samo, ale muszę przyznać, ze lubię to, jakiekolwiek tandetne te prezenty by nie były. Liczy się gest i mi jest bardzo m,iło, kiedy ona bezs okazji kupuje mi jakies male prezenciki.

My z TŻ jesteśmy razem nieco ponad rok i przez ten czas z moją przyszłą[?] teściową miałyśmy wzloty i upadki, ale bardzo ją szanuję, bo jest mądra, wykształcona i przeżyła swoje. Często mi powtarza, że jestem jak jej dziecko, raz nawet sprezentowała mi kapcie i szlafrok, które zawsze leżą w domu TŻ i kiedy przyjeżdżam z wizytą czekają na mnie

Najbardziej szczere wyznanie, które sprawiło, ze zmiękły mi kolana to - kocham Cię jak córkę.


Oczywiście mam jej do zarzucenia wiele rzeczy, ale wynika to pewnie z różnych przyzwyczajeń, nawyków, wychowania. Dziewczyny, starajcie się spojrzeć nieco bardziej przychylnym okiem na swoje przyszłe lub obecne teściowe. One wcale nie są pewnie takie złe, nie są to wasze mamy i nie macie z nimi aż tak wielkiego kontktu. Na niektóre rzeczy warto przymknąć oko - życie się staje 1000x łątwiejsze
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.