DIeta na płaski brzuch - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 17:26   #31
Masskotka
Raczkowanie
 
Avatar Masskotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 122
Dot.: DIeta na płaski brzuch

agatala, A6W to Aerobiczna 6 Weidera ok. 42dniowy trening na wzmocnienie mięśni brzucha. Wpisz w wyszukiwarce nazwe a znajdziesz dużo wątków na ten temat. Pozdrawiam
__________________
SMILE! It's the second best thing what you can do with your lips.
Masskotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:31   #32
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez agatala
Nigdy nie słyszałam o A6W chyba, ze to jakaś inna nazwa czegoś co znam:P Możecie mi to przybliżyc

Masz linka.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=41088
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:38   #33
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez donaticzka
Pilates ćwiczenia wpływające na smukłość sylwetki, w szczególności okolic bioder, ud i brzucha. Ich istotą są długie napięcia izometryczne połączone z ćwiczeniami oddechowymi.



CO O NICH WIĘCEJ WIECIE
podobno wystarczy 15 min dziennie
Nie wystarczy.
Aby byly dobre efekty nalezy cwiczyc okolo godziny minimum 3 razy w tygodniu.
www.pilates.pl tam mozesz poczytac wiecej
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 20:44   #34
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: DIeta na płaski brzuch

ja też miałam wystający brzuszek i zastosowałam się do raz z Shape'a a więc jem malutkie porcje, pije bardzo dużo wody małymi łyczkami, pije po szklance wody przed snem i po obudzeniu się (najlepiej woda z cytryną), nie używam soli (jak jem kanapeczki z pomidorem to skrapiam go sokiem z cytryny i też jest pycha ), nie pije niczego gazowanego, nie jem tłustych potraw, jem powoli (dzięki temu nie połykam powietrza), można także łykać tabletki węgla
pozdrawiam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 20:59   #35
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: DIeta na płaski brzuch

co faja tabletki węgla?;>
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 21:18   #36
elsik
Przyczajenie
 
Avatar elsik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: DIeta na płaski brzuch

zatwardzenie D
elsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 21:43   #37
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: DIeta na płaski brzuch

hehe no nie do końca pozwalają zredukować niepotrzebne gazy w organizmie (np. takie po zjedzeniu fasolki )
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-02, 21:54   #38
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Donaticzka 15 minut dziennie to jednak za mało. yle trwa sama rozgrzewka. Ok godzinny dziennie świetnie działa. Pilates gorąco polecam na wszystko. Rzeczywiście najwięcej działa brzuch bo napięcie środka i ćwiczenie oddechu to jest podstawa Ja ćwicze pilates i rzeczywiście wysmukla. Choć uczeszczam codziennie na zajęcia fitness. Różnego rodzaju. Została mi jeszcze resztka tłuszczyku ale mięsnie już sa ładnie zarysowane:
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 11:37   #39
Carola
Raczkowanie
 
Avatar Carola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 30
Talking Dot.: DIeta na płaski brzuch

O jaa.... brzuszek, boczki to zmory które spędzają nam sen z powiek. Zbliża się lato, jak to starcić ?? ja zaczynam chodzić na aerobik, jestem tam najmłodsza, bo reszta uczestniczek to kobiety które założyły już swoje rodziny. Chodzę tam razem z ciocią i mamą . Jak byłam ostatnio to ledwo co wytrzymałam, bo nie oszukujmy się, ale młodzież (zwłaszcza dziewczęta) nie mają wyćwiczonych mięśni. Jak to powiedziała kobieta prowadząca aerobik "teraz dziewczyny na wf rzucą piłkę i się cieszą..."
Kto jest za wprowadzeniem podstawowych ćwiczeń na mięsnie brzucha, uda itp. do szkół? Pomyślmy o kolejnych pokoleniach młodych dziewcząt które bedą miały problemy z boczkami czy też odstającym brzuchem.

Do tego polecam duużo jazdy na rowerze, picie duużych ilości płynów zamiast np. batona.
ja jadę w wakacje na obóz sportowy (po raz 3) za każdym razem gdy wracam mam kilkanaście kg mniej Także sport, sport i .... jeszcze raz SPORT!!!
__________________
"Uśmiechaj się zawsze, bo nigdy nie wiesz kto i kiedy moze zakochać się w twoim uśmiechu"
Carola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 14:15   #40
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: DIeta na płaski brzuch

najlepsza jest salsa z ruchami bioder i brzuszka
tradycyjne brzuszki tylko ze roznorodne modyfikowane wykonywane codziennie
plus duzo ruchu aerobic rower i basen

mniej slodyczy mniej jedzenia a czesciej
duzo wody
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:50   #41
alicja_50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 27
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Napewno nie ma jednej diety cud dla każdego.Ale napewno gdy się robi coś w tym kierunku to napewno coś wychodzi.Miałam podobny problem z brzuszkiem po urodzeniu dzieci i podzielę się moimi sposobami na płaski brzuszek.W każdej diecie ważne jest nawodnienie (ok 2 litrów wody niegazowanej)Musimy trochę pójść w ślady francuzek i zawodowych tancerek czyli napinanie (wciąganie)mięsni brzucha i pośladków.Na początek robić systematycznie kilka serii a pózniej ma wejść to w nawyk(nawet w czasie pracy przy biurku)Tancerki podczas wypoczynku ćwiczą :podparte rękami z lekko odchylonym tułowiem do tyłu(siedząc) wciągają brzuch.
Napewno trudno o płaski brzuch jesli traktujemy go jak śmietnik połykać wielkie ilości tłustych i słodkich potraw.Dla łasuchów kawałek dobrego serniczka lub czekolady zjedone do godziny 11.

Pozdrawiam milutko
alicja_50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 22:40   #42
Margarita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 28
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Dziewczyny miałam ten sam problem , każda część ciała była super tylko ten wystający brzuch i "kochane" boczki. A teraz brzuszek jest płaski wyrzeźbiony, nie ma boczków. Dzięki Aerobicznej 6 weidera. Dla początkujących trudne ćwiczenie ale efekty daje świetne. Bardzo gorąco polecam i życze powodzenia.
Margarita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 09:51   #43
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: DIeta na płaski brzuch

ja na A6W wytrzymałam tydzień
tak mnie bolał brzuch że hey
ale...... Margarita1 pocieszyłaś mnie może spróbuje jeszcze raz
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:00   #44
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: DIeta na płaski brzuch

czy A6W dziala tez na ten tluszczyk pod pepkiem..? Bo pamietam, ze kiedys duzo osob wypowiadalo sie, ze dziala szczegolnie na miesnie te powyzej pepka..
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:00   #45
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez donaticzka
ja na A6W wytrzymałam tydzień
tak mnie bolał brzuch że hey
ale...... Margarita1 pocieszyłaś mnie może spróbuje jeszcze raz
to podobnie jak ja tydzień i klapa dalej ni mogłam już ale skoro widac po nich takie efekty to się chyba znowu skusze
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:40   #46
pianiwo
Przyczajenie
 
Avatar pianiwo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 19
GG do pianiwo
Talking Dot.: DIeta na płaski brzuch

A ja miałam cały czas płaski brzuszek (bo chodziło głównie o napięcie jego mięśni), jednakże po porodzie to się zmieniło. Nie chciało się ćwiczyć a diety nie można było przeprowadzić..... no i jest co jest. Ale wiem doskonale, że głównie chodzi o mięśnie brzucha (w moim przypadku) i nieco zalegającego tłuszczyku.

Świetnym ćwiczeniem jest np. położyć się na plecach z nogami uniesionymi w takiej pozycji, jakby opierały się o krzesło - zgięte w kolanach. Kąty wszystkich zgięć (w biodrach i klanach) muszą mieć 90 stopni. Ręce położone delikatnie na brzuszku a potem wykonujemy skłony jak przy "brzuszkach" z tą różnicą, że wolniej i conajmniej 30X po 3 takie sesje dziennie. Z biegiem czasu można zwiększać.
Kształtuje to mięśnie brzucha i napina je. Dodatkowo działa też na nogi.

Życzę powodzenia i Wam i sobie.
pianiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 11:10   #47
Yazowa
Raczkowanie
 
Avatar Yazowa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kłodzko
Wiadomości: 230
GG do Yazowa
Talking Dot.: DIeta na płaski brzuch

jak miło poczytac że nie tylko ja mam schizy na punkcie brzuszka...nigdy nie bylam super szczupla mam 168cm i waże 57-58 przy czym stale jestem na diecie- a raczej-- jak to się teraz mówi- prowadze zdrowy tryb zycia zero napoi gazowanych- tylko woda,unikam bialego pieczywa i wszystkich mazidel do pieczywa, kluch, makaronow, ziemniakow, zawiesistych sosow i zup, ograniczam do minimum slodycze. Jem duzo warzyw, owocow, zup podbijanych tylko mlekiem, tluszcz- to tylko oliwa, chudy drob- czasami meczy mnie ze nie jestem szczuplutka przy tylu wyrzeczeniach ale ciesze sie ze moje cialo i organizm zyją sobie zdrowo kupilam rower- czekam na pogode i bede nim do pracy jezdzic a jutro ide 2gi raz na silownie -zamierzam robic to regularnie rowniez jak wiele z Was ciezko mi robic brzuszki- kark mi odpada ale robie troszke spokojniejszych cwiczen w domku i tez jest oki...niestety brzuszek sterczy przeciez sie nie zabije katuje sie teraz mocniej bo jade na wczasy gdzie bede 4 dziewczyny z plaskimi brzuchami w tym moja siostra- po dwojce dzieci, przy wzroscie 165 wazy 43kg je jak dobry słoń ale patrzac na jej kościste ciałko myśle sobie...nie jest źle ze mną powiem Wam jedno---mając 16-18lat schudnac to byla pestka, teraz mam 28 i kurcze masakra takze dziewczynki nie dopuszczajcie zbyt wielu kg bo pozniej jest baaaardzo ciezko zrzucic caluski od Yazowej z wystajacym brzuszkiem
__________________
---Żyj byś walczył. Walcz byś zwalczył. Kochaj byś się cierpieć nauczył---
Yazowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 12:09   #48
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: DIeta na płaski brzuch

schizy ale to było dobre
to ja też mam schizy i to dobre
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:36   #49
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez nekome
Nie wystarczy.
Aby byly dobre efekty nalezy cwiczyc okolo godziny minimum 3 razy w tygodniu.
www.pilates.pl tam mozesz poczytac wiecej
swieta prawda ja mam zestaw 45 min, wylacznie na miesnie brzucha
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 11:21   #50
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez sky1980
swieta prawda ja mam zestaw 45 min, wylacznie na miesnie brzucha
i jakieś efekty są
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:11   #51
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Apropos wzdecia:
unikajcie slodzik w kazej formie (np guma bezcukrowa, cola light i niektore inne produkty light)
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 06:00   #52
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez Yazowa
jak miło poczytac że nie tylko ja mam schizy na punkcie brzuszka...nigdy nie bylam super szczupla mam 168cm i waże 57-58 przy czym stale jestem na diecie- a raczej-- jak to się teraz mówi- prowadze zdrowy tryb zycia zero napoi gazowanych- tylko woda,unikam bialego pieczywa i wszystkich mazidel do pieczywa, kluch, makaronow, ziemniakow, zawiesistych sosow i zup, ograniczam do minimum slodycze. Jem duzo warzyw, owocow, zup podbijanych tylko mlekiem, tluszcz- to tylko oliwa, chudy drob- czasami meczy mnie ze nie jestem szczuplutka przy tylu wyrzeczeniach ale ciesze sie ze moje cialo i organizm zyją sobie zdrowo kupilam rower- czekam na pogode i bede nim do pracy jezdzic a jutro ide 2gi raz na silownie -zamierzam robic to regularnie rowniez jak wiele z Was ciezko mi robic brzuszki- kark mi odpada ale robie troszke spokojniejszych cwiczen w domku i tez jest oki...niestety brzuszek sterczy przeciez sie nie zabije katuje sie teraz mocniej bo jade na wczasy gdzie bede 4 dziewczyny z plaskimi brzuchami w tym moja siostra- po dwojce dzieci, przy wzroscie 165 wazy 43kg je jak dobry słoń ale patrzac na jej kościste ciałko myśle sobie...nie jest źle ze mną powiem Wam jedno---mając 16-18lat schudnac to byla pestka, teraz mam 28 i kurcze masakra takze dziewczynki nie dopuszczajcie zbyt wielu kg bo pozniej jest baaaardzo ciezko zrzucic caluski od Yazowej z wystajacym brzuszkiem

Ja mam dokladnie tak samo jak ty, tzn taki sam wiek i wystajacy brzuch. Tragedia , no ale jakos nie potrafie sie tak do konca zmobilizowac, bo tak jak Ty, ja tez odzywiam sie bardzo zdrowo, ale za malo sie ruszam. A wakacje juz tuz tuz.....nie wiem co ja z tym moim brzuchem zrobie....
Odwagi !!!
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 08:52   #53
pianiwo
Przyczajenie
 
Avatar pianiwo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 19
GG do pianiwo
Smile Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez sky1980
swieta prawda ja mam zestaw 45 min, wylacznie na miesnie brzucha
No i jak pomagają te ćwiczenia czy nadal ten brzuszek wygląda do przodu?

Ja muszę się pochwalić, że zaczęłam systematycznie wykonywać ćwiczenia, o których pisałam Wam kilka postów wyżej i ......... brzuszek wyraźnie opada. Jest bardziej płaski i napięty a do tego czuję maleńkie zmiany w mięśniach ud. Do lata powinnam wyglądać "normalniej", bez podglądającego moje palce u nóg brzuszka.

Buziaczki
__________________
Iwona

http://www.rodzinka.com.pl
--------------
"Dzień bez uśmiechu jest dniem straconym"
pianiwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 11:51   #54
gogo
Przyczajenie
 
Avatar gogo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Wiecie co dziewczynki moze to smiesznie zabrzmi ale ja robie proste ćwiczenie staram sie chodzić z wciągniętym brzuchem wiem wiem trywialne ale działa moje miesnie brzucha są mocniejsze spróbujcie!!!! a do tego jak mam brzuch jak piłeczka to biore espunisan i pomaga:p całuje wszystkie buzie powodzenia
__________________
- co jesz?
- co niedźwiedź?
- co jesz Jeżyku?
- co niedźwiedź Misiaczku?
gogo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 16:02   #55
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Ja kiedyś teżsobie ten espumisan kupiłam ale nic nie pomagał
jak za dużo zjadłam to i tak mialam brzuch dużżżzy
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 20:06   #56
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez donaticzka
Ja kiedyś teżsobie ten espumisan kupiłam ale nic nie pomagał
jak za dużo zjadłam to i tak mialam brzuch dużżżzy
hehe, ja też już jadłam i espumisan i manti gastop i nawet regularnie activie, a efekty?? szkoda gadać! zerowe. no ale nie ma się co dziwic, przy moim sposobie odżywiania... . pije co prawda codziennie pare szklanek zielonej herbaty, dużo niegazowanej wody mineralnej i staram sie ograniczać słodycze, ale za to uwielbiam się zajadać świeżymi bułeczkami na śniadanie, zjeść krokieciki z kapustą i grzybami(które okropnie wzdymają) itp. musze się zmobilizować i zabrać za jakieś ćwiczenia, bo jak tak dalej pójdzie, to będe miala balon jak nic...
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 20:08   #57
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin
Apropos wzdecia:
unikajcie slodzik w kazej formie (np guma bezcukrowa, cola light i niektore inne produkty light)
a dlaczego unikać gum bezcukrowych?? ja często sobie żuje orbitki, i pierwsze słysze, ze mogą wywoływac wzdęcia!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 17:55   #58
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Podnosze watek z pytaniem: czego jeszcze trzeba unikac w diecie na płaski brzuch? procz gazowanych napojow, grochu i fasoli?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 07:34   #59
titunia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawka
Wiadomości: 2
Dot.: DIeta na płaski brzuch

Witajcie,
ja też mam problemy z ciągle wzdętym brzuchem i niestety, to nie zależy tylko od jedzenia. Kiedyś rozmawiałam z człowiekiem, który jest pewnego rodzaju bioenergoterapeutą, opowiedziała mu o moich problemach z brzuchem, że nie muszę wcale jeść problematycznych potraw itd, a brzuch i tak odstaje. On powiedział, że to wynika ze złej pracy wątroby, że mam obciążoną. Jakoś nie chciało mi się wierzyć, ale do czasu, dopóki nie odebrałam badań krwi, z których wynika, że mam bardzo obciążoną wątrobę. Czyli jednak facet miał rację. To może być przyczyna wzdęć.
titunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 14:08   #60
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: DIeta na płaski brzuch

orientuje sie ktos czy helikobakterie mogą byc przyczyną?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.