Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 09:43   #2161
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja ostatnio w ogole nic nie kupuje, ani w necie ani w realu. Mam sporo filtrow i kremow w zapasie. Jednak zawsze netowe zakupy konczyly sie braniem kosmetykow na zapas, no bo tansze teraz to pokutuje, bo je musze wykanczac.
skąd ja to znam, tylko że często mam tak, że coś co naprawdę potrzebuję w necie jest o wiele tańsze (nawet pod dodaniu kosztów przesyłki) i np. z 60zł, które łaskawie pozwoliłam sobie wydać na "must have" robi się 200zł wrrr, bo na zapas, bo tańsze, bo nowość....a potem sie dziwie czemu na laptopa nie mogę uzbierać
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 11:23   #2162
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja ostatnio w ogole nic nie kupuje, ani w necie ani w realu. Mam sporo filtrow i kremow w zapasie. Jednak zawsze netowe zakupy konczyly sie braniem kosmetykow na zapas, no bo tansze teraz to pokutuje, bo je musze wykanczac.

No to tak samo jak ja. Teraz mam w szafce kilka nie otwartych filtrów, bo wszystko brałam na zapas no i pewnie doczekają lata.


Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
skąd ja to znam, tylko że często mam tak, że coś co naprawdę potrzebuję w necie jest o wiele tańsze (nawet pod dodaniu kosztów przesyłki) i np. z 60zł, które łaskawie pozwoliłam sobie wydać na "must have" robi się 200zł wrrr, bo na zapas, bo tańsze, bo nowość....a potem sie dziwie czemu na laptopa nie mogę uzbierać
Oj tak, ja też
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 12:27   #2163
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
No to tak samo jak ja. Teraz mam w szafce kilka nie otwartych filtrów, bo wszystko brałam na zapas no i pewnie doczekają lata.
Tez dotrwam do lata na zapasach. A w sezonie letnim nam nadzieje, ze beda jakies nowosci, albo przynajmniej te co do tej pory byly na naszym rynku niedostepne.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 15:27   #2164
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

No właśnie dziewczyny: są już jakieś przecieki co do nowości sezonowych?
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 15:36   #2165
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez tetaa Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny: są już jakieś przecieki co do nowości sezonowych?
Jeszcze za wczesnie, pewnie bedzie cos wiadomo dopiero na przelomie kwietnia i maja.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 17:05   #2166
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Zaszłam dziś do apteki po micela sebium i - mleczek Avene 50+ pod dostatkiemi inne filtry avene też były .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 17:06   #2167
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kasiu (Contax) bardzo ładny avek


Mam pytanie? Czy Fendi to włoska firma???
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 17:09   #2168
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Mam pytanie? Czy Fendi to włoska firma???
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 17:17   #2169
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Kasiu (Contax) bardzo ładny avek


Mam pytanie? Czy Fendi to włoska firma???
A dziekuje, to tak na troche dla odmiany

Wloska, jak najbardziej.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 17:19   #2170
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Zajrzałam dziś do sephory - półki puste - przeceny 30 i 50% na zapachy też.

Ani grama świeżego towaru.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 17:33   #2171
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Mam tajne wejścia do hurtowni testerów we Włoszech. Tajny agent wyrusza w czwartek, może udałoby mu sie tanio kupić Theoermę Leggero ? Muszę z nim poważnie porozmawiać
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 17:36   #2172
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ulu czy aby kiedys nie mozna byloby wykorzystac Twojego tajnego agenta?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 17:40   #2173
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ulu czy aby kiedys nie mozna byloby wykorzystac Twojego tajnego agenta?
No pewnie Tylko proszę o PW z nazwami zapachów bo tajny agent musi mieć wszystko na kartce No i nigdy nie wiadomo co jest, a czego nie ma bo niestety nie zawsze mi przywozi to co chce. Ale zawsze coś tam przywlecze w niezłej cenie. Ostatnio zamówiłam mojej przyjaciółce Hypnose Lancoma i akurat było 75 ml za 35 euro (tester) Zapach śliczny i bardzo długotrwały.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 18:14   #2174
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Melduję się, żeby świętować swój 3000 post u źródła mojego wizażowego uzależnienia
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 18:16   #2175
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
No pewnie Tylko proszę o PW z nazwami zapachów bo tajny agent musi mieć wszystko na kartce No i nigdy nie wiadomo co jest, a czego nie ma bo niestety nie zawsze mi przywozi to co chce. Ale zawsze coś tam przywlecze w niezłej cenie. Ostatnio zamówiłam mojej przyjaciółce Hypnose Lancoma i akurat było 75 ml za 35 euro (tester) Zapach śliczny i bardzo długotrwały.
No to fajnie, niebawe odezwe sie na PW
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 18:55   #2176
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja ostatnio w ogole nic nie kupuje, ani w necie ani w realu. Mam sporo filtrow i kremow w zapasie. Jednak zawsze netowe zakupy konczyly sie braniem kosmetykow na zapas, no bo tansze teraz to pokutuje, bo je musze wykanczac.

Takze dalam sobie na wstrzymanie z zakupami,jak ostatnio przejrzalam moje zapasy to...lekko przerazilam sie,moglabym sklep otworzyc....a przeglanie ofert netowych ograniczam tylko do przegladania bo inaczej znowu kupie cos,co jest potrzebne ale takze jeszcze cos,co jest w okazyjnej cenie...
Filtry starcza mi spokojnie nawet na okres lata na nowosci nie czekam zbytnio,chyba ze pojawi sie cos ciekawego z oferty Avene
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 19:49   #2177
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ocho, czyżby mocne noworoczne postanowienia "nie będę tyle wydawać na kosmetyki w necie"? Ja też przystopowałam, bo postanowiłam nie chomikować. Błogosławię aptekę Medialis za godziny hurtowe, bo mogę kupić tanio naprawdę jedną rzecz, która mi potrzebna, a nie pięć, żeby uzbierać do kwoty "bez kosztów przesyłki". Nie dajmy się marketingowi (powiedziała Erato, która dziś sie cały dzień szlajała z mamą po wyprzedażach i wróciła z bluzką i dwoma sweterkami )

Contax, miło Cię widzieć w avku Prawdziwa z Ciebie piękność z charakterem
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 21:03   #2178
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Zajrzałam dziś do sephory - półki puste - przeceny 30 i 50% na zapachy też.

Ani grama świeżego towaru.
a na nie-zapachy tez jakowes przeceny? bo mnie nieodparcie co nieco kusi
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 02:43   #2179
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
a na nie-zapachy tez jakowes przeceny? bo mnie nieodparcie co nieco kusi
Oczywiście -30% i - 50% na wybraną kolorówkę , tyle że, nie bardzo było z czego wybierać .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 07:35   #2180
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Takze dalam sobie na wstrzymanie z zakupami,jak ostatnio przejrzalam moje zapasy to...lekko przerazilam sie,moglabym sklep otworzyc....a przeglanie ofert netowych ograniczam tylko do przegladania bo inaczej znowu kupie cos,co jest potrzebne ale takze jeszcze cos,co jest w okazyjnej cenie...
Filtry starcza mi spokojnie nawet na okres lata na nowosci nie czekam zbytnio,chyba ze pojawi sie cos ciekawego z oferty Avene
Ja juz nawet nie przegladam ofert internetowych. Mam wytypowane kosmetyki, ktore kupie jak pokoncza mi sie nieszczesne zapasy, wowczas pojde do zwyklej apteki i kupie pojedyncze smarowidla.

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Ocho, czyżby mocne noworoczne postanowienia "nie będę tyle wydawać na kosmetyki w necie"? Ja też przystopowałam, bo postanowiłam nie chomikować. Błogosławię aptekę Medialis za godziny hurtowe, bo mogę kupić tanio naprawdę jedną rzecz, która mi potrzebna, a nie pięć, żeby uzbierać do kwoty "bez kosztów przesyłki". Nie dajmy się marketingowi (powiedziała Erato, która dziś sie cały dzień szlajała z mamą po wyprzedażach i wróciła z bluzką i dwoma sweterkami )

Contax, miło Cię widzieć w avku Prawdziwa z Ciebie piękność z charakterem
No wlasnie, niby sie oszczedza, a i tak zbiera sie zawsze tyle kosmetykow zeby przesylka byla gratisowa i w efekcie jest to pozorne oszczedzanie, bo chcial nie chcial trzeba wydac ze dwie stowki, a pozniej w szafkach pietrzy sie gora kosmetykow na zapas.

No niestety ja tez poszlam do CH po artykuly spozywcze i chcial nie chcial zajrzalam jednym okiem do swoich ulubionych sklepow, i w efekcie wyszlam z nowym plaszczem.

Erato
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 09:31   #2181
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny ja też nie kupuję już od ponad miesiąca niczego z pielęgnacji, czy kolorówki. Zapasy mam takie jakby wojna miała być Większość kremów i filtrów pochowana w lodówce czeka na swój czas. Obiecałam sobie, że nic nie dokupię dopóki tego co mam nie zużyję. Część chyba posprzedaję na Allegro, bo sama nie dam rady wykończyć.
Natomiast inaczej ma się sprawa z zapachami. Tu niestety nie mogę się powstrzymać i stale dokupuję coś nowego, znajduję jakieś "super okazje", którym potem nie mogę się oprzeć
Nie wiem, czy już to leczyć, czy samo przejdzie ... poprzednio przeszło na kilka miesięcy, bo skupiłam się na czymś innym, teraz chyba przeżywam nawrót ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 10:33   #2182
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Basiu u mnie faza perfumowa powraca jak bumerang i niby wmawiam sobie,ze nie potrzebuje,ze juz tyle mam,ze cos tam....i w efekcie pojawia sie wyjatkowa okazja,ktorej nie moge przepuscic W tej kwestii ciezko mi sie opanowac;kolorowce,pieleg nacji czy ciuchom potrafie powiedziec stanowcze PAS a przy perfumach moja silna wola znika w oka mgnieniu.....

Jednak staram sie nad tym panowac o ile wogole mozna choc ostatnio przerzucilam sie na zakupy probek ekonomiczniejsze i na spokojnie moge przetestowac to,co wydaje sie,ze bedzie moim ulubiencem.W ten sposob zweryfikowalam prawie wiekszosc pozadanych przeze mnie perfum i uchronilam sie przed bankructwem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 11:23   #2183
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Oczywiście -30% i - 50% na wybraną kolorówkę , tyle że, nie bardzo było z czego wybierać .
dzięki
podejrzewam, że pustki po świątecznym szale zakupów; zajrzę tam niemniej jednak - może coż z moich typów sie uchowalo;
pomolestuję Cię jeszcze -nie kojarzysz może do kiedy ta promocja? na www sephory informacji niestety ni widu ni slychu I czy to konkretne firmy czy wybrane rzeczy z różnych byly?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 11:28   #2184
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Całe szczęście, kosmetyki pielęgnacyjne idą u mnie na bieżąco i mam tylko tyle, ile faktycznie mi potrzeba. Czyli odpowiedni zapas filtrów (niewielki), na bieżąco używany Diacneal, Effaclar i jeszcze coś do oczyszczania i nawilżania twarzy.

Natomiast reszta...
Mogłabym zalać się strugami różnych żeli pod prysznic (nareszcie moje podrażnienie i uczulenie na zapachowe żele minęło, poza tym używam teraz jednak tych łagodniejszych), balsamów do ciała o przeróżnych zapachach - mama to kiedyś tępiła, teraz rozumie - każdego dnia można mieć "fazę" na zupełnie inny zapach

No i jeszcze kolorówka - szacuję, że zapasy, które mam, starczyłyby na parę ładnych lat (szczególnie cienie do powiek), ale to w ogóle nie przeszkadza mi w kupowaniu nowych..

Z ciuchami jest podobnie. Zawsze znajdzie się dobry powód, by kupić coś nowego a potem jęczę, że poczekałabym ze dwa tygodnie i to samo dostałabym na wyprzedaży 2x taniej..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 11:31   #2185
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Basiu u mnie faza perfumowa powraca jak bumerang i niby wmawiam sobie,ze nie potrzebuje,ze juz tyle mam,ze cos tam....i w efekcie pojawia sie wyjatkowa okazja,ktorej nie moge przepuscic W tej kwestii ciezko mi sie opanowac;kolorowce,pieleg nacji czy ciuchom potrafie powiedziec stanowcze PAS a przy perfumach moja silna wola znika w oka mgnieniu.....

Jednak staram sie nad tym panowac o ile wogole mozna choc ostatnio przerzucilam sie na zakupy probek ekonomiczniejsze i na spokojnie moge przetestowac to,co wydaje sie,ze bedzie moim ulubiencem.W ten sposob zweryfikowalam prawie wiekszosc pozadanych przeze mnie perfum i uchronilam sie przed bankructwem
Cieszę się wredota, że nie tkwię sama w nałogu
Hexxanna, a jeśli chodzi o testowanie zapachów z próbeczek to świetny pomysł na ostudzenie zapału Ostatnio kupiłam 6 próbek na Allegro zapachów, które mnie zaciekawiły i okazało się, że tylko dwa z nich są w moim typie, ale nie na tyle, by nabyć ich pełnowymiarowe opakowania
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 13:34   #2186
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Nie sądziłam, że kiedyś to napiszę, ale zapachowo jestem spełniona. Na moich półeczkach tkwi wszystko to, co kocham, lubię i szanuję Zapasy ukochanych-wycofanych na czarną godzinę mam, nieużywane i nielubiane zapachy poszły w świat. Mogę śmiało napisać o swojej kolekcji, że jest optymalna.
Mąż się śmieje, że jak będę zużywać w takim tempie - i tak wejdą do naszej masy spadkowej
Przechodzę teraz fazę intensywnego poszukiwania Graala wśród podkładów.
Dziś nieco ad hoc zakupiłam Teint Eclat de Soie YSL jutro wypróbuję na buzi.
Nęcą mnie też nowe "upiększacze" pięknie "przeanalizowane" przez Vril, choć na brak rozświetlaczy niby nie narzekam. To skutki "wizażowania"
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 15:09   #2187
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Przechodzę teraz fazę intensywnego poszukiwania Graala wśród podkładów.
Dziś nieco ad hoc zakupiłam Teint Eclat de Soie YSL jutro wypróbuję na buzi.
Nęcą mnie też nowe "upiększacze" pięknie "przeanalizowane" przez Vril, choć na brak rozświetlaczy niby nie narzekam. To skutki "wizażowania"
Koniecznie napisz jak sie sprawuje i na co go nakladalas, tzn. jaki krem dajesz pod spod. W piatek nawet je ogladalam, tylko nie bylo wszystkich odcieni i nie moglam nawet dobrze go sprawdzic. Ale ciekawi mnie jakie bedzie Twoje zdanie, bo podklad opinie ma skrajne.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 15:19   #2188
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
dzięki
podejrzewam, że pustki po świątecznym szale zakupów; zajrzę tam niemniej jednak - może coż z moich typów sie uchowalo;
pomolestuję Cię jeszcze -nie kojarzysz może do kiedy ta promocja? na www sephory informacji niestety ni widu ni slychu I czy to konkretne firmy czy wybrane rzeczy z różnych byly?
Wiesz co do kiedy nie spytałam, był bałagan, nie było ustalonych cen po obniżce, tylko z każdym kosmetykiem trzeba było podejść do kasy i tam pani dopiero naliczała co i jak.
Na pułkach pustki więc wyszłam szybko.
Jeśli chodzi o kolorówkę to różne rzeczy z różnych firm .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 17:01   #2189
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Koniecznie napisz jak sie sprawuje i na co go nakladalas, tzn. jaki krem dajesz pod spod. W piatek nawet je ogladalam, tylko nie bylo wszystkich odcieni i nie moglam nawet dobrze go sprawdzic. Ale ciekawi mnie jakie bedzie Twoje zdanie, bo podklad opinie ma skrajne.
Jasne

Edit: opisałam w wątku: "Filtry UV a makijaż"

Edytowane przez AniaM69
Czas edycji: 2007-01-08 o 09:32
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 15:40   #2190
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Czytając Wasze posty dziewczyny, zaczynam się zastanawiać czy czasem nie jestem ewenementem na Biochemii . Przez internet kupuję tylko filtry i dermokosmetyki, ponieważ nawet po doliczeniu kosztów przesyłki są dużo tańsze niż w realu . Kupuję tylko to, co jest mi niezbędne . Zapasy filtrów (Avene) robię z konieczności, ponieważ w sezonie zimowym są niedostępne . Moim makijażowym "must have" jest puder sypki, podkład, tusz do rzęs i błyszczyk . Obecnie mam na stanie 2 pudry sypkie i 1 w kamieniu, co uważam za maksymalnie wystarczające . Nie uważam siebie za minimalistkę, raczej racjonalistkę , a w opinii wielu osób uchodzę za "kremowoholiczkę", bo kto to widział używać tylu różnych kremów . Pozdrawiam
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.