Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 14:48   #1
kasiappp111
Raczkowanie
 
Avatar kasiappp111
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
GG do kasiappp111

Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka


Generalnie jestem dosyć odważna, ale jeśli chodzi o chłopaków, którzy mi się podobają to po prostu okropnie się wstydze. Wstydze sie swoich uczuc, tego, że chłopak mógłby się dowiedzieć że mi się podoba. Dla mnie to byłoby naprawdę tragedią.

Zastanawiam się tylko co wy myślicie na ten temat, jak dziewczyna robi ten pierwszy krok, zaprasza chłopaka na kawę czy coś. Oczywiście pomijam ten aspekt, że musiałabym sie niewiarygodnie spiąć w sobie, żeby do niego podejść. No ale załóżmy, że dostałabym kopa z niebios i się odważyła Co o tym myślicie?

Edytowane przez kasiappp111
Czas edycji: 2012-11-28 o 22:56
kasiappp111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:13   #2
vanity__
Raczkowanie
 
Avatar vanity__
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 288
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Ja nigdy nie robilam pierwszego kroku, bo uznawalam że to nie dziewczyna, a chlopak powinien. Do czasu.. Też jestem w klasie maturalnej, i we wrześniu do mojej szkoly doszedl pewien chlopak (również z równoleglej klasy). Pamiętam, jak wszystkie dziewczyny za nim lataly, chyba nie bylo dziewczyny której się on nie podobal. Mi też, rzecz jasna ale nie mówilam tego nikomu i nie robilam z tego wielkiego halo jak reszta. Poznalam się z nim jakoś 2 tygodnie później, po prostu podeszlam do niego i zapytalam się o jakąś ✂✂✂✂✂✂✂e, i jakoś do stycznia tego roku mieliśmy ze sobą dobry kontakt. Jakoś przed feriami nasza wspólna znajoma robila domówkę, i rzecz jasna- on też przyszedl. Na imprezie trochę za dużo wypilam i powiedzialam mu że mi się podoba (czego oczywiście nie zrobilabym nigdy na trzeźwo) i od tamtego czasu byliśmy razem. Myślalam że to wielka milość, a po miesiącu czar prysl

Co do Twojej sytuacji.. ja bym się patrzyla na niego i uśmiechala, może się przemożesz czy coś? bo szczerze mówiąc nie mam innego pomyslu..
vanity__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:33   #3
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

mam dokładnie taki sam problem -.- ja 2 kl LO, on 3 i jak nie zdarzy się cud to w maju będzie baaaardzo smutno ;/ ogólnie wie o moim istnieniu, ale ja się nie odważę zagadać, tym bardziej że 0 wspólnych tematów.. a on też się chyba nie pofatyguje, a ja jestem zdania, że to jednak chłopak powinien, choć podziwiam odwagę dziewczyn, które same podchodzą.. co do uśmiechania, to też próbowałam, ale wiecznie się szczerzyć do niego też nie będę

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2013-05-26 o 11:07
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 16:24   #4
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Ja poznałam tak zupełnie przypadkiem spoko gościa, właśnie ze szkoły. Może nie jest do idealny przykład, bo to tylko dobry kumpel obecnie
Otóż kolega kolegi z klasy () poszukiwał głupiego podręcznika, polecił mnie i potem zaprosił mnie na facebooku ten biedak bez książki Potem jakoś tak poleciało i przeszło w dobrą znajomość.
Powinnaś spróbować przez wspólnych znajomych coś zakombinować, jak nie spróbujesz, to potem będziesz pewnie żałować. A potem to już być może z górki
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 16:41   #5
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Hehe ja tez jestem zdania ze facec powinien robic pierwszy krok, ale jakos nigdy sie to nie zdazylo i tak sobie moge czekac na zbawienie cala wiecznosc a zaden tego nie zrobi, nie te czasy. Jak chcesz sie z nim poznac to musisz sama podejsc do niego, spytac o jakas glupia rzeczy czy cos, gapienie sie jest raczej dziwne.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 16:45   #6
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Byłąm w sytuacji bardzo podobnej do Twojej (nieco gorszej, bo on 2 lata starszy ), i jedyne co robiłam to uśmiechałam się do niego za każdym razem, gdy się mijaliśmy na schodach- tyle wystarczyło Czar szybko prysł, ale to nieistotne.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:21   #7
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Byłąm w sytuacji bardzo podobnej do Twojej (nieco gorszej, bo on 2 lata starszy ), i jedyne co robiłam to uśmiechałam się do niego za każdym razem, gdy się mijaliśmy na schodach- tyle wystarczyło Czar szybko prysł, ale to nieistotne.
U mnie identyczna sytuacja, nawet wiek się zgadza! Ja się może na początku nie uśmiechałam, tylko patrzyłam, aż w końcu on się uśmiechnął Mieliśmy później kontakt, ale i tak nie wyszło, teraz akurat wspominam to z uśmiechem

Sama nie odważyłabym się zagadać, mogę dawać jakieś lekki znaki, jednak jak dla mnie ten istotny krok należy do faceta. Oczywiście każdy ma swoje sposoby, więc jak któraś odważna, to tylko pozazdrościć. Może faktycznie spróbuj do niego dotrzeć przez wspólnych znajomych?
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 18:51   #8
Agnes!84!!
Rozeznanie
 
Avatar Agnes!84!!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 874
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Cześć! Ogólnie nieśmiałość wobec płci przeciwnej to częsta "przypadłość" nastolatków. Doskonale to rozumiem - sama to przeżyłam Dziś bez cienia skrępowania, zwyczajnie zagadałabym do obiektu moich westchnień. Inaczej nie dawałaby mi spokoju myśl, że "coś" fajnego mnie ominie
Agnes!84!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 19:10   #9
kasiappp111
Raczkowanie
 
Avatar kasiappp111
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
GG do kasiappp111
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

No dobrze dziewczyny, dzięki za odpowiedzi. Radzicie uśmiechać się, dawać jakieś znaki.

Co do wspólnych znajomych, to nie sądze żeby to wypaliło... naprawdę nie kumpluję się z tymi dziewczynami z mojej klasy które go znają i wyszło by dziwnie gdybym je prosiła o takie rzeczy. Jakby się nadażyła jakaś okazja no to tak, ale tak ogólnie to raczej nie będę ich o to pytać. Nie wiem co zrobiłyby za moimi plecami (nawet nie umyślnie ale jednak).

A co do waszych niektórych rad odnoścnie zagadania, to co dokładnie mogłabym powiedzieć? Dodam raz jeszcze że nie znam go, nie jesteśmy nawet na cześć. Mogłabym się po prostu przedstawić i go gdzieś zaprosić, albo może rzeczywiście zapytać o jakąś pierdołę? Boje sie jednak, ze jeslibym zapytala o jakas drobnostke to po prostu by mi odpowiedział i sobie poszedł, wiecie tak po prostu.
kasiappp111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:42   #10
kasiappp111
Raczkowanie
 
Avatar kasiappp111
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
GG do kasiappp111
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Poradźcie jeszcze coś...
kasiappp111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 22:14   #11
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Hmm, możesz zapytać o masę rzeczy - godzinę, czy wie np. gdzie ma teraz lekcje jakiś nauczyciel a z takiego pytania spróbować przejść na rozmowę o tym nauczycielu, przedmiocie itp, w trakcie udać zmieszanie i powiedzieć, że tak ci się dobrze rozmawia, że zupełnie zapomniałaś się przedstawić. Wtrącić, że to w sumie dziwne, że do tej pory się nie poznaliście...

co do zapraszania go gdziekolwiek to mi się średnio podoba, zagadywanie, jakieś subtelne znaki są ok, ale niech facet myśli, że to on zdobywa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 22:47   #12
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

A wiesz coś o jego zainteresowaniach, czego słucha, gdzie spędza czas po szkole, z kim się kumpluje? możesz np. zagadać najpierw do osób, z którymi on przebywa, potem drogą wspólnych znajomych zostaniecie sobie przedstawieni...ja bym tak zrobiła, bo to bardziej naturalne niż prosto z mostu proponować obcemu bądź co badz chłopakowi spotkanie. Myślę, że łatwiej będzie Ci nawiązać kontakt z jego bliskimi znajomymi(np.z jego klasy, niekoniecznie z tymi dziewczynami z Twojej). U mnie prawie sprawdziła się ta metoda (niestety, prawie,bo kumpel mojego obiektu westchnień , z którym nawiązałam ów kontakt-...zakochał się we mnie )
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 21:24   #13
alunkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: nowy sącz
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

cześć, może któraś zechce pomóc? jak zagadać do chlopaka w szkole? obserwowałam go często i jakiś miesiąc temu on do mnie zagadał ale z nerwów to zaprzepaściłam i nie poznałam z nim ;/ nie zanosi się żebyśmy byli na wspólnej imprezie, a w szkole zazwyczaj sie tylko z nim mijam, on często jest z kolegami. jakieś pomysły co robić, jak zagadać? będę wdzięczna za odpowiedź
alunkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 10:09   #14
Morgana25
Raczkowanie
 
Avatar Morgana25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 128
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Na początek mów mu cześć i uśmiechaj się do niego. Spróbuj zagadać na jakieś tematy związane ze szkołą - np. jakie mieli pytania na ostatniej klasówce albo czy zna jakąś dobrą szkołę językową. Jeśli jest też tobą zainteresowany, rozmowa już się jakoś dalej potoczy.
Morgana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 14:26   #15
maadziaa33
Przyczajenie
 
Avatar maadziaa33
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Ja uważam, że to takie sztuczne i naciągane, poza tym jeżeli facetowi zależy to nie zrazi się tym, że przy pierwszym podejściu do zagadania coś nie wypaliło, no chyba że dziewczyna zlałaby go po całości. Inną sprawą jest to, że istnieją różne możliwości nawiązania kontaktu, chociażby zdobycie numeru telefonu. Myślę, że chłopak który wystarał się o jej numer zaimponuje jej tym ponieważ jest to znak, że chyba trochę mu zależy. Poza tym facet nie może absolutnie wiedzieć, że dziewczynie na nim zależy, a przynajmniej nie na początku, w przeciwnym razie będzie wiedział że ma ją w garści i przestanie się starać chociażby po to, aby zobaczyć do czego ona jest zdolna aby go "wyrwać" i starać się o potencjalny związek.
maadziaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 11:28   #16
Personality
Raczkowanie
 
Avatar Personality
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Kujawsko-Pomorskiego
Wiadomości: 93
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Chciałabym odświeżyć wątek
Chodzę do ostatniej liceum. Od jakiegoś czasu podoba mi się pewien chłopak, równolatek. Często spoglądamy na siebie w korytarzu w szkole i... No właśnie nic poza tym.
Ciężko mi jest pierwsza zagadać, ponieważ nie wiem jak mam to zrobić, po drugie jestem nieśmiała, a po trzecie nie mam wielkiego doświadczenia z chłopakami.

Macie jakieś sposoby na zagadanie do nieznanych chłopaków? Jeśli tak to co powiedzieć?
Czy dziewczynie wypada podejść i zagadać?
A może jednak poczekać na ruch ze strony chłopaka?

Nie mam pojęcia co robić w tej sytuacji. Pomóżcie dziewczyny
Personality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:39   #17
natalkie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Po prostu plącz się wszędzie tam, gdzie on, uwierz, że działa! Dowiedz się, do jakich klubów chodzi w weekendy, jak spędza wolny czas i przypadkowo się tam pojaw, hm?
natalkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 18:35   #18
Emenes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

WIELE LUDZI czuje się niepewnie jeśli chodzi o inicjowanie rozmów, pomimo iż nieraz zdarzały im się sytuacje w życiu, kiedy naprawdę chcieli, ciągnęło ich do tego jak małego Krzysia do wystawy z kolorowymi cukierkami.
Niestety nic z tym nie zrobili...

xxx
__________________
Kasia

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-07-05 o 08:59 Powód: Link do bloga.
Emenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 16:24   #19
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Odświeżam wątek.

Dziewczyny, a uważacie, że pisanie do kogoś kogo nie widziałyście na oczy (tylko widziałam zdjęcia, słyszałam o nim, podoba mi się, ale to chyba trochę głupie i infantylne... ) jest nienormalne? Jakos nie mogę zdobyć się na odwagę... nie wiem czy to ma sens #starababazwariowała
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 17:15   #20
myself_ru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek.

Dziewczyny, a uważacie, że pisanie do kogoś kogo nie widziałyście na oczy (tylko widziałam zdjęcia, słyszałam o nim, podoba mi się, ale to chyba trochę głupie i infantylne... ) jest nienormalne? Jakos nie mogę zdobyć się na odwagę... nie wiem czy to ma sens #starababazwariowała
Przez klawiaturę Cię nie ugryzie, nic nie tracisz więc śmiało! Całkiem normalne w dobie intertu
myself_ru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 17:38   #21
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Cytat:
Napisane przez myself_ru Pokaż wiadomość
Przez klawiaturę Cię nie ugryzie, nic nie tracisz więc śmiało! Całkiem normalne w dobie intertu

A nie wyjdę na wariatkę-desperatkę? Tak właściwie to od 4 lat się zbieram do tego, żeby do niego napisać...
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 18:13   #22
myself_ru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
A nie wyjdę na wariatkę-desperatkę? Tak właściwie to od 4 lat się zbieram do tego, żeby do niego napisać...
No to koniecznie musisz napisać, może byłabyś już mężatką
a o tych 4 latach to nie musi wiedzieć
myself_ru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 08:47   #23
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Napisałam. Kosztowało mnie to dużo nerwów... Ale już poszło
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 07:02   #24
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Jednak święta to magiczny czas. Umówiłam się z nim na jutro!
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 22:40   #25
kejtiiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 76
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Gratuluję widzę że wątek odświeżony. Czekamy na jutrzejszą relację
kejtiiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 11:06   #26
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Cytat:
Napisane przez kejtiiq Pokaż wiadomość
Gratuluję widzę że wątek odświeżony. Czekamy na jutrzejszą relację
O matko. Poszło ! Spotkaliśmy się Ale byłam tak zestresowana, że w połowie drogi na spotkanie chciałam wrócić do domu.... na szczęście on okazał się bardzo spoko i siedzieliśmy 6 godzin haha no i ... będzie powtórka dlatego nie żałuję, że się zdecydowalam!
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 11:47   #27
Glorias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 46
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Właśnie przymierzam się do zagadania do pewnego chłopaka, który wpadł mi w oko . Nie wiem czy zbiorę się na odwagę, ale w sumie nie mam nic do stracenia, a czekają mnie bardziej stresujące wyzwania, którym muszę sprostać. Życzcie mi powodzenia .
Glorias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 16:56   #28
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
O matko. Poszło ! Spotkaliśmy się Ale byłam tak zestresowana, że w połowie drogi na spotkanie chciałam wrócić do domu.... na szczęście on okazał się bardzo spoko i siedzieliśmy 6 godzin haha no i ... będzie powtórka dlatego nie żałuję, że się zdecydowalam!
Gratuluję a jakim tekstem do niego zagadałaś?
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 11:20   #29
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Cytat:
Napisane przez berenka Pokaż wiadomość
Gratuluję a jakim tekstem do niego zagadałaś?
Napisałam na fb najpierw, że wiem że się nie znamy, ale czy miałby ochotę na kawę. No i tyle

A jak się spotkaliśmy to on pierwszy do mnie podszedł pytając o zapalniczke no i poszło. Okazał się mega rozmowny że w ogóle po chwili stres opadł.Ufff. Ale co przezywalam przed to moje
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 03:07   #30
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Pierwszy krok do nieznajomego chłopaka

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Napisałam na fb najpierw, że wiem że się nie znamy, ale czy miałby ochotę na kawę. No i tyle

A jak się spotkaliśmy to on pierwszy do mnie podszedł pytając o zapalniczke no i poszło. Okazał się mega rozmowny że w ogóle po chwili stres opadł.Ufff. Ale co przezywalam przed to moje
Najprostsze rozwiązania jednak najlepsze
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-11 14:34:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.