Nie mam z kim iść na wesele. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-31, 16:19   #1
Allanine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29

Nie mam z kim iść na wesele.


Witajcie! Mam 17 lat i w sierpniu tego roku mam wesele w rodzinie. I tu pojawia się problem.. Zupełnie nie mam z kim iść. Aktualnie nie jestem w żadnym związku itp. Nie mam jakiegoś takiego bliskiego kolegi ani nic z tych rzeczy. Nie iść mi nie wypada bo to jest bliska rodzina , więc głupio by wyglądało. A sama też nie chcę iść bo co ja tam będę robiła.. Każdy będzie z kimś tańczył i wgl. a ja co będę siedziała przy stole? Głupio będzie. W rodzinie nie mam nawet nikogo w swoim wieku raczej sami starsi ludzie..
Bardzo proszę Was o radę..
Allanine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 16:27   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Cytat:
Napisane przez Allanine Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam 17 lat i w sierpniu tego roku mam wesele w rodzinie. I tu pojawia się problem.. Zupełnie nie mam z kim iść. Aktualnie nie jestem w żadnym związku itp. Nie mam jakiegoś takiego bliskiego kolegi ani nic z tych rzeczy. Nie iść mi nie wypada bo to jest bliska rodzina , więc głupio by wyglądało. A sama też nie chcę iść bo co ja tam będę robiła.. Każdy będzie z kimś tańczył i wgl. a ja co będę siedziała przy stole? Głupio będzie. W rodzinie nie mam nawet nikogo w swoim wieku raczej sami starsi ludzie..
Bardzo proszę Was o radę..
no nagle chłopa nie wyczarujesz nie rozumiem problemu, trzeba zacisnąc zęby i iść samemu (choć uważam, że to nic takiego)

a jak cię tak boli to nie wiem, nie idź może albo zrób ogłoszenie w swojej szkole, że szukasz partnera na wesele bo głupio
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 16:33   #3
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

również nie rozumiem tej presji pt "muszę z kimś iść na wesele". też mam wesele w sierpniu, a nie mam faceta. nie wiem, może wezmę kolegę, a może pójdę sama. nie widzę w tym nic strasznego. zawsze można posiedzieć przy stole, pogadać z ciotkami i się najeść
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 16:35   #4
Allanine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
no nagle chłopa nie wyczarujesz nie rozumiem problemu, trzeba zacisnąc zęby i iść samemu (choć uważam, że to nic takiego)

a jak cię tak boli to nie wiem, nie idź może albo zrób ogłoszenie w swojej szkole, że szukasz partnera na wesele bo głupio
Ale samemu nie wiem czy wypada, rodzice mówią, że powinnam z kimś iść, bo tak to będę się tylko nudziła siedząc za stołem..

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kombinacja Pokaż wiadomość
również nie rozumiem tej presji pt "muszę z kimś iść na wesele". też mam wesele w sierpniu, a nie mam faceta. nie wiem, może wezmę kolegę, a może pójdę sama. nie widzę w tym nic strasznego. zawsze można posiedzieć przy stole, pogadać z ciotkami i się najeść
No może macie rację, z początku też myślałam tak, tylko rodzice zaczęli mówić, że powinnam z kimś iśc..
Allanine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 16:46   #5
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Tu nie chodzi o to czy wypada ale wesele to taka impreza, że lepiej mieć osobę towarzyszącą Kiedyś sama poszłam i miło tego nie wspominam, chociaż to nie tylko to było powodem mojego niezadowolenia....

Naprawdę nie masz żadnego kolegi, kuzyna z którym mogłabyś pójść ? Może brat kumpeli itp ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:00   #6
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

No nie powinnaś tylko mogłabyś. Ale nie masz z kim. Twoi rodzice robią problem z niczego niepotrzebnie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:00   #7
Allanine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o to czy wypada ale wesele to taka impreza, że lepiej mieć osobę towarzyszącą Kiedyś sama poszłam i miło tego nie wspominam, chociaż to nie tylko to było powodem mojego niezadowolenia....

Naprawdę nie masz żadnego kolegi, kuzyna z którym mogłabyś pójść ? Może brat kumpeli itp ?
No właśnie tego samego się obawiam, a chciałabym naprawdę dobrze się bawić. Szczerze mówiąc nie przychodzi mi nikt do głowy.. No może oprócz pewnego kolegi tylko on jest starszy ode mnie o 7 lat .
Allanine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 17:04   #8
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Są panowie których można wynająć na takie okoliczności jak studniówka czy wesele. Oczywiście mówię to trochę z przymrużeniem oka, bo ja wolałabym iść sama niż z wynajętym facetem, ale mój kolega kiedyś sobie tak dorabiał.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:06   #9
mandarynka16
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Moim zdaniem nie musisz brać kogoś na wesele Nawet bez osoby towarzyszącej można się świetnie bawić ponieważ na weselach zazwyczaj każdy bawi się z każdym ja we wrześni również mam wesele i idę sama ,kompletnie się tym nie przejmuję,mam bardzo udana rodzinkę i wiem ze będę się bawić dobrze

Możesz obadać sprawę i dowiedzieć się czy z drugiej strony nie idzie ktoś w twoim wieku również sam
mandarynka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:11   #10
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Zupełnie nie rozumiem Twoich rodziców. Po co dokładać kłopotu rodzinie zabierając ze sobą całkowicie przypadkową osobę, na siłę? jeśli masz chłopaka to jasne, że przychodzicie razem, jeśli nie masz - idziesz sama. jak ktoś jest wdową to też musi przyjść z kimś?
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:15   #11
Allanine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Są panowie których można wynająć na takie okoliczności jak studniówka czy wesele. Oczywiście mówię to trochę z przymrużeniem oka, bo ja wolałabym iść sama niż z wynajętym facetem, ale mój kolega kiedyś sobie tak dorabiał.
Oj nie, to odpada już chyba wolałabym iść sama
Allanine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 17:18   #12
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Cytat:
Napisane przez Allanine Pokaż wiadomość
Oj nie, to odpada już chyba wolałabym iść sama
Haha, tak myślałam

Czy gdyby nie rodzice to też tak bardzo zależało by Ci na osobie towarzyszącej? Czy to ich wpływ raczej?
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:24   #13
Allanine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Haha, tak myślałam

Czy gdyby nie rodzice to też tak bardzo zależało by Ci na osobie towarzyszącej? Czy to ich wpływ raczej?
Wcześniej nie przykładałam do tego uwagi, ale teraz sama doszłam do wniosku, że lepiej było by iść z kimś. W końcu nie mam 12 lat żeby biegać gdzieś z maluchami lub coś w tym stylu.
Allanine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:40   #14
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

ja zawsze chodziłam z osobami towarzyszącymi ale raz jedyny raz poszłam sama i znałam tylko 2 osoby z całego wesela tj pannę młoda i jej swiadkową
najlepsza zabawa w całym moim zyciu i chociaż mineło od niej 17 lat do dzis mam o czym opowiadać
kurcze ja bym szła sama ,to jest rodzinne wesele zawsze bedziesz miała z kim pogadać z jakimiś krewnymi
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:59   #15
IskaIska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 95
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Ja do 21 roku życia chodziłam na wesela sama, bo też się tak składało, że nie było kogo zaprosić. A jak wesele było w rodzinie, to nawet rodzice mi odradzali brać kogoś przypadkowego, bo to różnie bywa, ktoś się uchleje jak świnia, albo coś w tym stylu i rodzice, nikt inny będą świecić oczami
Spokojnie możesz iść sama, może tam kogoś miłego poznasz, a zresztą wesela mają to do siebie, że można się dobrze wybawić czasem z obcymi osobami.

A jak dla Ciebie to taki problem, to chyba lepiej w ogóle nie iść niż się męczyć z kimś przypadkowym, albo iśc samej i siedzieć bez humoru, bo "sama przyszłam". Złe nastawienie.
IskaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:27   #16
spiceANDsugar
Raczkowanie
 
Avatar spiceANDsugar
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 54
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Ja poszłam sama na wesele swojej siostry. Krótko przed mama i siostry skakały mi po głowie, że tak nie wypada, że muszę z kimś iść. No ale się uparłam, bo po pierwsze, nie będę liczyła na łaskę lub niełaskę kolegów, po drugie zaproszona przeze mnie osoba nikogo by nie znała, więc z przyzwoitości musiałabym się nią zajmować, po trzecie: PO CO? Bawiłam się znakomicie i z wesela wyszłam ostatnia. Być może to zasługa tego, że mam mega zabawną rodzinkę, ale na prawdę, było super I to, że ktoś idzie ze swoją drugą połówką, nie znaczy, że będzie się bawił tylko z nią, więc na pewno znasz chłopaków swoich kuzynek, a jak nie znasz, to poznasz. Poza tym mało kiedy na weselu jest czas na tańczenie w parach, bo jest mnóstwo "wspólnych" zabaw. A w czasie wolnych kawałków wcinaj smakołyki
__________________
wszystko jest proste jak stoisz obok
spiceANDsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:28   #17
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Ja kiedyś na wesele w rodzinie wzięłam chłopaka, z którym wcześniej byłam tylko na 3 randkach. Klapa totalna. Uważał chyba, że jest moim chłopakiem

Mogłam iść sama i lepiej bym się wybawiła.

Również sądzę, że Ty nie powinnaś szukać kogoś na siłę. Jakbyś miała jakiegoś fajnego, bliskiego kolegę to owszem, ale jakiegoś przypadkowego partnera szukanego na siłę odradzam.

Skąd wiesz, a może z drugiej rodziny będą ludzie w Twoim wieku? Jak nie, to zawsze z kimś tam potańczysz, jak to na weselu
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:34   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Osobiście nie rozumiem chodzenia w parze na wesela i inne rodzinne uroczystości mając naście lat. Szczególnie, że taki przypadkowy partner może nieżle narozrabiac lub wstydu przynieść, co innego gdy ma sie jakiegoś chłopaka od dłuższego czasu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:34   #19
ciasteczko0
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 266
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Za ile jest to wesele? Ja w Twoim wieku chodziłam sama na wesela. Siedziałam z rodziną: mamą, ojcem, ciotką i wujkiem. Nie było tak tragicznie.
ciasteczko0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 18:41   #20
Jace
Wtajemniczenie
 
Avatar Jace
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 016
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

E tam, spokojnie możesz iść sama. Nie rozumiem tej presji, zwłaszcza, że masz dopiero 17 lat. Jakbyś miała chłopaka, to co innego, ale zabieranie jakiegoś przypadkowego faceta, to porażka. Ja też w zeszłym roku byłam na weselu sama, bo miesiąc wcześniej rozstałam się z facetem i powiem Ci szczerze, że bawiłam się całkiem nieźle. Zatańczyło się to z tatą, to z jakimś wujkiem. Można się dobrze bawić bez osoby towarzyszącej.
Jace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:50   #21
Morgana25
Raczkowanie
 
Avatar Morgana25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 128
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Cytat:
Napisane przez Jace Pokaż wiadomość
E tam, spokojnie możesz iść sama. Nie rozumiem tej presji, zwłaszcza, że masz dopiero 17 lat.
A ja Cię rozumiem. Na wesela praktycznie każdy przychodzi z osobą towarzyszącą. Samej jest po prostu smutno, w dodatku trzeba znosić różne wścibskie pytania ciotek typu czemu przyszłaś sama i czy nie masz żadnego kolegi.

Popytaj koleżanki w szkole, może któraś ma brata lub kuzyna, który chciałby się wybrać. Poza tym na pewno masz jakiś kolegów albo kuzynów. Nawet jeśli nie są to bardzo bliscy koledzy, nie zaszkodzi zapytać, a nóż któryś będzie miał ochotę się wybrać i potańczyć.
Morgana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:46   #22
turkusowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 126
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Cytat:
Napisane przez Morgana25 Pokaż wiadomość
Samej jest po prostu smutno, w dodatku trzeba znosić różne wścibskie pytania ciotek typu czemu przyszłaś sama i czy nie masz żadnego kolegi.
Może i smutno ale na moje jest jeszcze na tyle młoda, że wścibskie pytania ciotek by były nie na miejscu, gorzej jakby miała 25 lat.

Ja jak byłam w Twoim wieku to też byłam na weselu, też sama i stwierdziłam że lepiej tak, niż musiałabym się kimś "opiekować", a tak to wybawiłam się na całego i to z każdym.

Głowa do góry!
__________________
bo w życiu nic nie dzieję się bez przyczyny...
turkusowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:51   #23
Allanine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Aż lepiej mi się zrobiło.
Allanine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 21:00   #24
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Cytat:
Napisane przez Morgana25 Pokaż wiadomość
A ja Cię rozumiem. Na wesela praktycznie każdy przychodzi z osobą towarzyszącą. Samej jest po prostu smutno, w dodatku trzeba znosić różne wścibskie pytania ciotek typu czemu przyszłaś sama i czy nie masz żadnego kolegi.

Popytaj koleżanki w szkole, może któraś ma brata lub kuzyna, który chciałby się wybrać. Poza tym na pewno masz jakiś kolegów albo kuzynów. Nawet jeśli nie są to bardzo bliscy koledzy, nie zaszkodzi zapytać, a nóż któryś będzie miał ochotę się wybrać i potańczyć.
Bardziej obstawiam wścibstwo ciotek w sytuacji, gdyby z kimś poszła, co to za absztyfikant Do 21 roku życia chodziłam zawsze sama i było zawsze przynajmniej ok. Najgorzej było na przyjęciu na 40sób w jakimś pałacyku, muzyka nie do tańczenia w kółeczku, niewiele do jedzenia i mało znajomych. Z reszty wesel pamiętam dobre żarełko i tańce razem, zawsze były osoby bez os. tow., a nawet ci sparowani bawili się razem jak reszta w kółeczku.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 21:03   #25
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Idź sama i gwarantowane ,że będziesz dobrze się bawiła jeśli lubisz tańczyć.
Wesele to nie studniówka gdzie wypada mieć partnera do poloneza.

Na weselu jest czas i na tańce i na pogadanie z dawno nie widzianymi kuzynami. Organizowane są różne zabawy, konkursy, kółeczka ,węże itp. Na pewno też znajdzie się ktoś , kto poprosi Cię do tańca od czasu do czasu, może poznasz kogoś w swoim wieku kto też przyszedł sam.
I na pewno nikogo nie zdziwi,że przyszłaś bez partnera bo jesteś młodziutka.
No i do tego smaczne jedzonko będzie.
Życzę dobrej zabawy!
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 21:24   #26
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Autorko, masz dopiero 17 lat, jesteś młodziutka a w tym wieku mało kto ma parę na wesele

ja do 19 roku zycia chodziłam sama, I najlepsze wesela to były własnie te. Poznawałam nowych ludzi z którymi świetnie bawiłam się całą noc, niezapomniane wrażenia Zdecydowanie lepiej pójść sama, może akurat kogoś zapoznasz tak jak ja
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:00   #27
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Jak rodzicom tak zależy, to może niech sami Ci kogoś znajdą? jakieś dziecko swoich znajomych.
Nawet jak pójdziesz sama, to przeżyjesz, chociaż to zależy jaką masz rodzinę. Ja byłam kiedyś sama i się nudziłam bardzo, wszyscy się trzymali parami.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:04   #28
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

o jezu najwyżej się trochę ponudzi, nic się nie stanie od tego
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:07   #29
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

nie rozumiem problemu. sama rok temu byłam na weselu i owszem - z osobą towarzyszącą, ale to nie znaczy, że z innymi nie mogłam tańczyć przecież i musiałam być uczepiona osoby towarzyszącej

jak nie masz z kim iść, to idź sama, napewno znajdzię się jakiś romeo do tańca

z resztą na weselach zawsze są organizowane jakieś zabawy, w których możesz brać udział
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.

Edytowane przez alekziz
Czas edycji: 2013-05-31 o 23:10
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 05:49   #30
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Nie mam z kim iść na wesele.

Spokojnie możesz iść sama. Rodzicom powiedz, że nie masz zamiaru iść z byle kim, byle był i baw się dobrze.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 22:16:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.