zainteresowal mnie, napisac/ zaczepic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-07, 17:20   #1
naturalnabrunetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 12

zainteresowal mnie, napisac/ zaczepic?


hej jestem studentka i od czasu do czasu mijam na uczelni chlopaka, uroczy, przystojny sprawia mile wrazenie. Troche mnie zainteresowal, niestety ani z nim nie gadalam ani nic. Bylo tak ze kilka razy sie mijalismy w jednym dniu i za kazdym razem on sie na mnie patrzyl a jak przechodzilam to tez sie za mna odwracal. Jako szpieg numer jeden poznalam jego nazwisko i wiem ze ma facebooka Jak myslicie zaryzykowac i napisac? Jesli tak to co napisac? a moze skorzystac z facebookowej zaczepki?
Ja wiem ze to takie wszystko wydaje sie banalne i w sumie troche glupie, ale jak czlowiek zauroczony to juz nie mysli racjonalnie i potrzebuje jakiejs rady, w dodatku jesli chodzi o plec przeciwna Pomozecie
naturalnabrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:02   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: zainteresowal mnie, napisac/ zaczepic?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-06-07 o 18:03
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 19:35   #3
chocolate_dream
Raczkowanie
 
Avatar chocolate_dream
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: zainteresowal mnie, napisac/ zaczepic?

Jak już musisz cokolwiek robić, to napisz. Zaczepki (skierowane w kierunku osób, których nie znamy bliżej) są według mnie na poziomie.. na pewno nie studentki . Mnie osobiście zraziłoby coś takiego. Wiadomość jeszcze ujdzie, byle nie w stylu: "Hej jestem basia widziałam cie na korytrzu jestes super co powiesz na kawe" . Może wymyśl jakiś nieistniejący problem związany z uczelnią.
chocolate_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 19:43   #4
Morgana25
Raczkowanie
 
Avatar Morgana25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 128
Dot.: zainteresowal mnie, napisac/ zaczepic?

Lepiej odezwij się do niego na żywo. Na początek powiedz po prostu cześć, możesz też na żywo zapytać go o jakąś sprawę związaną z uczelnią (np. czy miał już egzamin u jakiegoś profesora X albo gdzie jest jakaś sala).

Z fb dałabym sobie spokój, on może rzadko z tego korzystać i nie przeczyta twojej wiadomości albo wręcz weźmie cię za jakąś wariatkę, która szpieguje ludzi w internecie. W końcu nie przedstawił ci się osobiście, prawda? Lepiej zagadaj do niego na żywo i przedstawcie się sobie w realu.
Morgana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 22:59   #5
cleese
Przyczajenie
 
Avatar cleese
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 19
Dot.: zainteresowal mnie, napisac/ zaczepic?

Cytat:
Napisane przez naturalnabrunetka Pokaż wiadomość
hej jestem studentka i od czasu do czasu mijam na uczelni chlopaka, uroczy, przystojny sprawia mile wrazenie. Troche mnie zainteresowal, niestety ani z nim nie gadalam ani nic. Bylo tak ze kilka razy sie mijalismy w jednym dniu i za kazdym razem on sie na mnie patrzyl a jak przechodzilam to tez sie za mna odwracal. Jako szpieg numer jeden poznalam jego nazwisko i wiem ze ma facebooka Jak myslicie zaryzykowac i napisac? Jesli tak to co napisac? a moze skorzystac z facebookowej zaczepki?
Ja wiem ze to takie wszystko wydaje sie banalne i w sumie troche glupie, ale jak czlowiek zauroczony to juz nie mysli racjonalnie i potrzebuje jakiejs rady, w dodatku jesli chodzi o plec przeciwna Pomozecie
Wygląda, że jego zainteresowanie masz "w kieszeni" W tej sytuacji na Twoim miejscu bym się do niego uśmiechnęła - na sam początek. Jeśli odwzajemni uśmiech postaraj się podejść i zagadać, przedstawić się, pogadać o czym związanym z uczelnią itd.

Korzystanie z zaczepki na facebooku to moim zdaniem strzał w stopę. Nie jestem też przekonana, co do tego czy powinnaś napisać do niego na facebooku, gdyż jak już ktoś wcześniej napisał, nie wiesz z jaką częstotliwością on go używa -nie wiadomo kiedy odczyta tę wiadomość. Poza tym zagadując do niego w realu z pewnością wypadniesz lepiej w jego oczach.

Powodzenia!
cleese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:46   #6
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: zainteresowal mnie, napisac/ zaczepic?

Lepiej zagadaj w realu. Jak będziesz stała obok niego, to możesz spytać np. Hej, ty też jesteś na ekonomii? I jak Ci się podobają studia? Na fb może się wystraszyć, skąd znasz jego imię i nazwisko.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:54   #7
shyla
Rozeznanie
 
Avatar shyla
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 901
Dot.: zainteresowal mnie, napisac/ zaczepic?

Jak następnym razem będziecie się mijać to obdarz go szerokim i szczerym uśmiechem- po prostu uśmiechaj się do niego, on pewnie zrozumie o co chodzi i jeśli też jest zainteresowany to sam zagada
__________________
Zakochaj się, a każdy wszędzie, wszystkie rzeczy, wszystkie słowa oznaczać będą „miłość”. To samo dzieje się, kiedy kogoś utracisz.
J Carroll





shyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.