Czy zagadują do was nieznajomi faceci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-08, 14:33   #1
yollka
Raczkowanie
 
Avatar yollka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 57

Czy zagadują do was nieznajomi faceci?


Muszę przyznać, że mnie to ciekawi. Przykładowo taka sytuacja: siedzicie sobie w jakiejś restauracji, na ławce w parku, w jakimś publicznym miejscu, gdziekolwiek i jesteście same. Zdarzają się takie sytuacje, że jakiś nieznajomy facet chce się z wami zapoznać, pogadać? I to bez znaczenia czy wam się podoba czy nie. Pytam, bo ostatnio moja koleżanka zaczęła się chwalić, że zagadał do niej facet w parku i było tak fajnie. Nie wiem czy to zależy od urody, bo ja nie uważam siebie za nieładną osobę, a jakoś nikt tak do mnie nie zagaduje, no nie licząc takiego pana który chciał pożyczyć złotówkę na wino. A tak naprawdę to pytam bo jestem samotna i już mi ta samotność bardzo doskwiera i próbuje jakimś sposobem kogoś poznać, no ale się nie udaje..
yollka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 14:58   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Cytat:
Napisane przez yollka Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że mnie to ciekawi. Przykładowo taka sytuacja: siedzicie sobie w jakiejś restauracji, na ławce w parku, w jakimś publicznym miejscu, gdziekolwiek i jesteście same. Zdarzają się takie sytuacje, że jakiś nieznajomy facet chce się z wami zapoznać, pogadać? I to bez znaczenia czy wam się podoba czy nie. Pytam, bo ostatnio moja koleżanka zaczęła się chwalić, że zagadał do niej facet w parku i było tak fajnie. Nie wiem czy to zależy od urody, bo ja nie uważam siebie za nieładną osobę, a jakoś nikt tak do mnie nie zagaduje, no nie licząc takiego pana który chciał pożyczyć złotówkę na wino. A tak naprawdę to pytam bo jestem samotna i już mi ta samotność bardzo doskwiera i próbuje jakimś sposobem kogoś poznać, no ale się nie udaje..
Przestań się zadręczać, ja za piękna to nie jestem, a często zdarzają się do mnie zaczepki w stylu-''uśmiechnij się''
więc idz tym tropem i może częściej się uśmiechaj i bądż pogodna
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:00   #3
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Mieszkam w malutkim mieście, gdzie się wszyscy znają, więc zaczepki tego typu raczej mi się nie zdarzają (chyba, że panowie menele i robole budujący mi galerię pod domem też się liczą ), ale nie chciałabym, żeby ktoś obcy zaczepiał mnie na ulicy, dosiadał się do mnie, zagadywał, bardzo nie lubię takich sytuacji, krępują mnie i staram się ich unikać - książka w łapę, słuchawki w uszy i jazda. W większych miastach owszem, zdarzało się.

Raczej mi się nie wydaje, żeby Twoja przyszła miłość magicznym sposobem wyhaczyła Cię z tłumu na ulicy. Wyjdź z domu - do klubu, kina, teatru, na imprezę, gdziekolwiek lubisz, poznawaj nowych ludzi, a nuż znajdzie się ktoś interesujący Ale takie oczekiwanie, żeby jakiś przystojny pan zaczepił Cię na ulicy i zaprosił na kawkę to trochę zajeżdża desperacją.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:03   #4
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Zdarza się.

Co Ci wszyscy z ta samotnoscia ostatnio ??
Na sile nikogo sie nie da spotkac,a tymbardziej jak sie tylko i wyłącznie o tym mysli.
Trzeba sie zajać sobą.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:12   #5
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Mnie się to zdarzało jak rozdawałam ulotki
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:24   #6
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Jak sie zaczniesz usmiechac do ludzi to i beda do Ciebie zagadywac . Nikt nie lubi odrzucenia , a jak sie patrzy na kogos spod lba to raczej facet nie liczy na kawe.
Ale szczerze to chcesz tak poznac faceta ? Ostatnio czytalam artykul co mysla faceci o dziewczynach , ktore poznali , np.w klubie . Duzo z nich sie wypowiadalo , ze traktuja to jak przygody na jedna noc i nie widza szans na zwiazek z taka kobieta , bo jezeli zgodzila spotkac sie z nimi to jaka jest szansa , ze tak latwo nie spotka sie z kims innnym . Jakos podswiadomie boja sie , ze taka kobieta jest bardziej sklonna do zdrady i nie czuja sie z nia bezpiecznie .

Zreszta jak poznajesz kogos w grupie znajomych , na zajeciach czy w pracy wydaje mi sie , ze taki zwiazek ma wieksze szanse przetrwania, bo macie ze soba wiecej wspolnego niz tylko park do ktorego chodzicie czy miasto w ktorym mieszkacie.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Mnie się to zdarzało jak rozdawałam ulotki
Ja w czasie nauki pracowalam w roznych miejscach , np . Kelnerka lub rozdawalm gazete Metro . Zawsze zastanawial mnie ten fenomen , czy jak sie pracuje w takim miejscu to czy oznacza to ze mam kartke na czole blagam popros mnie o nr telefonu :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez somethinggood
Czas edycji: 2013-06-08 o 15:26
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:27   #7
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Owszem, zdarza mi się. I zawsze mnie to niezmiernie dziwi. Zwłaszcza, gdy jestem mało reprezentacyjnie ubrana, bez makijażu, spocona (np. na rowerze), zziajana itp. A już szczególnie mnie to dziwi, gdy jestem gdzieś z grupą znajomych lub z TŻ.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 15:29   #8
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Odp: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Ja ostatnio się nie uśmiecham (już w sumie sesja, chyba każdy rozumie ), urody mi na pewno teraz brakuje, bo się nie wysypiam i jestem nieco zatroskana, bo czeka mnie licencjat Do tego mieszkam w dużym mieście. A mimo to różne osoby do mnie zagadują na ulicy. I młodzi i starsi I z pytaniem o kawę i wesoło mówiący np "a gdzie uśmiech?". Nie wiem od czego to zależy. Chyba najprędzej od tego czy spotka się na swojej drodze wesołych, pozytywnych, śmiałych ludzi czy akurat nie
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:31   #9
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Zdarza się.

Co Ci wszyscy z ta samotnoscia ostatnio ??
Na sile nikogo sie nie da spotkac,a tymbardziej jak sie tylko i wyłącznie o tym mysli.
Trzeba sie zajać sobą.
I to jest najlepsze rozwiązanie

A odnośnie zagadywania: tak, zdarza się. Zdarzaą się nawet propozycje seksu wyrażone wprost, czego kompletnie nie rozumiem, bo ani nie ubieram się wyzywająco, ani nie prowokuję (nie przyglądam się, nie zaczepiam mężczyzn), ani pora nie jest wieczorna.

No cóż, fakty są takie, że to kompletnie o niczym nie świadczy. Osiem miliardów razy bardziej wolę przytulenie własnego chłopaka niż takie amory obcych facetów.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:52   #10
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Czasami zgadują, niestety nie ci, którzy powinni Ostatnio jak biegałam późnym wieczorem i zmęczona siedziałam na chodniku, to zatrzymał się jakiś facet i koniecznie chciał wiedzieć, czy wszystko OK i czy mi nie kupić wody. Musiałam sobie pójść, bo by się nie odczepił Czasami też w pociągu (dojeżdżam na uczelnię) jakiś zacznie rozmowę. Co dziwne zazwyczaj wtedy, kiedy wyglądam delikatnie mówiąc nieciekawie. Pewnie w pełnym makijażu moje piękno ich onieśmiela

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;41222005] I to jest najlepsze rozwiązanie

A odnośnie zagadywania: tak, zdarza się. Zdarzaą się nawet propozycje seksu wyrażone wprost, czego kompletnie nie rozumiem, bo ani nie ubieram się wyzywająco, ani nie prowokuję (nie przyglądam się, nie zaczepiam mężczyzn), ani pora nie jest wieczorna.

No cóż, fakty są takie, że to kompletnie o niczym nie świadczy. Osiem miliardów razy bardziej wolę przytulenie własnego chłopaka niż takie amory obcych facetów.[/QUOTE]

Nie chodzi o to, że zazdroszczę, ale jakoś mi się nigdy nie przytrafiło. Jak to niby wygląda Idę sobie ulicą i obcy facet mówi ''prześpij się ze mną''?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 16:52   #11
Anastazijaa
Raczkowanie
 
Avatar Anastazijaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 225
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Tak, zagadują i to często Nawet to miłe Choć czasami zdarzają się wyjątki:P
Anastazijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 17:05   #12
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość

Nie chodzi o to, że zazdroszczę, ale jakoś mi się nigdy nie przytrafiło. Jak to niby wygląda Idę sobie ulicą i obcy facet mówi ''prześpij się ze mną''?
To dobrze, bo nie ma czego zazdrościć. Mniej więcej tak to wygląda, mnie się to zdarzało w autobusach i kiedy szłam chodnikiem, a obok przejeżdżał samochód. Może tamtym kierowcom łatwiej było pokonać barierę wstydu - pewnie wyszli z zalożenia, że w razie odmowy odjadą i tyle.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 17:06   #13
AFX
Raczkowanie
 
Avatar AFX
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: z pierwszego piętra :)
Wiadomości: 43
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Zagadują i chcą się umawiać
__________________
AFX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 17:25   #14
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Mój były facet tak do mnie zagadał.
hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 17:49   #15
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Odp: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Zagadują. Miło jest zamienić parę słow i tyle.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 17:52   #16
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Kolega zawsze zagadywał i miał przygotowany karteczkę ze swoim numerem telefonu.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 18:20   #17
Mala_Maudie
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Maudie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: kilometr za Końcem Świata
Wiadomości: 196
GG do Mala_Maudie
Dot.: Odp: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Zagadują. Miło jest zamienić parę słow i tyle.
Zdarza sie Gorzej, jak mi ktoś zaczyna mowić komplementy przy TŻ, biedny się wtedy gotuje
Mala_Maudie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 18:29   #18
kaizoku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 20
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Dobrze was rozumiem, dziewczyny, nie lubicie, gdy ktoś was zagaduje na ławce w parku et caetera? Rozumiem, gdyby ktoś był nachalny, ale zagadanie na ulicy w jakiejś luźnej sytuacji zawsze wydawało mi się najfajniejszą opcją. Przy planowaniu zawsze nic mi nie szło, tak jakoś się udawało. Jakimś "freakiem" chyba nie jestem.

Co do tego, że faceci mają "złe podejście" do tak poznanych kobiet i analogią z klubem - bzdura. Przy kobietach poznanych w klubach, na imprezach - zgadzam się, sam bardzo często mam podobne podejście i wielu kumpli ma to samo, ale przy poznaniu dziewczyny na ulicy, przypadkiem? Nie. Przede wszystkim w wypadku imprez zawsze rolę odgrywa też alkohol.

Na pewno nikt nie dyskryminuje tak poznanych dziewczyn, więcej, czegoś takiego bym sobie życzył. Fajnie jest zagadać do dziewczyny widząc, że np. czyta na ławce jedną z naszych ulubionych książek etc.

A jak ktoś wam zaczyna prawić komplementy przy TŻ... Wielki TŻ, który nie potrafi jasno wyłożyć facetowi, że tak nie należy. Współczuję.

"Pewnie w pełnym makijażu moje piękno ich onieśmiela" - w pełnym makijażu na ogół wyglądacie gorzej :P

Edytowane przez kaizoku
Czas edycji: 2013-06-08 o 18:31
kaizoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 18:36   #19
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Do mnie nikt nie zagaduje. Stawiam, że to jednak kwestia urody
Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Zdarza się.

Co Ci wszyscy z ta samotnoscia ostatnio ??
Na sile nikogo sie nie da spotkac,a tymbardziej jak sie tylko i wyłącznie o tym mysli.
Trzeba sie zajać sobą.
ileż można się zajmować sobą
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 18:56   #20
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Do mnie zagadują najczęściej w sklepach w kolejce do kasy. Jakąś pięknością nie jestem-przeciętna ze mnie dziewczyna -ale chyba dobrze mi z facjaty patrzy
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 19:06   #21
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Do mnie czasem, a nie jestem jakaś superładna, uważam, że przeciętna. To raczej nie jest ważne, no chyba że ktoś jest bardzo brzydki lub zaniedbany, do takiej osoby pewnie facet nie zagada.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 19:10   #22
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Do mnie czasem, a nie jestem jakaś superładna, uważam, że przeciętna. To raczej nie jest ważne, no chyba że ktoś jest bardzo brzydki lub zaniedbany, do takiej osoby pewnie facet nie zagada.
No to mi teraz dowaliłaś
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 19:36   #23
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Cytat:
Napisane przez friable Pokaż wiadomość
No to mi teraz dowaliłaś
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 20:56   #24
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Ja mam jakąś wewnętrzną blokadę przed czymś takim i ile razy się zdarzy, że facet coś zagada, popatrzy tak długo, to ogarnia mnie niepokój. Zdarza mi się to często jak biegam po osiedlu. Nie wiem czemu to bieganie tak przyciąga uwagę, nie dbam specjalnie o to, żeby super wyglądać.
Nie lubię obcych, zwłaszcza jak jest mało ludzi wokoło.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 21:09   #25
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

nie licząc imprez czy jakichś melanży plenerowych ze znajomymi ;P podczas których zazwyczaj ktoś się napatoczy i chce poznać, to zdarzały mi się takie sytuacje np. w autobusie. Kiedyś miałam stracha, bo jakiś koleś wyszedł za mną z autobusu i chciał odprowadzić, co prawda był sympatyczny, no ale kto wie czy to nie jakiś zboczeniec, więc lepiej żeby nie wiedział gdzie mieszkam :P No i na fejsie często jacyś nieznajomi kolesie piszą, ale pewnie wysyłają te same wiadomości wielu laskom metodą kopiuj-wklej i czekają, która odpisze.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 22:22   #26
Radioactiv
Raczkowanie
 
Avatar Radioactiv
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: na granicy
Wiadomości: 197
Odp: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Takie najnowsze to jak jakiś chłopak zaczął od "ładny samochód", po czym kolega go upomniał, że powinien powiedzieć raczej "ładna pani". Po tym juz nie kontynuował swej rozmowy, a ja zdążyłam odejsc :P
A z takiej normalniejszej sytuacji ostatnimi czasy, to zagadal do mnie chłopak parę lat starszy w przychodni. Miło się rozmawiało, czas szybciej upłynął, potem znalazł mnie na fb, pisał tak, że nie trudno się domyślić, że liczył na więcej niż tylko koleżeńska znajomość, ale na tym pozostalismy :P
Radioactiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 22:32   #27
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Cytat:
Napisane przez hoacynka Pokaż wiadomość
Mój były facet tak do mnie zagadał.
U mnie to samo

Szłam ulicą z koleżanką, a on szedł z kolegami i zagadał do mnie. Znajomość się rozwineła, ale już jest byłym facetem.
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 23:04   #28
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

tak, zdarzyło mi się to kilka razy. nie wiem z czego to wynika, bo jakąś mega pięknością nie jestem, a poza tym podobno wyglądam na zarozumiałą nigdy nic z tego nie wyszło i z reguły były to zaproszenia na kawę od facetów po czterdziestce.
ale ja tam lubię takie zaczepki, poprawiają mi nastrój, o ile facet nie jest zbyt nachalny
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 23:15   #29
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Właśnie sobie przypomniałam jak czekałam na koleżankę na dworcu , a że pociąg się spóźniał byłam na zewnątrz . Miałam słuchawki w uszach i próbowałam odpalić papierosa . Podszedł do mnie Pan i zaproponował mi zapalniczkę po czym zaprosił mnie do siebie do hotelu .
Papierosa z buzi wypuściłam z wrażenia . Zdecydowanie to nie było miłe, później koleżanka mi tłumaczyła , że to nie chodzi o mnie tylko po prostu takie dziewczyny stoją w określonych lokalizacjach i np. mają butelkę coca coli . Musiałam przez przypadek wpasować się w lokalizację ;P
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 23:19   #30
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy zagadują do was nieznajomi faceci?

Cytat:
Napisane przez kaizoku Pokaż wiadomość
A jak ktoś wam zaczyna prawić komplementy przy TŻ... Wielki TŻ, który nie potrafi jasno wyłożyć facetowi, że tak nie należy. Współczuję.
Może jestem dziwna, ale ja bym nie chciała, żeby mój TŻ tłumaczył obcym facetom, którzy by mnie przy nim podrywali lub prawili komplementy, gdzie jest ich miejsce Wynika to z tego, że nie chcę mieć kłótliwego, skorego do bójki chłopaka. Mnie się co prawda takie sytuacje nie zdarzają (może dlatego, że chłopaka mam naprawdę umięśnionego), ale wolałabym chyba przejść obok takiego zagadywacza obojętnie.

Zresztą, zawsze tak robię: udaję, że nie słyszę ani nie widzę takich zaczepek. A czasem tylko podziękuję i idę dalej, kiedy ktoś naprawdę tylko mówi komplement i nie ma na myśli podrywu.

Raz w życiu spotykałam się z mężczyzną, który był właśnie taki "waleczny" - skończyło się niestety na tym, że na mnie też potrafił podnieść rękę. Nigdy więcej.

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Właśnie sobie przypomniałam jak czekałam na koleżankę na dworcu , a że pociąg się spóźniał byłam na zewnątrz . Miałam słuchawki w uszach i próbowałam odpalić papierosa . Podszedł do mnie Pan i zaproponował mi zapalniczkę po czym zaprosił mnie do siebie do hotelu .
Papierosa z buzi wypuściłam z wrażenia . Zdecydowanie to nie było miłe, później koleżanka mi tłumaczyła , że to nie chodzi o mnie tylko po prostu takie dziewczyny stoją w określonych lokalizacjach i np. mają butelkę coca coli . Musiałam przez przypadek wpasować się w lokalizację ;P
O, dokładnie! Tak często bywa Niestety, uczucie w trakcie słyszenia takiej "propozycji" nie jest miłe. Tzn. może dla niektórych jest, ale ja mam zawsze odruch mówienia: "nie nienienienienie nie nie nie" i jakiegos takiego szoku.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 07:52:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.