Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 22:19   #1
kamiila123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Unhappy

Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!


Witajcie. Potrzebuje pomocy. Pewnie to nie pierwszy taki wątek, ale naprawde nie mam czasu na szukanie po forach. Więc jak coś to mi wybaczcie . Otóż wczoraj wybraliśmy się na pizze, tj. ja i TŻ i jego 2 kumpli Tomek i Michał. Michał ma dziewczynę, ale chodzi tu o Tomka. A więc wczoraj gdy odwoził mnie do domu, bo ma najbliżej do mnie , gadaliśmy chwilke sam na sam. I w tedy przyznał mi się że mnie kocha. Chodzę z chłopakiem ok. 2 lata i bardzo dobrze mi z nim. Tomkowi powiedziałam że nic do niego nie czuje i że nigdy nie zostawie TŻ dla niego. On to zrozumiał a nawet przyznał rację. Jednak teraz widzę , że jest mu głupio przez to że mi to wyznał. A ja nie wiem co robić. Z jednej strony, nigdy w takich sprawach nic przed TŻ nie ukrywałam i bardzo go kocham. Z drugiej jednak Tomasz jest jego najlepszym przyjacielem no i ja też nie chciałabym tracić z nim kontaktu, bo też dobrze się z nim dogadywałam ( teraz wiem dlaczego). Dziewczyny pomóżcie! Z Tomaszem niby wszystko wyjaśnione i zachowujemy się tak jakby nigdy nic, jednak boje się że Jemu nie przejdzie a to mogło by popsuć całą przyjaźń pomiędzy TŻ a nim. Podkreślam że oprócz przyjaźni nic mnie z Tomaszem nie łączy! Nawet nigdy mi to przez myśl nie przeleciało. Mam nadzieję że mi pomożecie...
__________________
Nie ważne jaką podejmiesz decyzję, ważne byś jej nie żałował...
kamiila123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 06:59   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Powinnas byc fair w stosunku do chlopaka, nie do Tomka. Powiedz mu wszystko.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 07:35   #3
kamiila123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Bardzo bym chciała mu powiedzieć i nie raz miałam ku temu okazje. Jednak nie chce psuć tej przyjaźni. Tomek z TŻ są naprawde związani. Przyjaźnią się od kilku lat. Naprawdę uważasz ,że powinnam powiedzieć TŻ ? tak poprostu, bez skrupułów ?
__________________
Nie ważne jaką podejmiesz decyzję, ważne byś jej nie żałował...
kamiila123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:13   #4
Robertt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 93
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

A po co mówić komukolwiek o tym?
Dziewczyno przecież ten Tomek cie nie nagabuje, nie molestuje, nie wypisuje wiadomości, nie stoi pod oknami, tylko powiedział, że mu się podobasz ( kochasz to chyba za duże słowo w takiej sytuacji, ale mniejsza z tym) więc to nie jest sytuacja, która może tobie albo komukolwiek zaszkodzić.
Ogranicz kontakty do minimum z tym facetem, nie musisz chodzić na wszystkie wyjścia z kumplami twojego chłopaka. Traktuj go normalnie, z czasem przywykniecie do tego, choć może wam być głupio.
Nie mieszkasz chyba z nim, ani nie spotykacie się non stop więc nie jest to sytuacja tragiczna.
Po co robić niepotrzebny dym, chyba, że lubisz jak chłopaki się o ciebie biją jak w podstawówce.
Robertt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:23   #5
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

No głupia sytuacja. Jednak ja bym nie mówiła TŻ, o ile sytuacja by się jakoś drastycznie nie zmieniła. Jeśli Tomek do tematu nie wróci, nie będzie sprawiał, że będziesz się czuć nieswojo to odpuściłabym. Po co robić zamieszanie? Są przyjaciółmi i zachował się nie fair wobec Twojego TŻ, to prawda. Ale różnie się w życiu układa. Serce nie sługa, może nie przemyślał tego. Zresztą sama mówisz,że żałuje tego co powiedział. No chyba,że bardzo Ci to ciąży i nie wytrzymasz, żeby nie powiedzieć swojemu TŻ. Tylko co to zmieni? Ty poczujesz się lepiej? Wątpię. On? Na pewno nie. Tomek, też nie sądzę. Skończy się ich przyjaźń zapewne. Ty ich znasz, zastanów się czy to jest tego warte.
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:37   #6
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Ja tez bym nic nie mowila chlopakowi. Skoro sprawa zalatwiona to nie warto do tego wracac
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 08:50   #7
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Cytat:
Napisane przez kamiila123 Pokaż wiadomość
Bardzo bym chciała mu powiedzieć i nie raz miałam ku temu okazje. Jednak nie chce psuć tej przyjaźni. Tomek z TŻ są naprawde związani. Przyjaźnią się od kilku lat. Naprawdę uważasz ,że powinnam powiedzieć TŻ ? tak poprostu, bez skrupułów ?
Nie mów,postaraj się zapomnieć o sprawie.

facet powiedział ci co czuje,jednak nie podkopuje swojej przyjaźni czynami.poza tym to sprawa między nimi,a ty nie powinnaś się wtrącać.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 10:07   #8
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

No tak. Tak po prostu. Ty nie chcialabys wiedziec?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 10:15   #9
Littlejackie
Zadomowienie
 
Avatar Littlejackie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Ja też bym powiedziała. Tomek nie robi nic złego, to fakt, nie próbuje Cię uwieść ani nic, ale na miejscu Twojego chłopaka chciałabym wiedzieć. Chociażby po to, żeby pogadać z przyjacielem.

Poza tym takie zakochane osoby, hmm no nie wiem, wiem z doświadczenia że poczucie 'nieodwzajemnienia' i frustracja narasta z czasem i nie wiadomo czy temu Tomkowi np. coś nie odwali za rok i np. nie powie Twojemu chłopakowi, czegoś złego na Ciebie i wtedy wyjdzie, że ty jesteś ta zła bo nie powiedziałaś i zataiłaś przed nim, a wiesz, dla niektórych chłopaków słowo kumpla to rzecz święta i mogłoby być tak, że to Tomkowi Twój chłopak uwierzy.
Miałam podobną historię z moją 'przyjaciółką' która była zakochana w chłopaku, który z kolei zabiegał o mnie. Baaaardzo negatywnie się zachowała. Związek z tamtym nie wyszedł a i 'przyjaźń' się rypła.
Littlejackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 10:23   #10
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No tak. Tak po prostu. Ty nie chcialabys wiedziec?
ja?
nie chciałabym wiedzieć,skoro nie robi przekrętów,nie podrywa panny,nie manipuluje.
serce nie sługa,więc trudno gniewać się na kogoś kto nie ma wpływu na uczucia.spróbował,nie wyszło i powinien odpuścić.
nie warto stracić przyjaźni dla takiej ceny,wszak dziś pała miłością do jednej,a jutro będzie następna.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 10:50   #11
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
ja?
nie chciałabym wiedzieć,skoro nie robi przekrętów,nie podrywa panny,nie manipuluje.
serce nie sługa,więc trudno gniewać się na kogoś kto nie ma wpływu na uczucia.spróbował,nie wyszło i powinien odpuścić.
nie warto stracić przyjaźni dla takiej ceny,wszak dziś pała miłością do jednej,a jutro będzie następna.
Dokładnie.
Po co tutaj coś robić?
Niue chodzi o szczerość/nieszczerość,ale np facetowi przejdzie?
przeciez to nie ejst jakaś ogromna WIELKA tajemnica,za chwilę wszystko może się pozmieniać ,a tak?
rozwali przyjaźń i wszystko dookoła. I tylko tyle zyska,ze paczka się rozejdzie a moze Tomek za chwilę spotka inną dzieczynę i zapomni o autorce?
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 12:20   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Jeśli facet zachowywałby się dalej normalnie czyli olał to to nic bym nie mówiła mojemu tż. Z resztą może on sam coś tam widzi. Nie ma wg mnie sensu mówić, nic się nie stało, nic się nie dzieje a temu Tomkowi na pewno przejdzie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 13:31   #13
p_atrycja 26
Raczkowanie
 
Avatar p_atrycja 26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 138
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Zwykle bywa tak, że przyjaźń męska jest na prawdę silna. Jeżeli oni przyjaźnią się od wielu lat głupiobyło by to psuć. Może być jeszcze tak, że gdybyś powiedziałą o tym swojemu TŻ, on poszedłby wytłumaczyć to z tym jego przyjacielem, i w najgorszym wypadku ten Tomasz zwaliłby wszystko na Ciebie i nie przyznał się do tego co zrobił a wręcz przeciwnie zwalił by wszystko na Ciebie. Jeżeli jesteś ze swoim Tż w poważnej relacji i jest to związek bardzo na poważńie a nie nastoletnia miłość pogadaj szczerze o tym co się stało ze swoim TŻ jęzeli sytuacja się powtórzy lub ten Tomasz będzie robi jeszcze jakieś aluzje w aTwoją stronę.
__________________
<ciach_reklama>
p_atrycja 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 15:43   #14
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No tak. Tak po prostu. Ty nie chcialabys wiedziec?
A po co?
Nic nie mów, nie ma powodu robić kwasów między przyjaciółmi. Zachowuj się jakby nigdy nic. Chłopak wyznał swoje - zakochać się może każdy, jak ktoś napisał "serce nie sługa". Ale twój facet może mieć do niego pretensje, przyjaźń wspólna się popsuje, a jak jeszcze włączy mu się zazdrość, to i przyjaciel i ty macie przechlapane - będziecie pod ciągłą obserwacją zainteresowanego.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 16:24   #15
kamiila123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Znam Tomka i wiem że nie jest typem podrywacza. To spokojny chłopak ,a nawet jakby wyszło wszystko na jaw to nie zwaliłby niczego na mnie. Sądzę że wręcz przeciwnie. I dzięki wielkie za radę Macie racje, bo dziś coś może czuć a jutro nie, tak więc będę siedzieć cicho. Z Tomkiem jak wcześniej pisałam już wszystko wyjaśniłam i sam powiedział że nie chce tracić ani przyjaciela ani mnie jako przyjaciółki. Po prostu powiedział mi o tym bo nie potrafi ukrywać swoich uczuć ( taki ma charakter). Po tej rozmowie wywnioskowałam ,że Tomek nie ma jakiś zamiarów wobec mnie bo bardzo szanuje mnie, TŻ. I ja też teraz dzięki wam zrozumiałam że jemu przejdzie z czasem dzięki wielkie dziewczyny
__________________
Nie ważne jaką podejmiesz decyzję, ważne byś jej nie żałował...
kamiila123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 16:28   #16
marta_1234
Raczkowanie
 
Avatar marta_1234
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 83
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Uświadom zakochanego kolegę, że masz już kogoś. Trzeba zrobić to delikatnie, żeby go nie urazić. Swojemu chłopakowi powiedz o całym zajściu, jako przyjaciele powinni to sobie wyjaśnić, tylko na spokojnie rzecz jasna i bez używania siły fizycznej.
marta_1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 22:16   #17
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Cytat:
Napisane przez marta_1234 Pokaż wiadomość
Uświadom zakochanego kolegę, że masz już kogoś. Trzeba zrobić to delikatnie, żeby go nie urazić. Swojemu chłopakowi powiedz o całym zajściu, jako przyjaciele powinni to sobie wyjaśnić, tylko na spokojnie rzecz jasna i bez używania siły fizycznej.
Tyle to ten kolega chyba wie, skoro przyjaźni się z chłopakiem autorki

Moim zdaniem nic nikomu nie mówić. No bo co niby sobie wyjaśnią? TŻ autorki każe Tomkowi się odkochać?

Z tego co autorka napisała to nie ma tu żadnego nagabywania, więc nawet nie da się nic zrobić. Tylko czekać aż Tomkowi przejdzie Po co przy okazji prowokować jakieś kwasy?
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 22:42   #18
Morgana25
Raczkowanie
 
Avatar Morgana25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 128
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

A ja bym powiedziała tż. Ja bym chciała wiedzieć, gdyby moja przyjaciółka była wobec mnie nielojalna i wyznawała miłość mojemu tż albo próbowała go podrywać za moimi plecami.

Poza tym i tak powinnaś ograniczyć trochę kontakty z Tomkiem - np. nie umawiać się z nim sam na sam, chociażby po to, żeby nie robić mu złudnych nadziei. Twój tż na pewno sam zauważy, że coś jest nie tak i będzie się sam dopytywał, czemu np. nie już chcesz, żeby Tomek cię odwoził do domu.
Morgana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 23:09   #19
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Ale w jakim celu mówić? Nic złego się nie stało...
Osobiście nigdy mnie nie interesowało kto się w kim platonicznie kocha a w kobietach z którymi byłem kochało się zawsze baaardzo wielu....
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 00:05   #20
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Ja bym powiedziała.
Bała bym się że kiedyś w przyszłości to wyjdzie.
Poza tym ja wyznaję zasadę że trzeba być uczciwym przede wszystkich wobec partnera.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 00:11   #21
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Cytat:
Napisane przez Morgana25 Pokaż wiadomość
A ja bym powiedziała tż. Ja bym chciała wiedzieć, gdyby moja przyjaciółka była wobec mnie nielojalna i wyznawała miłość mojemu tż albo próbowała go podrywać za moimi plecami.
a co byłoby lojalne? gdyby powiedziała to tobie?


nie interesowałoby mnie to komu podoba się mój facet, dopóki ten ktoś nie zacząłby się zachowywać nie fair.

no sorry, facet powiedział, ona odpowiedziała, koniec tematu.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 00:36   #22
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Cytat:
Napisane przez marta_1234 Pokaż wiadomość
Uświadom zakochanego kolegę, że masz już kogoś. Trzeba zrobić to delikatnie, żeby go nie urazić. Swojemu chłopakowi powiedz o całym zajściu, jako przyjaciele powinni to sobie wyjaśnić, tylko na spokojnie rzecz jasna i bez używania siły fizycznej.
Nie sądzę aby kolega nie był tego świadomy
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 17:47   #23
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 18:04   #24
inezka92
Raczkowanie
 
Avatar inezka92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 246
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Szczerość w związku jest ważna, ale ja bym chłopakowi nic nie mówiła. Jeśli Tomek zacznie robić jakieś "podchody" do ciebie ,to wtedy tak. Jak mówisz przyjaźnią się już ze sobą kilka lat i szkoda psuć taką przyjaźń, a Tomkowi pewnie niedługo przejdzie. A jeśli czujesz się źle w jego towarzystwie to rozluźnij kontakty z nim na jakiś czas.
inezka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 19:52   #25
Morgana25
Raczkowanie
 
Avatar Morgana25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 128
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
a co byłoby lojalne? gdyby powiedziała to tobie?
nie interesowałoby mnie to komu podoba się mój facet, dopóki ten ktoś nie zacząłby się zachowywać nie fair.

no sorry, facet powiedział, ona odpowiedziała, koniec tematu.
No więc próba odbicia chłopaka/dziewczyny to właśnie jest zachowywanie się nie fair. I jest to bardzo nielojalne w stosunku do przyjaciela.

Tomek nie powinien był nikomu nic mówić - dziewczyna jest zajęta, w związku z jego przyjacielem, więc nie powinien do niej startować. I tyle.
Morgana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:00   #26
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Cytat:
Napisane przez Morgana25 Pokaż wiadomość
No więc próba odbicia chłopaka/dziewczyny to właśnie jest zachowywanie się nie fair. I jest to bardzo nielojalne w stosunku do przyjaciela.

Tomek nie powinien był nikomu nic mówić - dziewczyna jest zajęta, w związku z jego przyjacielem, więc nie powinien do niej startować. I tyle.
w pewnym sensie masz rację,jednak ja obstawiałabym jeszcze inną kwestię.
może autorka dawała mu podświadome sygnały,że zdecydował sie spróbowac.
uważam jednak,że nie warto burzyć mostów na siłę,jeśli są niestabilne to same się zawalą
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 01:25   #27
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Re: Dot.: Przyjaciel mojego chłopaka ! pomocy!

Cytat:
Napisane przez Morgana25 Pokaż wiadomość
No więc próba odbicia chłopaka/dziewczyny to właśnie jest zachowywanie się nie fair. I jest to bardzo nielojalne w stosunku do przyjaciela.
Ale gdzie ta próba odbicia? chłopak zwyczajnie jej powiedział co czuje, może już nie miał siły tego dusić w sobie.

Co on ZROBIŁ takiego co nazywasz próbą odbicia? Nawet jej nie przekonywał, nie prosił, z tego co napisała autorka on powiedział swoje, ona swoje i rozmowa się skończyła.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.