Brak taktu wobec innych czy wobec mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 22:08   #1
niebieska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 39

Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?


Cześć

Od razu przejdę do tematu i konkretów Mój chłopak, gdy jest wśród znajomych nie odpowiada mi na smsy. Tłumaczy to tym, że byłoby to nietaktowne gdyby pisał. I to rozumiem, ale z drugiej strony nie jestem z tych, które zasypują wiadomościami co godzinę. I nawet jak wiem, że jest ze znajomymi, nie dzwonię do niego, bo sama uważam że byłoby to niegrzeczne,gdyby spotkał się z kimś np na godzinę, a z tego 15min by przegadał ze mną. Ale moim zdaniem co innego ten głupi sms (np zwykłe'" i byłoby i miło), to chyba nic takiego. Przy mnie z kolei odbiera i telefony i odpowiada na smsy. Mam czasem wrażenie jakby się mnie wstydził. Przesadzam? Jak jest u Was?
niebieska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:14   #2
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

przesadzASZ, jesli jest to zwykle pytanie typu "gdzie zostawiles cos tam' to spoko, mozna odpisac. ale buziaczki itp? bez jaj
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:20   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
Napisane przez niebieska007 Pokaż wiadomość
Cześć

Od razu przejdę do tematu i konkretów Mój chłopak, gdy jest wśród znajomych nie odpowiada mi na smsy. Tłumaczy to tym, że byłoby to nietaktowne gdyby pisał. I to rozumiem, ale z drugiej strony nie jestem z tych, które zasypują wiadomościami co godzinę. I nawet jak wiem, że jest ze znajomymi, nie dzwonię do niego, bo sama uważam że byłoby to niegrzeczne,gdyby spotkał się z kimś np na godzinę, a z tego 15min by przegadał ze mną. Ale moim zdaniem co innego ten głupi sms (np zwykłe'" i byłoby i miło), to chyba nic takiego. Przy mnie z kolei odbiera i telefony i odpowiada na smsy. Mam czasem wrażenie jakby się mnie wstydził. Przesadzam? Jak jest u Was?
Naprawdę? Na takie głupoty to aż szkoda palcy. Jeśli przy Tobie odpisuje, a Tobie to nie pasi, to mu powiedz.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:25   #4
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Rozumiem jakbyś potrzebowała niezwłocznej odpowiedzi na ważne pytanie itd., ale robić problem, bo nie wysyła buziaczka w czasie spotkania ze znajomymi to jak dla mnie gruba przesada.
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:33   #5
niebieska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 39
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Naprawdę? Na takie głupoty to aż szkoda palcy. Jeśli przy Tobie odpisuje, a Tobie to nie pasi, to mu powiedz.
Pasi mi, że odpisuje przy mnie. Chodzi o to, że gdy jest na odwrót, to już nie odpowiada. Może faktycznie to głupi problem Czekam na kolejne odpowiedzi

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
Rozumiem jakbyś potrzebowała niezwłocznej odpowiedzi na ważne pytanie itd., ale robić problem, bo nie wysyła buziaczka w czasie spotkania ze znajomymi to jak dla mnie gruba przesada.
Chodzi o to, że ja to odbieram, jakby się mnie wstydził...
Ok, dzięki Wam widzę, że przesadzam.
Dziękuję za odpowiedzi.
niebieska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:37   #6
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Przesadzasz!

A dlaczego uważasz,że się Ciebie wstydzi?
Bo nie odpowiada Ci na głupkowatego esa przy znajomych, czy masz ku temu inne powody?
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 22:51   #7
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
Napisane przez niebieska007 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że ja to odbieram, jakby się mnie wstydził...
Nie sądzę, żeby o to chodziło - przecież nawet nie musi przyznawać się w towarzystwie, że to Ty do niego napisałaś. Może coś innego wskazuje według Ciebie na to, że się wstydzi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 22:57   #8
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

mam podobnie... czuje sie lekceważona jak mój facet gdzieś wyjdzie i się po prostu nie odzywa. jak zadzwonię - odbierze, z odpisywaniem jest gorzej..
masakra, 21 lat a nadal jak gimnazjalistka...
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 23:09   #9
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

mój eks zachowywał się podobnie. do kumpli odpisywał z prędkością światła. mogło się walić i palić, ale odpisywał natentychmiast. jak ja mu wysłałam wiadomość to mogłam czekać 12 godzin lub dłużej. to jest wkurzające jak partner stosuje wobec ukochanej osoby inne zasady, niż wobec swoich kumpli. nie mówię, że miał odpisywać natychmiast po odebraniu wiadomości, ale w jego wykonaniu to już urosło do przesady, bo tak było zawsze.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 23:25   #10
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
mój eks zachowywał się podobnie. do kumpli odpisywał z prędkością światła. mogło się walić i palić, ale odpisywał natentychmiast. jak ja mu wysłałam wiadomość to mogłam czekać 12 godzin lub dłużej. to jest wkurzające jak partner stosuje wobec ukochanej osoby inne zasady, niż wobec swoich kumpli. nie mówię, że miał odpisywać natychmiast po odebraniu wiadomości, ale w jego wykonaniu to już urosło do przesady, bo tak było zawsze.
no ale u autorki to chyba trochę inaczej jest..
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 23:27   #11
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Mój przynajmniej jednakowo zapomina odpisać wszystkim, i mnie i znajomym i zadzwonić do matki jak go prosi i w ogóle zapomina o wszystkim co tylko jest możliwe
Czasem aż mnie nosi jak jesteśmy razem, ktoś coś napisze do niego, on mnie prosi zebym odczytała od kogo bo akurat cos robi wiec odbieram, mowie ze od x czy y a ona/on wczesniej mowili ze beda pisac w jakiejs sprawie to pewnie wazne, odpisz. -tak, tak, już odpisuję, za chwileczkę. I nic, specjalnie nie ruszam tematu, tylko czekam z godzinkę i dopiero mu przypominam i wtedy odpisuje czy tam oddzwania. No zawsze jest to samo.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 00:38   #12
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Oj tam, ja ciebie rozumiem, ale glownie ze wzgledu na to, ze w tym momencie nazwalabym go hipokryta: jak moze mowic, ze ktos moze sie zle czuc, jesli bedzie przy nim odpisywal, skoro przy tobie te smsy trzaska? To wlasnie bym mu wytknela, i powiedziala to co piszesz nam, przeciez nie musi siedziec z telefonem w rekach, jeden sms do ciebie to nic takiego.

Co sie tam czepiacie, chce buziaczki-niech ma, ja tez lubie takie durne gesty i byloby mi milo gdyby moj chlopak siedzac z kumplami wyslal mi wlasnie taka wiadomosc, poczulabym, ze mysli o mnie i...
...jestem gorsza niz gimnazjalistka
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 00:54   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Tak, ja bym się zdenerwowała. Jak wychodzi ze znajomymi to do niego nie piszę, chyba że to coś ważnego na co nie będę czekać aż wróci np. czy mam zrobić kolację na 23 to chyba normalne że powinien odpisać. A że kolegom odpisuje z prędkością światła nawet jak jest przy tobie, to bym była zdenerwowana.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 00:58   #14
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Wydaje mi się, że może podświadomie czujesz, że coś jest nie tak i doszukujesz się tego akurat w nieodpisywaniu na smsy. Sama opisana wyżej sytuacja nie jest czymś strasznie negatywnym. Zastanów się, może coś innego Cię gryzie, może coś jeszcze nie gra

A jeśli to nie to to wyluzuj Chyba, że przy Tobie te odpisywanie kolegom to taka częsta sytuacja.
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!

Edytowane przez patrzacwniebo
Czas edycji: 2013-07-20 o 01:00
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 08:31   #15
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Możesz czuć się lekceważona. Nawet jak gdzieś wyjdzie, to odpisanie na sms-a zajmie minutę. Chyba, że wysyłasz do niego dużo tych sms-ów, to wiadomo wtedy jest jasne, że nie będzie ciągle siedział i pisał, jak jest w towarzystwie.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 09:04   #16
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Jak dla mnie, przesadą by było, gdyby perfidnie nie odpisywał na ważne SMSy. Może dla tego faceta jakieś cmoki to zbędna korespondencja, woli Cię pocałować na żywo
Swoja drogą, kiedyś to jednak było mniej problemów, nikt nie miał komórki i nie było dylematów w stylu odpisze/nie odpisze, jak ktoś nie był pod stacjonarnym to szukaj wiatru w polu
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 09:26   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Nie cierpię podwójnych standardów, a Twój facet takie prezentuje.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
ja tez lubie takie durne gesty i byloby mi milo gdyby moj chlopak siedzac z kumplami wyslal mi wlasnie taka wiadomosc, poczulabym, ze mysli o mnie i...
...jestem gorsza niz gimnazjalistka
Spoko, ja też, nie ma to jak się odmładzać

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez nadijka Pokaż wiadomość
Swoja drogą, kiedyś to jednak było mniej problemów, nikt nie miał komórki i nie było dylematów w stylu odpisze/nie odpisze, jak ktoś nie był pod stacjonarnym to szukaj wiatru w polu
Wtedy też były podobne problemy, bo się ludzie umawiali na konkretny kontakt o konkretnej porze i jak nie można było się znaleźć, to też się przeżywało. Że o czatowaniu na listonosza nie wspomnę
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 11:11   #18
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Generalnie na jakies tam ciumaski natychmiastowa odpowiedz nie jest konieczna, no ale tu nie o to chodzi Skoro nie odpisuje Ci przy znajomych, bo to niegrzeczne, to troche nie halo ze robi to przy Tobie. Spytalabym go na Twoim miejscu, skad te podwojne standardy.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 11:23   #19
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
Napisane przez niebieska007 Pokaż wiadomość
Cześć

Od razu przejdę do tematu i konkretów Mój chłopak, gdy jest wśród znajomych nie odpowiada mi na smsy. Tłumaczy to tym, że byłoby to nietaktowne gdyby pisał. I to rozumiem, ale z drugiej strony nie jestem z tych, które zasypują wiadomościami co godzinę. I nawet jak wiem, że jest ze znajomymi, nie dzwonię do niego, bo sama uważam że byłoby to niegrzeczne,gdyby spotkał się z kimś np na godzinę, a z tego 15min by przegadał ze mną. Ale moim zdaniem co innego ten głupi sms (np zwykłe'" i byłoby i miło), to chyba nic takiego. Przy mnie z kolei odbiera i telefony i odpowiada na smsy. Mam czasem wrażenie jakby się mnie wstydził. Przesadzam? Jak jest u Was?
Jak to jest nietaktowane to dlaczego pisze smsy gdy jest z Tobą To już jest ok?
Nie wiem jakich ma znajomych ale ja i mój facet często odpisujemy przy kimś. Nie widzę nic w tym złego. Gdy jestem z koleżanką ona też odpisze swojemu facetowi, czy on na chwilę zadzwoni. Nie obrażam się za to, normalna sprawa
Co innego gdyby siedzieć non stop z telefonem przy znajomych.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 13:10   #20
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Generalnie nie znoszę kiedy mój tż przy mnie, np w knajpie bierze telefon do ręki i zaczyna oddzwaniać lub odpisywać na sms-y. Dlatego sytuacja w drugą stronę też by mi przeszkadzała.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:27   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

no ale chyba znajomy to nie to samo co dziewczyna?

Bo z 2 str to jest wnerwiające czy tam wzbudza politowanie , kiedy spotykasz się z kimś od czasu do czasu i ten ktoś nie może oderwać się od telefonu, bo koniecznie musi poinformować lubą kocham cię dziubku albo odpisać tak misiu, zrób suróweczkę też.

Trudno, żeby przy znajomych musieć odpowiadać na smsy, trudno, aby spędzając czas z dziewczyną nie móc odebrać komórki czy odpisać na sms.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Jak to jest nietaktowane to dlaczego pisze smsy gdy jest z Tobą To już jest ok?
Nie wiem jakich ma znajomych ale ja i mój facet często odpisujemy przy kimś. Nie widzę nic w tym złego. Gdy jestem z koleżanką ona też odpisze swojemu facetowi, czy on na chwilę zadzwoni. Nie obrażam się za to, normalna sprawa
Co innego gdyby siedzieć non stop z telefonem przy znajomych.
siedzisz sobie z kimś i nawijacie sobie i nagle ten ktoś zaczyna klikać do misiuni lub innego frienda, pełna kulturka.
Chyba z własną dziewczyną czas spędza się nieco luźniej, co innego, jak facet przerywa grę wstępną czy gorące zapewnienia o miłości , a co innego jak siedzi rozwalony na kanapie w mieszkaniu dziewczyny, drapie się po głowie bierze komórkę i coś tam pisze z kumplem.
Naprawdę, telefony nie służą tylko po to, by być na smyczy dziewczyny/chłopaka.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:28   #22
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Wiesz co, jak ja jestem ze znajomymi, to z chłopakiem nie piszę przeważnie, chyba że ma jakąś konkretną sprawę. Tak samo nie oczekuję od niego, że będzie do mnie pisał siedząc ze znajomymi. My razem mieszkamy, ich widuje raz na jakiś czas.

Co do podwójnych standardów. To ja bym je rozumiała, jeżeli z Tobą by spędzał dużą część wolnego czasu, a z nimi widywał się czasami.
Ewentualnie jeżeli wie, że Tobie to nie przeszkadza, a znajomych może wkurza, jak on pisze z Tobą siedząc z nimi. Sama tego nie lubię szczerze mówiąc. Gadam sobie do kogoś, a ta osoba wgapiona w komórkę, bo trzeba drugiej połówce odpisać.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 14:14   #23
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Autorko...jakieś to wszystko dziwne. Zastanawia mnie ile macie lat? Bo zachowujecie się - oboje- jak dwunastolatkowie. Ten odpisuje kumplom przy Tobie i robi to z prędkością światła, co już dla mnie jest dziecinadą...bo jak jest się ze swoją kobietą, to nią się zajmuje, a nie smsami! Ty natomiast wysyłasz mu jakieś " dziubaski" , " cmokaski" ...co jest jak dla mnie już wogóle stratą czasu, serio...
Ale to moje zdanie.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 14:22   #24
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
i robi to z prędkością światła
gdzie to wyczytalaś?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 14:56   #25
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
no ale chyba znajomy to nie to samo co dziewczyna?

Bo z 2 str to jest wnerwiające czy tam wzbudza politowanie , kiedy spotykasz się z kimś od czasu do czasu i ten ktoś nie może oderwać się od telefonu, bo koniecznie musi poinformować lubą kocham cię dziubku albo odpisać tak misiu, zrób suróweczkę też.

Trudno, żeby przy znajomych musieć odpowiadać na smsy, trudno, aby spędzając czas z dziewczyną nie móc odebrać komórki czy odpisać na sms.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

siedzisz sobie z kimś i nawijacie sobie i nagle ten ktoś zaczyna klikać do misiuni lub innego frienda, pełna kulturka.
Chyba z własną dziewczyną czas spędza się nieco luźniej, co innego, jak facet przerywa grę wstępną czy gorące zapewnienia o miłości , a co innego jak siedzi rozwalony na kanapie w mieszkaniu dziewczyny, drapie się po głowie bierze komórkę i coś tam pisze z kumplem.
Naprawdę, telefony nie służą tylko po to, by być na smyczy dziewczyny/chłopaka.
boze, a juz myslalam, ze jestem dziwna jakas

ale na szczescie nie mam tendencji kontrolujaco-bluszczowato-pretensjorodnych.

popieram cala wypowiedz

a problem z
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:19   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Trudno, żeby przy znajomych musieć odpowiadać na smsy, trudno, aby spędzając czas z dziewczyną nie móc odebrać komórki czy odpisać na sms.
Znaczy czekaj, bo nie rozumiem. Jak siedzisz ze znajomymi, to odpisanie na smsa partnerowi jest niekulturalne, a jak siedzisz z partnerem, to odpisanie na smsa znajomemu jest kulturalne?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:47   #27
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
Napisane przez niebieska007 Pokaż wiadomość
Cześć

Od razu przejdę do tematu i konkretów Mój chłopak, gdy jest wśród znajomych nie odpowiada mi na smsy. Tłumaczy to tym, że byłoby to nietaktowne gdyby pisał. I to rozumiem, ale z drugiej strony nie jestem z tych, które zasypują wiadomościami co godzinę. I nawet jak wiem, że jest ze znajomymi, nie dzwonię do niego, bo sama uważam że byłoby to niegrzeczne,gdyby spotkał się z kimś np na godzinę, a z tego 15min by przegadał ze mną. Ale moim zdaniem co innego ten głupi sms (np zwykłe'" i byłoby i miło), to chyba nic takiego. Przy mnie z kolei odbiera i telefony i odpowiada na smsy. Mam czasem wrażenie jakby się mnie wstydził. Przesadzam? Jak jest u Was?
To zalezy od potrzeb.
Tez wyslalam kiedys smsa po paru godzinach czy jest ok i odpisywal.
Mi sie to wydaje normalne dosyc..
A niektozy z kolei nie cierpią tego i juz od razu krzyczą,że to brak wolności.
Naprawdę- kwestia osoby
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:57   #28
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

No to powiem ci, że dla osoby, z którą twój facet się spotyka to wcale nie jest przyjemne. Jeśli potrzebujesz szybko odpowiedzi - okej. Ale głupie buziaczki, uśmieszki, misiaczki? Miałam koleżankę - umawiałam się z nią, a ona ciągle pisała ze swoim facetem, tak że 3/4 spotkania gapiła się w komórkę, a 1/4 gadałyśmy. To nie jest fajne.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 16:01   #29
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Miałam koleżankę - umawiałam się z nią, a ona ciągle pisała ze swoim facetem, tak że 3/4 spotkania gapiła się w komórkę, a 1/4 gadałyśmy. To nie jest fajne.
"nie jestem z tych, które zasypują wiadomościami co godzinę. I nawet jak wiem, że jest ze znajomymi, nie dzwonię do niego"
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 16:23   #30
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Brak taktu wobec innych czy wobec mnie?

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Generalnie na jakies tam ciumaski natychmiastowa odpowiedz nie jest konieczna, no ale tu nie o to chodzi Skoro nie odpisuje Ci przy znajomych, bo to niegrzeczne, to troche nie halo ze robi to przy Tobie. Spytalabym go na Twoim miejscu, skad te podwojne standardy.
Zgadzam się.
Wysyłanie buziaczków itd. kiedy wiesz, że jest ze znajomymi? Jaki to ma cel?
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.