Program "Chcę być piękna" !!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-21, 22:42   #31
tomek80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Ja piernicze
A jaka jest koncepcja w przypadku gdy np: któras Pani w wyniku operacji będzie miała cycek pod pachą - Przecież to się zdarza.Albo np: nos krzywy -co często się zdarza.
I co wtedy .Rozumiem że takiej pacjentce będą wmawiali że wszystko jest ok i każą wystapić w programie (bo taka jest umowa).
Nie rozumiem jak można się tak daleko posunąć
Przecież to zupełnie odrywa ludzi od wzmaciania akceptacji swojego ciała.
Wszystko było by ok gdyby ktoś mógł zagwarantować że te operacje napewno się udadzą.Wtedy wszyscy moglibysmy sie kiedys tam zoperować.
Przez te programy dzieci uczą się braku szacunku do ludzi
tzw "Brzydszych" - bo przecież myślą przewodnią tego "BigBrothera" jest zasada: "Patrz na mój biust a nie na mózg" - i wszystko niby można a nawet powinno się zmienić.
Szkoda tylko że te operacje tak często się nie udają.Sam jestem tego przykładem.
Zreszta chyba lepiej zooperować się ' po cichu" by ludziska nie gadali
"Ona jest ładna bo się zoperowała"
tomek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 14:56   #32
maxi80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Wiesz nie wiem jak inne kobiety zgłaszające się do tego programu ale ja naprawdę mam wielki problem i zglaszam sie do niego poniewaz zrobiłam już wszystko żeby lepiej wyglądać niestety na operacje nie stać mnie jak większośći tych kobiet. Wyobraź sobie że od zawsze jesteś gruby mam tu na myśli dwadzieścia lat. Potem jednak masz już tego dosyć i walczysz sam ze sobą aby schudnąć. Udaje Ci się to w ciągu 2 lat i chudniesz ponad 40 kilogramów. Spróbuj wyobrazić sobie jak wygląda twoje ciało po zgubieniu takiej nadwagi, jak wygląda skóra wokół brzucha , jak wyglądaja piersi o kilka rozmiarów mniejsze i inne części ciała. Nie pomagają areobiki, baseny i tym podobne. Co robisz ? Udajesz się na konsultację lekarską. Pan doktor mówi Ci że operacja może zmienić Twój wyglą ale musisz mieć odjęty dość obszerny faład brzuszny ( koszt około 10 tyś złotych) że musisz mieć podniesione piersi i wstawione małe implanty ( koszt od 4 tyś do 7tyś). Mam pytanie stać Cię na to?????????? Myślę że nie! Więc jeśli ten program ma pomagać takim właśnie kobietom to ja jestem za!!!!!!!!!!
Ja zgłośiłam swój udział i zaproszono mnie na casting do Wrocławia, wyobraźcie sobie że niektórzy mają naprawdę problemy i nie potrafią z nimi żyć. Jak może wyglądać osoba którą wybierają spośród 53 tyś. nadesłanych zgłoszeń. Mam nadzieję że dostanę się i pomacham wam z ekranu telewizora.
Również tego samego życzę wszystkim tym którzy nie poptrafią żyć we własnej skórze.
maxi80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 18:43   #33
tomek80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez maxi80
Mam nadzieję że dostanę się i pomacham wam z ekranu telewizora.
Również tego samego życzę wszystkim tym którzy nie poptrafią żyć we własnej skórze.
Rzyczę Tobie tego z całego serca.
Rozumiem Ciebie i innych których nie stać na operację która jest jedyną szansą na "normalne" życie.
Ale jeszcze bardziej życzę Tobie bys po tej operacji nie wyglądała gorzej niż przed.
tomek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 07:21   #34
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

maxi80 mam nadzieje, ze sie dostaniesz i bede Ci goraco kibicowac
Ogladałam prawie wszystkie odcinki "chce byc piekna " i Łabedziem byc" te kobiety, ktore tam zastały przyjete faktycznie nie wygladaly atrakcyjnie, mialy bardzo duzo "wad" urody (jesli mozna to tak ujac) Efekty po operacjach byly zaskakujace. Jesli mialabym takie problemy z wygladem jak one wcale bym sie nie zastanawiala nad wysłaniem zgłoszenia, zrobilabym to od reki. Tu nie chodzi tylko o lekką korekcje nosa, tu sie zmienia bardzo duzo. Jesli to ma pomoc komus w dalszej egzystencji to uwazam taki program za bardzo dobry. Niestety w naszej sytucaji materialnej wiele kobiet nie moze sobie pozwolic na takie operacje na własny koszt, mysle, ze ten program wiele zmieni. Oby kazda pani, ktora zostanie "odmieniona" miała od tej pory lepsze zycie.
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 18:37   #35
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Uważam, ze te kobiety wcale nie były brzydkie, niektróre wygladały nawet gorzej po operacji.... Poprostu przed zabiegiem robiono im zdjecia bez makijazu, rozczochrane, smutne itp Natomiast po operacji widzielismy je pieknie umalowane i uczesane... Lubie ogladac ten program, ale nigdy bym sie do niego nie zgłosiła nawet jak bym była w wyjatkowej sytuacji...Przeciez tam czasem tworza kobiete "na nowo" a po takiej serji zabiegow nie trudno byc pieknym. Dlatego swiadomosc ze o mojej sztucznosci wie cala Polska nie dała by mi spokoju.
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 19:30   #36
dina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

.

Edytowane przez dina
Czas edycji: 2007-05-21 o 20:57
dina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:56   #37
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez maxi80
Wyobraź sobie że od zawsze jesteś gruby mam tu na myśli dwadzieścia lat. Potem jednak masz już tego dosyć i walczysz sam ze sobą aby schudnąć. Udaje Ci się to w ciągu 2 lat i chudniesz ponad 40 kilogramów.
a mozna wiedzieć jak to zrobiłaś ??
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 23:43   #38
paula219
Raczkowanie
 
Avatar paula219
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 77
GG do paula219
"chcę być piekną"

co powiecie na ten program????w sumie to szansa dla wszystkich szarych myszek i moze faceci w koncu zrozumieją ze te "piekności" z tv i z teledysków to sztuczne lalepozdrowionka....... w sumie sama bym sobie nosek poprawiła
paula219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 08:40   #39
maxi80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Agnieszqa zajęło mi to ponad 2 lata. Były to ciężkie , pełne wyżeczeń lata. Stosowałam własną diętę, nikt mi jej nie układał i nie brałam rzadnych środków odchudających. Porostu wyeliminowałam ze swoich posiłków niektóre grupy spożywcze. Nie jadłam makaranów i pieczywa, jak również smażonych mięś czy ryb. Moja dieta wtedy i teraz dziennie dostarcza organizmowi około 1000 kalorii dziennie i powiem ci szczerze że wcale nie czuję sie z tym źle. Oprócz tego chodziłam na areobik (3 razy w tygodniu) i ćwiczyłam w domu.
Jeśli chciałabyś dowiedzieć sie czegoś więcej to napisz a ja postaram się odpisać.
maxi80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 09:26   #40
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: "chcę być piekną"

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86555
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 11:17   #41
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez Smerfi
karola161286 powodzenia - masz około 55tyś. konkurentek hehe
To samo chciałam napisać
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-24, 11:19   #42
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Tak właściwie.... Psss...
Co to jest tam jakieś 55tysięcy osób
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 11:29   #43
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Jeszcze jedna uwaga: pamietajcie drogie dziewczyny, że w takim programie uczestniczki są najmniej ważnym elementem. Stacja ma zarobić pieniądze podsycając chorą ludzka ciekawość, chęć ponabijania się, komentowania, zobaczenia kogoś zaraz po operacji, jak płacze, pokazuje wszystkim swoje największe słabości...
Nikogo nie będzie obchodziło co się z Wami potem stanie...

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2005-12-27 o 15:16
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 11:30   #44
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

dziewczyny, teraz to już pewnie ze 100tys. przecież 50 było tydzień temu
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 14:33   #45
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Wszystko jest sciemią!! Jasne, ze specjalnie na poczatku przedstawaja tak te kobiety. A w programie " Łabedziem byc" kobiety niby nie mogły sie zobaczyc... Przeciez zeby sie przejzec nie trzeba miec lustra... Napewno sie widzialy na ulicy czy chociaz by w głupim tv
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 15:26   #46
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Ja bym się naprawdę zastanowiła na miejscu osób, które chcą wystartować w tym programie. Tego może nie eksponują, ale wydaje mi się, że coś takiego można depresją przypłacić, dlaczego - ostatnio sama się przekonałam, bo miałam małą operację, a w zasadzie zabieg, ale z wszelkimi szykanami, człowiek potem się ruszyć nie może, wszystko boli, trzeba leżeć jak ta kłoda, dziś to się normalnie popłakałam, bo już nie mogę wytrzymać. Naprawdę ciężko jest coś takiego wytrzymać, a niektóre z kobiet po tych operacjach plasycznych jak mumie wyglądały i można długo z tego wychodzić fizycznie, a przede wszystkim psychicznie.
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 16:18   #47
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

hm kurde dziewczyny czy to nie przesada zeby sie zglaszac i potem cierpiec przez operacje powiklania ewentualne itp? kurcze ja bym tak nie mogla
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 23:01   #48
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Mieszane uczucia mam...Z jednej strony,jezeli ktos ma dzieki temu programowi naprawde poczuc sie lepiej to bardzo dobrze ale z drugiej,tv "funduje" operacje plastyczne osobom ktore poprostu chca byc piekniejsze.Troche to prozne kiedy pomyslimy,ze sa dzieci czy wogole ludzie okaleczeni,poparzeni,pogr yzieni,ktorym potrzebna jest taka operacja.Potrzebna do normalnego zycia.Ich na to nie stac i zamiast pomoc takim ludziom wrocic do normalnosci,pomozemy wielu(nie wszystkim ale wiekszosci)kobietom powiekszyc biust...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 10:20   #49
dina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

....

Edytowane przez dina
Czas edycji: 2007-05-21 o 20:57
dina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-25, 17:05   #50
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

podziwiam was dziewczyny za odwagę, bo ja pomimo tego, że nie jestem doskonała i przydałoby się coś zmienić nie odważyłabym się na wzięcie udziału w takim programie. Oglądałam tą wersję, która leciała na TV4 i zauważyłam że oni czasami na siłę poprawiali coś co nie wymagało koniecznej interwencji firurgicznej (np jednej pani powiększali biust- choć jej naturalny biust nie był mały ani obwisły - był po prostu normalny) Po drugie myślę że w tak krótkim czasie poddawanie się takiej ilości zabiegów hirurgicznych nie jest zbyt dobre dla organizmu. Po trzecie to oni decydują o tym jak ty będziesz pózniej wyglądała - a co w przypadku kiedy wasze gusta się nie pokryją???

Ja juz wolę zostać taka jaka jestem - może nie doskonała ze zbędną ilością ciała na brzuszku - ale przecież jakoś do tej pory z tym żyłam więc dalej też dam radę.
A Wam życzę powodzenia w dostaniu się do programu, jeśli to jest waszym marzeniem.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 11:52   #51
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

ech, cos czuje, ze po tym programie czeka nas zmasowany atak kolejnych dod i mandaryn, ktore (po kompletnym tuningu, juz jako obiekty megapozadania wielu mezczyzn) nagle odkryja, ze maja "talent" i "potrafia" spiewac - tudziez "posiadaja" zdolnosci aktorskie.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 12:24   #52
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

hm bardzo mozliwe ze tak sie stanie
ale kolejna manadryne!!!!!!!!aaa tego juz nie zniose
albo jakas taka podobna
moze byc zabawnie w sumie bedzie kogo pozniej pokrytykowac


hm czy ktos wie kiedy ten program tak naprawde rusza?
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 12:43   #53
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Oglądałam parę odcinków "Chcę być piękna" i "Łabędziem być" i wiecie co? Te kobiety w większości wcale nie były brzydkie. Myślę, że tylko kreowano je na takie. Pokazywano je bez makijażu, nie uczesane, w jakichś okropnych ciuchach, dodawano do tego wyznania tych dziewczyn, że czują się brzydkie. I pokazywano nam je jako "beznadziejne przypadki".

Moje zdanie jest takie, że im zrobiono w pewien sposób krzywdę. Bo te kobiety powinny udać się na samym wstępie do psychologa, który by im wytłumaczył, że to poczucie, że są brzydkie bierze się z tego co jest w ich głowach, a nie z tego jak rzeczywiście wygląda ich ciało. I jeśli do tych sesji u psychologa dodano by przemianę wyglądu za pomocą nowego stylu ubierania, makijażu, nowej fryzury itp, ale bez ingerencji chirurgicznej, to jestem pewna, że efekt byłby równie zdumiewający, a przy tym dziewczyny miałyby poczucie, że są piękne, dlatego, że są sobą, a nie dlatego, że zmieniono im ciało.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 13:38   #54
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

też chciałam sie zgłosic do tego programu ale nie chce mi sie pisac listu:P
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 13:54   #55
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez dzelka88
Przeciez zeby sie przejzec nie trzeba miec lustra... Napewno sie widzialy na ulicy czy chociaz by w głupim tv
no właśnie nie.Pokazywali chyba w "Łabędziem..." jak przygotowywali dom,w którym miały zamieszkać uczestniczki.Usuwali wszystkie przedmioty,w których można było się zobaczyć-metalowe garnki,lustra itp.A ekrany telewizorów pryskali czymś specjalnym
To tak poza tematem
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 14:29   #56
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez Joey
Oglądałam parę odcinków "Chcę być piękna" i "Łabędziem być" i wiecie co? Te kobiety w większości wcale nie były brzydkie
również uważam, że w większości nie były brzydkie. raczej przeciętne czy normalne. dla mnie brzydkie były później, gdy na finale Łabędzia zobaczyłam kilka takich samych pań tylko z innym kolorem włosów
w Chcę być piękna metamorfozy bardziej mi się podobały. tam wszystko wyglądało jakośtak naturalnie
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 14:34   #57
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Mnie zastanawia jedno, czy Autorka tego wątku mówi serio o chęci wzięcia udziału w tym reality? czy tylko Nas testuje? w jakiś tam sposób?

Bo jeśli to pierwsze to życzę dobrze na całe życie! Pozwoliłam sobie zerknąć w profil, wynika z niego że masz 19 lat i ty chcesz w tym wieku cokolwiek zmieniać za pomocą skalpela... ? Fajnie
Ale to jest Twoja sprawa, Twoje zycie, Twoje ciało... tylko żal mi Ciebie.

Nie wiem co sie dzieje z młodymi, jakimi wartościami się kierują... czyżby 'opakowanie' było podstawą? nic już się nie liczy?

Co do uczestników- mogę sie założyć, że w programie zobaczymy słynnego dziennikarza Michała pamiętacie jegomościa?
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 14:35   #58
Sylwia**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 21
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Dziewczyny, podziwiam Was za odwagę. Trzymam kciuki. Dajcie znać jak się dostaniecie.
Sylwia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 14:48   #59
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez Nefretete
Mnie zastanawia jedno, czy Autorka tego wątku mówi serio o chęci wzięcia udziału w tym reality? czy tylko Nas testuje? w jakiś tam sposób?
ja tak sobie czasem myślę, że sama chętnie bym poszła i zrobiła coś ze sobą za pomocą skalpela..ale na poważnie to się z tego śmieję, bo nigdy bym się nie zdecydowała. i też mnie zastanawia, czym kierują się nastolatki, które chcą się zmieniać. bo dla mnie to jest naprawdę dziwne..
oczywiście rozumiem ludzi, którzy maja problemy, którzy z czymś życ nie mogą, których cos szpeci..ale ciężko mi pojąć zrobię to bo chcę, bo tak.
jednak nie potępiam. bo każdy potrafi sam sterować swoim życiem
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 14:53   #60
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Program "Chcę być piękna" !!!!

Pomyślcie tylko te polki będą pod odstrzałem setek spojżeń!Bycie popularnym nie zawsze jest fajne.Poza tym mi jakoś nie uśmiecha sie pokazywanie defektów swojej uridy przed milionami widzów...Toż to striptiz nie tylko emocjonalny ale i cielesny!
Lepiej 500razy sie zastanowić niż potem żałować
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.