czas na zmiany? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 12:18   #1
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15

czas na zmiany?


Witam Wszystkich; Mam 24 lata i od 2 lat nosze blond wlosy, ktore prawde mowiac juz mi sie przejadly. Wydaje mi sie ze wygladam w nich bardzo tanio i tandetnie, chociaz kiedys bardzo podobala mi sie ta zmiana. Moje naturalne wlosy sa ciemno brazowe i chyba chcialabym wrocic do swojego koloru , moze troszke jasniejszego. Moja skora jest blada, opalam sie na brazowo , mam zielone oczy i nosze okulary.Kiedys juz chcialam przyciemnic swoje wlosy, niesety efekt wyszedl niezbyt ciekawy, bo moze ten zielonkawy polysk niezabardzo do mnie przemawial.Prosze o jakies wskazowki dotyczace jak moglabym sie odmienic, moze wystarczy nowa fryzura , a moze ten brazowy na moich wlosach to bedzie idealne rozwiazanie.Chce rowniez przypomniec , ze farbowaniem blondami bardzo zniszczylam i oslabilam wlosy, moze tez to jest powodem dla ktorego juz mi sie przestaly podobac (odrosty i ich czeste farbowanie).dodaje 2 fotki i czekam z niecierpliwoscia na jakies pomysly pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0300121346.jpg (55,2 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0511.jpg (173,4 KB, 180 załadowań)
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 12:24   #2
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: czas na zmiany?

ładnie wyglądasz,ale skoro jestes zmeczona blondem,proponowalabym jakis brąz,ale nie za ciemny.dziewczyny moze zrobia symulacje,ale musisz zamiescic odpowiednie zdjecie
zainwestuj w dobre maski do wlosow (wax,kallos,sleek line,lub popularny i latwiej dostepny avon do farbowanych wlosow)
warto byloby kupic jakis suplement diety,zeby odzywic wlosy od srodka.
osobiscie polecam Ci belisse,jestem bardzo zadowolona,ma wiele witamin i duzo skrzypu,ktory jest szczegolnie wazny jesli wlosy sa w zlej kondycji,a cera i paznokcie moze sie poprawia
pozdrawiam
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:43   #3
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: czas na zmiany?

Według mnie ślicznie Ci w blondzie. Masz dosyć jasną oprawę oczu i ciemne kolory nie będą za fajne. Może delikatny brązik albo ciemniejszy blond.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:51   #4
ibelongtojesus
Raczkowanie
 
Avatar ibelongtojesus
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 47
Dot.: czas na zmiany?

tak, ciemny blond wpadający w brąz to chyba najlepsze rozwiązanie. z maseczek polecam wax, w moim przypadku stan włosów polepszył się od razu po pierwszym użyciu, aż byłam zaskoczona ; D
ibelongtojesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:53   #5
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: czas na zmiany?

Uważam, że wyglądasz bardzo ładnie. Szczególnie na zdjęciu nr 2. Jeśli chcesz mogłabyś ożywić fryzurę ciemniejszymi pasemkami. W ten sposób powoli możesz przyciemniać swoją fryzurę.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 14:00   #6
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15
Smile Dot.: czas na zmiany?

dziekuje Wam za odpowiedz, otoz juz robilam eksperyment na ciemny blond i niestety skonczylo sie to kolorem mysim z zielonym polyskiem . Podobno przyciemniajac wlosy bardzo latwo o zielony kolor o czym sama sie przekonalam.Jednak nie zniecheca mnie to skutecznie do powrotu do "natury", chcialabym byc bardziej wyrazista, bardziej charakterystyczna.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Pragne jeszcze dodac, ze postanowilam zafundowac sobie soczewki kontaktowe
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:30   #7
ibelongtojesus
Raczkowanie
 
Avatar ibelongtojesus
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 47
Dot.: czas na zmiany?

akurat ładnie wyglądasz w i bez okularów, więc twój wybór
ibelongtojesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 11:33   #8
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15
Red face Dot.: czas na zmiany?

sama sobie zrobilam symulacje wlosow jakie bym chciala miec <moje naturalne>i co wy na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Padd3c32d60235d0b9bc7fef17a7f3617_67105527.jpg (91,5 KB, 85 załadowań)
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:51   #9
moonikaa44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: podkarpacie ;)
Wiadomości: 908
Dot.: czas na zmiany?

Zarówno w blondzie jak i w brązie jest Ci do twarzy
Jeśli jednak chcesz zmian i masz ochotę na bardziej wyrazisty wygląd to postaw na jakiś ciepły odcień brązu
moonikaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:57   #10
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15
Dot.: czas na zmiany?

np odcien mlecznej czekolady? podobno czekoladowy braz wychodzi prawie czarny, ciezko mi sie zprientowac ktory odcien brazu jest cieply
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:02   #11
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: czas na zmiany?

Według mnie lepiej w jaśniejszych. Natura nie zawsze ma racje
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 12:46   #12
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15
Dot.: czas na zmiany?

a cos takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P0ab0bd4141f4c5ac99534f96005716ac_67106471.jpg (100,6 KB, 64 załadowań)
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:48   #13
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: czas na zmiany?

W blondzie ci świetnie. Zostaw- jeżeli ci się znudził zrób jako brązowe lub miedziane refleksy Radykalnej zmiany nie rób - jest ryzykowana, a farba może ci zniszczyć tak piękne włosy
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:40   #14
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: czas na zmiany?

ja bym proponowala albo ciemnymi pasemkami jak ktos wyzej napisal, albo jakis ciemny blond(rowniez byla taka propozycja). Wiem jak to jest z ta zielona poswiata, bo ja wychodzilam z czerni m.in. rozjasniaczem i teraz kazda proba zafarbowania brazem konczy sie owa poswiata oraz tm ze kolor sie momentalnie wyplukuje...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 20:24   #15
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: czas na zmiany?

No mnie tez w tym blondzie się bardzo podobasz, czemu chcesz coś zmieniać, twarz ma taki ciepły wygląd. Mnie się podoba, ewentualnie jakieś brąz pasemka
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 10:38   #16
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15
Dot.: czas na zmiany?

Dziekuje Wam za odpowiedzi dzieki Wam coraz dluzej zwlekam ze zmiana koloru , dlatego ze rozwazam Wasze zdanie Pozdrawiam
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 08:44   #17
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15
Unhappy Dot.: czas na zmiany?

witam Wszystkich ponownie, odnawiam temat , bo nie czuje sie dobrze w swojej skorze, a konkretnie w swojej czuprynie
czy ktos moze mi doradzic czy braz jest dla mnie? jestem juz starsznie zmeczona blondem i tym ze moja buzia jest taka malo wyrazna i moje wlosy n a pewno tez sa juz baaaardzo zmeczone . pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:52   #18
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: czas na zmiany?

Hej Agulko, nie widziałam wcześniej Twpjego wątku... Przede wszystkim muszę zaprotestować, bo akurat Ty nie wyglądasz tanio ani tandetnie w blondzie...
Wprawdzie ten brąz też nie jest najgorszy, jednak podsuwam Ci pomysł na kolor w postaci ciepłych, miodowych blondów - coś a la Holly Hunter (zwróc uwagę na dolne części włosów, bo góra jest prześwietlona fleszem):
http://www.celebritywonder.com/pictu...z_15359521.jpg

Wydaje mi się, że Twoje niepowodzenie z przyciemnieniem koloru wynikły z wybrania chłodnego odcienia, który dał zielone refleksy.

Proponuję Wellaton Naturals, odcień 7/3 tj. Orzech laskowy.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:55   #19
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: czas na zmiany?

Witaj

Bardzo chętnie Ci coś doradzę.
Jak tylko słyszę o zielonych oczach, zaraz marzy mi się dzika rudość lub czerwień i do tego blada cera - cud miód i orzeszki ;D Ale w Twoim wypadku nie polecałabym rudości, tylko np. ciepłe odcienie brązu może najwyżej kasztan.

Wydaje mi się także, że mogłabyś zmienić kształt fryzury. A wiec możesz zapuszczać włosy, ale je ładnie pocieniować i dodać grzywkę albo całkiem skrócić.
Jeśli chcesz wyglądać bardziej wyraziście wybierz albo bardziej wyzywający kolor i skromniejszą, prostą i klasyczną fryzurkę. Albo zaszalej w fryzurze a kolor niech będzie stonowany. Połączneie obu daje już za duży przesyt

Kolor włosów - najlepiej będzie coś w ciepłej tonacji, coś takiego jak w pierwszych 3 załącznikach.
Fryzurki - kilka jakie mi się rzuciły w oczy. Nie wiem dokładnie czy chciałabyś coś dłuższego co krótszego.
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura298309.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura300735.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura299116.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura297748.htm

Co myślisz o moich propozycjach??
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 08:57   #20
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15
Dot.: czas na zmiany?

Dziekuje Wam za odpowiedzi.
Dlugie, dlugie i jeszcze raz dlugie wlosy , ktore dzielnie zapuszczam i siegaja mi obecnie tuz za ramiona.A co do kolorku rudego, rudy juz bylzloto miedziany blond , sliczny kolor ale niestety nie dla mnie, postarzal mnie bardzo i jakis taki kontrast dziwny z kolorem mojej skory.Na pomysl <powrot do natury>-braz wpadlam, oceniajac kondycje moich biednych wloskow.Sa bardzo zniszczone, mimo ze uzywam wielu calkiem niezlych kosmetykow, ktorym i tak nie udaje sie zregenerowac ich tak jak nozyczki; kiedys w koncu mnie dopadna .Postanowilam tez zrezygnowac z okularow,zafunduje sobie w koncu soczewki moze pomoze.Ale ten brazik kusi....kusi strasznie.No nic, nie pali sie, jeszcze rozmyslam.
Pozdrawiam goraco


---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

ale ten poczochraniec z ostatniego linka jest spoko
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 10:21   #21
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15
Dot.: czas na zmiany?

Czesc Dziewczyny! wrocilam , zeby podzielic sie z Wami moim nowym wizerunkiem czesciowo wynikajacym z mojej inicjatywy i z pomoca Wizarzanek
Dziekuje Wszystkm za wpisy i zycze rownie pozytywnych zmian
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:51   #22
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: czas na zmiany?

O prosze kolezanka od okularow . Ladnie wygladasz w brazie ale wydaje mi sie odrobine za ciemny (pewnie z czasem sie wypluka). I niezle Ci idzie zapuszczanie wlosow. Wiem jaka to meka bo sama zapuszczam i mam mniej wiecej taka dlugosc jak Ty. A marza mi sie dluuuuugie do polowy plecow . Jesli chodzi o blond, ktory mialas, wygladal bardzo twarzowo. Skoro jednak chcesz zapuszczac to slusznie, ze wlosy zafarbowalas na kolor naturalny. Odzywiaj je silnie, Wax troche przyspiesza porost wlosow wiec mozesz go sprobowac.
W okularach wygladasz bardzo ladnie, wiec niekoniecznie musisz inwestowac w soczewki - moze bardziej w jednorazowki na te dni kiedy nie mozesz patrzec na okulary? Te, ktore masz sa sliczne. Wiem co mowie, ostatnio regularnie marnuje czas u optykow probujac znalezc cos ladnego.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.