Pomysł na przeprosiny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-04, 19:01   #1
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515

Pomysł na przeprosiny


Kochane Wizażanki!

Pokłóciłam się dzisiaj z moim TŻtem. Oboje jesteśmy bardzo uparci i często sprzeczamy się o głupoty, ale tym razem naprawdę przesadziłam. Powiedziałam mu kilka przykrych, naprawdę okropnych słów i wiem, że bardzo go to zabolało. Po dłuższej rozmowie i moich wielokrotnych przeprosinach doszliśmy do porozumienia i pogodziliśmy się. Wiem dobrze, że ie mogę TŻta przekupić a jedynym możliwym sposobem na "odkupienie win" będzie okazywanie mu miłości na co dzień i nie dopuszczanie więcej do takich sytuacji, jednak chciałabym na bierząco jakoś mu mój głupi wyskok wynagrodzić.
Jutro obchodzimy wspólnie mikołajki, zostajemy sami w domu na noc, więc nadarza się doskonała okazja do romantycznego wieczoru we dwoje. Pomyślałam, że upichcę coś pysznego, ubiorę jego ulubiony strój, włączę nastrojową muzykę. Zastanawiam się tylko, co mogłabym zrobić, żeby jeszcze bardziej mojego Kochanego zaskoczyć. Macie jakieś pomysły, co jest najlepsze na przeprosiny? Może jakieś urozmaicenie w łóżkowych sprawach? Ciekawa niespodzianka? Pomóżcie mi, bo wszystkie moje pomysły wydają się banalne... Wiem, że to może błahy temat, ale nie znalazłam go wcześniej, a poza tym wiem, że mi jakoś doradzicie, bo co kilka głów, to nie jedna .
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 19:05   #2
grejpftutowa panna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 213
Dot.: Pomysł na przeprosiny

rozpuść włosy, posmaruj sie oliwka (żebyś tak błyszczała troche) i sexowna bielizna. no i nastaw si na zadowalanie jego .
u mnie cos takiego działało w poprzednim związku
__________________
Początek: 74kg
Misja: -14kg
Czas: 01.01-01.06.2010

będzie ciężko...



grejpftutowa panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 19:16   #3
northern_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 278
Dot.: Pomysł na przeprosiny

zrób striptiz
__________________
Il n'est rien de réel que le reve et l'amour
northern_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:31   #4
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pomysł na przeprosiny

jak przeczytałam: "pomysł na przeprosiny", to przypomniał mi się mój przyjaciel, który ulepił ze śniegu wielki napis przepraszam (tak na płasko), zadzwonił domofonem, a że mieszkałam wtedy na 5 piętrze to aż sie wzruszylam patrzac na to z balkonu przepraszam za mały offtop

co do Twojego pytania sensu stricto - striptiz wydaje się super. może spełniaj jego zachcianki szeptane do ucha? albo zrób coś, co lubi najbardziej na świecie? spędźcie ten wieczór najlepiej jak potraficie, a Ty daj z siebie wszystko, żeby wyrazić skruchę. powinno być dobrze. powodzenia!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:44   #5
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Pomysł na przeprosiny

jak przyjdzie, zawiąż mu oczy, żeby nic nie widział, potem go rozbieraj, całuj całego, pieść tak jak to lubi pozwól też mu dotykać swojego nagiego ciała.. Jestem pewna, że oszaleje
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:52   #6
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
ulepił ze śniegu wielki napis przepraszam (tak na płasko)
Pomysł super, też bym się wzruszyła... problem w tym, że ze śniegiem kiepsko.

Co do pomysłu, może kup sobie nową bieliznę, nic mu o niej nie mów, tylko załóż jutro.
Mojemu spodobałaby się taka mała niespodzianka.

Hm, albo kup (jeśli oczywiście to dla Ciebie żaden problem) farbę do smarowania ciał o smaku czekolady? Koleżanka próbowała, mówiła, że rewelacja.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 22:04   #7
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Pomysł na przeprosiny

a ja kiedys zaprosilam mojego tżta, ale zostawilam drzwi wczesniej otwarte, ze niby jestem zajeta i nie moge zejsc zeby otworzyc ;p No i cala droge do mojego pokoju poobklejalam zoltymi karteczkami (a sama czekalam na gorze ;]), na pierwszej bylo napisane KOCHAM CIĘ... a na nastepnych powody, np za to ze mogę na ciebie liczyć, itd itp. Łącznie bylo ich ponad 150, wiec sie napracowalam troche ;p No ale efekt byl taki ze tz do dzis wspomina ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 00:17   #8
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
jak przeczytałam: "pomysł na przeprosiny", to przypomniał mi się mój przyjaciel, który ulepił ze śniegu wielki napis przepraszam (tak na płasko), zadzwonił domofonem, a że mieszkałam wtedy na 5 piętrze to aż sie wzruszylam patrzac na to z balkonu przepraszam za mały offtop

ja też chce takieegoo Tylko cholera ja mieszkam w chatce i musialby mi za płot wleźć i lepić hihi
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 00:22   #9
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Pomysł na przeprosiny

A ja myślę, że świetny pomysł miała Lucka91 naprawdę genialny sex i striptiz wydaje się raczej takim hm oczywistym, popularnym, no wiecie o co mi chodzi, sposobem na przepraszanie a coś takiego jak żółte karteczki lub napis na śniegu zostaje w pamięci na długi czas chociaż pewnie i niezłe zabawy łóżkowe też mogą
eiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 09:22   #10
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez eiko Pokaż wiadomość
A ja myślę, że świetny pomysł miała Lucka91 naprawdę genialny sex i striptiz wydaje się raczej takim hm oczywistym, popularnym, no wiecie o co mi chodzi, sposobem na przepraszanie a coś takiego jak żółte karteczki lub napis na śniegu zostaje w pamięci na długi czas chociaż pewnie i niezłe zabawy łóżkowe też mogą
zabawy łózkowe z przepraszającym przyjacielem nie wchodziły w grę

Cysiu, dla chcącego nic trudnego

podobał mi się pomysł z karteczkami. aż 150 WOW!! pomysły można połączyć - wystarczyłoby kilka, z miłymi lub romantyczno-pikantnymi tekstami, prowadzacymi np. do sypialni; międzyczasie jakaś część garderoby rzucona po drodze, a na mecie Ty, czekająca na własciwą część przeprosin
a co później, to już wiadomo
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 11:54   #11
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Obwiąż sie sama kokarda niech rozpakuje prezent
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 11:55   #12
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
podobał mi się pomysł z karteczkami. aż 150 WOW!!
dziekuje No troche sie nad nimi napracowalam, ale juz pod koniec byly takie absurdalne powody, bardziej zabawne niz prawdziwe, bo ciezko wymyslic 150 sensownych ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 12:09   #13
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
dziekuje No troche sie nad nimi napracowalam, ale juz pod koniec byly takie absurdalne powody, bardziej zabawne niz prawdziwe, bo ciezko wymyslic 150 sensownych ;p
i dobrze, nie wszystko musi być całkiem serio! a przecież kochamy naszych tż właśnie za te małe zabawne drobiazgi sama byłabym zachwycona takim pomysłem. może Ci go kiedyś podkradę super!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 12:20   #14
tossia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 90
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
a ja kiedys zaprosilam mojego tżta, ale zostawilam drzwi wczesniej otwarte, ze niby jestem zajeta i nie moge zejsc zeby otworzyc ;p No i cala droge do mojego pokoju poobklejalam zoltymi karteczkami (a sama czekalam na gorze ;]), na pierwszej bylo napisane KOCHAM CIĘ... a na nastepnych powody, np za to ze mogę na ciebie liczyć, itd itp. Łącznie bylo ich ponad 150, wiec sie napracowalam troche ;p No ale efekt byl taki ze tz do dzis wspomina ;p
swietne ) moja kumpelka, dostala cos podobnego od swojego faceta.. ona ma takie okna dachowe, plus balkonowe.. i kiedy sie obudzila rano wszystkie okna byly w malych serduszkach z napisami dlaczego ja kocha ! pieekne biedaczek od samego rana stal po cichu na drabinie zeby to poprzyczepiac, hiihi
tossia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 12:36   #15
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez northern_star Pokaż wiadomość
zrób striptiz

Zgadzam sie z tym, napewno zadowoli go taka forma przeprosin. ; ))
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 12:37   #16
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Pomysł z karteczkami jest świetny
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 12:51   #17
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Dziekuję wam . Pomysł z karteczkami jest świetny, ale w moim przypadku się chyba nie sprawdzi, bo mam malutkie mieszkanko... Może wymyślę coś w tym stylu, tylko dostosowane do moich możliwości?
__________________
23.08.2014

Edytowane przez intense2103
Czas edycji: 2009-12-05 o 12:53
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 12:58   #18
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
Dziekuję wam . Pomysł z karteczkami jest świetny, ale w moim przypadku się chyba nie sprawdzi, bo mam malutkie mieszkanko... Może wymyślę coś w tym stylu, tylko dostosowane do moich możliwości?
No ale co z tego ze malutkie mieszkanko? Po prostu mozesz je tak gesto zalepic po drodze, ja pamietam ze na wszystkich lustrach po drodze naklejalam, na scianach, podlogach, schodach no wszedzie po prostu ;p A ta pierwsza byla naklejona na drzwiach, tak ze jak sie odwrocil zeby zamknac drzwi to zobaczyl ja jako pierwsza ;p Do dzis je gdziestam tz ma schowane ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:03   #19
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki!

Pokłóciłam się dzisiaj z moim TŻtem. Oboje jesteśmy bardzo uparci i często sprzeczamy się o głupoty, ale tym razem naprawdę przesadziłam. Powiedziałam mu kilka przykrych, naprawdę okropnych słów i wiem, że bardzo go to zabolało. Po dłuższej rozmowie i moich wielokrotnych przeprosinach doszliśmy do porozumienia i pogodziliśmy się. Wiem dobrze, że ie mogę TŻta przekupić a jedynym możliwym sposobem na "odkupienie win" będzie okazywanie mu miłości na co dzień i nie dopuszczanie więcej do takich sytuacji, jednak chciałabym na bierząco jakoś mu mój głupi wyskok wynagrodzić.
Jutro obchodzimy wspólnie mikołajki, zostajemy sami w domu na noc, więc nadarza się doskonała okazja do romantycznego wieczoru we dwoje. Pomyślałam, że upichcę coś pysznego, ubiorę jego ulubiony strój, włączę nastrojową muzykę. Zastanawiam się tylko, co mogłabym zrobić, żeby jeszcze bardziej mojego Kochanego zaskoczyć. Macie jakieś pomysły, co jest najlepsze na przeprosiny? Może jakieś urozmaicenie w łóżkowych sprawach? Ciekawa niespodzianka? Pomóżcie mi, bo wszystkie moje pomysły wydają się banalne... Wiem, że to może błahy temat, ale nie znalazłam go wcześniej, a poza tym wiem, że mi jakoś doradzicie, bo co kilka głów, to nie jedna .
zapewne ucieszy sie z loda
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 13:09   #20
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez intense2103 Pokaż wiadomość
Dziekuję wam . Pomysł z karteczkami jest świetny, ale w moim przypadku się chyba nie sprawdzi, bo mam malutkie mieszkanko... Może wymyślę coś w tym stylu, tylko dostosowane do moich możliwości?
no ale takie karteczki to przecież nie plakaty możesz je ponaklejać na ścieżce drzwi wejściowe -> sypialnia ze wskazówkami jak do Ciebie trafić np albo jak Lucka. tu już inwencja własna.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:12   #21
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
zapewne ucieszy sie z loda
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:22   #22
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
sorry ale to jest facet, a nie 5-letnie dziecko, które lubi się bawić w ciuciubabkę dla mnie pomysł z karteczkami jest głupi i infantylny. Chyba, że i facet jest dziecinny, wtedy się może ucieszy.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:30   #23
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
sorry ale to jest facet, a nie 5-letnie dziecko, które lubi się bawić w ciuciubabkę dla mnie pomysł z karteczkami jest głupi i infantylny. Chyba, że i facet jest dziecinny, wtedy się może ucieszy.
Wiesz no rozumiem, ze moze ci sie ten pomysl nie podobac bo jestes na to za dorosla, ale pierwsze slysze zeby okazywanie uczuc i romantyzm byl glupi, infantylny i dziecinny.
Skoro "robienie loda" to w twoich oczach jedyny sposob na dawanie przyjemnosci i okazywanie uczuc, to nie wiem kto jest tu infantylny.... ;]
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:34   #24
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
sorry ale to jest facet, a nie 5-letnie dziecko, które lubi się bawić w ciuciubabkę dla mnie pomysł z karteczkami jest głupi i infantylny. Chyba, że i facet jest dziecinny, wtedy się może ucieszy.
znam mężczyzn, którym by się to nie podobało. ale większość znajomych lubi takie niespodzianki od dziewczyn. zabawa w ciuciubabkę w końcu i tak ma swój finał w sypialni. poza tym autorka chyba zna swojego tż na tyle, żeby przewidzieć
Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
jestes na to za dorosla
być może
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:38   #25
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
Wiesz no rozumiem, ze moze ci sie ten pomysl nie podobac bo jestes na to za dorosla, ale pierwsze slysze zeby okazywanie uczuc i romantyzm byl glupi, infantylny i dziecinny.
Skoro "robienie loda" to w twoich oczach jedyny sposob na dawanie przyjemnosci i okazywanie uczuc, to nie wiem kto jest tu infantylny.... ;]
a kto tak powiedział nikt nie pisze o dawaniu przyjemności i okazywaniu uczuć, bo temat nie jest o tym a jest o przeprosinach. ja do swojego nie mówię rzeczy, za które muszę przepraszać, to i nie mam problemu z tym.
zakładanie wątku z pytaniem "jak przeprosic mojego faceta" jest imho bez sensu, bo chyba sama autorka najlepiej zna swojego mężczyzne i wie jak mu dogodzić. jednemu sie spodoba tona karteczek "kocham cie misiu", inny woli pudelko czekoladek, kolejny zadowoli sie striptizem czy lodem. dla Ciebie lod jest infantylny, dla mnie karteczki - i o to chodzi, zeby samemu znalezc sposob na swojego faceta, a nie korzystac z gotowych rad, bo kazdy facet jest inny.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
znam mężczyzn, którym by się to nie podobało. ale większość znajomych lubi takie niespodzianki od dziewczyn. zabawa w ciuciubabkę w końcu i tak ma swój finał w sypialni. poza tym autorka chyba zna swojego tż na tyle, żeby przewidzieć
o to wlasnie chodzi, zeby znac upodobania faceta. Niby go zna, a jednak pyta na forum?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:51   #26
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Mi także , ten pomysł z karteczkami zwyczajnie 'nie leży'
Jeżeli facet jest dorosły , to coś takiego nie zrobi na nim żadnego wrażenia-przynajmniej ja tak myślę
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:57   #27
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Mam pomysły, ale pomyślałam, że ktoś mógłby napisać mi coś, co podsunęło by mi jakieś inne, może ciekawsze rozwiązanie. TŻta już przeprosiłam i wszystko jest między nami ok, chcę tylko zorganizować mu miły wieczór i urozmaicić go jak się da. Może temat jest bez sensu, może tytuł jest nietrafiony... Nie wiem jednak, dlaczego sugerujecie mi, że nie znam swojego faceta, to trochę nie na miejscu...
Dziękuję za odpowiedzi, mój TŻ za chwilę u mnie będzie więc już wszystko jest gotowe. Życzcie mi miłego wieczoru .
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 14:01   #28
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pomysł na przeprosiny

A zdradzisz nam chociaż, czy wykorzystałaś któryś z tych pomysłów?
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 16:03   #29
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
zapewne ucieszy sie z loda
Nie no takiego tekstu to ja sie tutaj nie spodziewalam
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 16:07   #30
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Pomysł na przeprosiny

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nie no takiego tekstu to ja sie tutaj nie spodziewalam
Głupia odpowiedź na głupie pytanie, nie wiem czym tu się podniecać
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.