Oleje i olejki do włosów - część III - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 21:12   #2371
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Mój Tż tylko śmieje się i mówi "tylko żebyś nie wyłysiała" Nie przeszkadza mu ani zapach ani sam fakt że się w to bawie
mi to samo zawsze mama powtarza
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:17   #2372
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Dziewczynki, czy oleje z oleofarmu są nierafinowane? Bo ze 3 bym sobie stamtąd wzięła, a nie widzę u nich informacji.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:24   #2373
Ostrovia
Raczkowanie
 
Avatar Ostrovia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa/Toruń
Wiadomości: 134
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Elaen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niedyskretnie zapytam..co wasi TZ na olejowanie na noc?
Zapachy olejkow sa takie samo "erotyczne" ziolowe( Khadi) babciowe( Hennara), Sesa jedzie mi pasta do butow, wlosy sa tluste, czesto okryte recznikiem, chusta, pielucha itp...Nie ma protestow? Wybaczcie takie pytanie, ale mnie to nurtuje, jak rozwiazujecie sprawe TZ i malo ciekawego wygladu, zapachu wlosow?
Hmm... mój szczerze mówiąc nie przepada za moim nocnym olejowaniem :/ zawsze kilka godzin przed ostrzegam go wesołym głosem: "kochanie, dzisiaj śpimy z olejem" a on robi smutną minkę i głośno jęczy: "o nieeee...". Mój mąż wie, że z naolejowanymi włosami nie będzie się mógł ze mną tak ułożyć w łóżku jak chce i nie będzie mógł sobie na wszystko pozwolić (musi uważać żeby zbytnio nie wymazać olejem siebie, kołderki, poduszki itp.), ale już się chyba przyzwyczaił do tego, że co trzecią noc spędzamy w trójkącie jest dobrze.
__________________
15.10.2011 - podcięcie końcówek (-4cm)
10.10.2011 - intensywna pielęgnacja włosów (oleje, drożdże, pokrzywa)
24.09.2011 - młoda mężatka
Ostrovia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:17   #2374
cisza-i-ogien
Raczkowanie
 
Avatar cisza-i-ogien
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 137
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Ostrovia Pokaż wiadomość
Hmm... mój szczerze mówiąc nie przepada za moim nocnym olejowaniem :/ zawsze kilka godzin przed ostrzegam go wesołym głosem: "kochanie, dzisiaj śpimy z olejem" a on robi smutną minkę i głośno jęczy: "o nieeee...". Mój mąż wie, że z naolejowanymi włosami nie będzie się mógł ze mną tak ułożyć w łóżku jak chce i nie będzie mógł sobie na wszystko pozwolić (musi uważać żeby zbytnio nie wymazać olejem siebie, kołderki, poduszki itp.), ale już się chyba przyzwyczaił do tego, że co trzecią noc spędzamy w trójkącie jest dobrze.
A to ci dobry mąż


Ja dzisiaj rano, przed pracą spiełam włosy w kucyk i wtarłam w niego oliwę z oliwek, wiesiołka, słodkie migdały i trochę rycyny. Zaplotlam warkocz i siuu do pracy nikt sie nawet nie zorientowal! Przyszlam do domu to wlosy byly wlasciwie suche, wiec teraz dolozylam olejów i sie z nimi prześpię

ale jestem zadowolona ehh!
__________________
'Why can't we speak another language---The one we all agree on?'



09.10.11 ->nie palę
10.10.11 ->piję pokrzywkę
14.10.11 -> piję drożdże.
olejuję, pielęgnuję...
cisza-i-ogien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:25   #2375
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy oleje z oleofarmu są nierafinowane? Bo ze 3 bym sobie stamtąd wzięła, a nie widzę u nich informacji.
na moim lnianym jest napis "tloczony na zimno"
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 23:09   #2376
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Moze podpadne ze swoim pytaniem, ale czy ktos probowal uzywac emu oil na skalpowo? Wlasnie wyczytalam na mojej mińi puteleczce, ze niby ma wspomagac porost wlosow
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 23:55   #2377
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy oleje z oleofarmu są nierafinowane? Bo ze 3 bym sobie stamtąd wzięła, a nie widzę u nich informacji.
Raczej tak. Ja mam olej z pestek dyni - jest ciemny, aromatyczny i smakowity Na włosy raz użyłam, efekty były bardzo fajne, włosy mięsiste, odżywione
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 00:05   #2378
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

dziewczyny, a ja po kilku użyciach lnianego, cholera, ale chyba muszę zacząć je zmywać odżywką, bo myje szamponem i to dwa razy (zawsze mam wrażenie że po 1 coś zostaje) ale jakoś..... żadnej różnicy i po migdałach i po lnianym i po oliwce hipp nie widzę. został mi winogronowy na pocieszenie, ale on mega smaczny do sałatek jest
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 07:52   #2379
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
agison dawno kupowałaś ten szampon w Rossmanie? Bo dzisiaj byłam i ani śladu po nim, a na stronie w asortymencie też go nie ma
jakiś czas temu, ale niedawno lookałam czy jest, i był
no nie mów że wycofali, chyba bym się załamała
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 08:53   #2380
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez monak89 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja po kilku użyciach lnianego, cholera, ale chyba muszę zacząć je zmywać odżywką, bo myje szamponem i to dwa razy (zawsze mam wrażenie że po 1 coś zostaje) ale jakoś..... żadnej różnicy i po migdałach i po lnianym i po oliwce hipp nie widzę. został mi winogronowy na pocieszenie, ale on mega smaczny do sałatek jest
A to masz podobnie do mnie lniany zaczął dawać efekty po pół roku od kupienia, migdał mieszam z rycyną i daję jako OCM i na włosy w tej kombinacji jest super. Do dzis sie nie mogę przekonać do kokosa, natomiast największą miłością darzę amlę i rycynę.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:13   #2381
leja2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 88
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Wczoraj wieczorem zrobiłam mieszkankę olejków - winogronowy, oliwa z oliwek, kukurydziany, orzech włoski, rycynowy, nałożyłam na całą noc. Czepek w nocy mi spadł, włosy rano w większości suche. Niedawno zmyłam. Podczas spłukiwania włosy super, ale osuszone ręcznikiem były jak zwykle - twarde, szorstkie, sztywne, rozdzielane palcami plątały się nałożyłam kokos i BD dla mam, nie spłukiwałam, tylko zostawiłam do wyschnięcia. Czemu na moje włosy w ogóle olejki nie działają a może przez jakiś czas będę olejować i myć włosy codziennie? Sama nie wiem...
leja2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 09:16   #2382
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez leja2 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem zrobiłam mieszkankę olejków - winogronowy, oliwa z oliwek, kukurydziany, orzech włoski, rycynowy, nałożyłam na całą noc. Czepek w nocy mi spadł, włosy rano w większości suche. Niedawno zmyłam. Podczas spłukiwania włosy super, ale osuszone ręcznikiem były jak zwykle - twarde, szorstkie, sztywne, rozdzielane palcami plątały się nałożyłam kokos i BD dla mam, nie spłukiwałam, tylko zostawiłam do wyschnięcia. Czemu na moje włosy w ogóle olejki nie działają a może przez jakiś czas będę olejować i myć włosy codziennie? Sama nie wiem...
a jak długo olejujesz i czym zmywasz?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:32   #2383
leja2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 88
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
a jak długo olejujesz i czym zmywasz?
Olejków używam od kilku myć dopiero, ale to moja druga przygoda z nimi. Pół roku temu efekty były od razu. Od tego momentu rozjaśniałam włosy, ale czy to możliwe, żeby nie było totalnie żadnego efektu? Na razie się nie zraziłam, będę dalej olejować, tylko zastanawiam się jak często...

Zmywam gliss kurem tym najnowszym.
leja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:38   #2384
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez leja2 Pokaż wiadomość
Olejków używam od kilku myć dopiero, ale to moja druga przygoda z nimi. Pół roku temu efekty były od razu. Od tego momentu rozjaśniałam włosy, ale czy to możliwe, żeby nie było totalnie żadnego efektu? Na razie się nie zraziłam, będę dalej olejować, tylko zastanawiam się jak często...

Zmywam gliss kurem tym najnowszym.
na rozjaśnianych wlosach efekt na pewno pojawi się później, przecież rozjasnianie oslabia kondycję włosów
no a i GlissKur to nie takie cudo, może przerzuć się na jakiś łagodniejszy szampon, w gliss kurze są siarczany, a i silikonów pewnie pod dostatkiem
bo jak będziesz codziennie olejować i codziennie glisskurować, to nie wiem czy będzie taki szał
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:45   #2385
leja2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 88
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
na rozjaśnianych wlosach efekt na pewno pojawi się później, przecież rozjasnianie oslabia kondycję włosów
no a i GlissKur to nie takie cudo, może przerzuć się na jakiś łagodniejszy szampon, w gliss kurze są siarczany, a i silikonów pewnie pod dostatkiem
bo jak będziesz codziennie olejować i codziennie glisskurować, to nie wiem czy będzie taki szał
No to przerzucę się na jakiś inny szampon

Kurcze, po zmyciu olejków nałożyłam na minutę odżywkę z gliss kura ostatnio takiego zestawu używałam (z gliss kura właśnie), bo w makro już nie ma produktów bioetika a to właśnie ich używałam przy poprzednim olejowaniu.
leja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:55   #2386
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
na moim lnianym jest napis "tloczony na zimno"
Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Raczej tak. Ja mam olej z pestek dyni - jest ciemny, aromatyczny i smakowity Na włosy raz użyłam, efekty były bardzo fajne, włosy mięsiste, odżywione
Dzięki dziewczyny Butelka dość spora, na pewno bardziej opłaca się, niż na mazidłach, a mam już sprawdzone ulubione i je chce właśnie w większych buteleczkach mieć

Cytat:
Napisane przez monak89 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja po kilku użyciach lnianego, cholera, ale chyba muszę zacząć je zmywać odżywką, bo myje szamponem i to dwa razy (zawsze mam wrażenie że po 1 coś zostaje) ale jakoś..... żadnej różnicy i po migdałach i po lnianym i po oliwce hipp nie widzę. został mi winogronowy na pocieszenie, ale on mega smaczny do sałatek jest
Pewnie wysuszający szampon niszczy dobroczynne działanie olejów Lepiej zmywać jakimś delikatniejszym, np. hipp czy babydream.

Odżywką powinny zejść, ja zmywam przeważnie raz balsamem mrs. potters, jak czuję, że niedomyłam, to drugi raz
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:58   #2387
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
A to masz podobnie do mnie lniany zaczął dawać efekty po pół roku od kupienia, migdał mieszam z rycyną i daję jako OCM i na włosy w tej kombinacji jest super. Do dzis sie nie mogę przekonać do kokosa, natomiast największą miłością darzę amlę i rycynę.
hmm na mnie kokos w ogóle nie działa, pewnie przez wysoką porowatość, ale resztę może rzeczywiście zacznę mieszać. i kupię coś z innymi proporcjami kwasów - myszka kiedyś tam o tym pisała. jakieś avocado i jojobę jeszcze.
ale może tak jak u ciebie, potrzeba trochę czasu.


Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość

Pewnie wysuszający szampon niszczy dobroczynne działanie olejów Lepiej zmywać jakimś delikatniejszym, np. hipp czy babydream.

Odżywką powinny zejść, ja zmywam przeważnie raz balsamem mrs. potters, jak czuję, że niedomyłam, to drugi raz
hmm trochę chyba wysusza, pollena trzy zioła. pomyślę o tych odżywkach i szamponach dla dzieci

Edytowane przez monak89
Czas edycji: 2011-10-23 o 10:01
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:01   #2388
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez leja2 Pokaż wiadomość
No to przerzucę się na jakiś inny szampon

Kurcze, po zmyciu olejków nałożyłam na minutę odżywkę z gliss kura ostatnio takiego zestawu używałam (z gliss kura właśnie), bo w makro już nie ma produktów bioetika a to właśnie ich używałam przy poprzednim olejowaniu.
spróbuj, fitomed jest fajny, albo hipp, ewentualnie omo lub mycie odżywką
ja ogólnie jestem przeciwniczką szamponów i odzywek typu Glisskur, one działają powierzchownie i na krótką metę, bo tylko maskują kiepski stan włosa ... nie to że sama ich nie używałam, jakieś 100 lat temu
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:02   #2389
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

A ja po nocy z heenarą. Ale mi włosów wypadło podczas mycia, ło matko! Chyba mi nigdy tyle nie wypadało jak teraz :/
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 10:03   #2390
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez photoholic Pokaż wiadomość
A ja po nocy z heenarą. Ale mi włosów wypadło podczas mycia, ło matko! Chyba mi nigdy tyle nie wypadało jak teraz :/
ło matko to może obserwuj, jeśli wypadanie się powtórzy to może nie dla Ciebie ta heenara
chyba że mocno masowałaś przy nakładaniu, i te słabsze osobniki wypadły
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:06   #2391
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

kolejne olejowanie za mna
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:21   #2392
leja2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 88
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
spróbuj, fitomed jest fajny, albo hipp, ewentualnie omo lub mycie odżywką
ja ogólnie jestem przeciwniczką szamponów i odzywek typu Glisskur, one działają powierzchownie i na krótką metę, bo tylko maskują kiepski stan włosa ... nie to że sama ich nie używałam, jakieś 100 lat temu
Hipp to ten dla dzieci, tak?
A fitomed ma kilka rożnych, czy jest jeden jedyny rodzaj? Chciałabym jakiś szampon, który mogę dostać w sklepach, wtedy bym już następne mycie nim zrobiła, bo zanim zamówię z internetu, to trochę czasu minie nim do mnie dotrze.

Jeszcze za dobrą odżywką muszę się rozejrzeć - miałam bioetikę z proteinami mleka i była super, ale w moim makro już jej nie ma

Właśnie te gliss kura nie są super, ale też nie plątały mi włosów, więc tak używałam nieświadomie niszcząc włoski
leja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:23   #2393
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez leja2 Pokaż wiadomość
Hipp to ten dla dzieci, tak?
A fitomed ma kilka rożnych, czy jest jeden jedyny rodzaj? Chciałabym jakiś szampon, który mogę dostać w sklepach, wtedy bym już następne mycie nim zrobiła, bo zanim zamówię z internetu, to trochę czasu minie nim do mnie dotrze.

Jeszcze za dobrą odżywką muszę się rozejrzeć - miałam bioetikę z proteinami mleka i była super, ale w moim makro już jej nie ma

Właśnie te gliss kura nie są super, ale też nie plątały mi włosów, więc tak używałam nieświadomie niszcząc włoski
tak, hipp jest w rossie i w Superpharm
Fitomed ma kilka rodzajów - do włosów suchych, farbowanych i jakichśtam chyba jeszcze fito jest w niektórych aptekach, ale nie wszystkich niestety

oj bioetika jest fajna, co prawda nie miałam odzywki, tylko krem do loków, był boski
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:29   #2394
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

A ja wyrzuciłam rycyne z mojego olejowania, dodam ją chyba do jakiegoś szamponu. Jestem po nocnym olejowaniu oliwą z oliwek, jest nieźle aczkolwiek to jeszcze nie to co mam po kokosie Kokos wczoraj zamówiony i czekam aż przyjdzie A w tygodniu Sesa i po niej mam najcudniejsze włoski
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:37   #2395
leja2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 88
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
tak, hipp jest w rossie i w Superpharm
Fitomed ma kilka rodzajów - do włosów suchych, farbowanych i jakichśtam chyba jeszcze fito jest w niektórych aptekach, ale nie wszystkich niestety

oj bioetika jest fajna, co prawda nie miałam odzywki, tylko krem do loków, był boski
Dzięki wielkie!
Będę musiała się wybrać na zakupy a jaką odżywkę tak chociaż chwilowo? Dziewczyny pisały coś o Alterze - to taka rossmanowska?
leja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:44   #2396
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez photoholic Pokaż wiadomość
A ja po nocy z heenarą. Ale mi włosów wypadło podczas mycia, ło matko! Chyba mi nigdy tyle nie wypadało jak teraz :/
To aż dziwne, mnie właśnie po heenarze najmniej wypada, może Ci nie słuzy któryś składnik...
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:44   #2397
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
jakiś czas temu, ale niedawno lookałam czy jest, i był
no nie mów że wycofali, chyba bym się załamała
Ja też, chyba jeszcze zrobię jedno podejście
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:50   #2398
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ło matko to może obserwuj, jeśli wypadanie się powtórzy to może nie dla Ciebie ta heenara
chyba że mocno masowałaś przy nakładaniu, i te słabsze osobniki wypadły
Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
To aż dziwne, mnie właśnie po heenarze najmniej wypada, może Ci nie słuzy któryś składnik...
Właśnie się zastanawiam czy to po niej, czy po czymś innym. Może szampon alterra? Albo henna? Zanim się zorientuję to wyłysieję
I jeszcze strasznie mnie swędzi głowa, teraz akurat nie, ale przed myciem jak miałam tą heenarę, przed nałożeniem heenary. Dzisiaj zanim umyłam to jeszcze dałam w niektóe miejsca żel aloesowy, bo myślałam, że szlag mnie trafi. Jeśli się okaże, że to po tym olejku to będe go nakładać tylko na włosy. A liczyłam, że pomoże przyspieszyc porost
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:01   #2399
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Nie wszystkim służy nakładanie oleju na skalp na całą noc... Ja daję na max. godzinę, bo im dłużej trzymam tym więcej włosów leci podczas mycia i czesania.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:15   #2400
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
no a i GlissKur to nie takie cudo, może przerzuć się na jakiś łagodniejszy szampon, w gliss kurze są siarczany, a i silikonów pewnie pod dostatkiem
bo jak będziesz codziennie olejować i codziennie glisskurować, to nie wiem czy będzie taki szał
ja właśnie też się zastanawiam,czy przypadkiem oleje nie są dla mnie czy ja coś źle robię bo żadnego WOW na włosach nie widzę.. a zużyłam już jedno opakowanie (200ml) oleju kokosowego i teraz zaczęłam babydreamem się smarować może to faktycznie wina szamponu? ja używam nivea pure balance bo mam przetłuszczające się włosy a ten moim zdaniem najlepiej je oczyszcza..
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.