Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-09, 20:29   #4051
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Zapomniałam, że zrobiłam zdjęcie
bosz... jakie Ty masz piękne włosy

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Jutro dojdę do perfekcji i będzie fota!
w tym to ja w życiu nie dojdę do perfekcji


To ustalamy termin na spotkanie w Warszawie?
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 20:58   #4052
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

miałam iść ściąć włosy znów tak do linii szczęki, bo się już prawie nie kręciły to po zmianie szamponu i żelowaniu mieszanką isaną pomarańczową męska z joanną mrożącą takie mam ładne falo loki :brzydal
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:16   #4053
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Do Katowic byście przyjechały, a nie jakieś Rzymy, sratytaty.
To ustalajta w sierpniu

A do Wawy jadę na "one-day trip" tylko
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:36   #4054
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

edytah jakie włosy!!!

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Do Katowic byście przyjechały, a nie jakieś Rzymy, sratytaty.



O pardon, w tym szale zakupowym nie zapomniałam o szmatach, bo jeszcze kieckę za 18 złotych z H&Mu kliknęłam. Białe koronki, sama nie wierze, że to zrobiłam.

Umiem robić koka na wypełniaczu, jestem za*ebista!
ja na Katowice zawsze jestem chętna

jak mogłaś o tej sukience zapomnieć?

f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:42   #4055
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja takze chetna na Katowice!
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 08:23   #4056
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Swoją drogą, zna któraś sposób na zmniejszenie skórzanych balerin?
Tylko wkładka do środka. Innego sposobu nie ma.

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Myślę, że szewc nie będzie miał problemu że zmniejszeniem.
Będzie miał i to duży Albo palce przedłużyć musiałby, albo czubki butów obciąć.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Generalnie to nigdy nie bylam tez na wakacjach
Przybij piątkę ! W moim przypadku to nie "nigdy", ale od ośmiu lat nosa z domu nie wyściubiłam. Nawet na weekend w SPA nie mogę sobie pozwolić

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Jedziemy do Władysławowa
Szkoda, że ta późno. Znaczy się : późno na kwitnące złotokapy. W parku w Cetniewie jest parę alejek obsadzonych złotokapami. W porze kwitnienia matko kochana, co za widok. Była tam dawno, dawno temu, ale tak mi utkwił ten obraz w pamieci, że pierwszym drzewem posadzonym przy moim obecnym domu był właśnie złotokap.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
A mi sie udało wczoraj zarezerwować domek w Kościelisku na 4 DNI
Mniemam, że "chodzisz". No to podpowiedz mi w jakich butach. Moje ukochane, wysłużywszy swoje lata, rozpadły się. Cztery dni temu kupiłam nowe i jeśli szewc cudotwórca nie pomoże polecą do kosza. Dla mnie nie nadają się, bo w prawej nodze wewnętrzna część haftki usytuowała się na kostce i boooli przy chodzeniu. No to jakie nosisz buty ?!

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Do Katowic byście przyjechały
A rolady z czornymi kluskami i modro kaustom nam zrobisz ?
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 08:52   #4057
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A rolady z czornymi kluskami i modro kaustom nam zrobisz ?
Jezderkusie, z tego trio to ino gumiklyjzy umia dobre kulać. Sorry, ale na dobry futer to do knajpy, nie do mnie.




Jaram się, zaraz przetestuję Kallosową Omegę!

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2015-07-10 o 08:59
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 09:32   #4058
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

mój ulubiony kallos <3

Heroldin muszę kiedyś przejechać się do tego parku, bo mnie zaintrygowały te złotokapy, ale wyczytałam, że w czerwcu kwitną, więc pewnie już po ptokach
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:13   #4059
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja czekam, az mi otworza Hebe w drodze do pracy i wpadam na zakupy wlosowe potrzebuję jakiegoś Kallosa, żeby myć nim włosy
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:16   #4060
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Kusi mnie ten Kallos, ale kupie dopiero jak wykoncze 3 maski, bo znowu zasypalam się kosmetykami.

Spodobał mi się jeden szampon z odlewek chyba od Heroldin i sobie sprawie. Ale to też jak wykoncze trochę zapasów.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:40   #4061
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten Kallos, ale kupie dopiero jak wykoncze 3 maski, bo znowu zasypalam się kosmetykami.

Spodobał mi się jeden szampon z odlewek chyba od Heroldin i sobie sprawie. Ale to też jak wykoncze trochę zapasów.
Ja nie mam zadnych zapasow
Skonczylo mi sie białko, nie mam czego dodawac do mugcakeow i omletow po weekendzie musze zamowic. Generalnie wszystko mi sie konczy, jak widac nie tylko z rzeczy kosmetycznych.
Kupilam ostatnio podklad Amilie, bo juz od dluzszego czasu uzuwalam tylko pudru i korektora punktowo, czas zaszalec
W Ziko dorwalam matujacy filtr Vichy za 37zl
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 10:43   #4062
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Kusi mnie ten filtr, ale chyba kupie ziaje, bo matu nie potrzebuje.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 10:59   #4063
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

To juz moje trzecie opakowanie w miedzyczasie uzywalam Uriage i choc nie byl jakos mega tlusy, to jednak wole Vichy. Kusi mnie tez Pharmaceris hydrolipidowy
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 11:02   #4064
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja się zraziłam do produktów Pharmaceris. Krem nawilzajacy mnie zapchal przed ślubem i moja skóra do tej pory nie wygląda dobrze. Ale jest co raz lepiej.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 11:22   #4065
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ja się zraziłam do produktów Pharmaceris. Krem nawilzajacy mnie zapchal przed ślubem i moja skóra do tej pory nie wygląda dobrze. Ale jest co raz lepiej.
Ja obecnie mam tak dopasowana pielegnacje, ze nic mnie nie nie zapycha, wszystko mam juz sprawdzone ;D
Chwalilam sie, ze od wrzesnia ruszam z Izotekiem?

Ach, dobrze, ze zawsze mam ze soba lunchboxy, mam 1,5h opoznienia, a przede mna jeszcze ponad 5h drogi...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 11:46   #4066
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Hej!

Odespałam dzisiaj trochę 3 dni pracy pod rząd. Miałam mieć 4, ale koleżanka się ze mną zamieniła. Dzisiaj ustawiłam budzik na 7:30 i wstałam dopiero po 11:00.

Wiecie jaki jest modny kolor na paznokcie w te wakacje? O ten: http://patka75.blog.onet.pl/files/2014/07/167.jpg Zrobiłam sobie taką hybrydę 1 lipca i non stop spotykam w pracy klientki z paznokciami w tym kolorze.

Za 8 dni mam urodziny i myślę jaki sobie kupić prezent z tej okazji.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 13:09   #4067
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja na urodziny dostałam moje ulubione perfumy, sukienkę, biustonosz intumissimi, fartuszek, kase a sama sobie jeszcze nic nie kupiłam i właśnie też zastanawiam się co by tu sobie sprawić
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 13:18   #4068
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ja na urodziny dostałam moje ulubione perfumy, sukienkę, biustonosz intumissimi, fartuszek, kase a sama sobie jeszcze nic nie kupiłam i właśnie też zastanawiam się co by tu sobie sprawić
Ja mam kilka pomysłów.

Marzy mi się lampa ledowa, ale jeszcze bardziej chciałabym zrobić sobie tatuaż.

Laski wstawię wieczorem zdjęcia do klubu. Mam ochotę na zmianę fryzury i koloru włosów.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 14:47   #4069
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Marzy mi się lampa ledowa, ale jeszcze bardziej chciałabym zrobić sobie tatuaż.
Tatuaż konkret prezent!
Ja z okazji skończenia magisterki mam zamiar przekłuć sobie w końcu to prawe ucho. Tylko nadal nie wiem czy zwykły upper lobe czy helix.


Jak na pierwszy raz to stwierdzam, że fajna ta Omega!
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 14:49   #4070
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Mi tatuaż marzy się od kilku lat. Ale jak na razie co roku odkladam tę decyzję. Nie do końca wiem jaki wzór bym chciała, a jednak to decyzja na zawsze.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 14:54   #4071
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Jak tak gadacie o prezentach to ja z okazji zakończenia studiów dostalam dzisiaj od rodziców zegarek z DKNY

Wrobelku tatuaż też za mną chodzi od jakiegoś czasu, ale to mam takie fazy, że chce, a za jakiś czas, że jednak nie
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 14:55   #4072
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Mnie sie marzy uwiazana baletnica na zebrach, ale przed dziara musze sobie najpierw odlozyc na aparat na zeby
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 15:00   #4073
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
W Ziko dorwalam matujacy filtr Vichy za 37zl
O, a jaki faktor? 30 czy 50?
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 16:21   #4074
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mniemam, że "chodzisz". No to podpowiedz mi w jakich butach. Moje ukochane, wysłużywszy swoje lata, rozpadły się. Cztery dni temu kupiłam nowe i jeśli szewc cudotwórca nie pomoże polecą do kosza. Dla mnie nie nadają się, bo w prawej nodze wewnętrzna część haftki usytuowała się na kostce i boooli przy chodzeniu. No to jakie nosisz buty ?!
Pewnie mi się dostanie, ale pierwszy raz jadę w góry, a więc specjalnych butów nie mam
Biorę buty do biegania bo są najwygodniejsze na długie wędrówki
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 16:56   #4075
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Kierva, próg w Kato na 178 wyskoczył Ja mam 173, modlić się, żeby jakieś 10 punktów spadł to wejdę

Dostałam wreszcie wygraną sukienkę. Pierwszy raz w życiu 36 jest na mnie za duże Ale jak na sukienkę z neta wykonanie i jakość materiału jest na 6+, zaskoczenie maksymalne. O ile w (.)(.) jest dobra, tak w talii zdecydowanie za szeroka. Myślę, że krawcowa mi zrobi dobrze To jest ta sukienka, ale w kolorze koralowym, takim intensywnym - śliczna
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 08:12   #4076
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Sorry, ale na dobry futer to do knajpy, nie do mnie.
No i macie państwo - ślunskom dziołche : najpierw zaprasza, a potem po szynkach szlajać się każe ()

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Heroldin muszę kiedyś przejechać się do tego parku, bo mnie zaintrygowały te złotokapy, ale wyczytałam, że w czerwcu kwitną, więc pewnie już po ptokach
Ano - po ptakach. Złotokap kwitnie maj - czerwiec. W tym roku kwitły wyjątkowo pięknie.

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Wiecie jaki jest modny kolor na paznokcie w te wakacje?
Jak mawiała pewna stylistka : nie to co modne, ale to co komu pasuje
Lubię takie kolory, ale są one wyjątkowo zobowiązujące. Ładnie prezentują się wyłącznie przy ciemnej karnacji dłoni lub baaardzo opalonej skórze.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Pewnie mi się dostanie
To ja aż taka sucz jestem ?! Zatorbiam się

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy
Biorę buty do biegania bo są najwygodniejsze na długie wędrówki
Ze mnie nie jest żaden specjalista od górskich wypraw. Ja chodzę po leśnych duktach i ścieżynach, wyboistych i wyjątkowo kamienistych. A taki spacer to jedynie trzy, cztery godziny. Dla mnie biegówki są mało przydatne. Podeszwa nie ta, bo bardziej czuła i mniej wzmocniona niż ta w trekkingowych, amortyzacja buta nie ta, a przede wszystkim - ja, ze względu na ciut wyższą () niż Twoja wagę, muszę mieć zapewnioną odpowiednią stabilność nogi i zabezpieczenie stawów skokowych. Prawdę powiedziawszy - wolałabym biegówki. Mimo tego, że kupuje buty "na wagę", to i tak biegówki lżejsze.
Skarpety dobre zabierz za sobą ! To niemniej ważne niż buty.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 08:29   #4077
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No i macie państwo - ślunskom dziołche : najpierw zaprasza, a potem po szynkach szlajać się każe ()
Niestety tytuł perfekcyjnej ślunskiej dziołchy nigdy należeć do mnie nie będzie, bo noszę w sobie skazę genetyczną- mój dziadek był z Warszawy.


Ten olejek łopianowo-arganowy z GP też dobrze mi robi na włosy, mam ostatnio szczęście w tych zakupach!
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 12:54   #4078
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
To ja aż taka sucz jestem ?! Zatorbiam się


Ze mnie nie jest żaden specjalista od górskich wypraw. Ja chodzę po leśnych duktach i ścieżynach, wyboistych i wyjątkowo kamienistych. A taki spacer to jedynie trzy, cztery godziny. Dla mnie biegówki są mało przydatne. Podeszwa nie ta, bo bardziej czuła i mniej wzmocniona niż ta w trekkingowych, amortyzacja buta nie ta, a przede wszystkim - ja, ze względu na ciut wyższą () niż Twoja wagę, muszę mieć zapewnioną odpowiednią stabilność nogi i zabezpieczenie stawów skokowych. Prawdę powiedziawszy - wolałabym biegówki. Mimo tego, że kupuje buty "na wagę", to i tak biegówki lżejsze.
Skarpety dobre zabierz za sobą ! To niemniej ważne niż buty.


To powiem inaczej - to moje najwygodniejsze buty
Kiedyś sobie porządne jakieś kupię obuwie
Skarpety mam porządne, moje stopy wrażliwe na otarcia i bez dobrych skarpet się z domu nie ruszam bo tylko one mnie ratują...
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 13:03   #4079
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Znacie może jakieś sklepy internetowe z ładnymi torebkami mieszczącymi A4, oczywiście w przystępnej cenie tak do max 200zł? Poprzednią kupiłam w CCC ale jakość wołała o pomste do nieba, po około dwóch miesiącach zaczęła się miejscami ścierać "skóra" wytrzymała jakieś 1,5 roku ale wygląda okropnie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 13:40   #4080
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

O Boże, totalnie odjechałam jeśli chodzi o zapach kokosa. Niedługo będę wielką, chodzącą kokosanką.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.