Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 13:49   #4651
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
ALE ŻE JAK TO NIE MOŻESZ PIĆ?! TO CO Z NASZYM WSPÓLNYM PICIEM?!

Dawaj foty Prajmaniego!
Zrobię sobie dyspensę z tej okazji

Będą
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 14:27   #4652
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Kallosy na.promocje nie wchodzą
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 14:29   #4653
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Zrobię sobie dyspensę z tej okazji

Będą
Poczułam przerażenie, czym prędzej ustalaj pasujący Ci termin, laska!



Oczywiście Kallosy w Hebe z ceną nietkniętą promocją, ale za to w Rossie rzuciły mi się w oczy w CND: maska Fructis Color Resist za 8,69, kuracja Fructis Color Resist Blond Booster za 8,69 i zwykła promocja na Isanową kurację z olejem arganowym za 4,19. Kupiłam trzy tubki, tak ją kocham, hahaha.

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2015-09-03 o 14:31
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 15:24   #4654
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Poczułam przerażenie, czym prędzej ustalaj pasujący Ci termin, laska!
We wrześniu w tygodniu mi pasuje prawie zawsze
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 16:32   #4655
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość

U mnie natomiast z Omegą jak z chorągiewką, raz dobrze, raz mniej dobrze


Znam ten ból. Przez lata miotałam się między włosami cieniowanymi a równymi. Raz nosiłam równe i nachodzioło mnie na cieniowanie. Przez kilka tygodni byłam zadowolona, a potem to już tylko zgrzytanie zębów przez te ogony i rzadkie końcówki.

Niemniej zastanawiam się nad cięciem, które zrobiła Edytah, ale to dopiero jak urośnie mi jeszcze ze 20 cm włosów


Zaczęłam wcierać Jantar. Bejbiszony, przybywajcie!
Dla mnie Omega cudnie pachnie, ale działa średnio. Nie puszy jak Banana, to najważniejsze, ale nie robi cudu jak Blueberry. Mimo to bardzo lubię

Ja samodzielnie pocieniowałam sobie włosy degażówkami chyba w 1. klasie gimnazjum, o dziwo całkiem dobrze. U mnie cięcie na prosto wyglądało średnio, bo mam gęste włosy i przy rozpuszczeniu z końcówek robiła się skocznia (if u know... ). Teraz obecne cięcie spowodowało, że przy wyprostowaniu ładnie się układają, zachodzą na siebie A póki co siedzę po ploppingu czy plunkingu i z żelem na kłaczkach
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 16:50   #4656
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Dziś po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna użyłam maski jak bozia nakazała pod folię i czapkę
na dodatek to był pierwszy test natur vital aloesowej
myślałam że będzie puch, a jest
chcecie zdjęcie z rąsi?
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 18:35   #4657
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
We wrześniu w tygodniu mi pasuje prawie zawsze
Ja jestem wolna do 20 września!

Hej narodzie, ktoś jeszcze chętny na zbiorową suplementację witaminą B w płynie?
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 19:20   #4658
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość

Znam ten ból. Przez lata miotałam się między włosami cieniowanymi a równymi. Raz nosiłam równe i nachodzioło mnie na cieniowanie. Przez kilka tygodni byłam zadowolona, a potem to już tylko zgrzytanie zębów przez te ogony i rzadkie końcówki.

Niemniej zastanawiam się nad cięciem, które zrobiła Edytah, ale to dopiero jak urośnie mi jeszcze ze 20 cm włosów


Zaczęłam wcierać Jantar. Bejbiszony, przybywajcie!
Właśnie przez podobne miotania mój przyrost na rok 2015 się na razie równa zeru. Jak ktoś się mnie spyta jakie mam włosy to tylko odpowiem ZA KRÓTKIE
Do końca roku już nic nie ścinam. Na dobitkę przerabiamy z TZ Game of Thrones i mam tyle długowłosych inspiracji ze od razu chce się zapuszczać
U mnie jutro olej śliwkowy na noc a po myciu bedzie maska.
A może by jakiś mały zlot w okolicach Trojmiasta? Złapalabym prom z Karlskrony do Gdyni
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 19:20   #4659
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ja jestem wolna do 20 września!

Hej narodzie, ktoś jeszcze chętny na zbiorową suplementację witaminą B w płynie?
No i zacnie, czekam więc na więcej propsów
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 21:10   #4660
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pęd się wielgachny zrobił na produkty firmy Evrée. Jak pęd to i ja musiałam pomacać. Powiadam Wam, że w serum do paznokci, krem do rąk (ciemno czerwona tubka) i balsam do ciała (niebieski kolor opakowania ) można zainwestować. Nie są to produkty, które określę : cud, miód i malina, ale swojej ceny są warte.

Któraś z Was szukała godnego uwagi, dobrze kryjącego podkładu. Czy to była Mahila ?
Podpowiem, bo natrafiłam na coś porządnego. Ja krycia baaardzo mocnego wymagam (płytko unaczyniona skóra). Jest to : Redness Solutions, Makeup SPF15 od Clinique. Mam nr 03 - calming ivory . Ciut, ciut za jasny jak dla mnie więc rozglądam się za jakimś bronzerem. Nigdy tego czegoś nie używałam i jestem zielona. Dawać mi tu natychmiast namiary na jakiś godny uwagi bronzer (czy jak mu tam) !!!
Podkład od Clinique spełnia moje wymagania w 80%, a więc zajmuje najwyższą pozycję w moim rankingu, zaraz po nieodżałowanym podkładzie od Mary Kay. Przede wszystkim pobił na głowę to kultowe mazidło od Estée Lauder. Lata świetlne temu straszliwie zraziłam się do produktów od Clinique, a teraz cieszę się, że dałam się namówi na ten podkład.

Króluje jeszcze moda na śliwkę / oberżynę na paznokciach ? Mam na zbyciu nr 18 z Golden Rose. Kolor tak ładny, że szkoda wyrzucić. Dla mnie nie nadaje się, bo ma zimny odcień i nie pasuje do mojej karnacji. Chce któraś ?

Miłe Trójmieścianki, zna może któraś z Was sklep gdzie można kopić oryginalne (!) tenisówki Converse ?
po ile te precjoza?

To mogłam być ja!
podkład jak bardzo drogi jest? Próbki da się dostać, bo w ciemno tyle wydać to strach

Golden rose z chęcią przygarnęłabym, bo poszukuję ideału w tym temacie, powiedz tylko cóż byś chciała za to

Converse są na 100% w heavy duty na Świętojańskiej, galax sport też na świętojańskiej, house też podobno ma (w rivierze jest), office shoes i city sport też w rivierze
Co do bronzera to ja używam podkładu z anabelle minerals w odcieniu dark
Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Poczułam przerażenie, czym prędzej ustalaj pasujący Ci termin, laska!



Oczywiście Kallosy w Hebe z ceną nietkniętą promocją, ale za to w Rossie rzuciły mi się w oczy w CND: maska Fructis Color Resist za 8,69, kuracja Fructis Color Resist Blond Booster za 8,69 i zwykła promocja na Isanową kurację z olejem arganowym za 4,19. Kupiłam trzy tubki, tak ją kocham, hahaha.
isana z olejem brzmi kusząco, ale w tym miesiącu nie kupuję kosmetyków :p
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Właśnie przez podobne miotania mój przyrost na rok 2015 się na razie równa zeru. Jak ktoś się mnie spyta jakie mam włosy to tylko odpowiem ZA KRÓTKIE
Do końca roku już nic nie ścinam. Na dobitkę przerabiamy z TZ Game of Thrones i mam tyle długowłosych inspiracji ze od razu chce się zapuszczać
U mnie jutro olej śliwkowy na noc a po myciu bedzie maska.
A może by jakiś mały zlot w okolicach Trojmiasta? Złapalabym prom z Karlskrony do Gdyni
dawaj,może halbtrocken ściągnę
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 11:50   #4661
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

siedzę pierwszy raz od przeprowadzki z olejem na włosach!
Mam nadzieję na jakiś GHD w końcu, a jak nie to znów będzie cięcie do linii szczęki!
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 12:17   #4662
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Szukałam czegoś sensownego rozświetlającego.
No to niestety - nie pomogę. Mnie jest ganz egal rozświetla czy nie, bo ja biję blaskiem od wewnątrz (). Musi kryć i żeby "matującym" go nie zwali.

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Włosy mi się kręcą
Chciałoby się zapytać : gdzie, ale ja układnie zaindaguję : to dobrze czy źle.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Nie chcesz Cherry, pachnącego... winiaczem?
Ja też z grupy : winiacz - tak, kallosowa Cherry - nie. Multiwitaminową bym spróbowała, ale jeszcze nie trafiłam.

Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość
Przez lata miotałam się między włosami cieniowanymi a równymi.
Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ja miotam się nadal.
Chociaż jeden dylemat, który nie zżera mojej jaźni. Jakie to trzeba mieć włosy i na jaką fryzjerską rękę trzeba trafić, aby cieniowanie dodawało uroku, a nie szpeciło.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Dziś po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna użyłam maski jak bozia nakazała pod folię i czapkę
A która to bozia tak nakazuje ?

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
po ile te precjoza?
A myślisz, że ja pamiętam. Z mozołem, ale wypracowałam sobie tzw. umysł selektywny. Co nieważne - won. Na krem do rąk była przecena, był (chyba) poniżej 10,oo zł; toto do paznokci coś powyżej 10,oo zł (14,oo / 15,oo), a balsam (gęste mleczko) do ciała to już kompletnie nie pamiętam.

Cytat:
Napisane przez Kathinna
To mogłam być ja!
No to polecam.

Cytat:
Napisane przez Kathinna
podkład jak bardzo drogi jest?
W Douglasie : 150,00 zł - 170,00 zł ??? Chyba, bo nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez Kathinna
Próbki da się dostać, bo w ciemno tyle wydać to strach
Trafiłam na Douglas, a przede wszystkim - miłą sprzedawczynię, która próbki dała. Innych produktów, bo Clinique kupowałam pełnowymiarową na czuja, na pomazanie w sklepie. Dała bez słowa sprzeciwu próbki jakie chciałam : krem marki Douglas i biały kamuflaż od Chanel.
Mam podkład 03 - Calming Ivory. Mogę Ci na próbunek podesłać.

Cytat:
Napisane przez Kathinna
Golden rose z chęcią przygarnęłabym, bo poszukuję ideału w tym temacie, powiedz tylko cóż byś chciała za to
Czy to ideał - nie wiem, ale ładna zimna śliwka. A jakość - taka sobie, jak to Golden Rose. Wrzuć na PW adres.

Cytat:
Napisane przez Kathinna
house też podobno ma (w rivierze jest), office shoes i city sport też w rivierze
Właśnie 9-go jadę do Riviery.

Cytat:
Napisane przez Kathinna
Co do bronzera to ja używam podkładu z anabelle minerals w odcieniu dark
No to nie pomogłaś, bo te wszystkie "minerałki" to dla mojej twarzy istne hekatomba, rzeź i dopust boży razem wzięte. No i jak ja znajdę bronzer ?


Nie wiem czy Wam mówiłam. A że na taką informację prawie spadłam z krzesła, to powtórzę, bo ciekawa. Wiecie ile żąda treser psów za godzinę indywidualnej lekcji ? Sto złotych !!! Baaardzo inteligentny pies do nauki podstaw potrzebuje min. 12 godzin, mniej inteligentny - znacznie więcej. A Wy się zastanawiacie jakie kursy roić.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:37   #4663
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Hej.

Byłam na tym dniu próbnym i coś jest nie tak. Wszyscy ubrani w normalne stroje. Niby bank przenosi się w inne miejsce i mamy pracować jako inny bank. Tak naprawdę każdy robi to co chce. Na rozmowie miałam mówione, że mam stałą stawkę i prowizje. Dzisiaj okazało się, że jednak stawka to 10 zł netto plus prowizja. Okazało się, że miałabym również jeździć na spotkania z klientami o czym mowy wcześniej nie było. Każdy miał dowolny strój, przerwy też mogę sobie robić wtedy kiedy chce i ile chce. Nie muszę nikomu mówić gdzie wychodzę i czy wychodzę na papierosa czy do sklepu. Nie było też ani jednego klienta w czasie mojego szkolenia. Moim zdaniem w ten sposób nie zarobią i to jedna wielka ściema.

No nic. Szukam dalej.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 14:36   #4664
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

hej

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Hej narodzie, ktoś jeszcze chętny na zbiorową suplementację witaminą B w płynie?
drożdże?
od tamtego roku u mnie w domu funkcjonuje Twój tekst: Pal licho dodatki tutaj lakier dobrać trzeba i dzisiaj rozmawiałam z mamą o dodatki do kiecki na jutrzejsze wesele to powiedziała ten tekst

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja też z grupy : winiacz - tak, kallosowa Cherry - nie. Multiwitaminową bym spróbowała, ale jeszcze nie trafiłam.

Nie wiem czy Wam mówiłam. A że na taką informację prawie spadłam z krzesła, to powtórzę, bo ciekawa. Wiecie ile żąda treser psów za godzinę indywidualnej lekcji ? Sto złotych !!! Baaardzo inteligentny pies do nauki podstaw potrzebuje min. 12 godzin, mniej inteligentny - znacznie więcej. A Wy się zastanawiacie jakie kursy roić.
Multiwitaminową mam, ale jeszcze nie używałam

Pomyliłam się z powołaniem, bo kiedyś przy pomocy jednej chrupki dla psa nauczyłam psa babci komendy siad i zostań

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Hej.

Byłam na tym dniu próbnym i coś jest nie tak. Wszyscy ubrani w normalne stroje. Niby bank przenosi się w inne miejsce i mamy pracować jako inny bank. Tak naprawdę każdy robi to co chce. Na rozmowie miałam mówione, że mam stałą stawkę i prowizje. Dzisiaj okazało się, że jednak stawka to 10 zł netto plus prowizja. Okazało się, że miałabym również jeździć na spotkania z klientami o czym mowy wcześniej nie było. Każdy miał dowolny strój, przerwy też mogę sobie robić wtedy kiedy chce i ile chce. Nie muszę nikomu mówić gdzie wychodzę i czy wychodzę na papierosa czy do sklepu. Nie było też ani jednego klienta w czasie mojego szkolenia. Moim zdaniem w ten sposób nie zarobią i to jedna wielka ściema.

No nic. Szukam dalej.
znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 17:03   #4665
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;52650050]
drożdże?
od tamtego roku u mnie w domu funkcjonuje Twój tekst: Pal licho dodatki tutaj lakier dobrać trzeba i dzisiaj rozmawiałam z mamą o dodatki do kiecki na jutrzejsze wesele to powiedziała ten tekst [/QUOTE]

PIWO!
Pakuj manatki i cho do Krakowa, ja mam marzenie pomacać Twoje włosy!


Mój popęd lakierowy co prawda zelżał, ale zdarza się nadal, że kupuję jakiś lakier a potem kupuję ciuchy takie, żeby mi do tego lakieru pasowały. Pozdrów mamę!

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2015-09-04 o 17:05
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 17:09   #4666
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Sama bym się wpakowala w pociąg do Krakowa. Jestem padnieta po 3 dniach pracy, a to dopiero początek.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 17:11   #4667
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
PIWO!
Pakuj manatki i cho do Krakowa, ja mam marzenie pomacać Twoje włosy!


Mój popęd lakierowy co prawda zelżał, ale zdarza się nadal, że kupuję jakiś lakier a potem kupuję ciuchy takie, żeby mi do tego lakieru pasowały. Pozdrów mamę!
aaaaa
dopiero po egzaminie mogę
moje? ale jak to?

o kurde, tego jeszcze nie miałam aktualnie jestem na detoxie od kupowania lakierów pozdrowię
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-06, 19:16   #4668
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

hej! wróciliśmy z wakacji obkupiłam się w Lushu (szampon w kostce - niestety się pomyliłam i wzięłam Copperhead, który nadaje rude refleksy ) oraz DM i zaszalałam kupując krem pod oczy Kiehl's



Kołderko, kupiłam obie odżywki, jedną dla mnie, a drugą dla Ciebie Także zdecyduj, którą bardziej chcesz pomarańczową, czy fioletową? a może obie podzielimy na pół?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2015-09-06 o 19:19
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 13:59   #4669
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Zmierzyłam włosy i jest 68 cm od linii włosów na czole
Mogło być więcej, ale słabo rosną.

Zapuszczam dalej i postanowiłam, że będę sumiennie coś wcierać. Wypadałoby w końcu zadbać o przyrost skoro mam dobry arsenał wcierek
Dokupię Joannę Rzepę, bo miałam ją tylko raz w czasie całego włosomaniactwa i ciekawi mnie jakie da teraz efekty.
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 16:32   #4670
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
hej! wróciliśmy z wakacji obkupiłam się w Lushu (szampon w kostce - niestety się pomyliłam i wzięłam Copperhead, który nadaje rude refleksy ) oraz DM i zaszalałam kupując krem pod oczy Kiehl's



Kołderko, kupiłam obie odżywki, jedną dla mnie, a drugą dla Ciebie Także zdecyduj, którą bardziej chcesz pomarańczową, czy fioletową? a może obie podzielimy na pół?
Oo, Lush ma generalnie fajne kosmetyki, widziałaś może też perfumy? Bo ponoć mają ciekawe zapachy, a w Polsce nigdzie ich nie widziałam...

Kochana, ja obie miałam i obie całkiem lubię, więc Ty zdecyduj jak chcesz. Wyślij mi na priv nr konta żebyśmy się rozliczyły .
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 16:46   #4671
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Oo, Lush ma generalnie fajne kosmetyki, widziałaś może też perfumy? Bo ponoć mają ciekawe zapachy, a w Polsce nigdzie ich nie widziałam...

Kochana, ja obie miałam i obie całkiem lubię, więc Ty zdecyduj jak chcesz. Wyślij mi na priv nr konta żebyśmy się rozliczyły .
Tak, perfumy Lush widziałam miały bardzo intrygujące i oryginalne zapachy - takie z rodzaju kochasz albo nienawidzisz dwa zapachy bardzo mi się spodobały, ale niestety nie pamiętam nazw, bo byłam oszołomiona tym wszystkim

Wyślij mi adres na pw Mój masz, czy też Ci wysłać?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 17:29   #4672
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Dzień dobry!

Los mi wynagrodził wszelkie starania w poprzedniej pracy i znalazłam nową pracę.

5 minut od domu w biurze kredytowym. 8h dziennie poniedziałek- piątek za większe pieniądze niż w poprzedniej pracy. Dzisiaj już pracowałam i jestem bardzo zadowolona
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 10:18   #4673
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Scar, proszę, oto moje zdobycze z Primarku: KLIK!
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:31   #4674
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Scar, proszę, oto moje zdobycze z Primarku: KLIK!
Hohoho. Będzie miał chłop twój z czego Cię rozbierać.

W sumie dobrze, że u nas nie ma P., bo bym już w ogóle nie miała na jedzenie ani na nic.

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2015-09-08 o 12:33
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 12:41   #4675
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Hohoho. Będzie miał chłop twój z czego Cię rozbierać.

W sumie dobrze, że u nas nie ma P., bo bym już w ogóle nie miała na jedzenie ani na nic.
On narzeka, że za mało bielizny kupiłam...

Myślę, że Primark u nas dostosowałby ceny do reszty naszych sieciówek
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:43   #4676
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Los mi wynagrodził wszelkie starania w poprzedniej pracy i znalazłam nową pracę.

5 minut od domu w biurze kredytowym. 8h dziennie poniedziałek- piątek za większe pieniądze niż w poprzedniej pracy. Dzisiaj już pracowałam i jestem bardzo zadowolona
Gratulacje, rybko
To trzymajcie kciuki, dziewczynki, bo mój TZ ma dziś rozmowę o prace .
U mnie jutro henna, juz odkładam chyba ze dwa tygodnie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:59   #4677
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

FeelingLost gratuluję pracy i obyś była z niej zadowolona jak najdłużej!
paulownia, kciuki za TŻ są.

Naszło mnie na truskawkowy blond, ale nie chcę rozjaśniać... Spróbuję zaaplikować ten odcień henny jak go dorwę, zobaczymy czy coś się na łbie zmieni.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:39   #4678
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

say jak tam po urlopie? wypoczęta?

feeling gratuluję!

paulownia

przypomniałyście mi, że miałam zamówić sobie cassię na włosy po weselnym maratonie daję włosom odpocząć tak samo jak mojej wątrobie

pytanie za 100 punktów: w sobotę idę na urodziny wujka Tż i nie mam pojęcia co kupić, Tż powiedział, że weźmie flaszkę, tylko, że jeszcze coś trzeba dokupić, a na pytanie co proponuje zrobił tak: Co radzicie?
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 08:35   #4679
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
On narzeka, że za mało bielizny kupiłam...

Myślę, że Primark u nas dostosowałby ceny do reszty naszych sieciówek
Kuuuule, im jest wiecznie mało.

Pal licho ceny, ja bym wynosiła stamtąd rzeczy wózkiem chyba. Wystarczy, że H&M otworzył mi e-sklep i ogłupiałam.

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Naszło mnie na truskawkowy blond, ale nie chcę rozjaśniać... Spróbuję zaaplikować ten odcień henny jak go dorwę, zobaczymy czy coś się na łbie zmieni.
Te balsamy są kijowe.

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2015-09-09 o 08:39
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 20:02   #4680
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Dziewczynki napiszę coś w klubie
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.