Mój syn chce nosić kolczyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-12, 18:40   #1
Rosa78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 1

Mój syn chce nosić kolczyki


Słuchajcie



Od kilku miesięcy mój syn ( 10 lat )prosi mnie, że chciałby mieć przekłute uszy i nosić kolczyki. Od kilku lat jest na etapie fascynacji hiphopem, a jak wiadomo raperzy w stanach noszą kolczyki. Nie wiem jak na to zareagują w szkole, czy go gdzieś nie napadną jacyś kibole..



Sama nie wiem, niby to tylko kolczyki i można zawsze wyjąć, ale się waham. Bo co jak za chwilę wymyśli tatuaż albo inne dziwne pomysły?



Z drugiej strony jak ma przebić sobie samemu jakąś brudną igłą, to już wole pójść z nim do znajomej kosmetyczki..
Rosa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-12, 19:28   #2
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Mój syn chce nosić kolczyki

Cytat:
Napisane przez Rosa78 Pokaż wiadomość
Słuchajcie



Od kilku miesięcy mój syn ( 10 lat )prosi mnie, że chciałby mieć przekłute uszy i nosić kolczyki. Od kilku lat jest na etapie fascynacji hiphopem, a jak wiadomo raperzy w stanach noszą kolczyki. Nie wiem jak na to zareagują w szkole, czy go gdzieś nie napadną jacyś kibole..



Sama nie wiem, niby to tylko kolczyki i można zawsze wyjąć, ale się waham. Bo co jak za chwilę wymyśli tatuaż albo inne dziwne pomysły?



Z drugiej strony jak ma przebić sobie samemu jakąś brudną igłą, to już wole pójść z nim do znajomej kosmetyczki..
Przede wszystkim to nie zabieraj go do kosmetyczki, bo przebijanie uszu pistoletem to bardzo zły pomysł. Uszy (i wszystko inne) powinno się przebijać igłą u piercera. A to, że zgodzisz się na kolczyk nie znaczy, że trzeba od razu rzutem na taśmę zgadzać się na tatuaże - kolczyk można wyjąć i dziurka zarośnie, tatuaż to sprawa na całe życie nie jestem matką więc trudno mi się postawić w tej sytuacji, ale jako dziecko bardzo się ucieszyłam, gdy moja mama wspierała moje małe, nieszkodliwe w gruncie rzeczy "dziwactwa".

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-12 20:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.