Nadmierne ow³osienie twarzy, w³oski na twarzy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2002-03-21, 18:30   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954

Nadmierne ow³osienie twarzy, w³oski na twarzy


Od kilku lat próbujê usun±æ ow³osienie na twarzy z mizernym skutkiem. S³ysza³am o potraktowaniu "natrêtów" (np. na brodzie) laserem.Proszê o wiêcej informacji, ³±cznie z cen± oraz adresami gabinetów na ¦l±sku.Asia
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-03-22, 09:44   #2
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomo¶ci: 83
Re: Ow³osienie na twarzy

Chêtnie siê równie¿ bym dowiedzia³a co¶ na etn temat, aj jak na razie stosowa³am tylko plastry depilacyjne do twarzy, ale trochê podra¿niaj±.Chêtnie dowiedzia³±bym siê jakie inne skutki moga powodowaæ te plastry, czy po nich nie odrastaj± szybciej w³osy? Ja jak na razie nie zauwa¿y³am.
ania.b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-03-22, 20:30   #3
Beata
Przyjació³ka Wiza¿u
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 2 113
Re: Ow³osienie na twarzy

Usuwanie ow³osienia z twarzy za pomoc± lasera to do¶æ skuteczna metoda. Wiêkszo¶æ laserów pracuj±cych w Polsce dzia³a najlepiej gdy w³osy s± ciemne a cera jasna. Nie wiem jakie ceny obowi±zuj± na ¦l±sku, w Szczecinie usuniêcie np. w±sika kosztuje ok. 350 z³ za jeden zabieg a trzeba zrobiæ tych zabiegów kilka (zwykle wiêcej ni¿ trzy).
Depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym jest niedroga , kosmetyczki maj± do dyspozycji preparaty ³agodz±ce ,w³oski odrastaj± po ok. trzech tygodniach i nie zauwa¿y³am aby by³o ich wiêcej. Plastry do stosowania w domu s± troszkê mniej skuteczne.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Be¿owa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masa¿,makija¿ ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-03-22, 22:18   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: Ow³osienie na twarzy

Aniu, ja w³a¶nie chcê spróbowaæ plastrów do twarzy. Czy mog³aby¶ mi co¶ o nich bli¿ej napisaæ? Np. Jak d³ugo skóra pozostaje g³adka I czy usuwaj± wszystkie w³oski. Bêdê b. wdziêczna za odpowied¼. dziêki [img]icons/icon7.gif[/img] Niciolek
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-03-24, 11:09   #5
Beata
Przyjació³ka Wiza¿u
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 2 113
Re: Ow³osienie na twarzy

Plastry do twarzy sprawdzaj± siê w przypadku ow³osienia nie zbyt mocnego (je¶li w³osy s± twarde i mocne to plastry do domowego u¿ytku nie poradz± sobie z problemem). Odrost w³osków po plastrach jest zale¿ny od Twojego naturalnego wzrostu w³osa - zwykle zabieg trzeba powtarzaæ raz na 2-3 tygodnie. Podra¿nienie po depilacji mo¿e utrzymywaæ siê od kilku minut do 2-3 dni). Mo¿na kupiæ preparat ³agodz±cy po depilacji. S± takie kosmetyki , które troszkê opó¼niaj± odrost w³osa - warunkiem jest jednak regularne stosowanie takiego preparatu przez ok. 3 -4 dni po depilacji. W gabinetach kosmetycznych s± dostêpne ampu³ki ³agodz±ce i opó¼niaj±ce odrost w³osów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Be¿owa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masa¿,makija¿ ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-03-25, 08:59   #6
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomo¶ci: 83
Re: Ow³osienie na twarzy

Nicio³ek, ja stosujê plastry ju¿ do¶æ d³ugo oko³o 5 lat, ale moje ow³osienie jest do¶æ jasne i raczej miêkkie. Z grubymi w³oskami chyba plastry faktycznie sobie nie poradz±. Depilacje stosujê do¶æ rzadko bo co oko³o 4-5 tygodni. Tak mnie siê wydaje ¿e w³oski wyrastaj± rzadziej . Jest jedynie jeden mankament, po depilacji czasem w tym miejscu wychodz± mi pryszcze, to chyba z powodu podra¿nienia skóry. Prawde mówi±c wola³abym zastosowaæ jaki¶ sposób depilacji na trwa³e, a wogóle to chcia³abym wiedzieæ od czego zale¿y wyrastanie tych w³osków na twarzy, jest to do¶æ krêpuj±ce i niewygodne. Czy od hormonów? Jak by³am w ci±¿y to nie mia³am tego problemu, a teraz znów wszystko od nowa.
ania.b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-03-25, 11:09   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: Ow³osienie na twarzy

Czesc dziewczyny! Mia³am przez 3 lata ten sam problem. Pó¼niej do tego mo¿e jeszcze doj¶æ tr±dzik!, wiêc radzê wybraæ siê do endokrynologa. Ow³osienie na twarzy to najczê¶ciej podwy¿szony poziom mêskich hormonów ( testosteron lub DHEA-S ), co siê naprawdê czêsto zdarza. Aniu, u ciebie to chyba to na 100%, bo nie mia³a¶ tego problemu w ci±¿y ( wtedy gwa³townie wzrasta poziom ¿eñskich estrogenów, blokuj±cych dzia³anie mêskich hormonów ). Ja dosta³am tabletki i ju¿ po miesi±cu po prostu w³oski przesta³y rosn±æ. Dodatkowe atuty : idealna cera i jeszcze przez te tabletki schud³am. No, tylko przygotujcie siê na seriê badañ wstêpnych ( poziom hormonów, USG jajników i nadnerczy, cytologia, itp.).

MIKI
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2002-03-25, 11:23   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: Ow³osienie na twarzy

jestem osoba która mysle moze pomoc osoba ktore maja problem z nadmiernym ow³osiemiem. na nieszczescie ja tez mam ten problem.
znalaz³am og³oszenie w gazecie na temat depilacji laserem diodowym amerykanskej firmy COHERENT jeden z najnowoczesniejszych urzadzen do usuwania nadmiernego ow³osienia. stwierdzi³am ze jest to moja jedyna deska ratumku.
postanowi³am poddac sie takiemu zabiegu. w³asnie jestem po trzecim zabiegu usuwania ow³osienia z pach. mam zamiar takze usunac ow³osienie z nog i "w±sik". co do skutecznisci to jestem bardzo zadowolona . nie rosna mi juz w³osy pod pachami. jest to zabieg niestety bolesny ale da sie wytrzymac. robia tez zabiegi z znieczuleniem . ja jestem bladynka i mam jasne wloski daltego musze korzystac z zabieu w krakowie adres ul. floriañska 8 tel. 292-74-65 a brunetki z ciemnym ow³osniem tez mogo z korzystac z tego adresu lub w katowicach na ul. korfantego 70/7 tel.201-02-65. niestety zbiegi nie sa tanie . usuniecie owlosienia tzw. "wasik"kosztuje250,00 z³, ³ydki 500,00z³. jest to spory wydatek ale naprawde sie to op³aca . wiecej informacji dowiecie sie pod podanymi nr. telefonów. JEST TO NAPRAWDE SKUTECZNA DEPILACJA . A JA JESTEM TA OSOBA KTÓRA TO PRZETESTOWA£A . SPRAWCIE SAMI
ania napisa³(a):
> Nicio³ek, ja stosujê plastry ju¿ do¶æ d³ugo oko³o 5 lat, ale moje ow³osienie jest do¶æ jasne i raczej miêkkie. Z grubymi w³oskami chyba plastry faktycznie sobie nie poradz±. Depilacje stosujê do¶æ rzadko bo co oko³o 4-5 tygodni. Tak mnie siê wydaje ¿e w³oski wyrastaj± rzadziej . Jest jedynie jeden mankament, po depilacji czasem w tym miejscu wychodz± mi pryszcze, to chyba z powodu podra¿nienia skóry. Prawde mówi±c wola³abym zastosowaæ jaki¶ sposób depilacji na trwa³e, a wogóle to chcia³abym wiedzieæ od czego zale¿y wyrastanie tych w³osków na twarzy, jest to do¶æ krêpuj±ce i niewygodne. Czy od hormonów? Jak by³am w ci±¿y to nie mia³am tego problemu, a teraz znów wszystko od nowa.

ania napisa³(a):
> Nicio³ek, ja stosujê plastry ju¿ do¶æ d³ugo oko³o 5 lat, ale moje ow³osienie jest do¶æ jasne i raczej miêkkie. Z grubymi w³oskami chyba plastry faktycznie sobie nie poradz±. Depilacje stosujê do¶æ rzadko bo co oko³o 4-5 tygodni. Tak mnie siê wydaje ¿e w³oski wyrastaj± rzadziej . Jest jedynie jeden mankament, po depilacji czasem w tym miejscu wychodz± mi pryszcze, to chyba z powodu podra¿nienia skóry. Prawde mówi±c wola³abym zastosowaæ jaki¶ sposób depilacji na trwa³e, a wogóle to chcia³abym wiedzieæ od czego zale¿y wyrastanie tych w³osków na twarzy, jest to do¶æ krêpuj±ce i niewygodne. Czy od hormonów? Jak by³am w ci±¿y to nie mia³am tego problemu, a teraz znów wszystko od nowa.

ania napisa³(a):
> Nicio³ek, ja stosujê plastry ju¿ do¶æ d³ugo oko³o 5 lat, ale moje ow³osienie jest do¶æ jasne i raczej miêkkie. Z grubymi w³oskami chyba plastry faktycznie sobie nie poradz±. Depilacje stosujê do¶æ rzadko bo co oko³o 4-5 tygodni. Tak mnie siê wydaje ¿e w³oski wyrastaj± rzadziej . Jest jedynie jeden mankament, po depilacji czasem w tym miejscu wychodz± mi pryszcze, to chyba z powodu podra¿nienia skóry. Prawde mówi±c wola³abym zastosowaæ jaki¶ sposób depilacji na trwa³e, a wogóle to chcia³abym wiedzieæ od czego zale¿y wyrastanie tych w³osków na twarzy, jest to do¶æ krêpuj±ce i niewygodne. Czy od hormonów? Jak by³am w ci±¿y to nie mia³am tego problemu, a teraz znów wszystko od nowa.
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-03-26, 09:50   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: Ow³osienie na twarzy

Mam podobny problem. Mam jasna skore, wiec i moje wloski sa jasne i w sumie delikatne. Pokrywaja nie tylko wasik, ale i brode.. a takze linie wzdluz kosci szczegowej... troszke policzki. Juz zupelnie nie wiem jak sobie z tym radzic. Nie stac mnie niesety na zabieg laserowy, choc hm, kiedys.. mam nadzieje moc sobie na taka przyjemnosc pozwolic.
Zastanawialam sie nad platrami woskowymi w gabinecie kosmetycznym.. Ale mam pewne watpliwosci.. Otoz z brody i wasikow mozna usunac wloski, ale co z reszta moich 'przykrych miejsc'? Poza tym... wloski odrastaja po 3-4 tygodniach... sa slabsze.. to wiem, ale czy ten czas kiedy beda sie wylaniac na swiatlo dzienne nie bedzie tez czasem udreki. Przeciez od razu nie pojawia sie one odpowiedniej dlugosci do usuniecia woskiem..
Eh.. dylematy, dylematy....
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-12-22, 12:01   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
ow³osienie twarzy HELP

Dzieñ Dobry!
Mam silne ow³osienie na twarzy tzn. broda, szyja, baczki. S± to w³osy bardzo grube, czarne.Próbowa³am ró¿nych metod: leczenie endokrynologiczne, które nie da³o ¿adnych efektów.Badania hormonów ¿eñskich i mêskich wysz³y w normie. Pó¼niej wyrywa³am w³osy penset±.Zreszt± wyrywam je codziennie do dzisiaj tak silnie rosn± na szyji i brodzie.Broda i szyja jest zaczerwieniona i podra¿niona. By³am na zabiegu laserowym, niestety ta metoda jest zbyt kosztowan cena 1 zabiegu broda+szyja ok.400 z³ miesiêcznie.
Korzysta³am równie¿ z 8 zabiegów elektrolizy.Bardzo bolesny zabieg (koszty porównywalne do lasera, cena liczona za usuniêcie 1 w³oska). Na szyji po elektrolizie przez 2 dni mia³am zgrubienia tak jakby tworzy³ siê jaki¶ podskórniak. Kolejnym minusem elektrolizy jest to, ¿e w³oski trzeba zapu¶ciæ.Pracujê i nie mogê pozwoliæ sobie na to, aby zapuszczaæ brodê.Zabieg ten wykonywa³am rok temu zim±, chodzi³am w golfie i zakrywa³am brodê w pracy jak tylko mog³am.Dyskomfort chyba rozumiecie, nie wygl±da to zbyt estetycznie.Nie wiem co mam robiæ?Bo nikt nie potrafi mi pomóc od 6 lat.Przez jaki¶ okres czasu usuwa³am ow³osienie woskiem gor±cym i na zimno. Niestety w³osków tych 2 mm nie usuwa, a wiêc resztê musia³am i tak szarpaæ penset±.Nie mam ju¿ si³y na to moje ow³osienie. Praktycznie codziennie po przyj¶ciu z pracy spêdzam ok 30 minut na usuniêcie ow³osienia z okolicy brody i szyji. W³oski te s± tak czarne i silne jak w³osy brwii.Serdecznie proszê o fachow± radê, praktyczne wskazówki, je¿eli bêdzie to mo¿liwe o adresy gabinetów w okolicy Bytomia,Chorzowa lub Katowic.Czekam z niecierpliwo¶ci± na odpowied¼.Pozdrawiam raz jeszcze."Ow³osiona jak facet"
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-12-22, 19:04   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: ow³osienie twarzy HELP

Hmm, my¶lê, ¿e powinna¶ kontynuowaæ diagnostykê- musi byæ jaka¶ przyczyna i trzeba j± usun±æ.
W ramach walki z ow³osieniem mo¿esz spróbowaæ rozja¶niaæ w³osy przy pomocy preparatów z oferty Sally Hansen- "wybielaj±" w³osy i powoduj± ich os³abienie, krucho¶æ. Nie bêd± tak widoczne.
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-05, 20:23   #12
1405
Raczkowanie
 
Avatar 1405
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 205
ow³osienie na twarzy

wiem ze to jest moze i dziwne ale ostanio zauwazylam ze mam na twarzy wlosy dokladnie na policzkach i na brodzie ja wiem ze to jest normalne i wszyscy ludzie je maja kobiety takze, ale w postaci meszku wlosowego a u mnie one staja sie grubsze i widoczne(((
to mnie strasznie krempuje
co moge z tym zrobic
czy sa jakies kremy ktore by je oslabily i sprawily ze beda mniej widoczne nie chce i w zaden sposob depilowac bo ten problem nigdy nie zniknie
__________________
Je¶li "a" oznacza szczê¶cie, to a=x+y+z;
x - to praca,
y - rozrywki,
z - umiejetno¶æ trzymania jêzyka za zêbami.

Wystarczy, ¿e zaczniesz kreowaæ swoj± rzeczywisto¶æ tak, jak tego chcesz...
1405 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-03-06, 17:21   #13
..:Maggie:..
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 12
Re: ?!

Hej! Powiem ci ze ja mam ten sam problem,w³osy pojedyncze pod brod±,sa czarne(no w kazdym razie br±zowe)maja d³ ponad 1,5 cm i jakbym ich nie usuwa³a penseta to by tak ros³y i ros³y...Watpie zeby cos je os³abi³o, moze wosk do twarzy?,albo hormony.
..:Maggie:.. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-10, 11:12   #14
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Ow³osienie na twarzy

szczerze powiem ze ba³abym sie depilacji poprzez wosk czy czegokolwiek zwiazanego z wyrywaniem ich. Przypuszczam ze mog³oby to narobic jeszcze wiekszych problemow przynajmniej u mnie jak obserwuje nogi po goleniu. Na poczatku wloski byly miekkie a z czasem zrobily sie bardzo kujace i teraz co by bylo gdybym zaczela depilowac wloski nad warga wyobrazam sobie juz! moze raz dwa trzy razy by bylo ok ale czym dluzej one tak samo jak na nogach zaczelyby odrastac kujace - a pocaluj sie z facetem wtedy obciach!

Ja polecilabym krem rozjasniajacy !
S³yszalam ze i laser nie jest do konca taki cudowny - zalezy dla kogo ale to strasznie kosztuje.
Ja bym chciala uniknac na starosc siebie z wasami jak u faceta - jak to widze czasem w autobusach takie babcie
Zgadzam sie z opinia troche powyzej na temat endokrynologa - sama tak zrobie bo moje problemy zwiazane sa z hormonami bo od kiedy zaczelam przymowac hormony (diana-35) zauwazylam te niekorzystne zmiany . Prawda jest ze najpierw przed przyjeciem hormonow nalezy zbadac ich poziom u siebie.
Nusi@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-03, 08:04   #15
kacialka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 6
Unhappy Nadmierne ow³osienie skóry twarzy

Witam ,
mam wielki Problem zwiazany z wloskami na twarzy .
Bralam przed lat Hormony i od tego czasu rosnie mi broda i wasy.
Brode wyrywam pinceta ale to jest ucziazliwe bo codzienie czeba te czarne wloski wyrywac a wasa gole normalnie tez prawie codzienie bo jezeli bym nie golila to bym miala takiego jak u faceta .
Mam dojs poprostu bo nawet jezeli sie goli i wyrywa to widac te wloski bo mam bardzo jasna skore co moge zrobic ?
Co mi doradzacie ???
Prosze o pilna Pomoc .
kacialka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-03, 08:50   #16
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

Zg³o¶ siê do endokrynologa i zbadaj poziom hormonów. Moim zdaniem to jedyne rozs±dne rozwi±zanie. Golenie, wyrywanie czy rozja¶nianie prowadzi do nik±d.
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo wa¿ne s± tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Wa¿nych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-03, 10:32   #17
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 300
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

najpierw endokrynolog.
na twoim miejscu odlozylabym sobie pieniadze na depilacje laserowa, bo inaczej sie wykonczysz. wloski beda coraz mocniejsze,jeskli bedziesz golila maszynka. moze na razie wyrywaj cieplym woskiem?
noana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-03, 11:56   #18
nimfa_nr1
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

popieram noane , proponowa³abym Ci depilacjê laserow± , ale musisz zapoznaæ siê z przeciwskazaniami , ale pokieruje CIê osoba przeprowadzaj±ca zabieg
nimfa_nr1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-03, 12:37   #19
kacialka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 6
Question Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

Dzieki wam wrzystkim a kto robi laserowa depilacie i jaka jest cena ?Moze ktos to juz robil ?
kacialka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 13:34   #20
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 1 865
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

Cytat:
Napisane przez kacialka
Dzieki wam wrzystkim a kto robi laserowa depilacie i jaka jest cena ?Moze ktos to juz robil ?
Depilacja laserowa jest przeprowadzana w niektorych salonach kosmetycznych. Jest dosc droga - kilkaset zlotych.
__________________


Nie k±p siê na pla¿y niestrze¿onej. Nikt nie zauwa¿y twojego utoniêcia.
Nierika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-03, 15:29   #21
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomo¶ci: 716
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

nadmierne ow³osienie jest zwi±zane czêsto z niew³a¶ciwym poziomem hormonów, miêdzy innymi kontrowersyjn± Dianê bierze siê by zapobiegaæ (hirsutyzm - tak to siê chyba nazywa), wiêc to co by³o wcze¶niej wspomniane - badanie poziomu hormonów koniecznie!!
pluszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-05, 07:32   #22
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ¦l±sk :)
Wiadomo¶ci: 1 787
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

tez polecam usoowanie w³oskoow laserem o ile mi widaomo jest to niestety dosc kosztowne
ma-li-na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-05, 12:16   #23
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 384
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

jezeli niestac cie na laster to sprobuj poprostu wosku na cieplo,alebo depilatora.niezajmuje to duzo czasu i bedziesz miala spokoj na jakies 2 tygodnie ;-)
__________________
anastasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-27, 20:05   #24
paula219
Raczkowanie
 
Avatar paula219
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 77
GG do paula219
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

sk±¶ to znam,codzienne wyrywane rosn± i nie chc± przestaæ.....tez bra³am hormony,codziennie rano sobie o tym przypominam jak biore piensete do rêki.....depilacja laserowa jest podobno bardzo skuteczna, ale jeden zabieg kosztuje ok. 300 z³ i nieraz konieczne sa 2, 3 zabiegi zeby usun±c w³osy na sta³e.ale nie martw siê, ja tez mam z tym problem, codziennie rano wstaje wcze¶niej i walczejak sobie od³oze troszke pieni±zków to raczej sie na zabieg zdecyduje, ale nie wiem kiedy to nastapipozdrawiam
paula219 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-28, 10:51   #25
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 323
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

w zadnym wypadku nie powinnas golic maszynka. przeciez po tym rosna jak na drozdach!.
tak jhak dziewczyny radzimy.
1. lekarz
2. odkladanie kasy na lasery- zabiegi mozna robic w odstepach czasu
3. doraznie wosk

inaczej kiedys bardzo bardzo wielki stres pzrezyjesz jak przyjdzie ci nocowac z chlopakiem i rano wstac.
nadziejka_82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-28, 11:13   #26
paula219
Raczkowanie
 
Avatar paula219
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 77
GG do paula219
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

bylam kiedy¶ u kosmetyczki na wosku.....oprocz czerwonej brody nie bylo innych efektów.....generalnie problem tych cholernych w³osków polega na tym ¿e ich cebulki s± umieszczone bardzo silnie w skórze, w przypadku usuwania w³osów na nogach depilatorem w³oski wychodz± z cebulkami i dlatego efekt jest na pare tygodni,A w³osy na brodzie niestety z cebulkami wyjsc nie chca.....usuwanie ich peset± powoduje ich ³amanie, ale cebulki zostaja i dlatego po paru godzinach znowu s± odczuwalne.Moj facet wie o tym ,¶miejemy sie z tego razem, ale wiadomo ze chcia³abym zebym nie musia³a codziennie wyrywac tego cholerstwa, tym bardziej ze potem nak³adac musze tone korektora bo broda jest zaczerwieniona.
paula219 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-05, 20:28   #27
gosiaczekdm
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekdm
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: s-c
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Ow³osienie na twarzy

CZESC WAM! Mam podobny problem jak guest, tylko ze nie jestem blondynka. Jak na razie nic nie robie, bo boje sie konsekwencji na starosc. Ja tez przyjmowalam Diana-35, tylko ze nie widzialam wiekszych zmian. Moze za szybko zrezygnowalam? Caly czas zastanawiam sie nad laserem, boje sie tylko wydac tyle kasy. A jak nie bedzie efektow? Kolezanka namawia mnie na wosk, ale tez nie jestem przekonana do tej metody. Nie wiem co zrobic...
Moze faktycznie endokrynolog jest jakims rozwiazaniem. Tylko ci nasi lekarze. Boje sie, ze mi powie "po co tu przyszlam?", w sensie czy nie mam wiekszych problemow.
POZDRAWIAM
gosiaczekdm jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-05, 21:19   #28
kodex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Ow³osienie na twarzy

czesc ja mam bardzo podobny problem jak wszyscy tylko ze jestem chlopakiem i mam nadmierne owlosienie kolo oczy i jest one naprawde krepujace a nie chce tego golic bo bede rosly coraz wieksze i bede wygladal jak ma³pa kiedys wyrywalem peseta ale to bez sensu bo zajmuje za wiele czasu.Co ja moge z tym zrobic poratujcie mnie bo to naprawde staje sie moja udrek± odpiszcie mi jak najszybciej bo cche sie wreszcie tego problemu pozbyc papa
kodex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-12, 19:18   #29
liilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

Po pirwsze zgodze sie z dziewczynami ze najwazniejsza jest wizyta u lekarza.
Po drugie usuwanie skutkow zaburzenia, i tutaj stanowczo odradzam z tego co juz wiele razy czytalam i slyszalam laser.Bylo juz wiele mowione ze nie dziala na wszystkie rodzaje,ze odrastaja wloski itp wiec nie bede powtarzac.Moge Ci polecic z czystym sumieniem elekrolize.Nie wiele osob tu o niej pisze a jesli juz pisza to bzdury poniewaz sama juz nie jeden zabieg mialam na rozne czesci ciala.Bzdura nr1 ze boli,hmmm mozna zastosowac masc przy mega wrazliwej skorze ale generalnie jest to sekundowe szczypniecie a igielka jest maciupenka.Bzdura nr2 ze tylko do malych parti, ja obecnie robie przedramiona i jakos mi idzie.wczesniej juz pozbylam sie innych niechcianych wloskow SKUTECZNIE.
Musze tylko uczulic ze profesjonalna kosmetyczka to jest 99% sukcesu,pewnosc ze nie uszkodzi na skóry itp.Pozatym musisz sie liczyc pododnie jak przy laserze ze bedziesz na skorze miala mini strupeczki po zabiegu.Nie mozna tego maziac i opalac bo o blizny bardzo latwo.Coz chodzenie ze strupkami nie za ciekawie wyglada ale chyba warto troche sie pomeczyc.Strupki sie musza wygoic.Zabieg podobnie jak laser nie dziala na wlosy stare,dlatego zabiegi musisz bardzo regularnie powtarzac zeby wylapac odpowiednia faze.Nie rozumiem czemu ludzie nie pisza ze tak samo czesto i regularnie trzeba powtarzac np laser.Cenowo wszystko zalezy od miescowosci ilosci wloskow itd ale stanowczo tanszy niz laser.
Ufff ale sie wypocilam ale ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze to dzia³a moze i komus innemu pomoze. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i krok po kroku dzialac.Powodzenia
liilii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 11:17   #30
kaskaaaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 59
Red face w³oski na twarzy...calej <:(

Dziewczyny, mam pytanie.Czy która¶ z Was usuwa³a u kosmetyczki w³oski...no niestety nie tylko nad górn± warg±, ale tak¿e na policzkach? Tu¿ przy uszach mam takie do¶æ gêste skupisko w³osków które wcale urody nie dodaj± Do tego na samych policzkach tez s±, ale krótsze....mimo wszystko s± bardzo widoczne, szczególnie w tak± pogode jak teraz.S³oneczko swieci ...hmmmm ble. U¿y³am wyszukiwarki, niestety s± wiadomosci tylko o w±siku, i choc to dosæ powszechne zjawisko u dziewczyn...tak z tymi w³oskami na policzkach to juz mniej spotykane, no i nie wiem czy siê zdecydowaæ na ten wosk....chociaz to chyba najlepsze rozwi±zanie
kaskaaaaa83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.