Biała Podlaska - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-19, 13:19   #31
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez Kityy Pokaż wiadomość
a mogłabyś opisać jak ona wyglada? sama wybieram się do tego salonu i skoro ona jest taka dobra to do niej bym poszla
jest najstarsza z nich wszystkich, krotko sciete włosy, okulary. nie wyglada jak typowa fryzjerka jak nie bedziesz wiedziała to sie zapytaj kogoś tam ze chcesz do niej i po problemie.
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:41   #32
Kityy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

mialo byc tak:P
Cytat:
Napisane przez ygga8 Pokaż wiadomość
jest najstarsza z nich wszystkich, krotko sciete włosy, okulary. nie wyglada jak typowa fryzjerka jak nie bedziesz wiedziała to sie zapytaj kogoś tam ze chcesz do niej i po problemie.
dzieki a probowalas do niej kiedys zajsc z fryzura np z jakiejs gazety zeby cie tak sciela?
Kityy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 18:02   #33
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez Kityy Pokaż wiadomość
mialo byc tak:P


dzieki a probowalas do niej kiedys zajsc z fryzura np z jakiejs gazety zeby cie tak sciela?
no tak nie probowałam, ale mysle ze nie ma problemu. pokazujesz fryzjerce o co ci chodzi , o jaka fryzure i mysle ze to nawet lepiej niz miałabys opisywac:p daaj znac jak juz skorzystasz z jej usług i jak ci sie podobało
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:48   #34
Kityy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez ygga8 Pokaż wiadomość
no tak nie probowałam, ale mysle ze nie ma problemu. pokazujesz fryzjerce o co ci chodzi , o jaka fryzure i mysle ze to nawet lepiej niz miałabys opisywac:p daaj znac jak juz skorzystasz z jej usług i jak ci sie podobało
oki napisze dzieki za informacje
Kityy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 18:30   #35
Kityy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez ygga8 Pokaż wiadomość
daaj znac jak juz skorzystasz z jej usług i jak ci sie podobało
bylam u niej wczoraj i moje wrazenia sa bardzo pozytywne bardzo fajna i sciela mnie tez bardzo ladnie w koncu trafilam na dobra fryzjerke juz tylko do niej bede chodzila hehe
Kityy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 08:03   #36
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez Kityy Pokaż wiadomość
bylam u niej wczoraj i moje wrazenia sa bardzo pozytywne bardzo fajna i sciela mnie tez bardzo ladnie w koncu trafilam na dobra fryzjerke juz tylko do niej bede chodzila hehe
o to sie ciesze ja mam wesele 4 pazdziernika i tez do niej ide pozdrawiam
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 23:13   #37
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Ech... robiłam tam upięcie ślubne i nie byłam zadowolona Szkoda gadać...
Zawiodłam się i od tamtej pory do epi nie chodzę
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 12:34   #38
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez lovelytraces Pokaż wiadomość
Tylko fryzjer na szkolnym dworze! :d najjjjjlepszy oczywiscie do p. Anety
tez tam chodze i własnie Anetka mi juz robi włosy kilka lat.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 18:18   #39
anastazja2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Chciałabym zrobić sobie zrobić trwałą ale nieinwazyjną owocową czy ziołową i nie wiem gdzie pójść żeby nie zniszczyć włosów słyszałam że w Carrerfourze jest dobry? loreala już nie ma więc nie wiem a nie chcę chodzić po jakichś niby fryzjerach w kanciapach
anastazja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:06   #40
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można zrobić ładne upięcie na wesele i jak to mniej więcej przedstawia się cenowo?
Wybieram się do Welli ale nie wiem czy dobrze robie...

Loreala nie ma? Mało kiedy jestem w BP i nie wiedziałam, ale w sumie nie rozpaczam z tego powodu bo byłam tam 2 razy, raz wyszłam zła,a drugi raz zrozpaczona, tragiczne strzyżenie, włosy źle się układały.
Zrezygnowałam, moja mama i brat tez byli stałymi klientami tego salonu ale ''znudził " im się ten salon.
Wg mnie czasy świetności tego salonu były na samym początki, kiedy pracował tam taki chlopak, niestety nie pamiętam imienia, fajnie ścinał, co prawda nie miała przyjemności u niego się strzyc ale moja rodzinka owszem
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:33   #41
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez gosiawow Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można zrobić ładne upięcie na wesele i jak to mniej więcej przedstawia się cenowo?
Wybieram się do Welli ale nie wiem czy dobrze robie...

Loreala nie ma? Mało kiedy jestem w BP i nie wiedziałam, ale w sumie nie rozpaczam z tego powodu bo byłam tam 2 razy, raz wyszłam zła,a drugi raz zrozpaczona, tragiczne strzyżenie, włosy źle się układały.
Zrezygnowałam, moja mama i brat tez byli stałymi klientami tego salonu ale ''znudził " im się ten salon.
Wg mnie czasy świetności tego salonu były na samym początki, kiedy pracował tam taki chlopak, niestety nie pamiętam imienia, fajnie ścinał, co prawda nie miała przyjemności u niego się strzyc ale moja rodzinka owszem
Moja siostra robiła fryzurę na swój ślub niedawno w salonie Gabriella. Ślicznie wyszło, więc polecam. Fryzura bardzo naturalna, lekko skręcone, rozpuszczone włosy, trochę upięte z tyłu. Nie był to kok. Wygladała bardzo ładnie i każdy chwalił
Jeśli chodzi o cenę to 100 zł za fryzurę ślubną razem z próbnym uczesaniem (robiła je wcześniej)

Edytowane przez joanaros
Czas edycji: 2009-06-12 o 10:34
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 09:51   #42
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Zapisałam się do salonu w Caarrfurze.... zobaczymy co z tego będzie....

Edytowane przez gosiawow
Czas edycji: 2009-06-13 o 09:56
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 12:17   #43
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

jak to Loreal'a nie ma? jeszcze dwa tygodnie temu tam bylam i malowalam wloski. stamtad zawsze wychodze zadowolona;]
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 16:16   #44
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Tak własnie mi się wydawało, ze coś nie halo jest z tym, ze nie ma już tego salonu loreala.... ale być może chodzi o tego, który przez jakis czas był w Rywalu na dole i stąd takie komentarze...
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:55   #45
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez gosiawow Pokaż wiadomość
Macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można zrobić ładne upięcie na wesele i jak to mniej więcej przedstawia się cenowo?
Wybieram się do Welli ale nie wiem czy dobrze robie...

Loreala nie ma? Mało kiedy jestem w BP i nie wiedziałam, ale w sumie nie rozpaczam z tego powodu bo byłam tam 2 razy, raz wyszłam zła,a drugi raz zrozpaczona, tragiczne strzyżenie, włosy źle się układały.
Zrezygnowałam, moja mama i brat tez byli stałymi klientami tego salonu ale ''znudził " im się ten salon.
Wg mnie czasy świetności tego salonu były na samym początki, kiedy pracował tam taki chlopak, niestety nie pamiętam imienia, fajnie ścinał, co prawda nie miała przyjemności u niego się strzyc ale moja rodzinka owszem
studio Femina na terebelskiej
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 15:05   #46
dziewcze22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez magdalena357 Pokaż wiadomość
Hej jestem z okolic BP czytałam wasze wypowiedzi i chciałabym zapytac czy któraś z was poleciła by mi salon w którym fryzjer bądz fryzjerka potrafi dobrac fryzure?zazwyczaj kiedy chodzę do fryzjera to on pyta sie jak ma obciąć zero porad ,a ja chciałabym coś zmienić w swojwjej fryzurze i żeby mi było do twarzy?jak jest w lorealu czy tam znają się trochę na stylizacji?a czy była któraś z was moze w nowym salonie nie pamietam nazwy to jest w RYWALU na samym dole ...:co nfused:
Witaj!!!!!
Dopiero teraz zajrzałam na ten wątek
Jeśli chodzi o fryzjerów z BP to mogę z cała odpowiedzialnością polecić panią Edytę Żebrowską i panią Katarzynę Martynowską
z kolei jeśli chodzi o jakieś upięcia i czesanie do ślubu to polecam salon fryzjerski na Ulicy warszawskiej17......... ....Tam pani Gienia czaruje piękne fryzury
dziewcze22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 12:34   #47
XoBlairoX
Zakorzenienie
 
Avatar XoBlairoX
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: world
Wiadomości: 4 564
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez lovelytraces Pokaż wiadomość
Tylko fryzjer na szkolnym dworze! :d najjjjjlepszy oczywiscie do p. Anety

tak !!! zgadzam się ja chodze teź tam tylko że do pani Agnieszki xD
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Podpiszesz? Ja już to zrobiłam a Ty ??

XoBlairoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:51   #48
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Ostrzegam przed salonem fryzjerskim ,, Gabriela"

P. Milena, która mnie strzygła ma chyba problemy z poprawnym rozumieniem tego co się do niej mówi, po drugie nie lubię jak ktos poprostu sobie ścina i o nic się nie pyta, porażka, nie pamiętam czy kiedykolwiek miałam doczynienia z taką niekompetencją fryzjerki.
Wychodząc miałam niedosuszone włosy i tyle wosku we włosach, ze wyglądały bardzo nieestetycznie, o całej fryzurze wole nie wspominać.


Jeśli chodzi o upięcia, to ostatnio 2 razy byłam w salonie w Carrefurze i nie narzekam
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 11:01   #49
madziorek_juchimiuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Napiszę i ja!
Gabriella OK swego czasu chodziłam tylko do niej ale przestałam po zdarzeniu gdy malowała mi włosy a w między czasie obsługiwała inne klientki - finał świeta bożego narodzenia spędzone w domu z okrutnie swędzącą głową, chyba za długo przytrzymała mi farbę bo była przecież zajęta innymi paniami, sama malowałam włosy wiele razy i nigdy czegoś takiego nie miałam....

Matrix tak sobie ale ceny mają rzeczywiście b. niskie. Mi włosy na wesele układała dziewczyna z czarnymi włosami chyba z kolczykiem w nosie (teraz jest u P. Anety w salonie koło Lotosu na Janowskiej) i wyszło całkiem OK, za strzyzeniem już gorzej.

W carefour byłam na strzyżeniu i wyszłam baaaardzo zadowolona, ścinała mnie P. Żaneta przewz 1,5 godz widać było że nie robiła tego na odwal, ale też pytała czy jestem u nich 1-szy raz więc moze dlatego???

U P.Anety na Janowskiej koło lotosu układałam włosy na wesele, czesała mnie właśnie P. Aneta bardzo mi się podobało tylko jeden duży minus w tym czasie gdy czesała mnie obsługiwała 3 inne panie!!! Strasznie tego nie lubię bo nie poto człowiek się umawia na daną godz. aby potem siedzieć nie wiadomo ile. Siedziałam w sumie 3 godz.!!! Fakt to była sobota wiadomo dużo klientek ale to nie jest dla mnie wytłumaczenie...

Loreal ja nie byłam ale koleżanka z balejażu była bardzo zadowolona, ale ponoć ich farby szybko ię zmywają???
madziorek_juchimiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 14:16   #50
GabaGeo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Czy ktoś wie gdzie obecnie pracuje pani Kasia z Loreala? Byłam ostatnio u niej w kwietniu, dzisiaj sie dowiedziałam że juz tam nie pracuje. Jestem w czarnej rozpaczy!! Pomożecie?
GabaGeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 15:15   #51
naznaczona1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

dla mnie najlepszym doradca i fryzjerem jest pani Dorota na ul.Waskiej 4 kolo ciasnej.Widac ze wie co robi ma spryt i fach w rekach.chodzi mio pania z blond wlosami nie ta ciemna.p Dorota to profesjonalista w tej dziedzinie od wielu lat .jesli ktos chce numer to podaje 509838042.tylkoz e u niej sa kolejki ale warto czekac.Strzyze nozem chinskim fryzury robi bardzo profesjonalnie a balejaze niepowtarzalne poprostu pani Dorota technicznie jest bardzo dobra .

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 -------

Edytowane przez naznaczona1977
Czas edycji: 2009-11-19 o 15:10
naznaczona1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 10:21   #52
madziorek_juchimiuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez GabaGeo Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie gdzie obecnie pracuje pani Kasia z Loreala? Byłam ostatnio u niej w kwietniu, dzisiaj sie dowiedziałam że juz tam nie pracuje. Jestem w czarnej rozpaczy!! Pomożecie?
Kasia z Lorealu otworzyła swój zaklad na ul. Sidorskiek na przeciwko aldika
madziorek_juchimiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 13:54   #53
GabaGeo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez madziorek_juchimiuk Pokaż wiadomość
Kasia z Lorealu otworzyła swój zaklad na ul. Sidorskiek na przeciwko aldika
Ogromniaste DZIĘKI!!! Na pewno się do niej wybiore
Pozdrawiam, dzięki raz jeszcze!
GabaGeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 17:38   #54
ayers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

A jaki fryzjer meski jest dobry w Bialej Podl?
ayers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 13:32   #55
xx2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

.

Edytowane przez xx2111
Czas edycji: 2011-05-18 o 19:34
xx2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 13:05   #56
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez gosiawow Pokaż wiadomość
Ostrzegam przed salonem fryzjerskim ,, Gabriela"

P. Milena, która mnie strzygła ma chyba problemy z poprawnym rozumieniem tego co się do niej mówi, po drugie nie lubię jak ktos poprostu sobie ścina i o nic się nie pyta, porażka, nie pamiętam czy kiedykolwiek miałam doczynienia z taką niekompetencją fryzjerki.
Wychodząc miałam niedosuszone włosy i tyle wosku we włosach, ze wyglądały bardzo nieestetycznie
No cóż, ja ścinam się regularnie u pani Mileny i takich incydentów jak dotąd nie miałam . Jestem raczej zawsze zadowolona z jej strzyżenia choć muszę przyznać że ma skłonności do ścinania za krótko. A czy któraś z was była może w salonie na Ciasnej? Słyszałam całkiem dobre opinie, ale wole się jeszcze upewnić zanim oddam się w ręce tamtejszej fryzjerki
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:00   #57
Eda_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Witam
W salonie "u Anetki" na Janowskiej pracowała Magda , długie czarne włosy. Czy ktoś się orientuje gdzie można ją znaleźć. To jedyna fryzjerka która potrafiła poskromć moje włosy.
Eda_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 18:09   #58
naznaczona1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Edytowane przez Moderatora,prosze zapoznac sie z zasadami jakie obowiäzujä na tym forum.
Raz polecilas w tym samym wätku tä fryzjerke i salon,nastepny Twöj post uznam jako nieoplaconä reklame.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-14 o 18:42
naznaczona1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:31   #59
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Fryzjer Biała Podlaska

Witam

Już kiedyś był wątek o jednym z salonów w Białej ale to było bardzo dawno więc zakładam nowy wątek, ogólnie o fryzjerach w Białej P. Polecicie mi kogoś dziewczyny? Bo chce zmienić swojego fryzjera, ileż można chodzić od jednego Mam nadzieję że jest tu ktoś z białej lub okolic
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:50   #60
nanaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20
Dot.: Biała Podlaska

Ja proszę o bardziej szczegółowe informacje dotyczące fryzjera na Szkolnym Dworze Moja koleżanka jest bardzo zadowolona (ale ona tylko podcina włosy i ścina grzywkę). Chcę radykalnej zmiany w mojej fryzurze nie wiem tylko czy fryzjerki tam pracujące będą mi umiały doradzić (nie chcę później siedzieć w domu i rozpaczać )
Byłabym też zainteresowana zabiegami odbudowująco-pielęgnacyjnymi (jeżeli takie oczywiście są).
nanaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 20:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.