Biała Podlaska - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 09:12   #91
agnieszka_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Biała Podlaska

Szukam fryzjerki, która pracowała w salonie Visage na placu rubina. Tak młoda czarne krótkie włosy na imie ma Monika. Proszę o info.
agnieszka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 12:42   #92
agnieszka_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Ja szukam Pani Moniki z Svage z Placu Rubina. POMOCY!!!
agnieszka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 10:18   #93
strasna stsyga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Biała Podlaska

Hej, ta Pani pracuje teraz w Epi w Salonie L'oreal, wiem też, że mówią tam na nią Dorota
strasna stsyga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 05:05   #94
agnieszka_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Biała Podlaska

Super. Dziękuję za informacje.
agnieszka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 16:42   #95
ala Mi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Biała Podlaska - L'OREAL

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja chodziłam tam kilka lat i nie jestem zadowolona - teraz moja mama jest wierna temu salonowi. ja osobiście baardzo polecam studio Femina na Terebelskiej - fajna atmosfera, przystępne ceny i fryzjerki którym można wytłumaczyć wszystko ze szczegółami a potem nie muszę martwić się, czy będę miała taką fryzurę, jak chciałam - na Moniuszki właśnie było tak, ze nie mogłam sie porozumieć z fryzjerkami...
ps: zniżki dla stałych klientów

Ja również polecam studio Femina jest tam bardzo fajna fryzjerka która zna się na rzeczy, można z nią porozmawiać i profesjonalnie doradzi jak się nie mylę ma na imię Malwina lub Ewelina
ala Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 13:18   #96
Kityy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Biała Podlaska

dziewczyny wiecie może ile kosztuje samo farbowanie włosów w zakładzie na szkolnym dworze 26, a ile w tym na piłsudskiego 12a? włosy długie za ramiona
Kityy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:03   #97
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Biała Podlaska

Dziewczyny czy jest w Białej jakiś dobry fryzjer od ekstremalnych fryzur (np. wygolenia boków głowy) strzyżący mężczyzn ? Polecicie coś ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 22:12   #98
olenia015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest w Białej jakiś dobry fryzjer od ekstremalnych fryzur (np. wygolenia boków głowy) strzyżący mężczyzn ? Polecicie coś ?
aaa owszem jest pani Kasia kiedyś pracowała na prostej teraz ma swój salon na ulicy ciasnej za sklepem mięsnym w podwórku polecam
olenia015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:40   #99
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Biała Podlaska

A czy był ktoś mozż na czesaniu w salonie "Ocean Urody" na Terebelskiej? (wczesniej ten salon był w hotelu Delfin).
Byłabym wdzięczna za opinie.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 11:22   #100
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
A czy był ktoś mozż na czesaniu w salonie "Ocean Urody" na Terebelskiej? (wczesniej ten salon był w hotelu Delfin).
Byłabym wdzięczna za opinie.
podbijam ! też chętnie się dowiem
__________________

moja wymiana książek!!
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 16:26   #101
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Biała Podlaska

Ja już zapisałam się na czesanie do Welli na Szkolnym Dworze, mam nadzieję, że będzie dobrze.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 15:59   #102
nanaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Ja już zapisałam się na czesanie do Welli na Szkolnym Dworze, mam nadzieję, że będzie dobrze.
A do kogo się zapisałaś? Podpowiem, że wg. wszystkie dziewczyny bardzo dobrze ścinają oprócz Beaty :P do niej nie radze
nanaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 20:18   #103
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez nanaa95 Pokaż wiadomość
A do kogo się zapisałaś? Podpowiem, że wg. wszystkie dziewczyny bardzo dobrze ścinają oprócz Beaty :P do niej nie radze
Ja ide tylko na upiecie, nie na strzyzenie. Zapisalam sie do Agnieszki, a beaty to nawet nie znam. Kiedys bylam na czesaniu na wesele u Anety i bylo w porzadku.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:00   #104
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Talking Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez Barbi2000 Pokaż wiadomość
ja wlasnie dzis bylam u pani DOROTY KARDAŚ na ul moniuszki 17 [wczesniej ta pani byla na waskiej 4] musze przyznac ze fryzjerka ma duz e doswiadczenie i profesjonalnie podchodzi do klienta .Zrobila mi balejaz w 3 odcieniach blonu i strzyzenie zaplacilam 130 zl ,moja kolezanke czesala na slub fryzura byla naturalna i dobrana.Fryzjerka ma sporo klientow bo na wizyte czekalam okolo tygodnia ale bylo warto uwazam ze jest godna polecenia ppodaje numer 509838042
...

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Barbi2000 Pokaż wiadomość
zazdrosc cie zrera ze pani Dorotka ma super opinie?i trzba dodac zla?nie zdziwila by sie gdybys byla fryzjerka i chciala zniszczyc konkurencje.Zal.
...

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Barbi2000 Pokaż wiadomość
tylko nie salon lalka moj siostra wyszla z placzem te fryzjerki pracowaly w epi kiedys,wlosy mojej siostry uporzadkowala pani Dorota z Moniuszki zrobila jej odnowe biologiczna wlosa i wyrownala bylam w szoku jak mozna tak okropnie zeszpecic kobiete .na szkolnym dworze Aneta robi wszystkich na jedno kopyta chyb a przestala jezdzic na szkolenia.
...

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Barbi2000 Pokaż wiadomość
moja kolezanka tydzien temu byla u Pani Dorotki bylam zachwycona jej fryzura miala zrobione platynowe pasemka przy samej skorze .Wlosy nie byly zniczczone fryzjerka uzywa dobrych rozjasniaczy ,umie sluchac klienta i nie narzuca mu nicezgo jak w metamorfozie robia wszystko bez wiedzy klienta ,porazka.
Popatrzcie na powyższe wypowiedzi nijakiej Barbi, a teraz spójrzcie na poniższy link, który wklejam i na nick użytkowanika salonu na ul. Moniszki 17 - dziwnym trafem to też Barbi
Tak, jak już wczęsniej myślałam, jest właścicielką albo pracownicą tego salonu. Nie zwracajcie uwagi na jej wypowiedzi, bo są nieszczere, a Barbi to po prostu naciągaczka!
Moderator powinien ją zbanować.
http://www.favore.pl/176303_tipsy-ze...lubelskie.html
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:12   #105
aga20038
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Biała Podlaska-pomocy?

witam kochane Panie
mam ogromną prośbę i liczę na szczere odpowiedzi

chciałabym się poddać całkowitej metamorfozie(zmienić diametralnie kolor+fryzurę) ale tak aby wszystko grało tzn.aby pani doradziła który kolor będzie dobry jaka fryzura, a najlepiej o nic nie pytała
dodam że mam sama problem z określeniem własnego typu urody
a wymagam aby włosy nie postarzały mnie....
gdzię można tego dokonać z czystym sercem??
aga20038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 16:18   #106
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Biała Podlaska-pomocy?

Cytat:
Napisane przez aga20038 Pokaż wiadomość
witam kochane Panie
mam ogromną prośbę i liczę na szczere odpowiedzi

chciałabym się poddać całkowitej metamorfozie(zmienić diametralnie kolor+fryzurę) ale tak aby wszystko grało tzn.aby pani doradziła który kolor będzie dobry jaka fryzura, a najlepiej o nic nie pytała
dodam że mam sama problem z określeniem własnego typu urody
a wymagam aby włosy nie postarzały mnie....
gdzię można tego dokonać z czystym sercem??
podbijam szukam fryzjerki, która umie ścinać kręcone włoski (kręcą się naturalnie ale są cienkie i delikatne) i doradzi jakiś ładny kolorek. Może ktoś zna jakiegoś speca - bo nie mogę trafić
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 08:04   #107
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Biała Podlaska

Jeśli chodzi o całkowitą metamorfozę to ja bym nie szła do żadnego fryzjera w Białej, tylko szukała w innym, większym mieście. Osobiście mogę polecić salon w Lublinie - Montownia Frzyur w galerii Orkana na ul. Kraśnickiej (tam pracują dobrzy fryzjerzy, z profesjonalnym podejściem do klienta, moim faworytem jest sam szef, czyli Emil).

Natomiast napiszę jeszcze opinię o mojej ślubnej fryzurze wykonanej na Szkolnym Dworze w Welli (u Agnieszki) - byłam bardzo zadowolona, fryzurka dość klasyczna, tzw, kok hiszpański z kwiatem z boku, ale całość wyglądała tak jak chciałam - czyli skromnie i elegancko. Wszystkim bardzo się podobało.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 09:04   #108
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Biała Podlaska

[QUOTE=apylka;36310519]Jeśli chodzi o całkowitą metamorfozę to ja bym nie szła do żadnego fryzjera w Białej, tylko szukała w innym, większym mieście. Osobiście mogę polecić salon w Lublinie - Montownia Frzyur w galerii Orkana na ul. Kraśnickiej (tam pracują dobrzy fryzjerzy, z profesjonalnym podejściem do klienta, moim faworytem jest sam szef, czyli Emil).

apylka a jak cenowo no i może widziałaś jak ścinali jakąś pokręconą główkę - muszę podciąć jakoś fajnie włoski ale w ciemno nie chcę iść (raz byłam i wystarczy ) potrzebuję kogoś kto umie ścianać kręcone
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 09:42   #109
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: Biała Podlaska

[QUOTE=JudytaKas;36311518]
Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o całkowitą metamorfozę to ja bym nie szła do żadnego fryzjera w Białej, tylko szukała w innym, większym mieście. Osobiście mogę polecić salon w Lublinie - Montownia Frzyur w galerii Orkana na ul. Kraśnickiej (tam pracują dobrzy fryzjerzy, z profesjonalnym podejściem do klienta, moim faworytem jest sam szef, czyli Emil).

apylka a jak cenowo no i może widziałaś jak ścinali jakąś pokręconą główkę - muszę podciąć jakoś fajnie włoski ale w ciemno nie chcę iść (raz byłam i wystarczy ) potrzebuję kogoś kto umie ścianać kręcone
hej , sama mam kręcone włosy , półdługie, w białej wiele razy płakałam po wizytach , po 'profesionalnych' fryzjerkach któe twierdziły że poradzą sobie z lokami, niestety było inaczej. dlatego jeżeli chodzi o radykalną zmianę fryzury to nikogo nie mogę polecić z czystym sumieniem, Ja etraz tylko podcinam włoski i chodzę do pani Agaty na Piłsudskiego, ladnie cieniuje , ma trochę doświadczenia . a cena też przyzwoita - ok 35zł. pozdrawiam
__________________

moja wymiana książek!!
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 12:40   #110
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Biała Podlaska

hej , sama mam kręcone włosy , półdługie, w białej wiele razy płakałam po wizytach , po 'profesionalnych' fryzjerkach któe twierdziły że poradzą sobie z lokami, niestety było inaczej. dlatego jeżeli chodzi o radykalną zmianę fryzury to nikogo nie mogę polecić z czystym sumieniem, Ja etraz tylko podcinam włoski i chodzę do pani Agaty na Piłsudskiego, ladnie cieniuje , ma trochę doświadczenia . a cena też przyzwoita - ok 35zł. pozdrawiam[/QUOTE]

dzięki ygga8 (jeszcze gdybyś podała mi gdzie dokładnie na Piłsudskiego), na tą chwilę muszę pilnie podciąć swoje sprężynki, może mnie nie skrzywdzi aż tak bardzo
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 12:56   #111
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
hej , sama mam kręcone włosy , półdługie, w białej wiele razy płakałam po wizytach , po 'profesionalnych' fryzjerkach któe twierdziły że poradzą sobie z lokami, niestety było inaczej. dlatego jeżeli chodzi o radykalną zmianę fryzury to nikogo nie mogę polecić z czystym sumieniem, Ja etraz tylko podcinam włoski i chodzę do pani Agaty na Piłsudskiego, ladnie cieniuje , ma trochę doświadczenia . a cena też przyzwoita - ok 35zł. pozdrawiam
dzięki ygga8 (jeszcze gdybyś podała mi gdzie dokładnie na Piłsudskiego), na tą chwilę muszę pilnie podciąć swoje sprężynki, może mnie nie skrzywdzi aż tak bardzo[/QUOTE]

http://www.pkt.pl/s/biala_podlaska/6...ymowska_d.html
to jest ten salon, po schodkach się wchodzi na góę , i po lewej stronie jak wół że saoln fryzjerski , obok chyba kiedys był Plus ale teraz nie zwróciłam uwagi. tylko do pani Agaty jak coś bo reszty nie polecam
__________________

moja wymiana książek!!
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 15:28   #112
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez ygga8 Pokaż wiadomość
dzięki ygga8 (jeszcze gdybyś podała mi gdzie dokładnie na Piłsudskiego), na tą chwilę muszę pilnie podciąć swoje sprężynki, może mnie nie skrzywdzi aż tak bardzo
http://www.pkt.pl/s/biala_podlaska/6...ymowska_d.html
to jest ten salon, po schodkach się wchodzi na góę , i po lewej stronie jak wół że saoln fryzjerski , obok chyba kiedys był Plus ale teraz nie zwróciłam uwagi. tylko do pani Agaty jak coś bo reszty nie polecam [/QUOTE]
dzięki wielkie już kojarze, no to się umawiam i zobaczymy co z tego wyjdzie
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 19:40   #113
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
http://www.pkt.pl/s/biala_podlaska/6...ymowska_d.html
to jest ten salon, po schodkach się wchodzi na góę , i po lewej stronie jak wół że saoln fryzjerski , obok chyba kiedys był Plus ale teraz nie zwróciłam uwagi. tylko do pani Agaty jak coś bo reszty nie polecam
dzięki wielkie już kojarze, no to się umawiam i zobaczymy co z tego wyjdzie[/QUOTE]

goodluck i daj znać jak poszło
__________________

moja wymiana książek!!
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 07:58   #114
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Biała Podlaska

[QUOTE=JudytaKas;36311518]
Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o całkowitą metamorfozę to ja bym nie szła do żadnego fryzjera w Białej, tylko szukała w innym, większym mieście. Osobiście mogę polecić salon w Lublinie - Montownia Frzyur w galerii Orkana na ul. Kraśnickiej (tam pracują dobrzy fryzjerzy, z profesjonalnym podejściem do klienta, moim faworytem jest sam szef, czyli Emil).

apylka a jak cenowo no i może widziałaś jak ścinali jakąś pokręconą główkę - muszę podciąć jakoś fajnie włoski ale w ciemno nie chcę iść (raz byłam i wystarczy ) potrzebuję kogoś kto umie ścianać kręcone
Tak, wiedziałam, jak robią cuda na głowie z każdego rodzaju włosów. Ja tam chodziłam przez kilka dobrych lat, gdy mieszkałam w Lublinie, ale niestety wyprowadziłam się i teraz już nie moge trafić na tak dobrych fryzjerów. Zawsze byłam bardzo zadowolona zarówno ze strzyżenia, jak i koloryzacji. Teraz jeździłam tam specjalnie przed swoim ślubem, żeby mi Emil zrobił piękny kolor. I zrobił pięknie, jak zawsze
Jeśli chodzi o ceny, to są wysokie, na poziomie warszawskich, ale zależy to też od rodzaju włosów i długości. Ja zawsze oprócz strzyżenia robiłam też kolor. Kilka lat temu płaciłam ok. 150 zł, teraz przed ślubem zapłąciłam 200 zł za całość. Jest to wiec spory wydatek, ale ten salon i pracujących tam fryzjerów (w zasadzie są to sami panowie) z czystym sercem polecam. Jest strona w necie, możesz popatrzeć na cennik. Na pewno też wyczytasz opinie na różnych forach internetowych.
Pozdrawiam.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:12   #115
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Biała Podlaska

[QUOTE=apylka;36331868]
Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość

Tak, wiedziałam, jak robią cuda na głowie z każdego rodzaju włosów. Ja tam chodziłam przez kilka dobrych lat, gdy mieszkałam w Lublinie, ale niestety wyprowadziłam się i teraz już nie moge trafić na tak dobrych fryzjerów. Zawsze byłam bardzo zadowolona zarówno ze strzyżenia, jak i koloryzacji. Teraz jeździłam tam specjalnie przed swoim ślubem, żeby mi Emil zrobił piękny kolor. I zrobił pięknie, jak zawsze
Jeśli chodzi o ceny, to są wysokie, na poziomie warszawskich, ale zależy to też od rodzaju włosów i długości. Ja zawsze oprócz strzyżenia robiłam też kolor. Kilka lat temu płaciłam ok. 150 zł, teraz przed ślubem zapłąciłam 200 zł za całość. Jest to wiec spory wydatek, ale ten salon i pracujących tam fryzjerów (w zasadzie są to sami panowie) z czystym sercem polecam. Jest strona w necie, możesz popatrzeć na cennik. Na pewno też wyczytasz opinie na różnych forach internetowych.
Pozdrawiam.
apylka dziękuje ci bardzo za odpowiedz (ceny w sumie nie aż takie duże-w epi za samo ścięcie zapłaciłam 60 zł), teraz muszę lekko podciąć włosy w białej bo już nie daję rady (idę jutro), a pod koniec miesiąca mam być u koleżanki w Lublinie to odrazu się umówię na wizytę - może wreszcie ktoś mi zrobi cudo na głowie w sumie zawsze chciałam żeby ściął mi włoski jakiś Pan - jakoś zawsze wszyscy chwalą (a na ich stonce sami Panowie - normalnie szał). udokumentuje to i jak nie będzie strasznie to się pochwalę

Edytowane przez JudytaKas
Czas edycji: 2012-09-05 o 09:15
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:10   #116
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Biała Podlaska

[QUOTE=JudytaKas;36333318]
Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
apylka dziękuje ci bardzo za odpowiedz (ceny w sumie nie aż takie duże-w epi za samo ścięcie zapłaciłam 60 zł), teraz muszę lekko podciąć włosy w białej bo już nie daję rady (idę jutro), a pod koniec miesiąca mam być u koleżanki w Lublinie to odrazu się umówię na wizytę - może wreszcie ktoś mi zrobi cudo na głowie w sumie zawsze chciałam żeby ściął mi włoski jakiś Pan - jakoś zawsze wszyscy chwalą (a na ich stonce sami Panowie - normalnie szał). udokumentuje to i jak nie będzie strasznie to się pochwalę
Tylko musisz spieszyć się z zapisaniem, bo wiem, że np. do Emila (tego mojego ) to trzeba zapisywać sie 2 miesiące wcześniej. Mają dużo klientów. Jeśłi chcesz pod koniec wrzęsnia to moze byc już problem z terminami, ale warto sprawdzić. Oprócz Emila wiem, że klienci chwalą sobie też Włodka, ale ja zwasze chodziłam tylko do Emila.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:39   #117
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Biała Podlaska

to dzwonię... może się uda
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 15:44   #118
Ficjanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o całkowitą metamorfozę to ja bym nie szła do żadnego fryzjera w Białej, tylko szukała w innym, większym mieście. Osobiście mogę polecić salon w Lublinie - Montownia Frzyur w galerii Orkana na ul. Kraśnickiej (tam pracują dobrzy fryzjerzy, z profesjonalnym podejściem do klienta, moim faworytem jest sam szef, czyli Emil).

Natomiast napiszę jeszcze opinię o mojej ślubnej fryzurze wykonanej na Szkolnym Dworze w Welli (u Agnieszki) - byłam bardzo zadowolona, fryzurka dość klasyczna, tzw, kok hiszpański z kwiatem z boku, ale całość wyglądała tak jak chciałam - czyli skromnie i elegancko. Wszystkim bardzo się podobało.
Witaj! wlasnie poszukuje fryzjerki, do zrobieia fryzury slubnej. Powiem szczerze nie slyszłam o tym salonie Welli w naszym miescie, ale z tego co czytam bardzo czesto wlasnie ten salon jest polacany. W zwiazku z tym mam pytanie umawiałas sie wczesniej na probna fryzure slubna i jak dlugo przed slubem umawiałas sie na czesanie? Z gory dzieki za rade!!!
Ficjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 09:11   #119
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez Ficjanna Pokaż wiadomość
Witaj! wlasnie poszukuje fryzjerki, do zrobieia fryzury slubnej. Powiem szczerze nie slyszłam o tym salonie Welli w naszym miescie, ale z tego co czytam bardzo czesto wlasnie ten salon jest polacany. W zwiazku z tym mam pytanie umawiałas sie wczesniej na probna fryzure slubna i jak dlugo przed slubem umawiałas sie na czesanie? Z gory dzieki za rade!!!
Nie robiłam fryzury próbnej. Poszłam tam z laptopem, na którym miałam kilka fotek fryzur zbliżonych do takiej, jaką chciałam. Fryzjerka -Agnieszka stwierdziła, że fryzura nie jest wymyślna, a raczej klasyczna, więc nie jest konieczna próbna.
Nie pamiętam dokładnie ile wcześniej się umawiałam, ale chyba jakieś 1,5-2 miesiące przed ślubem. Im wcześniej zapiszesz się, tym większa szansa na wolną godzinę, która Ci najbardziej pasuje. Ja byłam dość wcześnie o 9 rano, bo ślub mieliśmy o godz. 15. W tym czasie jak Agnieszka mnie czesała, to Aneta (druga fryzjerka) czesała druhnę, zaś Agnieszka, jak ja siedziałam z wałkami, uczesała też moją mamę. Tak było to wcześniej ustalone. Razem zajęło to nieco ponad godzinę, czyli dość szybko.
Ja za bardzo nie znam fryzjerów w Białej. Pochodzę z tego miasta, ale obecnie mieszkam w Warszawie. W salonie Wella kiedyś czesałam się na wesela i raczej byłam zadowolona. Dla mnie o jakości salonu fryzjerskiego w znacznym stopniu świadczy to, czy jest duża rotacja pracowników, czy nie. Jak jest duża wymiana to wiadmomo, ze przyjmują młodziutkie fryzjerki tuż po szkole i różnie z takimi bywa, nie mają jeszcze doświadczenia. A zauważyłam, że w Welli od wielu lat pracują te same fryzjerki - chodzi o Agnieszkę i Anetę, bo są też jakieś młodsze. Kiedyś był też chłopak, który bardzo fajne robił fryzury, ale przeniósł się do Warszawy.
Ja byłam zadowolona z uczesania, jak na bialskie warunki, to chyba tam pracuja niezłe, a przede wszystkim doświadczone fryzjerki, ale to tylko moja prywatna opinia. Nie jest w moim interesie robić im żadnej reklamy. Niech każdy sam decyduje.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 11:01   #120
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Biała Podlaska

Gdzie w Białej można podciąć włosy gorącymi nożyczkami?Bo w Wwie nawet 130zł za długie włosy i co z tego ,że chcę tylko końcówki..
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 20:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.