dziwne odparzenie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 23:21   #1
lilii87
Wtajemniczenie
 
Avatar lilii87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 437

dziwne odparzenie?


Witam
Mam takie pytanie. W wakacje kapnela mi podczas opalania kropelka balsamu z filtrem na brzuch. Nie opalałam sie jakos bardzo duzo. Kilka dni na plazy, jakies 3-4. Mam jasna karnacje i uzywam kremów z filtrem. Problem w tym, ze ta kropelka wyparowała i zostało takie cos jakby mi warstwa skóry zeszła i został slad taki gojący sie. Takie coś mam do dzisiaj. Nie boli, nic się z tym nie dzieje, ale dziwi mnie, ze jest cały czas. Jedynie, jak się tam jakos podrapię to robi sie zaczerwienione. Niedawno zauważyłam ze podobne coś tyle ze mniejsze mam nad takim łącznikiem miseczek od biustonosza (nie wiem jak sie to nazywa :P ), a tam nie miałam zadnego wyparowanego kremu. Wiem, ze musze isc do lekarza, ale narazie nie mam jak. Dopiero jakos w lutym. Moze mi któras z was miała coś podobnego, albo przynajmniej ma rozeznanie w tym temacie.
__________________
Mój wątek ciuszkowy
wymiana
lilii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.