Niespokojna po MMR ...??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-14, 10:50   #31
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Niespokojna po MMR ...???

Nie ma to jak poranna dawka fanatyzmu na Wizażu
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 11:58   #32
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Wszystkie zarejestrowane w Polsce szczepionki przeciwko odrze, różyczce i śwince produkowane są w oparciu o nieetyczne linie komórkowe WI-38 i MRC-5 (namnożony został na nich wirus różyczki.)
Np.wspomniany Priorix linia nieetyczna
http://www.dobreszczepionki.pl/opis_szczepionek.html
http://www.cogforlife.org/polish.pdf
Możesz mnie obrażać lecz ja nie wchodzę w "przepychanie się" więc znajdź sobie inny worek treningowy.
Karta Praw Podstawowych UE mówi wyraźnie:
Artykuł 3
Prawo do integralności osoby
1. Każdy ma prawo do poszanowania swej integralności fizycznej i psychicznej.
2. W dziedzinie medycyny i biologii muszą być szanowane w szczególności:
- swobodna i świadoma zgoda osoby zainteresowanej, wyrażona zgodnie z procedurami określonymi przez ustawę;
- zakaz praktyk eugenicznych, w szczególności tych, których celem jest selekcja osób;
- zakaz wykorzystywania ciała ludzkiego i jego poszczególnych części jako źródła zysku;
- zakaz reprodukcyjnego klonowania istot ludzkich.


A tu rozmowy ("taśmy prawdy") na "jakimś" zjeździe szczepionkowców (pracowników firm farmaceutycznych), gdzie bez zachamowań opowiadali o syfie zawartym w ich cudownych specyfikach. - http://gramzdrowia.pl/prof-maria-dor...czepionki.html

Jeden z najwybitniejszych naukowców w historii przemysłu szczepionkowego firmy Merck powiedział PRAWDĘ i co ?
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 12:27   #33
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

ivonka odpuść sobie. Nic nie osiągniesz w ten sposób. Spodziewasz się, że ktoś po takim tekście zrezygnuje ze szczepień?
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 12:38   #34
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

W szczególności, że już na jednym kłamstwie została przyłapana ...
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 13:06   #35
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
ivonka odpuść sobie. Nic nie osiągniesz w ten sposób. Spodziewasz się, że ktoś po takim tekście zrezygnuje ze szczepień?
Nie nie oto mi chodzi.Chodzi mi o to żeby kazdy rodzic był uświadomiony i jeśli kiedykolwiek - czy po zaszczepieniu,czy dużo później coś się złego dzieje z dzieciakiem to żeby wiedział jak "coś" zapodane do organizmu może działać,odziaływać na maluszka i powiązał być może ze szczepionką,a dokładniej z jej składem!!!
Glodomorek i inny- tylko o to mi chodzi
Jeśli będziemy mieć pełną wiedzę to może my jako rodzice będziemy umieli wyłapać jak najszybciej nieprawidłowości u dziecka jeśli np. przy porodzie dostaje punktów 10 na 10 i nagle trach jakimś dziwnym trafem ma różne choroby lub jest jakieś inne i mama zadaje sobie pytanie : Co tu jest nie tak...przecież im większa świadomość ludzka tym mniejsze zło w działaniu,a nie raz trzeba umieć powiązać,pokojarzyć fakty i szybko działać.
Nigdy Cię nie zastanawiało,że tak bardzo dużo dzieciaków ba niemowląt ma począwszy od :
AZS,skazę białkową,niedowład kończyn,niedosłuch lub nadwrażliwość na dźwięk,nadmierne napięcie mięśniowe lub porażenie ciała lub kończyn,białaczkę,małopły tkowość,encefalopatie,róż nego rodzaju nowotwory,(a zwłaszcza mózgu),astmę,ADHD,autyzm - a rodzic nic nie wiąże bo nie ma świadomości.Działanie szczepionek jest baaardzo rozłożone w czasie!!! Żadna mama nie pokuma,że to od tego,wierzcie mi,żadna.......
Mi żal dzieci a jeśli ich rodzice nie będą tych informacji wiedzieć to i mogą nie skojarzyć od czego coś nie tak z ich zdrowiem.Piszę o tym wszystkim bo lekarze Wam tego nie powiedzą ponieważ jakby są "uwaleni" z góry.Oni to doskonale wiedzą,ale jak powiedzą to nie dostaną długopisu,stołka,biurka,f artucha i KASY Z PREMIĄ!
Każda przychodnia dostaje kasę od Sanepidu za zaszczepione dziecko! Sanepid sprzedaje przychodniom szczepionki a one z kolei rodzicom dla ich pociech i biznes się kręci.Smutne ale tak bardzo prawdziwe.Który lekarz oznajmi jak destrukcyjnie na organizm ludzki wpływa rtęć czy aluminium czy cała reszta- żaden! bo jego niestety OBOWIĄZKIEM ZAWODOWYM jest szczepić dzieci.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
w szczególności, że już na jednym kłamstwie została przyłapana ...
a ty tu kompletnie nic nie wnosisz więc wara!!! Bo pszcze gadanie to gdzie indziej sobie ucinaj!
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 13:19   #36
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość


a ty tu kompletnie nic nie wnosisz więc wara!!! Bo pszcze gadanie to gdzie indziej sobie ucinaj!

hahaha na pewno masz wpływ na to że się tu będę wypowiadać

I to nie "pszcze gadanie" bo to, że Klarissa przyłapała cię na kłamstwie jest bardzo istotne
i na pewno pozwoli odpowiednio podejść rodzicom do reszty bredni o których piszesz
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 13:54   #37
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
hahaha na pewno masz wpływ na to że się tu będę wypowiadać

I to nie "pszcze gadanie" bo to, że Klarissa przyłapała cię na kłamstwie jest bardzo istotne
i na pewno pozwoli odpowiednio podejść rodzicom do reszty bredni o których piszesz
Rodzice bardziej pojętni i spostrzegawczy niż ty zapewne przeczytają to co pisałam i wnioski wyciągną- bez porównania szybciej
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 14:17   #38
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Wojciech Cejrowski jest też antyszczepionkowdem

IvonkaG, weź sobie daj spokój, w taki sposób faktycznie nikogo nie przekonasz, a wręcz przeciwnie, zniechecasz, bo na nawiedzona histeryczne wychodzisz.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 14:26   #39
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
To jest tylko Twoje i tylko Twoje zdanie więc szanuje je ale inni niech wiedzą co jest tak naprawdę w szczepionkach przecież to mówi Pani profesor Majewska,która 25 lat badała szczepionki i widziała co się po nich dzieje,a nie zwykły Kowalski.Ja nieśmiałabym podważać czegoś co jest spod pióra naukowca biochemika!,która widziała co się dzieje i jak firmy farmaceutyczne zarabiają na szczepieniach ludzi i szczepionkach.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Aaai zapomniałam dodać,że tu też są osoby które piszą na wizażu i mają za to płacone,jest to ich praca,a nie faktycznie piszą bo są na forum.
i której wielokrotnie zarzucano fałszowanie wyników

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja mam dwoje dzieci, co za tym idzie trochę już tych szczepień było, w różnych ośrodkach zdrowia i za każdym razem byłam informowana o skutkach, powikłaniach, za każdym razem dostaję też ulotkę ze szczepionki, którą podano. Co do "zapodawania chemikaliów" jak przeczytasz skutki uboczne APAP-u to okaże się on śmiercionośny, tyle, że tak często jak wygrana w totka, tak samo ze szczepionkami jest. Korzyści przewyższają możliwe i rzadkie powikłania.

A jak to stwierdzić, że kilkanaście miesięcy później coś się stało od szczepionki? Takie informację są niemożliwe do uzyskania a co za tym idzie totalnie niewiarygodne.

A ten formularz jest bez sensu. Nie tylko w kwestii szczepienia ale w każdej innej kwestii lekarz nie jest w stanie przewidzieć jak twoje dziecko zareaguje np. na syrop, który dobrze toleruje 99,9% dzieci, dlatego nikt ci nie da gwarancji, że coś będzie w 100% bezpieczne dla twojego dziecka bo byłby idiotą. Każdy organizm jest inny i inaczej znosi leczenie czy szczepienia.
dokładnie, mało tego - wystarczy ulotkę w necie sprawdzić, wystarczy wreszcie spytać, jakie mogą być reakcje na szczepionkę - na bank żaden lekarz ani pielęgniarka nie powie, że żadne.


Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
Jeśli będziemy mieć pełną wiedzę to może my jako rodzice będziemy umieli wyłapać jak najszybciej nieprawidłowości u dziecka jeśli np. przy porodzie dostaje punktów 10 na 10 i nagle trach jakimś dziwnym trafem ma różne choroby lub jest jakieś inne i mama zadaje sobie pytanie : Co tu jest nie tak...przecież im większa świadomość ludzka tym mniejsze zło w działaniu,a nie raz trzeba umieć powiązać,pokojarzyć fakty i szybko działać.
Nigdy Cię nie zastanawiało,że tak bardzo dużo dzieciaków ba niemowląt ma począwszy od :
AZS,skazę białkową,niedowład kończyn,niedosłuch lub nadwrażliwość na dźwięk,nadmierne napięcie mięśniowe lub porażenie ciała lub kończyn,białaczkę,małopły tkowość,encefalopatie,róż nego rodzaju nowotwory,(a zwłaszcza mózgu),astmę,ADHD,autyzm - a rodzic nic nie wiąże bo nie ma świadomości.Działanie szczepionek jest baaardzo rozłożone w czasie!!! Żadna mama nie pokuma,że to od tego,wierzcie mi,żadna.......
Mi żal dzieci a jeśli ich rodzice nie będą tych informacji wiedzieć to i mogą nie skojarzyć od czego coś nie tak z ich zdrowiem.Piszę o tym wszystkim bo lekarze Wam tego nie powiedzą ponieważ jakby są "uwaleni" z góry.Oni to doskonale wiedzą,ale jak powiedzą to nie dostaną długopisu,stołka,biurka,f artucha i KASY Z PREMIĄ!
Każda przychodnia dostaje kasę od Sanepidu za zaszczepione dziecko! Sanepid sprzedaje przychodniom szczepionki a one z kolei rodzicom dla ich pociech i biznes się kręci.Smutne ale tak bardzo prawdziwe.Który lekarz oznajmi jak destrukcyjnie na organizm ludzki wpływa rtęć czy aluminium czy cała reszta- żaden! bo jego niestety OBOWIĄZKIEM ZAWODOWYM jest szczepić dzieci.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------


a ty tu kompletnie nic nie wnosisz więc wara!!! Bo pszcze gadanie to gdzie indziej sobie ucinaj!
Aha.
To teraz proponuję spytać też matki, czy w trakcie ciąży przypadkiem nie paliły, nie pily, jak przebiegal poród, czy w ciąży nie było cukrzycy i o wiele innych rzeczy. A, i o genetykę rodzinną.

A pszcze gadanie muszę zapamiętać, genialne.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Wojciech Cejrowski jest też antyszczepionkowdem

IvonkaG, weź sobie daj spokój, w taki sposób faktycznie nikogo nie przekonasz, a wręcz przeciwnie, zniechecasz, bo na nawiedzona histeryczne wychodzisz.
przy całej mojej sympatii dla niego, to on jest, mam wrażenie, antywszystkim?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 14:56   #40
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
Nie nie oto mi chodzi.Chodzi mi o to żeby kazdy rodzic był uświadomiony i jeśli kiedykolwiek - czy po zaszczepieniu,czy dużo później coś się złego dzieje z dzieciakiem to żeby wiedział jak "coś" zapodane do organizmu może działać,odziaływać na maluszka i powiązał być może ze szczepionką,a dokładniej z jej składem!!!
Glodomorek i inny- tylko o to mi chodzi
Jeśli będziemy mieć pełną wiedzę to może my jako rodzice będziemy umieli wyłapać jak najszybciej nieprawidłowości u dziecka jeśli np. przy porodzie dostaje punktów 10 na 10 i nagle trach jakimś dziwnym trafem ma różne choroby lub jest jakieś inne i mama zadaje sobie pytanie : Co tu jest nie tak...przecież im większa świadomość ludzka tym mniejsze zło w działaniu,a nie raz trzeba umieć powiązać,pokojarzyć fakty i szybko działać.
Nigdy Cię nie zastanawiało,że tak bardzo dużo dzieciaków ba niemowląt ma począwszy od :
AZS,skazę białkową,niedowład kończyn,niedosłuch lub nadwrażliwość na dźwięk,nadmierne napięcie mięśniowe lub porażenie ciała lub kończyn,białaczkę,małopły tkowość,encefalopatie,róż nego rodzaju nowotwory,(a zwłaszcza mózgu),astmę,ADHD,autyzm - a rodzic nic nie wiąże bo nie ma świadomości.Działanie szczepionek jest baaardzo rozłożone w czasie!!! Żadna mama nie pokuma,że to od tego,wierzcie mi,żadna.......

Mi żal dzieci a jeśli ich rodzice nie będą tych informacji wiedzieć to i mogą nie skojarzyć od czego coś nie tak z ich zdrowiem.Piszę o tym wszystkim bo lekarze Wam tego nie powiedzą ponieważ jakby są "uwaleni" z góry.Oni to doskonale wiedzą,ale jak powiedzą to nie dostaną długopisu,stołka,biurka,f artucha i KASY Z PREMIĄ!
Każda przychodnia dostaje kasę od Sanepidu za zaszczepione dziecko! Sanepid sprzedaje przychodniom szczepionki a one z kolei rodzicom dla ich pociech i biznes się kręci.Smutne ale tak bardzo prawdziwe.Który lekarz oznajmi jak destrukcyjnie na organizm ludzki wpływa rtęć czy aluminium czy cała reszta- żaden! bo jego niestety OBOWIĄZKIEM ZAWODOWYM jest szczepić dzieci.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------


a ty tu kompletnie nic nie wnosisz więc wara!!! Bo pszcze gadanie to gdzie indziej sobie ucinaj!
Po 1 są tematy ogólne o szczepieniach, gdzie możesz dyskutować.
Po 2 nie w takiej formie. Nikt tego nie przyjmie.
Po 3 nie uświadamiasz, że coś tam może się dziać po szczepieniu tylko udowadniasz, że ci co szczepią nic nie wiedzą i generalnie są złymi rodzicami, bo mieli czelność bezmyślnie podać truciznę.
Po 4 trafiłaś kulą w płot, bo moje dziecko jest nieszczepione. I gdybyś poszperała w tematach o których pisałam wcześniej to wiedziałabyś o tym. Więc nie do mnie teksty "czy zastanawiałaś się".
Po 5 pokuma, pokuma. Znam osoby, które szczepiły i w różnych momentach rezygnowały na podstawie obserwacji dziecka.
Po 6 komentarz do izy poniżej wszelkiej krytyki.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 14:57   #41
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Czcze gadanie o szczepionkach w kolejnym wątku
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 15:06   #42
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42803066]dokładnie, mało tego - wystarczy ulotkę w necie sprawdzić, wystarczy wreszcie spytać, jakie mogą być reakcje na szczepionkę - na bank żaden lekarz ani pielęgniarka nie powie, że żadne.[/QUOTE]
Wiesz co ja usłyszałam od lekarzy? Nie to co było w ulotce, a wytarte frazesy pt gorączka i obrzęk. Koniec. Nic więcej. Aha i może trochę płakać, bo będzie zestresowane. Także ja na opinii lekarza się nie opieram, bo rozmija się z informacjami producenta.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Czcze gadanie o szczepionkach w kolejnym wątku
Nie odpowiedziałaś na moje pytanie czy jestem antyszczepionkowcem
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 15:07   #43
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42803066]i której wielokrotnie zarzucano fałszowanie wyników [/QUOTE]

o ciekawe fakty, i do tego pozbawiona tytułu doktora
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 15:19   #44
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Głodomorku, ale żaden lekarz nie powie, że po szczepionce nie będzie na pewno żadnej reakcji. Poza tym, jeśli ktoś się interesuje to przecież też we własnym zakresie - wiesz po sobie przecież - czyta o szczepionkach i raczej nie polega tylko na wiedzy/niewiedzy lekarzy.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 16:31   #45
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Glodomorek - a jestes?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 19:16   #46
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
Wszystkie zarejestrowane w Polsce szczepionki przeciwko odrze, różyczce i śwince produkowane są w oparciu o nieetyczne linie komórkowe WI-38 i MRC-5 (namnożony został na nich wirus różyczki.)
Np.wspomniany Priorix linia nieetyczna
http://www.dobreszczepionki.pl/opis_szczepionek.html
http://www.cogforlife.org/polish.pdf
Najpierw próbowałaś udowodnić, że szczepionki są "złe" ponieważ są szkodliwe - niestety jako "dowody" podałaś jeden stronniczy artykuł dotyczący innej szczepionki niż tej, o której mowa w wątku, a drugi, którego autor został całkowicie skompromitowany i zdyskredytowany przez świat medyczny, a jego badania uznano za niewiarygodne i stronnicze.

Teraz próbujesz udowadniać, że są "złe" bo są nieetycznie produkowane. Przeczytałam podane przez ciebie teksty. Próbujesz przedstawiać to tak, jakby szczepionkę MMR co najmniej produkowano z ciał dzieci specjalnie zabitych na tę okoliczność. Tymczasem twoje źródła podają, że ponad 50 lat temu jakieś kobiety usunęły ciążę a pozostałości po płodach czy też ich fragmenty użyto do wyhodowania szczepionki. Przy czym twoje źródła podają, że nie ma innej alternatywy do hodowli szczepionki przeciwko różyczce niż ten (czyli albo taka szczepionka albo żadna). Nie wiem czy wiesz - ale cała współczesna medycyna, z której na co dzień korzystamy jest taka "nieetyczna" gdyż przez setki lat wiedzę medyczną czerpano z doświadczeń na zwłokach a czasem i o zgrozo na ludziach żywych.

Lepiej chyba poświęcić martwe ciało na badania niż patrzeć na śmierć żywych dzieci, czy wg ciebie nie?

Cytat:
- zakaz wykorzystywania ciała ludzkiego i jego poszczególnych części jako źródła zysku;
- zakaz reprodukcyjnego klonowania istot ludzkich.
W takim rozumieniu jakie prezentujesz transplantacja serca to też wykorzystanie ludzkiego ciała do zysków bo przecież ani darmo nikt narządów nie daje, ani lekarz darmo nie operuje, a wszystkie środku użyte do operacji też kosztują i taka operacja za darmo się nie odbywa z "miłości do pacjenta", a wręcz jest bardzo kosztowna

"Taśmy prawdy" sobie odpuściłam bo dla mnie to nie są żadne dowody.

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
Nie nie oto mi chodzi.Chodzi mi o to żeby kazdy rodzic był uświadomiony i jeśli kiedykolwiek - czy po zaszczepieniu,czy dużo później coś się złego dzieje z dzieciakiem to żeby wiedział jak "coś" zapodane do organizmu może działać,odziaływać na maluszka i powiązał być może ze szczepionką,a dokładniej z jej składem!!!
Glodomorek i inny- tylko o to mi chodzi
Jeśli będziemy mieć pełną wiedzę to może my jako rodzice będziemy umieli wyłapać jak najszybciej nieprawidłowości u dziecka jeśli np. przy porodzie dostaje punktów 10 na 10 i nagle trach jakimś dziwnym trafem ma różne choroby lub jest jakieś inne i mama zadaje sobie pytanie : Co tu jest nie tak...przecież im większa świadomość ludzka tym mniejsze zło w działaniu,a nie raz trzeba umieć powiązać,pokojarzyć fakty i szybko działać.
Tak i całemu złu winne są te szczepionki...
A UFO nie jest winne przypadkiem?

Cytat:
Nigdy Cię nie zastanawiało,że tak bardzo dużo dzieciaków ba niemowląt ma począwszy od :
AZS,skazę białkową,niedowład kończyn,niedosłuch lub nadwrażliwość na dźwięk,nadmierne napięcie mięśniowe lub porażenie ciała lub kończyn,białaczkę,małopły tkowość,encefalopatie,róż nego rodzaju nowotwory,(a zwłaszcza mózgu),astmę,ADHD,autyzm - a rodzic nic nie wiąże bo nie ma świadomości.Działanie szczepionek jest baaardzo rozłożone w czasie!!! Żadna mama nie pokuma,że to od tego,wierzcie mi,żadna.......
To w takim razie skąd wiadomo, że od tego?

Cytat:
lekarze Wam tego nie powiedzą ponieważ jakby są "uwaleni" z góry.Oni to doskonale wiedzą,ale jak powiedzą to nie dostaną długopisu,stołka,biurka,f artucha i KASY Z PREMIĄ!
Nie powiedzą bo ponad połowa tego co tu pokazałaś to informacje nierzetelne, niesprawdzone, spiskowe teorie dziejów dla oszołomów i nikt poważny nie będzie takich bzdur opowiadał pacjentom.

I tak dla twojej wiadomości - przychodnie nie kupują szczepionek od sanepidu, po prostu je dostają - te podstawowe. Inne szczepionki możesz sobie kupić w aptece lub jeśli przychodnia zamawia i prowadzi sprzedaż.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:52   #47
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

szaja i izabela, coś wam się pomyliło, Majewskiej nikt nie odbierał tytułu tylko Wakefieldowi.

Klarissa, szczepionki szkodzą i to jest fakt. Lista działań niepożądanych, łącznie z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu i śmiercią nie wzięła się z sufitu, tylko takie przypadki były.

vixen, ciekawa byłam jak ty to postrzegasz.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:57   #48
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Pamietam, ze chyba kiedyś pisałaś, ze nie jestes przeciwnikiem szczepień, a nie podobają Ci się w takiej formie.

A czy szczepionki maja skutki uboczne? Nawet w reklamach prostych leków na przeziębienie jest ostrzeżenie, wiec i szczepionki moga zaszkodzić. Jednak zdecydowana większość dzieci nie ma po nich powikłań, związku z autyzmem nikt nie udowodnił, a takie szalencze posty antyszczepionkowcow jak ivonki to mi się kojarzą z wynurzeniami ludu smoleńskiego o zamachu, podobny histeryczny ton, przekonanie o posiadaniu wiedzy tajemnej i głupocie, krótkowzroczności reszty.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:59   #49
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Głodomorku, ale ja nie pisałam o odbieraniu jej tytułu, tylko o fałszowaniu wyników
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 21:06   #50
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Pamietam, ze chyba kiedyś pisałaś, ze nie jestes przeciwnikiem szczepień, a nie podobają Ci się w takiej formie.

A czy szczepionki maja skutki uboczne? Nawet w reklamach prostych leków na przeziębienie jest ostrzeżenie, wiec i szczepionki moga zaszkodzić. Jednak zdecydowana większość dzieci nie ma po nich powikłań, związku z autyzmem nikt nie udowodnił, a takie szalencze posty antyszczepionkowcow jak ivonki to mi się kojarzą z wynurzeniami ludu smoleńskiego o zamachu, podobny histeryczny ton, przekonanie o posiadaniu wiedzy tajemnej i głupocie, krótkowzroczności reszty.
W reklamie stoperanu masz ostrzeżenie, ale przy szczepionce na rota czy ospę już nie rozdwojenie jaźni mają.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42808198]Głodomorku, ale ja nie pisałam o odbieraniu jej tytułu, tylko o fałszowaniu wyników [/QUOTE]
Tak, ty napisałaś o oskarżeniach, a Iza że odebrano jej tytuł.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 21:15   #51
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

To czemu córki nie zaszczepilas?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 21:18   #52
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Klarissa, szczepionki szkodzą i to jest fakt. Lista działań niepożądanych, łącznie z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu i śmiercią nie wzięła się z sufitu, tylko takie przypadki były.
Ja nie neguję tego, że są przypadki powikłań.

Ale one są po pierwsze rzadkie, po drugie moim zdaniem pożytki płynące ze szczepień ochronnych przewyższają potencjalne zagrożenia. Nawet po Apapie czy syropku Pini ktoś może umrzeć, co nie znaczy, że należy postulować od razu zakaz produkcji i straszyć ludzi, na dodatek często nieprawdą jak to robi IvonkaG.

Twoje opinie na temat szczepień czytałam i chociaż nie zgadzam się z nimi to jednak nie brzmią one tak fanatycznie i wręcz opętańczo jak to, co pisze tutaj IvonkaG, no i podpierasz się faktami a nie tekstami nie na temat lub wypowiedziami fanatyków religijnych.

Natomiast nie rozumiem skąd ta opinia, że producenci szczepionek, lekarze i pielęgniarki są w zmowie i ukrywają potencjalne niebezpieczne skutki szczepionek, ponieważ ja tego nie doświadczyłam, jak pisałam spotkałam się wręcz z czymś odwrotnym, ba, nawet podpisywałam oświadczenie, że lekarz informował mnie o NOP a nie podpisywałabym gdyby mnie nie zapoznał.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 21:18   #53
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Tak, ty napisałaś o oskarżeniach, a Iza że odebrano jej tytuł.
No ale ja nie odpowiadam za to, co Iza pisze ona skomentowała moje słowa, być może błędnie, nie wiem, bo po czytaniu o rewelacjach tej pani już nie miałam ochoty (daaawno już) czytać dalej niczego z nią związanego.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 07:59   #54
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja nie neguję tego, że są przypadki powikłań.

Ale one są po pierwsze rzadkie, po drugie moim zdaniem pożytki płynące ze szczepień ochronnych przewyższają potencjalne zagrożenia. Nawet po Apapie czy syropku Pini ktoś może umrzeć, co nie znaczy, że należy postulować od razu zakaz produkcji i straszyć ludzi, na dodatek często nieprawdą jak to robi IvonkaG.

Twoje opinie na temat szczepień czytałam i chociaż nie zgadzam się z nimi to jednak nie brzmią one tak fanatycznie i wręcz opętańczo jak to, co pisze tutaj IvonkaG, no i podpierasz się faktami a nie tekstami nie na temat lub wypowiedziami fanatyków religijnych.

Natomiast nie rozumiem skąd ta opinia, że producenci szczepionek, lekarze i pielęgniarki są w zmowie i ukrywają potencjalne niebezpieczne skutki szczepionek, ponieważ ja tego nie doświadczyłam, jak pisałam spotkałam się wręcz z czymś odwrotnym, ba, nawet podpisywałam oświadczenie, że lekarz informował mnie o NOP a nie podpisywałabym gdyby mnie nie zapoznał.
Zgadzam się
Ja nie mówię, że lekarze nie mówią o nopach, ale mówią tylko o tych lekkich a o ciężkich już nie, nie wpisują ich do dokumentacji medycznej, nie zgłaszają raportów do sanepidu, niejednokrotnie "nie widzą" ewidentnych powikłań, wszystko jest kwitowane "to nie od szczepionki" nawet jeśli dziecko dzień wcześniej było zdrowe. I to, że przypadki są rzadkie związane jest też ze zbyt małą zgłaszalnością występujących powikłań.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42808511]No ale ja nie odpowiadam za to, co Iza pisze ona skomentowała moje słowa, być może błędnie, nie wiem, bo po czytaniu o rewelacjach tej pani już nie miałam ochoty (daaawno już) czytać dalej niczego z nią związanego.[/QUOTE]
Oj tam, przecież wiem. To Iza odpowiedziała na twojego posta. Dlatego nie cytowałam was osobno tylko hurtem raz sprostowałam.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
To czemu córki nie zaszczepilas?
Nie trzeba być antyszczepionkowcem, żeby nie szczepić. U nas indywidualne ryzyko ze szczepień przewyższa potencjalne korzyści.
Gdybym była nosicielką np wzw b zaszczepiłabym córkę bez wahania.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 10:08   #55
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Natomiast nie rozumiem skąd ta opinia, że producenci szczepionek, lekarze i pielęgniarki są w zmowie i ukrywają potencjalne niebezpieczne skutki szczepionek, ponieważ ja tego nie doświadczyłam, jak pisałam spotkałam się wręcz z czymś odwrotnym, ba, nawet podpisywałam oświadczenie, że lekarz informował mnie o NOP a nie podpisywałabym gdyby mnie nie zapoznał.
Dokładnie,
i każdy ulotkę od szczepionki może sobie przeczytać.

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Ja nie mówię, że lekarze nie mówią o nopach, ale mówią tylko o tych lekkich a o ciężkich już nie, nie wpisują ich do dokumentacji medycznej, nie zgłaszają raportów do sanepidu, niejednokrotnie "nie widzą" ewidentnych powikłań, wszystko jest kwitowane "to nie od szczepionki" nawet jeśli dziecko dzień wcześniej było zdrowe. I to, że przypadki są rzadkie związane jest też ze zbyt małą zgłaszalnością występujących powikłań.

Bo może najzwyczajniej w świecie tak uważają.

A co tobie tak zależy na tym, zeby wszytskie choroby zgłaszać jako nopy? Bo zwrost liczy zgloszeń by świdczył o tym, że twoja decyzja o nieszczepiniu była słuszna?

To by było dopiero fałszowanie rzeczywistości przez lekarzy, gdyby wszystko wiązali ze szczepionkami.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 10:27   #56
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Dokładnie,
i każdy ulotkę od szczepionki może sobie przeczytać.




Bo może najzwyczajniej w świecie tak uważają.

A co tobie tak zależy na tym, zeby wszytskie choroby zgłaszać jako nopy? Bo zwrost liczy zgloszeń by świdczył o tym, że twoja decyzja o nieszczepiniu była słuszna?

To by było dopiero fałszowanie rzeczywistości przez lekarzy, gdyby wszystko wiązali ze szczepionkami.
Bo jestem za prawdą. Brak wiarygodnych danych nt bezpieczeństwa stosowania takiej ilości szczepień, a te co są - są niedoszacowane. Dlaczego w Polsce zgłasza się 10% nopów tego co np w Niemczech. Mamy lepsze szczepionki, które nie dają powikłań? Czy chory system, gdzie lekarz po zgłoszeniu nop ma problemy ze strony sanepidu? A lekarz pod karą grzywny ma obowiązek zgłosić każde pogorszenie zdrowia w ciągu 4tygodni od szczepienia. Nie nop, nie podejrzenie - każde pogorszenie zdrowia.
Czy jeśli twoja córka po szczepionce miała np gorączkę to lekarz to zgłosił? Wątpię...

Iza, ja mam w domu podręczniki do medycyny i mogę sobie poczytać. Ale to nie znaczy, że lekarz nie ma ich znać i informować mnie o wszystkim co dotyczy leczenia, bo przecież mogę sobie sama poczytać. Lekarz ma prawny obowiązek przekazać pełną informację nt szczepień - tych ciemnych stron także a nie ograniczać się do złego samopoczucia i gorączki.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 10:56   #57
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Bo jestem za prawdą.
jasne, po prostu chcesz żeby twoje spiskowe teorie się potwierdziły


Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Dlaczego w Polsce zgłasza się 10% nopów tego co np w Niemczech. Mamy lepsze szczepionki, które nie dają powikłań?
może po porstu mamy lepszych lekarzy, którzy w wszystkich chorobach nie upatrują nopow.

Cytat:
A lekarz pod karą grzywny ma obowiązek zgłosić każde pogorszenie zdrowia w ciągu 4tygodni od szczepienia. Nie nop, nie podejrzenie - każde pogorszenie zdrowia.
skoro maja taki obowiązek to zapewne to robią, bo nigdy nie wiadomo kiedy trafia na wariatkę ktora poleci do sanepdiu sprawdzic czy zglosil jej dziecko

Cytat:
Czy jeśli twoja córka po szczepionce miała np gorączkę to lekarz to zgłosił? Wątpię...
A skąd niby miałby wiedzieć o tej gorączce?
Czy dla mnie też jest przewidziana grzywna za nie zgłoszenie gorączki?

Zresztą ja bym na pewno nie wybrała dla dziecka lekarza, który jest przeciwnikiem szczepień.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 11:29   #58
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
jasne, po prostu chcesz żeby twoje spiskowe teorie się potwierdziły
Ja nie potrzebuję żadnego potwierdzenia


Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
może po porstu mamy lepszych lekarzy, którzy w wszystkich chorobach nie upatrują nopow.
Działają wbrew prawu i tyle.



Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
skoro maja taki obowiązek to zapewne to robią, bo nigdy nie wiadomo kiedy trafia na wariatkę ktora poleci do sanepdiu sprawdzic czy zglosil jej dziecko
Nie robią. Dlatego mamy zaniżone statystyki w porównaniu do innych krajów o czym pisałam wcześniej.

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
A skąd niby miałby wiedzieć o tej gorączce?
Większość rodziców zgłasza lekarzom objawy po szczepieniu.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 11:42   #59
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Nie robią. Dlatego mamy zaniżone statystyki w porównaniu do innych krajów o czym pisałam wcześniej.

Większość rodziców zgłasza lekarzom objawy po szczepieniu.

To są tylko twoje przypuszczenia.


Moja nigdy nie miała żadnego objawu po szczepieniu. A gdybym młdoe miało gorączkę to nawet nie wiem czy do kolejnego szczepienia bym o tym pamiętała, i wogóle czym by mi przyszło do głowy o tym mowic po kilku miesiącach
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 12:41   #60
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
To są tylko twoje przypuszczenia.
Nie są. Możesz sobie porównać statystyki w różnych krajach, są dostępne.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-05 09:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.