Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-11, 16:08   #1
GrazkaGold
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3

Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie


Strasznie lubię oglądać filmy i chodzić do kina. A wy ? Jakie filmy polecacie i gdzie warto je obejrzeć kino, internet?
GrazkaGold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 10:55   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Bardzo rzadko chodzę do kina i w ogóle oglądam filmy, ale jeżeli już to wybieram sieć kin studyjnych, małych, kameralnych, bo w multikinie po pierwsze jest za głośno, a ja naprawdę nie mam problemów ze słuchem, a po drugie szlag mnie trafia, jak obok mnie siedzą i jedzą te świństwa plus hałasują i śmiecą
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 14:15   #3
Kymonka
Raczkowanie
 
Avatar Kymonka
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 90
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Ja tam uwielbiam chodzic do kina. Kupuje mnie ta cala otoczka multipleksów, rozłożenia się w fotelu na sali i ogladania produkcji na ogromnym ekranie.
Kymonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 17:41   #4
KamaRos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Ja mam tak samo. Kocham filmy i najlepiej ogląda mi się je na dużym ekranie w kinie, dlatego wyrobiłam sobie kartę unlimited do Cinema City i jak tylko mam wolną chwilę to idę do kina. Fajna opcja. Polecam kinomaniaczkom takim jak ja.
KamaRos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 09:26   #5
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Ja uwielbiam filmy, więc i do kin staram się chodzić w miarę regularnie. Ostatnio bardziej preferuję kina studyjne i inne mniejsze kina. Ze względu na oglądających (w tych mniejszych kinach są mniej uciążliwi) ale też często na repertuar. W kinach studyjnych często można znaleźć fajne prapremiery czy tytuły bardziej niszowe (niszowe pod względem popularności, nie poziomu), których nie ma w większych kinach.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 13:16   #6
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Cytat:
Napisane przez Kymonka Pokaż wiadomość
Ja tam uwielbiam chodzic do kina. Kupuje mnie ta cala otoczka multipleksów, rozłożenia się w fotelu na sali i ogladania produkcji na ogromnym ekranie.
Mam tak samo
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 22:03   #7
Zielonacytryna32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

U mnie to tak różnie jest z tym kinem bo nie zawsze mam czas. Ale ostatnio znajomi robili imprezę w Cinema City w strefie Vip. Nie wiem czy o tym słyszałyście? Strasznie fajnie to wyszło, bo najpierw było dobre jedzonko a potem seans. Nigdy wcześniej nie byłam na takim spotkaniu a zawsze to miła odmiana od klasycznych posiadówek w domu.
Zielonacytryna32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-14, 07:21   #8
falniemafal
Raczkowanie
 
Avatar falniemafal
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 66
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Ja bardzo lubię kino, studyjne bardziej ale multipleks też przeżyję. Lubię taką odskocznię a ostatnio w domu coraz trudniej mi się skupić na oglądaniu. Teoretycznie wiem, że ludzie są różni, ale nie wiem jak można nie lubić kina
falniemafal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 15:26   #9
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Lubię kino, nie chodzę jednak jakoś bardzo regularnie. Praktycznie nie zaglądam do multipleksów, wybieram kina studyjne, bo w multipleksach za dużo ludzi, za duży hałas i jakoś tak bezosobowo jest. Nie kupuje mnie to, nawet mimo tego, że muszę przyznać, że mają na ogół nieco wygodniejsze fotele. Kina studyjne to jest to co lubię najbardziej
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 09:47   #10
Miss_Impatient
Przyczajenie
 
Avatar Miss_Impatient
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 22
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Lubię chodzić do kina, ale jakiś film musi mnie mocno zainteresować, żeby iść. Nie pójdę na byle jaki film, byle by pójść do kina. Najwięcej lubię chodzić na horrory, bo w domu takie filmy nie robią na mnie wrażenia. W kinie jest zupełnie inny klimat.
__________________
“Some women choose to follow men, and some women choose to follow their dreams. If you're wondering which way to go, remember that your career will never wake up and tell you that it doesn't love you anymore.”
Miss_Impatient jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 14:34   #11
Qeera
Raczkowanie
 
Avatar Qeera
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 38
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Ja lubie multipleksy. I tak chodze w nich w dni robocze kiedy na sali jest najczęsciej kilka osób na krzyż, więc nie narzekam na tłok
Qeera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-18, 05:33   #12
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Nie cierpię chodzić do kin sieciowych i multiplexów. Drażni mnie siorbanie, chrupanie, zapach popcornu, komentarze i cały szereg zachowań ludzi, który mnie dekoncentruje (od rozmów do końskiego rżenia/afektowanych chichotów i heheszek).

Jeśli już, wybieram małe kina studyjne, prezentujące kino raczej skierowane do koneserów danych gatunków filmowych, którzy autentycznie przychodzą do kina by obejrzeć i przeżyć film.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 14:23   #13
Ooshatka
Raczkowanie
 
Avatar Ooshatka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 64
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Lubie małe kina, ale jakies głośne premiery to jednak cos gdzie potrzeba mi klimatu multipleksu
Ooshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 15:19   #14
KateGP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 6
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

ja kocham kino. W domu to nie to samo. Ostatnio byłam w Cinema City na nowym Spider Man'ie. Mogę polecić i film i kino bo mają dużo atrakcji. Teraz poluje na jakiś film, który chciałabym zobaczyć na screenx to dopiero musi być ekstra sprawa.
KateGP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 01:35   #15
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Cytat:
Napisane przez KateGP Pokaż wiadomość
ja kocham kino. W domu to nie to samo. Ostatnio byłam w Cinema City na nowym Spider Man'ie. Mogę polecić i film i kino bo mają dużo atrakcji. Teraz poluje na jakiś film, który chciałabym zobaczyć na screenx to dopiero musi być ekstra sprawa.
Jak dla mnie ScreenX i 4DX to troche strata kasy, bo glownie rozpraszaja i nie moge sie przez to skupic na fabule. Z ciekawosci wyprobowalam jako nowinke i wiecej za to doplacac nie zamierzam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 10:24   #16
wujewuje
Przyczajenie
 
Avatar wujewuje
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 23
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Lubię małe, spokojne, ciche i zapomniane kina. Ale oczywiście zdarza mi się też chodzić do Multikina, czy Cinema City - niestety nie mają takiego uroku, jak np. Kino Wisła, ale lecą w nich wszystkie nowości.
wujewuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 14:07   #17
Adorenka
Raczkowanie
 
Avatar Adorenka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 76
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Ja zdecydowanie multipleksy, zarowno pod wzgledem wystroju jak i ogolnej oferty filmowej.
Adorenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 07:18   #18
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

Lubię chodzić do kina; chodzę tam, gdzie taniej, bo chodzę dość często, kilka razy w miesiącu i gdzie odpowiada mi godzina projekcji (to dla mnie ważne, bo albo idę sama i chcę wrócić o logicznej porze albo idę z mężem i musimy wrócić o logicznej porze).
Z reguły chodzę na filmy, które mają nie-siorbiącą i nie-rzucającą-popcornem publiczność, dlatego nie przeszkadzają mi multipleksy (już prędzej irytują mnie reklamy). Ale na filmy z klimatem zdecydowanie wybieram małe kina, których u mnie na szczęście jest pod dostatkiem.
Właśnie dzisiaj idę i już nie mogę się doczekać.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 12:11   #19
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Czy lubicie chodzić do kina? sieciówki czy małe kina? jakie filmy lubicie

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87028459]Lubię chodzić do kina; chodzę tam, gdzie taniej, bo chodzę dość często, kilka razy w miesiącu i gdzie odpowiada mi godzina projekcji (to dla mnie ważne, bo albo idę sama i chcę wrócić o logicznej porze albo idę z mężem i musimy wrócić o logicznej porze).
Z reguły chodzę na filmy, które mają nie-siorbiącą i nie-rzucającą-popcornem publiczność, dlatego nie przeszkadzają mi multipleksy (już prędzej irytują mnie reklamy). Ale na filmy z klimatem zdecydowanie wybieram małe kina, których u mnie na szczęście jest pod dostatkiem.
Właśnie dzisiaj idę i już nie mogę się doczekać.[/QUOTE]

Na szczescie na takie hardkorowe sytuacje nigdy nie trafilam, za to na przedostatnich Avengersach kilka miejsc ode mnie siedzial facet, ktory w polowie filmu spokojnie sobie zasnal i chrapal
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-26 13:11:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.