Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 00:29   #91
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez malgochna Pokaż wiadomość
Mam jedna wątpliwość, moze ja rozwiejecie: A nie sadzicie ze tego typu opaska przypomina wianek na I komunie sw.? Mam dość delikatna urodę, mimo ze mam 26 lat to czasem biorą mnie za nastolatke. Boje sie wyglądać śmiesznie...
Moim zdaniem taka opaska jest faktycznie bardzo dziewczęca. Z drugiej strony, ja bardzo lubię dziewczęce panny młode - uważam, że mają mnóstwo uroku.
Najprościej byłoby, gdybyś po prostu zobaczyła się w podobnej opasce. Może mogłaby ją na chwilę poudawać jakaś sztuczna biżuteria z koralików? Założyłabyś na głowę, mniej-więcej podpięła włosy i miałabyś odpowiedź, czy taki look ci odpowiada.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 10:30   #92
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

zawsze mozna pomyslec o rozwiazaniu pt 'ok sprobujemy z opaska, jak poczuje ze jednak wygladam za mlodo to ma byc latwo ja wyjac' i z niej zrezygnujesz
ja tak mialam kwiatki. w oogle nie moj temat.. ale fryzjerka mi je wmontowala ze wskazowkami jak wyjac gdybym sie rozmyslila
ale zostaly ;]
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 14:29   #93
Madziunia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cześć dziewczyny
Moja historia z suknią jest prosta, weszłam do salonu sukien ślubnych pierwsze spojrzenie tak to ONA ta jedyna!!! Różni się od mojej początkowej wizji zwiewnej koronkowej romantycznej sukni, ba nawet takiej nie mierzyłam choć teraz jak sobie pomyśle może to był błąd no ale zaliczka wpłacona suknia się szyje 8 marca pierwsza przymiarka. Do mojej pierwszej wizji zwiewnej, delikatnej sukni miałam zamiar założyć wianek a do tej którą wybrałam sama nie wiem... jaka fryzura ( mam długie włosy) jaka biżuteria, welon, wianek a może opaska? Ratunkuuu kompletnie się pogubiłam!

Suknia ślubna: Margot Salon sukni ślubnych Sabe

Madziunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 09:32   #94
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

No muszę jakoś to przemyśleć, mam jeszcze troche czasu, może zdążę sobie to wszystko poukładać Dzięki za rady

Madziunia1988, wydaje mi się że do tej sukni pasują bardzo klasyczne dodatki - prosty welon, jakiś stroik, prosta bizuteria. Materiał wygląda chyba na taki dość sztywny, ale krój prosty, więc to taka dość nowoczesna sukienka - dlatego na Twoim miejscu trzymałabym się właśnie tej prostoty
Fryzura też wydaje mi się powinna być prosta - albo rozpuszczone włosy, albo prosty, wygładzony kok/upięcie. Zdecydowanie nie pasują tu żadne romantyczne fale, warkocze itd.
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 11:25   #95
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Suknia jest piękna! Zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczki - nowoczesna. Nie nazwałabym jej prostą, a minimalistyczną. Rzeczywiście, to nie jest lekka i zwiewna suknia do której pasuje wianek i warkocz.
Jeżeli wianek, to prosty, bez diamencików i koronkowych dodatków. Ja bym na Twoim miejscu z welonu zrezygnowała, zrobiła gładki kok upinany z tyłu (coś takiego: http://lovemydress.pl/wp-content/upl...014/09/042.jpg ). Przy tak minimalistycznym stylu możesz zaszaleć z jakimiś większymi, przykuwającymi uwage kolczykami i bransoletką (ale dalej utrzymanymi w eleganckim stylu).
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 09:07   #96
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez Madziunia1988 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Moja historia z suknią jest prosta, weszłam do salonu sukien ślubnych pierwsze spojrzenie tak to ONA ta jedyna!!! Różni się od mojej początkowej wizji zwiewnej koronkowej romantycznej sukni, ba nawet takiej nie mierzyłam choć teraz jak sobie pomyśle może to był błąd no ale zaliczka wpłacona suknia się szyje 8 marca pierwsza przymiarka. Do mojej pierwszej wizji zwiewnej, delikatnej sukni miałam zamiar założyć wianek a do tej którą wybrałam sama nie wiem... jaka fryzura ( mam długie włosy) jaka biżuteria, welon, wianek a może opaska? Ratunkuuu kompletnie się pogubiłam!

Suknia ślubna: Margot Salon sukni ślubnych Sabe

A moim zdaniem ta sukienka nie determinuje aż tak wiele. Jest prosta i klasyczna - to bardzo fajne. I faktycznie, warto resztę pociągnąć w podobnym charakterze.
Ale to nie musi być koniecznie gładki kok Gładki kok byłby najbardziej klasyczny, ale jeśli lepiej ci w luźnym upięciu - moim zdaniem wcale nie będzie się kłóciło. Jeśli chcesz, możesz mieć rozpuszczone włosy (modelka ma, wygląda dobrze), koński ogon. Odpuściłabym tylko półupięcia. Więc fryzura zależy od tego, w czym dobrze wyglądasz i w czym dobrze się czujesz (jak zawsze, zresztą).

Pasować będzie prosta opaska, ozdobna spinka, grzebień, kwiaty we włosach, i welon też będzie pasował. Każda z tych ozdób da inny efekt, ale żadna nie będzie się kłócić z suknią, o ile nie będzie przesadzona, a stonowana i raczej prosta. Nawet wianek można by tu wcisnąć, ale nie wielki, szeroki, polny i boho, a prosty i skromny. Na pewno ułagodzi charakter sukni, nada całości dziewczęcości.

Biżuteria powinna być albo naprawdę skromna, żeby oddać należną uwagę sukni - delikatne, dyskretne proste wzory, lub duża i geometryczna, żeby mocno z nią konkurować.

Tak naprawdę na wiele sobie możesz pozwolić, mimo zdecydowanego charakteru sukni. Wszystko zależy od twoich upodobań i tego, w czym naprawdę dobrze wyglądasz - nic na siłę. A jeśli naprawdę chciałabyś pociągnąć klasykę klasyki, to tak jak radziły dziewczyny: gładkie upięcie, bez welonu, może z elegancką ozdobą we włosach, z prostą biżuterią (złota cieniutka bransoletka? a może perły?) i tyle.

Ale i z wiankiem, kolorowym bukietem i rozpuszczonymi włosami może być pięknie, jeśli zachowasz prostotę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peach+mondo-0107.jpg (171,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vintage-wreath-bun.jpg (44,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg downton-abby-wedding-inspiration-13.jpg (108,8 KB, 18 załadowań)
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 16:55   #97
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Witajcie 'zakochałam' się w sukni, której nie da się kupić, więc zdecyduję się na szycie. Mierzyłam trochę sukni z takim 'dołem' i wiem, że będzie pasować, niestety nie mierzyłam z taką górą, bo takich nie ma. A pani projektantka u której byłam mierzyć suknie powiedziała, że jak to rękaw 3/4 do suknie ślubnej - albo długi albo krótki. Tylko, że na co dzień bardzo lubię siebie w takim rękawie, nawet latem, a wszelkie swetry podwijam Mam na ramionach problemy skórne i też moim zdaniem są zbyt pulchne I hmm trochę umięśnione, i nie chcę się czuć goło... Suknie w załączniku - chodzi mi o połączenie obu, czyli jak ta pierwsza, ale z gładkimi rękawami bez guziczków, lub ta druga, ale bez guziczków. Jeszcze nie zdecydowałam. I jak to jest? Na prawdę źle wygląda taki rękaw? Jestem niziutka, krótkie nogi, dość masywny dół, świetna talia, ramiona trochę szersze od bioder, biust 'proporcjonalny'. Pomóżcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (69,5 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2222.jpg (64,6 KB, 117 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 18:10   #98
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
I jak to jest? Na prawdę źle wygląda taki rękaw?
Moim zdaniem wygląda bardzo dobrze, chociaż ten rękaw zaprezentowany w obu sukniach ja bym nazwała raczej 7/8 niż 3/4. Rękaw 3/4 nieznacznie przekracza łokieć, a te są ewidentnie dłuższe ;-) Rękaw 7/8 jest w modzie ślubnej często pojawiającym się fasonem, więc nie rozumiem obiekcji krawcowej.
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 23:53   #99
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
I jak to jest? Na prawdę źle wygląda taki rękaw? Pomóżcie!
Najlepszy rękaw ever, nie rozumiem krawcowej. Moja mi takie szyje w sukienkach bez żadnych obiekcji.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 11:13   #100
Madziunia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Dziękuje za wszystkie porady
Okazuje się, że jestem z wszystkim trochę do tyłu :/ Fryzjerzy najlepsze godziny zajęte umówiłam się na 10 rano a ślub o 14, z makijażem też nie było łatwo ale znalazłam osobę która zrobi mi go w domu w najgorszym wypadku będę się i ubierać i malować jednocześnie no chyba ze znajdę innego fryzjera. Czuje że 17 września będzie gorący ale nie trzeba się martwić będzie dobrze, co ja mówię będzie fantastycznie bo to mój dzień

Fryzura próbna 9 marca i próbny makijaż też wtedy Wczoraj miałam pierwszą próbę zrobiłyśmy mega mocny makijaż kolejny planuje zrobić bardziej naturalny

Będzie welon już postanowione długi gładki, a mój wymarzony wianek pozostawiam na sesje zdjęciową

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje
Madziunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 16:06   #101
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wygląda bardzo dobrze, chociaż ten rękaw zaprezentowany w obu sukniach ja bym nazwała raczej 7/8 niż 3/4. Rękaw 3/4 nieznacznie przekracza łokieć, a te są ewidentnie dłuższe ;-) Rękaw 7/8 jest w modzie ślubnej często pojawiającym się fasonem, więc nie rozumiem obiekcji krawcowej.
No właśnie nie wiedziałam jak go nazwać dzięki! No właśnie też uważam, że będzie ślicznie, no to muszę się uprzeć i niech zrobi jak chcę!

Hanako dla mnie też najlepsza to jest długość

A którą suknię byście wybrały z tych dwóch?

Ps Pani jest projektantką, nie krawcową, może po prostu nie lubi takich krojów :P Ale mierzyłam jej suknie i to wykonanie i materiał to cudo, więc u niej uszyję. A. Światły z Wrocławia

Madziunia1988 ja też 17 września! a suknia się jeszcze nie szyje...
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA

Edytowane przez WarOfWorlds
Czas edycji: 2016-02-24 o 18:43
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 18:43   #102
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
A którą suknię byście wybrały z tych dwóch?
Ja tę drugą, wydaje mi się że ma lepszy dekolt. Jest piękna, nawet z tymi guziczkami I chyba bardziej dziewczęca niż pierwsza. Choć ona też jest bardzo ładna, taka subtelna i elegancka.
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 21:22   #103
Madziunia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiedziałam jak go nazwać dzięki! No właśnie też uważam, że będzie ślicznie, no to muszę się uprzeć i niech zrobi jak chcę!

Hanako dla mnie też najlepsza to jest długość

A którą suknię byście wybrały z tych dwóch?

Ps Pani jest projektantką, nie krawcową, może po prostu nie lubi takich krojów :P Ale mierzyłam jej suknie i to wykonanie i materiał to cudo, więc u niej uszyję. A. Światły z Wrocławia

Madziunia1988 ja też 17 września! a suknia się jeszcze nie szyje...
WarOfWorlds moja już się szyje, załatwiam wszystko wcześniej bo wyjeżdżam zagranicę wiec ucieknie mi troszkę czasu:/ 17 września będzie piękny Powodzenia w przygotowaniach
Madziunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 16:22   #104
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

To może i ja spytam Was o poradę. Moje zdjęcie w sukni w załączeniu. Tren jest odpinany od paska. Pomyślałam, że chcę wprowadzić do mojego stroju element koloru, na pewno będę mieć intensywne buty i pomyślałam o zmianie obecnego pasa na kolorowy. Czy sądzicie że to dobry pomysł, czy tego koloru (buty, pas) będzie wtedy na dużo? Po drugie - kompletny brak pomysłu na fryzurę. Mam włosy średniej długości, mam nadzieję, że do ślubu zdążą jeszcze trochę podrosnąć. Kupując suknię (kupiłam używaną), mam też w gratisie welon, ale jakoś mnie nie przekonuje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png fota.png (253,7 KB, 206 załadowań)
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 09:53   #105
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
To może i ja spytam Was o poradę. Moje zdjęcie w sukni w załączeniu. Tren jest odpinany od paska. Pomyślałam, że chcę wprowadzić do mojego stroju element koloru, na pewno będę mieć intensywne buty i pomyślałam o zmianie obecnego pasa na kolorowy. Czy sądzicie że to dobry pomysł, czy tego koloru (buty, pas) będzie wtedy na dużo? Po drugie - kompletny brak pomysłu na fryzurę. Mam włosy średniej długości, mam nadzieję, że do ślubu zdążą jeszcze trochę podrosnąć. Kupując suknię (kupiłam używaną), mam też w gratisie welon, ale jakoś mnie nie przekonuje...
Ja bym zostawiła taki pasek, ale nie jestem fanką kolorowych pasów za każdym razem,bo nie do każdej sukni pasują. Chyba,że masz na myśli jakiś delikatny pastel,szarość, róż, lawendę, błękit,to ok
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 08:14   #106
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Już moja suknie zamówiona! Przymiarka w czerwcu. Będzie te z pierwszego zdjęcia z gładkim przylegającym rękawem z takiej drobnej siateczki szyje się rękaw długi do przerobienie w razie czego na krótszy w kolorku ecru Tylko dekolt będzie lekko w zaokrąglony szpic,a nie prosty żeby wydłużyć trochę optycznie sylwetkę. Co o tym sądzicie? A i jakie dodatki na głowę?? Może taka opaska jak na modelce? Tylko gdzie kupić taką? Włosy chcę mieć raczej rozpuszczone, fale ale nie wiem dokładnie jaka fryzura.

mmagduszka
ja będę też miała kolorowe buty i nie będę kombinować z kolorowym pasem, choć moja suknia ma mieć pas w talii. Jak koleżance wyżej nie podoba mi się to za bardzo. Kolorowe (granatowe) będę miała buty i kolczyki + bransoletkę jak znajdę nawet bukiet nie będzie miał w sobie granatu. Nie chcę przesadzić
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA

Edytowane przez WarOfWorlds
Czas edycji: 2016-03-03 o 08:21
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 05:33   #107
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość

mmagduszka
ja będę też miała kolorowe buty i nie będę kombinować z kolorowym pasem, choć moja suknia ma mieć pas w talii. Jak koleżance wyżej nie podoba mi się to za bardzo. Kolorowe (granatowe) będę miała buty i kolczyki + bransoletkę jak znajdę nawet bukiet nie będzie miał w sobie granatu. Nie chcę przesadzić
Tylko, że mój bukiet też nie będzie niebieski, ale biały no i nie będę miała żadnej biżuterii. Makijaż i paznokcie też nie będą zawierały tych niebieskości ;-) I nie myślałam o typowym pasie ślubnym, bogatym w kamienie etc, a o zupełnie gładkiej tasiemce, wąskiej i z tyłu zapinanej a nie wiązanej w żadną kokardę. Cały czas się waham, ale chyba go uszyję, najwyżej nie założę
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 11:00   #108
mii92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Suknia Ślubna ddatki

Witam, założyłam forum z okazji ślubu szukam porad, sama nie mogę się zdecydować, słyszę różne opinie -niedługo oszaleje

W I wersji miałam ślub romantyczny. Przypominam, że ślub jest cywilny- na starym mieście, klimatyczna restauracja przypominająca styl skandynawski- klasyczny wystrój białe stoliki, czarne motywy, ramki.

II wersja jest taka żeby jednak zaszaleć - wystąpić w asymetrycznej sukni ślubnej -krótka z przodu, z tyłu z trenem, delikatnie zdobiony gorset. Zawsze podobały mi się wianki- nie wiem czy teraz będzie pasował- może taki skromny?

Chciałabym żeby Pan młody miał szelki i muchę.
Dodatki do sukni są dla mnie najtrudniejsze do wyboru :/ Help

Czekam na rady
mii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 11:06   #109
mii92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia Ślubna ddatki

Wstawiam zdjęcia sukni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia ślubna.jpg (26,5 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia slubna tył.jpg (13,0 KB, 134 załadowań)
mii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 15:14   #110
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Suknia Ślubna ddatki

Jeśli ślub ma być klimatyczny, skandynawski, Młody z szelkami i muszką, to dla mnie PMka powinna być zwiewna, delikatna, z wiankiem właśnie, ale nie z asymetryczną suknią..
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 17:06   #111
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Suknia Ślubna ddatki

Przenoszę wątek. Proszę zapoznać się najpierw z treścią podforów,a dopiero potem zakładać nowe wątki -istnieje wątek zbiorczy dokładnie na ten temat.

Co do tematu - nie rozumiem mody na asymetryczne suknie,według mnie są po prostu nieładne,więc tą wersję bym odradzała ale nie jestem obiektywna.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2016-03-04 o 17:09
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 12:29   #112
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Suknia Ślubna ddatki

Asymetryczna suknia wymaga ogromnego wyczucia, bo cienka jest granica pomiędzy nutą ekstrawagancji a... powiedzmy że przedobrzeniem Ja za asymetrycznymi sukniami nie przepadam, chyba że przód jest za kolano (midi) a tył z trenem.
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 20:19   #113
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Hej dziewczyny też uważam, że asymetryczne sukienki jest bardzo wymagająca. Trzeba uważać z nią.

Załączam moją sukienkę. Proszę o radę, czy pasuje do niej welon? Marzy mi się prosty, tiulowy do ziemi.. Czy doradzi mi ktoś dodatki (bolerko/marynarkę) itd. Myślałam o pudrowej wiązance.

Pomóżcie, wypowiedzcie się proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (57,5 KB, 124 załadowań)
__________________
mój wątek: TUTAJ




rozliczenia 2015: Tutaj
roliczenia 2016: Tutaj



[
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 21:21   #114
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

prosty jak najbardziej pasuje, szczegolnie ze widze na sukni wzor
delikatna bizu na reke, na pewno nie taka cyrkoniowa... moze delikatny lancuszek z serduszkiem czy cos (sieciowki maja...)

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
Jeśli ślub ma być klimatyczny, skandynawski, Młody z szelkami i muszką, to dla mnie PMka powinna być zwiewna, delikatna, z wiankiem właśnie, ale nie z asymetryczną suknią..


dokladnie... ta suknia pasuje mi tylko do stylu na maxa 'haj sie sypie, brokat blyszczy; niestety... ja w niej nic romantycznego i pasujacego do szelek nie widze... zupelnie nie ten styl...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 22:01   #115
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez Zabkaaa4 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny też uważam, że asymetryczne sukienki jest bardzo wymagająca. Trzeba uważać z nią.

Załączam moją sukienkę. Proszę o radę, czy pasuje do niej welon? Marzy mi się prosty, tiulowy do ziemi.. Czy doradzi mi ktoś dodatki (bolerko/marynarkę) itd. Myślałam o pudrowej wiązance.

Pomóżcie, wypowiedzcie się proszę
Welon pasuje bezproblemowo. Z bolerek - nie wiem na ile konieczne jest ciepło, a na ile przykrycie ramion, ale moim zdaniem może być tiulowa koszulka lub marynarka Na pewno odpada jakakolwiek koronka, bo sukienka jest wytłaczana. Przy marynarce trzeba mocno uważać, bo sukienka ma obniżaną talię, więc marynarka musi być dłuższa - krótka zniekształci sylwetkę.
Pudrowa wiązanka na tak, biżuteria jak najdelikatniejsza, cienkie łańcuszki, subtelne wzory. Sukienka gra główną rolę.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 22:10   #116
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
prosty jak najbardziej pasuje, szczegolnie ze widze na sukni wzor
delikatna bizu na reke, na pewno nie taka cyrkoniowa... moze delikatny lancuszek z serduszkiem czy cos (sieciowki maja...)

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------



dokladnie... ta suknia pasuje mi tylko do stylu na maxa 'haj sie sypie, brokat blyszczy; niestety... ja w niej nic romantycznego i pasujacego do szelek nie widze... zupelnie nie ten styl...
Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Welon pasuje bezproblemowo. Z bolerek - nie wiem na ile konieczne jest ciepło, a na ile przykrycie ramion, ale moim zdaniem może być tiulowa koszulka lub marynarka Na pewno odpada jakakolwiek koronka, bo sukienka jest wytłaczana. Przy marynarce trzeba mocno uważać, bo sukienka ma obniżaną talię, więc marynarka musi być dłuższa - krótka zniekształci sylwetkę.
Pudrowa wiązanka na tak, biżuteria jak najdelikatniejsza, cienkie łańcuszki, subtelne wzory. Sukienka gra główną rolę.
Super, utwierdzam się w moich przekonaniach, bo wizję miałam taką:
-buciki nude z pudrową kokardą lub inną spinką (w załączniku)
- bluzeczka tiulowa pod gorset lub marynarka (propozycje, przykłady w załączniku)
- pudrowe dodatki
- bardzo delikatne kolczyki i tyle z biżuterii
-welon do ziemi, ale nie jak tren tylko do ziemi.
Co myślicie?


Dziękuję pięknie za powyższe rady, na pewno je uwzględnie, DZIĘKUJĘ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2wizaz.jpg (28,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3wizaz.jpg (27,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12615172_921334907952898_6716611459313791669_o.jpg (83,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty2.jpg (59,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty11.jpg (104,3 KB, 32 załadowań)
__________________
mój wątek: TUTAJ




rozliczenia 2015: Tutaj
roliczenia 2016: Tutaj



[

Edytowane przez Zabkaaa4
Czas edycji: 2016-03-05 o 22:13
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 09:58   #117
tekla001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 14
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez Zabkaaa4 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny też uważam, że asymetryczne sukienki jest bardzo wymagająca. Trzeba uważać z nią.

Załączam moją sukienkę. Proszę o radę, czy pasuje do niej welon? Marzy mi się prosty, tiulowy do ziemi.. Czy doradzi mi ktoś dodatki (bolerko/marynarkę) itd. Myślałam o pudrowej wiązance.

Pomóżcie, wypowiedzcie się proszę
suknia jest dość prosta więc welon taki bez koronki pasuje na pewno. w sumie może i z koronką by pasował . Trzeba by było popatrzeć razem
tekla001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:02   #118
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez tekla001 Pokaż wiadomość
suknia jest dość prosta więc welon taki bez koronki pasuje na pewno. w sumie może i z koronką by pasował . Trzeba by było popatrzeć razem
prosty właśnie mierzyłam tiulowy i w sumie zdania są bardzo podzielone. połowa, że żaden welon, a połowa że taki prosty tiulowy bez koronki jeśli już
__________________
mój wątek: TUTAJ




rozliczenia 2015: Tutaj
roliczenia 2016: Tutaj



[
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 20:04   #119
kinga932
Przyczajenie
 
Avatar kinga932
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Witam

Możecie mi doradzić czy podobają Wam się te suknie na drugi dzień jako Panna Młoda gdyż największy problem mam własnie z suknią na 2 dzień. W internecie nic ciekawego nie ma, bynajmniej na nic nie znalazłam. Poszukuje sukienki krótkiej ponieważ mam 160 cm i długiej nie chce mieć.
Natomiast moja suknia ślubna wygląda tak. Bardzo proszę o pomoc w sprawie sukni na 2 dzień wesela. Może macie jakieś swoje zdjęcia lub posiadacie jakieś podobne kroje sukienek.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (55,4 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 936600_1674247986163688_8034738716555732504_n.jpg (86,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12004026_618814174926257_8904742719397906075_n.jpg (41,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12019828_617780051696336_553895775656710798_n.jpg (37,5 KB, 29 załadowań)
kinga932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 06:26   #120
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez kinga932 Pokaż wiadomość
Witam

Możecie mi doradzić czy podobają Wam się te suknie na drugi dzień jako Panna Młoda gdyż największy problem mam własnie z suknią na 2 dzień. W internecie nic ciekawego nie ma, bynajmniej na nic nie znalazłam. Poszukuje sukienki krótkiej ponieważ mam 160 cm i długiej nie chce mieć.
Natomiast moja suknia ślubna wygląda tak. Bardzo proszę o pomoc w sprawie sukni na 2 dzień wesela. Może macie jakieś swoje zdjęcia lub posiadacie jakieś podobne kroje sukienek.

Pozdrawiam

Hej

Ja bym wzięła coś takiego






__________________
mój wątek: TUTAJ




rozliczenia 2015: Tutaj
roliczenia 2016: Tutaj



[
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-18 06:23:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.