Program "Chcę być piękna" !!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 20:01   #1
karola161286
Przyczajenie
 
Avatar karola161286
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Prawie Lublin
Wiadomości: 5
GG do karola161286
Exclamation

Program "Chcę być piękna" !!!!


Witam wszystkich gorąco i pragnę Was prosić o pomoc. Kilka dni temu dowiedzialam się o tym, iż nasza telewizja (polsat, czy tv4) organizuje polską edycję holenderskiego programu "Chcę byc piękna". Myslalam, że oszaleję z radości, ponieważ zawsze marzylam o wystąpieniu w takim programie. W związku z tym chcialam Was prosić (no i oczywiście Pana Doktora) o pomoc w tej sprawie.
- czy wiecie cokolwiek o tym programie realizowanym w Polsce,
- czy ktoś również postanowil zglosić się do niego,
- i co zrobić aby dostać się do niego...nie licząc wysylania sma-ów, ponieważ to już zrobilam kilka dni temu (mam napisać list, a w nim umieścić, dlaczego akurat ja i takie tam bzdurki), jak mam to napisać aby przejść eliminacje, aby dostać się do programu...jestem gotowa na wszystko

Czekam na kontakt...

Edytowane przez karola161286
Czas edycji: 2005-12-12 o 11:57
karola161286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 22:01   #2
cedyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 120
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

polska edycja chce byyć piękna będzie w polscacie.
wyśłij sms-a o treści
pod nr

mówie to na serio!! przzedchwilą było to na polsacie!!

tylko nie pamietam rtreści i nr:PP sorx
cedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 22:38   #3
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Też za dobrze nie pamiętam,ale nr sms-a ,to chyba 75 550 ( o treści "Piękna").Ale nie jestem pewna czy dobrze zapamiętałam,bo nie zwracałam zbytnio na to uwagi.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 11:55   #4
karola161286
Przyczajenie
 
Avatar karola161286
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Prawie Lublin
Wiadomości: 5
GG do karola161286
Exclamation Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Dzięki dziewczynki, ale chyba niezbyt się zrozumialysmy...Ja już wyslalam sms-a na ten numer. No i przyszly mi dwa sms-y zwrotne, że mam im napisać list, a w nim kim jestem i dlaczego się zglaszam do programu...No i wlaśnie mi chodzi o to, że nie wiem co napisać w tym liście...Tzn. wiem kim jestem...ale co napisać dalej...
karola161286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 15:39   #5
olaaa203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 49
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

napisz to co ci lezy na sercu co bys chciala w sobie zmienic i dlaczego?jak ta zmiana miala by wpływ na dalsze twoje zycie ,czy dzieki temu mialabys wiecej pewnosci siebie,cieszylabys sie bardziej z zycia,napisz ze zawsze o tym marzylas i nadeszla chwila w ktorej te marzenia moga sie ziścić bo gdyby nie ten program to nawet nie moglabys marzyc o operacji i zmianie nie tylko zewnetrznej ale i wewnetrznej! ze jest to cos na co czekałas od dawna i nie mozesz stracic tej szansy jaka sie pojawiła i takie tam... pozdrawiam pa pa
olaaa203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 15:51   #6
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez karola161286
No i wlaśnie mi chodzi o to, że nie wiem co napisać w tym liście...
Może najlepiej napisać prawdę.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 19:53   #7
karola161286
Przyczajenie
 
Avatar karola161286
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Prawie Lublin
Wiadomości: 5
GG do karola161286
Exclamation Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Olaaa, dzięki...
Layla, a kto powiedzial, że chcę pisac nieprawdę?? Zastanów się ,zanim coś takiego napiszesz!!

Chodzi mi wlaśnie o to, w jakim stylu mam napisać ten list...czy mam się rozpisywać, rozklejać i wybebeszać, czy pisać krótko i zwięźle...

Edytowane przez karola161286
Czas edycji: 2005-12-13 o 11:45
karola161286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-12, 21:17   #8
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

na pewno nie za krotko! oni musza zobaczyc, ze Ci naprawde zalezy moim zdaniem
daj znac jak sie odezwa !
trzymam za Ciebie kciuki !!!
p.s. a od kiedy ten program bedzie w tv???
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 21:50   #9
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez olaaa203
napisz to co ci lezy na sercu co bys chciala w sobie zmienic i dlaczego?jak ta zmiana miala by wpływ na dalsze twoje zycie ,czy dzieki temu mialabys wiecej pewnosci siebie,cieszylabys sie bardziej z zycia,napisz ze zawsze o tym marzylas i nadeszla chwila w ktorej te marzenia moga sie ziścić bo gdyby nie ten program to nawet nie moglabys marzyc o operacji i zmianie nie tylko zewnetrznej ale i wewnetrznej! ze jest to cos na co czekałas od dawna i nie mozesz stracic tej szansy jaka sie pojawiła i takie tam... pozdrawiam pa pa
Dokładnie tak jak pisze olaaa203 Nie pisz krótko i zwięzle,rozpisz się Domyslam sie że oglądalaś tą nie-polską wersję która emitowali kiedyś na TV4. Czasami czytali tam fragmenty listów,same uczesniczki je czytały w materiale,płakały przy tym itd.Jesli chcesz sie dostać musisz pokonać na pewno wiele innych chetnych,twój list musi sie wyrózniać,chwycić ich za serce.Nie wybiora dziewczyny która"ma brzydki nos i uważa że przez to nie może poderwac chłopaka"tylko taka która"ma brzydki nos,na który nie może patrzeć,przez który ma straszne kompleksy,popada w stany depresyjne,a jedynie dzięki programowi może cos z tym zrobic,to jej szansa na odbudowanie własnej pewności siebie,swojego poczucia wartości" itd.itp.Pisz duzo łącząc,utożsamiając ze sobą Twoją warstwę zewnętrzna z warstwą wewnętrzną/lepszy wygląd-lepsze samopoczucie-lepsze życie/Pokaż jak bardzo Ci zależy i wspomnij że - tak jak napisałaś - wystep w takim programie był od zawsze Twoim marzeniem i liczysz że dadza Ci szansę je zrealizować.

Zreszta naprawde olaaa203 świetnie to wszystko opisała

Pozdrawiam i zycze powodzenia
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 07:41   #10
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez karola161286
Layla, a kto powiedzial, że chcę pisac nieprawdę?? Zastanów się ,zanim coś takiego napiszesz!!
Nie odbieraj tego jako zarzut, po prostu myślę, że powinnaś napisać prawdę-to, co czujesz. I wydaje mi się, że lepiej: krótko, zwięźle i na temat-wątpię, żeby im się chciało czytać 10 str.

Poza tym, ja nie mowię, że chcesz napisać nieprawdę. Pozdrawiam.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 07:54   #11
milkawawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawka
Wiadomości: 42
Program "chcę być piękna"

Wczoraj w telewizji było ogłoszenie do naboru do polskiej wersji tego programu. Od razu wysłałam sms'a zgłoszeniowego, ale teraz przyszła refleksja. Czy chcę się poddać zabiegom chirurgicznym? A co jeśli zmiana mi się nie spodoba? Co wy dziewczyny o tym uważacie?
__________________
milkawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 08:09   #12
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Program "chcę być piękna"

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86555
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 08:41   #13
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez karola161286
Olaaa, dzięki...
Layla, a kto powiedzial, że chcę pisac nieprawdę?? Zastanów się ,zanim coś takiego napiszesz!!

Chodzi mi wlaśnie o to, w jakim stylu mam napisać ten list...czy mam się rozpisywać, rozklejać i wybebeszać, czy pisać krótko i zwięźle...
ale to juz do ciebie zalezy jak napiszesz taki list. uwazam, ze nie powinnas sie niczym ani nikim sugerowac. nie polega to na tym, zeby pisac wedlug okreslonego schematu. jesli masz problemy ze swoim wygladem, kompleksy to po prostu to napisz. przeciez to nie jest konkurs na najbardziej wyszukany list. powodzenia

ps. a czy ty nie jestes za mloda na takie zmiany. przeciez nie masz nawet 20 lat. tam na prawde ingeruja w cialo kobiety, a juz nie mowie o tych zebach gdzie opilowuja je, zeby potem nalozyc licowki, koronki. uwazam, ze lepiej np. zalozyc aparat na zabki i tak poprawiac w sobie "niedoskonalosci" natury. ale to tylko moje zdanie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 11:43   #14
karola161286
Przyczajenie
 
Avatar karola161286
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Prawie Lublin
Wiadomości: 5
GG do karola161286
Exclamation Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

pIWONIA, dzieki dzięki dzięki dzięki!!! Jestes kochana!! A do tego bardzo mądra... Ja się wlaśnie boję, że nie będę umiala napisać takich mądrych rzeczy (a jestem typową humanistką :P).

AaniaA, nie uważam, że jestem za mloda. Moim zdaniem dla tego, kto ma wielkie kompleksy i problemy z samym sobą, dla tego wiek nie gra roli. A co do np. ząbków, to ich akurat nie muszę poprawiać. Uwazam, że udzial w tym programie bardzo, ale to bardzo mi pomoże. a nie jestem jedną z tych takich puściutkich nastolatek, która chce się zmienić żeby podobać się chlopakom. Ja myślę duzo poważniej Ale dzięki

P.S. 20 roczek mi juz leci, a zanim dostanę się do programu, zanim zacznie on być realizowany, to sądzę, że będę już grubo ponad.
karola161286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 12:07   #15
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

karola161286 cieszę się że mogłam pomóc

Czasami tak bywa że niby wiemy co chcemy napisać i w jakim celu,ale ciężko jest nam to ubrać w słowa Pare naszych podpowiedzi,będziesz mniej więcej wiedziała jak zacząć itd,a potem pisz od serca i pójdzie gładko I oczywiście poinformuj nas jak poszło !!
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 14:11   #16
milkawawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawka
Wiadomości: 42
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

a ja mam do Ciebie pytanie czy nie boisz się tak drastycznej ingerencji chirurgicznej? Ja też wysłałam już tego sms'a, ale chyba nie napiszę listu do redakcji, bo się zwyczajnie boję że dla efektu telewizyjnego, zmianie poddadzą zbyt dużo, a ja chciałabym jakąś delikatną korektę, laser czy poradę na temat makijażu i ubioru. I chyba szkoda zachodu, bo oni wybiorą te dziewczyny które zdecydują się "na wszystko".
__________________
milkawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 14:46   #17
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Zgadzam się z Milkawawa - widzę, że bardzo ci zależy i jesteś rozentuzjazmowana ale na prawdę przemyśl to dokładnie bo oni w tym programie na prawde poważnie ingerują w wygląd - może być tak, że fakt, iż twoje zęby ci się podobają nie będzie miał większego znaczenia ponieważ oni i tak będą chcieli je zmienić. Moim zdaniem, wiele zabiegów robionych jest uczestniczkom tego programu nie ze względu na to, ze ich faktycznie potrzebują ale po to, żeby widowiskowy efekt przemiany był jeszcze większy i żeby jeszcze lepiej zademonstrować oglądającym możliwości współczesnej chirurgii plastycznej we wszystkich jej aspektach - w mojej opinii program ten jest w dużym stopniu promocją usług klinik które wykonują te zabiegi.

Według mnie, tytuł tego programu powinien być zaczerpnięty z innego polsatowego hitu - "Gotowe na wszystko".

Nie chce tutaj za wszelka cenę temperować twojego zapału bo rozumiem, ze jak komuś na czymś zależy to chce tego bezwzględnie ale chciałam tylko uczulić Cię jednak na skalę poświęceń które będziesz zmuszona ponieść aby być "przerobioną" na koszt programu.

Jeśli jesteś na prawdę gotowa na wszelkie zaproponowane Ci operacje wydaje mi się, że powinnaś to podkreślić w swoim liście - "że chcesz się oddać w ręce prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie i ich opinia będzie dla ciebie najważniejsza i zgodzisz sie poddać bezwarunkowo wszystkim ich sugestiom"...

No ja bym się bała ale...
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 19:48   #18
cattiv@
Raczkowanie
 
Avatar cattiv@
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 38
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

wiecie dziewczynki,ja tez mysle t tym programie,bo nawet jak zgodze sie na wszystko co mi zaproponuja,to wyjdzie mi to na dobre,bo chca zrobic z kazdej dziewczyny pieknosc,takze to chyba dobrze!
cattiv@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 09:27   #19
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Hmmm a naprawde az tak jest zle ze uwazasz ze Cie przyjmą?? Bo jak na moj gust to tam juz naprawde trzeba miec problemiki a nie tylko np.krzywy nos krzywe zeby,itd wszystko trzeba miec krzywe zeby sie dostac.Bez urazy ale jak oladalam niepolska edycje to mam wrazenie ze tak jest.
Pozdrawiam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-15, 09:35   #20
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez maniaa
.... oni w tym programie na prawde poważnie ingerują w wygląd ... Moim zdaniem, wiele zabiegów robionych jest uczestniczkom tego programu nie ze względu na to, ze ich faktycznie potrzebują ale po to, żeby widowiskowy efekt przemiany był jeszcze większy i żeby jeszcze lepiej zademonstrować oglądającym możliwości współczesnej chirurgii plastycznej we wszystkich jej aspektach - w mojej opinii program ten jest w dużym stopniu promocją usług klinik które wykonują te zabiegi.

...
uważam podobnie
- czytałam nawet gdzieś artykuł - że jeśli zgłosisz się do tego typu programu z chęcia poprawienia uszu - oni Ci je poprawią ale przy okazji powiekszą biust, zlikwiduja zmarszczki, powiększą oczy odessą tłuszcz z tych miejsc które ich zdaniem są za grube - tylko po to aby efekt był widoczny...

Wiec pisz ten list - napisz ile chcesz w sobie zmienić- ale gdy juz dojdzie do konsultacji z lekarzem pamietaj aby dobrze sie zastanowić...
jesteś jeszcze bardzo młoda i nie wiem czy jest sens aby w tak młodym wieku bardzo ingerować w wygląd.... Pamietaj ze będziesz musiała zrezygnować z "życia" pewnie na około miesiąc... Mozesz się tak poświęcic?

Przyznam sie ze ja u siebie też dużo bym poprawiła - zrobiłabym cos ze skórą twarzy, moją brodą, uszami, zębami, powiekszyłabym biust....
Ale -jesli przyszłoby co do czego zgodziłabym się tylko na zęby i uszy (a moze nawet jedno )

Życze powodzenia - ale przemyśl wszystko uważnie - wszystkie za i przeciw....
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 11:37   #21
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Szkoda!!!! BIG B... w kolejnej odsłonie. Moim skromnym zdaniem, mimo iz mam głęboki szacunek dla chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, to taka forma programu jest poprostu przegięciem.

Jak pokażą co mozna zrobic to rodzi to jeszcze więcej flustracji, kompleksów, nieporozumien partnerskich, itd.

Moim zdaniem temat tego Show - bardzo wątpliwy z punktu widzenia moralności i etyki lekarskiej.

Tak samo mozna zrobić kolejny krok typu- komu lepiej wyjdzie operacja woreczka lub jelita grubego. Sorry za porównanie, ale juz dzis widzę niezdrowe podniecenie w związku z tym programem.

Dlaczego taka krytyka? Codziennie mam do czynienia z kobietami i coraz częściej mężczyznami którzy dla urody zrobią wszystko. Nie tak dawno jeszcze to były pojedyncze estetyczne zabiegi, plastyka i wszystko grało. dzis pojawiaja się klientki u których naprawdę trudno doszukac sie estetycznych defektów, a jednak.

Jeśli chodzi o pojedynczą plastykę i drobne zabiegi to tak, ale jest gdzieś zdrowa granica. Robienie z tego Show jest nie na miejscu.

Jak powiedziała ostatnio moja pacjentka:

Może nie bez powodu ten program był robiony tam gdzie był, etyka w tym kraju pozostawia wiele do zyczenia.

Nie wiem, nie mnie sądzić, ale przedstawiania zabiegów w takim świetle ramp - jest przegięciem i tyle.

No chyba, iz komuś zmieni sie przy okazji serduszko, na bardziej serdeczne.

Powodzenia.
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 12:52   #22
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Pomijając mój stosunek do tego typu programów wydaje mi się, ze do programu wezmą to co najbardziej się sprzeda. Czyli im więcej radykalnych zmian tym lepiej - dla bardziej widocznego efektu medialnego...
To co napiszesz w liście i tak będzie dokladnie sprawdzone podczas (mniemam, ze tak jak w przypadku innych tego typu programów) kastingów....(nie mowię tu wcale o tym, ze masz zamiar kłamać bo wiem, ze nie, tylko o tym, ze ten list to dopiero początek)
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 13:14   #23
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

a niewiecie do kiedy trzeba wysyłać zgłoszenia ??
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 19:02   #24
frog7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Exclamation Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Wyślij smsa o treści: POMOC na numer 7126 to kosztuje ok. 1.20

Pomożesz tym małej dziewczynce (ma około 10 lat) której podpaliła się piżamka i jest w całości poparzona , przebywa teraz w Krakowie w Prokocimie na oddziale chyba intensywnej opieki, jest bardzo cierpiąca a mimo to wesoła od chyba 2 lat jest na okrągło z mamą w szpitalu, przechodzi wiele skąplikowanych operacji i bolesną rehabilitację, ma trudności z oddychaniem. Dziś opowiadali jej historię w FAKTACH na TVN ponieważ przeszła dzisiaj skąplikowaną operację przeszczepu skóry twarzy za chyba 130000 zł!! Ufundował to dla niej producent tego specyficznego naskórka, ale reszta ciała jest dalej w bardzo bardzo złym stanie + dalsza rehabilitacja. Bardzo proszę wyślij smsa jeśli możesz, proszę o to również Was drogie wizażanki, bardzo mi szkoda tej dziewczynki a byłam nie raz w Prokocimie i widziałam tam wiele cierpiących dzieciaczków, np. takich po chemii, które chorują na białaczkę , to bardzo smutne, ale możemy troszeczkę pomóc.

Przepraszam, że nie piszę z odpowiedzią na Twoją prośbę, ale tak sobie pomyślałam...a co do Twojego zgłoszenia to radzę napisać od serca, zupełną prawdę, bez koloryzowania, i niepotrzebnej egzaltacji, bo można to wyczuć nawet w takim zgłoszeniu, i życzę powodzenia.

P.S.

Pozdrawiam i dziękuję
frog7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 20:27   #25
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Ja tam wyślę zgłoszenie. Tylko nie mam sobie czym zdjęcia zrobić!!!!
Najbardziej obawiam się dwóch rzeczy. Po pierwsze czy lekarze będą dobrymi specjalistami, po drugie, że przez całe życie maskowałam swoje niedoskonałości, a teraz zobaczą je wszyscy moi znajomi rodzina itp.
Myślę, że nawet nadaje się do takiego programu. W podstawówce pogryzł mnie pies na twarzy i miałam kilkanaście szwów (blizna mało widoczna ale jest), pozatym mam b duży biust, który powoduje ciągłe bóle kręgosłupa i wyglądam nieproporcjonalnie, Trochę zbędnego tłuszczyku akurat do odessania i moje okropne zęby, przez które na żadnym zdjęciu się nie uśmiecham.Taki komplet.
Powiem TŻtowi jak wróci. Ciekawe co on na to, chyba najtrudniej byłoby go przekonać do biustu
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:26   #26
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

karola161286 powodzenia - masz około 55tyś. konkurentek hehe
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:27   #27
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Cytat:
Napisane przez Smerfi
karola161286 powodzenia - masz około 55tyś. konkurentek hehe
To samo chciałąm napisać . Tu coś na ten temat: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3070559.html
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 15:30   #28
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

ciekawe czy zapewniaja pomoc psychologa w trakcie programu i po. w koncu wszytsko to beda ogladali twoi znajomi ,sąsiedzi ,pan z kiosku nie kazdy jest na tyle silny zeby przyjmowac slowa krytki i uszczypliwosci.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 23:37   #29
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Do dziewczyn, które chcą zgłosić się do programu: czy sądzicie, że z mniejszymi uszami, nosami, pupą itd Wasze zycie będzie lepsze? ludzie będą Was lepiej traktować? wszystko się ułozy? Pomyslcie proszę o mozliwych konsekwencjach i o tym, ze na pewno nie wszystko będzie na plus. Bardzo podoba mi się wypowiedz bodyworkersa...Ma duzo racji...
Mój chłopak jest psychologiem...opowiadał mi kiedys o pewnej dziewczynie, która mieszka w jego dzielnicy. Od zawsze była bardzo przeciętnej urody, by nie powiedziec, ze urody jej po prostu brakowało. Ale miała przyjacioł, chłopaka, skończyła studia, dobrze sobie radziła w życiu. Jej największym kompleksem był duzy nos. W końcu nazbierała pieniadze i zoperowała go. I co? Dalej nie była ładna. Przeżyła osobisty dramat, głeboką depresję, bo była PRZEKONANA, ze zmiana nosa zmieni wszystko! ze teraz mezczyzni będą się rzucać do stop, ze zycie będzie lepsze.. Niestety to tak nie działa...
A pokazywanie w tv swoich niedoskonałości...no cóż..W Polsce nadal takie operacje budzą zawiść i niezdrową ciekawość...Na pewno nie obędzie się bez złosliwych komentarzy, dowcipów. Trzeba byc bardzo silną psychicznie osobą, żeby miec głeboko gdzieś, że ludzie wokól na nasz temat dowcipkują..
Nie chce Was odwodzic od zamiaru...chcę żebyście jednak zastanowiły się nad mozliwymi konsekwencjami.

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2006-04-01 o 14:28
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 10:50   #30
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: Program "Chcę byc piękna" !!!!

Fakt, w końcu jakieś rozsądniejsze głosy. Swoją droga ciekawe jak wygląda "umowa" kontrakt do podpisania przed takim programem.

Codzień mamy do czynienia z pacjentami którzy myslą, iz zabieg, operacja pozwolą bez wewnetrznego przekonania "załatwić" wiele spraw. Osobiście jestem za zabiegami, pojedynczymi bynajmniej.

O urodę człowiek dbał i walczył od zarania dziejów, zmieniły się jedynie, nazwijmy to "technologie".

Czesto wykonując specjalistyczne masaże które stosuje się po zabiegach chirurgii plastycznej, mam okazję rozmawiać z pacjentkami i także często z pacjentami. Najczęściej chodzi jednak o pojedynczy "problem", jakąś małą, estetyczna niedoskonałość, czasem "pojedynczy" kompleks decyduje o zabiegu lub operacji. No i to rozumiem.

Niestety nieuchronnie nadchodzi też czas na tzw. "chirurgiczny ciąg", tak modny np w USA, tzn. jeden zabiego po drugim lub kompleksowe zmiany.
Warto się zastanowić nad podwójnym pojęciem:

KOMPLEKSOWE ZMIANY

Skutecznie podsysane przez media, swoją drogą podstawowy powód jest jeden - szukanie kolejnych sensacji.

Ale organizowanie takich programów, na taka skalę, to zupełnie inna sprawa. Każda kobieta powinna sobie odpowiedzieć na podstawowe pytania:

- Co chce naprawdę osiągnąć?
- Co chcę naprawdę zmienić?
- Jakim kosztem?

Powodzenia.
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.