Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-21, 20:12   #91
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

co do tych lakierów beżowych, wydaje mi się, że mało u kogo dobrze wygląda on na paznokciach. Różowe mi też jak najbardziej pasują, kto wie, może dlatego, że to taki neutralny kolor, płytka paznokcia w końcu też jest w jakimś stopniu różowawa.

no Femme*Banale widać, że Ci dużo lepiej w takim cieplutkim ciemnym blondzie niż w tym jasnym zimnym z analizy no a oczka faktycznie jak dwa duże i piękne kasztany acha no i przyjaciel bez wątpliwości jesionek jak jego Pańcia

Ja właśnie jako dziecko też miałam tak jak Ty Femme rumieńce, również wtedy bardziej widoczne, ale włoski to właśnie z kolei takie jak rzęsa: słomiany blond, ale myslę, że to był jednak taki ciepły (słoma kojarzy mi się z ciepłym odcieniem)a ponoć jesieniom również ciemnieją włosy

A oczka Asinek to Ty jak najbardziej masz ciepluchne i to bardzo żółte, właśnie takie jak jasne pivko, ja pod słońce mam bardzo podobne i też z szarą nawet ciemno-szarą obwódką wokół tęczówki.

A ja nie mam jednego jedynego najlepszego podkładu, choć najczęściej stosuję z Maybelline ale różne jego rodzaje, lub także te z niższej półki (wcale nie gorsze dla mnie) z Sorayi, ostatnio też z Evelline ten z Q10 i retinolem, a kolorki to raczej ciepłe: light honey, który wcale nie jest dla mnie za ciemny i zbyt żółty a ładnie wtapia się w skórę lub podobnież odcienie brzoskwiniowe, jednak te mieszam jeszcze z odcieniem jaśniejszym pastelowym, lub naturalnym czy beżowym, a jesli chodzi o kolorki cieni do powiek to lubię bardzo właśnie różowy, (blady i ciemniejszy) w którym dobrze się czuję i ponoć też dobrze wyglądam, odcienie ziemi, zielenie, miedziane, złote, w białym czy srebrnym cieniu a fuuuuj!!! chyba, że tylko odrobinkę jako rozświetlenie oka, kiedyś malowałam się zniebieskościami, ale jakoś odeszłam od tego...chyba intuicyjnie wyczułam, że po prostu do mnie nie pasują (no cóż...błędy młodości) ale jeszcze lubię taki szary antracytowy cień i też ok, to gdy chcę "przydymić" oko

ależ się rozpisałam, ale tak można długo Pozdrawiam
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 20:14   #92
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Rzeso, i WSZYSTKIE POZOSTALE PANIE!
Piszesz, ze na tym zdjeciu w plenerze to widac ze mam "jasniutkie lico", no i rzecz jasna swieta prawde piszesz, bo i jasne, jasniutenienienki jest i nic temu nie zaprzeczy... Moj mezczyzna moj kolorek okreslil nawet w przyplywie CZARNEGO HUMORU ze mam kolor CADAVER'a, czyli po naszemu NIEBOSZCZYKA ... (NO COMMENT...)
W podkladach Helenki Runinstain jestem, mianowicie, zakochana!
Aktualnie mam COLOR CLONE - ma on te zalete, ze dopasowywuje sie do koloru skory. Ale szczerze przyznam, ze lepiej mi sie podobal DOUBLE AGENT, byl bardziej kryjacy, lepiej matowil. DOUBLE AGENT jest do cery mieszanej, ujednalica, normalizuje, COLOR CLONE do normalnej, lub suchej. COLOR CLONE tez jest niczego sobie, ale moze lepszy na lato raczej, jak mi sie skonczy wroce do DOUBLE AGENT - i ten toz Ci (Wam) polecam. Pamietam, kiedys w Twoim Stylu przeczytalam, jak Gonia Wielocha, makijazystka Helenki Rubinstein pisala, ze podklady tejze Helenki maja w swej gamie kolorystycznej odcienie najbardziej zblizone do karnacji Polek, czyli SA JASNE KOLORY, JASNE A NAWET JASNIEJSZE OD TYCH JASNYCH...
Teraz przymiezam sie do zakupu jakiegos podkladu w kompakcie, oczywiscie wyprobuje ktorys z tych najwyzej ocenianych na KWC...
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 20:23   #93
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Patis_79 - ja tez jako dziecko bylam blondynka, jasniutka, slomkowa! I tez mi z wiekiem wloski sciemnialy! Ale zawsze bylam zlociutka.
Jako dowod wklejam fotke mnie i brata mego (w jakzez eleganckie spodnie ubranego hi, hi - ale to takie byly czasy, lata osiemdziesiate...). (A ja jaka miniowa, ho, ho! )

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 17:22
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 21:13   #94
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

rzęsa napisał(a):
> Nie ma Manhattanu SOFT&LIGHT nr 30???

Rzesko, nie panikuj pliiiiz! ja nie wiem tylko mnie sie wydaje (napisalam CHYBA w tym moim poscie) jak bede w miescie to oblukam i za podam, okay?

dla mnie na mur beton jest za ciemny, nie musze go ogladac - WSZYSTKIE bez wyjatku podklady drogeryjne (przynajmniej te niemieckie, bo tutaj np. brak niektorych maxow factorow ktore widzialam w Polsce, no i brak Lumene np ktora to firma tez ma jasne podklady) sa za ciemne (testowalam swego czasu), jedynie colour adapt ten najjasniejszy byl ok. Rowniez znakomita wiekszosc podkladow gornopolkowych, acz tutaj to nie przygladalam sie za bardzo bo perfumerii uzywam raczej jak muzeow - do zwiedzania . co prawda uzywam teraz wypasow, ale sa zakupione na aukcji wiec za wcale nie duza cene i np. uzywam najjasniejszego w ogole produkowanego hydro-liquid shiseido i moglby byc troche jasniejszy na Boga. mysle ze ze spokojem moge napisac ze mam skore jasna jak albinos.

>
> Kto zna podkład w podobnym kolorze?! HELP!!!
> FEMME*BANALE, to straszne, a miałam zamiar wrócić do niego po małej zdradzie! Na tym zdjęciu w plenerze też wyglądasz na jaśniutkie lico! Czego używasz?!
> Pomóżcie WSZYSCY!!!
> A może LUMENE?
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 21:35   #95
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Dziewczyny a jak mi w takim kolorku włosów? I czy w takim kolorze nadal na wiosnę wygladam?? (ten kolor jest nieco ciemniejszy od mojego naturalnego no i bardziej rudy)

Co do podkładów H. Rubinstein - potwierdzam że maja fajne jasne kolorki tez bardzo je lubię...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 21:43   #96
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Aniu, marku nocny, mnie sie bardziej podobasz w tych jasnych. wygladasz tak subtelnie i elfio . co nie znaczy ze w ciemniejszych wygladasz zle. ale te zlociste pasuja Ci bardziej - moim zdaniem.


Do Rzesy: sprawdzilam wlasnie w necie, podklad jest, uspokajam i przepraszam za sianie paniki , skoro informuja o nim na stronie www to jest i w sklepach, albowiem strona manhattanu jest bardzo czesto aktualizowana (czego nie moge powiedziec o stronie np. L'oreala)
a
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 07:48   #97
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Ojejku, Aniu, a ja bym Cie JEDNAK w jasniejszym kolorku wlosow widziala i w jasniejszej bluzeczce...
Na tym zdjeciu wsrod kwiatow i zieleni - PIEKNOSC WIOSNY!
Kolorek wlosow na przyklad taki:

Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 17:22
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-22, 07:59   #98
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

ojej wychodzi na to że nie mogę miec naturalnie ciemnych włosów Bo moje naturalne takie własnie ciemne są.. Wiele osób mi mówi że lepiej mi w jasmniejszych - bo delikatniej mi w nich .. w ciemnych jestem bardziej wyrazista i koloryt mojej skóry jest taki jaki powinien byc ale też ta wyrazistosc jest minusem .. ech.. szkoda bo mam juz dosyć tych blondów (i zniszczonych włosów Chociaz jest kilka osów które wolą mnie w ciemnych :0
a ta bluzeczka nie jest taka ciemna tylko jakoś ten mój aparat zawzse mi wszystko do czerni zbliża w arunkach sztucznego oświetlenia...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 08:16   #99
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

dobra jeszcze jedno zdjecie - tym razem w jasniejszej bluzce
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 09:03   #100
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Aniu też mi się podobasz w takim ciemniejszym kolorku tylko mogły być jeszcze jaśniejsze akcenty i tutaj mi bardziej na jesień wyglądasz, na tamtych fotkach (wiosna-jesień) ale jednak ten jaśniejszy kolorek był ok, dodawał takiej subtelności i bardziej moim zdaniem byłaś widoczna - zwracał uwagę - jednak bardziej Ci pasował, choć właśnie na jednej fotce zauważyłam, że masz ciemniejsze odrosty, więc może zbliż kolor włosów do swoich naturalnych??
Jeszcze raz przyjrzałam się Twojemu kolorkowi tęczówki i stwierdzam, że mój mąż ma bardzo podobny kolorek do Ciebie (przyjrzałam mu się uważnie) ale brwi ma dość ciemne...hmm czyżby też jesionkiem był
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 09:34   #101
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Pati myslałam o jakimś orzechu, ewent jasnej czekoladzie z balejażem - jakies miodowe pasemka - w kazdym razie takie złociste.. ten kolorek co teraz mam na głowie wyszedł mi zbyt intensywny - bo to tylko farba na 8 myć - a one bardzo inetnsywnie barwia włosy rozjasniane... Do swojego naturalnego raczej nie wróce bo jest okropnie bezbarwny.. taki mysi (nawet jesli ma w nich złosiste refleksy to widac je co najwyzej pod lupą a nie gołym okiem
mi ogólnie najlepiej jest w balejazach - nawet przy jasnych włosach musi byc balejaz bo i naczej jest smutno

ja tez się zawsze nad mężem zastanawiam.. mój ma takie "stalowe" oczy - taki dosyc niesamowity kolor... Nie mogę wyczaic czy jego karnacja jest ciepła czy zimna.. ale chyba jest wiosną.. a moja córka to już w ogóle - ma rudo-złociste rzęsy
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-22, 10:01   #102
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

no myślę, że taki orzech niezbyt ciemny (złocisty orzech) byłby ok. faktycznie dobrze wyglądasz w pasemkach i może dlatego ten ciemniejszy kolorek, który teraz masz na głowie bardziej przytłacza, gdyż jest raczej jednolity... a jaką farbką farbowałaś??

Ja właśnie teraz wybieram się do sklepu po nowy kolorek, ale tym razem będę już farbować tylko naturalnymi (poluję na ten balsam Venity na bazie henny), rzęsa też go używała, ma dość dobre opinie na wizażu, a ja chcę teraz kolorek orzecha laskowego, coś takiego: http://www.twojecentrum.pl/product_i...oducts_id=2557

tylko pytanie, czy wyjdzie mi na rozjaśnianych włosach?? hmm ciekawa jestem
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 10:29   #103
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Pati ja bym nie ryzykowała henny na rozjaśnionych włosach - równiez ci moze wyjść przejaskrawiony efekt - np kolor wpadajacy w czerwień... normalna farba wyplukuje stare pigmenty, barwniki wz włosa - henna tego nie zrobi (działa na innej zasadzie - i dlatego zrezta mniej niszczy włosy) Ale niestety efekt moze wyjść nie taki jakbys chciała.. moze lepiej tym razem idź do fryzjera - po rozjasnaniu tylko fryzjer prawidłowo dobizre ci farby by kolor końcowy wyszedł taki jaki sobie wymarzyłaś...

ale kolorek wybrałas ładny
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 10:42   #104
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

a farbowałam farbą szwarzkopfa (taką w saszetce) kolorek czekolada.. (no ale nie wyszła czekolada)
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 13:36   #105
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

hmm no już jestem ale mam właśnie ten balsam koloryzujący na bazie henny, o którym pisałam...dopiero teraz czytałam Twoją poradę...no cóż spróbuję jednak, ewentualnie mam srebrną płukankę a do fryzjera na farbowanie nigdy nie chodzę...raz tylko byłam na baleyagu...wolę sama eksperymentować z włoskami...heh tak to lubię, a później mam satysfakcję, że sama coś potrafiłam wyczarować no i mąż też dumny z żonki

poza tym ja nie wiem, ale kiedyś farbowałam włosy henną, basmą, pomimo tego, że nakładałam ją na włosy farbowane wcześniej chemicznymi farbami żadnego niezamierzonego efektu nie zauważyłam (zielonych włosów itp.)...nie wiem, może moje włosy są na wszystko podatne, na układanie również aż sama się zdziwiłam, że poradziłam sobie z ich rozjaśnieniem i to nie dekoloryzatorem (choć powinnam bo miałam ciemny brąz) a rozjaśniaczem - tylko raz rozjaśniałam a później farbkę rozjaśniającą z Garniera nałożyłam, i co?? wyszedł mi blond i nawet nie zniszczyłam ani nie spaliłam włosów, jak tu niektóre uskarżające się osoby. hmm może mam takie włosy, które wszystko dobrze znoszą..ups...puk, puk żeby nie zapeszyć, bo kiedyś mogą się zbuntować no zobaczymy efekt z henny.
Pozdrawiam
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 14:59   #106
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

FEMME*BANALE, ASINEK, ANIA!!!
Niestety Helenka jest dla mnie za droga. Myślę, że z Lumene coś wybiorę, chyba kiedyś miałam podkład Lumene, ale nie wiem już który kolorek (był zbyt ciemny!).

Zresztą dziś nie chce mi się o tym gadać Kochanieńkie, bo moja twarz wygląda tak okropnie, że wstyd mi było z ludźmi rozmawiać!!! Łuszczę się niemiłosiernie!!!
No i nie użyłam samoopalacza, więc Loreal nr 15 wygląda okropnie na mnie!!! (biała szyja!, mogłam choć ją kulkami pociągnąć, ale rano biegiem...)
DZIĘKUJE WAM RYBEŃKI!
POSZUKAM CHYBA TEGO MANHATTANU! A NÓŻ...
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 15:42   #107
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

ASINEK, SŁUCHAJ, TEN JEST WYJĄTKOWO JASNY, z innych podkładów tej firmy już takiego nie ma!
FEMME*BANALE, mój mąż powiedział - po moim opalaniu tegorocznym, czyli smażeniu się w solarium - że wyglądam wreszcie jak normalny człowiek pod koniec zimy! Na dodatek moja skóra jest bardzo cienka, przezroczysta,co moja mama określa słowem "żabiasta"! Cóż za poetyckie określenie, prawda?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 17:45   #108
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Właśnie czytałam na KWC o Manhattanie. Parę osób napisało, że "TEN NAJJAŚNIEJSZY ODCIEŃ JEST JAKIŚ DZIWNY, BO NADAJE TRUPI WYGLĄD" !!! HEHEHEHEH DLATEGO DLA MNIE IDEALNY!!!!!!
Jeśli ktoś zna 30 Mahattanu i 01 Lumenne niech napisze, czy są podobne!!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 18:52   #109
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Soft & Light Mahnattanu

jest Rzeso, jest, obejrzalam sobie dokladnie i masz RACJE jest bardzo jasny - odszczekuje wszystko co powiedzialam. gdyny byl kompaktem to by byl moj, a tak to se poczeka jak mi sie skonczy zapas trupich kolorow i bede szukala nastepcow. ale zapamietuje sobie i dzieki za wskazowke, mysle ze mi sie przyda bo HR dla mnie ma ceny zaporowe.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-22, 19:33   #110
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Dziewczyny!
<font color=green> A ja musze przyznac, ze polubilam swa "truposc", szczegolnie teraz jesienia, zima mi sie podoba! (Rzeso, tez kiedys smazylam sie w solariach, samoopalaczami na odleglosc czuc mnie bylo, ale teraz doszlam do wniosku, ze bladosc mi sie podoba i bede ja eksponowac)...
Dziewczyny, a wiecie (pewnie wiecie, ale przypomne), ze w dawnych XIX-wiecznych na przyklad czasach to bladosc byla wskaznikiem dobrego pochodzenia, elegancji, arystokracji, wskaznikiem urody byla? Opalone byly tylko tzwn. "chlopki", biedne dziewczyny. No! A my sie tu zamartwiamy zesmy bledziny!... No, musimy zaakceptowac nasza bladosc, starac sie ja pieknie wyeksponowac i podkreslic. Bo jako domniemane Jesionki mamy piekna karnacje w odcieniu kosci sloniowej (podkladowy iwory), jak porcelanowe laleczki!
Ja z solarium zrezygnowalam - wysusza skore, krostki sie tworza, skora brzydko pachnie "spalenizna".
I z samoopalaczy tez zrezygnowalam (no, nie zarzekam sie ze NIGDY do nich nie wroce, ale jak na razie mam fisia na punkcie bialosci), trzeba miec pod kontrola opalenizne, czy aby plamki nie wyskakuja, czy nie schodzi nierownomiernie, pilingowac, zluszczac, znowu natluszczac... Ble.
Opowiem Wam jeszcze o pewnej dziewczynie, ktora znam. Urodzila sie RUDA, RUDA byla do jakiegos 15-stego roku zycia a potem... przeobrazila sie w blondynke. Ona swej rudosci nienawidzila, bo ja w szkole cale zycie przezywali RUDZIELEC itp. no wiecie, jak to w podstawowkach bywa... Piegowata jest i bladzienka, ale usilnie farbuje sie na blondynke (chociaz zapewniam Was, rude odrosty wygladaja gorzej od czarnych), zawsze samoopalaczem samoopalona, bluzeczki rozowe itp.
Po co o tym pisze? A bo czyzby nie bylo lepiej gdyby ta dziewczyna zaczela eksponowac swa prawdziwa nature...? Jesli nie podobaja jej sie intensywnie pomaranczowe wlosy moglaby je przyciemnic jakims kasztanikiem, ale wszystko w SWOJEJ TONACJI. I jakzez pieknie wygladalaby w zieleniach...
No nic, wniosek z tego taki, ze MUSIMY sie zaakceptowac takie, w jakie nas Matka Natura kolorki obdarzyla i do nich sie odwolywac. No, ale Wy to wiecie. Eh, co ja to chcialam powiedziec? Acha, od bladosci sie zaczelo.
BLADE JEST PIEKNE!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaraz Wam powklejam pare makijazy dla Jesionek i Wiosenek - zobaczyta jakie z nas pieknosci!
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 19:49   #111
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
MAKIJAZE dla Jesionek i Wiosenek!


Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 17:22
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 19:53   #112
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
MAKIJAZE dla Jesionek i Wiosenek!


Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 17:22
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 19:59   #113
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
MAKIJAZE dla Jesionek i Wiosenek!


Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 17:21
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 20:11   #114
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
MAKIJAZE dla Jesionek i Wiosenek!


Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 17:21
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 20:15   #115
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

ja tam zawdy sie lubialm w bladej wersji i nigdy nie uzywalam zadnych przyciemniaczy... nooo czasem gdy wygladam wyjatkowo niezdrowo to odrobinka czegos brazujacego, al enaprawde ciutka, tylko zeby nadac zdrowy odcien a nie zeby zrobic ze mnei opalona pieknosc ja to sie wrecz boje opalenizny - nigdy w zyciu nie bylam opalona i niech juz tak zostanie ... choc na nogach moja bialosc mnie nie powala
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 20:21   #116
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
MAKIJAZE dla Jesionek i Wiosenek!


Edytowane przez FEMME*BANALE
Czas edycji: 2006-06-13 o 17:22
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 20:40   #117
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

Spoczko, byłam w solarium z 10 razy w całym życiu. Samoopalacz stosuję chwilowo, bo muszę mieć kryjący podkład, a nie znalazłam kryjącego bardzo jasnego w ciepłym odcieniu (są jaśniejsze ale zimne np. z Maybeline, taki jak kreda, zresztą robią maskę).
Lubię swoją bladość poza okres kiedy to białe kończyny dolne dyskwalifikują mnie na ulicy heheheh!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 20:44   #118
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Soft & Light Mahnattanu

nio i widzisz, cieszę się jeśli komuś przyda się moje znalezisko! mam nadzieję, że go nie wycofają!!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 21:40   #119
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

o ja akurat nie narzekam na bladośc - nigdy nie przyciemniałam twarzy (zreszta nie mam jej takiej jasnej -przez to że na twarzy mam piegi to jakos to cieplej i nieco ciemniej wyglada... ) ale kończyny to tez rzeczywiście mogłbym miec nieco ciemniejsze.. i dlatego czasem uzywam samoopalacza ale głównie na ciało..
A na solarium mówie bleeeee jako kometyczka - odradzam bo to straszne paskudztwo dla skóry.. I niczego prócz zmarszczek nam nie daje
ja uwilbiam urode wiosen i jesieni - szczególnie jesieni bo to one własnie czesto sa takie bladolice.. Uwielbiam piegi, rude włosy itd
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-23, 08:22   #120
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki

< ... Bo jako domniemane Jesionki mamy piekna karnacje w odcieniu kosci sloniowej (podkladowy iwory), jak porcelanowe laleczki!
hmm no to ja muszę się trochę rozjaśnić, coby na chłopkę nie wyglądać (właśnie, znacie jakieś metody rozjaśniania cery, może cytrynką, tzn. domowym tonikiem z sokiem z cytryny się smarować będę?) co jeszcze może rozjaśnić cerę???

ale muszę się pochwalić, że ja to nigdy jeszcze nie byłam na solarium i nie mam takiego zamiaru, choć przyznam się, że słonko prawdziwe to ja lubię, bo ładnie mnie opala i poza tym wydaje mi się, że jednak mniej szkodliwe no i nie uzależnia tak jeśli chodzi o samoopalacze to stosowałam czasami, tak dla podkreślenia i zamiast podkładów...

hmm to smutne, że ta Twoja koleżanka Femme nie potrafiła zaakceptować swojego piękna...moja kumpela też ma rude włosy i pamiętam jak zawsze się wkurzała, jak ktoś na nią mówił "ruda" ale kiedyś dwie dziewczyny idące za nami bardzo zachwycały się jej naturalnym kolorem, myśląc że jest farbowany i zapytały się, jakiej użyła farby i co to za kolor...a ona?? ona myślała, że się z niej nabijają i była wściekła dopiero uświadomiłam jej jaki naprawdę ma piękny kolor (odcień ceglastego mahoniu)i mi chyba uwierzyła a potem zaczęła go bardziej podkreślać i o dziwo farbowała na ciemny rudy, kasztanowy...w końcu sama zaakceptowała ten kolorek i wyglądała super, tzn. wygląda i jeszcze ta bladość twarzy :cudo:
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.