Do RZĘSY i nie tylko - kolorki tęczówki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-04, 18:34   #181
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

To ja też nic nie wiem!! Ale 1 babeczka mi się nie podoba! Ta 2 owszem.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 19:14   #182
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Hmmmmm - ja już się pogubiłam ze swoją klasyfikacją - ostatnio co prawda prę obecnie do grona jesionek ale nadal mam poważne wątpliwości... Co do 1 rzeczy jestem pewna - skórę mam w ciepłym odcieniu, bo piegi (jakkolwiek bardzo jasne, drobniutkie i trudno zauważalne z daleka - to jest ich baaardzo duuużo- latem jestem cała pokryta takimi drobnymi kropeczkami -to jedyny objaw opalenizny, nie licząc reakcji alergicznych na słońce) mam ewidentnie żółto-pomarańczowe, po prostu wyglądaja jakbym sie opryskała sokiem marchewkowym , ale już dalej są schody - szczególnie, że od 6 lat regularnie farbuję włosy..... Naturalny kolor to niby ciemny brąz ze złotymi refleksami, choć przy twarzy zawsze miałam niemal platynowe pasemka, oczy jak na załączonym obrazku - cętkowane, ale czy zimne czy ciepłe - juz nie mam pojęcia... W popielatym blondzie (od jasnego do prawie brązu), szarościach, pastelach wyglądam jak padaka, a w intensywnym zimnym błękicie robię się żółtawa, a właściwie, żółtawo-zielonkawa (nie ma jak blada cera ), na zimę mam zdecydowanie za jasną oprawę oczu, rumieńcow zero (chyba, że jakieś AZSowe paskudztwo mi na twarzy wylezie). Hmmm przeciwko jesieni świadczy to, że dobrze wyglądam w wszelkich różach i fioletach (ale tych niepastelowych - no nie licząc pudrowego cieplutkiego różu)... grrrrr.... sama już nie wiem - i tak zdjęcia zawsze cosik zafałszowują (chociażby kolor włosów - bo mam cokolwiek jaśniejsze), ale jak macie ochotę podywagować teraz na mój temat (nie ma jak egocentryzm ) - prosze bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28.JPG (67,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MVC-009X.JPG (40,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MVC-014X.JPG (40,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MVC-027X.JPG (45,1 KB, 1 załadowań)
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 19:29   #183
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Masz śliczne, gęste włosy, ale oprawa oczu do nich zbyt jasna. Masz rację, że na zimę to ona nie wskazuje. A moje brwi i rzęsy, są takie sobie, choć chyba bardziej ciemne niż jasne.
Może wklej zdjęcia w innych kolorkack ubranek?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 19:32   #184
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

I dobrze gdyby były bez makijażu, bo podkład masz chyba ciutkę za różowy .......... ?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 19:57   #185
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Pierwsze i ostatnie zdjęcie jest w makijażu - i to chyba jednak nie podkład ale urok cyfrówki (bo odrazu kompresuje do jpgów i wszystko ma różowy poblask) No a włosy mi na wszystkich zdjęciach wychodzą takie paskudnie ciemne - vide na tym co teraz załączam (to bynajmniej nie granatowa czerń tylko kolor kawy ) Narazie szukam następnych - bo na twardzielu juz nic nie ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (50,7 KB, 3 załadowań)
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 20:03   #186
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

alraune napisał(a):
> Hmmmmm - ja już się pogubiłam ze swoją klasyfikacją - ostatnio co prawda prę obecnie do grona jesionek ale nadal mam poważne wątpliwości... Co do 1 rzeczy jestem pewna - skórę mam w ciepłym odcieniu, bo piegi (jakkolwiek bardzo jasne, drobniutkie i trudno zauważalne z daleka - to jest ich baaardzo duuużo- latem jestem cała pokryta takimi drobnymi kropeczkami -to jedyny objaw opalenizny, nie licząc reakcji alergicznych na słońce) mam ewidentnie żółto-pomarańczowe, po prostu wyglądaja jakbym sie opryskała sokiem marchewkowym , ale już dalej są schody - szczególnie, że od 6 lat regularnie farbuję włosy..... Naturalny kolor to niby ciemny brąz ze złotymi refleksami, choć przy twarzy zawsze miałam niemal platynowe pasemka, oczy jak na załączonym obrazku - cętkowane, ale czy zimne czy ciepłe - juz nie mam pojęcia... W popielatym blondzie (od jasnego do prawie brązu), szarościach, pastelach wyglądam jak padaka, a w intensywnym zimnym błękicie robię się żółtawa, a właściwie, żółtawo-zielonkawa (nie ma jak blada cera ), na zimę mam zdecydowanie za jasną oprawę oczu, rumieńcow zero (chyba, że jakieś AZSowe paskudztwo mi na twarzy wylezie). Hmmm przeciwko jesieni świadczy to, że dobrze wyglądam w wszelkich różach i fioletach (ale tych niepastelowych - no nie licząc pudrowego cieplutkiego różu)... grrrrr.... sama już nie wiem - i tak zdjęcia zawsze cosik zafałszowują (chociażby kolor włosów - bo mam cokolwiek jaśniejsze), ale jak macie ochotę podywagować teraz na mój temat (nie ma jak egocentryzm ) - prosze bardzo

Dla mnie wygladasz jak klasyczna jesionka ktora przebrala sie za zime
oczywiscie na zdjatku, bo w wersji live moze sie okazac ze wygladasz calkiem inaczej .
W kazdym razie ja na Twoim miejscu farbowalabym sie na ryzo .
Na pewno jestes jasnym cieplym typem, takiem ciemne wlosy sa za ostre dla Twojej delikatnej urody. Probowlas kiedys miodowe odcienie rudego?


a co do Rzesy w pomaranczach - bardzo entuzjastycznie jestem na TAK. Cudnie i promiennie wygladasz!
a co do pan zim - one maja co prawda pomaranczowy makijaz ale dla mnie jest to czysty neutralny pomarancz - a zimy wygladaja dobrze w czystych, ostrych kolorach, takze w czerwieni (a to tez przeca kolor cieply). Natomiast pomaranczowy pani jesionki jest bardziej rdzawy, cieplejszy od tego zimowego.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 20:26   #187
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

a na podstawie mojego zdjęcia oka można cos mądrego stwierdzic? będę wdzięczna do grobowej deski tylko się nie przestraszcie,bo nie umalowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okoAGI.jpg (52,1 KB, 2 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-04, 20:35   #188
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

niebieskie
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 20:49   #189
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

no fakt choć raczej szaro-niebieskie czasem zielenieją ze złości...ale coś więcej??Ogólnie a propos mojego typu kolorystycznego?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 21:02   #190
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

asinek napisał(a):

> Dla mnie wygladasz jak klasyczna jesionka ktora przebrala sie za zime
> oczywiscie na zdjatku, bo w wersji live moze sie okazac ze wygladasz calkiem inaczej .
> W kazdym razie ja na Twoim miejscu farbowalabym sie na ryzo .
> Na pewno jestes jasnym cieplym typem, takiem ciemne wlosy sa za ostre dla Twojej delikatnej urody. Probowlas kiedys miodowe odcienie rudego?
Hmmm - ostatnio marzę o takim kolorku - ale nawet przy moim naturalnym by sie to wiązało z rozjaśnieniem włosów - no a rozjaśnianie takiej szopy do pasa byloby katorgą ( i pewno by ją cokolwiek przerzedziło :/ ), więc pozostaje albo balejaż albo jakieś rdzawe brązy...
Mam tylko problem z makijażem - bo w tych ciepłych kolorkach jakoś tak poważnie wyglądam (nie staro, tylko właśnie poważnie), jakoś trudno mi osiągnąć taki awangardowy czy świeży efekt jak przy zimnej palecie, nie licząc tego ostatniego pomysłu z zielonym tuszem do rzęs... aha - żeby nie było - te cienie na ostatnim z pierwszej serii zdjęć to takie miedziane brązy (ale jak już pisałam, aparat ma jakiegoś zonka z nadawaniem różowości wszystkiemu)
Dzięki za porady - kurczę - ta miodowa rudość za mną długo bedzie chodzić.....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 21:14   #191
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

alraune napisał(a):

> Hmmm - ostatnio marzę o takim kolorku - ale nawet przy moim naturalnym by sie to wiązało z rozjaśnieniem włosów - no a rozjaśnianie takiej szopy do pasa byloby katorgą ( i pewno by ją cokolwiek przerzedziło :/ ), więc pozostaje albo balejaż albo jakieś rdzawe brązy...
> Mam tylko problem z makijażem - bo w tych ciepłych kolorkach jakoś tak poważnie wyglądam (nie staro, tylko właśnie poważnie), jakoś trudno mi osiągnąć taki awangardowy czy świeży efekt jak przy zimnej palecie, nie licząc tego ostatniego pomysłu z zielonym tuszem do rzęs... aha - żeby nie było - te cienie na ostatnim z pierwszej serii zdjęć to takie miedziane brązy (ale jak już pisałam, aparat ma jakiegoś zonka z nadawaniem różowości wszystkiemu)
> Dzięki za porady - kurczę - ta miodowa rudość za mną długo bedzie chodzić.....

czy mam rozumiec ze Twoje naturalne wloski sa prawie tak samo ciemne jak te na zdjeciu?! o rany!!!
choc musze przyznac ze znalam kiedys dziewczyne o praktycznie bialej cerze i jasnej oprawie oczu (no, nie bardzo jasnej - taki tam mysi szatyn) i granatowoczarnych wlosach. Niezwykle to wygladalo.


AGA - Ciebie widzialam juz w paru watkach i wydawals mi sie chlodnym typem urody, ale na Boga ja naprawde nie umiem tego oceniac!! Poza tym wiele aparatow ma tendencje do zmeiniania kolorow (te moje ktore gdzies tam wkleilam musialam przyznaje podrasowac bo aparat zmienil mnie w blondynke)...
Naprawde ciezka sprawa z tymi typami kolorystycznymi...

znam np dwie kobitki ktore z uporem godnym lepszej sprawy interpretuja sie jako jesenie - obie maja ciepla zlocista cere, ciemne wlosy i cieplobrazowe oczy (to znaczy - jedna ma brazowe a druga takie zolte jak ja). A jednak watpie czy sa jesionkami. Co do tej ciemnookiej to jestem wrecz pewna ze jest zima - kiedys przyszla do pracy w zarabiscie oczobojczo fioletowej kurtce bo jej ulubiony bezowy plaszczyk byl w czyszczeniu, i bez makijazu, zmeczona i zesttresowana wygladala w tym fiolecie jak krolowa... A te druga zobaczylam ostatnio w czystej czerwieni i tez zaczynam watpic w jej jesionkowatosc (choc np w bialym czy chlodnym niebiesikim wyglada pskudnie, ale i w rdzawym tak wyglada a w czystym pomaranczowym - cud).
zapewne sa typy urody ktore pokrywaja tylko czesc palety danej pory roku - czyli zimy ktorym nieladnie w lodowym niebieskim albo jesionki wygladajace kupowato w brazach. co komplikuje sprawe ....
o rany, im wiecej wiem tym mniej wiem
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-04, 21:16   #192
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Dziewczyny jestem ciekawa jak mnie określicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IM000163.jpg (43,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IM000181.jpg (46,6 KB, 69 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 21:21   #193
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IM000394.JPG (61,7 KB, 41 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 21:28   #194
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

to pierwsze zdjęcie wyszło trochę zbyt rude ale takie światło było akurat
drugie zupełnie inna kolorystyka, inne ustawinia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zaba.jpg (31,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (77,0 KB, 36 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 21:39   #195
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

tez tak myślę mam żółtawą woskową cerę,popielate włoski,szaro-niebieskie oczy...chyba LATO
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 21:41   #196
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

i jeszcze inne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IM000599a.jpg (41,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IM000299.JPG (94,0 KB, 30 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 21:50   #197
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

kolor oczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IM000177.JPG (26,1 KB, 10 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 21:55   #198
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Oj bardzo podobne do moich! Mi sie wydaje ze ciepłe.. sliznie ci na tym zdjeciu w beżowej kurteczce,, Wydaje i sie że jej ocień jest ciepły - to by wskazywało na wiosne...

Rzęsa - ślicznie ci w tych kolorkach!!! Ty juz nic nie kombinuj z tymi kolrami - jesień jesteś i już

Aga - mi sie wydaje ze lato...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 22:05   #199
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Rzabbo, jestes pewna ze na wszystkich zdjeciach to jedna i ta sama osoba ?
Na pierwszym i tym w czarym golfiku wygladasz baaaardzo letnio. A na calej reszcie - wiosennie. Ladnie Ci w bezach!!!! I w czarnym tez. Oczy masz wiosenne...
Jaki kolor maja Twoje "pieguski"? Jesli sa szare to jestes latem a jesli zlote to wiosenka (sama sklaniam sie ku wiosence, ale pewna nie jestem).
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-04, 22:29   #200
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Piegi są właśnie takie po środku - dość ciemny brąz ale raczej brąz, nie szare, na pewno nie zółte.

Jako dziecko byłam jasną blondynką, potem włosy mi ściemniały (wraz z charakterem) do b. ciemnego myszowatego blondu, jednak jesienią, po letnim słoneczku, w odpowiednim świetle pojawiały sie kasztanowe refleksy.
Od prawie 3 lat jestem z powrotem blondynką i dobrze się z tym czuję

Z zasady się nie opalam ale jeśli chwyci mnie słoneczko, jest to raczej chłodny brązik, nie opalam sie na złoto. Opalenizna trzyma sie długo.

Co do kolorków ubrań: Dobrze sie czuję w beżach, w zasadzie neutralnie. W czerni raczej nieciekawie ale to zależy Czysta biel zazwyczaj też odpada. Nie mogę patrzeć na siebie w zółtym i w pomarańczowym.
Czerwień wybieram chłodną, w ciepłej czuję się fatalnie ale może to tylko moje wrażenie.
Uwielbiam niebieski i błękit najczęsciej latem, wtedy nosze takie zarówno stroje jak i makijaż.
W jesiennym makijażu najcześciej stosuję beże, brązy, złota, śliwki, zgaszone fiolety i róże. Lubię wtedy taki trochę przydymiony makijaż.
Potrafię też sięgnąć po butelkową albo wiosenną zieleń i też dobrze sie w niej czuję, oczywiście przy odpowiednio dobranym makijażu

Może nie widać tego dobrze na zdjęciu ale oczka mam szaro-zielono- niebieskie z granatową obwódką i żółtymi cętkami

Generalnie dobrze się czuję ze sobą w różnych wcieleniach ale może mi sie tylko wydaje że w niektórych dobrze wyglądam jestem po prostu ciekawa co ze mnie za typ
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 23:36   #201
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

z tego co napisalas (koloryt skory, opalenizna, piegi oraz mysie wlosy, takze obwodka wokol zrenicy) wynika ze jestes latem. to znaczy - pasujesz do opisu . dobranoc!
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 00:47   #202
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

No właśnie, ja siebie samą też prędzej określę jako lato ale chyba bardziej ze względu na upodobania kolorystyczne .
Tyle że to rude to też ja i to naturalna. Kolorki trochę zniekształcone przez skanowanie i niskie słońce.
Kiedys wogóle myślałam, że jestem jesienią, potem że wiosną a teraz bardziej skłaniam się do lata

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 08:52   #203
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Czy naturalny kolor włosów masz na zdjęciu z bluzce w kratkę?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 09:48   #204
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

hmm na lato to mogłyby te piegi wskazywać - nie sa złote a troche takie szarawo-brazowe - ja mam zupełnie inne - moje sa rudawozłociste.. jeszcze raz dla porównania dam fotkę...

te twoje włosy teraz maja ciepły odcień - nie weim jak by było w chlodnych ale te ciepłe slicznie ci oczy podkreslaja..

co do opalenizny - ja tez mam raczej brąz a nie złoto..
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 10:07   #205
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Alraune - ja to bym nawet powiedziała ze ty jestes wiosna a nie jesienia.. Podobno zdarzają się takie wisony - ale to bardzo rzeadkie! fajna masz urode.. I myslę, ze ładni byłoby ci w kolorkach wiosny - takich pomarańczach, zieleni soczystej.. no i wielu innych.. wydaje mi sie ze kolory jesieni sa zbyt mocne dla ciebie..
a nie masz fotek w innych kolorkach ubrania??
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 12:31   #206
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Mój naturalny kolor włosów, to ten na zdjęciu z długimi. Jak juz pisałam zdjęcie jest trochę przekłamane i w rzeczywistości jest to brązik z kastanowymi refleksami, przy czym refleky te wychodzą tylko w świetle słonecznym i raczej tylko późnym latem, jesienią. Natomiast zimą, wiosna i na poczatku lata włoski raczej myszowate, w okolicach b. ciemnego blondu do szatyna
Od około 3 (chyba) lat mniej lub bardziej rozjaśniam włoski. Wybieram jasne popielate i beżowe blondy. Źle sie czuję w skrajnościach - zupełny popiel (po 1-2 myciach głowy ten efekt znika), mam wrażenie że mnie postarza i wyglądam jakoś smutno; kiedy włoski zaczynają żółknąc też czuję się nieciekawie. Najbardziej mi leży chłodny jasny beż i okolice
Jak czytam te analizy, to wychodzi mi 50% lata, 40% wiosny, 10% jesieni a podobno takich typków nie ma
Jest mi zdecydowanie łatwiej powiedzieć, w jakich kolorach jest mi dobrze a w jakich źle (mogę sie mylić w końcu oglądam swoją gębę przez prawie 30 lat ) natomiast nie jestem w stanie określić do końca przynależności do okreslonego typu kolorystycznego.
W zasadzie temat traktuję bardziej jak trening i ciekawostkę, bo kolorystycznie jest mi raczej dobrze ze sobą. Może jednak czegoś ciekawego sie nauczę, może znajdę jakiś fajny pomysł

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 13:12   #207
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

asinek napisał(a):
> alraune napisał(a):

>
> czy mam rozumiec ze Twoje naturalne wloski sa prawie tak samo ciemne jak te na zdjeciu?! o rany!!!
> choc musze przyznac ze znalam kiedys dziewczyne o praktycznie bialej cerze i jasnej oprawie oczu (no, nie bardzo jasnej - taki tam mysi szatyn) i granatowoczarnych wlosach. Niezwykle to wygladalo.
>
Moje włosy nie są tak ciemne - po prostu na mocno przybliżonych zdjęciach wychodzą dużo ciemniej - teraz dorzucę troche fotek "historycznych" bo karnacja mi się diametralnie zmieniła w połowie podstawówki ( a to przez "przejscia" dermatologiczne - czyli ogólnie pobyty w szpitalu i pojawienie się alergii na słońce) - jako dziecko się opalałam ekspresowo i przy odpowiednim świetle skóra miała dokładnie taki sam odcień jak włosy, później zaczęły mi włosy ciemnieć (a właściwie odrosly mi prawie czarne - bo miałam łysienie plackowate) a skóra jaśnieć... Ja sie przez jakiś czas zastanawiałam nad tym czy ja nie lato jestem, albo lato-zima - bo włosy przy pewnym oświetleniu (niektórym sztucznym i naturalnym, przy zachmurzeniu) robiły się popielate... Kurczę - nie mogę znaleźć tylko swoich fotek z granatowo-czarnymi włosami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (34,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (51,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (45,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (46,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (40,5 KB, 3 załadowań)
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 13:17   #208
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

i pozostale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (45,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (52,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09.jpg (62,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08.jpg (39,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05.jpg (48,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (36,7 KB, 3 załadowań)
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 13:34   #209
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

W sumie kiedys bardziej się nad wiosną zastanawiałam - tylko te blade osta, brak rumieńców no i oczy - fakt, przy mocnym naturalnym świetle mają taki intensywny zielonkawo-turkusowy poblask, ale w zasadzie są szarawe, no i opalam się li tylko w piegi.. Na pewno w dzieciństwie bylam wiosenką (ten "brak" brwi i wręcz pomarańczowo-złota opalenizna) - może po prostu z wiekiem jesiennieję
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 13:48   #210
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: ODKRYCIE - ciepłe typki :)

Buuuu - fotki wrzuciłam parę postów wyżej ://// Aha - mój naturalny kolor włosów najlepiej widać na tej fotce w czarnym sweterku z passiflorą w tle i na tym w brązowym swetrze, w streczowych dzinsach i glanach
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.