Jakie rozwiązanie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-09, 13:22   #31
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez maugoszatka Pokaż wiadomość
Ok.. Chwila prawdy, robię test.. Pozniej napisze o wyniku
no i jaki wyszedł test?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 13:22   #32
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Poza tym dziwia mnie metody wychowawcze twojej mamy,masz dopiero 19 lat a ona daje ci papierosy???dziwne
Typowa postawa hipokrytów...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 18:19   #33
Kamiturek
Raczkowanie
 
Avatar Kamiturek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 135
Dot.: Jakie rozwiązanie?

maugoszatka no i czemu nie piszesz?? wiesz Ty chyba cos krecisz...najpierw wszystkich angazujesz do rozmowy i panikujesz ze nie wiem co, a teraz cisza...Albo sie bawisz z nami w kotka i myszke albo taka dziwna jestes...
Kamiturek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 18:39   #34
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jakie rozwiązanie?

maugoszatka masz zaiste interesujacy blog
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 18:44   #35
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
maugoszatka masz zaiste interesujacy blog
tez to przed chwila zauwazylam nawet mozna dopasc do jej zdjec
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 19:32   #36
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jakie rozwiązanie?

autorka byla po 9 na wizazu wiec pewnie juz znala wynik
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 20:39   #37
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Jakie rozwiązanie?

dziewczyna narobiła szumu że jest w ciaży ,może teraz głupio jest jej powiedzieć że test wyszedł negatywnie, ale przecież dla niej to dobra wiadomość co jej szkodzi napisać -nie rozumiem tego
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 21:08   #38
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Dziewczyny:
przecież nie macie:
- możliwości sprawdzenia czy autorka tego wątku w ogóle pisała prawdę
- możliwości wyegzekwowania od niej odpowiedzi- nie chce, to nie pisze, zechce to napisze- prawdę, albo i nie
- sprawdzenia, czy np autorka nie wzorowała swojej historii na cudzym blogu - dla mnie widoczna jest niespójnosc retoryczna tekstów.
Ja tak gdybam, bo i ja nie mam przecież takiej możliwości
Nie twierdzę, że autorka przedstawiła swoją prawdziwą historię i nie twierdzę, że tak nie jest. Napisałam wyżej, ze reagujemy na treść w postach i tyle- ale lepiej się nie angażować tak bardzo w "cudze problemy", by najzwyczajniej ominął nas niesmak po odkryciu wszystkich kart. To nie jest jakaś teoria spiskowa, cynizm, czy sceptyzym, ale najzwyklejszy zdrowy rozsądek.
A że na tym forum i na innym nie jeden raz historie z księżyca czytałam, to wolę trzymać dystans. Odpowiedzieć zgodnie z wiedzą, czy doświadczeniem i tyle, nie oczekiwać "ciągu dalszego"
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 05:58   #39
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Spokoooojnie !
Tak, owszem wynik wyszedł negatywny. Test powtorze za tydzien, bo z tego co czytalam na forum w wątku o testach nie są one wiarygodne. Okresu nadal nie mam.

Ale jesteście dziewczyny nieufne. Piszę całą prawdę, bo nie mam radochy z udawania kogoś kim nie jestem.

Edytowane przez maugoszatka
Czas edycji: 2006-11-10 o 06:02 Powód: bo tak
maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 07:53   #40
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jakie rozwiązanie?

PO jasna cholere zakladac watek o czyms czego nie ma ?
i robic szum wywlekac swoje rodzinne brudy ?

idz do lekarza na badanie krwi i bedzie wiadomo na 100%.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 08:19   #41
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Jakie rozwiązanie?

A ja nie rozumiem, dlaczego dziewczyny w takiej sytuacji zawsze pisza, ze przerwanie ciazy to jedyne rozwiazanie!! Najpierw placza, ze nie maja pieniedzy, ze ich nie bedzie stac na utrzymanie siebie i dziecka itp itd. A przeciez jest tyle ludzi, ktorzy czekaja na dziecko i wszystko by oddali zeby je miec. Nie jest prostrzym rozwiazaniem donosic ciaze, urodzic dziecko i oddac je do adopcji podpisujac wszystkie potrzebne dokumenty, zeby choc troche ulatwic procesy adopcyjne i dac swojemu dziecku szanse na normalne zycie?? Wiem, ze z sadami roznie bywa i ze proces adopcyjny twa dlugo, ale chyba lepsze to niz zabijanie??
A skoro pisza, ze tak im ciezko i ze nie maja pieniedzy, to skad maja na nielegalna aborcje, to przecez tez kosztuje i z tego co mi wiadomo to nie malo??
To, ze rodzice z domu wyrzuca?? Hmm... moze w jakims pojedynczym przypadku, ale to chyba sa jacys malo dojrzali i dorosli ludzie, skoro chca w takiej sytuacji wyrzucic swoje wlasne dziecko z domu. Mysle, ze w przyplywie emocji mowi sie rozne rzeczy, ale pozniej sie tego nie robi...
Zawsze boli mnie serce jak slysze o aborcji. Sama jestem w 8mym miesiacu ciazy i nigdy w zyciu bym jej nie usunela, nawet gdybym jej nie zaplanowala i nie chciala. To jest moje dziecko, czastka mnie...
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 08:36   #42
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez kamilka23 Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem, dlaczego dziewczyny w takiej sytuacji zawsze pisza, ze przerwanie ciazy to jedyne rozwiazanie!! Najpierw placza, ze nie maja pieniedzy, ze ich nie bedzie stac na utrzymanie siebie i dziecka itp itd. A przeciez jest tyle ludzi, ktorzy czekaja na dziecko i wszystko by oddali zeby je miec. Nie jest prostrzym rozwiazaniem donosic ciaze, urodzic dziecko i oddac je do adopcji podpisujac wszystkie potrzebne dokumenty, zeby choc troche ulatwic procesy adopcyjne i dac swojemu dziecku szanse na normalne zycie?? Wiem, ze z sadami roznie bywa i ze proces adopcyjny twa dlugo, ale chyba lepsze to niz zabijanie??
A skoro pisza, ze tak im ciezko i ze nie maja pieniedzy, to skad maja na nielegalna aborcje, to przecez tez kosztuje i z tego co mi wiadomo to nie malo??
To, ze rodzice z domu wyrzuca?? Hmm... moze w jakims pojedynczym przypadku, ale to chyba sa jacys malo dojrzali i dorosli ludzie, skoro chca w takiej sytuacji wyrzucic swoje wlasne dziecko z domu. Mysle, ze w przyplywie emocji mowi sie rozne rzeczy, ale pozniej sie tego nie robi...
Zawsze boli mnie serce jak slysze o aborcji. Sama jestem w 8mym miesiacu ciazy i nigdy w zyciu bym jej nie usunela, nawet gdybym jej nie zaplanowala i nie chciala. To jest moje dziecko, czastka mnie...
Zgadzam się z Tobą kamilko23. A jesli chodzi o proces adopcyjny to naprawde nie trwa on długo jeśli wszystkie papiery sa kompletne a przede wszystkim rodzice zrzekli sie praw do dzicka.
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 09:09   #43
Kamiturek
Raczkowanie
 
Avatar Kamiturek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 135
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez kamilka23 Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem, dlaczego dziewczyny w takiej sytuacji zawsze pisza, ze przerwanie ciazy to jedyne rozwiazanie!! Najpierw placza, ze nie maja pieniedzy, ze ich nie bedzie stac na utrzymanie siebie i dziecka itp itd. A przeciez jest tyle ludzi, ktorzy czekaja na dziecko i wszystko by oddali zeby je miec. Nie jest prostrzym rozwiazaniem donosic ciaze, urodzic dziecko i oddac je do adopcji podpisujac wszystkie potrzebne dokumenty, zeby choc troche ulatwic procesy adopcyjne i dac swojemu dziecku szanse na normalne zycie?? Wiem, ze z sadami roznie bywa i ze proces adopcyjny twa dlugo, ale chyba lepsze to niz zabijanie??
A skoro pisza, ze tak im ciezko i ze nie maja pieniedzy, to skad maja na nielegalna aborcje, to przecez tez kosztuje i z tego co mi wiadomo to nie malo??
To, ze rodzice z domu wyrzuca?? Hmm... moze w jakims pojedynczym przypadku, ale to chyba sa jacys malo dojrzali i dorosli ludzie, skoro chca w takiej sytuacji wyrzucic swoje wlasne dziecko z domu. Mysle, ze w przyplywie emocji mowi sie rozne rzeczy, ale pozniej sie tego nie robi...
Zawsze boli mnie serce jak slysze o aborcji. Sama jestem w 8mym miesiacu ciazy i nigdy w zyciu bym jej nie usunela, nawet gdybym jej nie zaplanowala i nie chciala. To jest moje dziecko, czastka mnie...
W 100% sie z Toba zgadzam. Jest tyle par ktore nie moga miec dzieci...dla mnie jest to okropne jak czytam ze dziewczyna mysli o aborcji...to jest po prostu okrutna zbrodnia!!
Kamiturek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 10:05   #44
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Ale nie kazdy kamilko musi myslec jak Ty.Poza tym gdzie donosic ta ciaze tak zeby nie bylo jej widac?zapasc sie pod ziemie na 9 miesiecy?
Maugoszatka na pewno nie jestes,pewnie wyszloby Ci od razu na tescie/.Zawsze mialas regularny @?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:40   #45
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Oczywiscie, ze nie wszyscy musza byc mojego zdania. Kazdy ma prawdo do swojego wlasnego, na tym miedzy innymi polega wolnosc. Kazdy ma tez prawo wyrazic swoja opinie na jakis temat.
A dlaczego ukrywac sie z ciaza?? Przeciez chyba latwiej sie kiedys bedzie przyznac do tego, ze oddalo sie dziecko do adopcji, ze wzgeldow takich czy innych niz powiedziec, ze sie je zabilo.
Z drugiej strony, lepiej sie chyba ukrywac przed swiatem przez kilka miesiecy niz przez cale zycie ukrywac sie przed samym soba, myslac o tym co sie zrobilo. Bo chyba trzeba byc bardzo zlym czlowiekiem, zeby przerwac ciaze i zyc potem dalej z czystym sumieniem. Z tego co wiem, wiekszosc kobiet, ktore usunely ciaze maja naprawde spore problemy ze swoja psychika, a duza ich czesc, czesto nawet popelnia samobojstwo.
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:52   #46
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez kamilka23 Pokaż wiadomość
. Z tego co wiem, wiekszosc kobiet, ktore usunely ciaze maja naprawde spore problemy ze swoja psychika, a duza ich czesc, czesto nawet popelnia samobojstwo.
skad to wiesz ,z jakiejs publikacji?co do bycia złym człowiekiem. hmmmmmm.....Moim zdaniem bardzo upraszczasz.Czarne jest czarne ,a biale jest biale ,na tej zasadzie.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:01   #47
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez kamilka23 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, wiekszosc kobiet, ktore usunely ciaze maja naprawde spore problemy ze swoja psychika, a duza ich czesc, czesto nawet popelnia samobojstwo.
bzduraaaaa, znam 3 kobiety które kiedys tam usuneły ciąże z róznych powodów, kazda z nich jest całkowicie normalna i nie problemów z psychiką mało tego dwie z nich mają dzieci są szęśliwie i żadna z nich nie ma ochoty popełniać samobojstwa. Poprostu miały powody które były dla nich w tamtym okresie bardzo silnym motywatorem aby to zrobić, z jedną z nich rozmawiałam nawet ostatnio na ten temat.

Po za tym nie mozna odrazu mówic ze to zły człowiek, czasem życie ciężko doświadcza.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:07   #48
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
skad to wiesz ,z jakiejs publikacji?co do bycia złym człowiekiem. hmmmmmm.....Moim zdaniem bardzo upraszczasz.Czarne jest czarne ,a biale jest biale ,na tej zasadzie.
tak, bess, "nikt nam nie wmowi, ze czarne jest czarne a biale jest biale" To oczywiscie zart. A tak ogolnie to zgadzam sie z Toba. Dla niektorych kobiet to wlasnie ciaza jest bardzo przykrym momentem, np. gdy "musza" urodzic dziecko z gwaltu. Bo nie dosc, ze kobieta ma niechec do siebie samej to jeszcze do nienarodzonego dziecka, ktore ciagle przypomina jej o tym strasznym wydarzeniu. Co innego, gdy kobieta chce miec dziecko i na nie oczekuje z utesknieniem. Ale ile jest ludzi tyle jest podejsc do jednego tematu.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:10   #49
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Poza tym Kamilko spodziewasz sie dziecka i logiczne jest dla mnie ze twoje stanowisko jest wlasnie takie.
Jestem w stanie wyobrazic sobie i wczuc sie w wiele sytuacji,ale to ze jestem w stanie nie znaczy ze je pochwalam.Jestem za tym aby za wszelka cene nie dopuscic do tego i nigdy nie stanac w obliczu takiego wyboru.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 13:11   #50
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Jakie rozwiązanie?

a tak wogóle jest to przykre to prawda, sama staram się z męzem o dziecko i nie wychodzi nam .
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:12   #51
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
tak, bess, "nikt nam nie wmowi, ze czarne jest czarne a biale jest biale" To oczywiscie zart. A tak ogolnie to zgadzam sie z Toba. Dla niektorych kobiet to wlasnie ciaza jest bardzo przykrym momentem, np. gdy "musza" urodzic dziecko z gwaltu. Bo nie dosc, ze kobieta ma niechec do siebie samej to jeszcze do nienarodzonego dziecka, ktore ciagle przypomina jej o tym strasznym wydarzeniu. Co innego, gdy kobieta chce miec dziecko i na nie oczekuje z utesknieniem. Ale ile jest ludzi tyle jest podejsc do jednego tematu.
dokładnie.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:44   #52
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Ok. Przepraszam Was wszytskich bardzo za moją panike. Zawsze mialam regularne okresy- pojawial sie 4-tego o tej samej godzinie. Dlatego sie przerazilam. Jeśli chcecie to skasujcie ten wątek , bo widze że czujecie się nieszczęsliwe z powodu jego istnienia. Nie chce zebyscie lapaly nerwa, bo to niezdrowo. No coz moj blad, ktory moze wynikal z odrazy do ex bojfrenda, niechęci do siebie samej i wkręcania dzikich akcji przez rodzicow. Jeszcze raz sorka za zawracanie dupy, czlowiek uczy sie na bledach. Moje postanowienie to nie uprawiac sexu dopoki nie kupię tabletek anty. Dziś dostałam okres- jakiś strasznie ciemnobrązowy,ale nie bede narzekala i domyslala sie znowuz ze jest to jakies poronienie lub cos.
Pozdrawiam i nie zlosccie sie! juz wiecej sie to nie powtorzy

Tak na marginesie to zdecydowalam sie urodzic to "niedoszle" dziecko. Rodzice zaczeli mnie powoli wspierac, byly chlopak tez. Mozna powiedziec, ze nawet zaczelam sie cieszyc z jego poczęcia.

Edytowane przez maugoszatka
Czas edycji: 2006-11-10 o 13:47 Powód: bo tak
maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 13:45   #53
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jakie rozwiązanie?

no i powodzenia,tylko bierz regularnie pigułki
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:22   #54
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Jakie rozwiązanie?

No ja znam osobiscie pewna osobe, ktora wlasnie przez przerwanie ciazy o malo sie nie zabila. O malo, bo uratowali jej zycie w szpitalu...
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 21:20   #55
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez kamilka23 Pokaż wiadomość
No ja znam osobiscie pewna osobe, ktora wlasnie przez przerwanie ciazy o malo sie nie zabila. O malo, bo uratowali jej zycie w szpitalu...
a ja znam krolowa angielska ,to takie pieprzenie kotka za pomoca mlotka .

nigdy nie dowiesz sie co i jak bo nigdy nie bedziesz w sytuacji tej kobiety wiec diagnozy i przypuszczenia mozna zachowac dla siebie.

decyzje o aborcji podjela samodzielnie i o samobojstwie tez wiec w czym
problem ? do 1 i 2 miala prawo.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 21:23   #56
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jakie rozwiązanie?

Poza tym Kamilka znasz widac tylko jedna a to nie wiekszosc.
Ja znam jedna ktora zyje i ma sie wzglednie dobrze.Madziorka zna takie 3.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 21:28   #57
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Usunąć - jedyne rozwiązanie?

Cytat:
Napisane przez Mariqa Pokaż wiadomość

Nie widzi mi się kolejna burza "aborcyjna"

A ja znam 10 wątków o aborcji, które na wizażu zostały zamknięte.
To nie jest właściwe forum do takiej dyskusji, jeśli szanowne dyskutantki aborcyjne nie wezmą tego pod uwagę, ten wątek podzieli los wspomnianej dziesiątki.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 21:30   #58
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Usunąć - jedyne rozwiązanie?

no mnie to akurat nie zmartwi sprawa maugoszatki rozstrzygnela si epomyslnie i nie ma o czym dyskutowac
Watki aborcyjne nie naleza do moich ulubionych i nie wchodze na nie ,a tym bardziej nie "nawracam"na jedna czy na druga strone,bo sama mam niezbyt jasno okreslone stanowisko w tej kwestii.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.