A co dla niego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-15, 12:12   #1
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853

A co dla niego?


Nie wiedzialam gdzie podlaczyc swoj post,wiec zalozylam osobny...
Mam kolege, kogos moze ciut wazniejszego, z jego strony cos jest,ja sie jeszcze nie okreslilam...malo istotne...
Dzis podczas rozmowy powiedzial,ze chce mi cos kupic...to co on chce mi kupic probuje wybic mu z glowy, jak zapyta co chce to powiem,ze bransoletke za 29 zl, mysle, ze na tym etapie znajomosci jest to prezent wystarczajacy, niezobowiazujacy...
Teraz co ja mam mu kupic pod choinke?Nawet nie wiem co facet lubi, znamy sie stosunkowo krotko...nie chce kosmetykow, to troche oklepane...
Pan ma 27lat, pracuje, chodzi na silownie, basen, co dalej lubi to nie wiem...chcialabym mu kupic jakis drobiazg,taki niezobowiazujacy...licze na Wasze pomysly ::
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 12:36   #2
Martynus91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: A co dla niego?

A może jest wielkim fanem jakiejś dyscypliny sportowej?

Jeśli tak to może kubek z nazwą, logiem jego ulubionej drużyny?
Albo jeśli jest fanem piłki nożnej, to widziałam wczoraj że House ma w swojej ofercie świetne koszulki na Euro 2012
Martynus91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 14:59   #3
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: A co dla niego?

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
Nie wiedzialam gdzie podlaczyc swoj post,wiec zalozylam osobny...
Mam kolege, kogos moze ciut wazniejszego, z jego strony cos jest,ja sie jeszcze nie okreslilam...malo istotne...
Dzis podczas rozmowy powiedzial,ze chce mi cos kupic...to co on chce mi kupic probuje wybic mu z glowy, jak zapyta co chce to powiem,ze bransoletke za 29 zl, mysle, ze na tym etapie znajomosci jest to prezent wystarczajacy, niezobowiazujacy...
Teraz co ja mam mu kupic pod choinke?Nawet nie wiem co facet lubi, znamy sie stosunkowo krotko...nie chce kosmetykow, to troche oklepane...
Pan ma 27lat, pracuje, chodzi na silownie, basen, co dalej lubi to nie wiem...chcialabym mu kupic jakis drobiazg,taki niezobowiazujacy...licze na Wasze pomysly ::
Ze smiesznych widzialam otwieracz do liczenia otwartych butelek piwa moze koszulka t - shirt jakis luzny, nawet na silownie zeby mial albo rekawiczki na silownie

Teraz ja zapytam o prezent -
- przyjaciel rodziny - ma swój zakład samochodowy, kocha samochody, ściga się, ma około 35 lat, jest wysoki i śmieszny, zabawny z poczuciem humoru, taki czasem duże dziecko uwielbia oglądać wyścigi samochodowe, mógłby w jednych spodniach przechodzić rok, bo po co kupować drugie jak ma się jedne, prysznic i dezodorant to jedyne co mu potrzeba.

Hmm.. możecie mi podpowiedzieć co kupić na Prezent?
Tak do 100 - 150 zł
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 16:08   #4
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: A co dla niego?

Ja naprawde nie wiem co on lubi, znam go dosc krotko...wiem, ze po pracy pada zmeczony lub idzie na basen saune lub na silownie...myslalam o jakies koszulce na silownie, ale nie wiem czy trafie w jego gust...
Przed chwila wpadlam na pomysl, aby kupic kubek z moim imieniem i do srodka powrzucac jego ulubione slodycze,ale czy to nie jest zbyt dziecinne?
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:23   #5
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: A co dla niego?

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
Ja naprawde nie wiem co on lubi, znam go dosc krotko...wiem, ze po pracy pada zmeczony lub idzie na basen saune lub na silownie...myslalam o jakies koszulce na silownie, ale nie wiem czy trafie w jego gust...
Przed chwila wpadlam na pomysl, aby kupic kubek z moim imieniem i do srodka powrzucac jego ulubione slodycze,ale czy to nie jest zbyt dziecinne?
hmm, jeśli mam być szczera, to taki kubek, to jednak zbyt osobiste (z Twoim imieniem,), na tym etapie znajomości. Może kup mu coś uniwersalnego: fajne pióro np. Parker, lub notatnik-kalendarz 2012, w grubej oprawie, porządny??
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 18:17   #6
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: A co dla niego?

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
hmm, jeśli mam być szczera, to taki kubek, to jednak zbyt osobiste (z Twoim imieniem,), na tym etapie znajomości. Może kup mu coś uniwersalnego: fajne pióro np. Parker, lub notatnik-kalendarz 2012, w grubej oprawie, porządny??
Tylko, ze pioro Parkera bedzie drogie a ja chce jakis drobny upominek, taki niezobowiazujacy...
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:45   #7
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: A co dla niego?

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
Tylko, ze pioro Parkera bedzie drogie a ja chce jakis drobny upominek, taki niezobowiazujacy...
to może ten notes-kalendarz na 2012? w twardej oprawcie? Ja ostatnio kupowałam taki tz i zapłaciłam (w Saturnie bodaj) 17 zł.
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 17:04   #8
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: A co dla niego?

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ze smiesznych widzialam otwieracz do liczenia otwartych butelek piwa moze koszulka t - shirt jakis luzny, nawet na silownie zeby mial albo rekawiczki na silownie

Teraz ja zapytam o prezent -
- przyjaciel rodziny - ma swój zakład samochodowy, kocha samochody, ściga się, ma około 35 lat, jest wysoki i śmieszny, zabawny z poczuciem humoru, taki czasem duże dziecko uwielbia oglądać wyścigi samochodowe, mógłby w jednych spodniach przechodzić rok, bo po co kupować drugie jak ma się jedne, prysznic i dezodorant to jedyne co mu potrzeba.

Hmm.. możecie mi podpowiedzieć co kupić na Prezent?
Tak do 100 - 150 zł
kalendarz na ścianę z samochodami wyścigowymi?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.