proszę pomóżcie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-08, 14:00   #1
orchidea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1
Unhappy

proszę pomóżcie!!


Od jakiegoś czasu,może od pół roku strasznie wypadają mi włosy..Nie wiem co mam robić,dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Byłam u dermatologa, przez pewien okres zarzywałam witaminę A+E i cynk,ale nie było zadowalającej poprawy. Za jakiś czas poszłam znowu i pani doktor przepisała mi ziołową mieszankę, która już zupełnie nie dała rezultatów. Nie wiem jakie są przyczyny tego, iż moje włosy są słabe i wypadają. Byc może farbowanie? Robie sobie pasemka cały czas, ale to chyba nie jest bezpośrednia przyczyna.. Czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc.
orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 14:06   #2
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: proszę pomóżcie!!

halo piekny kwiatuszku-(orchidea to moj ulubiony kwiat) nie jestem wprawdzie ekspertem ale moze pomoze badanie krwi pod kontem hormonow. Z tego co sie orientuje to niestety ale zmiany hormonalne w organizmie maja wplyw na stan naszego zdrowia, w tym wlosow i skory. Jako "wspomagacze" polecam skrzyp polny. Moim skromny zdaniem powinnas na jakis czas zrezygnowac z farbowania wlosow. Wydaje mi sie, ze farby rozjasniajace dzialaja na struktura wlosa bardziej niszczaca niz ciemne kolory. Zycze powrotu do zdrowia. Ach, jezeli mieszkasz w szczecinie, to polecam pania drermatolog Katarzyne Turek-Urasinska.Przyjmowala niegdys w Medicusie. Ta kobieta "czyni cuda"...Pzdr
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 15:22   #3
diaphragma
Raczkowanie
 
Avatar diaphragma
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: miasto stolarzy ;)
Wiadomości: 313
Dot.: proszę pomóżcie!!

Jest cała masa czynników wpływających na stan włosów. Czy jesteś może na diecie odchudzającej?? A może wegetariańskiej? Nadmierne wypadanie włosów często jest efektem przebytej choroby ogólnoustrojowej, stresów, nerwic, palenia papierosów, nieodpowiedniej diety, anemii, niektórych leków oraz zbyt agresywnych zabiegów fryzjerskich- źle wykonywane farbowanie lub ondulacja. To wszystko może doprowadzić do wypadnięcia większej ilości włosów w ciągu kilku tygodni. Zwiększone wypadanie włosów obserwuje się także na wiosnę i jesień, oprócz tego u kobiet, po porodzie, po odstawieniu środków antykoncepcyjnych oraz w okresie menopauzy.
Ja jestem wegetarianką, więc stosuję zapobiegawczo suplementy diety. Zastanów się, co może byc nie tak i działaj! U mnie wystarczą stresy przed sesją i już tracę więcej włosów
diaphragma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 16:27   #4
sasanka22
Raczkowanie
 
Avatar sasanka22
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: esTWuaA
Wiadomości: 134
Dot.: proszę pomóżcie!!

podciągam,zalamalam sie po wczorajszej kąpieli,od kilku dni wlosy wypadają mi pasmami i garsciami myslalam,ze to zludzenie,przeciez iles tam wlosow zawsze "wychodzi" przy myciu wlosow ale to co zobaczylam wczoraj na dnie wanny...dziewczyny ,prosze,pomozcie,co sie dzieje?Nie jestem chora,na zadnej diecie..owszem,stresy ostatnio mam caly czas ale taka praca
kiedys mialam grube geste wlosy,po rozjasnianiu jakby troszke ich ubylo ale bez dramatu..zreszta juz dawno nie rozjasnaim ,raz na 2,3 miesiące farbuje wlosy dobra farbą...
Dramatu nigdy nie bylo ale teraz jest..nie wiem co robic,do jakiego lekarza sie udac?
Boje sie myc wlosy zeby nie widziec tych doslownie pod palcami wychodzących calych pasm..pod koniec roku planuje slub koscielny,,boze,ja nie chce byc łysa do tego czasu...
jestem przerazona tym co sie dzieje,od wczoraj smaruje sie loxonem i tym plynem z rzepą...
Nie moge od kilku dni rozpuscic wlosow..mam ich teraz tak malo ze po prostu przeswitują
sasanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 15:49   #5
diaphragma
Raczkowanie
 
Avatar diaphragma
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: miasto stolarzy ;)
Wiadomości: 313
Dot.: proszę pomóżcie!!

Nie wiem co Ci poradzić Znam to doskonale. Chciałoby sie powiedzieć 'idź do lekarza' , ale u mnie w przychodni tego typu problemy są jakby lekceważone
diaphragma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 21:23   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: proszę pomóżcie!!

ten temat byl poruzsany bardzo wiele razy, i jak wejdziesz w archiwum znajdziesz opisane przyczyny oraz wiele porad naten temat
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 21:36   #7
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: proszę pomóżcie!!

Orchideo, ekspertem nie jestem, ale mi kiedyś włosy zaczęły wypadać z powodu nadmiaru witaminy A- jesteś pewna, że nie masz za dużej dawki?

Sasanko, chciałam powiedzieć, że wyobrażam sobie, jak się niepokoisz- ale nie, chyba nie potrafię... Jeśli nie znajdziesz pomocy w archiwum, spróbuj może poszukać dobrego lekarza...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-09, 21:44   #8
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: proszę pomóżcie!!

Mi zawsze wiosna strasznie wlosy wypadaja. Biore wtedy tabletki ze skrzypem, drozdzami i wit z grupy b. W sklepach sa takie witaminowe zestawy roznych firm. Po paru dniach jest juz mniej wlosow na szczotce. Ale jesli to cos powazniejszego to lepiej isc do lekarza.
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 11:02   #9
Asandraa
Raczkowanie
 
Avatar Asandraa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 198
Dot.: proszę pomóżcie!!

ja polece ci szampon do wlosów Redical jest on do włosów zniszczonych zawiera on podwojna ilość ekstraktu ze skrzypu i prowitamine b5 szampon ten wzmacnia i odrzywia włosy i hamuje wypadanie a ponadto witamina b5 symuluje pecznienie włosa a wiec wydaje sie ze may ich wiecej szampon ten jest nie drogi kosztuje 8 zł i jest rewelacyjny polecam
Asandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 20:37   #10
sayal8
Raczkowanie
 
Avatar sayal8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brodnica
Wiadomości: 88
Dot.: proszę pomóżcie!!

Chyba szampony radicale i inne nic nie pomoga.Musisz brac leki !!!! To jest sprawa wewnetrzna organizmu.POlecam isc do endokrynologa i zrobic badania na tarczyce i inne .Moze to byc od hormobow.MOzesz stosowac masci tylko pomocniczo
sayal8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.