Biała spódnica- z czym to nosić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 14:07   #1
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534

Biała spódnica- z czym to nosić?


mam taki problem... w zeszłym roku kupiłam spódniczkę, która nadal mi się podoba, tylko nie mam za bardzo pomysłów na to z czym ją łączyć...
jest biała i przy jasnej górze daje efekt dziewczynki idącej do pierwszej komunii...
ale z kolei z czarnym mi się jakoś to nie widzi...

i stąd prośba, macie może jakiś pomysł na zestawienia z tą spódniczką?
jakie kolory? fasony? buty?

może być i wersji eleganckiej i typowo letniej, tak na co dzień

oczywiście buty raczej na wysokim obcasie i przepraszam, że teraz tak na boso, ale nie chciałam w klapkach robić

z góry dziękuję za wszystkie pomysły!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butybluzka 009.jpg (70,7 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg butybluzka 012.jpg (100,0 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (50,4 KB, 116 załadowań)
agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:29   #2
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Biała spódnica- z czym to nosić?

A to na swiecie sa tylko kolory jasne i czarny? moim zdaniem mozesz tutaj zestawiac do woli, w wersji spokojniejszej moze byc kawa z mlekiem, brazy wszelakie, khaki, a wresji bardziej kolorowej to wlasciwie wszystkie kolory teczy. Ja bym zestawiala z zoltym, ale takim raczej pastelowym, truskusem, zielenia, buty to bym widziala japonki albo jakies delikatne baleriny czy peep toe. Poprzymierzaj z roznymi bluzkami, napewno cos wymyslisz.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:30   #3
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Biała spódnica- z czym to nosić?

Bialy kolor jest wspanialy do lączenia. Mozna go nosic ze wszystkimi barwami tu tylko zalezy jaki lubisz . Ja patrzac na twoja spodnicę to kojarze sobie ją z plażą Tam często widzę tego typu spodnice i do tego obcisly top na ramiaczka. Na to moze byc jakas narzutka , do tego bransoletki, okulary, klapki i gotowe Uruchom wyobraźnię :P pozdrawiam
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:22   #4
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Biała spódnica- z czym to nosić?

Uważam że sama w sobie nie jest zła ale wszystko zależy jak ją zestawisz. Jak założysz japonki i biały t-shirt będzie mdło i tak zwyczajnie. Poszłabym raczej w ciemne kolory i nasycone, nie pastelowe. Niestety nie pasują mi do niej obcasy, raczej płaskie sandałki z paseczkami, w żadnym wypadku nie czarne i nie białe. Uważaj też na długość koszulki, jak będzie za długa to cię przytłoczy. Wydaje mi się że najlepiej wygladałoby do tego obcisłe body na ramiączkach w jakimś nasyconym kolorze, może niekoniecznie body ale napewno coś obcisłego
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:05   #5
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Biała spódnica- z czym to nosić?

Ja bym ja widziala z topem w nasyconej zieleni, lub ladnym niebieskim. Buty do tego np. sandalki na lekkim obcasie.

Pamietaj ze do spodnic top powinien byc bardziej dopasowany, i konczyc sie tuz nad koscia biodrowa lub troche wyzej.

http://www.youlookfab.com/2008/04/23...rts-and-pants/
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:44   #6
Mehuneferka
Raczkowanie
 
Avatar Mehuneferka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Dot.: Biała spódnica- z czym to nosić?

Bardzo lubię taki fason spódnicy - mam bardzo podobną. Najfajniej wygląda w zestawieniu z soczystymi, intensywnymi topami - mój faworyt wśród kolorów to intensywny turkus.

Czasami zdarza mi się ją zestawić z czekoladowym brązem i 'afrykańskimi' dodatkami (bransoleta/kolczyki lub najszynik) - taki zestaw świetnie sprawdza się wupalne dni w pracy
__________________
cookie monster
Mehuneferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:47   #7
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Biała spódnica- z czym to nosić?

zgadzam sie z hauuu, wysokie obcasy nie beda chyba pasowaly, lepiej sandalki, ewentualnie cos z bardzo malym obcasem...
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 21:18   #8
magdaklein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Biała spódnica- z czym to nosić?

Ja widzę to tak: brązowe sandałki na korkowym lub drewnianym koturnie takim, który jest zwężany ku dołowi (i w żadnym wypadku nie na grubej platformie z przodu), góra dopasowana- wiązana naszyi bez pleców. Myślę ze ciekawie z bielą wygląda kolor morski, zielonkawy lub ciemny turkus dodatki w brązach lub piaskowe lub barnzoletka z zielonych nefrytów. Pozdrawiam, M.K.
magdaklein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:01   #9
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Biała spódnica- z czym to nosić?

moim zdaniem do bialego mozesz ubierac roznorodne kolorki. Tylko dopasuj sytl bluzki do spodnicy. tutaj pasowalo by cos eleganckiego. No i ladne butki, biale, bezowe. cos w jasnym kolorku.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:57   #10
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Biała spódnica- z czym to nosić?

Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
A to na swiecie sa tylko kolory jasne i czarny? moim zdaniem mozesz tutaj zestawiac do woli, w wersji spokojniejszej moze byc kawa z mlekiem, brazy wszelakie, khaki, a wresji bardziej kolorowej to wlasciwie wszystkie kolory teczy. Ja bym zestawiala z zoltym, ale takim raczej pastelowym, truskusem, zielenia, buty to bym widziala japonki albo jakies delikatne baleriny czy peep toe. Poprzymierzaj z roznymi bluzkami, napewno cos wymyslisz.
Cytat:
Napisane przez white_orchid Pokaż wiadomość
Bialy kolor jest wspanialy do lączenia. Mozna go nosic ze wszystkimi barwami tu tylko zalezy jaki lubisz . Ja patrzac na twoja spodnicę to kojarze sobie ją z plażą Tam często widzę tego typu spodnice i do tego obcisly top na ramiaczka. Na to moze byc jakas narzutka , do tego bransoletki, okulary, klapki i gotowe Uruchom wyobraźnię :P pozdrawiam
w sumie tak myślałam patrząc pod kontem tej spódniczki nie wpadło by mi do głowy, żeby łączyć ją z czymś kolorowym będę musiała wyjąć wszystkie moje bluzki i przymierzać po kolei

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Uważam że sama w sobie nie jest zła ale wszystko zależy jak ją zestawisz. Jak założysz japonki i biały t-shirt będzie mdło i tak zwyczajnie. Poszłabym raczej w ciemne kolory i nasycone, nie pastelowe. Niestety nie pasują mi do niej obcasy, raczej płaskie sandałki z paseczkami, w żadnym wypadku nie czarne i nie białe. Uważaj też na długość koszulki, jak będzie za długa to cię przytłoczy. Wydaje mi się że najlepiej wygladałoby do tego obcisłe body na ramiączkach w jakimś nasyconym kolorze, może niekoniecznie body ale napewno coś obcisłego
no na pewno obcisła bluzka, to wiem... i właśnie z tymi butami to jest problem... bo czarne nie pasuję, białe buty z założenia są beee zobaczymy

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Ja bym ja widziala z topem w nasyconej zieleni, lub ladnym niebieskim. Buty do tego np. sandalki na lekkim obcasie.

Pamietaj ze do spodnic top powinien byc bardziej dopasowany, i konczyc sie tuz nad koscia biodrowa lub troche wyzej.

http://www.youlookfab.com/2008/04/23...rts-and-pants/
Cytat:
Napisane przez Mehuneferka Pokaż wiadomość
Bardzo lubię taki fason spódnicy - mam bardzo podobną. Najfajniej wygląda w zestawieniu z soczystymi, intensywnymi topami - mój faworyt wśród kolorów to intensywny turkus.

Czasami zdarza mi się ją zestawić z czekoladowym brązem i 'afrykańskimi' dodatkami (bransoleta/kolczyki lub najszynik) - taki zestaw świetnie sprawdza się wupalne dni w pracy
Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
zgadzam sie z hauuu, wysokie obcasy nie beda chyba pasowaly, lepiej sandalki, ewentualnie cos z bardzo malym obcasem...
Cytat:
Napisane przez magdaklein Pokaż wiadomość
Ja widzę to tak: brązowe sandałki na korkowym lub drewnianym koturnie takim, który jest zwężany ku dołowi (i w żadnym wypadku nie na grubej platformie z przodu), góra dopasowana- wiązana naszyi bez pleców. Myślę ze ciekawie z bielą wygląda kolor morski, zielonkawy lub ciemny turkus dodatki w brązach lub piaskowe lub barnzoletka z zielonych nefrytów. Pozdrawiam, M.K.
hehe, chyba już wszystkie kolory zostały wymienione więc naprawdę będę przymierzała z wszystkim po kolei dobrze, że mam całą wolną niedzielę

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
moim zdaniem do bialego mozesz ubierac roznorodne kolorki. Tylko dopasuj sytl bluzki do spodnicy. tutaj pasowalo by cos eleganckiego. No i ladne butki, biale, bezowe. cos w jasnym kolorku.
mam jedne beżowe buty, ale nie sądzę, żeby pasowały
ale przymierzę
jak mi się uda coś wymyślić, to zrobię zdjęcia i wkleję do oceny

jeszcze raz dziękuję za wszystkie rady i opinie
agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 10:07   #11
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Biała spódnica- z czym to nosić?

Cytat:
Napisane przez white_orchid Pokaż wiadomość
Bialy kolor jest wspanialy do lączenia. Mozna go nosic ze wszystkimi barwami tu tylko zalezy jaki lubisz .
dokladnie... za to go uwielbiam... chociaz duzym minusem jest to ze sie szybko brudzi.. ale przy takiej gamie wyboru i zestawien ta wada odchodzi w cien

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
zgadzam sie z hauuu, wysokie obcasy nie beda chyba pasowaly, lepiej sandalki, ewentualnie cos z bardzo malym obcasem...
tez sie zgadzam..... cos lekkiego i delikatnego...
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.