Nie wiem co bd dalej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 16:17   #1
Zdeterminowany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Unhappy

Nie wiem co bd dalej


Witam, jestem w związku od krótkiego czasu, zacząłem "baraszkować" z moją obecną partnerką tylko i wyłącznie poprzez "zabawy". Nie uprawiamy jeszcze typowego seksu, lecz wczoraj doszliśmy do bardzo prawdopodobnego wniosku. Ona ma uczulenie na moją spermę. Podczas " robienie mi dobrze rękami" - przepraszam ale inaczej tego nie mogę ująć, a to dla mnie ważne - Zaczynają jej łzawić oczy i pojawia się katar, powiedziała mi to dopiero teraz, ponieważ to się nasila, swędzi ją nos, czasami po bliższym kontakcie z moim nasieniem swędzą ją także ręce. słyszałem o takowym uczuleniu, lecz nie pojawiają się u niej zaczerwienienia i pieczenie. Czy może być po prostu uczulona na zapach mojej spermy? Jak dobrze wiadomo ma ona swoisty zapach, dla każdego odbierany raczej niechętnie. Ona powiedziała, że go nie czuje wogóle. Moje pytanie polega na tym, czy może to być uczulenie, jak temu zaradzić i czy może być również uczulona w tamtych obszarach ? Wiem, że to utrudnia życie i może być dla niej bolesne, ale ja jej nie zostawie przez takie głupstwo, po prostu chce wiedzieć. Czy da się temu jakoś zaradzić ?
Zdeterminowany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:54   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nie wiem co bd dalej

Oj tam, od razu na nasienie. Obstawiam raczej na kosmetyki, których używasz.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 08:20   #3
barszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Białystok!
Wiadomości: 157
Dot.: Nie wiem co bd dalej

Gdyby była uczulona na zapach to nie swędziałyby jej ręce - przecież dłonie nie czują zapachu. Jeżeli już jakieś uczulenie to raczej na kosmetyki lub może lubrykant, jeśli takowego używacie
__________________
przepraszam za brak polskich znakow
barszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.