Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-26, 14:05   #961
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
też używam jeszcze dla Oli jej kołderki, kupiłaś maleństwu nową czy zabierzesz córce? jak chcesz zabrać, to może zrób to już teraz, bo potem może jej być przykro, że jej rzecz oddałaś dzidzi, albo ją "nakręć" żeby sama oddała... dzieciom trudno jest podzielić się z nowym rodzeństwem rzeczami...
Wiesz co ja myślę że ona się nie zorientuje, że będzie miałą nową kołderkę, bo poszewki będzie miała te same a zamierzam kupić jej kołderkę ikeowską, w rozm chyba 100/130 jak dobrze pamiętam, tylko kurde nie mam kiedy się tam wybrać, a mam ok 100km.. może na allegro da się kupić, muszę spojrzeć W każdym razie na pierwszy miesiąc mały może mieć becik lub kocyk, zwłaszcza że raczej będzie ciepło w każdym razie gdzieś od września dwie kołderki już będą działać napewno

Ciekawe jak tam Ines
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 14:10   #962
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Karolinek_ Pokaż wiadomość
A może pokrowiec na przewijak, tylko wyciąć otworki na pasy? sama sie zaczęłam zastanawiać :P
O dobry pomysł bo tak sobie myśle że taki pokrowiec to łatwiej wyprać niż całą tą wkładkę. A tapicerka jasna w foteliku więc też bym nie chciała żeby była brudna cały czas.
A jak któraś z Was prała ta wkładkę do fotelika to ręcznie czy w pralce, bo się zastanawiam czy w pralce to się nie zepsuje

Irsin tak właśnie sobie myśle że jak ją wreszcie zobaczę to mi samo to imię przyjdzie
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 14:23   #963
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

mam pytanie do dizewczyn, które już mają dzieci - czy planowałyście kupować prezent niby od małego dziecka dla starszego?

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
O dobry pomysł bo tak sobie myśle że taki pokrowiec to łatwiej wyprać niż całą tą wkładkę. A tapicerka jasna w foteliku więc też bym nie chciała żeby była brudna cały czas.
A jak któraś z Was prała ta wkładkę do fotelika to ręcznie czy w pralce, bo się zastanawiam czy w pralce to się nie zepsuje

Irsin tak właśnie sobie myśle że jak ją wreszcie zobaczę to mi samo to imię przyjdzie
Marianna u nas tak właśnie było a w 2 ciąży jak tylko się dowiedziałam, że jestem od razu wiedziałam jakie imię
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 14:27   #964
Karolinek_
Raczkowanie
 
Avatar Karolinek_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 430
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
O dobry pomysł bo tak sobie myśle że taki pokrowiec to łatwiej wyprać niż całą tą wkładkę. A tapicerka jasna w foteliku więc też bym nie chciała żeby była brudna cały czas.
A jak któraś z Was prała ta wkładkę do fotelika to ręcznie czy w pralce, bo się zastanawiam czy w pralce to się nie zepsuje

Irsin tak właśnie sobie myśle że jak ją wreszcie zobaczę to mi samo to imię przyjdzie
Pralam w pralce i było ok tylko dałam mniejsze wirowanie, żeby nie zepsulo wsadu z wkładki z fotelika i hustawki

Wysłane z mojego HTC Desire S przy użyciu Tapatalka
Karolinek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 14:47   #965
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
O dobry pomysł bo tak sobie myśle że taki pokrowiec to łatwiej wyprać niż całą tą wkładkę. A tapicerka jasna w foteliku więc też bym nie chciała żeby była brudna cały czas.
A jak któraś z Was prała ta wkładkę do fotelika to ręcznie czy w pralce, bo się zastanawiam czy w pralce to się nie zepsuje
Ja pralam w 40 stopniach i nic sie nie porobilo, a pralam wlasciwie wszystko od wozka i fotelika.

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mam pytanie do dizewczyn, które już mają dzieci - czy planowałyście kupować prezent niby od małego dziecka dla starszego?
Ja ciagle o tym mysle, ale jeszcze nic nie kupilismy. Jak nie zdazymy to po prostu nie bedzie corcia juz nie moze doczekac sie brata, codziennie mowi, ze bedzie go kapac, przebierac, kolysac, bawic sie z nim mysle, ze bardziej czeka na niego niz cokolwiek innego, ale jak sie uda to niewykluczone, ze cos dostanie, choc nie mam pojecia co

Zbieram sie na wizyte, do pozniej...
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 14:48   #966
framboise87
Raczkowanie
 
Avatar framboise87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 382
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Dzisiaj rodzimy, malemu tetno szaleje i slabiutko sie rusza, czekamy na wolne miejsce na porodowej, jak indukcja nic nie da to cc. Modlcie sie i trzymajcie kciuki.

Sent from my GT-B7510 using Wizaz Forum mobile app
powodzenia, trzymam kciuki mocno!!!

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość

Mam pytanie do Was czy prałyście wkładkę dla noworodka do fotelika ? Bo tak dziś pomyślałam że w sumie też by się przydało to wyprac

A z imieniem od wczoraj znowu rozkminka bo nie wiem czy Ula czy Asia, byłam na Ulę zdecydowana a teraz znowu nie wiem niech się Mała rodzi bo nigdy się nie zdecyduję ehh
ja nie prałam nic ani z fotelika ani z wózka, podłożę tylko flanelę.
a jeśli chodzi o wózek- macie jakieś prześcieradło na ten wózkowy materac? Bo pytałam w jednym sklepie i nie mieli czegoś takiego i się zastanawiam, czy są w ogóle takie cuda?
__________________
Oh, in this love I found strength I never knew I had
framboise87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 14:53   #967
Karolinek_
Raczkowanie
 
Avatar Karolinek_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 430
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez framboise87 Pokaż wiadomość
powodzenia, trzymam kciuki mocno!!!



ja nie prałam nic ani z fotelika ani z wózka, podłożę tylko flanelę.
a jeśli chodzi o wózek- macie jakieś prześcieradło na ten wózkowy materac? Bo pytałam w jednym sklepie i nie mieli czegoś takiego i się zastanawiam, czy są w ogóle takie cuda?
Wykorzystalam pokrowiec frotte na przewijak

Wysłane z mojego HTC Desire S przy użyciu Tapatalka
Karolinek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 14:57   #968
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez framboise87 Pokaż wiadomość
powodzenia, trzymam kciuki mocno!!!



ja nie prałam nic ani z fotelika ani z wózka, podłożę tylko flanelę.
a jeśli chodzi o wózek- macie jakieś prześcieradło na ten wózkowy materac? Bo pytałam w jednym sklepie i nie mieli czegoś takiego i się zastanawiam, czy są w ogóle takie cuda?
ja widziałam na allegro,
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 15:10   #969
Marianna 54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez framboise87 Pokaż wiadomość
powodzenia, trzymam kciuki mocno!!!
ja nie prałam nic ani z fotelika ani z wózka, podłożę tylko flanelę.
a jeśli chodzi o wózek- macie jakieś prześcieradło na ten wózkowy materac? Bo pytałam w jednym sklepie i nie mieli czegoś takiego i się zastanawiam, czy są w ogóle takie cuda?
Na wózkowy materac mam zamiar kłaść pieluszke flanelową jako prześcieradełko, myślę że się sprawdzi.

Karolinek, Rybka dziękuję to też w pralce spróbuję wyprać
Marianna 54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 15:11   #970
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

http://allegro.pl/edisa-przescieradl...164966374.html
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 15:12   #971
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ja jako prześcieradła do wózka używam flanelki, ale jutro jade kupic płaska poduszkę do wózka
Prześcieradła do wózka same w sobie są dostępne, aczkolwiek flanelki sprawdzają sie u mnie jak najbardziej.
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 15:16   #972
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mam pytanie do dizewczyn, które już mają dzieci - czy planowałyście kupować prezent niby od małego dziecka dla starszego?
kilka znajomych polecało takie rozwiązanie, że taka zabawka od młodszego rodzeństwa na przywitanie jest potem ta ulubioną i że starszak pamięta ten gest Ja już mam w szpitalnej torbie spakowana maskotkę myszki Minnie, bo aktualnie jest u mojej córy na topie Koleżanka kupiła w drodze powrotnej ze szpitala malowanki i kredki dla córy i też to było bardzo dobrze odebrane Nie musi to być coś ekstra, najlepiej oczywiście coś co starsze dziecko lubi

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Na wózkowy materac mam zamiar kłaść pieluszke flanelową jako prześcieradełko, myślę że się sprawdzi.

Karolinek, Rybka dziękuję to też w pralce spróbuję wyprać
Ja tak właśnie robiłam

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 15:28   #973
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Marianna 54 Pokaż wiadomość
Ehh 40 tydzień już czuję oddech porodu na plecach Cały czas mi niedobrze może to coś świadczy , takie mam przeczucie że wciągu najbliższych 2 tygodni urodzę
doobree! hehehe w takim razie ja też mam takie przeczucie..

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam taki senny dzień, ze jestem nie do życia. Jeszcze leze w lozku w pizamie bo nie chce mi wstac
ja mam to samo.. senny dzień, bo pogoda pochmurna i deszczowa.. przynajmniej u mnie

KCIUKI za wizyty!!


ciekawe jak tam Ines
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 15:41   #974
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość

ja mam to samo.. senny dzień, bo pogoda pochmurna i deszczowa.. przynajmniej u mnie
Ja nie dość ze spie caly dzień to ciagle nienazarta chodze. Zjadlam juz tyle, ze rece opadaja...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 15:45   #975
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

jesli chodzi o jedzenie to mnie w końcówce ciąży przeszły zachcianki mało tego, to znowu wracam do stanu z przed ciąży kiedy musiałam sobie przypominać o jedzeniu nie przytyłam od 3 tygodni, a nawet spadłam o 2kg.. nie wiem czy to normalne?
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 15:47   #976
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Czesc dziewczyny musze was troche nadrobic bo mam dobre pare stron do nadgonienia. My dopiero wczoraj do domu poznym popoludniem wyszlismy. Dzis sie ogarniamy i organizujemy w domu.

Mam komus gratulowac pojawil sie jakis nowy dzieciu?

fameto normalne ja przez ostatnie pare tyg nic nie przytylam dziec rosnie ale wod ubywa wiec jego waga nie ma wplywu na twoja.
Ja po porodzie mam ok 4-5 kg bagazu wliczajac w to piersi pelne mleka :-D

Edytowane przez agnes208
Czas edycji: 2014-06-26 o 15:50
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 15:49   #977
justynka2992
Raczkowanie
 
Avatar justynka2992
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 103
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Mnie ostatnio na krówki nabrało i chcąc nie chcąc Tż musiał chodzić po sklepach i kupować
justynka2992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 15:50   #978
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

cześc dziewczyny
chciałam powiedzieć, że my sierpniówki regularnie Was podglądamy
ja jestem w szoku bo juz 10 z Was się rozpakowało...u nas na razie pusto w temacie a też mamy dziewczyny z terminem na koniec lipca! ważne że wszystko u tych rozpakowanych jest ok. to najważniejsze!
życzę powodzenia kolejnym. Ciekawe kiedy u nas sie zacznie...na pewno wkrótce
Pozdrawiam
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 15:52   #979
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cześć dziewczyny, kiepski mam dzis dzień. Chodzenie sprawia mi problem bo co chwile brzuch twardy albo klucie. I pojawił się ból w dole pleców jak sie ruszam nieodpowiednio. Smęce wam tu trochę.

Co do prześcieradełka do wózka, ja mam takie frotte z gumką. Ma trochę inny wymiar niż te na przewijak.

Do fotelika chce kupic mate typu aeromoov. Dziecko się tak nie poci w foteliku.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 16:01   #980
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny musze was troche nadrobic bo mam dobre pare stron do nadgonienia. My dopiero wczoraj do domu poznym popoludniem wyszlismy. Dzis sie ogarniamy i organizujemy w domu.

Mam komus gratulowac pojawil sie jakis nowy dzieciu?

fameto normalne ja przez ostatnie pare tyg nic nie przytylam dziec rosnie ale wod ubywa wiec jego waga nie ma wplywu na twoja.
Ja po porodzie mam ok 4-5 kg bagazu wliczajac w to piersi pelne mleka :-D
super, że już w domu! może jakas fotka?
a co do nowych dzieci to jedno w drodze jest u Ines a może nawet już się urodziło

Cytat:
Napisane przez justynka2992 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio na krówki nabrało i chcąc nie chcąc Tż musiał chodzić po sklepach i kupować
ja bym ciągle lody jadła, ale nie mogę zgonić tego na ciążę, bo ja ogólnie je lubię

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny
chciałam powiedzieć, że my sierpniówki regularnie Was podglądamy
ja jestem w szoku bo juz 10 z Was się rozpakowało...u nas na razie pusto w temacie a też mamy dziewczyny z terminem na koniec lipca! ważne że wszystko u tych rozpakowanych jest ok. to najważniejsze!
życzę powodzenia kolejnym. Ciekawe kiedy u nas sie zacznie...na pewno wkrótce
Pozdrawiam
U Was też napewno niebawem się zacznie.. jak się jedna "posypie" to zaraz cała reszta hehe
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:01   #981
elcia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 313
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Ja nie dość ze spie caly dzień to ciagle nienazarta chodze. Zjadlam juz tyle, ze rece opadaja...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mam dziś to samo a wieczorem będę umierać z przejedzenia, zgaga mnie zabije

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny
chciałam powiedzieć, że my sierpniówki regularnie Was podglądamy
ja jestem w szoku bo juz 10 z Was się rozpakowało...u nas na razie pusto w temacie a też mamy dziewczyny z terminem na koniec lipca! ważne że wszystko u tych rozpakowanych jest ok. to najważniejsze!
życzę powodzenia kolejnym. Ciekawe kiedy u nas sie zacznie...na pewno wkrótce
Pozdrawiam
nie zapatrujcie się za mocno na nasz wątek bo my od początku idziemy dziwnym torem atak cukrzyc, skracających szyjek, przedwczesnych porodów, wypadków itp.
elcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:05   #982
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez elcia_ Pokaż wiadomość
nie zapatrujcie się za mocno na nasz wątek bo my od początku idziemy dziwnym torem atak cukrzyc, skracających szyjek, przedwczesnych porodów, wypadków itp.
ale najwazniejsze to, że mimo tych zdarzeń wszystko się jakoś układa może nie jestesmy az takie pechowe.. hehe
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:05   #983
justynka2992
Raczkowanie
 
Avatar justynka2992
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 103
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
super, że już w domu! może jakas fotka?
a co do nowych dzieci to jedno w drodze jest u Ines a może nawet już się urodziło


ja bym ciągle lody jadła, ale nie mogę zgonić tego na ciążę, bo ja ogólnie je lubię


U Was też napewno niebawem się zacznie.. jak się jedna "posypie" to zaraz cała reszta hehe
Na początku ciąży nie miałam takich zachcianek jak teraz jak nie krówki to lody albo gofry, a czasami jak namyślę jaką zupę to musi być i koniec bo tak mnie męczy
justynka2992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:11   #984
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

ja muszę jeść bo tak mam w diecie, ale teraz przez ostatnie pare dni nie chce mi się za bardzo nic robić i tym samym jeść..
Ines na pewno już rodzi albo urodziła więc mamy porody co dwa dni
póki co się sprawdza, która kolejna za 2 dni??
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:13   #985
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ja muszę jeść bo tak mam w diecie, ale teraz przez ostatnie pare dni nie chce mi się za bardzo nic robić i tym samym jeść..
Ines na pewno już rodzi albo urodziła więc mamy porody co dwa dni
póki co się sprawdza, która kolejna za 2 dni??
ja chce
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:17   #986
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez elcia_ Pokaż wiadomość
mam dziś to samo a wieczorem będę umierać z przejedzenia, zgaga mnie zabije

Mam nadzieje, ze to zarloczne jedzenie przejdzie mi do jutra bo az sama się sobie dziwie. To pierwszy taki napad zarcia od długiego czasu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:18   #987
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
ja chce
niech Ci agnes pasjansa ułoży 28.06 - fajna data, ja zaczynam 38tc w sobote dla Ciebie oby kolejny poród był Twoim
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:21   #988
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
niech Ci agnes pasjansa ułoży 28.06 - fajna data, ja zaczynam 38tc w sobote dla Ciebie oby kolejny poród był Twoim
już by pasowało i tak nie sądziłam, że wytrwam do 40tc
w sumie tak sobie myślę, że data mojego tp też mi się podoba 2 lipca ale znając moje szczęście to na pewno się nie urodzi tego dnia
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:33   #989
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ines mocno trzymam kciuki, żeby poszło sprawnie i szybko

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mam pytanie do dizewczyn, które już mają dzieci - czy planowałyście kupować prezent niby od małego dziecka dla starszego?

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



Marianna u nas tak właśnie było a w 2 ciąży jak tylko się dowiedziałam, że jestem od razu wiedziałam jakie imię
Kupiłam kilka zabawek dla młodego, które mam zamiar mu wręczyć kiedy wrócimy ze szpitala. Mój synek raczej jest za mały żeby zrozumieć że to od "młodszego braciszka", ale mam nadzieję że będzie miał z nimi zajęcie, np kiedy ja będę musiała karmić itp
Z imieniem mieliśmy identycznie dla pierwszego dziecka zadecydowaliśmy na 100% dopiero jak je zobaczyliśmy, a drugie od początku ciąży ma imię.
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:58   #990
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ja po wizycie, dzidzius niby dalej buzka do gory dzis mowila, ze nic to nie znaczy bo moze sie obrocic w dzien porodu albo nawet w czasie akcji porodowej. Po co bylo mnie straszyc
Za tydzien w dzien terminu jestem umowiona na masazyk

No nie wiem kto moglby urodzic za 2 dni...niby nic sie nie zapowiada, ale na naszym watku to nie musi, tu sa ciaze "z zaskoczenia" raczej porody

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Co do przescieradel do wozka to u nas latwo dostac, bo tu sa popularne kosze mojzesza i kolyski, wiec mozna tych uzyc i ja takowe mam, powiedzialam wiec siostrze zeby tez sobie kupila do wozka, bo sa wygodne. Siostra poszla do sklepu dzieciecego i jak to pozniej stwierdzila "zbłaznila sie" przeze mnie, ekspedientka patrzyla na nia jak na kosmitke- bo nie ma czegos takiego, do tego celu uzywa sie kocyka lub pieluchy
Ale na allegro sprawdzilam i sa

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

agnes fajnie ze juz w domu, jak sprawuje sie synek?
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.