Anglia cz. II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 19:35   #2791
bajkamrowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 58
Dot.: Anglia cz. II

simply no to gratuluje!!!!!!!!! dieta jakas czy cwiczenia?? mi by sie przydalo z 8 kilo zrzucic zebym wrocila do wagi jaka mialam przed zajsciem w ciaze (w ciazy prawie 30 kg przytylam)...ale mam nadzieje ze po przeprowadzce (9 dni) wezme sie za siebie...i nietylko ja ale i moj M bo chodzi i narzekaze gruby...ale mamy plan do lata byc piekni

co to znaczy TZ??

pytalam kiedys czy ktos jest z Soton...a teraz zapytam...jest ktos z Bournemouth na forum??
bajkamrowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 19:43   #2792
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. II

TŻ- Towarzysz życia
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 22:46   #2793
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

Nie bardzo wierzę w znaczenie snów. W 95% przypadków mam koszmary (Freddy Kruger, Vampiry itp) - za dużo się horrorów naoglądałam w dzieciństwie i jako nastolatka. Od 4 lat nie oglądam. Najgorsze sny jednak to te kiedy budzę się zapłakana.
ja też mam w większości koszmary i gdybym wierzyła w ich znaczenie to bym się zapłakała na śmierć...

Cytat:
Napisane przez koculek
Moje zakupy sie udały - 3 godziny spędziłam w jednym TXMax i zaoszczędziłam spooooro! Znalazłam niezłe perełki: 2 koszule Ralf Lauren z 90 na 18 funtów, 2 sweterki kaszmirowe Johnston Cashmere ze 169 na 25, top z 15 na 2 i 2 pary butów Lloyd z 110 na 40 Jutro ide do innego TkMax
Uwielbiam TKMax, mogłabym tam nocować normalnie znacząca większość moich ciuchów jest stamtąd + buty+ torebki i inne bajery
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 22:48   #2794
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. II

TK.Maxx- uwielbiam ten sklep.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 10:40   #2795
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Anglia cz. II

koculek faktycznie udane zakupy Ja nie mam jakoś wprawy do buszowania po TK.Maxxie zwłaszcza jak mój TŻ marudzi mi nad uchem... Co to za koszule Ralfa Laurena Interesują mnie białe ostatnio...

Miałam dzisiaj koszmarną noc...Jaś od 1:00 do 5:00 non stop płakał, a o 8:00 była już pobudka żeby zebrać dzieciaki i odprowadzić Adriana do przedszkola..Jestem chodzącym zombie
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 11:38   #2796
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Ja nie mam jakoś wprawy do buszowania po TK.Maxxie zwłaszcza jak mój TŻ marudzi mi nad uchem...
Bo, Kuseczko, na takie zakupy chodzi sie samej! Zaden facet nie przetrzyma 3 godzin poszukiwan w TKMaxxie, nawet moj brat, ktory generalnie lubi lazic po sklepach chyba bardziej, niz ja. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, bo ciezko tak cos zdjac po prostu z wieszaka i zaniesc do kasy - za duzy balagan tam zwykle panuje. A moj TZ lubi robic zakupy spozywcze, bo do ubran/butow zwykle podchodzi z niejaka niechecia. Ale tak do dwoch godzin jest w stanie przezyc
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:36   #2797
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Atka fajny avek
az Cie nie poznałam
a Manchester fajne miasto no i sama bys nie była
Dzięki,mam go z pewnej strony.
Fajnie wiedzieć,no sama bym nie była bo raz z tż-tem,a po drugie kuseczka jest z Man,któraś jeszcze???


Dzisiaj dostałam paczke z Polski wkońcu. Taka byłam happy,że idąc do gościa po paczke "krzyknełam" powitanie że aż się lekko "wystaszyl". U nas któregoś dnia tak mocno lało w nocy,wiatrzysko że spać nie mogliśmy.



bajko,a co przeprowadziłaś się do Bourmouth???

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2009-01-19 o 16:43
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 18:21   #2798
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Bo, Kuseczko, na takie zakupy chodzi sie samej! Zaden facet nie przetrzyma 3 godzin poszukiwan w TKMaxxie, nawet moj brat, ktory generalnie lubi lazic po sklepach chyba bardziej, niz ja. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, bo ciezko tak cos zdjac po prostu z wieszaka i zaniesc do kasy - za duzy balagan tam zwykle panuje. A moj TZ lubi robic zakupy spozywcze, bo do ubran/butow zwykle podchodzi z niejaka niechecia. Ale tak do dwoch godzin jest w stanie przezyc
I z tym się nie zgodzę
Mój TŻ wytrzyma (chociaż może przeceniam kwestię jeśli chodzi o 3h-ale ja też nie dam rady tam tyle wysiedzieć), bo też lubi ten sklep.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:44   #2799
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Anglia cz. II

A zapraszam, zapraszam do Manchesteru
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:57   #2800
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. II

Mi TZ sugeruje, ze moze mam ochote isc teraz do TKMaxxa jak sam ma ochote spedzic godzine w skepie z czesciami kmputerowymi i grami Tylko wtedy.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:39   #2801
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. II

ja z moim TZ nie moge chodzic na zakupy, bo sa dla mnie bardzo stresujace. on sie denerwuje, ze ja stoje tyle w sklepie i czeka na mnie na zewnatrz, a ja sie wkurzam, ze sie musze spieszyc. dlatego wole bez niego. a to uwielbiam zakupy z mama
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 21:45   #2802
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Anglia cz. II

Moj Tz zostaje w domu z dzieckiem a ja ide na zakupy, lub idziemy wspolnie na spacer, oni wracaja do domu a ja biegne na zakupy

Za to gdy widze mamy z dziecmi, na wozku dziesiatki toreb, dziecko znudzone, bo ilez mozna w tym wozku siedziec, gapic sie na ubrania, to mi sie noz w kieszeni otwiera
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:51   #2803
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia cz. II

kuseczko,być może skorzystam z zaproszenia.

A co do zakupów wspólnych z tż-tem,ja nie mam problemów.On lubi robić zakupy,zwłaszcza gdy wejdzie w swój ulubiony dział z częściami samochodowymi,bądz gadżetami do auta. itp Z zakupami ciuchowymi nie ma problemu,lubie z nim chodzić na zakupy.
Właśnie nadzoruje co tu pisze.

Też lubie robić zakupy w TK Maxie.Mam pare ulubionych sklepów typu wymieniony już wcześniej Tk,czy Matalan itd

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2009-01-19 o 21:55
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:52   #2804
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. II

nie lubie jezdzic do Tk maxxa, bo zwyczajnie nie mam czasu na grzebanie moj Tz moglby tam caly dzien siedziec,taki metkowiec z niego
dzis bylismy,obkupil siebie,mojego brata i tata,mimo iz nikt go o to nie prosil

z mama nie lubie chodzic na zakupy,bo chce do kazdego sklepu wchodzic i zawsze cos kupuje zawsze przyjezdza i mowi,ze nie nie,a pozniej kiedy pojdziemy, bo ona chce to ,tamto i jeszcze to

kupilam sobie spodnie narciarskie za 15f i 2 opakowania truffli szampanskich

ja tez mieszkam blisko Man,tylko 30 mil zawsze jak jedziemy,mysle,gdzie Kuseczka mieszka

Lovely uwielbiam te omlety,najbardziej chyba ze szpinakiem
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:59   #2805
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
nie lubie jezdzic do Tk maxxa, bo zwyczajnie nie mam czasu na grzebanie moj Tz moglby tam caly dzien siedziec,taki metkowiec z niego
dzis bylismy,obkupil siebie,mojego brata i tata,mimo iz nikt go o to nie prosil

z mama nie lubie chodzic na zakupy,bo chce do kazdego sklepu wchodzic i zawsze cos kupuje zawsze przyjezdza i mowi,ze nie nie,a pozniej kiedy pojdziemy, bo ona chce to ,tamto i jeszcze to

kupilam sobie spodnie narciarskie za 15f i 2 opakowania truffli szampanskich

ja tez mieszkam blisko Man,tylko 30 mil zawsze jak jedziemy,mysle,gdzie Kuseczka mieszka

Lovely uwielbiam te omlety,najbardziej chyba ze szpinakiem
Nom,mnie czasami mnie denerwują te tłumy zwłaszcza w weekendy kiedy to rodzinki angoli wybywają na zakupy,albo też te grzebanie bo mają czasami bajzel w TK Maxie,w Primarku to już całkiem,omijam ten sklep.Ostatnimi czasy kupiłam sobie kamizelke,a to było pare miesięcy temu.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:02   #2806
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. II


tylko mnie mogl tak zaczac sie tydzien...wczoraj zalalam mojego laptopa,zanioslam go dzis do naprawy,facet powiedzal ze bylo jakies zwarcie i komp jest do wyrzucenia ale to jeszcze nie jest najgorsze... nie wiadomo czy cokolwiek uda sie odzyskac...:cry : a ja tam mialam wszystko,cale moje zycie,fotki z 2 ostatnic lat,moje teksty (pisuje do szuflady) moje dokumenty jezu wszytsko wszytsko..... oczywiscie nie zgrywalam tego nigdzie gdyz moj tz informatyk dokladnie miesiac temu odswiezal cal system,zrszta laptop dziala bez zarzutu..... na pocieszenie dostalam nowy...ale poki co jest zupelnie bezuzytyczny, nie moge sie tu odnalezc zreszta i tak nie ma tu moich folderow wiec..... ech no i co ja mam zrobic,nie dosc ze bezrobotna to jeszcze taki pech...
jutro mam rozmowe,przez to wszystko nie zdazylam sie do niej przygotowac,zreszta materialy i pytania ktore mialam opracowane znajdowlay sie oczywscie na stary laptopie....
mam nauczeke nie pic (wody) nie machac rekoma jak sie pracuje przy kompie ech....
chyba ide spac bo tylko ryczec mi sie chce....mam nadzieje ze wasz tydzien zaczal sie lepiej paaaaaaaaaa
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:07   #2807
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

tylko mnie mogl tak zaczac sie tydzien...wczoraj zalalam mojego laptopa,zanioslam go dzis do naprawy,facet powiedzal ze bylo jakies zwarcie i komp jest do wyrzucenia ale to jeszcze nie jest najgorsze... nie wiadomo czy cokolwiek uda sie odzyskac...:cry : a ja tam mialam wszystko,cale moje zycie,fotki z 2 ostatnic lat,moje teksty (pisuje do szuflady) moje dokumenty jezu wszytsko wszytsko..... oczywiscie nie zgrywalam tego nigdzie gdyz moj tz informatyk dokladnie miesiac temu odswiezal cal system,zrszta laptop dziala bez zarzutu..... na pocieszenie dostalam nowy...ale poki co jest zupelnie bezuzytyczny, nie moge sie tu odnalezc zreszta i tak nie ma tu moich folderow wiec..... ech no i co ja mam zrobic,nie dosc ze bezrobotna to jeszcze taki pech...
jutro mam rozmowe,przez to wszystko nie zdazylam sie do niej przygotowac,zreszta materialy i pytania ktore mialam opracowane znajdowlay sie oczywscie na stary laptopie....
mam nauczeke nie pic (wody) nie machac rekoma jak sie pracuje przy kompie ech....
chyba ide spac bo tylko ryczec mi sie chce....mam nadzieje ze wasz tydzien zaczal sie lepiej paaaaaaaaaa
O kurcze,no to faktycznie kicha,ale rozumiem twój dół/wkurzenie.Jakis czas temu się przebierałam i walnełam z łokcia w laptopa noi twardy dysk poszedł,a tam były nasz zdjęcia,moje dokumenty itp Tyle,że u nas był jeszcze na gwarancji,więc nam wymienili na nowy.Laptopa kupowaliśmy w Tesco Home.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:11   #2808
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Anglia cz. II

Och nie "śledziłam" wątku kilka dni i .... nie mogłam nadrobić ufff

Jeśli mowa o Tk maxxie to ja czasem też lubie tam wejść ale nie wiem jak to sie dzieje że wypatruje tylko ciuszki dla TŻ-ta a nie dla siebie niekiedy obejrzę ze dwa, trzy długie wieszaki i już nie wiem co mi sie podoba a co nie
Pozatym nie wiem jak Wasi TŻ-ty, ale mój wciąż twierdzi że ma dużo ubrań i nie potrzebuje nic więcej, a potem jak mamy gdzieś razem wyjść wśród ludzi to okazuje się że nie ma co ubrać, (czasem nawet sie cieszę że się do tego przyznaje, bo myślę że wreszcie zmieni swoje podejście, ale jak na razie nic nie idzie w tym kierunku).

Pozatym dziewczynki chciałam Wam powiedzieć że zaczynam sie jakoś pewniej tu czuć
Zaczełam szukać pracy, coraz częściej chodze na angielski (bo już 2 razy w tygodniu) widzę że są takie same osoby jak ja z innych Państw. Tylko mój TŻ jakoś mi posmutniał, bo chciałby abyśmy byli bardziej mobilni, (a my nie mamy autka i jak ja nie pracuje to jeszcze długo nie będziemy mieli...) w sumie to oprócz długiego spaceru do centrum (bo zakupy spożywcze robimy już przez neta) to nie ruszamy się z domu i wciąż w swoim towarzystwie, bez przyjaciół. Ale pocieszam go że każdy musi od czegoś zacząć i najważniejsze że mamy siebie potem się jakoś poukłada

A co do snów i nocy.... jak się tutaj wprowadziliśmy to bardzo często pod dom przychodziły lisy... i się gryzły i warczały br..... już mnie trzęsie na samą myśl o tym! A no i miałam prze pierwsze 3 miesiące noc w noc koszmary - różne, TŻ chciał abym je spisywała a potem napisała książkę

Miłego wieczoru dla Was wszystkich
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:20   #2809
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
O kurcze,no to faktycznie kicha,ale rozumiem twój dół/wkurzenie.Jakis czas temu się przebierałam i walnełam z łokcia w laptopa noi twardy dysk poszedł,a tam były nasz zdjęcia,moje dokumenty itp Tyle,że u nas był jeszcze na gwarancji,więc nam wymienili na nowy.Laptopa kupowaliśmy w Tesco Home.
no mnie niestety nie mieli co wymienic moj "dziadek" mial juz 2 lata i juz po gwarncji dawno oby z tego dysku udalo sie "cos" odzyskac ale tak naprawde to"cos" to malo pocieszajaca sprawa bo ..... ja tam naprawde mialam wszystko !!!!!!!!
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 22:33   #2810
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
no mnie niestety nie mieli co wymienic moj "dziadek" mial juz 2 lata i juz po gwarncji dawno oby z tego dysku udalo sie "cos" odzyskac ale tak naprawde to"cos" to malo pocieszajaca sprawa bo ..... ja tam naprawde mialam wszystko !!!!!!!!
No,ale chociażby odzyskali choć małą część dobre i to,lecz rozumiem twój ból.


A propo pracy,bo polcia mi przypomniała.Ponoć Polacy się wycwanili i chodzą do Job Centre w poszukiwaniu pracy,no ale mają racje.Tym bardziej,że w agencjach dzięki recesji jest cisza,chociaż co jakiś czas wydzwania do mnie pewna agencja (Rapier) i pyta się czy poszukuje pracy,a nie poszukuje bo pracuje.A dwa dni temu dowiedzialam się,że dwie agencje padły ich już nie ma.

To dobrze polciu,że coraz lepiej/pewniej czujesz się w UK.


Pisałyście coś o lotach,nie pamiętam czy pisałam już wczesniej,ale sąsiedzi czyli ta kumpela z którą pracowałam leci do Polski ze swoim lubym i malutką córcią do PL,dali za bilety w dwie strony tylko 130 pandów.

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2009-01-19 o 22:36
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:10   #2811
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

tylko mnie mogl tak zaczac sie tydzien...wczoraj zalalam mojego laptopa,zanioslam go dzis do naprawy,facet powiedzal ze bylo jakies zwarcie i komp jest do wyrzucenia ale to jeszcze nie jest najgorsze... nie wiadomo czy cokolwiek uda sie odzyskac...:cry : a ja tam mialam wszystko,cale moje zycie,fotki z 2 ostatnic lat,moje teksty (pisuje do szuflady) moje dokumenty jezu wszytsko wszytsko..... oczywiscie nie zgrywalam tego nigdzie gdyz moj tz informatyk dokladnie miesiac temu odswiezal cal system,zrszta laptop dziala bez zarzutu..... na pocieszenie dostalam nowy...ale poki co jest zupelnie bezuzytyczny, nie moge sie tu odnalezc zreszta i tak nie ma tu moich folderow wiec..... ech no i co ja mam zrobic,nie dosc ze bezrobotna to jeszcze taki pech...
jutro mam rozmowe,przez to wszystko nie zdazylam sie do niej przygotowac,zreszta materialy i pytania ktore mialam opracowane znajdowlay sie oczywscie na stary laptopie....
mam nauczeke nie pic (wody) nie machac rekoma jak sie pracuje przy kompie ech....
chyba ide spac bo tylko ryczec mi sie chce....mam nadzieje ze wasz tydzien zaczal sie lepiej paaaaaaaaaa
bidulka Wspolczuje. Szkoda tylko ze Polak mádry po szkodzie
Nastepnym razem zgrywaj sobie na bierzaco
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:17   #2812
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

tylko mnie mogl tak zaczac sie tydzien...wczoraj zalalam mojego laptopa,zanioslam go dzis do naprawy,facet powiedzal ze bylo jakies zwarcie i komp jest do wyrzucenia ale to jeszcze nie jest najgorsze... nie wiadomo czy cokolwiek uda sie odzyskac...:cry : a ja tam mialam wszystko,cale moje zycie,fotki z 2 ostatnic lat,moje teksty (pisuje do szuflady) moje dokumenty jezu wszytsko wszytsko..... oczywiscie nie zgrywalam tego nigdzie gdyz moj tz informatyk dokladnie miesiac temu odswiezal cal system,zrszta laptop dziala bez zarzutu..... na pocieszenie dostalam nowy...ale poki co jest zupelnie bezuzytyczny, nie moge sie tu odnalezc zreszta i tak nie ma tu moich folderow wiec..... ech no i co ja mam zrobic,nie dosc ze bezrobotna to jeszcze taki pech...
jutro mam rozmowe,przez to wszystko nie zdazylam sie do niej przygotowac,zreszta materialy i pytania ktore mialam opracowane znajdowlay sie oczywscie na stary laptopie....
mam nauczeke nie pic (wody) nie machac rekoma jak sie pracuje przy kompie ech....
chyba ide spac bo tylko ryczec mi sie chce....mam nadzieje ze wasz tydzien zaczal sie lepiej paaaaaaaaaa

O jejku, współczuje Ci bardzo bardzo!!
Sama bym się załamała gdyby coś takiego mnie spotkało.
Ale Twoje wydarzenie chyba popędzi mnie do zgrania wszystkiego na płytę.
Odkąd ostatnio przeinstalowali mi system komputer raz dziennie sam sie wyłancza, oczywiście mój TZ szuka usterki ale idzie mu to bardzo wolno.... a ja za każdym razem jak włanczam laltopa to jego samoistnym wyłonczeniu to mam serce w gardle .... czy będzie działał...
Kofika moze jednak uda odzyskać sie jakieś dane! Trzymam kciuki!
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:21   #2813
dune321witaszek
Raczkowanie
 
Avatar dune321witaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 368
GG do dune321witaszek
Dot.: Anglia cz. II

kofika znam ten bol przezylam to jakis czas temu - 2 miesiace trzymali mi dysk ( fima ktora miala sie zajac odzyskaniem danych) i nic... zaczelam ich monitowac to mi napisali ze dupa blada i tyle. Wsciekla jestem do dzis ! Wiem ze gdybym do polski do znajomego to wyslala miala bym dzis tysiace zdjec
Teraz to jestemmadry po szkodzie jak Lovely zauwazyla i mam twardy oddzielnie i jeszcze na necie fotki wrzucam.

TKmax lubie pod warunkiem ze szybko i wiem co chce Zazwyczaj jestem z dziecmi wiec nie ma mowy o dluzszym przegladaniu rzeczy no chyba ze to zabawki hihi

Wczoraj mialam ksiedza po koledzie - musialam ze wzgledu na szkole mojego synka, a raczej zamiar wyslania go tam. Bylam bardzo mile zaskoczona postawa ksiedza- nawet koledy nie wzial, bo stwierdzil ze nam sie napewno bardziej przyda Podpisal mi podanie do przedszkola i pogadal o glupotach.
Jak dobrze pojdzie na dniach moj urwisek ktory dzis wlasnie konczy 3 latka pojdzie do przedszkola
__________________
  • Wszystkie drogi prowadza do domu ...
dune321witaszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:49   #2814
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Anglia cz. II

nie dam rady nadrobic tych strn, produkujecie jak najete

my w polsce juz tydzien, jeszcze 3 bedziemy siedziec, ale konkubent jutro wraca. pierwszy raz rozstaniemy sie na 3 tyg, ciekawe jak moja pola to zniesie, bo ostatnio to tlyko tata i tata

snieg sie rozstapia na tym slasku, buro i szaro

a ksiadz po kolendzie powiedzial nam ze ochrzci dziecko, bo ono za BLEDY rodzicow nie moze odpowiadac
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:54   #2815
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. II

Ja stracilam wszystkie dane pol roku temu. Spalil mi sie twardy dysk w laptopie, mimo zawiezienia go do Polski danych nie udalo sie uratowac. Oczywiscie o backupie nie pomyslalam. Tak wiec rozumiem dobrze Kofika i wspolczuje.
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:58   #2816
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. II

dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia,ale przeraza mnie zarazem to co tu wypisujecie .... jak strace foty z podrozy poslubnej to chyba sie zalamie....jezu jak moglam byc taka glupia i do tego moj tz informatyk yyyyyyyyyyy wrrrrrrrrrrrrrrrrr
mam dosyc
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:00   #2817
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia,ale przeraza mnie zarazem to co tu wypisujecie .... jak strace foty z podrozy poslubnej to chyba sie zalamie....jezu jak moglam byc taka glupia i do tego moj tz informatyk yyyyyyyyyyy wrrrrrrrrrrrrrrrrr
mam dosyc
nie panikuj, przeca robiliscie zdjecia w podrozy cyfrowka?? wiec da sie z karty odzyskac nawet jak ja wytczysciliscie.
ja tak kiedys zalatwilam karte pamieci mojego konkubenta. ale wpisalam w googlach odzyskiwanie danych z kart i 98% zdjec odzyskalam. a ja socjolog. wiec twoj tz informatyk na pewno da rade
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 16:12   #2818
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. II

katakumba moze i racja ja sie za to nie zabieram jak wroci z pracy to kaze mu sie tym zajac.... taaaa taki z niego informatyk ze nawet nie pomysala zby zgrac wszytsko na plyty albo na jego kompa ale coz jak sie zawsze czasu na nic nie ma to teraz ....sie za to placi ale dzieki za rade
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 16:38   #2819
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
nie panikuj, przeca robiliscie zdjecia w podrozy cyfrowka?? wiec da sie z karty odzyskac nawet jak ja wytczysciliscie.
ja tak kiedys zalatwilam karte pamieci mojego konkubenta. ale wpisalam w googlach odzyskiwanie danych z kart i 98% zdjec odzyskalam. a ja socjolog. wiec twoj tz informatyk na pewno da rade

Oooo, nie wiedzialam, ze to sie da zrobic! Okej, to moze i ja jakies swoje fotki odzyskam? Dzieki Katakumba!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:18   #2820
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

tylko mnie mogl tak zaczac sie tydzien...wczoraj zalalam mojego laptopa,zanioslam go dzis do naprawy,facet powiedzal ze bylo jakies zwarcie i komp jest do wyrzucenia ale to jeszcze nie jest najgorsze... nie wiadomo czy cokolwiek uda sie odzyskac...:cry : a ja tam mialam wszystko,cale moje zycie,fotki z 2 ostatnic lat,moje teksty (pisuje do szuflady) moje dokumenty jezu wszytsko wszytsko..... oczywiscie nie zgrywalam tego nigdzie gdyz moj tz informatyk dokladnie miesiac temu odswiezal cal system,zrszta laptop dziala bez zarzutu..... na pocieszenie dostalam nowy...ale poki co jest zupelnie bezuzytyczny, nie moge sie tu odnalezc zreszta i tak nie ma tu moich folderow wiec..... ech no i co ja mam zrobic,nie dosc ze bezrobotna to jeszcze taki pech...
jutro mam rozmowe,przez to wszystko nie zdazylam sie do niej przygotowac,zreszta materialy i pytania ktore mialam opracowane znajdowlay sie oczywscie na stary laptopie....
mam nauczeke nie pic (wody) nie machac rekoma jak sie pracuje przy kompie ech....
chyba ide spac bo tylko ryczec mi sie chce....mam nadzieje ze wasz tydzien zaczal sie lepiej paaaaaaaaaa
Biedulka
Ja ostatni back up robiłam rok temu, takze zaraz sie zabiore za nastepny, gdyz moj laptop ma juz 5 lat i ledwo zipie a uzywam go codziennie po kilka godzin. Wczoraj chcialam kupic upatrzony sony vaio przez neta z pcworld, ale jest jakis blad na stronie poniewaz laptop mozna kupic tylko poprzez collect at store, ale nie pozwoli mi wybrac zadnego sklepu i nie moge dokonczyc zamowienia. Napisalam do nich maila i czekam na odpowiedz.
Kieys padl mi dysk twardy w Pc i byly tz odzyskal dane, ale nazwy plikow sie nie zachowaly tylko potworzyly sie 1,2,3,4 i tak do kilkudziesiecu tysiecy. Mase czasu zajelo mi otwieranie wszystkiego i zmiana nazw plikow i wkladanie do odpowiednich katalogow (mialam tam tysiace zdjec z roznych okresow!, ktore oryginalnie byly pieknie poporzadkowane w katalogach z datami).

Tzrmam kciuki za odzyskanie cennych zdjec ze slubu i podróży poślubnej (oraz całej reszty )

A my w nd kupilismy lozko i komode do sypialni oraz buty i inne gadzety Lóżko przyjedzie za 3 tyg

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Och nie "śledziłam" wątku kilka dni i .... nie mogłam nadrobić ufff

Pozatym dziewczynki chciałam Wam powiedzieć że zaczynam sie jakoś pewniej tu czuć
Zaczełam szukać pracy, coraz częściej chodze na angielski (bo już 2 razy w tygodniu) widzę że są takie same osoby jak ja z innych Państw. Tylko mój TŻ jakoś mi posmutniał, bo chciałby abyśmy byli bardziej mobilni, (a my nie mamy autka i jak ja nie pracuje to jeszcze długo nie będziemy mieli...) w sumie to oprócz długiego spaceru do centrum (bo zakupy spożywcze robimy już przez neta) to nie ruszamy się z domu i wciąż w swoim towarzystwie, bez przyjaciół. Ale pocieszam go że każdy musi od czegoś zacząć i najważniejsze że mamy siebie potem się jakoś poukłada
miło słyszeć
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.