Anglia cz. II - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 19:18   #3031
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Znow 2h czytania hihi, musze zagladac czesciej. Naskrobie 4 zdania i zmykam na film. W piekarniku orzechy, migdaly w miodzie i w przyprawach sie pieka jako przekaska. Przyjemnego wieczoru


Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesteście ryzykantki w życiu, czy podejmujecie decyzje które zmienią wasze życie (ale nie wiadomo czy na plus czy na minus) czy od nich uciekacie, odkładacie "na potem"? Czy boicie się wtedy bardzo?
Nie jestem ryzykantka, choc przyjazd w ciemno do UK na pewno byl ryzykiem. Wole grac bezpiecznie i miec kilka opcji do wyboru Czesto decyzje same sie podejmuja

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Co do angielskich dzieci to musze sie zgodzic ze sporo z nich to rozpuszczone bachory. Jak widze co czasem wyprawiaja, to sie zastanawiam czy moje dziecko tez takie bedzie.
Zastanawiam sie czy nie skladac papierow na posade nauczyciela, ale nie jestem w 100% przekonana.

Odwolali mi lot powrotny z Wielkanocy - glupi Rajanerek .
Na szczescie Ryanair mi jeszcze nic nie odwolal, ale Easy Jet tak - 2 loty w zeszlym roku i musielismy szukac czegos innego, bo za hotele juz poplacilismy.

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
sysunia dziewczyny są i pewnie podczytują nas tyle że czasu nie mają by coś skrobnąć. Przy okazji Iwonka i Witaszek też dawno nie pisały...
ja tez jestem, ale malowalismy sypialnie w weekend. Zmiana koloru z zielonego groszkowego na bialy, bo lozko kupilismy nowe i ladnie wyglada z bialymi scianami. Jak sypialnia w ekskluzywnym hotelu

A dzis jako nagrode kupilam sobie superasna sukienke w Tkmaxie - zalaczona

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
A, no wlasnie tez zastanawiam sie gdzie te nasze dziewczyny,czyzby praca tak je pochlonela ze nie maja czasu na wizazowanie
Ja natomiast, bardzo fajnie spedzilam czas w przedszkolu,myslalam ze bedzie duzo gorzej,ale okazalo sie ze i dzieciaki fajne i zespol zgrany i mily
teraz tylko czekac czy zdzwonia czy nie.....
jutro mam kolejny "probny dzien" w tzw Centrum Rodzinnym, i jakby tego bylo malo,zadzwonili dzis do mnie z collegeu i zaprosili na rozmowe w sprawie pracy, jako asystent nauczyciela . Kurde w szoku bylam bo aplikacjie wyslalam calkiem przypadkowo i to w ostatniej chwili!!!!! Moze w koncu "cos ruszy" , no mam nadzieje tylko ze "nie zapeszylam" paplajac wam tu o wszystkim .....
trzymam kciuki aby sie wszystko udalo

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Wenedka, chyba wiekszosc z nas odczuwa to samo... Ja juz zaczelam mowic na nasze (moje i meza) mieszkanie "dom", ale jeszcze czasami slowo to oznacza dla mnie "dom moich rodzicow". Nic nie poradze, ze jako jedyna dziewczynka w rodzinie dobrze sie czuje pod skrzydlami rodzicow i braci
Jak jestem w Polsce i mowie dom to mysle o UK, miedzy znajomymi dom to tez UK, tylko jak Tztowi wspominam o domu albo on mi to mamy na mysli domy naszych rodzicow.


Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
heloooo!!!jestem, dawno mnie nie bylo.
nic nie pisze bo nie mam o czymmoje zycie stoi w miejscu. siedze w domu , bez pracy bo ofert jest mniej niz zero i zastanawiam na ch... byly mi te studia !!!
i tak nie mam pracy, przynajmniej jakbym byla fryzjerka to bym miala zajecie...
stoje w martwym punkcie, jakbym byla ze 3 lata mlodsza to zdecydowalabym sie na powrot do Man, chociaz chyba bym sie bala bo nie zaplacilam rachunkow
w czerwcu bedzie czas wielkich decyzji, poki co cisza...dobrze ze wkolo kolezanki niepracujace ( z wlasnego wyboru) to przynajmniej nie jest strasznie nudno
no i oczywiscie moj maly szkrab, ktory nie jest juz taki maly szaleje i dotrzymuje mi towarzystwa
nie zdazylam za bardzo przeczytac co pisalyscie, mam nadzieje ze uklada sie wam po Waszej mysli...

PS Nie zgadzam sie na zadne spotkania w Manchesterze!!!!!!jak ja chcialam to nie chcialyscie!!
iwonka az tak zle? Ty wyjechalas w czerwcu? Okropnie wspolczuje, siedziec tak bezradnie bez pracy. Twoja mama jeszcze sie nie zlosci ze nic znie znalazlas?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02156.jpg (32,5 KB, 36 załadowań)
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 22:47   #3032
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez saharija Pokaż wiadomość
Tylko, ze teraz ja nie wiem o co chodzi???
Ja o nic nie pytalam, wiec nie bardzo wiem co ja napisalam?
ojjj ty też nie? to coś musiało mi się przewidzieć

Iwonka witaj No przecież chodziłaś na jakiś kurs? Czyżby firma jednak zwleka z otworzeniem interesu?
I jak to nie popłaciłaś rachunków? A jak przyjdzie Ci znowu do ANglii wyjechać i się zarejestrować w elektrowni? CHociaż ci powiem ze mi to też przez myśl przechodzi. Złodzieje nam naliczyli prąd wykorzystany przez poprzedniego wyanjmującego na tym adresie i nic z tym nie możemy zrobić :/
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 23:15   #3033
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
ojjj ty też nie? to coś musiało mi się przewidzieć

Iwonka witaj No przecież chodziłaś na jakiś kurs? Czyżby firma jednak zwleka z otworzeniem interesu?
I jak to nie popłaciłaś rachunków? A jak przyjdzie Ci znowu do ANglii wyjechać i się zarejestrować w elektrowni? CHociaż ci powiem ze mi to też przez myśl przechodzi. Złodzieje nam naliczyli prąd wykorzystany przez poprzedniego wyanjmującego na tym adresie i nic z tym nie możemy zrobić :/
mi tak z pradem zrobili no i wykłociłam te 50 funtow mniej chyba

Iwonka jest az tak zle
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 23:37   #3034
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
mi tak z pradem zrobili no i wykłociłam te 50 funtow mniej chyba

Iwonka jest az tak zle
mam nadzieje że nie jest aż tak źle w PL bo wybieram się prawdopodobnie do PL na pół roku do pracy....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 23:40   #3035
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
mam nadzieje że nie jest aż tak źle w PL bo wybieram się prawdopodobnie do PL na pół roku do pracy....
ale prace masz załatwiona ?
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 23:58   #3036
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
ale prace masz załatwiona ?
raczej tak. Pracą to to ciężko jest nazwać, bo to jedynie staż będzie który może się zamienić po 3 miesiącach w pracę na czas nieokreślony.....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 00:42   #3037
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
raczej tak. Pracą to to ciężko jest nazwać, bo to jedynie staż będzie który może się zamienić po 3 miesiącach w pracę na czas nieokreślony.....
to chyba warto jechac
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 07:36   #3038
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Dzien dobry!
Mowia w wiadomosciach, ze w Londynie najobfitszy snieg od 18 lat. Na pewno od 3,5 bo tyle tu jestem. Pieknie za oknem, choc mam nadzieje, ze przestanie wkrotce, bo leci do Austrii w Srode, a dzis czesc lotow odwolana. Pociagi poodwolywane, moze bedzie pusto w pracy
Zalaczam widok z okna. Milego dnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02164.jpg (30,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02165.jpg (38,9 KB, 33 załadowań)
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 08:05   #3039
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Mowia w wiadomosciach, ze w Londynie najobfitszy snieg od 18 lat. Na pewno od 3,5 bo tyle tu jestem. Pieknie za oknem, choc mam nadzieje, ze przestanie wkrotce, bo leci do Austrii w Srode, a dzis czesc lotow odwolana. Pociagi poodwolywane, moze bedzie pusto w pracy
Zalaczam widok z okna. Milego dnia.
Wlasnie wyjzalam przez okno i myslalam, ze padne. Widok jak z pocztowki na Boze Narodzenie.

Autobusy podobno tez nie jezdza. Gatwick podobno calkiem zamkneli i sporo lotow w ogole jest odwolanych.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 08:59   #3040
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia cz. II

Wirtam.


Sysuniu,żyje choć lekko chora jestem.Przeziębiłam się.


A co do sniegu,tż wócił rano z nocki,budzi mnie i mówi że na sanki mozna iśc tyle sniegu.Wstałam patrze,a za oknem bialusienko i jak pięknie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg qsniezek.jpg (35,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sniezek2.jpg (28,7 KB, 19 załadowań)
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:09   #3041
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Anglia cz. II

a ja idę zaraz na ziomowy spacer
Tż cieszy się jak małe dziecko, to jego drugi śnieg w życiu. Pierwszy widział jakieś 20 lat temu kiedy miał z 8-9 lat zbudził mnei dzisiaj po 8 i kazał mi się zbierać bo będziemy bałwana strugać. Już nawet wczoraj marchewkę i guziki przygotował i teraz bierze prysznic i śpiewa "Im dreaming of a white christmas"
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 10:53   #3042
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
Tż (...) mnei dzisiaj po 8 i kazał mi się zbierać bo będziemy bałwana strugać. Już nawet wczoraj marchewkę i guziki przygotował i teraz bierze prysznic i śpiewa "Im dreaming of a white christmas"
Ja dotarlam dzisiaj do pracy przed 10.00, jako jedna z nielicznych Musze przyznac, ze moja fiesta ledwo dala rade podjechac pod zasniezone wzgorze, przez chwile myslalam, ze zjedziemy tylem "z gorki na pazurki" to by dopiero bylo! Moze po pracy tez pojdziemy z TZem cos ulepic przed domem???

Lorelei - czasem latam z Bristolu, chociaz zdecydowanie blizej mamy do Luton lub nad morze. Na Stansted - minimum 2,5h. A lotow z Bournemouth do Wroclawia od 28 marca po prostu nie bedzie linia zostala zlikwidowana.
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 13:00   #3043
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja dotarlam dzisiaj do pracy przed 10.00, jako jedna z nielicznych Musze przyznac, ze moja fiesta ledwo dala rade podjechac pod zasniezone wzgorze, przez chwile myslalam, ze zjedziemy tylem "z gorki na pazurki" to by dopiero bylo! Moze po pracy tez pojdziemy z TZem cos ulepic przed domem???

Lorelei - czasem latam z Bristolu, chociaz zdecydowanie blizej mamy do Luton lub nad morze. Na Stansted - minimum 2,5h. A lotow z Bournemouth do Wroclawia od 28 marca po prostu nie bedzie linia zostala zlikwidowana.
U nas w budynku tylko 10 sobob na 70 Kazdy zostal poinformowany, ze z powodu sniezycy mozna nie przyjsc do pracy, ale bedzie nieplacone albo holidaya trzeba wziac, takze sobie przyszlam, bo holidaya to ja wole spedzic na cieplej Majorce - kazdy dzien sie liczy Tztowi poodwolywali pacjentow i pracowal tylko do 12. Bajka
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:33   #3044
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. II

Ja juz zaraz sie zbieram. O 16.00 mozemy wyjsc do domu no coz, czasem snieg sie przydaje w PL na pewno nie byloby takiego pogotowia, hehe...

... ciagle pada...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 16:11   #3045
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Anglia cz. II

Z mojej pracy dzwonili, ze mam w ogole nie przychodzic, bo i tak polowa ludzi nie dojechala a reszte puszczaja do domu o 14, wtedy gdy ja zaczynam

Dziecko mi tak szalalo na sniegu, ze po pol godzinie byl wielki placz, ze trzeba do domu wrocic. Odtajalismy, najedlismy sie i znowu szalelismy na sniegu
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 20:38   #3046
alexandra81
Zadomowienie
 
Avatar alexandra81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp/Uk
Wiadomości: 1 300
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Mowia w wiadomosciach, ze w Londynie najobfitszy snieg od 18 lat. Na pewno od 3,5 bo tyle tu jestem. Pieknie za oknem, choc mam nadzieje, ze przestanie wkrotce, bo leci do Austrii w Srode, a dzis czesc lotow odwolana. Pociagi poodwolywane, moze bedzie pusto w pracy
Zalaczam widok z okna. Milego dnia.
Niestety dzis wszystkie loty zostale odwolane Pol roku nie bylam w polsce i ze akurat dzis musial ten snieg spasc... ech co za pech.... Zamienilam bilet wlasnie na srode, oby sie udalo, bo strasznie tesknie do bliskich..... Ponoc wlasnie w srode ma byc juz lepsza widocznosc...oby......... ..
__________________
Zazdroszcze Japonkom - wstaja rano i od razu w kimono....
Moje pazurki
alexandra81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 21:45   #3047
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Anglia cz. II

Hej! Ja też się piszę na spotkanie w Manchester
Dawno się nie odzywałam, jakoś tak mi czasu brakuje. Zazdroszczę, że w Londynie tyle śniegu napadało, w Manchester troszkę mniej ale spróbujemy jutro bałwanka ulepić

iwonka szkoda, że tak ciężko z tą pracą. Ale chyba miałaś jakąś zaraz po powrocie do PL?? Co się stało?

koculek kim jest Twój TŻ z zawodu
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 23:21   #3048
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
mam nadzieje że nie jest aż tak źle w PL bo wybieram się prawdopodobnie do PL na pół roku do pracy....


Kolorowo to chyba nie jest bo cały czas trabia ze ludzi zwalniaja .



U nas tez pełno sniegu ja myslałam ze tu juz wiosne bedziemy witac a tu chyba zima idzie Tyle sniegu to ja jeszcze a UK nie widziałam
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 10:16   #3049
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez alexandra81 Pokaż wiadomość
Niestety dzis wszystkie loty zostale odwolane Pol roku nie bylam w polsce i ze akurat dzis musial ten snieg spasc... ech co za pech.... Zamienilam bilet wlasnie na srode, oby sie udalo, bo strasznie tesknie do bliskich..... Ponoc wlasnie w srode ma byc juz lepsza widocznosc...oby......... ..
mam nadzieje, ze sie uda
Moj Tz jutro o 7 rano ma lot. Mam nadzieje, ze nocny na Heathrow bedzie urzedowal.

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
koculek kim jest Twój TŻ z zawodu
ortodonta/dentysta


A my mamy dzis piekna sloneczna pogode. Okropnie do pracy sie szlo po lodzie, ale jestem i inni tez dzis sa Milego dnia wszystkim zycze!
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 10:21   #3050
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. II

Merry Christmas dziewczyny .

Dzis siedze w domu - po wczorajszych problemach z powrotem do domu, odpuscilam. Zreszta dzis mialam jechac w takie miejsce gdzie sa tylko waskie drozki i mocno pod gorke.

Ja mam samolot w piatek i sie boje ze beda jakies jaja a samolotem albo z autokarem do Bristolu .

Wczoraj mialam z TZ bitwe na sniezki a potem ulepilismy balwana, a raczej balwaniatko .

Na moim samochodzie jest 20 cm sniegu - chyba nie widzialam tak bialej Kornawalii odkad tu jestem.

Kot tez w szoku .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 10:23   #3051
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Tyle sniegu to ja jeszcze a UK nie widziałam
Ja tez nie!
Dzisiaj moje auto sie zbuntowalo i nie odpalilo. A nawet, gdyby odpalilo, i tak nie dalabym rady podjechac pod oblodzone wzgorze, jedyna droge do cywilizacji...
Zupelnie jak angielscy drogowcy, nie jestem przygotowana na snieg, ktory nie stopnial w przeciagu nocy!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 11:10   #3052
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Anglia cz. II

boze, a moj tz wlasnie jedzie do londynu, z brighton, normalnie zajmuje to pociagiem potorej godziny, on bidny jest juz 2 godz w pociagu i jeszcze nie dotarl
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 11:11   #3053
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Anglia cz. II

Melduję, że w Manchester nie ma już śniegu
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 12:02   #3054
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. II

koculek widze ze mamy podobne gusta chcialam kupic taka sama tunike ale niestety nie bylo juz rozmiaru a ja kotki uwielbiam ech....musialam obejsc sie smakiem

a ja jestem zalamana no.....moze bez przesady ale przez ten snieg odwolali moja dzisiejsza rozmowe w collegeu ale za to wczoraj bylam w pracy w przedszkolu,wprawdzie to praca na "telefon" ale lepszy rydz niz nic przynajmniej poznam ludzi i nabede tego "ich" doswiadczenia aaaaa i jeszcze jedno wczoraj nabylam buty a raczej trzewiki w clarksie z 70 na 25 funtow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20319180_A_t[1].jpg (1,5 KB, 104 załadowań)
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 12:10   #3055
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia cz. II

U mnie tez wczoraj Caly dzien padalo Dzisiaj jak szlam do pracy to niestety ale lód sie zrobil. troche sniegu, troche lodu... Ale sypia piachem z solá i sié roztopil w ruchliwych miejscach. na mojej ulicy jeszcze lezy (snieg z lodem oczywiscie )
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 13:33   #3056
sylphiaa
Raczkowanie
 
Avatar sylphiaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: St.Albans, England
Wiadomości: 37
Dot.: Anglia cz. II

witam. ja mieszkam w St.Albans i mamy tutaj piekna zimne - no co prawda sniegu jeszcze jest pod dostatkiem ale znika on tu i owdzie....

fajnie poczytac Wasze posty - jestem tutaj pierwszy raz a juz czuje sie jak w domu
sylphiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 13:37   #3057
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Kolorowo to chyba nie jest bo cały czas trabia ze ludzi zwalniaja
niestety nigdzie chyba teraz nie jest kolorowo? Po prostu o jednych krajach trąbią bardziej o innych mniej. To chyba kwestia raczej regionalna...

O jakim śniegu wy dziewczyny mówicie? Wczoraj było 10 cm a dzisiaj jest 10 stopni ciepla i wiosna za oknem, co za beznadzieja... I ani wczoraj nie wykorzystałam tego śniegu (praca i szkoła) a i dzisiaj słońca nie użyję bo zaraz do pracy idę... Nieregularny tryb pracy, tudzież popołudniowy to jakaś beznadzieja jest.....

dziewczyny spotkanie musimy przełożyć na maj, najlepiej kiedy dzieci w szkole przerwe mają ale wtedy to albo Londyn albo Manchester, i dużo wcześniej musimy się dogadać bo niektóre z nas nie wchodzą na wizaż często ....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:32   #3058
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. II

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
koculek widze ze mamy podobne gusta chcialam kupic taka sama tunike ale niestety nie bylo juz rozmiaru a ja kotki uwielbiam ech....musialam obejsc sie smakiem

a ja jestem zalamana no.....moze bez przesady ale przez ten snieg odwolali moja dzisiejsza rozmowe w collegeu ale za to wczoraj bylam w pracy w przedszkolu,wprawdzie to praca na "telefon" ale lepszy rydz niz nic przynajmniej poznam ludzi i nabede tego "ich" doswiadczenia aaaaa i jeszcze jedno wczoraj nabylam buty a raczej trzewiki w clarksie z 70 na 25 funtow
Sliczne butki. Nie martw sie odwolana rozmowa, nie jest odwolana calkowicie tylko przelozona na pozniejszy termin zapewne

Cytat:
Napisane przez sylphiaa Pokaż wiadomość
witam. ja mieszkam w St.Albans i mamy tutaj piekna zimne - no co prawda sniegu jeszcze jest pod dostatkiem ale znika on tu i owdzie....

fajnie poczytac Wasze posty - jestem tutaj pierwszy raz a juz czuje sie jak w domu
Witaj!


Jesli chodzi o dotarcie do pracy to wczoraj bylo znacznie przyjemniej. Dzis droga zajela mi 10 minut wiecej i musialam sie skupic jak stawiam stopy aby sie nie poslizgnac. Dzis wszystko wrocilo do normy i mamy normalny dzien pracy (z mala roznica ze zaczelismy o 10).
Zmykam na pozny lunch poczytac Pania
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 17:50   #3059
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia cz. II

a wiec co do mojej pracy to firma juz powiedziala ze mnie zatrudnia, dali mi skierowanie na badania a tyd przed zatrudnieniem powiedzieli ze poniewaz mamy kryzys to na razie nie beda zatrudniac nikogo nowego i ze zatrudnienie sie odwlecze o kilka miesiecy. minelo juz 3 miesiace, dzwonilam tam a oni dalej nie wiedza kiedy to bedzie. przestalam na nich liczyc...
ogolnie nie ma prawie wcale ofert, no chyba ze na przedstaw handlowych...
jak tylko sie cos pojawia to wysylam, w czwartek mam rozmowe, ale podchodze pesymistycznie. moja mama nie jest zla bo wie ze szukam i ze jest ciezko. zreszta siedzi teraz za granica wiec nie widzimy sie codziennie przez co mamy dobry kontakt.
na szczescie moj TZ ma dobra prace takze nie jest najgorzej, mimo wszystko jestem dobrej mysli
moze w Wawie czy Wrocku jest lepiej ale u mnie w Kielcach to nie za wesolo...
a co do rachunkow to wiedzialam ze juz do Anglii nie jade dlatego nie zaplacilamtylko nikomu nie mowcie
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 17:53   #3060
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Anglia cz. II

u mnie snieg jeszcze jest, ale jz taki brejowaty
Jestem ciekawa czy dzis bede miec lekcje, bo mi nie dzwonili, a szkoly dzis przeciez zamkniete
ja dzis byłam na zakupach, nareszcie sobie kupiłam depilatror
a ciuchow fajnych nie było
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.