****sTyl BaRbIe**** - Strona 180 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 19:59   #5371
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

witajcie wcale nieprawda jest ze faceci nie lubia barbie ....... ja ostanio poklocilam sie ze swoim facetem za to ze ciagle wspomina swoja ostatnia byla .....i stwierdza ze byla ładna ....widze co dzin po nim jak mu ona siedzi ciagle w glowie ...... i wisze innych facetow jak leca na takie barbie..... dlatego postanowilam byc jedna z nich tylko ze odpada wrsja blond ......jestem barbie w wersji brąz :0 i powiem szczerze dobrze mi z tym i lubie swoj styl i rozowe ciuszki
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:02   #5372
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
witajcie wcale nieprawda jest ze faceci nie lubia barbie ....... ja ostanio poklocilam sie ze swoim facetem za to ze ciagle wspomina swoja ostatnia byla .....i stwierdza ze byla ładna ....widze co dzin po nim jak mu ona siedzi ciagle w glowie ...... i wisze innych facetow jak leca na takie barbie..... dlatego postanowilam byc jedna z nich tylko ze odpada wrsja blond ......jestem barbie w wersji brąz :0 i powiem szczerze dobrze mi z tym i lubie swoj styl i rozowe ciuszki
witam *
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:04   #5373
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
witajcie wcale nieprawda jest ze faceci nie lubia barbie ....... ja ostanio poklocilam sie ze swoim facetem za to ze ciagle wspomina swoja ostatnia byla .....i stwierdza ze byla ładna ....widze co dzin po nim jak mu ona siedzi ciagle w glowie ...... i wisze innych facetow jak leca na takie barbie..... dlatego postanowilam byc jedna z nich tylko ze odpada wrsja blond ......jestem barbie w wersji brąz :0 i powiem szczerze dobrze mi z tym i lubie swoj styl i rozowe ciuszki
witaj
Tylko co do faceta ...ehhh wiesz beznadziejnie sie zachowal... Poza tym na ta stereotypowa barbie mysle ze faceci nie leca lecz maja ochote
Badz w wersji braz ja tez jestem Ale skoro lubisz taki styl a nie robisz tego tylko ze wzgledu na niego to Cie popieram i pokaz mu ze jestes lepsza
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:14   #5374
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

witajcie wlasnie dlatego tak robie ......nie warto zmieniac sie ....jakby mnie teraz poprosil bym stala sie heavy metalówa to napewno za nic w swiecie ..... !!!!!! kocham swoj styl i swoje rozowe bluzeczki , przedluzane wloski , tusz do rzes , duze kolorowe torby na ramie i wysokie obcasy .... a co do blondu to nie chce sie farbowac ..... lubie cieply braz w stylu evy longorii i niech tak zstanie .... bo wazne jest to co mamy w glowie , a nie to ze moj byly teskni za jakas blondyna ktora nawet nie wie kiedy ludzie sie z niej wysmiewali a ona myslala ze to komplementy .... bo tak bylo

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

wiec jestem barbie brunette ..... bo lubie ten styl ..... zawsze mowie ze jak sie komus nie podoba to niech na mnie nie patrzy ja jestem taka bo lubie taka byc
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:22   #5375
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

więc zapraszamy do nowego wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...316170&page=11, bo tego moderatorzy zapomnięli zamknąć
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:23   #5376
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

a ja nawet nie zauwazylam ze to nie ten watek
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 15:10   #5377
nikapinup
Przyczajenie
 
Avatar nikapinup
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Malaga
Wiadomości: 22
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

A mi sie ten styl podaba i udanej metamorfozy zycze ja teraz bede rozjasniac wlosy na platyne tyko ze ja mam boba.
__________________


I BOXING


Zapuszczam i dbam o wlosy
nikapinup jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 20:27   #5378
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

hehe ja tez bardzo lubie ten styl taki laleczkowaty mam blond wlosy bardzo jasne, opalona skore i wszytskie moje rzeczy sa rozowe albo wrzosowe i biale uwielbiam kokardki i kwiatuszki i nie robie tego pod facetow bo mnie oni nie obchodza tylko dla siebie i po sobie powiem ze mnostwo kolesi sie za takimi oglada... z doswiadczenia ten styl zwraca na siebie uwage.. pozdrawiam !
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 20:39   #5379
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Ten watek juz tutaj nie istnieje, przenioslysmy sie na inne forum i tetni ono pelnia zycia

pozdrawiam
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.