Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 09:12   #1321
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Testowałam wczoraj quady (fiolety) i 2 z tych jasnych cieni jakoś mało napigmentowane się wydają... Testowała je któraś z Was na oku?
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:21   #1322
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Testowałam wczoraj quady (fiolety) i 2 z tych jasnych cieni jakoś mało napigmentowane się wydają... Testowała je któraś z Was na oku?
no właśnie, wczoraj wklejałam link i tam dziewczyny bardzo narzekaja zwłaszcza na napigmentowanie quadów. No i na opakowanie, które jest potem całe ubabrane, bo cienie są jakby miałkie i sie bardzo osypują, co razem zresztą sprawia, że są nieekonomiczne i mało wydajne.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:36   #1323
Nataszka222
Raczkowanie
 
Avatar Nataszka222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Testowałam wczoraj quady (fiolety) i 2 z tych jasnych cieni jakoś mało napigmentowane się wydają... Testowała je któraś z Was na oku?
ja testowałam,

co do pierwszych dwoch: opisałam je wczesniej. Są bardzo mało napigmentowane. właściwie uważam że nadają sie na roztarcie granic. Dla mnie ciut za słabe aaale mam patenty na takie cienie. Nakładam je pędzlem 239, lub zupelnie plaskim ze sztucznego wlosia. Nad linia eyelinera

Mnie zauroczył black tulip i ten ciemno matowy ostatni. A te dwa pierwsze jakos mi zejda w trakcie

ps. cremesheeny beda na stałe a Lady Gaga powinna wejść kwietnia. Uprzejmość pań z Krakowa, że wystawily je wcześniej:P
__________________
--- Piękno rodzi się z PASJI ---

Nataszka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:16   #1324
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Jakimś cudem udało mi sie powstrzymać przed zakupem quadów...na razie przynajmniej
She Wolf i MaSS1984 - liczymy na relację po spotkaniu
Na pewno dam znac jak bylo
ja chyba tez z quada zrezygnuje ... jeszcze zobacze jak bedzie po MACaniu...

ranka paczka wyslana!
Na poczcie powiedzieli, ze powinna dojsc w ciagu 5 dni
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:10   #1325
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
znowu pojawił się podrobiony MACowy wątek...
co z tymi ludźmi jest nie tak?!? jak mozesz to podeślij linka do zamknięcia, bo to trezba od razu i kategorycznie, a nie nerwy sobie strzępić
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:22   #1326
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no właśnie, wczoraj wklejałam link i tam dziewczyny bardzo narzekaja zwłaszcza na napigmentowanie quadów. No i na opakowanie, które jest potem całe ubabrane, bo cienie są jakby miałkie i sie bardzo osypują, co razem zresztą sprawia, że są nieekonomiczne i mało wydajne.
Dlatego ja zrezygnowałam z zakupu, kiepskie są te matowe cienie. Jaśniejszy z tych drobinkowych przypomina mi shale lub hypnotizing wiec też mi nie potrzebny a dla black tulip nie warto kupować quada, poszukam jakiegoś zamiennika

opakowanie -tragedia i jak tu wyskubać cienie

Marti szaleje, że hej

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
co z tymi ludźmi jest nie tak?!? jak mozesz to podeślij linka do zamknięcia, bo to trezba od razu i kategorycznie, a nie nerwy sobie strzępić
tym bardziej że nasz wątek jak wół stoi jako jeden z pierwszych

tu link
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410475

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Nataszka222 Pokaż wiadomość
ja testowałam,

co do pierwszych dwoch: opisałam je wczesniej. Są bardzo mało napigmentowane. właściwie uważam że nadają sie na roztarcie granic. Dla mnie ciut za słabe aaale mam patenty na takie cienie. Nakładam je pędzlem 239, lub zupelnie plaskim ze sztucznego wlosia. Nad linia eyelinera

Mnie zauroczył black tulip i ten ciemno matowy ostatni. A te dwa pierwsze jakos mi zejda w trakcie

ps. cremesheeny beda na stałe a Lady Gaga powinna wejść kwietnia. Uprzejmość pań z Krakowa, że wystawily je wcześniej:P
a mi cremesheeny nie podpasowały będzie ulga dla portfela

wiesz ja nie cierpię taki słabych cieni za dużo z nim mam nerwów
a może podpowiedziała byś coś jako zamiennik dla Black Tulip

Aaaaa wymieniłam opakowania na szminki wzięłam Radicchio i Beigeland, mam już swatche to wrzucę wieczorem

Wczoraj miała tako oto przygodę w ZT. Pracuje tam taki chłopaczek-roztropek, tragedia.
Nie dość że kompletnie nie zna asortymentu, nazw cieni itd. to jeszcze wczoraj się ze mną kłócił, że nie wymieniają opakowań na szminki z kolekcji oczywiście wyprowadziłam go z błędu ale on dale się upierał w końcu dzwoni do Arkadii i tu - jego zmiana miny w trakcie rozmowy z dziewczynami z Arkadii bezcenna oczywiście wymienił ale nawet słowa przepraszam nie usłyszałam dziś wysyłam pismo do pracodawcy bo przegiął i to bardzo. Co za brak kompetencji!

o to się wyżaliłam

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-03-04 o 13:29
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:52   #1327
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość

Aaaaa wymieniłam opakowania na szminki wzięłam Radicchio i Beigeland, mam już swatche to wrzucę wieczorem

Wczoraj miała tako oto przygodę w ZT. Pracuje tam taki chłopaczek-roztropek, tragedia.
Nie dość że kompletnie nie zna asortymentu, nazw cieni itd. to jeszcze wczoraj się ze mną kłócił, że nie wymieniają opakowań na szminki z kolekcji oczywiście wyprowadziłam go z błędu ale on dale się upierał w końcu dzwoni do Arkadii i tu - jego zmiana miny w trakcie rozmowy z dziewczynami z Arkadii bezcenna oczywiście wymienił ale nawet słowa przepraszam nie usłyszałam dziś wysyłam pismo do pracodawcy bo przegiął i to bardzo. Co za brak kompetencji!

o to się wyżaliłam
Oj chyba wiem o którego osobnika chodzi, współczuję tego jak zostałaś potraktowana.
Ja z warszawskich maców jakoś wolę arkadię, chociaż mam dalej, ale obsługa jakaś sympatyczniejsza (albo pechowo trafiam w tych tarasach ).
Mogłabyś mi podpowiedzieć czy można opakowania wymieniać na szminki w specjalnych opakowaniach (jak np. Liberty of London)? Do tej pory wymieniałam tylko na te z regularnej sprzedaży.

Edytowane przez a_n_u_l_a
Czas edycji: 2010-03-04 o 14:53 Powód: lit
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 15:07   #1328
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Oj chyba wiem o którego osobnika chodzi, współczuję tego jak zostałaś potraktowana.
Ja z warszawskich maców jakoś wolę arkadię, chociaż mam dalej, ale obsługa jakaś sympatyczniejsza (albo pechowo trafiam w tych tarasach ).
Mogłabyś mi podpowiedzieć czy można opakowania wymieniać na szminki w specjalnych opakowaniach (jak np. Liberty of London)? Do tej pory wymieniałam tylko na te z regularnej sprzedaży.
Dokładnie Arkadia jest dużo przyjemniejsza i co ważne dziewczyny są kompetentne!
Możesz wymieniać na wszystkie szminki z regularnej i limitowanki ( nie ważne w jakich opakowaniach ) poza Viva Glam
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:46   #1329
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
może Show Orchid? Na drugim zdjęciu jej usta wyglądają super różowo...
Cytat:
Napisane przez Bifrost Pokaż wiadomość
hm...w wersji bardziej różowej może Girl About Town?
Dziekuje, dziekuje Musze sie wybrac i sie z nimi pomacac

We Wrocławiu Natalia jest najlepsza z najlepszych MACowek
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:00   #1330
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Dokładnie Arkadia jest dużo przyjemniejsza i co ważne dziewczyny są kompetentne!
Możesz wymieniać na wszystkie szminki z regularnej i limitowanki ( nie ważne w jakich opakowaniach ) poza Viva Glam

To super, może nie zrujnuję się tak bardzo jak wejdzie Liberty
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:26   #1331
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Dokładnie Arkadia jest dużo przyjemniejsza i co ważne dziewczyny są kompetentne!
Możesz wymieniać na wszystkie szminki z regularnej i limitowanki ( nie ważne w jakich opakowaniach ) poza Viva Glam
Pochwalam MAC w Arkadii, chociaz nigdy w nim nie byłam Przedwczoraj telefonicznie poprosiłam o odłożenie dla mnie różu Personal Style i pani bardzo chętnie to zrobiła W ubiegłym roku tak samo było z błyszczykami
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 18:53   #1332
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja najczęściej jak już jestem w Warszawie to w MACu w ZT i nigdy żadnych takich akcji nie miałam, wręcz przeciwnie jeden Pan był bardzo kompetentny.

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Dziekuje, dziekuje Musze sie wybrac i sie z nimi pomacac

We Wrocławiu Natalia jest najlepsza z najlepszych MACowek
O tak! Natalia jest the best!
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:12   #1333
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja dzisiaj wpadłam do MACa i niestety nawet nie mogłam poMACać nowych szminek z Viva Glam :/ Za to zakupiłam sobie zapasowego Slimshina i wymieniłam opakowania na Laugh a Lot. Kasia jak w sobotę trafisz do MACa musisz poMACać Hang Up, jest śliczny! Dobrze, że dostępny permanentnie Dobrze mieć kogoś kto lubi tak mocne kolory jak ja
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:32   #1334
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wróciłam. Zakupy zrobione, ciąg dalszy nastąpi (błyszczyki, szminki i jeszcze conajmiej 2 róże z too fabolous).

Wyszłam znowu z opinią, że pracując w macu wie się mniej niż tam nie pracując. Dołuje mnie to strasznie. Dzisiaj pytano mnie w sklepie czy nie chciałabym z nimi pracować. Ale jakoś nie jestem na to chętna.
Zauważyłam, że większość M-A nie potrafi otwierać nowych quadów

a tak to czuć wiosną... jestem alergiczką na pyłki i zaczął się mój supr extra wygląd... tej wiosny niezmiennie jak co roku najmodniejsze są czerwone oczy, katar sienny i spływający makijaż oczu. Cud, miód, malina.
W dodatku nie wziełam żadnych leków i wyglądam niczym alien.

A oto moje nowości...
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:38   #1335
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3


1. Ogół
2. ogół bez kartoników
3. quady i pojedyńcze cienie
4. Sun & Moon / Bi-Tone
5. swatch Sun & Moon / Bi-Tone

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-03-04 o 20:07
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:56   #1336
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

1. Springshine / Azalea Blossom/Ripe Peach
2. Crush Metal Pigment 2
3. swatch
4. Crush Metal Pigment 1
5. swatch

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-03-04 o 20:11
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:01   #1337
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Wróciłam. Zakupy zrobione, ciąg dalszy nastąpi (błyszczyki, szminki i jeszcze conajmiej 2 róże z too fabolous).

Wyszłam znowu z opinią, że pracując w macu wie się mniej niż tam nie pracując. Dołuje mnie to strasznie. Dzisiaj pytano mnie w sklepie czy nie chciałabym z nimi pracować. Ale jakoś nie jestem na to chętna.
Zauważyłam, że większość M-A nie potrafi otwierać nowych quadów

a tak to czuć wiosną... jestem alergiczką na pyłki i zaczął się mój supr extra wygląd... tej wiosny niezmiennie jak co roku najmodniejsze są czerwone oczy, katar sienny i spływający makijaż oczu. Cud, miód, malina.
W dodatku nie wziełam żadnych leków i wyglądam niczym alien.

A oto moje nowości...
Poszalałaś Wykupiłaś chyba cala kolekcje...Gratu luje
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:04   #1338
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Wróciłam. Zakupy zrobione, ciąg dalszy nastąpi (błyszczyki, szminki i jeszcze conajmiej 2 róże z too fabolous).

Wyszłam znowu z opinią, że pracując w macu wie się mniej niż tam nie pracując. Dołuje mnie to strasznie. Dzisiaj pytano mnie w sklepie czy nie chciałabym z nimi pracować. Ale jakoś nie jestem na to chętna.
Zauważyłam, że większość M-A nie potrafi otwierać nowych quadów

A oto moje nowości...
Jezusie

Czys Ty kupila wszystko z kolekcji

To my sie tutaj nawzajem obrzydzamy, a taka przyjdzie narobi zdjec i czlowiekowi slina zaczyna leciec

I mowisz, ze to nie wszystko jeszcze?
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:19   #1339
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Jezusie

Czys Ty kupila wszystko z kolekcji

To my sie tutaj nawzajem obrzydzamy, a taka przyjdzie narobi zdjec i czlowiekowi slina zaczyna leciec

I mowisz, ze to nie wszystko jeszcze?
Słonka... ależ nie kupiłam wszystkiego!!!
Nie kupiłam Vintage Grape Blush Ombre I nie kupiłam szminek, bo je dostanę w sobotę z back2mac. Lakiery z maca miałam kiedyś dwa i nigdy więcej!!!
A błyszczyków nie chcę za dużo. kupię raczej jakieś z too fabulous.
Ogólnie to nie jestem jakąś fanką błyszczyków maca. Niektóre wydają mi się za lepkie.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 20:24   #1340
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Słonka... ależ nie kupiłam wszystkiego!!!
Nie kupiłam Vintage Grape Blush Ombre I nie kupiłam szminek, bo je dostanę w sobotę z back2mac. Lakiery z maca miałam kiedyś dwa i nigdy więcej!!!
A błyszczyków nie chcę za dużo. kupię raczej jakieś z too fabulous.
Ogólnie to nie jestem jakąś fanką błyszczyków maca. Niektóre wydają mi się za lepkie.
No faktycznie - nie wszystko kupione
A jak tam po makeupie w MACu? Pozytywnie
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:36   #1341
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Wróciłam. Zakupy zrobione, ciąg dalszy nastąpi (błyszczyki, szminki i jeszcze conajmiej 2 róże z too fabolous).

Wyszłam znowu z opinią, że pracując w macu wie się mniej niż tam nie pracując. Dołuje mnie to strasznie. Dzisiaj pytano mnie w sklepie czy nie chciałabym z nimi pracować. Ale jakoś nie jestem na to chętna.
Zauważyłam, że większość M-A nie potrafi otwierać nowych quadów

a tak to czuć wiosną... jestem alergiczką na pyłki i zaczął się mój supr extra wygląd... tej wiosny niezmiennie jak co roku najmodniejsze są czerwone oczy, katar sienny i spływający makijaż oczu. Cud, miód, malina.
W dodatku nie wziełam żadnych leków i wyglądam niczym alien.

A oto moje nowości...
szaalooooonaaaaa
A tak serio to zazdraszczam zakupów
Ja ze Springa skusiłam się jak na razie na jeden Ombre Blush (drugi moze uda się Marti upolować ).
Błyszczyki ze Springa (oprócz Lavender Wind) też mnie jakoś na kolana nie rzuciły, ale za to Too Fabulous

Po wczorajszej wizycie chodzi za mną VG Lady Gaga, ale muszę tą sprawę przemyśleć, bo wiele dziewczym na YT określa ją jako trudny kolor. A może znalazła się już MACówka, która się na nią skusiła?

A tak BTW, ciekawe jak Marti dziś zakupy poszły ...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:37   #1342
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mass.....ale skarby, kurcze zazdroszczę

Róże pieknie wygladaja w komplecie....niedlugo tez bede miala identyczna rodzinkę, nie moglam sie powstrzymac przed ich zakupem, no, ale przy Tobie to skromniutki ten mój Spring
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 21:02   #1343
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Co do makijażu... Zmyła mi oczy czymś z dodatkiem oliwki/ olejku. A takie specyfiki podrażniają mi oczy. Więc alergia plus jeszcze to, więc wyglądałam niczym królik.
Makijaż nawet ładny. Chciałam delikanty smokey z fioletów. Speprzyła na sam koniec. Bo nie wiem po cholerę na sam koniec dała mi jeszcze korektor pod oczy, gdy makijaż był juz cały. Korektor zmieszał się z cieniami, linerem i moimi załzawionymi oczami. Nawet nie robiłam zdjęć, bo nie było sensu. Z resztą mnie tak oczy bolą, że nawet nie miałam ochoty. Później szłam od razu do pracy i nie wyglądałam jakoś efektownie.

Co do Gagi... Ja na szminkę zawsze i tak daję błyszczyk. Więc wiem, że coś z niej wyczaruję. Na pewno jest trudnym kolorem, bo taki róż nie każdemu pasuje, no i nie pasuje do każdego rodzaju makijażu.
Dobrze że nie jest matowa, bo bylaby jeszcze gorsza :P Damy radę. Ja chcę już, ale nie potrafili mi dzisiaj powiedzieć kiedy będą mieć gagę. Z resztą na nic nie potrafili odpowiedzieć. Nie wiem czy mam trudne pytania czy co.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 21:17   #1344
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Co do makijażu... Zmyła mi oczy czymś z dodatkiem oliwki/ olejku. A takie specyfiki podrażniają mi oczy. Więc alergia plus jeszcze to, więc wyglądałam niczym królik.
Makijaż nawet ładny. Chciałam delikanty smokey z fioletów. Speprzyła na sam koniec. Bo nie wiem po cholerę na sam koniec dała mi jeszcze korektor pod oczy, gdy makijaż był juz cały. Korektor zmieszał się z cieniami, linerem i moimi załzawionymi oczami. Nawet nie robiłam zdjęć, bo nie było sensu. Z resztą mnie tak oczy bolą, że nawet nie miałam ochoty. Później szłam od razu do pracy i nie wyglądałam jakoś efektownie.
Biedaczko, a tak sie na to jaralas

A co robimy w koncu z sobota.
Ja jutro jestem caly bozy dzien w robocie, wiec dobrze by bylo jakbysmy to jeszcze dzis zaplanowaly .....
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 22:02   #1345
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Co do makijażu... Zmyła mi oczy czymś z dodatkiem oliwki/ olejku. A takie specyfiki podrażniają mi oczy. Więc alergia plus jeszcze to, więc wyglądałam niczym królik.
Makijaż nawet ładny. Chciałam delikanty smokey z fioletów. Speprzyła na sam koniec. Bo nie wiem po cholerę na sam koniec dała mi jeszcze korektor pod oczy, gdy makijaż był juz cały. Korektor zmieszał się z cieniami, linerem i moimi załzawionymi oczami. Nawet nie robiłam zdjęć, bo nie było sensu. Z resztą mnie tak oczy bolą, że nawet nie miałam ochoty. Później szłam od razu do pracy i nie wyglądałam jakoś efektownie.
.
Szkoda, że popsuła Ci makijaż Tak to jest jak ktoś stara się przedobrzyć!!! Dzięki bogu,że moja MAC-ówka ma idealne wyczucie.
A zakupy i owszem do pozazdraszczania
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 23:07   #1346
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Co do soboty to 11:10 będę w kingston. Nie wiem ile mniej więcej idzie się ze stacji do centrum handlowego. Ale umówmy się 11:30. W razie czego będę dzwonić.
Przynajmniej się wyśpisz, a ja nie będę musiała małej budzić i na szybko wszystko robić rano.

Dziewczyny nie bierzcie ze mnie przykładu w zakupach... kupujcie jeszcze więcej
Wiem jedno... muszę przystopować. Wiem, że nie kupię pędzla dość długo. Cieni też nie będę już wszystkich kupować.
Nie mam szans tego zużyć malując codziennie nawet po 10 osób. Pozatym jadąc na wakacje powstaje dylemat co wziąć, bo nie daję rady brać wszystkiego
Odwyk?! Może jeszcze jakiegoś greasepaint zakupię i tyle.
Lista na przyszłość:
Give Me Liberty of London:
ES: Bough Grey, Dame’s Desire, Birds & Berries
Blush:
Prim & Proper
Art Supplies:


greasepaint'y

Bedę się hamować
Bić mnie po łapkach proszę!
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 23:15   #1347
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Co do soboty to 11:10 będę w kingston. Nie wiem ile mniej więcej idzie się ze stacji do centrum handlowego. Ale umówmy się 11:30. W razie czego będę dzwonić.
Przynajmniej się wyśpisz, a ja nie będę musiała małej budzić i na szybko wszystko robić rano.

Dziewczyny nie bierzcie ze mnie przykładu w zakupach... kupujcie jeszcze więcej
Wiem jedno... muszę przystopować. Wiem, że nie kupię pędzla dość długo. Cieni też nie będę już wszystkich kupować.
Nie mam szans tego zużyć malując codziennie nawet po 10 osób. Pozatym jadąc na wakacje powstaje dylemat co wziąć, bo nie daję rady brać wszystkiego
Odwyk?! Może jeszcze jakiegoś greasepaint zakupię i tyle.
Lista na przyszłość:
Give Me Liberty of London:
ES: Bough Grey, Dame’s Desire, Birds & Berries
Blush:
Prim & Proper
Art Supplies:


greasepaint'y

Bedę się hamować
Bić mnie po łapkach proszę!

No to mi pasuje
Jakos sie znajdziemy mysle, musze przygotowac opakowania b-t-m, to sobie powymieniam, bo rzadko tam bywam.
I przestac tu ludzi mamic tymi zakupami
Wiosna idzie - trzeba sie tez ciuchowo zaopatrzyc
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 00:03   #1348
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wpadłam do MACa i niestety nawet nie mogłam poMACać nowych szminek z Viva Glam :/ Za to zakupiłam sobie zapasowego Slimshina i wymieniłam opakowania na Laugh a Lot. Kasia jak w sobotę trafisz do MACa musisz poMACać Hang Up, jest śliczny! Dobrze, że dostępny permanentnie Dobrze mieć kogoś kto lubi tak mocne kolory jak ja
kurczę... już kiedys się na niego czaiłam... tylko się obawiałam, że może dać taki rockowy look.. muszę obmacać... cholipa jakoś mi przechodzi pomału ochota na Springa... tzn może nie ochota... ale jakoś tak kurde musi mnie coś naprawdę powalić żebym zaszalała w sobotę... choć domyślam się, że tak właśnie będzie
an pewnie że fajnie jak ktoś rozumie Twoje szleństwo w kwestii konkretnych kolorów na ustach
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 00:10   #1349
Nataszka222
Raczkowanie
 
Avatar Nataszka222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość

Wczoraj miała tako oto przygodę w ZT. Pracuje tam taki chłopaczek-roztropek, tragedia.
Nie dość że kompletnie nie zna asortymentu, nazw cieni itd. to jeszcze wczoraj się ze mną kłócił, że nie wymieniają opakowań na szminki z kolekcji oczywiście wyprowadziłam go z błędu ale on dale się upierał w końcu dzwoni do Arkadii i tu - jego zmiana miny w trakcie rozmowy z dziewczynami z Arkadii bezcenna oczywiście wymienił ale nawet słowa przepraszam nie usłyszałam dziś wysyłam pismo do pracodawcy bo przegiął i to bardzo. Co za brak kompetencji!

o to się wyżaliłam

o maj gat!!! no to nieźle. Musiał Cie wkurzyć że wysłałaś aż pismo. No niestety jak w każdej pracy są i tacy i tacy.

Co do black tulip, pomyślę. Wydaje mi sie ze jest mieszanką pewnych dwóch kolorów z regularnej. Otworze swój magiczny kuferek i moze mnie natchnie. ))
Mimo ze jestem sroczką, to lubie takie blade SRACZKOwate cienie. rozcieram nimi górne granice. Oj działają cuda. Ale to tylko moja prywatna opinia. Mam bzikolca na wszytsko.
Kupiłam sobie ostatnio lakier ze springa ten najbardziej pomarańczowy. Malibu peach - chyba tak to szło. AZ SOBIE AKRYL POŁOŻYŁAM na pazury - jest zaaaaaaaa.......styyyyyyy . Czekam na to jak bede mogła go połączyć z białą letnią tuniką i blush ombre ripe peach. Och Achhhhhh
Mmmmmm
__________________
--- Piękno rodzi się z PASJI ---

Nataszka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 06:35   #1350
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Wróciłam. Zakupy zrobione, ciąg dalszy nastąpi (błyszczyki, szminki i jeszcze conajmiej 2 róże z too fabolous).

Wyszłam znowu z opinią, że pracując w macu wie się mniej niż tam nie pracując. Dołuje mnie to strasznie. Dzisiaj pytano mnie w sklepie czy nie chciałabym z nimi pracować. Ale jakoś nie jestem na to chętna.
Zauważyłam, że większość M-A nie potrafi otwierać nowych quadów

a tak to czuć wiosną... jestem alergiczką na pyłki i zaczął się mój supr extra wygląd... tej wiosny niezmiennie jak co roku najmodniejsze są czerwone oczy, katar sienny i spływający makijaż oczu. Cud, miód, malina.
W dodatku nie wziełam żadnych leków i wyglądam niczym alien.

A oto moje nowości...
doznałam szoku...a ja się martwiłam, że taka listę walnęłam marti, a tu widzę, że Ty zaszalałaś porządnie...i kusisz.
Łączę się z Tobą w alergicznym bólu
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.