Pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 17:31   #1
Margot_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: łódzkie:)
Wiadomości: 59

Pytanie


Mam bardzo ciemne,farbowane włosy. Odcien to "czarny bez",ale że włosy farbowalam 2 miesiące temu ,więc jest to bardzo ciemny brąz. Chcialabym przefarbowac włosy na kolor jak na zdjęciu. I w związku z tym mam pytanie. Czy aby uzyskać taki kolor włosów konieczne jest użycie rozjaśniacza? Chcialabym tego uniknąć,gdyż kiedyś gdy rozjasnialam rozjasniaczem i mialam straszne siano na głowie. Bardzo dlugo zajelo mi powrocenie do dawnej kondycji wlosow. Nie da rady zrobić tego jakąś jasną farbą?
__________________
Nie wystarczy pokochać...
Trzeba jeszcze umieć wziąć Tę miłość w ręce i przenieść Ją przez całe życie.

Edytowane przez Margot_19
Czas edycji: 2010-09-08 o 17:33
Margot_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:51   #2
LaSerafii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: miechow
Wiadomości: 57
Dot.: Pytanie

Hmm.. 2 dni temu bylam w takiej samej sytuacji jak Ty. Tylko,ze ja chcialam zmienic na rudy kolor. I fryzjerka powiedziala ,ze nie da rady innym sposobem. Nameczyla sie przy mnie z 3 godziny i w koncu wyszlo cos z tego.. Jednak wszystkich wlosow i tak jeszcze nie odbarwilam.. zostaly mi tak jakby przeswity ciemne...

I faktycznie masz racje ... Jak dotknelam moich wlosow po rozjasnieniu niezle sie przerazilam;/
LaSerafii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:05   #3
ikkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Pytanie

niestety przechodzenie z ciemnych włosów farbowanych na jaśniejsze niesie za sobą takie konsekwencje jak zniszczone włosy. Rozjaśnianie czy dekoloryzacja nie są dobroczynne dla naszych włosów, ale czasami warto zaryzykować niż czekać aż obecny kolor się zmyje lub jak włosy odrosną. Decyzja należy do Ciebie. Radzę wcześniej porozmawiać z fryzjerem (dobrym!) niż samemu podejmować się rozjaśniania
ikkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:10   #4
Margot_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: łódzkie:)
Wiadomości: 59
Dot.: Pytanie

Czekanie aż kolor się zmyje to nie jest dobry pomysł,gdyz moje naturalne włosy tez są ciemne. No cóż, pozostaje mi zaopatrzyć się w troche kasy i wybrac się do jakiegoś dobrego fryzjera. A tak na marginesie. Zna ktoras takowego we Wrocławiu?
__________________
Nie wystarczy pokochać...
Trzeba jeszcze umieć wziąć Tę miłość w ręce i przenieść Ją przez całe życie.
Margot_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 20:25   #5
madzijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 11
Dot.: Pytanie

porponuje stopniowo farbować pasemkami włosy . ja tak wróciłam z czarnych do jasnego blondu ... i nie narzekam na stan moich włosów a potrwało to może z pół roku zresztą fryzjerki też nie dowierzają,że miałam czarne i tak szybko z nich zeszłam ...
madzijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:06   #6
Flea_karool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Pytanie

Tez miałam czarne włosy i stopniowo przechodziłam w jasniejsze,kupowalam farby o kilka ton jasniejsze i tak pomalu wyszłam z czarnego na braz a potem w końu na mój upragniony ciemny rudy także jesli ci sie zbytnio nie spieszy to na wyjscie z ciemnych musisz poswiecic troche czasu,tzn kilka miesiecy dobrych,a jesli jestes niecierpliwa to radze rzeczywiscie udac sie do dobrego fryzjera i moze nawet zrobić dekolaryzacje, ktora ładnie zmyje twój czarny i bez problemu zastąpi jaśniejszym...tylko to juz kwestia zafundowanie sobie takiej dekolaryzacji ktora troszke kosztuje, ile obecnie nawet nie wiem jakie sa ceny.Tak wiec wszystko zalezy od Ciebie.
pozdrawiam.
Daj znać na co sie zdecydujesz a jak w końcu bedziesz miała swój upragniony kolor wrzuć fotki
Flea_karool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:52   #7
Margot_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: łódzkie:)
Wiadomości: 59
Dot.: Pytanie

Po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku,ze będę stopniowo rozjasniać włosy,poszekam jeszcze z miesiąc i farbnę je kolorem o kilka tonów jaśniejszym i pozniej znowu jasniejszym itd Obiecuję, jak uzyskam upragniony kolor to wrzucę fotki
__________________
Nie wystarczy pokochać...
Trzeba jeszcze umieć wziąć Tę miłość w ręce i przenieść Ją przez całe życie.
Margot_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.