Strach przed zmianą koloru włosów.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 23:22   #1
AleksandraLu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2

Strach przed zmianą koloru włosów....


Hej dziewczyny, dzisiaj dołączyłam do was ponieważ chciałam poradzić się Was...Całe życie jestem blondynką, z natury mam cieńkie i słabe włosy, rozjaśnianie zniszczyło mi je totalnie...Do tego prostuje włosy...Są w tragicznym stanie i boje się , że będę niedługo łysa..Byłam dzisiaj u fryzjera po poradę bo wpadłam na myśl , że może na jakiś czas zrobię sobie ciemne włoski ? Zregeneruję je troszke i najwyzej na wakacje wrócę do blondu ale nie takiego jasnego jak teraz..Fryzjerka powiedziała mi, że nie będę chciała wrócić do blondu ponieważ mam brązowe oczy i będzie idealnie ale wiadomo...boje się...Jestemu umówiona na dzisiaj na 16 , trwałe prostowanie robie aby nie używać prostownicy i właśnie musze pomyśleć na temat koloru...Pomóżcie mi prosze, strasznie źle bym wyglądała w brązie ?
Załączam swoje zdjęcie i zdjęcie kolorku jaki chcialabym miec.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (18,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sophie_sullivan.jpg (23,5 KB, 36 załadowań)
AleksandraLu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 00:46   #2
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

po co dodatkowo chcesz je zafarbować na ciemny kolor ? skoro chcesz zadbać o włosy to zrezygnuj z zabiegów, które bardziej je obciążą, dla mnie to bez sensu. jaki jest Twój naturalny kolor włosów ?
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 11:45   #3
AleksandraLu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

Cytat:
Napisane przez angela2602 Pokaż wiadomość
po co dodatkowo chcesz je zafarbować na ciemny kolor ? skoro chcesz zadbać o włosy to zrezygnuj z zabiegów, które bardziej je obciążą, dla mnie to bez sensu. jaki jest Twój naturalny kolor włosów ?
Ponieważ nie chcę chodzić z odrostami na głowie, wygląda to nie estetyczne A z rozjaśniania również chcę zrezygnować więc jakiś kolor muszę wybrać. A naturalny kolor włosów mój to popielaty blond.
AleksandraLu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 12:24   #4
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

Cytat:
Napisane przez AleksandraLu Pokaż wiadomość
Ponieważ nie chcę chodzić z odrostami na głowie, wygląda to nie estetyczne A z rozjaśniania również chcę zrezygnować więc jakiś kolor muszę wybrać. A naturalny kolor włosów mój to popielaty blond.
jeśli chcesz na razie zrezygnować z farbowania a jednocześnie nie chcesz chodzić z odrostami, zafarbowanie włosów na kolor jak najbardziej zbliżony do Twojego naturalnego i poczekanie aż trochę odrosną to chyba najlepsza opcja, wtedy nie bedzie tak widać odrostów a Ty zadbasz w miedzy czasie o ich kondycję i nie będziesz farbować. Farbowanie na brąz jest trochę bezsensowne bo dalej będziesz musiała bardzo regularnie je farbować bo takie jaśniejsze popielate odrosty przy brązie wyglądają z daleka jak łysina albo siwizna, paskudnie a włosy masz rzeczywiście w tragicznym stanie i lepiej teraz zadbac o ich kondycje niż je ciągle maltretować prostownica i farbami, owszem rozjasnianie bardziej niszczy włosy niz przyciemnianie, ale gdy włosy są tak zniszczone jak Twoje to i od przyciemniania mogą sie w końcu wykruszyć zastanów sie co wolisz, "odbudować" je czy ciągle farbować już i tak masakrycznie zniszczone
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 12:49   #5
GlamRockLady
Raczkowanie
 
Avatar GlamRockLady
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 248
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

Będziesz super wyglądać w ciemnych jak zrobisz to się pokaż koniecznie, ja tez chce przejsc z blondu na ciemne ale niestety mam jasną oprawę oczu i zielone tęczówki i boję się jeszcze bardziej
GlamRockLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:28   #6
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

Wydaje mi się, że w ciemnych faktycznie będzie Ci ładnie Ale czy przez to farbowanie włosy będą Ci się mniej niszczyły to wątpię... Może przez to że będą ciemniejsze będą sprawiały wrażenie gęstszych Zgadzam się z Iamsolucky, pofarbuj na kolor najbardziej zbliżony do twoich naturalnych włosów a odrosty będą mniej widoczne.
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:30   #7
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jeśli chcesz na razie zrezygnować z farbowania a jednocześnie nie chcesz chodzić z odrostami, zafarbowanie włosów na kolor jak najbardziej zbliżony do Twojego naturalnego i poczekanie aż trochę odrosną to chyba najlepsza opcja, wtedy nie bedzie tak widać odrostów a Ty zadbasz w miedzy czasie o ich kondycję i nie będziesz farbować. Farbowanie na brąz jest trochę bezsensowne bo dalej będziesz musiała bardzo regularnie je farbować bo takie jaśniejsze popielate odrosty przy brązie wyglądają z daleka jak łysina albo siwizna, paskudnie a włosy masz rzeczywiście w tragicznym stanie i lepiej teraz zadbac o ich kondycje niż je ciągle maltretować prostownica i farbami, owszem rozjasnianie bardziej niszczy włosy niz przyciemnianie, ale gdy włosy są tak zniszczone jak Twoje to i od przyciemniania mogą sie w końcu wykruszyć zastanów sie co wolisz, "odbudować" je czy ciągle farbować już i tak masakrycznie zniszczone
Popieram
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 14:18   #8
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

Moim zdaniem dobrze ci będzie w ciemnych włosach.

Jakoś nigdy nie rozumiałam histerii ludzi na swój temat związanej z wyglądem. To tylko kolor włosów, nie róbmy z tego zabójstwa Kennedy'ego
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 15:05   #9
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

Cytat:
Napisane przez AleksandraLu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dzisiaj dołączyłam do was ponieważ chciałam poradzić się Was...Całe życie jestem blondynką, z natury mam cieńkie i słabe włosy, rozjaśnianie zniszczyło mi je totalnie...Do tego prostuje włosy...Są w tragicznym stanie i boje się , że będę niedługo łysa..Byłam dzisiaj u fryzjera po poradę bo wpadłam na myśl , że może na jakiś czas zrobię sobie ciemne włoski ? Zregeneruję je troszke i najwyzej na wakacje wrócę do blondu ale nie takiego jasnego jak teraz..Fryzjerka powiedziała mi, że nie będę chciała wrócić do blondu ponieważ mam brązowe oczy i będzie idealnie ale wiadomo...boje się...Jestemu umówiona na dzisiaj na 16 , trwałe prostowanie robie aby nie używać prostownicy i właśnie musze pomyśleć na temat koloru...Pomóżcie mi prosze, strasznie źle bym wyglądała w brązie ?
Załączam swoje zdjęcie i zdjęcie kolorku jaki chcialabym miec.
Mi się wydaje że fryzjerka ma rację z tym ze w brązie bedzie Ci ładniej ale ze względu na odcień karnacji a nie tęczówkę
Natomiast jesli i tak chcesz później wrócić do blondu to to jest bez sensu bo tylko dodatkowo włosy zniszczysz...
W każdym razie musisz być 100% pewna że chcesz takiej zmiany a nie że np. za miesiąc Ci się odwidzi i będziesz chciała blondu znów...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:10   #10
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

Ciekawa jestem czy sie zdecydowałaś, wrzuć jakieś fotki
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:29   #11
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

ja też jestem ciekawa mi się podobasz w jasnych wlosach, ale w ciemnych tez bedzie naprawde ladnie
moglas juz dawno temu zrezygnowac z rosjasniania i farbowac wlosy farbami. Sa lagodniejsze od rozjasniacza- wiem, bo sama farbuje. Troche za pozno sie ocknelam, ale lepiej pozno niz wcale i tez przechodzilam ten moment, kiedy z jasnego blodnu zrobilam sobie niemal czarne wlosy, liczac, ze beda w lepszym stanie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 21:10   #12
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Strach przed zmianą koloru włosów....

nie rozumiem jak może poprawić się kondycja włosów z powodu przefarbowania z blondu na ciemny jakiś kolorek? sugerowałabym raczej jakieś odżywki, balsamy, maski aby poprawić stan naszych włosów.
Zresztą, może nie rozumiem tego typu problemów, bo sama mam włosy cholernie mocne i gęste i nawet farbowanie ich nie "marnuje".

pozdrawiam
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.