sunsilk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-23, 18:13   #1
goska_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 11
GG do goska_

sunsilk


mysle o kupnie mleczka do wlosow sunsilk fioletowego tego prostujacego wlosy. czy ktos z was juz go uzywal albo widzial efekty? i czy moze ktos wie gdzie je mozna dostac w Bialej Podlaskiej bo latam po sklepach i nigdzie nie moge dostac!
pozdrawiam
goska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 18:47   #2
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: sunsilk

szkoda pieniędzy..ja miałam, wypróbowałam i nie działa, zersztą jak wszystkie tego typu kosmetyki dostępne w sklepie, takich profesjonalnych nie używałam więc nie wiem.
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 18:57   #3
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: sunsilk

Co prawda ja jestem z Warszawy wiec nie wiem gdzie mozna dostac w Bialej Podlaskiej ale co do efektow to bardzo mi sie to mleczko podoba.Ja z reguly mam takie dziwne wlosieta,ciagle sie skrecaja a jak jest troche wilgotno to juz wogole wygladam jka po kiepskiej trwalej Jak uzywam tego mleczka (zawsze uzywam go mniej wiecej od wysokoci uszu w dol ) wloski sa proste a na dodatek bardzoooo mieciutkie Naprawde bardzo mi to mleczko przypadlo do gustu ,a na dodatek ladnie pachnie .Musze sobie kupic bo mi sie wlasnie skonczylo Naprawde polecam ,do mioch wlosow jest swietne ,chyba w innych przypadkach tez takie bedzie Pozdrawiam gorco
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.