zakochałam się w tej fryzurce, ale... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-24, 11:36   #1
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390

zakochałam się w tej fryzurce, ale...


Mam proste włosy, prosto ścięte i prosto się układające, a same spójrzcie na tą fryzurkę... ( ) Zastanawiam się czy gdybym dała się tak wycieniować to czy po wyjściu z fryzjera nie miałabym myśli samobójczych. Juz kiedyś miałam wycieniowane włosy,ale inaczej- tak, że były tylko dwa "poziomy" (A tutaj własciwie kazdy włosek ma inną długość ) No i wtedy nie zbyt mi sie układały... A ja nie chce codziennie rano robić sobie fali, nawet nie mam takiego urządzenia No ale z drugiej strony jakbym tak codziennie myła wieczorem włosy a potem kładła sie w mokrych to rano mam własnie taki efekt jak na zdjeciu...ech juz sama nie wiem. W kazdym razie pytanie: JAK sie układa taką fryzurkę, czy trzeba miec takie anturalnie pofalowane włosy? I czy z prostych mozna tez uzyskać taki efekt...?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 20:32   #2
dZiAhUs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 19
Re: zakochałam się w tej fryzurce, ale...

ja mam scieniowane wlosy dosyc mocno... a taka fryzurke otrzymuje poprzez prosty sposob: po umyciu głowy, wcieram we włosy pianke i zaplatam dwa dobierane warkocze i ide spac .. efekt jest bardzo podobny do tego na zdjeciu
dZiAhUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 20:47   #3
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: zakochałam się w tej fryzurce, ale...

Heh... głupio się przyznać, ale... no cóż, kobieta zmienną jest, nieprawdaż... no khym... zdążyłam już się odkochać Fryzurka oczywiście boska, ale jednak nie na mnie Cóż, w kazdym razie dziekuje za poradę
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.