Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 16:27   #2131
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
oj, nie zgadzam sie. nie rozumiem, naprawde, czym sie rozni wlozenie rajstop i sukienki od wlozenia spodni i swetra, mi zabiera to mniej wiecej tyle samo czasu. a wykoncypowanie co na grzbiet zalozyc, rowniez czasowo tyle samo trwa - choc pewnie latwiej mi wymyslic napredce komplet rajstopowy, skoro spodnie to taka rzadkosc u mnie.
Ja chodzę prawie wyłącznie w kieckach i rajstopach (latem bez) bo jakoś to łatwiejsze do skomponowania i wygodniejsze dla mnie niż spodnie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:33   #2132
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
ja pracuję w takim środowisku, gdzie muszę zmieniać buty na takie ze stalowymi noskami i ogolnie wyglądające antykobieco,
duży problem jest latem, bo weź tu załóż lekką spódnicę, kiedy pół dnia musi ona komponować się z tymi ciężkimi butami, naprawdę śmiesznie to wygląda.
Wiem o jakich butach mówisz - też takie nosiłam. I niemiłosiernie dziurawiły mi rajstopy czy też skarpetki.

Teraz idąc na halę produkcyjną muszę zakładać takie białe "kapcie" antystatyczne. O dokładnie takie: http://www.antystatyczne.pl/buty/but...tatyczne_2.jpg

Też to zbyt kobieco nie wygląda. Na moje oko biegając po hali produkcyjnej nie ma co się przejmować kobiecym wyglądem. Ma być bezpiecznie i wygodnie.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:51   #2133
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
mój tata zbliża się do 50 i nosi trampki czy adidasy Nike, oczywiście nie do pracy, tylko w dni wolne, i moim zdaniem wygląda to super.
Ja też popieram ten trend, w końcu dla faceta ważna jest przede wszystkim wygoda. A trampki też potrafią byc seksowne
Taki Kuba Wojewódzki, też zbliza się do 50 (czy nawet już ją przekroczył ) i chodzi do pracy w conversach i flanelowych koszulach i nikomu to nie przeszkadza


Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
uwielbiam Tamarę i jej stylizacje, jest słodka, śliczna, pozytywna i nie wygląda jak 9/10 szafiarek.
Zdecydowanie się wyróżnia i to jest duuuży plus Też zawsze z zaciekawieniem przeglądam jej stylizacje, ma dobrego fotografa

Macie rację, przepiękna dziewczyna!
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:56   #2134
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość
Ja też popieram ten trend, w końcu dla faceta ważna jest przede wszystkim wygoda. A trampki też potrafią byc seksowne
Taki Kuba Wojewódzki, też zbliza się do 50 (czy nawet już ją przekroczył ) i chodzi do pracy w conversach i flanelowych koszulach i nikomu to nie przeszkadza



Zdecydowanie się wyróżnia i to jest duuuży plus Też zawsze z zaciekawieniem przeglądam jej stylizacje, ma dobrego fotografa


Macie rację, przepiękna dziewczyna!
Moj tato w pracy nosi trekkingi, ale on jest geodetą, więc całe życie w terenie. Na co dzień poza pracą nosi albo adidasy, albo trampki. Oczywiście pomijając jakieś spotkania biznesowe itd. kiedy jednak wypada ubrać się elegancko. W tamtym roku skończył 50. i powiem Wam, że wygląda obecnie młodziej, niż jak miał 40. Pewnie dlatego, że zgolił wąsy i przestał palić i zaczął się lepiej odżywiać.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 17:05   #2135
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Wiem o jakich butach mówisz - też takie nosiłam. I niemiłosiernie dziurawiły mi rajstopy czy też skarpetki.

Teraz idąc na halę produkcyjną muszę zakładać takie białe "kapcie" antystatyczne. O dokładnie takie: http://www.antystatyczne.pl/buty/but...tatyczne_2.jpg

Też to zbyt kobieco nie wygląda. Na moje oko biegając po hali produkcyjnej nie ma co się przejmować kobiecym wyglądem. Ma być bezpiecznie i wygodnie.
bezpieczenstwo ponad wszystko, tylko wiesz, są pewne granice, u mnie już nawet zalecają, aby zrezygnowac ze szpilek, wyznaczyli nawet ile cm ma miec obcas i jaką powierzchnię
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 17:06   #2136
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
oj, nie zgadzam sie. nie rozumiem, naprawde, czym sie rozni wlozenie rajstop i sukienki od wlozenia spodni i swetra, mi zabiera to mniej wiecej tyle samo czasu. a wykoncypowanie co na grzbiet zalozyc, rowniez czasowo tyle samo trwa - choc pewnie latwiej mi wymyslic napredce komplet rajstopowy, skoro spodnie to taka rzadkosc u mnie.
Ja też tak uważam. I strasznie rozwalają mnie zawsze komentarze od osób które mnie dawno nie widziały (mniej-więcej rok temu "rzuciłam" spodnie): "o, a gdzie idziesz że się tak wystroiłaś?" i tym podobne, podczas gdy ja mam na sobie zwykłą codzienną sukienkę... A niby powinnam się już przyzwyczić
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 17:17   #2137
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

No i co w tym jest fajnego?


ps. Wojewódzki dopiero w tym roku skończy 50 lat - a poza tym wizerunek sceniczny to co innego - to tak jakby wszyscy faceci mieli ubierać się jak Ozzy Osbourne bo skoro jemu wypada...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4592ab5f28f455d5193cd2b0c3df9fbe6e651f6e.jpg (62,4 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0383725b5fa188ea1e5e323fdbd0678efb13ba41.jpg (63,5 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 434953c97cc773bdf69c21b01475ef9fa7e172f2.jpg (38,2 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f721fc479f46e32140967da5001ea045761aaf88.jpg (32,1 KB, 109 załadowań)

Edytowane przez veloute
Czas edycji: 2012-02-07 o 17:22
veloute jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 17:41   #2138
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

czy ona nie ma majtek????
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 17:48   #2139
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
czy ona nie ma majtek????
ma
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 17:51   #2140
dziki_kot
Raczkowanie
 
Avatar dziki_kot
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 99
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Co to za chamska odpowiedź? Wątek służy do dyskusji nad takimi rzeczami więc jak nie masz ochoty to wiadomo...


I kompletnie nie rozumiem oburzenia nad postem veloute, o 25latkach. Przecież to prawda, dziewczyna w tym wieku przecież nie powinna już biegać w tshirtach z kreskówek czy z pończochami na wierzchu, naprawdę nie wypada... (to drugie nie wypada w żadnym wieku akurat ) A tu wielkie oburzenie jakby wam pokazała nosić spódnice do ziemi albo burki, ludzieeee opanujcie się...
Heh nie obruszaj się tak, jakie pytanie taka odpowiedź Wątek mi się bardzo podoba, więc jeśli tobie się coś nie podoba to wiesz

PS. Też mi się ten blog nie podoba, ale nie wiem czemu zamiast w komentarzu u niej pisze się tu pytania na które nikt nie zna odpowiedzi oprócz właścicielki bloga, boisz się autorko pytania zadać jej go na blogu? czy jak? My ci nie odpowiemy, ale to już szczegół... ;]

Edytowane przez dziki_kot
Czas edycji: 2012-02-07 o 17:54
dziki_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 18:12   #2141
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

ja tam chadzam w pracy w kaloszach, a kontakt z klientami również mam i weź tu czlowieku się jakoś ubierz
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 18:28   #2142
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez dziki_kot Pokaż wiadomość
Heh nie obruszaj się tak, jakie pytanie taka odpowiedź Wątek mi się bardzo podoba, więc jeśli tobie się coś nie podoba to wiesz

PS. Też mi się ten blog nie podoba, ale nie wiem czemu zamiast w komentarzu u niej pisze się tu pytania na które nikt nie zna odpowiedzi oprócz właścicielki bloga, boisz się autorko pytania zadać jej go na blogu? czy jak? My ci nie odpowiemy, ale to już szczegół... ;]
To ja zadałam pytanie, nie ona, także nie wiem skąd u Ciebie ten wredny ton Zadałam je wizażankom, bo jestem ciekawa, czy one mają jakieś teorie na temat tych okularów. Nie interesuje mnie odpowiedź autorki bloga, która zapewne byłaby "bo są ładne"
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 18:51   #2143
dziki_kot
Raczkowanie
 
Avatar dziki_kot
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 99
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Nie jest wredny, ale ok, ktoś (w domyśle (...)) musi ustąpić i to będę ja, nie lubię się kłócić I wiedziałam, że tamta dziewczyna jest tylko adwokatem, dlatego napisałam "autorko" b o nie pamiętałam twojego nicka
dziki_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:13   #2144
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ostatnio stałam na dworcu czekałam na autobus i patrzę.. a tu dwa muminki. 2 babki w średnim wieku, ubrane w te same płaszcze.. takie "bombkowe" w całej długości. A kobity były dosyć niskie i nie za szczupłe. Jedna miała czarny a druga pomaranczowy.. do tego wieeelki,obszerny komin w jaskrawym kolorze i masywne buty.. Naprawdę.. jak 2 krasnale.
Ale wedle polskich standardów były ubrane "stosownie do wieku". Bo jakby przyszły w trampkach i dopasowanej kurtce to byłoby że się ubiera jak nastolatka i w jej wieku to nie wypada.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
oj, nie zgadzam sie. nie rozumiem, naprawde, czym sie rozni wlozenie rajstop i sukienki od wlozenia spodni i swetra, mi zabiera to mniej wiecej tyle samo czasu. a wykoncypowanie co na grzbiet zalozyc, rowniez czasowo tyle samo trwa - choc pewnie latwiej mi wymyslic napredce komplet rajstopowy, skoro spodnie to taka rzadkosc u mnie.
No nie wiem, jakoś dla mnie założenie pierwszej z brzegu spódnicy, rajstop, bluzki i wyjscie z domu to jakoś nie wychodzi - ze spodniami tak mogę Ze spódnicą czy sukienką od razu kombinuję - kolor, faktura rajstop, jakie buty, jaki pasek, sweterek czy narzutka, wszystko musi mi pasować. Jak zakładam spodnie to znaczy że na dzień dobry mam kiepską inwencję. Do tego zazwyczaj paska i butów nie widać więc liczba zmiennych się zmniejsza

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Ja też tak uważam. I strasznie rozwalają mnie zawsze komentarze od osób które mnie dawno nie widziały (mniej-więcej rok temu "rzuciłam" spodnie): "o, a gdzie idziesz że się tak wystroiłaś?" i tym podobne, podczas gdy ja mam na sobie zwykłą codzienną sukienkę... A niby powinnam się już przyzwyczić
Ja też jestem osobą "spódnicową" i mnie te komentarze denerwują. A jak mam obcasy to już w ogóle "o, jaka okazja?" "idziesz potem do jakiegoś teatru?" "ile się stroiłaś?". Z makijażem tak samo, a dla mnie nałożyć podkład, puder, cień, kreskę, tusz, usta zajmuje 5 minut. Kwestia praktyki

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
To ja zadałam pytanie, nie ona, także nie wiem skąd u Ciebie ten wredny ton Zadałam je wizażankom, bo jestem ciekawa, czy one mają jakieś teorie na temat tych okularów. Nie interesuje mnie odpowiedź autorki bloga, która zapewne byłaby "bo są ładne"
Co do samego bloga to chyba niektórym się wydaje że jak okulary są modne to się w nich dobrze wygląda. A jak jeszcze mają napisane prada albo coś w tym stylu to na pewno. Ja okulary nosić muszę i naprawdę nie potrafię zrozumieć ludzi którzy noszą jak nie muszą :/
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:32   #2145
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja też jestem osobą "spódnicową" i mnie te komentarze denerwują. A jak mam obcasy to już w ogóle "o, jaka okazja?" "idziesz potem do jakiegoś teatru?" "ile się stroiłaś?". Z makijażem tak samo, a dla mnie nałożyć podkład, puder, cień, kreskę, tusz, usta zajmuje 5 minut. Kwestia praktyki
To ja mam lepiej, spodnie noszę bardzo rzadko, mam jakieś jeansy, ale za nimi nie przepadam i włożę je może kilka razy w miesiącu, na codzień sukienki albo legginsy i tunika/długa bluza (naprawdę długa ) jak chcę byc bardziej na sportowo. Na egzamin ostatnio przyszłam w bardziej eleganckiej sukience i koleżanka do mnie "łaał, jaka ładna, pierwszy raz cię chyba widzę w kiecce", mogłam zareagować tylko tak:

A co do grubych oprawek okularów - ja noszę takie od 5 lat, kiedy jeszcze nie było takiego szału (nie wayfarery, o wiele węższa powierzchnia szkieł, po prostu obramowanie jest grubsze), teraz co druga osoba na ulicy ma takie. Moje już czas zmienic i nie wiem na jakie - jak wezmę sobie cienkie, zupełne "żyłki" to pewnie na zasadzie przeciwieństw zaraz też zacznie się na nie szał
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:39   #2146
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje czy ona w tym poście nie wygląda tragicznie?
Znośnie, to fakt


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
oj, dla mnie te ponczochy sa okropne . w pierwszej chwili, jak na nie patrze, mam wrazenie, ze ktos ma jakas chorobe skorna^^.
No wiesz co! :P


Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
O mamo, rozwaliło mnie to:
https://www.facebook.com/photo.php?f...&type=1&ref=nf
Szczena po samą ziemię. Jak można wrzucać własne fotki w bieliźnie na fejsbuka? Zero samokrytyki i zero dobrego smaku. Dramat.


A komentarze są po prostu mistrzowskie


Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
laska chciała się dowartościować.

żenada i 1000 metrów mułu ;-)

btw. w tej galerii są jeszcze inne, ''prywatne'' foty
Przez Ciebie wzięłam i obejrzałam Jak mogłaś mi to zrobić!!!
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2012-02-07 o 19:41
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:26   #2147
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Podałyście tu linka do bloga dziewczyny, która zresztą niedawno była na zeberce ze swoją stylizacją.
W takim wypadku muszę to napisać - absolutnie nie znoszę dredów Wybaczcie mi zwolenniczki ale dla mnie zawsze były odpychające i takie fu. Aczkolwiek z moich małych obserwacji wynika, że osoby z dredami mają prześliczne twarze (wszystkie jakie znam!! chociaż znowu ich tak dużo nie ma) co tym bardziej mnie irytuje
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:26   #2148
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No nie wiem, jakoś dla mnie założenie pierwszej z brzegu spódnicy, rajstop, bluzki i wyjscie z domu to jakoś nie wychodzi - ze spodniami tak mogę Ze spódnicą czy sukienką od razu kombinuję - kolor, faktura rajstop, jakie buty, jaki pasek, sweterek czy narzutka, wszystko musi mi pasować. Jak zakładam spodnie to znaczy że na dzień dobry mam kiepską inwencję. Do tego zazwyczaj paska i butów nie widać więc liczba zmiennych się zmniejsza
no, dla mnie przy wersji ze spodniami i pasek, i buty widac^^.
a co do tego, ile zajmuje takie "komponowanie", pisalas:
Cytat:
Z makijażem tak samo, a dla mnie nałożyć podkład, puder, cień, kreskę, tusz, usta zajmuje 5 minut. Kwestia praktyki
wiec posluze sie tym samym - kwestia praktyki.

wystarczy, ze myjac sie rano, zadecyduje o jednym elemencie stroju, a reszta juz sie zaraz w glowie uklada, i tylko siegam na stosowne polki. a calosc wiencze perfumami, ktore tez sa wybrane nieprzypadkowo.

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
No wiesz co! :P
no, co poradze .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 07:38   #2149
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Podałyście tu linka do bloga dziewczyny, która zresztą niedawno była na zeberce ze swoją stylizacją.
W takim wypadku muszę to napisać - absolutnie nie znoszę dredów Wybaczcie mi zwolenniczki ale dla mnie zawsze były odpychające i takie fu. Aczkolwiek z moich małych obserwacji wynika, że osoby z dredami mają prześliczne twarze (wszystkie jakie znam!! chociaż znowu ich tak dużo nie ma) co tym bardziej mnie irytuje

Spoko , jednej się podoba to, drugiej co innego . Ja bym chciała mieć dredy, ale takie sztuczne, które się wplata we własne naturalne włosy.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 09:28   #2150
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Spoko , jednej się podoba to, drugiej co innego . Ja bym chciała mieć dredy, ale takie sztuczne, które się wplata we własne naturalne włosy.
ja kiedyś siedziałam w aucie obok kolegi który miał dredy. Padało, zmokliśmy wszyscy ale on pachniał, tzn. te dredy jak mokry brudny pies... FUJ. Ale to kwestia dbania o włosy, są podobno nawet takie specjalne preparaty do piskania na dredy i da się je utrzymać w czystości. Zresztą znałam kilka dziewczyn w dredach i zawsze bardzo zadbane. A ten kolega to się potrafił zimą nie myć tydzień. Albo dłużej.
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 09:39   #2151
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Ale to kwestia dbania o włosy, są podobno nawet takie specjalne preparaty do piskania na dredy i da się je utrzymać w czystości.
no, z tego co slyszalam, to dredy trzeba pielegnowac, jak kazde inne wlosy. i mimo, ze sama bym nigdy sie na dredy nie zdecydowala (nie moj styl), to jednak nie kojarza mi sie z pewnoscia z brakiem higieny czy cos, nawet wrecz przeciwnie .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 10:11   #2152
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
ja kiedyś siedziałam w aucie obok kolegi który miał dredy. Padało, zmokliśmy wszyscy ale on pachniał, tzn. te dredy jak mokry brudny pies... FUJ. Ale to kwestia dbania o włosy, są podobno nawet takie specjalne preparaty do piskania na dredy i da się je utrzymać w czystości. Zresztą znałam kilka dziewczyn w dredach i zawsze bardzo zadbane. A ten kolega to się potrafił zimą nie myć tydzień. Albo dłużej.
Zadbane dredy nigdy nie powinny śmierdzieć. Jak się je regularnie dokręca, myje to są niemal jak normalne włosy. Preparaty do pryskania to taki bajer do ściągania kasy.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, z tego co slyszalam, to dredy trzeba pielegnowac, jak kazde inne wlosy. i mimo, ze sama bym nigdy sie na dredy nie zdecydowala (nie moj styl), to jednak nie kojarza mi sie z pewnoscia z brakiem higieny czy cos, nawet wrecz przeciwnie .
Ja miałam tylko dredloki, mam zbyt mikre włosy żeby zrobić jakiekolwiek sensowne dredy. Ale ładne, gęste baty strasznie mnie kręcą.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 10:44   #2153
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Zadbane dredy nigdy nie powinny śmierdzieć. Jak się je regularnie dokręca, myje to są niemal jak normalne włosy. Preparaty do pryskania to taki bajer do ściągania kasy.

.
Napisałam, że to kwestia dbania o włosy. Zastanawia mnie tylko to, mając na uwadze ostanie temperatury, ile takie dredy schną?
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 11:07   #2154
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

ja ostatnio widziałam młodą dziewczynę (pierwsza myśl - studentka jadąca na egzamin) w oficerkach i eleganckich spodniach w kantkę. Niby nic ale spodnie miała włożone do butów
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:25   #2155
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Podałyście tu linka do bloga dziewczyny, która zresztą niedawno była na zeberce ze swoją stylizacją.
W takim wypadku muszę to napisać - absolutnie nie znoszę dredów Wybaczcie mi zwolenniczki ale dla mnie zawsze były odpychające i takie fu. Aczkolwiek z moich małych obserwacji wynika, że osoby z dredami mają prześliczne twarze (wszystkie jakie znam!! chociaż znowu ich tak dużo nie ma) co tym bardziej mnie irytuje
Ale dlaczego fu?


Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
ja kiedyś siedziałam w aucie obok kolegi który miał dredy. Padało, zmokliśmy wszyscy ale on pachniał, tzn. te dredy jak mokry brudny pies... FUJ. Ale to kwestia dbania o włosy, są podobno nawet takie specjalne preparaty do piskania na dredy i da się je utrzymać w czystości. Zresztą znałam kilka dziewczyn w dredach i zawsze bardzo zadbane. A ten kolega to się potrafił zimą nie myć tydzień. Albo dłużej.
Dredy utrzymuje się w czystości tak jak normalne włosy, tylko wymagają 100% większego nakładu pracy A jakieś psikanki na dredy to nic innego jak np. mgiełka do włosów - nie ma to nic wspólnego z jakąś szczególną pielęgnacją


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, z tego co slyszalam, to dredy trzeba pielegnowac, jak kazde inne wlosy. i mimo, ze sama bym nigdy sie na dredy nie zdecydowala (nie moj styl), to jednak nie kojarza mi sie z pewnoscia z brakiem higieny czy cos, nawet wrecz przeciwnie .
Tak, dokładnie - tak jak każde inne włosy a nawet o wiele bardziej Jeśli ktoś ma ładne, dokręcone, czyste dredy to można być pewnym, że bardzo o nie dba. To samo się tyczy zdrowych, umytych i lśniących włosów
Tak po dredach jak i po włosach widać, że właściciel jest brudasem po prostu


Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Napisałam, że to kwestia dbania o włosy. Zastanawia mnie tylko to, mając na uwadze ostanie temperatury, ile takie dredy schną?
Zależy od długości, grubości i sposobie ich zrobienia. Schnąć potrafią od kilku godzin do paru dni Na szczęście mamy przecież taki wynalazek jak suszarka


Ależ dredowa dyskusja



A tu biżuteria - już dawno nie widziałam czegoś tak paskudnego!

http://karlascloset.blogspot.com/201...xe-part-1.html
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:36   #2156
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Ależ dredowa dyskusja



A tu biżuteria - już dawno nie widziałam czegoś tak paskudnego!

http://karlascloset.blogspot.com/201...xe-part-1.html
Dziwna ta biżuteria, ale nie mogę powiedzieć, że bardzo brzydka... Że brzydka już tak

Nie podobają mi się dredy. Chyba, że takie delikatne, jak na zdjęciu w załączniku - te są ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (25,1 KB, 317 załadowań)
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:43   #2157
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Ale dlaczego fu?




Dredy utrzymuje się w czystości tak jak normalne włosy, tylko wymagają 100% większego nakładu pracy A jakieś psikanki na dredy to nic innego jak np. mgiełka do włosów - nie ma to nic wspólnego z jakąś szczególną pielęgnacją




Tak, dokładnie - tak jak każde inne włosy a nawet o wiele bardziej Jeśli ktoś ma ładne, dokręcone, czyste dredy to można być pewnym, że bardzo o nie dba. To samo się tyczy zdrowych, umytych i lśniących włosów
Tak po dredach jak i po włosach widać, że właściciel jest brudasem po prostu




Zależy od długości, grubości i sposobie ich zrobienia. Schnąć potrafią od kilku godzin do paru dni Na szczęście mamy przecież taki wynalazek jak suszarka


Ależ dredowa dyskusja



A tu biżuteria - już dawno nie widziałam czegoś tak paskudnego!

http://karlascloset.blogspot.com/201...xe-part-1.html

to ja wywołałam zdjęciem dziewczyny w dredach , jakby miała nadmiar pieniędzy i żadnych wydatków w drodze, no i znajomą zajmującą się dredlokami, to bym chętnie dała sobie takowe wpleść we własne włosy, długość najlepiej do pasa


dzisiaj zmroziła mnie jakaś nastolatka... ja wiem, że jest nieco cieplej, bo -3 stopnie, ale to nie znaczy, że można chodzić z rozpiętą kurtką bez szalika itp. , ja myślałam, że zamarznę... poza tym jest tu spora wilgotność, więc odczucie zimna jest jeszcze większe, niż podaje termometr
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:50   #2158
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ale wedle polskich standardów były ubrane "stosownie do wieku". Bo jakby przyszły w trampkach i dopasowanej kurtce to byłoby że się ubiera jak nastolatka i w jej wieku to nie wypada.

ale mi nie chodzi o wiek, bo akurat o tym zdania nie mam. Raczej o to, że ten strój nie był kompletnie dopasowany do figury.. Płaszcze były za długie i za szerokie, skracały krótką już- sylwetkę i mega pogrubiały..
I chodzi mi o taki zwykły rozwalacz

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Co do dredów, to moja koleżanka ma kilka od tyłu głowy, a resztę włosów ma normalną i fajnie to wygląda, jak zepnie włosy w kitkę . W sumie to nawet praktyczne..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:56   #2159
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ja właśnie widziałam i osoby mające bardzo zadbane dredy i brudasów - w tych włosach tona piasku , patyczki, uschnięta trawka, ciekawe czy jakaś przyroda bardziej ożywiona by się znalazła. No ale tak samo spotkać można osoby z zadanymi zwykłymi włosami i z włosami brudnymi i tak dalej. Dredy po prostu się bardziej rzucają w oczy i łatwiej taki widok zapamiętać.
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:37   #2160
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

http://aproditeisland.blogspot.com/
Dzisiejsza zeberkowa "gwiazda". Stylizacja z płaszczem w krowę i z za dużymi spodniami mnie zauroczyła A to w bieli to wypisz wymaluj Alutka z Rodziny Zastępczej
http://2.bp.blogspot.com/-TPRK2r43kY...00/ciapy3..JPG
http://1.bp.blogspot.com/-nGEv96k_KH.../futrzak8..JPG
http://4.bp.blogspot.com/-pWDXIE53rB...1+modified.jpg
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.