Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-09, 20:31   #1111
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

przyłączam się do zachwytów nad nowym podkładem w ciągu dnia nie ściemniał ale jakoś tak dopasował się do skóry że było ok
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 21:24   #1112
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Testowałam też dziś bazę-filtr SPF50 i nie zrobiła na mnie wrażenia. Tłusta jest i lepka, jak to normalne filtry. Co prawda, cały dzień wszystko trzymało się jak należy, ale świeciłam się bardziej niż po samym podkładzie.
Dla mnie to najepsza baza MAC I nic sie po niej nie świecę
Miałam pare opakowań w poprzedniej wersji, ale teraz jako Lotion jest równie udana i nawet ma fajniejsza konsystencje, nie wspominajac o zapachu, który jest piekny.
Poza tym bazy używam zawsze bardzo oszczędnie, czasami dajac za duzo można osiagnać efekt odwrotny do zamierzonego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 22:08   #1113
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mówisz o podważeniu tej okrągłej, środkowej części z tyłu opakowania, na której jest nazwa kosmetyku, czy o wciśnięciu noża tam od strony samego pudru? Pytam, bo chciałabym dalej korzystać z pięknego opakowania Alluring Aquatic, gdy bronzer, który w nim jest, się zużyje/przeterminuje
Chodzi mi o podwazenie tego czarnego elementu opakowania ktory widac po otwarciu pudru. Trzeba wsunac noz w szczeline między czarny plastik a ten niebieski z kropelkami.
O jak na tym blogu: http://infamousbeautybyjen.blogspot....wders.html?m=1

Sposób działa - przetestowane, pudrowi nic się nie dzieje, trzeba tylko robic to delikatnie.
Mam nadzieje że pomogłam
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 22:13   #1114
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie to najepsza baza MAC I nic sie po niej nie świecę
Miałam pare opakowań w poprzedniej wersji, ale teraz jako Lotion jest równie udana i nawet ma fajniejsza konsystencje, nie wspominajac o zapachu, który jest piekny.
Poza tym bazy używam zawsze bardzo oszczędnie, czasami dajac za duzo można osiagnać efekt odwrotny do zamierzonego
o której dokładnie bazie piszesz Corii?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 22:14   #1115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o której dokładnie bazie piszesz Corii?
Pre+prime face lotion spf50
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 23:39   #1116
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Chciałabym móc wrzucić do tego opakowania nowy wkład kupiony w MAC, czyli chyba z "panewką" ;-) A jak "włożyć nowy puder do starej panewki"? Sorry, bez wizualizacji ciężko mi to ogarnąć
Miałam na myśli wykruszenie tego, którego nie lubisz, czyli tego, który obecnie jest w tym pięknym opakowaniu, a na jego miejsce sobie zrobić nowy, w sensie tak jak się "ratuje" cienie, jak się połamią, czyli skruszyć ten, co chcesz, rozrobić z alkoholem, sprasować i masz ten, który chciałaś. Fakt, że to trochę głupie rozwiązanie, ale takie mi przyszło do głowy, ale już ktoś wyżej napisał, że da się go wyjąć razem z tą metalową częścią, także potraktuj to tak, jakbym nic nie mówiła

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
widziałam słocze - na szczęście nic ciekawego dla mnie
A w październiku Guo Pei:
http://imabeautygeek.com/2015/05/05/...ei-collection/

Tak w ogóle pragnę się oficjalnie przywitać w tym wątku
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-05-09 o 23:41
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 05:56   #1117
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Alluring Aquatic To był jedyny - przysięgam, JEDYNY - raz, kiedy skusiłam się na kosmetyk tylko i wyłącznie dla opakowania Jak dla mnie najpiękniejsze opakowania ever.
Kupiłam wtedy pomadkę Mystical (ale tu akurat kolor również bardzo mi odpowiadał) i bronzer Golden, który kolorystycznie jest fajny, ale ma drobinki, czego nie lubię, a mimo to kupiłam Róże miały przeźroczyste wieczko i kropelki tylko dookoła, a ja chciałam jak największą zakropelkowaną powierzchnię, więc wzięłam bronzer Używam go czasem, żeby nie leżał, ale tak prawdę mówiąc to częściej go po prostu oglądam, podziwiam i gładzę opakowanie

A właśnie, orientujecie się, że dałoby radę usunąć oryginalny puder z takiego opakowania i wstawić do niego wkład innego bronzera? Oczywiście bez uszkodzenia opakowania.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------



To mamy ten sam zestaw z Alluring Ja Goldena co prawda już nie mam bo puderniczka spadła na kafle i bronzer mam teraz w konsystencji sproszkowanej w op. po sypkim pudrze, ale za to puderniczka nie ucierpiała i teraz przerzuciłam do niej wkład z pudrem prasowanym i jest idealnie. Codziennie mogę się nią cieszyć Róż też kupiłam ze zwględu na kolor i formułę i jest chyba najlepszy jaki miałam
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 07:55   #1118
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A ja te opakowania oddałam do B2M
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 08:19   #1119
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czy któraś z Was skusiła się na fluidline Shade z Mac is Beauty? Jaki to piękny kolor Przynajmniej taki się wydaje, jadę go dzisiaj obadać na żywo, może w końcu zdążę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 09:12   #1120
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie to najepsza baza MAC I nic sie po niej nie świecę
Miałam pare opakowań w poprzedniej wersji, ale teraz jako Lotion jest równie udana i nawet ma fajniejsza konsystencje, nie wspominajac o zapachu, który jest piekny.
Poza tym bazy używam zawsze bardzo oszczędnie, czasami dajac za duzo można osiagnać efekt odwrotny do zamierzonego
No nie wiem, może muszę potestować
jeszcze raz ;-)




Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was skusiła się na fluidline Shade z Mac is Beauty? Jaki to piękny kolor Przynajmniej taki się wydaje, jadę go dzisiaj obadać na żywo, może w końcu zdążę.
Ja chciałam, ale powstrzymuje mnie to, że może się dublować z Black ivy.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 09:35   #1121
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja chciałam, ale powstrzymuje mnie to, że może się dublować z Black ivy.
One nie są identyczne tak samo jak ja się obawiałam zdublowanie Midnight Blues przez Siahi, a okazały się rożne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 10:17   #1122
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Czkam na tę kolekcję po tym jak zobaczyłam ją u Kryśki, szkoda, że do października tak jeszczec duuużo czasu Opakowania są meega A przy okazji dyskusji o Alluring to rzeczywiście to były chyba najlepsze opakowania. Wczoraj wyciągnęłam sobie brązer z tej kolekcji i wygląda zachwycająco, muszę znowu zacząć go używać Ale jestem pewna, że MAC jeszcze z czymś pięknym wkrótce znowu nas skusi

Jeszcze mam pytanie odnośnie pędzla nr 221 z MAC is Beauty. Ktoś tu wspominał, że ma on wejść do stałej oferty, czy to potwierdzone? Bo jestem nim tak zachwycona, że zastanawiam się czy nie dokupić jeszcze drugiego zanim zniknie bezpowrotnie
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 10:23   #1123
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Czkam na tę kolekcję po tym jak zobaczyłam ją u Kryśki, szkoda, że do października tak jeszczec duuużo czasu Opakowania są meega
Mnie ta kolekcja nie kręci, jak dla mnie zbyt duży przesyt na tych opakowaniach i myśle ze one cenowo podobnie jak Prabal Gurung bedą
Zawartosc ze zdjeć tez mnie nie wola póki co. Z Prabala nic nie wzięłam i to chyba była jedyna z LE z której nie nabylam😊
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 10:31   #1124
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie ta kolekcja nie kręci, jak dla mnie zbyt duży przesyt na tych opakowaniach i myśle ze one cenowo podobnie jak Prabal Gurung bedą
To faktycznie, jeśli to będą ceny prabalowe, to ja też pasuję
A tak swoją drogą ciekawe co oni zrobili z tym, czego nie sprzedali z Prabala
- zamiast np. przecenić Tak wiem, była juz tutaj dyskusja na ten temat...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 10:32   #1125
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Jeszcze mam pytanie odnośnie pędzla nr 221 z MAC is Beauty. Ktoś tu wspominał, że ma on wejść do stałej oferty, czy to potwierdzone? Bo jestem nim tak zachwycona, że zastanawiam się czy nie dokupić jeszcze drugiego zanim zniknie bezpowrotnie
Nie kupuj drugiego, on wchodzi na stałe Ostatnio pytałam o to, gdy sama go kupowałam i powiedziano mi, że będzie w stałej ofercie
Też uważam, że jest świetny!
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 10:37   #1126
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie kupuj drugiego, on wchodzi na stałe Ostatnio pytałam o to, gdy sama go kupowałam i powiedziano mi, że będzie w stałej ofercie
Też uważam, że jest świetny!
Świetna wiadomość, dzięki
Uważam też, że ten pędzelek fantastycznie nadaje się na prezent dla jakiejś kosmetocholiczki....może ją bardzo zaskoczyć
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 10:45   #1127
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
To faktycznie, jeśli to będą ceny prabalowe, to ja też pasuję
A tak swoją drogą ciekawe co oni zrobili z tym, czego nie sprzedali z Prabala
- zamiast np. przecenić Tak wiem, była juz tutaj dyskusja na ten temat...
Na razie im zalega w szufladach i to całkiem sporo, sama widziałam ostatnio. A jak bedą wycofywać ze sklepu, to pewno towar kiedyś trafi do zagranicznych outletow
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 11:07   #1128
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to najbardziej udany podkład z maca
Corii, a jaki masz kolor?
Zawsze ten sam problem mam, nigdy nie wiem kim jestem

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Krycie w moim przekonaniu ma na podobnym poziomie do Vitalumiere Aqua Chanel (które wydaje mi się całkiem całkiem, sheer to to nie jest), tyle że na mojej skórze (suchej) jest mniej wymagający niż Chanel. VA potrafi wyglądać dość suchawo na twarzy, jeśli się nie przyłożę do nawilżenia, a ten nowy MAC super sie rozprowadza i wygląda. Kryje tyle, ile trzeba, piegi nadal widać itd, ale ładnie wyrównuje koloryt. Tapety się nie obawiaj. Zdziwiłam się, bo po podkładzie "pro longwear" nie spodziewałam się naturalnego efektu, a taki jest. Ale nie mam porównania z oryginalnym Pro Longwearem, bo go nie używałam. Ten nowy ładnie wygląda i jest bardzo trwały, wzięłam próbkę tak tylko dla przetestowania, a teraz poważnie zastanawiam się nad zakupem
Ooooou, czuje się pokuszona, ponieważ smaruję się AV i mam identyko odczucia. Czyli taki przyjemny glow w MAC jest?
To podumam, to będzie prawdziwy efekt MACanel MACua.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2015-05-10 o 11:09
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 11:39   #1129
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Corii, a jaki masz kolor?
Zawsze ten sam problem mam, nigdy nie wiem kim jestem
wzięłam NC20, ale chyba dokupie 15, chociaż tż mówi, ze blado w nim wygladam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 11:50   #1130
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej dziewczyny,
Jeśli chodzi o kosmetyki MAC to jestem nowicjuszem, moja przygoda z tą marką zaczęła się niedawno, ale już wiem, że mam ochotę na więcej i na pewno z niektórym kosmetykom pozostanę wierna . Mam do Was takie pytanko, w Joybox znalazałam ich tusz do rzęs IN EXTREME DIMENSION LASH 3D . Czy jest on z tych mokrych ? Warto go otworzyć i poczekać przed użyciem? Mam zamiar zacząć go używać, bo tary tusz mi się kończy, ale nie lubię mokrych tuszy
Z góry dzięki za odpowiedzi i porady co do tego tuszu
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 11:50   #1131
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A ja te opakowania oddałam do B2M
Jak mogłaś
A serio - po błyszczyku też oddam, po szmince raczej też, ale po Goldenie na pewno nie - zawsze mogę wsadzić tam jakiś inny puder czy brązer.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was skusiła się na fluidline Shade z Mac is Beauty? Jaki to piękny kolor Przynajmniej taki się wydaje, jadę go dzisiaj obadać na żywo, może w końcu zdążę.
To ten taki ciemny zielony? Ładny, ale zieleni jeszcze nigdy nie miałam i chyba mnie nie kusi .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie ta kolekcja nie kręci, jak dla mnie zbyt duży przesyt na tych opakowaniach i myśle ze one cenowo podobnie jak Prabal Gurung bedą
Zawartosc ze zdjeć tez mnie nie wola póki co. Z Prabala nic nie wzięłam i to chyba była jedyna z LE z której nie nabylam😊
Ja z Prabala mam szminkę Carmine Rouge i choć kolor jest bardzo fajny i do szminki, jako takiej, żadnych zastrzeżeń nie mam, to powiem Wam, że opakowanie jest wg mnie wyjątkowo tandetne, wręcz badziewne. Dlatego tym bardziej nie rozumiem chorych cen tego rodzaju limitek.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 12:00   #1132
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Slyszałam o Le Disko, ale nie sądziłam, ze juz w czerwcu, bo info o niej pojawiło sie całkiem niedawno.
Ciekawa jestem cieni,bo one zwykłe nie będą. Modle się, aby mi sie nie podobały, najlepiej aby nic mi nie przypadło do gustu z tej LE, bo czekam na paletki mini-9-ki
No nie wiem, znalazłam takie info w necie, w kilku miejscach, że kolekcja jest przewidziana na czerwiec.
Te cienie będą bardzo drobinkowe/ brokatowe na pewno nie każdemu się spodobają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1784.jpg (100,0 KB, 37 załadowań)
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 12:03   #1133
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja z Prabala mam szminkę Carmine Rouge i choć kolor jest bardzo fajny i do szminki, jako takiej, żadnych zastrzeżeń nie mam, to powiem Wam, że opakowanie jest wg mnie wyjątkowo tandetne, wręcz badziewne. Dlatego tym bardziej nie rozumiem chorych cen tego rodzaju limitek.
Mnie się dwie szminki z Prabala bardzo podobały po testach, ale powiedziałam, ze nie dam tyle za szminkę z mac

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
No nie wiem, znalazłam takie info w necie, w kilku miejscach, że kolekcja jest przewidziana na czerwiec.
Te cienie będą bardzo drobinkowe/ brokatowe na pewno nie każdemu się spodobają.
Hmmm, kurczę kolory i drobinki nawet fajne, wyglądają coś a la te pigmenty prasowane nieco, ale na codzień tyle drobinek za dużo. Jednak z 2-3 takie by mi się mooooże pezydaly
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 12:07   #1134
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmmm, kurczę kolory i drobinki nawet fajne, wyglądają coś a la te pigmenty prasowane nieco, ale na codzień tyle drobinek za dużo. Jednak z 2-3 takie by mi się mooooże pezydaly
Też mi się z prasowanymi pigmentami skojarzyły. Ja to lubię takie cienie, dodane na środku górnej powieki w słońcu, pięknie wyglądają albo, troszeczkę w kąciku oka, no ale co kto lubi
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 12:14   #1135
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Też mi się z prasowanymi pigmentami skojarzyły. Ja to lubię takie cienie, dodane na środku górnej powieki w słońcu, pięknie wyglądają albo, troszeczkę w kąciku oka, no ale co kto lubi
O właśnie! Dokładnie tak samo je lubię nosic dlatego przydałyby mi się z 2-3 na podkręcenie looku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 12:19   #1136
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Jeśli chodzi o kosmetyki MAC to jestem nowicjuszem, moja przygoda z tą marką zaczęła się niedawno, ale już wiem, że mam ochotę na więcej i na pewno z niektórym kosmetykom pozostanę wierna . Mam do Was takie pytanko, w Joybox znalazałam ich tusz do rzęs IN EXTREME DIMENSION LASH 3D . Czy jest on z tych mokrych ? Warto go otworzyć i poczekać przed użyciem? Mam zamiar zacząć go używać, bo tary tusz mi się kończy, ale nie lubię mokrych tuszy
Z góry dzięki za odpowiedzi i porady co do tego tuszu
ja bym wcześniej nie otwierała
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 12:35   #1137
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Jeśli chodzi o kosmetyki MAC to jestem nowicjuszem, moja przygoda z tą marką zaczęła się niedawno, ale już wiem, że mam ochotę na więcej i na pewno z niektórym kosmetykom pozostanę wierna . Mam do Was takie pytanko, w Joybox znalazałam ich tusz do rzęs IN EXTREME DIMENSION LASH 3D . Czy jest on z tych mokrych ? Warto go otworzyć i poczekać przed użyciem? Mam zamiar zacząć go używać, bo tary tusz mi się kończy, ale nie lubię mokrych tuszy
Z góry dzięki za odpowiedzi i porady co do tego tuszu
Wg mnie ten tusz nie jest ani suchy ani przesadnie mokry. Ja bym go nie otwierała wcześniej, nim planowane rozpoczęcie. Wprawdzie wg mnie on lepiej sprawuje się po jakimś czasie od otwarcia, ale wiele też zależy od konkretnego egzemplarza - ja bym nie ryzykowała, zwłaszcza, że chyba lepszy zbyt mokry tusz niż zbyt suchy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 12:41   #1138
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
No nie wiem, może muszę potestować
jeszcze raz ;-)




Ja chciałam, ale powstrzymuje mnie to, że może się dublować z Black ivy.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
One nie są identyczne tak samo jak ja się obawiałam zdublowanie Midnight Blues przez Siahi, a okazały się rożne.
Kupię i dam znać




Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak mogłaś
A serio - po błyszczyku też oddam, po szmince raczej też, ale po Goldenie na pewno nie - zawsze mogę wsadzić tam jakiś inny puder czy brązer.


To ten taki ciemny zielony? Ładny, ale zieleni jeszcze nigdy nie miałam i chyba mnie nie kusi .


Ja z Prabala mam szminkę Carmine Rouge i choć kolor jest bardzo fajny i do szminki, jako takiej, żadnych zastrzeżeń nie mam, to powiem Wam, że opakowanie jest wg mnie wyjątkowo tandetne, wręcz badziewne. Dlatego tym bardziej nie rozumiem chorych cen tego rodzaju limitek.
Tak, ten zielony. Kusi mnie fakt, że jest matowy i ciemny, może na pierwszy rzut oka będzie wyglądał na czarny. Nie przepadam za kolorowymi linerami, ale miałam kiedyś z Nouby w kolorze pigmentu Deep Blue Green i do niebieskich oczu dawał cudny efekt, niestety wysechł i nie wiem, gdzie go kupić.

Testowałam na dłoni kredkę Accentuated. Koszmar, twarda jak skała.
Po Waszych zachwycach chyba skuszę się też na nowy podkład, choć zwykle bez testów nie kupuję.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 12:45   #1139
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tak, ten zielony. Kusi mnie fakt, że jest matowy i ciemny, może na pierwszy rzut oka będzie wyglądał na czarny. Nie przepadam za kolorowymi linerami, ale miałam kiedyś z Nouby w kolorze pigmentu Deep Blue Green i do niebieskich oczu dawał cudny efekt, niestety wysechł i nie wiem, gdzie go kupić.

Testowałam na dłoni kredkę Accentuated. Koszmar, twarda jak skała.
Po Waszych zachwycach chyba skuszę się też na nowy podkład, choć zwykle bez testów nie kupuję.
Mnie kolorowe już nie kusza i tak głownie używam albo czerni albo brazu
Mówiłam, ze te kredki to masakra
Ja z Brow seta w szczoteczce zadowolonym
Protestuj najpierw koniecznie, ale warto!



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 13:00   #1140
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dzięki dziewczyny za odpowiedź, w takim razie wstrzymam się jeszcze z otwarcie
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.