Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek! - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-25, 12:51   #2191
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Papaulinka17 Pokaż wiadomość
A oto moja mała-wielka metamorfoza...

Dodam tylko, że zostałam oszukana, chciałam Olaplex, wyszedł w praniu jakiś ColorPHlex, który rzekomo był taaak genialny, ze nawet nie zadziałał na moich włosach. skutkiem czego włosy doszczętnie zniszczone, spuszone, fryzjerka wręcz mi je rozpuściła bym rzekła. Byłam załamana i nadal jestem, bo z pięknych gęstych włosów mam niewiadomo co. Zaczynam od nowa swoją walkę o piękne włosie. Jedyne pocieszenie jest takie, że kolor mi się podoba. W sumie zareklamowałam tą usługę, dostałam 1.5 tys. zł odszkodowania, kosmetyków na 200 zł i jeszcze zabiegi regeneracyjne. Całe szczęście właściciel salonu okazał się naprawdę w porządku i wziął pełną odpowiedzialność za moje włosy. Ma dużą wiedzę w pielęgnacji. Zabiegi odbudowy nie polegają na zwykłej saunie i masce. To dość skomplikowane, ale kombinujemy z kawasami, ozonatorem. Włosy może nie wyglądają już tak tragicznie ( na zdjęciu nie prostowane i nie oblepione silikonami) ale dla mnie są okropne. Suche i poniszczone, do tego dużo mi wypadło. Ale cóż, mam nadzieję, że z czasem uda mi się je doprowadzić do stanu uzyteczności.

Nie jest tragicznie, tzn. nie wygląda ale Ty chyba lepiej wiesz jak duże szkody powstały. Zastanawiam się jakim cudem mogli tak spaprać? Masz jasne włosy, gdybyś schodziła np. z czerni to co innego. Dobrze, że próbują coś z tym zrobić i zapłacili za szkody, chociaż to i tak nie jest adekwatne. 1,5 czy te 2 tysiące za 2 lata czasu zanim odrosną zdrowe To się chyba nikomu nie kalkuluje. Po to się idzie do "profesjonalisty" żeby uniknąć takich sytuacji.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 15:26   #2192
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Aj, daj spokój, szkoda gadać, specjalnie wybrałam salon, gdzie za farbę jest od 250 zł do góry, mieli dobre opinie i wgl. Fryzjerka spaprała całą robotę. Ściągnęła kolor i później kładła farbę, ale wiesz miało być z olaplex. Chyba z 15 razy zapewniała mnie, że absolutnie włosy się nie zniszczą, oszukała mnie bo jak już siedziałam z rozjaśniaczem na głowie, to mi powiedziała, że to nie olaplex tylko jakiś ColorPHlex, który oczywiście całe g... zrobił. Byłam zła, że używają nazwy zupełnie innego produktu, a co innego kładą. Jeszcze tydzień wcześniej byłam na konsultacji u niej, czy się podejmie i pokazać włosy. Ehhh... szkoda gadać.
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 16:18   #2193
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Czemu jesteś aż tak negatywnie nastawiona do produktów w torebeczkach ? Produkty są sprawdzane i nie sądzę by było tak jak mówisz ze wrzucają wszystko.. Producent nie może aż tak się narazić na straty zresztą uważam ze firmy które np są w biedronce mają odpowiedni kapitał by się tam dostać z produktem to raczej nie chcą fali negatywnej opinii, która niszczy producenta od razu i przynosi straty.

Massie tez się zastanawiałam nad tą pokrzywa z cytryna ale jak pomyślę ze jeszcze bardziej mogłoby mi to opóźnień okrę to rezygnuje
Wiesz, po prostu wydaje mi się, że kupienie ziołowego suszu nie jest jakimś wielkim problemem, a ja wolę widzieć co piję, bo czasem kupując zioła torebkowane, można znaleźć tam same gałązki i resztkę słabej jakości ziela, podczas gdy najczęściej najwięcej wartości mają kwiaty czy liście. Już nawet w smaku jest ogromna różnica, ale ja nikomu nic nie narzucam, jak ktoś lubi, niech kupuje w torebkach, jednak jak już mam komuś radzić, to polecam własne zbiory i susz. W dzisiejszych czasach jesteśmy przyzwyczajeni do łykania tabletek a zioła są bagatelizowane, podczas gdy naprawdę mają dużą moc, więc warto zaopatrzyć się w aromatyczny susz, tym bardziej, że z tego co pamiętam wychodzi taniej. Najlepszym przykładem jest suszony rumianek a ten w formie herbatki ekspresowej. Piłam i jeden i drugi, a różnica w smaku jest po prostu kolosalna. Wystarczy wsypać dosłownie kilka kwiatków, żeby mieć mocniejszą herbatę niż tą z saszetki.
A co do tego jak produkty są sprawdzane i jak producenci troszczą się o nasze zdrowie i dobro, to ja się wypowiadać nie będę bo to osobny, długi temat zresztą wszyscy wiemy jakie jedzenie mamy w dzisiejszych czasach, że czasami kupując produkt ekologiczny mamy to same dziadostwo tylko w wyższej cenie..

Szczotka z włosia przetestowana i jestem wstępnie zachwycona.
Nic mnie nie szarpie, a kołtuny dość szybko pokonane.
Wczoraj kręciłam włosy na papier do pieczenia i przyznaję, że efekt fajny, ale następnym razem muszę użyć jakiegoś utrwalacza bo się rozsypało
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 16:47   #2194
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Czemu jesteś aż tak negatywnie nastawiona do produktów w torebeczkach ? Produkty są sprawdzane i nie sądzę by było tak jak mówisz ze wrzucają wszystko.. Producent nie może aż tak się narazić na straty zresztą uważam ze firmy które np są w biedronce mają odpowiedni kapitał by się tam dostać z produktem to raczej nie chcą fali negatywnej opinii, która niszczy producenta od razu i przynosi straty.

Massie tez się zastanawiałam nad tą pokrzywa z cytryna ale jak pomyślę ze jeszcze bardziej mogłoby mi to opóźnień okrę to rezygnuje

Ja na samym początku włosomaniactwa piłam pokrzywę w torebkach i grzywka rosła mi jak szalona, więc działać działa

Stokrotka też się tego obawiam, więc będę ją pić sobie od czasu do czasu tak dla smaku bo naprawdę jest dobra, żadnej kuracji z kilkoma kubkami dziennie robić nie będę
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 17:48   #2195
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja na samym początku włosomaniactwa piłam pokrzywę w torebkach i grzywka rosła mi jak szalona, więc działać działa

Stokrotka też się tego obawiam, więc będę ją pić sobie od czasu do czasu tak dla smaku bo naprawdę jest dobra, żadnej kuracji z kilkoma kubkami dziennie robić nie będę
no właśnie ja też piłam tą w torebkach i włosy rosły uważam że po prostu nie ma co wrzucać torby do jednego wora Pod względem smakowym myślę że jest bardziej intensywny smak suszu czy własnoręcznie zerwanej zerwana to 100% pokrzywki wiadomo, ale jak się nie ma co się lubi to się pije torebki które działają
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 18:17   #2196
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Ja tu niczego nie neguję, żeby nie było, że przyszła i się wyżywa
taka tylko luźna dyskusja
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 18:59   #2197
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Papaulinka17 Pokaż wiadomość
Aj, daj spokój, szkoda gadać, specjalnie wybrałam salon, gdzie za farbę jest od 250 zł do góry, mieli dobre opinie i wgl. Fryzjerka spaprała całą robotę. Ściągnęła kolor i później kładła farbę, ale wiesz miało być z olaplex. Chyba z 15 razy zapewniała mnie, że absolutnie włosy się nie zniszczą, oszukała mnie bo jak już siedziałam z rozjaśniaczem na głowie, to mi powiedziała, że to nie olaplex tylko jakiś ColorPHlex, który oczywiście całe g... zrobił. Byłam zła, że używają nazwy zupełnie innego produktu, a co innego kładą. Jeszcze tydzień wcześniej byłam na konsultacji u niej, czy się podejmie i pokazać włosy. Ehhh... szkoda gadać.
Widzisz, nigdzie nie ma reguły i nawet w najlepszych salonach można się naciąć. Siet przykra sprawa ale co zrobić. Może te zabiegi przyniosą jakąś poprawę, w sensie, że dalej nie będą się łamały.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 19:09   #2198
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Ja tu niczego nie neguję, żeby nie było, że przyszła i się wyżywa
taka tylko luźna dyskusja
Ja się zgadzam, w tym sensie, że zawsze się słyszy to samo odnośnie zwykłych herbat. Ponoć w torebeczkach jest gorszej jakości, do całych paczek wkładają listki lepszej jakości itp. Ale co do efektów to nie mam pojęcie

Wrzucam moje po prostowaniu. Na kolor nie patrzcie, bo sama nie wiem co tam wyszło. Przylizane, bo od razu po zabiegu, po myciu wróci objętość.

Użyłam całego zestawu Revlonu. O efekcie ciężko cokolwiek powiedzieć od razu po encanto ale zapach ma okropny. Rzadko nie podobają mi się kosmetyki do włosów a ten to jakaś zgniła trawa, torf, zielenina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160323_210023.jpg (78,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160323_210013.jpg (112,0 KB, 27 załadowań)
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-03-25 o 19:10
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 19:13   #2199
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Scrabble zawsze nam tu wrzucasz włosy zaraz po encanto, to nie fair Piękne
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 19:45   #2200
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Zrobię fotkę po myciu i wrzucę Normalnie nie mam motywacji, bo pisałam, że mój telefon nie jest kompatybilny z laptopem. Zresztą co dziwne to mam nowy a też nie łapie połączenia przez kabel. Muszę przerzucać na mały, z niego na pendriva i wtedy na laptop. Jestem leniem i mi się nie chce, robię to kiedy absolutnie muszę Dzięki
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 11:44   #2201
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Papaulinka17 Pokaż wiadomość
A oto moja mała-wielka metamorfoza...

Dodam tylko, że zostałam oszukana, chciałam Olaplex, wyszedł w praniu jakiś ColorPHlex, który rzekomo był taaak genialny, ze nawet nie zadziałał na moich włosach. skutkiem czego włosy doszczętnie zniszczone, spuszone, fryzjerka wręcz mi je rozpuściła bym rzekła. Byłam załamana i nadal jestem, bo z pięknych gęstych włosów mam niewiadomo co. Zaczynam od nowa swoją walkę o piękne włosie. Jedyne pocieszenie jest takie, że kolor mi się podoba. W sumie zareklamowałam tą usługę, dostałam 1.5 tys. zł odszkodowania, kosmetyków na 200 zł i jeszcze zabiegi regeneracyjne. Całe szczęście właściciel salonu okazał się naprawdę w porządku i wziął pełną odpowiedzialność za moje włosy. Ma dużą wiedzę w pielęgnacji. Zabiegi odbudowy nie polegają na zwykłej saunie i masce. To dość skomplikowane, ale kombinujemy z kawasami, ozonatorem. Włosy może nie wyglądają już tak tragicznie ( na zdjęciu nie prostowane i nie oblepione silikonami) ale dla mnie są okropne. Suche i poniszczone, do tego dużo mi wypadło. Ale cóż, mam nadzieję, że z czasem uda mi się je doprowadzić do stanu uzyteczności.


PS. Mała rada, jeśli kiedykolwiek przytrafi wam się to co mnie, tzn trwałe zniszczenie włosów, nie bójcie się reklamować usługi, należy wam się odszkodowanie za poniesione straty. W moim przypadku nawet właściciel nie protestował.
Hm, szkoda wlosow, bo byly na prawde ladne! Kolor bardziej mi sie podobal ten ciemniejszy. Wlasciciel rzeczywiscie fajnie sie zachowal, to chyba nadal rzadkie na nasze realia.

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Hy o przecenach w Rossmanie mogę sobie pomarzyć. Za daleko . Szamponów Alterry nigdy nie miałam, za to bardzo lubię szampony Urtekramu które maja nieco podobna konstrukcje, z tym ze sa bez alkoholu. Aloesowy to moj ulubieniec .
Testowałam szampon rumiankowy Green Pharmacy, ten od mamy. Bomba! włosy gładkie, miękkie, błyszczące, pięknie sie kręcą. Połączyłam z mogą ulubiona odzywka Garnier rumianek i miód.
Juz napisałam rodzicielce ze zamawiam każde ilości .
A ten urtekram to cos dunskiego?

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja się zgadzam, w tym sensie, że zawsze się słyszy to samo odnośnie zwykłych herbat. Ponoć w torebeczkach jest gorszej jakości, do całych paczek wkładają listki lepszej jakości itp. Ale co do efektów to nie mam pojęcie

Wrzucam moje po prostowaniu. Na kolor nie patrzcie, bo sama nie wiem co tam wyszło. Przylizane, bo od razu po zabiegu, po myciu wróci objętość.

Użyłam całego zestawu Revlonu. O efekcie ciężko cokolwiek powiedzieć od razu po encanto ale zapach ma okropny. Rzadko nie podobają mi się kosmetyki do włosów a ten to jakaś zgniła trawa, torf, zielenina
Cudne te twoje wlosie!


Wesolych Swiat dziewczyny!!!
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 12:00   #2202
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Radosnych świąt Wielkiej Nocy

Scrable co ja Ci powiem ? Piękne niczego innego nie spodziewaj się na tym wątku będziemy sypać komplementami czekamy na fotkę po myciu
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 13:51   #2203
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Scrabble - piękne. I kolor, i długość, i wszystko.

Wszystkiego dobrego jak zwykle.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 14:08   #2204
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Ostatnio kusi mnie olejek Andrea. Mam wrażenie, że na temat tego olejku już była mowa, ale ja jestem ciekawa czy któraś z was używa go dłuższy czas i widzi jakieś fajne efekty?
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 14:33   #2205
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ostatnio kusi mnie olejek Andrea. Mam wrażenie, że na temat tego olejku już była mowa, ale ja jestem ciekawa czy któraś z was używa go dłuższy czas i widzi jakieś fajne efekty?
Mnie też kusi ogólnie przyrost miesięcznie mam 2-2,5 cm więc jakby dało się to przyspieszyć to byłoby fajnie
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 15:32   #2206
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ostatnio kusi mnie olejek Andrea. Mam wrażenie, że na temat tego olejku już była mowa, ale ja jestem ciekawa czy któraś z was używa go dłuższy czas i widzi jakieś fajne efekty?
Moja koleżanka z grupy używa od 2 tyg i już czuje pod palcami pełno baby hair Jak na dłuższą metę to nie wiem, ma mi zdawać na bieżąco relacje

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wrzucam moje po prostowaniu. Na kolor nie patrzcie, bo sama nie wiem co tam wyszło. Przylizane, bo od razu po zabiegu, po myciu wróci objętość.
Sorki, ale niczego innego oprócz ochów i achów i zachwytów sie nie spodziewaj
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 20:14   #2207
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Oj babeczki, ochy i achy to za 2 lata z tym tempem przyrostu Ale dziękuję kochane jesteście

Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa

Burtonistka, już po 2 tygodniach bejbiki? Jak na jakimś spidzie! Ja się nawet nie zabieram, w cuda już nie wierzę.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 20:16   #2208
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Oj babeczki, ochy i achy to za 2 lata z tym tempem przyrostu Ale dziękuję kochane jesteście

Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa

Burtonistka, już po 2 tygodniach bejbiki? Jak na jakimś spidzie! Ja się nawet nie zabieram, w cuda już nie wierzę.
Noooo spid daje rade i na baby hair xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 20:30   #2209
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Oj babeczki, ochy i achy to za 2 lata z tym tempem przyrostu Ale dziękuję kochane jesteście

Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa

Burtonistka, już po 2 tygodniach bejbiki? Jak na jakimś spidzie! Ja się nawet nie zabieram, w cuda już nie wierzę.
Ojtam, ojtam! Już teraz są super!!
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 20:46   #2210
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

scrabble No tak mówiła i jak się przyglądałam to faktycznie ma dużo malutkich bejbików 4 buteleczki sobie od razu kupiła

Wesołego zajączka
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 22:02   #2211
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ojtam, ojtam! Już teraz są super!!
Wiesz jak to jest, kobiecie nie dogodzisz, zawsze chce czegoś innego

Co ta wcierka ma w składzie tak na marginesie? Pamiętacie tak na szybko? Nie chce mi się szukać.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 22:12   #2212
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wiesz jak to jest, kobiecie nie dogodzisz, zawsze chce czegoś innego

Co ta wcierka ma w składzie tak na marginesie? Pamiętacie tak na szybko? Nie chce mi się szukać.
Imbir, żeńszeń, coś z winogrona i co mnie najbardziej rozśmieszylo inne roślinne składniki
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 09:29   #2213
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
A ten urtekram to cos dunskiego?

Wesolych Swiat dziewczyny!!!
Nie sprawdzałam kto produkuje ale to chyba ogólnie skandynawska marka, bo sa i w Szwecji i w Danii.
Szampony sa na soku z aloesu, maja Sodium Coco Sulfate na trzecim miejscu w składzie plus łagodne detergenty i po kilka fajnych ekstraktów- np. w aloesowym jest mięta i melisa, w brzozowym ekstrakt z brzozy w różanym róża i pelargonia. Bardzo fajne szampony, zazwyczaj około 40 koron za 200 ml.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 18:51   #2214
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Imbir, żeńszeń, coś z winogrona i co mnie najbardziej rozśmieszylo inne roślinne składniki
Może tam jest jakiś magiczny składnik dlatego nie podali
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 19:58   #2215
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Ja widziałam gdzieś ten skład - cały ale nie pamiętam gdzie



Widziałyście? http://3.allegroimg.pl/original/19/4.../79/4923397955

Ja chyba kupie, podobno można dobierane warkocze na tym robic
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 10:16   #2216
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja widziałam gdzieś ten skład - cały ale nie pamiętam gdzie



Widziałyście? http://3.allegroimg.pl/original/19/4.../79/4923397955

Ja chyba kupie, podobno można dobierane warkocze na tym robic
Karolina stylizacje pokazywała jak się na tym robi warkocza, możesz zobaczyć

Ja nałożyłam na włosy biovax z bambusem i awokado bo kupiłam próbkę, żeby wypróbować Na razie mogę powiedzieć, że ślicznie pachnie, ale jak zmyję i wyschną to powiem jak mi się sprawdził
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 11:20   #2217
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Karolina stylizacje pokazywała jak się na tym robi warkocza, możesz zobaczyć

Ja nałożyłam na włosy biovax z bambusem i awokado bo kupiłam próbkę, żeby wypróbować Na razie mogę powiedzieć, że ślicznie pachnie, ale jak zmyję i wyschną to powiem jak mi się sprawdził
Pokazywała i fajnie to wyszło, ale mogłoby być krótsze, bo z dołu wystawalo to, czego nie zaplotła.

Ja dziś olejowanie oliwką BDFM. Ostatnio nałożyłam Biovaxa na parę minut po myciu i sprawdził się równie dobrze, chociaż po 30 minutach przed myciem bardziej wygładza.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 12:35   #2218
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

A podałybyście mi linka? Bo nie mogę znaleźć
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 14:42   #2219
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

https://www.youtube.com/watch?v=YPtHmGXf6Jc
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 14:51   #2220
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
bardzo mi się to połączenie podoba

scrabble cudne włosy

moje żyją od wczoraj jedynie na myciu szamponem, ale nie chciało mi się z tą poszkodowaną ręką świrować i tak miałam ją w gumowej rękawicy
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-03 09:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.