Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-25, 08:37   #2011
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Nie mogłam pójść na siłownię, bo była awaria systemu 😠
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 15:55   #2012
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Nie poddawaj się, w końcu ruszy tak jak ostatnio
Ale jak ja mam mieć co 2 tydzień zastój i chudnąć 1 kg na miesiąc to trochę mnie to wkurza

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Wstałam o podobnej porze, mimo że sobota Ale wczoraj szybko padłam, po pracy poszłam na paznokcie, potem na piwko, więc dzień zleciał nie wiadomo kiedy.
Od przyszłego tygodnia (a w najgorszym razie tuż po 'majówce') ruszam na siłownię. Tym razem sobie odmienię i pójdę w nowe miejsce, ale fajnie się zapowiada więc zobaczymy
A dziś lenistwo się zapowiada, jestem przed @ więc nic mi się nie chce Piekę warzywa właśnie, będą na jutro na zupkę.
To jednak robiłas paznokcie ? Ostatnio pisałas,ze zaczynasz kupować sprzęt i będziesz zaczynała sama robić


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No nie! Miały pisać jadłospisy, meldować ćwiczenia, a tu co?
Co z Wami dziewczyny?
No ja nie wiem..

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Jak tam u Was po weekendzie?
Ja wczoraj pozwoliłam sobie na kilka grzeszków.. jak czysta micha nie przynosi efektów to raz w tyg. mogę zgrzeszyć Zjadłam wczoraj pewnie z 2 tys. kcal.. A ogolnie to weekend zleciał szybko jak zawsze i dziś znowu poniedziałek.. Dobrze, ze juz po pracy..


Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Nie mogłam pójść na siłownię, bo była awaria systemu 😠
\Ojj peszek..


Mnie dzis jakos w brzuchu gniecie..moze przez to, ze miałam w pracy niewygodne spodnie ściśnięte paskiem Nie lubie tego uczucia.. Musiałabym dzis pocwiczyc bo wczoraj d..z kanapy nie ruszyłam
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 19:32   #2013
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ale jak ja mam mieć co 2 tydzień zastój i chudnąć 1 kg na miesiąc to trochę mnie to wkurza
Spróbuj uciac te kalorie jeszcze o jakies 100 dziennie. Ja mialam to samo co i Ty... Juz pisalam tutaj. W koncu ucielam kalorie do 1300/1400kcl na dzien i waga leciala. Efektu jo-jo tez nie mialam

Mooniek, zerknelam na Twoj instagram - raaany, jakie pysznosci

U mnie okay! Rano granola na mleku, pozniej na lunch mialam tylko kanapke z serem, mandarynki. Wieczorem zrobilam sos miesny z makaronem + buraki gotowane - srednio dzisiaj, wiem. Malo warzyw, malo owocow, ale jakos tak sie jeden dzien zdarzyl. Humor mi dopisuje, bo mysle juz o urlopie Tylko martwie sie, zeby pogoda nie byla do d.upy Podobno w Polsce, to samo co i tutaj - zimno i deszczowo. Waga dzisiaj 56,8kg. Zrobilam godzine marszu dzisiaj w tym 30 minut bez przerwy

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ja w tym roku też nad morze wybywam, trzeba się brać do roboty
Uuu, super Gdzie dokladnie sie wybieracie? Ja w tym roku tez mozliwe, ze nasz Baltyk nawiedze... Ale to jakos dopiero w polowie sierpnia. Ale pojechalabym z tata, siostra i moja 10-letnia siostrzenica Mozliwe, ze moj TZ-et tez dolaczy, ale to zalezy czy urlop dostanie, bo nowa prace zaczyna od przyszlego wtorku i jeszcze niewiadomo jak to bedzie z urlopami. Moze sie spotkamy, Bingos? Mysmy zawsze z rodzina jezdzili do Wladyslowa, a tata w tym roku chce sie wybrac do Krynicy Morskiej. Daj znac gdzie i kiedy sie wybierasz.

Ja sobie juz strój kapielowy kupilam. Zawsze nosilam bikinii, ale chyba juz za stara jestem Haha... Zrobie miejsce mlodym dziewczetom Kupilam niedawno strój jednoczesciowy (zaraz mam moze nawet zdjecie wkleje) i chyba dosc fajnie w nim wygladam - podkresla ladnie ksztalty i biodra, ktorych nigdy za duzych nie mialam. To taki stroj retro w sumie, z lat 80-tych Kurcze, napisalas o tym morzu... mi tez by sie przydalo cos popracowac nad soba.. ale ja to mam tak, ze ciagle mysle, ze jeszcze mam czas i, ze sie jeszcze zabiore. Cos jak na studiach - do najgorszych kolosow i egzaminow zabieralam sie na tydzien przed, a inne dziewczyny, to od 3 miesiecy juz kuly do nich Z wieloma rzeczami tak mam w zyciu... Jestem wtedy najbardziej efektywna i, o dziwo, zawsze udaje mi sie przeslizgnac Z cialem tak juz pewnie nie bedzie jednak... Trzeba miesiecy i systematycznosci. Conajmniej 3 miesiace sa potrzebne... Mamy koncowke kwietnia. Jak od maja zaczne, to jeszcze mam czas

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2016-04-25 o 19:33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 19:41   #2014
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Spodobal mi sie tyl tego stroju i kolory. Do opalenizny powinien fajnie wygladac. Tak patrze, ze dziewczyna reklamujaca ten stroj ma spory cellulit... A mlodziutka jest... Obcielam jej glowe, ale wyglada na nie wiecej niz 22/23 na buzi.

A w ogole, to ogladacie Sablewskiej Sposob na? Wiem, ze to glupoty, ale czasami lubie takie programy poogladac, zeby odpoczac od myslenia Poza tym, zawsze maja happy end, wszyscy sa szczesliwi i jakos wprawiaja mnie w lepszy nastroj! Ten "Sposob na..." to jest wlasnie o kobietach "po przejsciach", ktore sie zaniedbaly, roztyly i chca schudnac.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2016-04-25 o 19:42
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 19:59   #2015
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59490491]Spróbuj uciac te kalorie jeszcze o jakies 100 dziennie. Ja mialam to samo co i Ty... Juz pisalam tutaj. W koncu ucielam kalorie do 1300/1400kcl na dzien i waga leciala. Efektu jo-jo tez nie mialam

Mooniek, zerknelam na Twoj instagram - raaany, jakie pysznosci

U mnie okay! Rano granola na mleku, pozniej na lunch mialam tylko kanapke z serem, mandarynki. Wieczorem zrobilam sos miesny z makaronem + buraki gotowane - srednio dzisiaj, wiem. Malo warzyw, malo owocow, ale jakos tak sie jeden dzien zdarzyl. Humor mi dopisuje, bo mysle juz o urlopie Tylko martwie sie, zeby pogoda nie byla do d.upy Podobno w Polsce, to samo co i tutaj - zimno i deszczowo. Waga dzisiaj 56,8kg. Zrobilam godzine marszu dzisiaj w tym 30 minut bez przerwy

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------



Uuu, super Gdzie dokladnie sie wybieracie? Ja w tym roku tez mozliwe, ze nasz Baltyk nawiedze... Ale to jakos dopiero w polowie sierpnia. Ale pojechalabym z tata, siostra i moja 10-letnia siostrzenica Mozliwe, ze moj TZ-et tez dolaczy, ale to zalezy czy urlop dostanie, bo nowa prace zaczyna od przyszlego wtorku i jeszcze niewiadomo jak to bedzie z urlopami. Moze sie spotkamy, Bingos? Mysmy zawsze z rodzina jezdzili do Wladyslowa, a tata w tym roku chce sie wybrac do Krynicy Morskiej. Daj znac gdzie i kiedy sie wybierasz.

Ja sobie juz strój kapielowy kupilam. Zawsze nosilam bikinii, ale chyba juz za stara jestem Haha... Zrobie miejsce mlodym dziewczetom Kupilam niedawno strój jednoczesciowy (zaraz mam moze nawet zdjecie wkleje) i chyba dosc fajnie w nim wygladam - podkresla ladnie ksztalty i biodra, ktorych nigdy za duzych nie mialam. To taki stroj retro w sumie, z lat 80-tych Kurcze, napisalas o tym morzu... mi tez by sie przydalo cos popracowac nad soba.. ale ja to mam tak, ze ciagle mysle, ze jeszcze mam czas i, ze sie jeszcze zabiore. Cos jak na studiach - do najgorszych kolosow i egzaminow zabieralam sie na tydzien przed, a inne dziewczyny, to od 3 miesiecy juz kuly do nich Z wieloma rzeczami tak mam w zyciu... Jestem wtedy najbardziej efektywna i, o dziwo, zawsze udaje mi sie przeslizgnac Z cialem tak juz pewnie nie bedzie jednak... Trzeba miesiecy i systematycznosci. Conajmniej 3 miesiace sa potrzebne... Mamy koncowke kwietnia. Jak od maja zaczne, to jeszcze mam czas [/QUOTE]

Naprawde 1300/1400kcal? Ale nie cwiczylas wtedy?
Ja nie wiem, nie moge tak malo jest. Moj dzien zaczyna sie o 6 rano, a konczy o 23-24, caly czas jestem poza domem w tym czasie, chyba nie bylabym w stanie funkcjonowac na 1300kcal 😕 tez by mi sie przydala ucinka kalorii, bo tez chyba mniej wiecej 1kg na miesiac spada, ale w sumie to mi sie nie spieszy, wazne, ze spada
A co do instagrama, to dziekuje 😊
Świetna waga, jaki wzrost jesli moge zapytac?
Ja za miesiac jade do Miedzyzdrojów 😍😍
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 20:39   #2016
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ale jak ja mam mieć co 2 tydzień zastój i chudnąć 1 kg na miesiąc to trochę mnie to wkurza
No tak, wcale się nie dziwię. Trzeba cos pokombinować z jedzeniem
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
To jednak robiłas paznokcie ? Ostatnio pisałas,ze zaczynasz kupować sprzęt i będziesz zaczynała sama robić
Zrobiłam, bo sprzęt i akcesoria dopiero kompletuję. Więc nie wiadomo, ile jeszcze razy pójdę zanim zacznę sama próbować
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pozwoliłam sobie na kilka grzeszków.. jak czysta micha nie przynosi efektów to raz w tyg. mogę zgrzeszyć Zjadłam wczoraj pewnie z 2 tys. kcal.. A ogolnie to weekend zleciał szybko jak zawsze i dziś znowu poniedziałek.. Dobrze, ze juz po pracy..
Czasem taki cheat pomaga
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Mnie dzis jakos w brzuchu gniecie..moze przez to, ze miałam w pracy niewygodne spodnie ściśnięte paskiem Nie lubie tego uczucia.. Musiałabym dzis pocwiczyc bo wczoraj d..z kanapy nie ruszyłam
Poćwiczone?
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59490491] Waga dzisiaj 56,8kg. Zrobilam godzine marszu dzisiaj w tym 30 minut bez przerwy [/QUOTE]

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59490491]Uuu, super Gdzie dokladnie sie wybieracie? Ja w tym roku tez mozliwe, ze nasz Baltyk nawiedze... Ale to jakos dopiero w polowie sierpnia. Ale pojechalabym z tata, siostra i moja 10-letnia siostrzenica Mozliwe, ze moj TZ-et tez dolaczy, ale to zalezy czy urlop dostanie, bo nowa prace zaczyna od przyszlego wtorku i jeszcze niewiadomo jak to bedzie z urlopami. Moze sie spotkamy, Bingos? Mysmy zawsze z rodzina jezdzili do Wladyslowa, a tata w tym roku chce sie wybrac do Krynicy Morskiej. Daj znac gdzie i kiedy sie wybierasz. [/QUOTE]
Gdańsk i okolice. My planujemy początek sierpnia (o ile wolne dostanę).
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59491386]Spodobal mi sie tyl tego stroju i kolory. Do opalenizny powinien fajnie wygladac. Tak patrze, ze dziewczyna reklamujaca ten stroj ma spory cellulit... A mlodziutka jest... Obcielam jej glowe, ale wyglada na nie wiecej niz 22/23 na buzi. [/QUOTE]
Ładny ten strój Ja kupię jakiś dwuczęściowy chyba. W ogole to nie zamierzam grzać tyłka na piasku, ale wiadomo, że pewnie trochę się poplażuje więc jakiś strój by się przydał
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59491386]A w ogole, to ogladacie Sablewskiej Sposob na? Wiem, ze to glupoty, ale czasami lubie takie programy poogladac, zeby odpoczac od myslenia Poza tym, zawsze maja happy end, wszyscy sa szczesliwi i jakos wprawiaja mnie w lepszy nastroj! Ten "Sposob na..." to jest wlasnie o kobietach "po przejsciach", ktore sie zaniedbaly, roztyly i chca schudnac.[/QUOTE]
Czasem oglądam, ale tak 'jednym okiem'

Ruszyłam dziś z siłką Karnet kupiony, pierwszy trening za mną - 1,5 godz (siłowy+cardio). Jutro pewnie będę płakać
Dietetycznie też ok:
I: jajecznica z kiełkami na patelnię, rzodkiewki
II: pasta z ciecierzycy z suszonymi pomidorami i bazylią, ogórek świeży
III: sałatka (mix sałat, kurczak wędzony, pomidorki koktajlowe, oliwki czarne, pestki dyni, chia i sos z łyżki oleju dyniowego, miodu, musztardy i soku z cytryny)
IV: makaron orkiszowy ze szpinakiem i kurczakiem
V: soczewica czerwona, pół puszki tuńczyka, garść mixu sałat, pomidor
no i wreszcie duużo wody, ponad 2 litry Jutro menu będzie prawie identyczne, bo zostało z dziś

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Naprawde 1300/1400kcal? Ale nie cwiczylas wtedy?
Ja nie wiem, nie moge tak malo jest. Moj dzien zaczyna sie o 6 rano, a konczy o 23-24, caly czas jestem poza domem w tym czasie, chyba nie bylabym w stanie funkcjonowac na 1300kcal 😕 tez by mi sie przydala ucinka kalorii, bo tez chyba mniej wiecej 1kg na miesiac spada, ale w sumie to mi sie nie spieszy, wazne, ze spada
A co do instagrama, to dziekuje 😊
Świetna waga, jaki wzrost jesli moge zapytac?
Ja za miesiac jade do Miedzyzdrojów 😍😍
Mi też czasem pewnie za mało wychodzi, staram się nadrabiać pestkami, oliwą itp bo wiem, że za mało też jest źle. Szczególnie jak się ćwiczy. A z drugiej strony nie chce mi się tego wszystkiego liczyć, więc trochę na oko kombinuję
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 21:23   #2017
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Naprawde 1300/1400kcal? Ale nie cwiczylas wtedy?
Chodzilam ok. godziny dziennie i tyle. Wbrew pozorom, wcale mi sie nie wydawalo, ze malo jem - czulam sie najedzona. Pamietam jak mi dietetyczka na szkoleniu powiedziala, ze dla zdrowej, mlodej kobiety wystarczy dziennie 1500kcl. Sama ona o sobie powiedziala, ze jak je wiecej niz 1500 to zaczyna tyc, jak mniej (1300-1400), to chudnie, a jak je 1500kcl, to stoi w miejscu. Ja to na sobie przetestowalam i mam identycznie Ale widzisz mooniek - Ty jestes mloda dziewczyna, metabolizm masz naprawde lepszy niz my 30-latki, w szczegolnosci, ze wiem, ze prowadzisz aktywniejszy tryb zycia niz my, wiec dla Ciebie 1700kcl dziennie jest jak najbardziej okay Wyobraz sobie, ze ja siedze 8h codziennie bez ruchu i stukam w klawiature. Gdybym intensywnie sport uprawiala, to na pewno podnioslabym kalorie do przynajmniej 1700kcl.

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ruszyłam dziś z siłką Karnet kupiony, pierwszy trening za mną - 1,5 godz (siłowy+cardio). Jutro pewnie będę płakać
Wow, super

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Moj jadlospis 1300-1400kcl mniej wiecej wygladal tak:

Rano: granola na mleku z nasionami i orzechami, owoce - 300kcl
Przekaska: owoce (ok. 70kcl)
Lunch - 300-400kcl
Przekaska - owoce/orzechy - ok. 100kcl
Obiad - 400-500kcl

Calosc: 1370kcl i na serio nie czulam sie glodna Dodam, ze ja kontroluje plyny - nie pije nic kalorycznego. Pije albo wode, albo herbate z reguly. Czasami wypije swiezo wycisniety sok pomaranczowy czy tam pol kubka kawy z mlekiem. Raz w tygodniu pozwalam sobie na orzechowa latte z Costy czy Starbucks.

I dodam jeszcze, ze prowadzilam taka diete przez kilka miesiecy, pchnelam te ostatnie kilogramy na te 56kg (6kg schudlam ogolem), a pozniej stopniowo jadlam troszke wiecej tak, ze zaczelam jesc 1500kcl i waga mi stoi w miejscu juz od 5 miesiecy na ok. 57kg i nie mam zadnych skokow.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2016-04-25 o 21:31
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 12:39   #2018
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

hej, dawno mnie tu nie było, czy ktoś mnie jeszcze pamięta?

U mnie wagowo bez zmian, ale ciągle mam poczucie, że muszę się za siebie "wziąć".
Ostatnio bardzo stresuje mnie praca, mało jem, mało śpię. Jak wrócę to nie mam siły na nic, a co dopiero na ćwiczenia. Muszę się jakoś ogarnąć, czy ktoś ma jakiś pomysł?


[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59491386]
A w ogole, to ogladacie Sablewskiej Sposob na? Wiem, ze to glupoty, ale czasami lubie takie programy poogladac, zeby odpoczac od myslenia Poza tym, zawsze maja happy end, wszyscy sa szczesliwi i jakos wprawiaja mnie w lepszy nastroj! Ten "Sposob na..." to jest wlasnie o kobietach "po przejsciach", ktore sie zaniedbaly, roztyly i chca schudnac.[/QUOTE]

Ja to oglądam, chociaż wiem, że to głupoty
Niektóre metamorfozy bywają bardzo udane, a inne mniej mi się podobają. Ogólnie, czasami śmieszy mnie ta magia telewizji, że wystarczy Sablewska i wszystkie borą się za siebie, po miesiącu są innymi osobami. Zawsze wszystko się udaje, a później jest wielkie szczęście i wszyscy przeżywają. Ale mimo wszystko to prawda, że w jakiś sposób tego typu programy poprawiają humor.

To, co mi się nie podoba to to, że czasami pokazują takie kobity, z dużą nadwagą, co potrzebują o wiele więcej czasu, aby naprawdę dobrze wyglądać. Daje im się miesiąc albo półtora, żeby schudły parę kilo, fryzjera, stylistę itp. i jest fajnie. A to dopiero początek drogi, ciekawe, czy po programie potrafią utrzymać te zmiany i chudnąć dalej. Trochę w to wątpię. Zauważyłam też, że niewielka część programu jest poświęcona temu, jak ćwiczą, co robią, jaką pracę muszą w tą przemianę włożyć. Raczej więcej jest gadania, motywacyjnych gadek. Na koniec się okazuje, że to wszystko było proste i zawsze jest happy end
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2016-04-26 o 12:40
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 16:13   #2019
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59490491]Spróbuj uciac te kalorie jeszcze o jakies 100 dziennie. Ja mialam to samo co i Ty... Juz pisalam tutaj. W koncu ucielam kalorie do 1300/1400kcl na dzien i waga leciala. Efektu jo-jo tez nie mialam [/QUOTE]
No może coś w tym jest.. ale sama nie wiem.. np. w sobotę zjadłam może z 1300 i z nadzieją weszłam w niedzielę na wagę, że może coś ruszy, a tam było 0,5 kg więcej niż dzień wcześniej więc prędko ją schowałam.. Ech czemu te chudnięcie jest takie skomplikowane..

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59491386]Spodobal mi sie tyl tego stroju i kolory. Do opalenizny powinien fajnie wygladac. Tak patrze, ze dziewczyna reklamujaca ten stroj ma spory cellulit... A mlodziutka jest... Obcielam jej glowe, ale wyglada na nie wiecej niz 22/23 na buzi.
[/QUOTE]
Strój fajny Ja w tamtym roku to się chyba w stroju tylko na działce pokazałam, a w tym roku pewnie będzie podobnie...
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59491386]
A w ogole, to ogladacie Sablewskiej Sposob na? Wiem, ze to glupoty, ale czasami lubie takie programy poogladac, zeby odpoczac od myslenia Poza tym, zawsze maja happy end, wszyscy sa szczesliwi i jakos wprawiaja mnie w lepszy nastroj! Ten "Sposob na..." to jest wlasnie o kobietach "po przejsciach", ktore sie zaniedbaly, roztyly i chca schudnac.[/QUOTE]
Obejrzałam może z 2 odcinki i więcej nie oglądam.. trochę to nudne..ciągle wszystko w ten sam sposób robione

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Czasem taki cheat pomaga
Znając życie to ja po tym cheat day przytyję.. wcale mnie to nie zdziwi Ostatnio jakos w ogole nie czuje żebym chudła

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Poćwiczone?
No ćwiczyłam ale może za krótko bo niecałe 30 min. w tym 10 min cardio, 10 brzuch i 10 ramiona


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Ruszyłam dziś z siłką Karnet kupiony, pierwszy trening za mną - 1,5 godz (siłowy+cardio). Jutro pewnie będę płakać
Pięknie 1,5h to już coś, a nie jakies 20-30 min. co ja w domu ćwiczę ech
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Dietetycznie też ok:
I: jajecznica z kiełkami na patelnię, rzodkiewki
II: pasta z ciecierzycy z suszonymi pomidorami i bazylią, ogórek świeży
III: sałatka (mix sałat, kurczak wędzony, pomidorki koktajlowe, oliwki czarne, pestki dyni, chia i sos z łyżki oleju dyniowego, miodu, musztardy i soku z cytryny)
IV: makaron orkiszowy ze szpinakiem i kurczakiem
V: soczewica czerwona, pół puszki tuńczyka, garść mixu sałat, pomidor
no i wreszcie duużo wody, ponad 2 litry Jutro menu będzie prawie identyczne, bo zostało z dziś
ciecierzyca, soczewica no proszę same zdrowe potrawy

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59497981]

Moj jadlospis 1300-1400kcl mniej wiecej wygladal tak:

Rano: granola na mleku z nasionami i orzechami, owoce - 300kcl
Przekaska: owoce (ok. 70kcl)
Lunch - 300-400kcl
Przekaska - owoce/orzechy - ok. 100kcl
Obiad - 400-500kcl

Calosc: 1370kcl i na serio nie czulam sie glodna Dodam, ze ja kontroluje plyny - nie pije nic kalorycznego. Pije albo wode, albo herbate z reguly. Czasami wypije swiezo wycisniety sok pomaranczowy czy tam pol kubka kawy z mlekiem. Raz w tygodniu pozwalam sobie na orzechowa latte z Costy czy Starbucks.[/QUOTE]
To ja mam rozkład mniej więcej taki:
Rano: 250 kcal
II: 350
Przekąska 100
Obiad : 500
Kolacja 300

Może powinnam zmniejszyć kaloryczność kolacji do 200 kcal

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
hej, dawno mnie tu nie było, czy ktoś mnie jeszcze pamięta?

U mnie wagowo bez zmian, ale ciągle mam poczucie, że muszę się za siebie "wziąć".
Ostatnio bardzo stresuje mnie praca, mało jem, mało śpię. Jak wrócę to nie mam siły na nic, a co dopiero na ćwiczenia. Muszę się jakoś ogarnąć, czy ktoś ma jakiś pomysł?
Pamiętamy
O tyle dobrze, że wagowo bez zmian
Hmm, a gdzie pracujesz, że masz taki stres ? :P Bo w sumie to chyba nic nie pisałas o pracy

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Zauważyłam też, że niewielka część programu jest poświęcona temu, jak ćwiczą, co robią, jaką pracę muszą w tą przemianę włożyć. Raczej więcej jest gadania, motywacyjnych gadek. Na koniec się okazuje, że to wszystko było proste i zawsze jest happy end
Dokładnie.. i dlatego ja tego nie oglądam bo wolałabym żeby pokazywali np. co jeść, jak ćwiczyć itd.
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 21:28   #2020
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
hej, dawno mnie tu nie było, czy ktoś mnie jeszcze pamięta?

U mnie wagowo bez zmian, ale ciągle mam poczucie, że muszę się za siebie "wziąć".
Ostatnio bardzo stresuje mnie praca, mało jem, mało śpię. Jak wrócę to nie mam siły na nic, a co dopiero na ćwiczenia. Muszę się jakoś ogarnąć, czy ktoś ma jakiś pomysł?
No pewnie, ze Cie pamietam Ciesze sie, ze waga stoi Ci ladnie w miejscu! Ja Ci rady nie dam Bo sama ze sportem, to mam na bakier Kazda inna tu na watku moze cos Ci poradzi, bo dziewczyny cwicza Generalnie najgorzej to chyba zaczac, bo pozniej to juz zazwyczaj leci...

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ja to oglądam, chociaż wiem, że to głupoty Niektóre metamorfozy bywają bardzo udane, a inne mniej mi się podobają. Ogólnie, czasami śmieszy mnie ta magia telewizji, że wystarczy Sablewska i wszystkie borą się za siebie, po miesiącu są innymi osobami. Zawsze wszystko się udaje, a później jest wielkie szczęście i wszyscy przeżywają. Ale mimo wszystko to prawda, że w jakiś sposób tego typu programy poprawiają humor.

To, co mi się nie podoba to to, że czasami pokazują takie kobity, z dużą nadwagą, co potrzebują o wiele więcej czasu, aby naprawdę dobrze wyglądać. Daje im się miesiąc albo półtora, żeby schudły parę kilo, fryzjera, stylistę itp. i jest fajnie. A to dopiero początek drogi, ciekawe, czy po programie potrafią utrzymać te zmiany i chudnąć dalej. Trochę w to wątpię. Zauważyłam też, że niewielka część programu jest poświęcona temu, jak ćwiczą, co robią, jaką pracę muszą w tą przemianę włożyć. Raczej więcej jest gadania, motywacyjnych gadek. Na koniec się okazuje, że to wszystko było proste i zawsze jest happy end
Wiesz, mi sie wydaje, ze na koncu ma byc jakis final chyba - nie jestem pewna, ale chyba te kobiety maja jeszcze wrocic pod koniec sezonu. Wiec sie okaze Ale tez sie z tym zgadzam, ze faktycznie 6 tygodni, to tyle co NIC. Ja ogladam, bo jakos zawsze jak sie skonczy, to mi sie humor poprawia Jest tez Sablewskiej sposob na mode, ale szczerze, to o ile Sablewska sama siebie w miare potrafi ubrac, o tyle te kobiety ubiera koszmarnie - mi az czasami witki opadaja. Zestawienie materialow, kolorow i wzorow czasami jest tak straszne, ze az zeby bola. No i niektorym z tych kobiet w ogole to nie pasuje! Ja generalnie jestem za klasyka - lubie tzw. basics, proste kroje i polaczenie kolorow (czerwonego z pomaranczowym czy turkusowym bym nie zestawila, bo nie jestem az tak ekscentryczna). Eh, dlugo by mozna bylo gadac, ale robie tu off top Ja ogladam, bo teskni mi sie za Polska i kolezankami stad, i fajnie tak poogladac cos o modzie i zmaganiach Polek

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
To ja mam rozkład mniej więcej taki:
Rano: 250 kcal
II: 350
Przekąska 100
Obiad : 500
Kolacja 300

Może powinnam zmniejszyć kaloryczność kolacji do 200 kcal
Moim zdaniem jest dobrze... Niewazne w sumie w jakich godzinach i ile - wazny jest ten dzienny limit kaloryczny i jezeli jest sie na redukcji (w porownaniu do spalania w ciagu dnia), to sie bedzie chudlo i nie ma sily. Jezeli sie nie chudnie, to moze warto skonsultowac to z lekarzem?

Tyle, ze dosc duze to drugie sniadanie masz, ale to tez rano, wiec do wieczora spalisz. Ja II sniadanie praktycznie nie mam tylko jak zjem sniadanie o 9ej rano (tyle, ze moje sniadanie o ok. 100kcl wieksze niz Twoje), to tak miedzy 11, a 12 owoce zjem, a pozniej miedzy 1, a 2 popoludniu mam juz lunch. I pozniej znowu przegryze owoc w miedzyczasie i pozniej juz tylko obiado-kolacja miedzy 18, a 19-ta. Ile juz walczysz? Jeszcze z miesiac ubzroj sie w cierpliwosc... jak dalej waga leciec nie bedzie, to chyba z ciekawosci zrobilabym sobie badania.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Dzien zlecial. Jutro juz sroda... 3 dni i fajrant i dom w sobote Rano standardowo mialam granole na mleku + mandarynki. Na lunch wrocilam do domu i zjadlam troszke makaronu z miesnym sosem i z burakami (zostal mi z wczoraj). Znowu mandarynki... A wieczorem zjadlam ogorki malo-solne i dokonczylam sos miesny. Troszke monotematycznie dzisiaj z dieta... Jutro chyba zrobie wieczorem leczo, ale nie na kielbasie... Nosi mnie, nosi mnie na pomidory i papryki Dzisiaj tez zrobilam marsz 60 minut. I wieczorem posprzatalam w sypialni i kuchni. Jeszcze mi zostal drugi pokoj i lazienka i bede miala z glowy. Dom byl tak zasyfiony, ze az szkoda gadac hehe Milej nocy

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2016-04-26 o 21:33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 21:46   #2021
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Hej
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59497981]Chodzilam ok. godziny dziennie i tyle. Wbrew pozorom, wcale mi sie nie wydawalo, ze malo jem - czulam sie najedzona. Pamietam jak mi dietetyczka na szkoleniu powiedziala, ze dla zdrowej, mlodej kobiety wystarczy dziennie 1500kcl. Sama ona o sobie powiedziala, ze jak je wiecej niz 1500 to zaczyna tyc, jak mniej (1300-1400), to chudnie, a jak je 1500kcl, to stoi w miejscu. Ja to na sobie przetestowalam i mam identycznie Ale widzisz mooniek - Ty jestes mloda dziewczyna, metabolizm masz naprawde lepszy niz my 30-latki, w szczegolnosci, ze wiem, ze prowadzisz aktywniejszy tryb zycia niz my, wiec dla Ciebie 1700kcl dziennie jest jak najbardziej okay Wyobraz sobie, ze ja siedze 8h codziennie bez ruchu i stukam w klawiature. Gdybym intensywnie sport uprawiala, to na pewno podnioslabym kalorie do przynajmniej 1700kcl. [/QUOTE]
To fakt, że im człowiek starszy tym wszystko trudniej idzie, metabolizm już nie ten, a jeszcze jak praca siedząca to wiadomo, że i zapotrzebowanie kaloryczne będzie mniejsze
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59497981]Wow, super [/QUOTE]
No, tylko trochę późno się obejrzałam Ale jak to mówią - lepiej późno niż wcale. I bardzo się cieszę, że wreszcie się ruszyłam, bo w domu to tylko dorywczo coś się poćwiczyło, a tak to motywacja większa
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59497981]Moj jadlospis 1300-1400kcl mniej wiecej wygladal tak:

Rano: granola na mleku z nasionami i orzechami, owoce - 300kcl
Przekaska: owoce (ok. 70kcl)
Lunch - 300-400kcl
Przekaska - owoce/orzechy - ok. 100kcl
Obiad - 400-500kcl

Calosc: 1370kcl i na serio nie czulam sie glodna Dodam, ze ja kontroluje plyny - nie pije nic kalorycznego. Pije albo wode, albo herbate z reguly. Czasami wypije swiezo wycisniety sok pomaranczowy czy tam pol kubka kawy z mlekiem. Raz w tygodniu pozwalam sobie na orzechowa latte z Costy czy Starbucks.

I dodam jeszcze, ze prowadzilam taka diete przez kilka miesiecy, pchnelam te ostatnie kilogramy na te 56kg (6kg schudlam ogolem), a pozniej stopniowo jadlam troszke wiecej tak, ze zaczelam jesc 1500kcl i waga mi stoi w miejscu juz od 5 miesiecy na ok. 57kg i nie mam zadnych skokow.[/QUOTE]
3 z 5 Twoich posiłków to węgle+cukry, nie pamiętam co jadasz na obiad/lunch, a kolacji wcale nie widzę - nie jadasz? Czy obiad jest późny? Dobrze, że waga się utrzymuje, najwidoczniej służy Ci taki sposób odżywiania
Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
hej, dawno mnie tu nie było, czy ktoś mnie jeszcze pamięta?

U mnie wagowo bez zmian, ale ciągle mam poczucie, że muszę się za siebie "wziąć".
Ostatnio bardzo stresuje mnie praca, mało jem, mało śpię. Jak wrócę to nie mam siły na nic, a co dopiero na ćwiczenia. Muszę się jakoś ogarnąć, czy ktoś ma jakiś pomysł?
No hej, pamiętamy Gdzie się podziewałaś?
Jak mało jesz i mało śpisz to nie jest dobrze Jeżeli nie możesz tego zmienić to trudno będzie coś radzić
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No może coś w tym jest.. ale sama nie wiem.. np. w sobotę zjadłam może z 1300 i z nadzieją weszłam w niedzielę na wagę, że może coś ruszy, a tam było 0,5 kg więcej niż dzień wcześniej więc prędko ją schowałam.. Ech czemu te chudnięcie jest takie skomplikowane..
Skoro faktycznie ładnie jadłaś to może woda Ci się zatrzymała? A po ciuchach czujesz różnicę? Bo z wagą to wiesz jak jest Zresztą to też zależy co jadłaś
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No ćwiczyłam ale może za krótko bo niecałe 30 min. w tym 10 min cardio, 10 brzuch i 10 ramiona
No i super! Ile by nie było, ale ćwiczyłaś
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Pięknie 1,5h to już coś, a nie jakies 20-30 min. co ja w domu ćwiczę ech
każda aktywność jest dobra, choćby i 20-30 min
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
ciecierzyca, soczewica no proszę same zdrowe potrawy
Uwielbiam jedną i drugą
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
To ja mam rozkład mniej więcej taki:
Rano: 250 kcal
II: 350
Przekąska 100
Obiad : 500
Kolacja 300

Może powinnam zmniejszyć kaloryczność kolacji do 200 kcal
Trudno powiedzieć, zależy co dokładnie mieści się w poszczególnych posiłkach

Siłka zaliczona, dziś godzinka cardio, bo nie dość że zakwasy nie pozwoliły na nic więcej, to jeszcze dziś totalnie bez sił byłam, ledwo wstałam i cały dzien właściwie wegetacja Nie wiem czemu, może pogoda/ciśnienie/biomet/zły dzień?
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 10:55   #2022
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
3 z 5 Twoich posiłków to węgle+cukry, nie pamiętam co jadasz na obiad/lunch, a kolacji wcale nie widzę - nie jadasz? Czy obiad jest późny? Dobrze, że waga się utrzymuje, najwidoczniej służy Ci taki sposób odżywiania
Hmm... pewnie to niedobrze, ale redukcja jest redukcja Mysle, ze dopoki mieszcze sie w tych 1500kcl, to chocbym tylko wielka pizze 1500kcl dziennie jadla, to bym nie przytyla tez. Tyle, ze wtedy by zdrowie siadalo i wlosy, skora pewnie by fatalnie wygladaly. A sniadanie, to tez bialkowe troche, bo jest mleko - przynajmniej tak ta dietetyczka powiedziala, ze poprzez dodanie mleka bedzie bialko. Nie wiem

Lunche zazwyczaj mam z warzywami I zielonymi salatami (rukola, itp.) I do tego np. kus kus, czy komosa ryzowa, czy tam rozne rodzaje fasolek - takie salatki jakby, porcje do 350/400kcl.

A obiad mam pozno, bo ok. 19-ej i pozniej juz nic nie jem. Obiady to naprawde mam rozne - a to zupy, a to mieso i warzywa, itd. Do lozka klade sie o 23ej.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2016-04-27 o 10:57
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 14:09   #2023
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59572311]Hmm... pewnie to niedobrze, ale redukcja jest redukcja Mysle, ze dopoki mieszcze sie w tych 1500kcl, to chocbym tylko wielka pizze 1500kcl dziennie jadla, to bym nie przytyla tez. Tyle, ze wtedy by zdrowie siadalo i wlosy, skora pewnie by fatalnie wygladaly. A sniadanie, to tez bialkowe troche, bo jest mleko - przynajmniej tak ta dietetyczka powiedziala, ze poprzez dodanie mleka bedzie bialko. Nie wiem

Lunche zazwyczaj mam z warzywami I zielonymi salatami (rukola, itp.) I do tego np. kus kus, czy komosa ryzowa, czy tam rozne rodzaje fasolek - takie salatki jakby, porcje do 350/400kcl.

A obiad mam pozno, bo ok. 19-ej i pozniej juz nic nie jem. Obiady to naprawde mam rozne - a to zupy, a to mieso i warzywa, itd. Do lozka klade sie o 23ej. [/QUOTE]

Mleko to głównie węgle
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 16:25   #2024
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59550956]
Moim zdaniem jest dobrze... Niewazne w sumie w jakich godzinach i ile - wazny jest ten dzienny limit kaloryczny i jezeli jest sie na redukcji (w porownaniu do spalania w ciagu dnia), to sie bedzie chudlo i nie ma sily. Jezeli sie nie chudnie, to moze warto skonsultowac to z lekarzem? [/QUOTE]
A myślisz, ze lekarz mi pomoze :P wątpie.. mam problemy z hormonami, zespół policyst. jajników i to pewnie też spowalnia odchudzanie, ale dam radę, powoli do przodu

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59550956]
Tyle, ze dosc duze to drugie sniadanie masz, ale to tez rano, wiec do wieczora spalisz. Ja II sniadanie praktycznie nie mam tylko jak zjem sniadanie o 9ej rano (tyle, ze moje sniadanie o ok. 100kcl wieksze niz Twoje), to tak miedzy 11, a 12 owoce zjem, a pozniej miedzy 1, a 2 popoludniu mam juz lunch. I pozniej znowu przegryze owoc w miedzyczasie i pozniej juz tylko obiado-kolacja miedzy 18, a 19-ta. Ile juz walczysz? Jeszcze z miesiac ubzroj sie w cierpliwosc... jak dalej waga leciec nie bedzie, to chyba z ciekawosci zrobilabym sobie badania.
[/QUOTE]
Ja raczej bym nie wytrzymała od śniadania o 7 do obiadu po 16 na samej przekąsce dlatego jem te 2 śniadanie w pracy..
A badania to jakie byś zrobiła ? Bo tarczyce na pewno mam ok bo juz kilka razy badałam.. a własnie miałam sobie glukozę zbadać bo przy PCOS jest skłonność do insulinooporności, która może prowadzić do cukrzycy.. Do tego cholesterol tez miałam zbadac.. miałam sie juz 2 miesiące temu wybrac i tak zwlekam..


[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59550956]
Dzien zlecial. Jutro juz sroda... 3 dni i fajrant i dom w sobote Rano standardowo mialam granole na mleku + mandarynki. Na lunch wrocilam do domu i zjadlam troszke makaronu z miesnym sosem i z burakami (zostal mi z wczoraj). Znowu mandarynki... A wieczorem zjadlam ogorki malo-solne i dokonczylam sos miesny. Troszke monotematycznie dzisiaj z dieta... Jutro chyba zrobie wieczorem leczo, ale nie na kielbasie... Nosi mnie, nosi mnie na pomidory i papryki Dzisiaj tez zrobilam marsz 60 minut. I wieczorem posprzatalam w sypialni i kuchni. Jeszcze mi zostal drugi pokoj i lazienka i bede miala z glowy. Dom byl tak zasyfiony, ze az szkoda gadac hehe Milej nocy [/QUOTE]
No juz prawie środa zleciała.. przeraża mnie ten upływ czasu
Mhmm zjadłabym takich ogórków małosolnych Leczo robiłam jakieś 2 tyg. temu, ale trochę przesadziłam z chilli i było za ostre..

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Skoro faktycznie ładnie jadłaś to może woda Ci się zatrzymała? A po ciuchach czujesz różnicę? Bo z wagą to wiesz jak jest Zresztą to też zależy co jadłaś
No ciuchy na pewno luźniejsze, ale raczej w górnej części ciała.. no, ale niestety u mnie tak jest, ze biodra na końcu ruszają..
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No i super! Ile by nie było, ale ćwiczyłaś

każda aktywność jest dobra, choćby i 20-30 min




Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Siłka zaliczona, dziś godzinka cardio, bo nie dość że zakwasy nie pozwoliły na nic więcej, to jeszcze dziś totalnie bez sił byłam, ledwo wstałam i cały dzien właściwie wegetacja Nie wiem czemu, może pogoda/ciśnienie/biomet/zły dzień?
Pewnie przez pogodę..

I już po pracy Jeszcze tylko czwartek, a potem już piąteczek
Wybrałam sie dzis na solarium na 7 min.. Muszę iść przed weselem kilka razy bo jestem biała jak młynarz A póki co pogoda nie pozwala na opalanie
Niedawno zjadłam obiad, za godzinę albo półtorej trzeba będzie z ciężarami poćwiczyć

Ś: omlet z dwóch jajek z plastrem sera żółtego,
II: ryż pełnoziarnisty parboiled z kurczakiem i cukinią,
P: jabłko
O: spaghetti z mięsem mielonym i makaronem durum,
K: pewnie zjem kromkę chleba pełne ziarno z kiełbasą z piersi kurczaka i jakimiś warzywami
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 16:55   #2025
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59572311]Hmm... pewnie to niedobrze, ale redukcja jest redukcja Mysle, ze dopoki mieszcze sie w tych 1500kcl, to chocbym tylko wielka pizze 1500kcl dziennie jadla, to bym nie przytyla tez. Tyle, ze wtedy by zdrowie siadalo i wlosy, skora pewnie by fatalnie wygladaly. A sniadanie, to tez bialkowe troche, bo jest mleko - przynajmniej tak ta dietetyczka powiedziala, ze poprzez dodanie mleka bedzie bialko. Nie wiem

Lunche zazwyczaj mam z warzywami I zielonymi salatami (rukola, itp.) I do tego np. kus kus, czy komosa ryzowa, czy tam rozne rodzaje fasolek - takie salatki jakby, porcje do 350/400kcl.

A obiad mam pozno, bo ok. 19-ej i pozniej juz nic nie jem. Obiady to naprawde mam rozne - a to zupy, a to mieso i warzywa, itd. Do lozka klade sie o 23ej. [/QUOTE]
Dlatego napisałam, że każdemu tak naprawdę co innego służy
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja raczej bym nie wytrzymała od śniadania o 7 do obiadu po 16 na samej przekąsce dlatego jem te 2 śniadanie w pracy..
A badania to jakie byś zrobiła ? Bo tarczyce na pewno mam ok bo juz kilka razy badałam.. a własnie miałam sobie glukozę zbadać bo przy PCOS jest skłonność do insulinooporności, która może prowadzić do cukrzycy.. Do tego cholesterol tez miałam zbadac.. miałam sie juz 2 miesiące temu wybrac i tak zwlekam..
Ja też bym się nie najadła
Właśnie miałam pytać, jak Twoje badania...
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Mhmm zjadłabym takich ogórków małosolnych Leczo robiłam jakieś 2 tyg. temu, ale trochę przesadziłam z chilli i było za ostre..
To na trawienie lepsze Ja dawno lecza nie robiłam, muszę zrobić któregoś dnia
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No ciuchy na pewno luźniejsze, ale raczej w górnej części ciała.. no, ale niestety u mnie tak jest, ze biodra na końcu ruszają..
No więc cierpliwości
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
I już po pracy Jeszcze tylko czwartek, a potem już piąteczek
Wybrałam sie dzis na solarium na 7 min.. Muszę iść przed weselem kilka razy bo jestem biała jak młynarz A póki co pogoda nie pozwala na opalanie
Niedawno zjadłam obiad, za godzinę albo półtorej trzeba będzie z ciężarami poćwiczyć
No, już też nie mogę doczekać się piątku Ale już z górki
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ś: omlet z dwóch jajek z plastrem sera żółtego,
II: ryż pełnoziarnisty parboiled z kurczakiem i cukinią,
P: jabłko
O: spaghetti z mięsem mielonym i makaronem durum,
K: pewnie zjem kromkę chleba pełne ziarno z kiełbasą z piersi kurczaka i jakimiś warzywami
Ładnie


U mnie dziś:
I: jajecznica z dwóch jaj z dużym pomidorem
II: twarożek z rzodkiewkami i szczypiorkiem
III: sałata lodowa, chia, łosoś w sosie pomidorowym (z puszki)
IV: sałatka (rukola, lodowa, burak pieczony, pomarańcza, czerwona cebulka, sos z oliwy, miodu i soku z cytryny)
V: nie mam pojęcia, muszę zrobic przegląd lodówki, jakoś na nic nie mam chęci póki co
Wypiłam też dużo wody (pilnuję tego ostatnio bardzo). Nie chciało mi się wczoraj gotować i takie to moje żarcie dziś średnie, wszystko na zimno. A przepraszam - na ciepło zjadłam niedawno dwa placki z cukinii, jajek i cheddara Pewnie jutro na przekąskę będą.
Dziś dzień bez ćwiczeń, bo zakwasy mnie zaatakowały
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 12:34   #2026
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Upiekłam wczoraj jabłecznik bez cukru i maki pszennej (zdjecie na instagramie). Wczoraj zjadlam polowe, dzisiaj druga 😍😍😍

Musialam zwiekszyc kalorycznosc do 1700-1750, za dlugo trwa moj dzien 😯 nie moge chodzic spac z burczacym brzuchem 😐
__________________
co jem
czym się smaruję

Edytowane przez moooniek
Czas edycji: 2016-04-29 o 12:35
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 05:53   #2027
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Upiekłam wczoraj jabłecznik bez cukru i maki pszennej (zdjecie na instagramie). Wczoraj zjadlam polowe, dzisiaj druga 😍😍😍

Musialam zwiekszyc kalorycznosc do 1700-1750, za dlugo trwa moj dzien 😯 nie moge chodzic spac z burczacym brzuchem 😐
Mhmm a jak zrobić taki jabłecznik?
Dziewczyny gdzie zniknęłyscie? u mnie bez zmian.. W sobotę się ważyłam i trzeci tydzień z rzędu ta sama waga chyba naprawdę będę musiała spróbować zejść z kaloriami o 100-200 jak mi Cinderella podpowiadala jestem kurduplem (161cm) i pewnie musze jeść mniej wczoraj byłam w pracy, ale to nawet dobrze bo pogoda i tak była nieciekawa, a ja miałam dużo pracy więc w środę będzie mniej teraz leżę jeszcze w łóżku.. Obudziłam się o 6..norma;p mam dziś zagrać pierwszy mecz ligowy w tenisa, ale pogoda jakaś niepewna wiec nie wiem czy wypali. Gram z najlepszą z ligi wiec mój cel to nie przegrać do 0 wczoraj zaliczyłam basen, ale z koleżanką miałyśmy jakas niemoc i zrobilyśmy o 6 długości mniej niż zwykle odezwijcie się! Czekam na Was

Wysłane z mojego 6045Y przy użyciu Tapatalka
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 07:44   #2028
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Mhmm a jak zrobić taki jabłecznik?
Dziewczyny gdzie zniknęłyscie? u mnie bez zmian.. W sobotę się ważyłam i trzeci tydzień z rzędu ta sama waga chyba naprawdę będę musiała spróbować zejść z kaloriami o 100-200 jak mi Cinderella podpowiadala jestem kurduplem (161cm) i pewnie musze jeść mniej wczoraj byłam w pracy, ale to nawet dobrze bo pogoda i tak była nieciekawa, a ja miałam dużo pracy więc w środę będzie mniej teraz leżę jeszcze w łóżku.. Obudziłam się o 6..norma;p mam dziś zagrać pierwszy mecz ligowy w tenisa, ale pogoda jakaś niepewna wiec nie wiem czy wypali. Gram z najlepszą z ligi wiec mój cel to nie przegrać do 0 wczoraj zaliczyłam basen, ale z koleżanką miałyśmy jakas niemoc i zrobilyśmy o 6 długości mniej niż zwykle odezwijcie się! Czekam na Was

Wysłane z mojego 6045Y przy użyciu Tapatalka
Hej Ja też jeszcze w łóżku, zjadłam niedawno śniadanie i wróciłam z kawą do wyrka Waga mi wzrosła, ale jakoś bardzo się tym nie przejmuję, bo po pierwsze był weekend i za bardzo się nie pilnowałam, a po drugie ćwiczę, więc mięśnie mogły zwyczajnie spuchnąć. W sobotę byłam na siłowni i chyba przedobrzyłam, bo do dziś mam zakwasy Ale dziś już chociaż czuję, że powoli przechodzą, a jeszcze wczoraj jak pokraka chodziłam (ćwiczyłam nogi i tyłek)
Może faktycznie spróbuj delikatnie obciąć albo coś zmienić w menu, powinno pomóc
za basen i powodzenia na meczu
Ja może dziś na rower wyskoczę, jak nie będzie padało, no i trochę pewnie w kuchni postoję, zrobię zapas jedzonka na najbliższe dni Ale to będzie fajny tydzień - 3 dni i znowu weekend
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 11:08   #2029
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Hej Ja też jeszcze w łóżku, zjadłam niedawno śniadanie i wróciłam z kawą do wyrka Waga mi wzrosła, ale jakoś bardzo się tym nie przejmuję, bo po pierwsze był weekend i za bardzo się nie pilnowałam, a po drugie ćwiczę, więc mięśnie mogły zwyczajnie spuchnąć. W sobotę byłam na siłowni i chyba przedobrzyłam, bo do dziś mam zakwasy Ale dziś już chociaż czuję, że powoli przechodzą, a jeszcze wczoraj jak pokraka chodziłam (ćwiczyłam nogi i tyłek)
Może faktycznie spróbuj delikatnie obciąć albo coś zmienić w menu, powinno pomóc
za basen i powodzenia na meczu
Ja może dziś na rower wyskoczę, jak nie będzie padało, no i trochę pewnie w kuchni postoję, zrobię zapas jedzonka na najbliższe dni Ale to będzie fajny tydzień - 3 dni i znowu weekend
A Ty na siłowni to ćwiczysz na jakichś maszynach ?

Co do menu to nie wiem za bardzo co w nim zmieniać jak jem sporo białka, węgli sporo obcięłam, a tłuszcze raczej jem dobre.. Moze faktycznie ta kalorycznosc jest za duza, ale nie wiem czy na mniejszej nie bede glodna.. musze zobaczyc
Póki co dzis byl tenis i zmęczyłam sie nieźle takze na pewno mogę zjeść z 300 kcal więcej Niestety przegrałam tak jak przypuszczałam, ale nie do 0 Ta zawodniczka ma duże doświadczenie, gra cały rok non stop i wygrywa 95% meczów w lidze więc przegrać z nią to nie ujma
Ważne, ze sie troche poruszałam i spaliłam kalorie

Ja na rowerku byłam w niedzielę i zrobiłam 36 km Teraz pewnie wyjdę pod koniec tyg. bo ma być ciepło i słonecznie Idę obejrzeć serial bo trochę się zmachałam podczas tej gry..
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 11:19   #2030
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A Ty na siłowni to ćwiczysz na jakichś maszynach ?
Też Plus przysiady ze sztangą i wykroki z ciężarkami/kettlami.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Co do menu to nie wiem za bardzo co w nim zmieniać jak jem sporo białka, węgli sporo obcięłam, a tłuszcze raczej jem dobre.. Moze faktycznie ta kalorycznosc jest za duza, ale nie wiem czy na mniejszej nie bede glodna.. musze zobaczyc
Ważne, żeby też za mało nie było, bo wtedy też będziesz miała zastój.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Póki co dzis byl tenis i zmęczyłam sie nieźle takze na pewno mogę zjeść z 300 kcal więcej Niestety przegrałam tak jak przypuszczałam, ale nie do 0 Ta zawodniczka ma duże doświadczenie, gra cały rok non stop i wygrywa 95% meczów w lidze więc przegrać z nią to nie ujma
Ważne, ze sie troche poruszałam i spaliłam kalorie

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja na rowerku byłam w niedzielę i zrobiłam 36 km Teraz pewnie wyjdę pod koniec tyg. bo ma być ciepło i słonecznie Idę obejrzeć serial bo trochę się zmachałam podczas tej gry..
A ja jednak nie pojeżdżę, bo wieje u mnie dość mocno Więc dziś lenistwo, a jutro siłownia.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 12:55   #2031
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Też Plus przysiady ze sztangą i wykroki z ciężarkami/kettlami.
no to ładnie też bym tak chciała, ale sie wstydzę isć na siłownię
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Ważne, żeby też za mało nie było, bo wtedy też będziesz miała zastój.
I tak juz mam zastój ... od 3 tyg. ta sama waga ciągle..

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
A ja jednak nie pojeżdżę, bo wieje u mnie dość mocno Więc dziś lenistwo, a jutro siłownia.
Uuu szkoda.. na koniec tyg. będzie ładnie to pojeździmy

Ja niedawno zjadłam 3 pierogi w ramach przekąski.. Teściowa nam dała całą miskę, a TŻ przysmażył no i zgrzeszyłam
Na obiad planuję zrobić pstrąga pieczonego w folii, wczoraj była promocja w L to kupiłam dwa olbrzymy
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 13:33   #2032
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
no to ładnie też bym tak chciała, ale sie wstydzę isć na siłownię
I tak juz mam zastój ... od 3 tyg. ta sama waga ciągle..
A czego tu się wstydzić? Spróbuj chociaż, wiadomo że na początku jest lipa bo się nie wie co, gdzie i jak, ale z czasem wszystko się ogarnia Ja teraz zmieniłam siłownię i też jeszcze nie wszystko czaję, ale przecież można zapytać instruktora czy kogokolwiek ćwiczącego, zawsze ktoś pomoże
W weekend byłam u Tż, chodziliśmy wcześniej razem na siłownię, potem przez jakiś czas była zamknięta bo ją przenosili. Tż teraz znów chodzi i poszliśmy razem w sobotę właśnie i normalnie super po zmianie, mnóstwo miejsca (wcześniej też było przestronnie ale teraz to już w ogóle), dużo sprzętu, ładna szatnia, prysznice, chciałabym taką siłkę u siebie
Dobrze, że przynajmniej nie rośnie, no ale spaść by mogła
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Uuu szkoda.. na koniec tyg. będzie ładnie to pojeździmy
Oby U mnie chyba będzie padać, grzmoty już były, coś tam pokropiło, a teraz wszystko wisi.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja niedawno zjadłam 3 pierogi w ramach przekąski.. Teściowa nam dała całą miskę, a TŻ przysmażył no i zgrzeszyłam
Na obiad planuję zrobić pstrąga pieczonego w folii, wczoraj była promocja w L to kupiłam dwa olbrzymy
Oj tam, 3 pierogi to nie taki straszny grzech. Ja dziś też grzesznie, ale nie mogłam odmówić mamie roladki ze schabu nadziewanej pieczarkami i serem Jutro za to będzie już wzorowo
Też kupiliśmy pstrąga w promo w L, wczoraj był na obiad, pieczony w folii
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 13:56   #2033
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
A czego tu się wstydzić? Spróbuj chociaż, wiadomo że na początku jest lipa bo się nie wie co, gdzie i jak, ale z czasem wszystko się ogarnia Ja teraz zmieniłam siłownię i też jeszcze nie wszystko czaję, ale przecież można zapytać instruktora czy kogokolwiek ćwiczącego, zawsze ktoś pomoże
W weekend byłam u Tż, chodziliśmy wcześniej razem na siłownię, potem przez jakiś czas była zamknięta bo ją przenosili. Tż teraz znów chodzi i poszliśmy razem w sobotę właśnie i normalnie super po zmianie, mnóstwo miejsca (wcześniej też było przestronnie ale teraz to już w ogóle), dużo sprzętu, ładna szatnia, prysznice, chciałabym taką siłkę u siebie
To fajnie moze kiedys sie wybiore, ale predzej na jesieni
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Dobrze, że przynajmniej nie rośnie, no ale spaść by mogła
Otóż to
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Oby U mnie chyba będzie padać, grzmoty już były, coś tam pokropiło, a teraz wszystko wisi.
U nas dziś była burza
także mi się udało z tym tenisem bo praktycznie pół godziny po meczu zaczęło grzmieć
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Oj tam, 3 pierogi to nie taki straszny grzech. Ja dziś też grzesznie, ale nie mogłam odmówić mamie roladki ze schabu nadziewanej pieczarkami i serem Jutro za to będzie już wzorowo
Też kupiliśmy pstrąga w promo w L, wczoraj był na obiad, pieczony w folii
Mhmm też bym zjadła takiej roladki Ja pstrąga też robię w folii Własnie go wstawiłam Dodatkowo będą frytki z piekarnika bo dawno nie było i surówka z marchewki i jabłka
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 10:11   #2034
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Pamiętamy
O tyle dobrze, że wagowo bez zmian
Hmm, a gdzie pracujesz, że masz taki stres ? :P Bo w sumie to chyba nic nie pisałas o pracy
Firma budowlana.
W sumie to pracowałam, bo umowa skończyła mi się z końcem kwietnia. U mnie praca to taka przejściowa sprawa, zlecenia, prace dorywcze itp.

Chciałabym zaczepić się gdzieś na dłużej. Pamiętam, że Ty byłaś na płatnym stażu z UP. Właśnie się nad tym zastanawiam - o ile to prawda, że później muszą zatrudnić na min 3 miesiące. Dalej pracujesz w tym miejscu?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59550956]No pewnie, ze Cie pamietam Ciesze sie, ze waga stoi Ci ladnie w miejscu! Ja Ci rady nie dam Bo sama ze sportem, to mam na bakier Kazda inna tu na watku moze cos Ci poradzi, bo dziewczyny cwicza Generalnie najgorzej to chyba zaczac, bo pozniej to juz zazwyczaj leci... [/QUOTE]

No stoi ładnie, ale wołałabym aby leciała w dół
Choć powiem szczerze, że ostatnio nawet mi tak na wadze nie zależy, co na dobrym samopoczuciu i wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;59550956]Wiesz, mi sie wydaje, ze na koncu ma byc jakis final chyba - nie jestem pewna, ale chyba te kobiety maja jeszcze wrocic pod koniec sezonu. Wiec sie okaze Ale tez sie z tym zgadzam, ze faktycznie 6 tygodni, to tyle co NIC. Ja ogladam, bo jakos zawsze jak sie skonczy, to mi sie humor poprawia Jest tez Sablewskiej sposob na mode, ale szczerze, to o ile Sablewska sama siebie w miare potrafi ubrac, o tyle te kobiety ubiera koszmarnie - mi az czasami witki opadaja. Zestawienie materialow, kolorow i wzorow czasami jest tak straszne, ze az zeby bola. No i niektorym z tych kobiet w ogole to nie pasuje! Ja generalnie jestem za klasyka - lubie tzw. basics, proste kroje i polaczenie kolorow (czerwonego z pomaranczowym czy turkusowym bym nie zestawila, bo nie jestem az tak ekscentryczna). Eh, dlugo by mozna bylo gadac, ale robie tu off top Ja ogladam, bo teskni mi sie za Polska i kolezankami stad, i fajnie tak poogladac cos o modzie i zmaganiach Polek
[/QUOTE]

A to nie słyszałam o tym wielkim finale, ciekawe.
Co do Sablewskiej sposób na modę, to też oglądałam i w sumie się zgadzam. Może to po prostu jest tak, że Sablewska się sama nie ubiera. Co do metamorfoz kobiet, to zgadzam się, że zdarzają się wpadki, ale niektóre bywają też udane. Swego czasu robili wszystkie na blond i byłam w szoku, że kolor włosów może aż tak odmłodzić.

Ja też mam ostatnio ochotę na jakąś metamorfozę . Od roku nie farbuję włosów, ścięłam je i mam prawie całe swoje. Z jednej strony podoba mi się, są zdrowe, jak jeszcze trochę podrosną będzie ekstra. Z drugiej strony czuję się trochę szaro, nudno. Naturalny kolor mam ciemny blond, taki typowo polski. Wcześniej farbowałam się na jasny blond. Ostatnio zaczyna mnie kusić, choć jak sobie pomyślę o zniszczonych, łamiący się włosach, o nieee...

Poza tym muszę uzupełnić swoją garderobę, chociaż najchętniej zostawiłabym tylko kilka ulubionych rzeczy i kupiła nowe .

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No hej, pamiętamy Gdzie się podziewałaś?
Jak mało jesz i mało śpisz to nie jest dobrze Jeżeli nie możesz tego zmienić to trudno będzie coś radzić
Na szczęście teraz mam trochę czasu, żeby o siebie zadbać, wiec go wykorzystam.

W tym tygodniu byłam dwa razy na rowerze. Wybraliśmy się na majówkę nad morze i tam trochę pobiegaliśmy. Kolejny raz rzucam fajki, już parę dni minęło. Staram się też pić dużo wody, chociaż zawsze było z tym ciężko u mnie. Poza tym, w końcu mam blender i już zaczęłam wymyślać różne koktajle. Ogólnie staram się bardziej zwracać uwagę na to, co jem i ograniczyłam słodycze .
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:39   #2035
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Firma budowlana.
W sumie to pracowałam, bo umowa skończyła mi się z końcem kwietnia. U mnie praca to taka przejściowa sprawa, zlecenia, prace dorywcze itp.

Chciałabym zaczepić się gdzieś na dłużej. Pamiętam, że Ty byłaś na płatnym stażu z UP. Właśnie się nad tym zastanawiam - o ile to prawda, że później muszą zatrudnić na min 3 miesiące. Dalej pracujesz w tym miejscu?
Nie to nieprawda, nie muszą Cię potem zatrudnić, mogą puścić z torbami Mnie na szczęscie zostawili i pracuję dalej

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ja też mam ostatnio ochotę na jakąś metamorfozę . Od roku nie farbuję włosów, ścięłam je i mam prawie całe swoje. Z jednej strony podoba mi się, są zdrowe, jak jeszcze trochę podrosną będzie ekstra. Z drugiej strony czuję się trochę szaro, nudno. Naturalny kolor mam ciemny blond, taki typowo polski. Wcześniej farbowałam się na jasny blond. Ostatnio zaczyna mnie kusić, choć jak sobie pomyślę o zniszczonych, łamiący się włosach, o nieee...
Hehe ja to samo..całe życie jedna fryzura, najczęściej kucyk. Włosy farbowałam może kilka razy w życiu, ale było to jakieś 6 lat temu i wtedy robiłam pasemka. Teraz nie robię nic, a kolor mam taki jak i Ty, czyli ciemny blond

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Poza tym muszę uzupełnić swoją garderobę, chociaż najchętniej zostawiłabym tylko kilka ulubionych rzeczy i kupiła nowe .
Garderoba to u mnie również tragedia.. chodzę na zmianę w trzech parach spodni i kilku bluzkach. Do tego trampki... Ale ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie adidaski New Balance hehe
Dziś pierwszy raz je ubrałam



Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
W tym tygodniu byłam dwa razy na rowerze. Wybraliśmy się na majówkę nad morze i tam trochę pobiegaliśmy. Kolejny raz rzucam fajki, już parę dni minęło. Staram się też pić dużo wody, chociaż zawsze było z tym ciężko u mnie. Poza tym, w końcu mam blender i już zaczęłam wymyślać różne koktajle. Ogólnie staram się bardziej zwracać uwagę na to, co jem i ograniczyłam słodycze .
Brawo za rower, ja tylko raz byłam i to w niedzielę A za te fajki to dostaniesz.. Rzuć to świństwo na zawsze
Ja mam w domu pół paczki szpinaku więc przydałoby się jutro zrobić jakiś koktajl

U mnie ten tydzień był jakiś taki rozbity przez ten wolny wtorek. Z jedzeniem nie było źle, ale czasem podjadałam między posiłkami więc jutro na wadze spodziewam się, że może być więcej niż ostatnio ech
Do tego sportu nie było za wiele bo jakaś leniwa byłam wyjątkowo We wtorek się spociłam porządnie na tenisie, a poza tym to słabo

Teraz w niedzielę mam urodziny więc na pewno jakieś ciasto wpadnie, w pon idę z ciastem do pracy więc możliwe, że też sobie na jakiś kawałek pozwolę..
Póki co to się jakaś senna robię i zaraz spadam do wyrka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nb.jpg (54,2 KB, 2 załadowań)
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 09:52   #2036
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Nie to nieprawda, nie muszą Cię potem zatrudnić, mogą puścić z torbami Mnie na szczęscie zostawili i pracuję dalej
Rozumiem, pewnie jeszcze będę się dowiadywać jak to wygląda. Nie wiem, gdzie to przeczytałam, czy usłyszałam, ale wydawało mi się, że tak jest.

Fajnie, że udało Ci się zostać. Ja mam nastawienie do staży bardzo sceptyczne. Po prostu wiem, że są pracodawcy, którzy korzystają z tego jak mogą, aby mieć darmowych pracowników. No, ale to staż z urzędu, wiec może w tym przypadku inaczej to wygląda.


Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Hehe ja to samo..całe życie jedna fryzura, najczęściej kucyk. Włosy farbowałam może kilka razy w życiu, ale było to jakieś 6 lat temu i wtedy robiłam pasemka. Teraz nie robię nic, a kolor mam taki jak i Ty, czyli ciemny blond
Hehe, dziewczyno. Co ja się w życiu nafarbowałam, to dziwię się, że włosów jeszcze nie straciłam, a farbowałam włosy przez jakieś 6 lat. Najczęściej na blond. Ale miałam też i rude i czerwone, brązy jakieś. Nawet przez chwilę czerń jako efekt nieudanego farbowania na brąz. Także tego. W sumie chyba najlepiej czułam się w jasnym blondzie, bo zwykle do niego wracałam. Jakiś czas temu zamarzyły mi się długie i zdrowe włosy, których nigdy nie miałam. Ponad rok już nie farbuję.
Pół roku temu ścięłam włosy za ramiona na krótką asymetryczną fryzurę. Teraz trochę odrosły i jest jakby bob, ale wybrać się do fryzjera i go wyrównać. Najgorzej, że już bym chciała długie

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Garderoba to u mnie również tragedia.. chodzę na zmianę w trzech parach spodni i kilku bluzkach. Do tego trampki... Ale ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie adidaski New Balance hehe
Dziś pierwszy raz je ubrałam
Ja z kolei mam tak, że niby jest tych rzeczy sporo. A jak mam coś ubrać to czasem nie wiem co . Na deficyt spodni też trochę cierpię, bo przez pewien czas nie kupowałam - miałam nadzieję, że trochę schudnę i że wtedy kupię. Tylko, ze od roku nic nie schudłam
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 10:11   #2037
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Chciałabym zaczepić się gdzieś na dłużej. Pamiętam, że Ty byłaś na płatnym stażu z UP. Właśnie się nad tym zastanawiam - o ile to prawda, że później muszą zatrudnić na min 3 miesiące. Dalej pracujesz w tym miejscu?
Teoretycznie pracodawca określa się, czy zatrudni czy nie. Znam przypadki, że osoba po stażu dostała umowę, ale znam i takie, co z tego wyszła.
Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Na szczęście teraz mam trochę czasu, żeby o siebie zadbać, wiec go wykorzystam.

W tym tygodniu byłam dwa razy na rowerze. Wybraliśmy się na majówkę nad morze i tam trochę pobiegaliśmy. Kolejny raz rzucam fajki, już parę dni minęło. Staram się też pić dużo wody, chociaż zawsze było z tym ciężko u mnie. Poza tym, w końcu mam blender i już zaczęłam wymyślać różne koktajle. Ogólnie staram się bardziej zwracać uwagę na to, co jem i ograniczyłam słodycze .
To fajnie

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Garderoba to u mnie również tragedia.. chodzę na zmianę w trzech parach spodni i kilku bluzkach. Do tego trampki... Ale ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie adidaski New Balance hehe
Dziś pierwszy raz je ubrałam
U mnie z ciuchami też szału nie ma, niby wisi tego trochę, a i tak chodzę w jednych najczęściej i jak przyjdzie co do czego to nie mam co na siebie włożyć
Fajne buciki
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
U mnie ten tydzień był jakiś taki rozbity przez ten wolny wtorek. Z jedzeniem nie było źle, ale czasem podjadałam między posiłkami więc jutro na wadze spodziewam się, że może być więcej niż ostatnio ech
Do tego sportu nie było za wiele bo jakaś leniwa byłam wyjątkowo We wtorek się spociłam porządnie na tenisie, a poza tym to słabo
I mi w tym tygodniu sport niespecjalnie wyszedł, były ćwiczenia w domu i trochę rowerem pojeździłam, ale siłowni nie widziałam od soboty Musze nadrobić w przyszłym tygodniu.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Teraz w niedzielę mam urodziny więc na pewno jakieś ciasto wpadnie, w pon idę z ciastem do pracy więc możliwe, że też sobie na jakiś kawałek pozwolę..
W urodziny to można
Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Hehe, dziewczyno. Co ja się w życiu nafarbowałam, to dziwię się, że włosów jeszcze nie straciłam, a farbowałam włosy przez jakieś 6 lat. Najczęściej na blond. Ale miałam też i rude i czerwone, brązy jakieś. Nawet przez chwilę czerń jako efekt nieudanego farbowania na brąz. Także tego. W sumie chyba najlepiej czułam się w jasnym blondzie, bo zwykle do niego wracałam. Jakiś czas temu zamarzyły mi się długie i zdrowe włosy, których nigdy nie miałam. Ponad rok już nie farbuję.
Pół roku temu ścięłam włosy za ramiona na krótką asymetryczną fryzurę. Teraz trochę odrosły i jest jakby bob, ale wybrać się do fryzjera i go wyrównać. Najgorzej, że już bym chciała długie
A ja farbuję od dawna i niestety często, bo nie dość, że mam odrosty to jeszcze siwulce mi wyłażą
Zazwyczaj tak jest, że jakiś czas po ścięciu marzą się długie U mnie było to samo, ale już sporo odrosły i póki co ścinać nie zamierzam, bo w upały najwygodniej będzie je po prostu związać i się nie męczyć.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 19:39   #2038
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Madzia87, tak w ogóle to najlepszego

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Teoretycznie pracodawca określa się, czy zatrudni czy nie. Znam przypadki, że osoba po stażu dostała umowę, ale znam i takie, co z tego wyszła.
Ano, właśnie tego się obawiam. Widziałam, że są takie staże z PUP gdzie biorą po 10 osób, np. do jakiś sądów. No to już jest oczywiste, że wszystkich nie zatrudnią (obstawiam, że max 1-3 osoby, o ile w ogóle). A wszyscy się pewnie pchają.

Tak przy okazji, to miałam dziś swoje pierwsze korki z matmy (w sensie, że ja udzielałam). Powiem szczerze, że fajnie by było, gdyby udało się to rozkręcić. Pożyjemy, zobaczymy.

Na razie oceniam siebie średnio, no ale pierwsze koty za płoty. Starałam się dobrze przygotować i o ile przerabiałyśmy to, co było w książce to było ok. Tylko, że jak dziewczyna wyciągnęła zeszyt, żeby pokazać, co tam pani matematyczka nawymyślała to mnie trochę zagięła tymi zadaniami . Mam nadzieję, że jednak pomogłam.


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
U mnie z ciuchami też szału nie ma, niby wisi tego trochę, a i tak chodzę w jednych najczęściej i jak przyjdzie co do czego to nie mam co na siebie włożyć
Fajne buciki
To właśnie tak jak u mnie. Niby trochę tych rzeczy mam, ale jak stanę przed swoją garderobą to... to za kolorowe, to za wzorzyste, to za nudne, to nie pasuje i tak dalej. Poza tym, dużo oddaję na PCK, bo szybko mi się rzeczy nudzą. Tak wiem...

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
I mi w tym tygodniu sport niespecjalnie wyszedł, były ćwiczenia w domu i trochę rowerem pojeździłam, ale siłowni nie widziałam od soboty Musze nadrobić w przyszłym tygodniu.
Mi się udało w zeszłym tygodniu trochę poćwiczyć. Zrobiłam dwa razy Skalpel i raz 30 Day Shred. Ale to takie "święto lasu". Ciekawe jak długo utrzymam regularność tych ćwiczeń .

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
A ja farbuję od dawna i niestety często, bo nie dość, że mam odrosty to jeszcze siwulce mi wyłażą
Zazwyczaj tak jest, że jakiś czas po ścięciu marzą się długie U mnie było to samo, ale już sporo odrosły i póki co ścinać nie zamierzam, bo w upały najwygodniej będzie je po prostu związać i się nie męczyć.
A na jaki kolor farbujesz?
Mnie jeszcze czasami kusi, ale wiem, że to tylko takie gadanie i pewnie już nie pofarbuje (aż mi siwe nie wyjdą). Długo już wytrzymałam i myślę, że za rok będę miała takie jak chcę. Warto jeszcze poczekać.

Mam już taką długość, że mogę sobie małą kiteczkę zawiązać. A jeszcze parę miesięcy temu (na sylwestra ścinałam) to bym sobie nawet włosów z tyłu nie zebrała. Strasznie szybko mi te włosy rosną, wszyscy się dziwią, że jeszcze niedawno były takie krótkie. Z tym, że ja mam plan, aby je wyrównać, wiec możliwe, że w wakacje będę chodzić z odsłoniętą szyją. A później to już z górki
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2016-05-10 o 19:44
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 21:10   #2039
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ano, właśnie tego się obawiam. Widziałam, że są takie staże z PUP gdzie biorą po 10 osób, np. do jakiś sądów. No to już jest oczywiste, że wszystkich nie zatrudnią (obstawiam, że max 1-3 osoby, o ile w ogóle). A wszyscy się pewnie pchają.
Na pewno masz większe szanse jak trafisz gdzieś, gdzie będziesz na stażu sama albo 2-3 osoby Przy 10 osobach i więcej pracodawca zatrudni tylko kilka osób i to też na 3 miesiące, a potem to już może zatrudnić jedną/dwie z nich albo i wcale
Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Tak przy okazji, to miałam dziś swoje pierwsze korki z matmy (w sensie, że ja udzielałam). Powiem szczerze, że fajnie by było, gdyby udało się to rozkręcić. Pożyjemy, zobaczymy.
Powodzenia, oby się kręciło
Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Mi się udało w zeszłym tygodniu trochę poćwiczyć. Zrobiłam dwa razy Skalpel i raz 30 Day Shred. Ale to takie "święto lasu". Ciekawe jak długo utrzymam regularność tych ćwiczeń .

Ja nadrabiam w tym tygodniu - wczoraj i dziś siłka
Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A na jaki kolor farbujesz?
Mnie jeszcze czasami kusi, ale wiem, że to tylko takie gadanie i pewnie już nie pofarbuje (aż mi siwe nie wyjdą). Długo już wytrzymałam i myślę, że za rok będę miała takie jak chcę. Warto jeszcze poczekać.
Na ciemny brąz, ale naturalne też mam brązowe

Madziu wszystkiego najlepszego!!!
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 11:33   #2040
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość


Na pewno masz większe szanse jak trafisz gdzieś, gdzie będziesz na stażu sama albo 2-3 osoby Przy 10 osobach i więcej pracodawca zatrudni tylko kilka osób i to też na 3 miesiące, a potem to już może zatrudnić jedną/dwie z nich albo i wcale
Też tak myślę
Z tego co słyszałam, to można sobie samemu wybrać miejsce. Jeśli tak jest to będę celowała właśnie w takie, o których piszesz.

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Powodzenia, oby się kręciło
Mam nadzieję, chociaż dla mnie to duży eksperyment.

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Ja nadrabiam w tym tygodniu - wczoraj i dziś siłka
Fajno, ja dziś chyba rower.

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Na ciemny brąz, ale naturalne też mam brązowe
To tak jak ja farbowałam na blond z ciemnego blondu. Ciekawe, czy w lato zjaśnieją od słońca
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 20:00:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.